Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як змінити пароль на роутер через телефон

Table of Contents

Як поміняти ключ безпеки Wi-Fi за допомогою планшета

Варто відзначити, що сама операційна система Android працює за такими ж принципами, як і Windows. Більш досвідчені користувачі знають, що вона була зроблена на базі ОС Linux Ubuntu. Тому все, що ви робите на комп’ютері, ви зможете зробити і на планшеті.

Отже, як змінити пароль для Wi-Fi мережі, використовуючи телефон з Android?

Для початку вам потрібно підключитися до вашої точки доступу, яку потрібно налаштувати. Далі відкрийте будь-який браузер (Opera, Chrome або будь-який інший). В адресному рядку пропишіть IP-роутера. Він зазначений на самому пристрої і в інструкції до нього. Після введення адреси ви потрапите на сторінку авторизації.

Как на роутере Tp-Link изменить пароль Wi-Fi с мобильного телефона

Введіть логін і ключ. admin відповідно (якщо ви не міняли ці значення). На деяких моделях маршрутизаторів при вході в меню налаштувань код не потрібно. Тобто за замовчуванням логін. admin, а рядок з паролем залишаєте порожній (для роутера Dir-320). На прикладі цього маршрутизатора ми і будемо розглядати подальші дії.

Після авторизації виконайте наступні дії:

 • Перейдіть у вкладку «Установка».
 • Тут нам потрібен розділ «Установка бездротової мережі».
 • Вибираємо ручне налаштування.
 • У розділі «Режим безпеки» виберіть тип шифрування WPAWPA2 (розширена).
 • Нижче, в розділі «WPAWPA2», встановіть тип шифру «Обидва».
 • У рядку «Ключ мережі» введіть код. Він може бути абсолютно будь-яким. Тут все залежить від вашої фантазії.
 • Останній крок. це збереження налаштувань. Натисніть на відповідну кнопку. Після цього роутер запам’ятає конфігурацію і перезавантажиться.

Вам доведеться заново підключитися до точки доступу з новими параметрами. Для цього доведеться заново ввести ключ. Але так як телефон вже був підключений до цієї мережі, він запам’ятав її стару конфігурацію. Тому вам потрібно ввести його заново.

Як змінити пароль Wi-Fi мережі на Android

Зміна пароля Wi-Fi на Android. досить проста процедура. Більш того, за допомогою смартфона або планшета ви можете увійти в налаштування роутера і змінити ключ безпеки до своєї точки доступу. Крім цього, ви зможете змінити і інші параметри мережі.

Як на Android-смартфоні ввести новий ключ до старої мережі

Для того щоб змінити Wi-Fi пароль на телефоні Android, виконайте наступні дії:

 • Увійдіть в налаштування Wi-Fi і включіть адаптер.

Как поменять пароль Wi-FI через телефон

змінити, пароль, роутер, телефон
 • Після того як пристрій знайде необхідну підключення, натисніть на нього пальцем і утримуйте до тих пір, поки не з’явиться додаткове меню.
 • Виберіть пункт «Змінити конфігурацію» або «Підключення».

Як бачите, все дуже просто і зрозуміло. При введенні ключа будьте уважні, щоб не допустити помилки. Після цього смартфон запам’ятає нову конфігурацію і надалі буде підключатися до роутера автоматично.

Програма для злому паролів WI-FI для Android

Скажіть будь ласка як по змінювати пароль сіті:

Добрий день. Який пароль вам потрібно поміняти? Не зовсім зрозумів питання. В цілому, весь алгоритм описаний в статті, уважно читайте і у вас все вийде. Якщо є якісь труднощі або щось незрозуміло, то конкретизуйте свої питання. Інакше я просто не зможу вам допомогти.

Натискаю і не пише змінити конфігурацію. мережі що робити у мене Android 4.1.1

Добрий день. Заходьте в “Налаштування”. Знаходьте “WI-FI” і входите в цей розділ. Включаєте адаптер. Нижче з’являється список мереж. Знаходьте свою мережу, натискаєте на неї пальцем і тримайте до тих пір, поки не з’явиться додаткове меню. У ньому буде “Змінити конфігурацію мережі” і “Забути мережу”. Якщо не виходить змінити конфігурацію мережі, то тиснете “Забути мережу”. Після цього знову намагаєтеся підключитися до цієї мережі і система знову запросить пароль, як при першому підключенні. От і все. Так буде найкраще.

