Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як змінити тип дзвінка на телефоні

Table of Contents

Як змінити тип дзвінка на мобільний телефон

Якщо ваш смартфон зупинений на старій версії Android, такий як 2.3.6 Gingerbread, і ви хочете змінити свій рінгтон, це керівництво для вас. Кілька простих кроків, і ви можете вибрати мелодію, яка найкраще підходить для вашого телефону, серед тих, які вставлені за замовчуванням. Просто зайдіть в меню «Налаштування» «Звук» «Мелодія телефону», і ви знайдете тут список встановлених мелодій дзвінка. Підібрати рінгтони можна тут https://tondeapel.net/ringtones/latino/.

змінити, дзвінка, телефон

Встановлені мелодії Samsung є класичними: «За обрієм», «Пегас», «Персей», «Поляріс», «Чистий тон», «Піксіс», «Ригель», «Кільце», «Поїздка», «Школа», «Однотоновий »,« Снайпер »,« Обертання »,« Мала Ведмедиця »,« Пляшка вина ». Це мелодії і звуки, і, гортаючи список, ви можете отримати уявлення. Кожен раз, коли ви натискаєте на назву мелодії дзвінка, у вас є можливість прослухати її попередній перегляд. Натисніть ОК, коли ви, нарешті, вибрали для себе підходящу мелодію дзвінка.

Звичайно, навіть у старій версії Android, такий як 2.3.6 Gingerbread, у вас є можливість налаштувати аудіофайл як мелодія дзвінка Samsung. Для цього необхідно лише дотримуватися цієї довідки, в якому пояснюється, як додати пісню в форматі MP3 в список встановлених мелодій дзвінка. щоб ви могли отримувати повідомлення про вхідний дзвінок за допомогою будь-якого звуку: з голосового запису одного, який просить вас відповідайте на телефонні дзвінки під найкрутішу пісню на даний момент.

Звичайно, в Play Store є такі додатки, як Zedge, які дозволяють вам вибирати рінгтон з нескінченної кількості різних мелодій, пісень і звуків. Просто встановіть один із цих додатків, і ви зможете налаштувати свій телефон за кілька простих кроків.

з Android Gingerbread ви також можете пов’язати мелодію дзвінка з контактом. щоб ви могли призначати різні мелодії для кожної людини в адресній книзі. Таким чином, коли ваш мобільний телефон дзвонить, ви зрозумієте, хто вам телефонує, по мелодії дзвінка. Наприклад, якщо у вас є друг, який без розуму від Coldplay, ви можете пов’язати одну з їхніх пісень з її контактом в адресній книзі. Тому кожен раз, коли ваш Samsung дзвонить за допомогою Coldplay, навіть не дивлячись на дисплей мобільного телефону, ви розумієте, що вам дзвонить друг.

А якщо ви хочете ще більше персоналізувати свій телефон, ви можете встановити різні мелодії повідомлень для текстових повідомлень і повідомлень з таких додатків, як Whatsapp і Telegram. За допомогою цього останнього додатки у вас також є можливість призначити інший звук повідомлення кожного контакту Telegram, щоб зрозуміти особистість людини, який відправив вам повідомлення з тонального сигналу повідомлення.

За допомогою плеєра

Якщо ви хочете поставити на телефон в якості дзвінка не стандартну мелодію, а завантажену пісню, то оптимальним способом виконання операції буде звернення до вбудованому плеєру Samsung Galaxy A52 5G. Звичайно, те ж саме можна зробити і через настройки, однак в такому випадку пошук потрібної композиції буде скрутний. Для заміни звукового сигналу зверніться до інструкції:

 • Відкрийте стандартний додаток «Музика».
 • Знайдіть цікаву для композицію і відкрийте її.
 • Натисніть на кнопку у вигляді трьох точок.
 • Виберіть опцію «Встановити на дзвінок».

Сторонні програвачі теж дозволяють налаштувати мелодію дзвінка на свій розсуд. Але тоді доведеться переконатися, що ви заздалегідь видали всі необхідні дозволи з додатком. Наприклад, без доступу до контактів або файлів плеєр, розроблений третьою заблокує можливість установки вподобаного звукового сигналу.

