Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як змінити телефон в стиме

Table of Contents

Як змінити номер телефону в Steam

Деякі користувачі Steam користуються мобільним аутентифікатором Steam Guard, який дозволяє збільшити ступінь захисту свого аккаунта. Steam Guard є жорсткою прив’язкою аккаунта Steam до телефону, але можна потрапити в ситуацію, коли номер телефону загублений і при цьому цей номер був прив’язаний до аккаунту. Щоб увійти в свій аккаунт, необхідно мати загублений номер телефону. Таким чином, виходить своєрідне замкнене коло. Для того, щоб змінити номер телефону до якого прив’язаний аккаунт Steam, вам необхідно скасувати прив’язку до поточного номер телефону, який був загублений в результаті втрати SIM-карти або самого телефону Щоб дізнатися, як змінити номер телефону, який прив’язаний до аккаунту Steam.

Зміна номера телефону Steam

По-перше, вам потрібно перейти за наступним посиланням. Потім введіть в з’явилося поле свій логін, адресу електронної пошти або номер телефону який був прив’язаний до аккаунту.

Якщо ви ввели свої дані правильно, то вам запропонують кілька варіантів, з якими ви можете відновити свій доступ до аккаунту. Виберіть підходящий варіант.

Якщо ви пам’ятаєте, то вам необхідно було записати код відновлення Steam Guard в процесі його створення. Якщо Ви пам’ятаєте цей код, натисніть відповідний пункт. Відкриється форма видалення мобільного від індикатора Steam, який прив’язаний до вашого втраченого номером телефону.

Введіть цей код в верхнє поле на формі. У нижнє поле необхідно ввести поточний пароль від свого облікового запису. Якщо ви не пам’ятаєте пароль від свого облікового запису, то ви можете відновити його прочитати цю статтю. Після того, як ви введете код відновлення і свій пароль, натисніть кнопку «видалити мобільний аутентифікатор». Після цього прив’язка до вашого втраченого номером телефону буде видалена. Відповідно, ви тепер без зусиль зможете створити нову прив’язку Steam Guard до вашого нового номеру телефону. А як прив’язати аккаунт Steam до мобільного телефону Ви можете прочитати тут.

змінити, телефон, стиме

Якщо ж ви не пам’ятаєте код відновлення, нікуди його чи не записали і ніде не зберегли, то вам потрібно буде вибрати інший варіант при виборі. Тоді відкриється сторінка керівництва роботою Steam Guard саме з цим варіантом.

Прочитайте рада, який написаний на цій сторінці, він дійсно може допомогти. Ви можете встановити свою SIM-карту мобільного оператора який вас обслуговує після того, як відновите SIM карту з тим же номером, який у вас був. Ви без зусиль зможете змінити номер телефону, який буде прив’язана до вашого профілю Steam. Для цього буде достатньо перейти по тій же посиланню, яка представлена ​​на початку статті, а потім вибрати перший варіант з кодом відновлення висланому у вигляді SMS-повідомлення.

Також цей варіант буде корисний для тих, хто не втрачав свою SIM-карту і просто хоче змінити номер, який прив’язаний до аккаунту. Якщо ж ви не хочете встановлювати SIM-карту, то вам доведеться звернутися в службу техпідтримки проблем з акаунтами. Про те, як звернутися в техпідтримку Steam, Ви можете прочитати тут, їх відповідь не займе багато часу. Це досить ефективний варіант для зміни телефону в Steam. Після зміни номера телефону, прив’язаного до вашого аккаунту Steam, входити до свого облікового запису доведеться, використовуючи мобільний аутентифікатор, прив’язаний до вашого нового номеру.

Тепер ви знаєте, як можна поміняти номер телефону в стім.

Крім цієї статті, на сайті ще 12226 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

за допомогою коду з SMS

Походить всім, у кого є доступ і до старого і до нового номеру (ви можете отримувати на них SMS).

Натисніть «Так, у мене є доступ до старого номеру».

Після цього на нього прийде повідомлення, введіть звідти код і натисніть «Далі».

У наступному вікні вам запропонують ввести новий номер. Введіть його і натисніть «Далі». У разі необхідності спочатку змініть країну.

На вказаний номер прийде SMS з новим цифровим кодом. Введіть код на наступній сторінці і натисніть «Далі».

На наступній сторінці ви побачите повідомлення про успішне збереженні внесених змін. Натисніть «Готово».