Добрий день. Так само. Всі версії Андроїда працюють за однією схемою. Заходьте в “Налаштування”. Знаходьте “WI-FI” і входите в цей розділ. Включаєте адаптер. Нижче з’являється список мереж. Знаходьте свою мережу, натискаєте на неї пальцем і тримайте до тих пір, поки не з’явиться додаткове меню. У ньому буде “Змінити конфігурацію мережі” і “Забути мережу”. Якщо не виходить змінити конфігурацію мережі, то тиснете “Забути мережу”. Після цього знову намагаєтеся підключитися до цієї мережі і система знову запросить пароль, як при першому підключенні. От і все. Так буде найкраще.

Не можу поставити захист (замочок) на Wi-Fi на Android-zte? Допоможіть.

Добрий день. Уточніть, будь ласка, питання. Який “Замочок”? Що ви намагаєтеся зробити? Де ви міняєте пароль? Пароль змінюється в параметрах роутера. Туди і треба заходити з Андроїда і міняти пароль.

як поміняти пароль на телефоні Lenovo S650 там невиходу

як поміняти пароль на модем через телефон Lenovo S650 там невиходу

Привіт, не входить на сторінку авторизації пише перевірити з’єднання (працює), очистити кеш (зробила по інструкції), перевірити URL теж ніби все ок, заходжу і з телефону і планшета, всерівно не входить. Буду вдячна за допомогу

Не зовсім зрозумів, куди ви хочете зайти. Якщо в налаштування роутера, то адреса зазвичай зазначений на самому роутері (включаючи логін і пароль, якщо ви їх не змінювали). Якщо пароль забули, виконайте скидання налаштувань на роутері (знайдіть кнопку Reset). І заново увійдіть і налаштуйте свою wi-fi мережу.

Здраствуйте подскажите пожалуйста як поміняти пароль на такому модемі з wi-fi роздавальником модем 3G WI-FI роутер ZTE AC3633 (Інтертелеком)

У пошуковому рядку браузера вводите 192.168.0.1 (192.168.1.1 якщо в білому корпусі). Потрапляємо на сторінку, де потрібно ввести логін і пароль (admin. За замовчуванням). 2. Після того, як зайшли в адмінку, шукаємо настройки. wi-fi. І перезавантажити. Якщо не допомогло: а) підключаємо роутер до PC через роз’єм USB, коли з’явиться індикація, тиснемо голкою на отвір RESET 10 секунд; б) роутер перезавантажиться і запропонує встановити ПО. І далі повторюємо кроки 1 і 2.

READ  Чи можна заряджати звичайний телефон швидкої зарядкою

Цей сайт використовує Akismet для боротьби зі спамом. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Крок 2. Вхід в налаштування

Увага! Деякі роутер не дозволяють вхід в настройки через Wi-Fi. Якщо зовсім все не виходить. є мала ймовірність, що ваш пристрій відноситься до цього класу.

 • Перевертаємо знову роутер і шукаємо ось таку наклейку (буде щось подібне). Якщо у вас модем. йому можна відкрити кришку, і дані з доступом будуть саме там. Якщо нічого не знайшли. пошукайте свою модель на нашому сайті, потрапите на докладну інструкцію. Моделей роутерів дуже багато. перераховувати всі в цій статті не має сенсу.
змінити, пароль, роутер, телефон
 • Знайшли? Відкриваємо на телефоні браузер Chrome і переходимо за цією адресою. Звичайні адреси. 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Можете спробувати клацнути по одному з цих адрес, швидше за все і відкриється вікно авторизації в Настроювачі роутера.
 • Тут вводимо логін і пароль для доступу до роутера. Не плутати з вайфай. За умовчанням вони записані на тій же самій наклейці (admin). Якщо не підходять. швидше за все ви вже змінювали цей пароль при першому налаштуванні. Запитайте у того, хто налаштовував. В іншому випадку допоможе тільки скидання на заводські настройки з повним видаленням поточних налаштувань (виконувати на свій страх і ризик, інтернет пропаде).

Як поміняти пароль на Wi-Fi через телефон

Почнемо з ситуації, коли ви забули ключ мережі. У цьому випадку можливі два виходи: подивитися пароль в “Центрі управління мережами і загальним доступом” або виконати відкат налаштувань до заводських.