Як змінити тип дзвінка на телефоні Samsung Galaxy A52 5G

Смартфон Samsung Galaxy A52 5G володіє базовою мелодією, яка починає грати при надходженні вхідного дзвінка. Багатьох людей стандартний сигнал дратує, через що хочеться змінити тип дзвінка на Samsung Galaxy A52 5G. Виконати операцію можна декількома способами.

через налаштування

Розділ налаштувань будь-якого смартфона на базі операційної системи Android, включаючи Samsung Galaxy A52 5G, дозволяє змінити найрізноманітніші параметри. Зокрема, допускається зміна мелодії, яка звучить при надходженні дзвінка:

 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Перейдіть в розділ «Звук і вібрація».
 • Тапніте по вкладці «Рінгтон».
 • Виберіть цікаву для мелодію з представленого списку.
 • Зверніть увагу, що назви деяких пунктів меню можуть відрізнятися в залежності від версії прошивки. Але це ніяк не вплине на процес заміни звукового сигналу, оскільки розділ налаштувань володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, а при бажанні можна скористатися пошуковим рядком.

  Зміна мелодії контакту

  Цей варіант підійде тим, хто хоче розмежувати звукові сигнали в залежності від того, хто здійснює дзвінок. Стандартний додаток «Телефон» дозволяє вибрати мелодію або пісню для конкретного абонента. Для виконання операції буде потрібно:

  • Запустити програму «Телефон».
  • Перейти до списку контактів.
  • Відкрити картку абонента, чий номер записаний в телефонній книзі.
  • У вкладці «Мелодія за умовчанням» вибрати потрібну композицію.

  У разі зі зміною рингтон для конкретної людини потрібно зробити важливе уточнення. Опція заміни звукового сигналу доступна тільки для тих абонентів, які представлені в списку контактів. Тобто налаштувати мелодію на незнайомий номер не вийде. Попередньо його доведеться додати в записну книжку.

  Як встановити мелодію на дзвінок?

  Власники телефонів, що працюють на базі ОС Android, можуть змінити рінгтон як для всіх вхідних викликів, так і для будь-якого одного контакту. Щоб поставити потрібну мелодію на дзвінок в першому випадку, слід скористатися простим алгоритмом:

  • Переходимо до підрозділу «Локальна музика».

  От і все. Ніяких особливих труднощів не виникне. Встановити нову мелодію на дзвінок зможе навіть далекий від сучасних технологій людина.

  Увага: представлений приклад показаний на ОС Android 7.0. У нових або старих версій операційки інтерфейс може бути іншим. Однак ніяких принципових відмінностей не існує.

  READ  Як зробити щоб телефон роздавав інтернет

  Використання сторонніх додатків

  Для зміни мелодій можна користуватися і сторонніми утилітами. Найчастіше вони роблять цей процес трохи більш зручним. Ми рекомендуємо випробувати Rings Extended, GO SMS Pro і RingTone Slicer FX. Всі вони відрізняються за своїм функціоналом, надаючи більш розширені можливості по установці рингтонів.

  У Google стверджують, що телефонами на базі ОС Android користується близько 2,3 млрд людей у ​​світі. У більшості випадків люди швидко звикають до особливостей функціонування цієї операційки. Однак іноді навіть банальні дії викликають масу проблем і складнощів. Наприклад, багато хто не знає, як поставити нову мелодію на дзвінок і поміняти стандартний рінгтон на свою музику.

  Установка мелодії через розділ «Налаштування»

  Цей метод працює на переважній більшості смартфонів. Для того, щоб поставити пісню на дзвінок, потрібно зробити наступні дії:

  Зайдіть в «Налаштування».

  Перейдіть в розділ «Звук». Також він може називатися «Звуки і повідомлення».

  Тут натисніть на пункт «Рінгтон». Також він може називатися «Мелодія телефону», «Мелодія дзвінка» і т.д.

  На цьому кроці вам може знадобитися вибір додатки, за допомогою якого буде проглядатися ваша медіатека. Наприклад, можна для цього задіяти файловий менеджер ES Провідник.