Як поміняти номер телефону в Steam

Зайдіть на сторінку «Про акаунті» в клієнті, в браузері або в мобільному додатку. У розділі «Контактна інформація» натисніть на рядок «Управління номером».

У наступному вікні ви зможете поміняти номер телефону в Steam. Виберіть один з трьох способів.

за допомогою електронної пошти.

Підходить всім, у кого деактивовано мобільний аутентифікатор і є доступ до прикріпленою поштою.

Виберіть «Видалити старий номер телефону».

Потім клікніть по рядку «Надіслати код підтвердження на».

Введіть код, який був надісланий на пошту на наступній сторінці, і клацніть на кнопці «Продовжити».

На наступній сторінці підтвердіть свої наміри, якшо по кнопці «Видалити мій номер телефону». Потім вам буде запропоновано додати новий номер. Як це зробити написано в цій інструкції.

за допомогою мобільного аутентифікатора.

Виберіть «Так, використовувати мій аутентифікатор».

Далі ви потрапите на сторінку з очікуванням підтвердження.

У мобільному додатку Steam перейдіть на вкладку «Підтвердження» і торкніться рядка «Змінити номер».

READ  Apple ID відновлення пароля за номером телефону

У наступному вікні торкніться «Підтвердити».

Далі в клієнті на PC ви побачите вікно з пропозицією ввести новий номер. Зробіть все так, як написано в цій інструкції.

Що робити, якщо один прив’язав акк до свого телефону?

В такому випадку слід відв’язати номер і прив’язати свій по інструкції, описаної вище. Однак, для цього буде потрібно, щоб один ввів код, присланий в SMS.

Або ж звертатися в службу техпідтримки зі скрін з пошти, який доводить, що аккаунт ваш. Після цього чекайте 2-3 місяці.

Ну і є завжди хороший варіант: заведіть інший аккаунт вже на свій телефон.)

КАК ПОМЕНЯТЬ, ПРИВЯЗАТЬ, ОТВЯЗАТЬ НОМЕР В STEAM

Стара сімка зламалася, SMS туди не приходять, але потрібно змінити телефон. Що робити?

В такому випадку ви можете зробити наступне:

змінити, телефон, стиме
 • Зверніться з старої сімки і паспортом до мобільного оператора, у якого ви реєстрували цю сімку. Вам її відновлять, ви зможете отримувати повідомлення і SMS. Введіть код підтвердження, а потім викидайте цю карту або робіть з нею, що хочете
 • Ви також можете звернутися в техпідтримку Steam c доказами володіння акаунтом цим аккаунтом (скрін з пошти). Але час очікування може розтягнутися на 2-3 місяці!
 • При прив’язці номера до Steam створюється пароль відновлення, який просять запам’ятати. Використовуючи його можна відновити доступ до аккаунту. Детальніше тут: https://help.steampowered.com/ru/#HelpWithLoginInfo?nav=authenticator

Як поміняти номер телефону в стім

Поміняти номер телефону в Steam або взагалі видалити його з сервісу дуже легко. Для цього виконайте наступне:

 • Відкрийте свій клієнт Steam;
 • Увійдіть в свій профіль;
 • У правій верхній частині екрану натисніть на свій профіль;
 • Натисніть на кнопку «Про акаунті»;
 • Тепер в розділі «Контактна інформація» виберіть «Керування номером телефону»;
 • У вікні ви можете змінити або видалити свій номер. У першому випадку натисніть «Змінити номер»;
 • Якщо у вас є свій старий номер, натисніть «Так, у мене є доступ до старого номеру телефону». Після цього на ваш старий телефон прийде повідомлення з кодом підтвердження. Введіть його в поле стіма і підтвердіть дію;
 • Якщо ж ви втратили свій старий телефон, то натисніть «Видалити старий номер телефону». Відразу після цього ви зможете прив’язати до аккаунту новий номер телефону;
 • Щоб перевірити номер телефону, поверніться в попереднє меню і натисніть на кнопку «Перевірити номер». На ваш мобільний телефон прийде повідомлення з перевірочним кодом.

Міняти номер телефону можна скільки завгодно раз.

Що робити, якщо сімка заблокована?

Або йти в салон зв’язку, в якому ви оформляли SIM-карту з паспортом, який доводить, що ви власник цієї сімки, або писати в Support, або міняти аккаунт і прив’язувати новий телефон.