Оскільки ми розбираємося зі зміною ключа через смартфон, параметри PC нам недоступні.

Тому спочатку “обнулив” роутер. На задній панелі маршрутизатора присутній прихована кнопка “Reset”. Затисніть її тонким предметом (голка, скріпка, кулькова ручка) на 10-15 секунд до підсвічування ввімкненим. Коли діоди замигають і загоряться в стандартному режимі, можна переходити до установки параметрів.

У цьому випадку маршрутизатор почне транслювати «не запаролений” мережу. Підключіться до цієї косильною волосіні звичним способом.

Інша ситуація. ви захотіли встановити більш надійний захист локальної мережі. Тоді скидати попередні налаштування не потрібно, відразу можна заходити в адмінку маршрутизатора. Обов’язкова умова. бути підключеним до цієї мережі.

 • Відкрийте інтернет-браузер і запишіть IP-адреса маршрутизатора. Щоб не помилитися, подивіться етикетку в нижній частині корпусу. Там вказані стандартні відомості: логін і пароль для входу, адреса приладу.
 • Після цього відкриється сторінка авторизації. Запишіть нікнейм і пароль у відповідні строки. Якщо ви скидали колишні установки або використовували штатні відомості, вводите дефолтні логін і ключ. Якщо ж інформація змінювалася і ви не “зносили” раніше встановлені параметри, записуйте нові дані.
 • Відкрилася сторінка конфігурації. Один по одному розглянемо, як поміняти пароль на WI-FI роутера через телефон Android на різних моделях роутерів.

Як поміняти пароль на роутер D-Link і на роутері TP-Link ми розповіли окремо. Там є свої нюанси, наприклад, TP-Link поставляється з англомовної прошивкою.

А ось як змінити ключ на роутері Byfly (докладніше в окремій статті), покажемо на прикладі приладу “Промзв’язок M200A”, оскільки до цього оператора підключення здійснюється через маршрутизатор будь-якої фірми:

 • У верхній частині вікна виберіть розділ “Interface Setup”.
 • Звідти дотримуйтесь в пункт “Wireless”.
 • В поле “Pre-Shared Key” поновіть захисну комбінацію.
 • довжина ключа. не менше 8 знаків, а краще 12;
 • поєднуйте цифри і букви;
 • чергуйте регістр;
 • замінюйте деякі символи. Наприклад, цифри. спеціальними позначками.

Так обчислити комбінацію випадковим підбором неможливо, а значить, ваша точка доступу буде надійно закрита.

Як змінити пароль WI-FI роутера TP-Link

Модельний ряд цих роутерів досить великий, але вам буде потрібно кілька нескладних дій, щоб змінити на них пароль. Інструкція про зміну пароля на WI-FI роутера. Як поміняти пароль бездротової мережі для захисту своєї WI-FI точки доступу. У браузері слід ввести адресу в такій формі: 192.168.1.1, після чого у вікні вписати логін і пароль у вигляді «admin» і «admin». Якщо вони були змінені, то вам слід вставити потрібні дані. Залежно від конкретної моделі роутера, вам буде потрібно перейти в меню, присвячене бездротового зв’язку. Далі потрібно вибрати пункт під назвою «Безпека бездротової мережі». Ви повинні відзначити розділ під назвою WPA / WPA2. Personal (Recommended). Пароль на WI-FI вказується в спеціальному полі. PSK Password. Після натискання на кнопку збереження настройки залишаться такими. Далі ви побачите повідомлення, в якому пропонується перезавантажити модем, слід погодитися.

Доповнення. Змінити пароль точки доступу на Android

З’явилися окремі запити про зміну пароля на створеної на Android точки доступу. Робиться це там же, де і створюється сама точка.

 • На телефоні переходимо в «Налаштування. Бездротові мережі». Клацаємо по «Ще» і переходимо в «Режим модема. Точка доступу Wi-Fi».
 • А після включення (вона ж у вас вже включена?) Вибираємо інший пункт нижче. «Налаштувати точку доступу»:

Крок 1. Підключаємося до Wi-Fi

Багато хто робить велику помилку. намагаються змінити пароль з-під мобільного інтернету. Так нічого не вийде! Потрібно мати пряме підключення до роутера. по дроту або Wi-Fi. У випадку з телефоном. тільки Wi-Fi.