  Виберіть ту пісню, яку ви бажаєте використовувати як рингтон.

  От і все! Таким же чином ви можете поставити мелодію на SMS на Android. в цьому випадку вас повинен цікавити пункт «Мелодія повідомлень за замовчуванням».

  На сучасних смартфонах, що працюють на більш актуальних версіях Android, порядок дій може трохи відрізнятися. Наприклад, на пристроях Xiaomi (оболонка MIUI) потрібно зробити наступне:

  В налаштуваннях вибрати розділ «Звук і вібрація», а потім натиснути на кнопку «Рінгтон».

  За бажанням ви можете вибрати мелодію з доступних. Якщо ви хочете встановити користувальницький трек, то виберіть «Всі мелодії». На сторінці, натисніть «Вибір мелодії на пристрої».

  З’явиться вікно, де можна вказати джерело. Найзручніше робити налаштування через провідник, але ви можете скористатися іншим способом. Після цього залишається вибрати бажаний трек і натиснути «Ок».

  Зверніть увагу, що за допомогою даного способу ви встановите рингтон для всіх вхідних викликів. Призначені для користувача мелодії налаштовуються окремо, через контакти.

  Використання папки «Контакти»

  Свого часу навіть смартфони на базі Symbian дозволяли ставити кожному контакту певну мелодію. Зробити це можна і на Android. Для цього необхідно слідувати цій інструкції:

  Перейдіть в розділ «Контакти».

  Виберіть цікавий для вас контакт.

  Тут необхідно натиснути кнопку «Змінити». Вона може виглядати у вигляді олівця або ховатися під трикрапкою, розташованим у правому верхньому кутку.

  Тепер точно потрібно натиснути на три точки. У спливаючому меню натисніть на пункт «Поставити рингтон».

  Виберіть програму, за допомогою якого буде здійснюватися перегляд списку композицій, що зберігаються на пристрої.

  Виберіть папку з MP3-піснями, а потім і саму композицію.

  Збережіть результат, натиснувши на галочку.

  Зверніть увагу: на деяких смартфонах процес установки рінгтона може відрізнятися. Все, знову ж таки, залежить від фірмової оболонки. кожен виробник витончується по-своєму. Наш приклад наведено для «чистого» Android, що встановлюється на апарати сімейства Nexus.

  На пристроях Xiaomi порядок буде трохи відрізнятися. Наприклад, вибравши потрібний контакт вам не доведеться переходити в режим редагування. Досить в цьому ж вікні натиснути кнопку «Мелодія за умовчанням». Після цього відкриється нове вікно, в якому ви зможете налаштувати рингтон (як це зробити ми вже розповіли).

  Вибір мелодії виклику. спосіб перший

  Для початку розглянемо класичний спосіб установки мелодії виклику. через меню налаштувань. Заходимо в настройки телефону, переходимо в розділ «Звук» і вибираємо пункт «Мелодія дзвінка».

  Перед нами список стандартних мелодій, заздалегідь встановлених в смартфон виробником. На деяких апаратах прямо з цього ж меню можна вибрати свою власну композицію. Наприклад, на смартфоні HTC One (M8), який використовується в цій статті як приклад, для цього служить іконка «», розташована у верхньому правому куті екрану.

  Якщо ж спеціальної кнопки для вибору своєї мелодії в цьому меню немає, то доведеться вступити трохи хитріше. І просто покласти потрібний аудіофайл в папку, де знаходяться системні звуки. після цього він з’явиться у списку тонів дзвінка.

  Для цього потрібно підключити смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю, натиснути на комп’ютері кнопку «Пуск», вибрати пункт «Мій комп’ютер» і в папці, знайти значок вашого смартфона. Саме його нам і потрібно відкрити. Швидше за все, виглядає він буде ось так, а його назва буде збігатися з назвою моделі телефону. На деяких смартфонах для передачі даних необхідно розблокувати екран (актуально в тому випадку, якщо ви встановили пароль на розблокування).