Як змінити пошту в steam?

Для зміни пошти у Вас повинен бути встановлений клієнт steam. А також Вам буде потрібно будь-який номер мобільного телефону для підтвердження.

 • У вкладці, нам потрібно знайти меню «Контактна інформація» і вибрати пункт «Прив’язати телефон»
 • Вводимо номер свого мобільного телефону
 • На мобільний телефон Вам надішлють безкоштовний SMS з кодом підтвердження. Код вводить в наступне вікно:
 • Після того як прив’язка телефону пройшла успішна переходимо в меню: Steam. Налаштування. Аккаунт. Змінити контактну адресу ел. Пошти. Перед вами з’явиться вікно:

Якщо необхідно, Ви можете відв’язати номер телефону після зміни пошти. Для відв’язування Вам потрібно повторити пункти 1 і 2 вибрати управління телефоном. Далі, следуюя інструкції одв’язуємо телефон.

Сподіваюся, стаття Вам допомогла. спасибі за увагу!

Як поміняти Пошту в Steam. Як змінити Пошту в стім.

«У мене більше немає доступу до цього номеру телефону». Використовуйте цей варіант в крайньому випадку. без мобільного підтвердження доведеться складати і відправляти заявку на зміну email в технічну підтримку.

При виборі другого пункту буде запропоновано заповнити форму звернення, максимально повно і коректно вказавши всю запитувану інформацію. Після цього залишається тільки чекати обробки заявки. Відповідь прийде на нову електронну пошту, яку ви вкажете як контактну. При успішній відв’язку від старого email вказаний ящик в зверненні буде автоматично прив’язаний до аккаунту.

Коли ви тими чи іншими шляхами дісталися до вікна зі зміною пошти, залишиться ввести ту адресу, яку хочете прив’язати до аккаунту, і натиснути «Змінити ел. пошту ».

На неї буде висланий код підтвердження. Зайдіть в ящик, знайдіть лист від Стим і вставте символи, надіслані в ньому, в відповідне поле.

По завершенні процедури у вікні налаштувань ви побачите нову адресу електронної пошти.

Ми розглянули процес зміни електронної пошти в Стім. Цей варіант може не допомогти, якщо аккаунт був зламаний. У цій ситуації потрібно звернутися до інших способів його відновлення.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Інструкція від Steam

Нижче буде описана офіційна інструкція, яку пропонують розробники стіма, щоб поміняти електронну адресу в програмі. Ось що потрібно зробити.

 • В клієнті вибираємо ліве верхнє меню Steam, де потрібно клікнути на «Налаштування».
 • Далі у вкладці «Аккаунт» натискаємо на «Змінити контактну адресу».
 • І ось тут ми повинні вибрати, як змінити адресу. через підтвердження в старій поштою або не заходячи в неї.

Зміна пошти в Steam. не проблема

Геймери і користувачі популярної ігрової платформи Steam, яка надає безліч ігор і їх оновлень, іноді задаються питанням, як поміняти електронну пошту в існуючому обліковому записі. На це можуть бути різні причини. Наприклад, ви хочете прив’язати обліковий запис до іншого поштою, тому що користування іншим ящиком для вас зручніше. Або ви втратили пароль, приводів, щоб змінити пошту в Steam, може бути безліч.

Алгоритм зміни електронної адреси в Steam.

Покрокова інструкція

Розберемо докладно, як змінити пошту в стім. Щоб прив’язати іншу поштову адресу до вашого профілю, необхідно відкрити програму Steam, в якій ви купуєте і завантажуєте гри і поновлення. Якщо платформа не відчинені, то натискаємо на вкладку «Увійти в акаунт» і пишемо «Ім’я облікового запису», «Пароль» і тиснемо кнопку «Увійти». В клієнті сервісу, в лівому верхньому кутку, знаходиться панель вкладок. Вибираємо вкладку Steam і натискаємо на неї лівою клавішею миші. У списку, треба перейти на пункт Налаштування.

READ  Як поповнити баланс іншого телефону

Після цього відкривається нове вікно. У ньому з лівого боку знаходяться перелік налаштувань. Вибираємо Аккаунт, перший в списку, і натискаємо на нього. З правого боку відкриється ім’я вашого облікового запису, адресу вашої поштової скриньки, який ви хочете змінити, настройки Steam Guard і відновлення пароля.