Разом на цьому кроці дуже важливо підключитися до Wi-Fi роутера. Знаходьте точку доступу зі списку, підключаєтеся. Все як завжди, проблем на цьому етапі виникнути не повинно.

Якщо ви зробили скидання налаштувань маршрутизатора і не знаєте пароль точки доступу. переверніть роутер, знайдіть наклейку з даними для доступу. Зазвичай там і назва мережі пишуть і пароль. Якщо нічого немає. швидше за все підключення відбудеться без пароля.

Як ввести новий пароль до відомої мережі на Android

Останнє, про що скажемо в матеріалі. як з’єднається з мережею під зміненим паролем.

Після того, як пароль змінився, всі домашні девайси потрібно перепідключити. Для цього спочатку видаліть колишню інформацію і підключіться заново.

 • Відкрийте меню “Налаштування”, увійдіть в “Мережа та Інтернет”.
 • Тапніте домашню волосінь і утримуйте до появи контекстних команд.
 • Виберіть “Видалити цю мережу”.
 • Запустіть пошук доступних точок. Коли знайдеться ваша локальна волосінь, виділіть її та введіть оновлений код. Виконайте те ж саме на інших пристроях.

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження. Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Як поміняти пароль на WI-FI-роутере стрімко

Роутер. це спеціальний пристрій, за допомогою якого здійснюється об’єднання в єдину мережу величезної кількості апаратів, споряджених WI-FI-модулями. Як зробити скріншот Далі на ваш розсуд або через телефон поділиться ним через. З його допомогою можна проводити підключення до локальної мережі і вихід в веб з будь-якої точки кабінету або будинку, не обтяжуючи звичайних користувачів безліччю дротів. Але WI-FI-мережа значно менш безпечна в зіставленні зі звичайним проводовим підключенням. Перехід на бездротові способи зв’язку звільнить ваш будинок від зайвих «пут». Читайте, як підключити принтер через Wi-Fi роутер і друкувати на ньому з будь-яких пристроїв. Ось тому неодмінно слід знати, як змінити пароль на WI-FI-роутере.

READ  Телефон повільно заряджається Samsung

Як поміняти пароль на роутер через телефон

Ще один важливий момент в захисті маршрутизатора від небажаного доступу. установка або зміна пароля адміністратора, який ви вводите на початковій сторінці. Його також можна змінити, увійшовши в конфігуратор з Android-смартфона.

Подивимося, як поміняти пароль на роутер через телефон для моделі TP-Link:

 • на першій сторінці веб-інтерфейсу в списку ліворуч знайдіть главу “System Tools”;
 • в цьому вікні запишіть новий ключ в рядку “Password”, ім’я адміністратора. в поле “User Name”;
 • тапніте “Save” для збереження параметрів.

Міняємо відомості для входу в адмінку на маршрутизаторі D-Link:

 • Знайдіть пункт “Система”;
 • Виберіть рядок “Пароль адміністратора”;
 • На відміну від попереднього роутера, на D-Link не можна змінити нікнейм, тільки пароль. Тому наступного разу для входу в інтерфейс ви будете використовувати стандартне ім’я admin і новий ключ;
 • Натисніть “Застосувати”.

Як поміняти пароль на Wi-Fi через телефон

Якщо ви забули заданий пароль або помітили, що до мережі підключаються сторонні користувачі, то потрібно поміняти кодове слово.

Процедура зміни ключа домашньої мережі через смартфон не відрізняється від аналогічного процесу з використанням стаціонарного комп’ютера або ноутбука.

У даній публікації розповімо, як поміняти пароль Wi-Fi через телефон. Розглянемо популярні моделі: D-Link, Tp-Link, Byfly.

Як поміняти пароль на Wi-Fi через телефон

Почнемо з ситуації, коли ви забули ключ мережі. У цьому випадку можливі два виходи: подивитися пароль в “Центрі управління мережами і загальним доступом” або виконати відкат налаштувань до заводських.

Оскільки ми розбираємося зі зміною ключа через смартфон, параметри PC нам недоступні.