  Нас цікавить папка «Media». Всередині неї повинна знаходитися папка «Audio», а в ній, в свою чергу, папка «Ringtones». Таким чином, повний шлях до цікавить нас папки виглядає наступним чином: MediaAudioRingtones. Саме сюди і слід скопіювати потрібну вам мелодію. Якщо таких папок у внутрішній пам’яті смартфона немає, то їх необхідно створити. Головне зробити це саме в тому порядку, як вказано вище.

  Для вірності варто перезавантажити смартфон. Все, тепер обрана вами мелодія з’явиться в загальному списку. Схожим чином можна встановити мелодію на дзвінок будильника, тільки шлях в цьому випадку буде трохи інший: MediaAudioAlarms

  підводимо підсумки

  Поставити нову пісню або мелодію на дзвінок свого телефону можна за пару секунд. Пристрої, що працюють на базі ОС Android, відрізняються від інших смартфонів насамперед гнучкістю налаштувань.

  Павло Кріжепольскій

  Як змінити звук дзвінка на Android смартфоні? Чи обов’язково вибирати одну з попередньо встановлених мелодій або можна встановити на дзвінок свою улюблену композицію? І чи можна призначити кожному контакту свій окремий дзвінок?

  Як поміняти мелодію дзвінка на смартфоні

  Для початку вам потрібно відкрити програму «Налаштування». Це можна зробити за допомогою спеціальної кнопки в правому кутку верхньої шторки або за допомогою іконки на робочому столі або в списку всіх додатків.

  Після відкриття налаштувань, вам потрібно перегорнути список розділів трохи вниз, знайти розділ «Звук» і відкрити його.

  Далі потрібно відкрити підрозділ з назвою «Рінгтон».

  В результаті повинен відкритися список доступних мелодій. Тут потрібно вибрати одну із запропонованих мелодій і натиснути на кнопку «Ok».

  Після цього обрана вами мелодія буде встановлена ​​як дзвінок.

  Зміна мелодії дзвінка Android стандартними способами

  Для початку розповімо, як вибрати відповідну мелодію зі стандартного набору. Для цього вам потрібно потрапити в меню налаштувань. Знайдіть в списку додатків іконку у вигляді шестерні і натисніть на неї. Потім вам потрібно буде зробити наступне:

  • Прокрутіть список можливих налаштувань вниз і знайдіть вкладку «Звук».
  • У верхній частині вікна будуть настройки гучності, а під ними ви знайдете пункт «Рінгтон» або «Мелодія виклику».
  • Натисніть на назву вашого рінгтона.
  • Перед вами відкриється список стандартних мелодій.
  • Натискайте на кожну з них. Смартфон програє її, і ви зможете вибрати ту, що сподобалася найбільше.
  • Потім вам буде досить повернуться за допомогою стрілки в нижній частині вікна, щоб залишити мелодію, яку ви прослуховували останньої. Або можна натиснути кнопку «Ок» в нижній частині списку, якщо вона є.
  READ  Що робити якщо не працює телефон

  Як правило, виробники пропонують вам на вибір список з 10-15 мелодій. У них є стандартні дзвінки, як у старих дискових телефонів, і мелодії, створені спеціально для лінійки моделей конкретної фірми.

  Вибір мелодії виклику. спосіб другий

  Якщо возитися з підключенням смартфона до комп’ютера не хочеться, можна зробити простіше. Відкрити потрібну вам мелодію в аудіоплеєрі, а потім вибрати пункт «Встановити на дзвінок» у спливаючому меню.

  У старих версіях Android був неприємний «глюк», через якого призначена таким чином мелодія «злітала» після перезавантаження смартфона. Але на сучасних телефонах я нічого подібного не зустрічав.

  Чи можна змінити мелодію гудка, який чують дзвонять?

  Самостійно замінити стандартний гудок на мелодію не вийде. Якщо ви хочете, щоб той, хто телефонує слухав вашу улюблену пісню, поки чекав відповіді, доведеться заплатити оператору. Наведемо приклади, як поставити музику на гудок телефону, якщо ви користуєтеся одним з операторів «великої трійки».