Тут натискаємо на рядок «Змінити контактну адресу ел. пошти ». У ньому набираємо пароль від облікового запису і новий e-mail. У нижньому рядку пишемо нову електронну пошту повторно і без помилок. Після цього внизу віконця натискаємо на кнопку «Далі».

Після цієї команди на вказаний новий ящик має відправитися лист від служби Стім, яке містить в собі код для зміни пошти. У вашому браузері потрібно зайти в електронний ящик і відкрити вхідні повідомлення. Процес надходження листа може зайняти деякий час, але зазвичай приходить досить швидко. Також перевірте на всякий випадок папку зі спамом, щоб дізнатися, чи не настав повідомлення туди.

Лист відсилається від служби підтримки, і відправник вказується Steam Support. У повідомленні великим шифром повинен відображатися код у вигляді букв і цифр. Копіюємо його і повертаємося в додаток Стим. У рядку «Введіть код перевірки» вставляємо скопійований код і тиснемо «Далі». У наступному віконці вибираємо кнопку «Готово».

В результаті виконаних дій змінюється стару адресу електронної пошти на новий.

Зміна пошти з підтвердженням

Вибираємо в цьому випадку перший пункт. На пошту прийде код, який потрібно ввести в зазначене поле.

Після того як ввели код підтвердження, пишемо нову адресу електронної пошти.

Філію теж потрібно буде підтвердити. на нову пошту прийде для цього лист.

Зміна пошти без підтвердження

Трапляється, що ви втратили доступ до пошти, на яку прив’язаний стим. У цьому випадку вибираємо другий пункт. «У мене більше немає доступу до цією адресою».

У новому вікні вводимо адресу нової пошти, а також додаткову інформацію. стару адресу, номер телефону, якщо ви реєстрували акаунт через телефон, а також додаткову інформацію.

Потрібно писати все, що може допомогти змінити пошту на нову. Можна прикріплювати якісь файли. наприклад, скріншоти використання аккаунтом. Підтримка Steam повинна переконатися, що ви реальний власник даного облікового запису.

Після відправки даних потрібно почекати. Люди в підтримці оцінять, чи є ви реальним власником профілю стіма і чи можна вам змінити адресу пошти.

В цілому, це єдиний легальний спосіб змінити пошту в Steam. з підтвердженням або без підтвердження старої пошти.

Зміна поштової скриньки в Steam

Крім усього перерахованого вище, за допомогою електронної адреси можна відновити доступ до свого облікового запису, скинути пароль. Сам Стим регулярно перевіряє доступність електронної пошти відповідної зеленої плашкою з проханням підтвердити доступ до email шляхом відправки на нього перевірочного коду. Якщо ви змінили свою основну адресу пошти або не можете отримати доступ, бажано якомога швидше перевести аккаунт ігрового сервісу на той ящик, вхід куди ви можете зробити без проблем.

 • Проведіть вхід в ігровий клієнт і через розділ «Steam» зверху перейдіть в «Налаштування».

У блоці «Аккаунт» клікніть по кнопці «Змінити контактну адресу ел. пошти ».

Тепер дії будуть різнитися залежно від того, до чого у вас є доступ на поточний момент.

Как сменить номер телефона в стим?????

 • «Ввести код з мобільного аутентифікатора Steam Guard». якщо у вас встановлений мобільний клієнт, виберіть цей пункт.
 • «У мене більше немає доступу до мобільного аутентифікатору». коли з якихось причин не вдається отримати код, виберіть цей пункт. Стим запропонує альтернативні шляхи підтвердження автентичності особистості.

  При повністю робочому аутентифікаторі ви отримаєте код на мобільний пристрій.

Ввівши його, можете відразу переходити до кроку 6 нашій статті.

 • При відсутності доступу до Steam Guard вам буде запропоновано ввести пароль від аккаунта. Якщо пам’ятаєте. вкажіть. Це також перенаправить вас до кроку 6 цієї статті. Якщо доступу немає, тисніть на посилання “Я не пам’ятаю свій пароль».
  • «Надіслати повідомлення з кодом підтвердження на номер, який закінчується на». після успішного введення пароля Стим запропонує виконати скидання електронної пошти, відправивши SMS на прив’язаний до аккаунту номер телефону. Вам залишиться дочекатися SMS, ввести отримані символи і прив’язати нову пошту.
  • «У мене більше немає доступу до цього номеру телефону». Використовуйте цей варіант в крайньому випадку. без мобільного підтвердження доведеться складати і відправляти заявку на зміну email в технічну підтримку.