Тому спочатку “обнулив” роутер. На задній панелі маршрутизатора присутній прихована кнопка “Reset”. Затисніть її тонким предметом (голка, скріпка, кулькова ручка) на 10-15 секунд до підсвічування ввімкненим. Коли діоди замигають і загоряться в стандартному режимі, можна переходити до установки параметрів.

У цьому випадку маршрутизатор почне транслювати «не запаролений” мережу. Підключіться до цієї косильною волосіні звичним способом.

Інша ситуація. ви захотіли встановити більш надійний захист локальної мережі. Тоді скидати попередні налаштування не потрібно, відразу можна заходити в адмінку маршрутизатора. Обов’язкова умова. бути підключеним до цієї мережі.

 • Відкрийте інтернет-браузер і запишіть IP-адреса маршрутизатора. Щоб не помилитися, подивіться етикетку в нижній частині корпусу. Там вказані стандартні відомості: логін і пароль для входу, адреса приладу.
 • Після цього відкриється сторінка авторизації. Запишіть нікнейм і пароль у відповідні строки. Якщо ви скидали колишні установки або використовували штатні відомості, вводите дефолтні логін і ключ. Якщо ж інформація змінювалася і ви не “зносили” раніше встановлені параметри, записуйте нові дані.
 • Відкрилася сторінка конфігурації. Один по одному розглянемо, як поміняти пароль на WI-FI роутера через телефон Android на різних моделях роутерів.

Як поміняти пароль на роутер D-Link і на роутері TP-Link ми розповіли окремо. Там є свої нюанси, наприклад, TP-Link поставляється з англомовної прошивкою.

А ось як змінити ключ на роутері Byfly (докладніше в окремій статті), покажемо на прикладі приладу “Промзв’язок M200A”, оскільки до цього оператора підключення здійснюється через маршрутизатор будь-якої фірми:

 • У верхній частині вікна виберіть розділ “Interface Setup”.
 • Звідти дотримуйтесь в пункт “Wireless”.
 • В поле “Pre-Shared Key” поновіть захисну комбінацію.
 • довжина ключа. не менше 8 знаків, а краще 12;
 • поєднуйте цифри і букви;
 • чергуйте регістр;
 • замінюйте деякі символи. Наприклад, цифри. спеціальними позначками.

Так обчислити комбінацію випадковим підбором неможливо, а значить, ваша точка доступу буде надійно закрита.

Як ввести новий пароль до відомої мережі на Android

Після того, як пароль змінився, всі домашні девайси потрібно перепідключити. Для цього спочатку видаліть колишню інформацію і підключіться заново.

 • Відкрийте меню “Налаштування”, увійдіть в “Мережа та Інтернет”.
 • Тапніте домашню волосінь і утримуйте до появи контекстних команд.
 • Виберіть “Видалити цю мережу”.
 • Запустіть пошук доступних точок. Коли знайдеться ваша локальна волосінь, виділіть її та введіть оновлений код. Виконайте те ж саме на інших пристроях.

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження. Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Як дізнатися свій IP

Перше, що потрібно зробити перед тим, як почати налаштування wi-fi роутера. це дізнатися ваш IP-адресу. Зробити це досить просто:

 • Для початку включіть “Панель управління” через меню “Пуск”.
 • Потім перейдіть в “Центр управління мережами і загальним доступом” (якщо у вас в панелі управління варто перегляд за категоріями, то спочатку вам потрібно вибрати категорію “Мережа та інтернет”).
 • Тут знайдіть рядок “Підключення” поруч з якою з’явиться назва мережі, до якої ви підключені в даний момент, натисніть на нього.
 • У вікні натисніть на кнопку “Відомості”.
 • Далі перед вами з’явиться віконце з інформацією про ваш підключенні, знайдіть рядок “Шлюз по умолчаніюIPv4”, цифри поруч з нею. це і є ваш IP-адреса.

Не забудьте куди-небудь записати або скопіювати адресу, пізніше він стане в нагоді вам.

Як поставити пароль на роутер Asus

Щоб змінити пароль бездротової мережі, потрібно виконати підключення до роутера за допомогою будь-якого іншого пристрою. Рекомендується виконувати підключення за допомогою мережевого кабелю, однак якщо такого немає, завжди можна використовувати Wi-Fi.

Щоб отримати відповідь на питання, як запароліть роутер Asus, потрібно дізнатися, як отримати доступ до панелі управління роутером. Для цього використовуйте браузер і вкажіть таке значення в рядку пошуку. 192.168.1.1. Після цього ви потрапите на інтернет-сторінку, яка проситиме у вас вказати логін і пароль для входу.

При першому використанні даної опції необхідно ввести заводські значення:

 • Логін. admin.
 • Пароль (password). admin.

Після введення цих даних ви будете перенаправлені до інтерфейсу панелі управління пристроєм. Якщо підключення відбулося, переходите до пункту з назвою «Панель управління».

У тому випадку, якщо у вас не вийшло отримати доступ до панелі управління, необхідно виконати наступні дії:

 • Перевірити ще раз налаштування IP-адреси, там повинні бути вказано автоматичне отримання. Якщо ж проблема не зважилася необхідно перевірити правильність підключення сигнального проводу до PC і маршрутизатора.
 • Перевірте, чи активно харчування роутера.
 • Використовуйте інший пристрій для отримання доступу до панелі управління.
 • Використовуйте інший браузер, щоб увійти в панель управління. деякі з них можуть не підтримувати цю функцію.
 • Є ймовірність того, що ви неправильно вказали адресу 192.168.1.1.
 • Якщо у вас не вийшло отримати доступ за допомогою мережевого кабелю, можна спробувати скористатися бездротовим з’єднанням.
 • Спробуйте перезавантажити комп’ютер і роутер, дуже часто така проста міра допомагає впоратися з цією помилкою.
READ  Як робити запис екрану на iPhone 6

Якщо ці дії вам не допомогли, необхідно розібрати найбільш популярні помилки підключення більш детально.

Про настання найчастішою помилки сигналізує напис «Неможливо відкрити сторінку» або «Сторінка недоступна».

Дана проблема може виникнути з наступних причин:

 • Відсутність з’єднання з пристроєм. Виною цьому може бути пошкоджений кабель живлення, відсутність драйверів для мережевої карти або Wi-Fi адаптера.
 • З’єднання налаштовано неправильно, для цього потрібно виставити автоматичне отримання IP-адреси.
 • IP-адреса вказана з помилкою.

З самого початку варто перевірити ще раз правильність введення IP-адреси. Є ймовірність того, що вказаний в статті адреса може не підійти, і його правильне значення має бути зазначено в нижній частині роутера на спеціальній наклейці.

Як поміняти пароль на роутер Asus через телефон?

Якщо не виходить зайти в налаштування

У деяких випадках всі зазначені дії немає призводять до потрібного результату. Чому це може відбуватися? Якщо ми відновлюємо пароль, а підключення до адмінки немає, причина може бути в наступному:

 • Адреса в рядку браузера введений неправильно. Перевірте коректність набору цифр і знаків. Використовуйте обидва можливих варіанти. Якщо жоден з них не підходить, можна пошукати документи на пристрій. в них вказується IP-адреса роутера.
 • Маршрутизатор відключений, перервано з’єднання його з комп’ютером або пристрій зависло. В цьому випадку допоможе перезавантаження роутера і перевірка підключення його до мережі і до PC.
 • Немає підключення пристрою до маршрутизатора. Ваш комп’ютер повинен бути підключений до мережі. Підключення відображається в панелі в нижній правій частині екрану. Якщо біля знака мережі горить жовтий або червоний знак, це свідчить про неполадки підключення. Перевірте кабель, мережеву карту, роз’єм для підключення. Перезавантажте комп’ютер, щоб переконатися в наявності підключення.

Перш ніж змінювати на роутер Asus пароль за замовчуванням, необхідно перевірити, чи світяться лампочки на роутері. Вони повинні показувати не тільки підключення до мережі і роботу самого роутера. Але і контакт його з комп’ютером по локальному дротовому підключенню. Якщо ви працюєте через Wi-Fi, необхідно перевірити, чи підключено пристрій до вашої мережі. Ви можете підключитися автоматично до іншого бездротової мережі, не захищеної паролем, або перейти на мобільний інтернет за відсутності підключення.

Вхід в панель адміністратора

Поміняти пароль на маршрутизатор Asus для бездротового підключення необхідно за допомогою веб-інтерфейсу. Щоб потрапити в нього, потрібно запустити будь-який браузер і в адресному рядку ввести IP-адресу модему. Його можна подивитися в технічних документах на пристрій або на його нижній стороні. На модемі повинна бути наклейка з основною інформацією про пристрій, там і вказується його IP.