  При виборі другого пункту буде запропоновано заповнити форму звернення, максимально повно і коректно вказавши всю запитувану інформацію. Після цього залишається тільки чекати обробки заявки. Відповідь прийде на нову електронну пошту, яку ви вкажете як контактну. При успішній відв’язку від старого email вказаний ящик в зверненні буде автоматично прив’язаний до аккаунту.

  Коли ви тими чи іншими шляхами дісталися до вікна зі зміною пошти, залишиться ввести ту адресу, яку хочете прив’язати до аккаунту, і натиснути «Змінити ел. пошту ».

  На неї буде висланий код підтвердження. Зайдіть в ящик, знайдіть лист від Стим і вставте символи, надіслані в ньому, в відповідне поле.

  По завершенні процедури у вікні налаштувань ви побачите нову адресу електронної пошти.

  Ми розглянули процес зміни електронної пошти в Стім. Цей варіант може не допомогти, якщо аккаунт був зламаний. У цій ситуації потрібно звернутися до інших способів його відновлення.

  Міняємо пароль з телефону

  Єдиною відмінністю зміни пароля через телефон є те, що код буде спрямований не на email, а на прив’язаний до облікового запису номер телефону. Щоб змінити пароль в стім, користувач повинен виконати наступні дії:

  Відкриваємо профіль в стім за допомогою логіна і пароля.

  З меню вибираємо опцію «Змінити пароль».

  Заповнюємо поле з поточним значенням перевірочного коду і тиснемо «Далі».

  На телефон надійде SMS для продовження дій. Вводимо його значення до відповідного рядка, і задаємо новий пароль, ввівши його двічі.

  Відновлення паролю

  Змінити пароль в стім потрібно, якщо користувач банально забув його значення. Для цього розроблено дуже простий механізм дій. На етапі авторизації необхідно натиснути кнопку «Я не можу увійти».

  READ  Як перенести номера з телефону на комп'ютер

  Після чого система запропонує вибрати причину зі списку. У нашому випадку вибирати потрібно першу ( «I forgot my Steam account name or password»).

  Потім потрібно ввести прив’язаний до аккаунту номер телефону, адреса електронної пошти або ім’я облікового запису. Наприклад, ви вводите поштову скриньку. Натиснувши кнопку пошуку, Стим знайде у своїй базі даних цю адресу. Тепер необхідно вибрати її для відправки пароля, як це зазначено на зображенні.

  Перевіряємо пошту і копіюємо код, який прийшов в повідомленні. Після чого повертаємося в стим і вводимо його в відповідному полі на екрані. Тиснемо кнопку «Продовжити».

  Наступним кроком стане зміна пароля «Change password». Нове значення потрібно ввести двічі і підтвердити свої дії.

  Тепер можна увійти в свій профіль. Для цього тиснемо кнопку «Sign in to Steam», заповнюємо поле логіна, вводимо новий пароль і входимо на сторінку.

  Зміна пароля

  Для захисту профілю періодична зміна пароля є обов’язковим завданням геймера. Особливо це актуально, коли користувач використовує один пароль для програми і соціальних мереж, наприклад.

  Щоб поміняти пароль в стім, потрібно знати поточний код і мати доступ до email, прив’язаному до профілю. Якщо все це є, то виконуємо наступні дії: 1. Запускаємо Стим і авторізуемся в своєму профілі.

  На панелі інструментом вибираємо «Steam» і відкриваємо «Налаштування».

  На екрані відобразиться ряд опцій, серед яких вибираємо «Змінити пароль».

  Вводимо поточне його значення і натискаємо «Далі».

  На прив’язаний email прийде лист з перевірочним кодом для зміни пароля. Заходимо в поштову скриньку і перевіряємо вхідні листи (якщо повідомлення не відображається, перевіряємо папку «Спам»).

  Потім переходимо в Стім і змінюємо пароль. Спочатку вводимо код перевірки, після цього двічі вводимо новий пароль.

  Підтверджуємо дії кнопкою «Готово». На цьому зміна даних можна вважати завершеним.

  Важливо! Пароль повинен включати не менше 10 символів, включаючи літери, цифри і знаки. Після його введення система покаже ступінь надійності. Якщо вона буде низькою, потрібно буде відредагувати. Також не можна використовувати старий пароль. Нове його значення повинно обов’язково відрізнятися.

  зміна логіна

  Як і в багатьох інших програмах, можливість змінити логін в Стім не реалізована. Тому простим способом поміняти його не вийде. Однак «обхідний» шлях все-таки є. Для початку потрібно вийти з поточного профілю і створити новий обліковий запис. Зробити це можна за допомогою кнопок Steam на панелі інструментів і вибравши опцію «Змінити користувача».

  Після чого з’явиться форма входу, на якій ми вибираємо можливість створення нового облікового запису. Зареєструвавшись, переходимо до його налаштувань і виконуємо прив’язку до старої бібліотеки ігор. Щоб зробити це, вхід в обліковий запис потрібно виконувати з комп’ютера, на якому ви користувалися старою учеткой. В налаштуваннях виконуємо узгодження загального аккаунта з сімейним доступом. Тепер переходимо в профіль, клікнувши по своєму ніку і натиснувши розділ «Профіль». «Редагувати профіль».

  Тут потрібно ввести дані старого аккаунта, щоб вони нічим не відрізнялися.

  Потім додайте друзів зі старого списку, відправивши їм відповідні запити. Таким чином, аккаунт з новим логіном стане копією старої сторінки.

  Як змінити пароль в Steam

  Стим. це програма, яка дозволяє користувачам брати участь в онлайн-іграх. Щоб почати нею користуватися, потрібно виконати завантаження інсталяційний файл на комп’ютер і зареєструвати аккаунт за допомогою логіна, пароля і електронної пошти. Часто трапляється так, що користувач забуває якісь дані, або просто хоче їх змінити в цілях безпеки. Розглянемо докладніше, як це можна зробити в Steam.

  Міняємо ім’я аккаунта в Steam

  Змінити ім’я профілю можна також легко, як і пароль. Для цього потрібно увійти в обліковий запис і клікнути по своєму ніку. Відкриваємо пункт меню «Профіль». «Редагувати профіль».

  Найпершою рядком є ​​ім’я аккаунта. У ній задаємо будь-яку вподобану вам значення. Після чого прокрутити сторінку вниз і зберігаємо зміни. В результаті старе ім’я профілю буде замінено на нове.

  Як поміняти електронну пошту

  Електронна пошта є обов’язковим атрибутом реєстрації аккаунта в Стім. З її допомогою можна змінити пароль і відновити доступ до облікового запису. Сама програма регулярно перевіряє доступність поштових адрес користувачів і відправляє відповідне повідомлення в системі з проханням підтвердити email відправкою перевірочного коду на нього.

  Увага! Якщо користувач не може отримати доступ до прив’язаному поштової скриньки, потрібно обов’язково перевести профіль на той email, доступ до якого здійснюється без проблем.

  Отже, міняти пошту в стиме потрібно наступним чином: 1. Увійти в акаунт, натиснути на пункт меню стим і перейти в настройки.

  Вибрати опцію «Змінити контактну адресу ел. пошти ».

  Для продовження потрібно ввести код з аутентифікатора (якщо у користувача встановлений мобільний клієнт ») або вибрати опцію про те, що доступу до нього немає. Виходячи з цього, подальші дії будуть різнитися.

  • Якщо мобільний аутентифікатор є, то на нього прийде код. Вводимо його в поле на екрані і тиснемо «Продовжити».
  • Якщо доступу до аутентифікатору немає, система запропонує ввести пароль від учеткі (якщо не пам’ятаєте, відновіть).

  Ввівши пароль, Стим захоче направити SMS на прив’язаний номер телефону для скидання пошти. Отримавши код, вводимо його і переходимо до зміни пошти.

  На екрані відобразиться форма, в яку потрібно ввести новий email. Натискаємо кнопку «Змінити ел. пошту ».

  На неї надійде повідомлення з перевірочним кодом. Вводимо його в програмі стим і зберігаємо зміни. Тепер в налаштуваннях профілю буде відображений новий адреса.

  змінити, телефон, стиме

  Таким чином, зміна пароля, імені користувача та поштової адреси не складе труднощів у користувача. Єдине, що не піддається зміні в Стим. це логін. Однак, існує додаткова можливість його зміни.

  BETATECH.COM.UA 2021