Якщо ви не можете знайти цю адресу, ви можете скористатися стандартним варіантом. Швидше за все, налаштувати маршрутизатор вийде за адресою 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Якщо не працює перший варіант, спробуйте скористатися другим. При правильно введеному адресу ви потрапите у вікно авторизації.

Там потрібно ввести логін і пароль користувача. За умовчанням вони виглядають однаково. «admin». Якщо вам не вдалося авторизуватися через цю дані, значить, пароль встановлено інший. В цьому випадку залишається один варіант. скинути всі налаштування. В цьому випадку логін і пароль також обнуляться і знову стануть виглядати як «admin» і «admin».

Коли авторизація пройдена, ви переходите на сторінку Asus, де розташовуються всі настройки маршрутизатора, в тому числі зміна пароль від Wi-Fi, облікового запису та інші параметри. безпека даних, налаштування підключення і інші маніпуляції з пристроєм.

Простий спосіб як поміняти пароль на Wi-Fi роутер: покрокова інструкція

Вкрай важко буде сьогодні знайти людину, в квартирі у якого б був відсутній wi-fi роутер. Але лише мала дещиця власників розбирається в принципах його роботи і настройки. Зазвичай першу настройку роутера виконує фахівець, який встановлює його, а потім він залишається повністю під вашим наглядом.

І що ж робити, якщо з ним щось трапиться? Ви, звичайно ж, можете кожен раз викликати майстра для його настройки, але куди краще буде навчитися робити це самостійно.

Зрозуміло, серйозний ремонт роутера краще залишити професіоналам, адже це дуже непросто, але ось розібратися в тому, як поміняти пароль на Wi-Fi роутер дуже легко.

Перша причина, яка приходить в голову. це, звичайно ж, злом. Якщо хтось із ваших сусідів раптом вирахує ваш пароль і почне користуватися вашим вай-фаєм, то єдиний спосіб захиститися від цього. це змінити пароль на роутер. Ви швидше за все відразу помітите, що хтось використовує ваш wi-fi, адже чим більше комп’ютерів використовує одне підключення, тим нижче його швидкість. А тому, якщо ви стали помічати, що останнім часом ваш інтернет став гірше працювати, то перше, що ви повинні зробити. це змінити пароль.

Друга причина для зміни пароля. це якщо ви його забули. В такому випадку ви можете підключитися до роутера через кабель і змінити пароль для wi-fi. Робиться це точно так же, як і зміна пароля через wi-fi, а тому окремо описуватися в статті не буде.

Процедура зміни пароля може трохи відрізнятися в залежності від того, яка фірма є виробником вашого роутера. У даній статті ви дізнаєтеся про те, як змінити пароль на Wi-Fi роутер шести найбільш популярних фірм: Asus, Huawei, D-Link, TP-Link, Zyxel і Trendnet. Дізнатися, який роутер стоїть у вас, ви можете просто уважно вивчивши його, фірма виробник зазвичай залишає свій логотип на лицьовій стороні роутера.

Заміна пароля від WEB інтерфейсу

Якщо ви хочете захистити свій маршрутизатор на всі 100%, найкраще замінити не тільки стандартний пароль від Wi-Fi, але і запароліть веб-інтерфейс. Це захистить адмінку від стороннього доступу, а ваші настройки і всі дані в мережі будуть під захистом. Щоб зробити це, необхідно:

Зайти в розділ веб-інтерфейсу під назвою «Адміністрування». Він може бути як основним, так і підрозділом. В останньому випадку він може перебувати в розділах «Системні налаштування» або «додаткові настройки». Деякі моделі Asus передбачають зміну пароля адмінки в розділі «Система».

У розділі ви знайдете два поля. одне для імені користувача, а друге для пароля. Деякі моделі в адмінці мають тільки одне поле. для пароля. Ім’я користувача в них змінити неможливо.

Вам потрібно ввести новий пароль у відповідне поле, а потім зберегти введені дані. Адаменко перезавантажитися автоматично. Вам відкриється вікно авторизації, де ввести потрібно буде вже нові дані.

BETATECH.COM.UA 2021