  • У абонентів «Білайну» є доступ до фонотеці за допомогою послуги «Привіт». Вона активується з особистого кабінету абонента або додатки «Мій Білайн», яке можна завантажити в Play Market. Ці способи використовувати зручніше за все, так як ви відразу можете вибрати мелодію, яка замінює гудок з каталогу. Заміна гудка обійдеться близько 45 рублів на місяць (тариф на послугу регулярно змінюється).
  • У абонентів «Мегафона» є два варіанти заміни стандартних гудків. послуга «Музична скринька» і сервіс «Музичний канал». Вартість використання цих послуг ви можете дізнатися на офіційному сайті оператора. Управляти послугами можна за допомогою меню «Сервис-гід», особистого кабінету і мобільного застосування.
  • Абоненти «МТС» можуть протестувати заміну гудка на мелодію безкоштовно, якщо вони беруть участь у програмі «МТС-Бонус». Ця програма лояльності дозволяє отримувати бали за користування послугами «МТС», а потім міняти їх на додаткові пакети хвилин (повідомлень або інтернет-трафіку), доступи до передплати та гудки. Також можна підключити послугу GOOD’OK платно за допомогою офіційного сайту, особистого кабінету абонента або додатки.

  У всіх випадках каталог мелодій досить великий, у ньому регулярно з’являються новинки. Хоча є у цих послуг недолік. часто дзвонять чують мелодію в дуже поганій якості. Аналогічна послуга є і у інших операторів зв’язку. Знайти її можна за допомогою офіційного сайту.

  Today ‘s Hit Ringtones

  Ця утиліта має дуже просту ідею. в ній зібрані найпопулярніші композиції, які ви зможете встановити в якості мелодії виклику. З перевага цього варіанту. кращі пісні зібрані для кожного жанру окремо. Головний недолік. кількість пісень значно поступається аналогічним програмам. Каталог цієї утиліти збирає в себе тільки хіти, новинки і кращі пісні.

  Зручно і управляти цим додатком. Для того щоб прослухати мелодію, потрібно лише зробити по її назві одне натискання. Якщо ви зупините на ній палець, то вона тут же буде встановлена ​​в якості основної мелодії дзвінка. В управлінні криється і інший недолік. ви не зможете встановити спеціальний звук для повідомлень, повідомлень або конкретного контакту. Хоча над цією частиною функціоналу додатка розробники обіцяли подумати, можливо в майбутніх редакціях з’являться такі можливості.

  Кращі програми для персоналізації рінгтоновкак поміняти рінгтон на телефоні

  Найлегше змінювати мелодію дзвінка за допомогою спеціальних додатків. Вони допомагають встановити нові мелодії, завантажити їх, налаштувати відтворення певного фрагмента. У більшості додатків ви також знайдете додаткові інструменти для персоналізації вашого смартфона. Всі перераховані нижче програми об’єднує одне. за їх користування вам не доведеться платити.

  ZEDGE Ringtones Wallpapers

  Одне з найпопулярніших додатків. ZEDGE. Їм хоч раз користувалися всі власники смартфонів і планшетів на Android. З його допомогою можна знайти:

  • мелодії дзвінків;
  • набори звуків для повідомлень і сповіщень;
  • шпалери;
  • дзвінки для будильника.

  Каталог цього додатка практично безмежний. Він регулярно поповнюється новими картинками і мелодіями. Кожен зможе знайти варіант підходить до смаку. Однією з найкорисніших «фішок» цього додатка є «Жест пов’язаного контенту». Під час прослуховування мелодії, досить змахнути в сторону, щоб знайти схожі рінгтони. Встановити улюблену мелодію просто. всього пара рухів і вона буде використовуватися на вашому смартфоні. Недолік програми. відсутність русифікації.

  Як поставити мелодію на дзвінок на Android

  Операційна система Android досить доступна для освоєння і більшість дій в ній виконуються дуже просто. Але, зараз багато користувачів тільки переходять від звичайних телефонів до смартфонів у них мало досвіду взаємодії з подібними мобільними пристроями. Тому дуже часто навіть найпростіші операції викликають у них проблеми. Наприклад, користувачі часто не можуть розібратися, як поставити мелодію на дзвінок на Android. Саме про цю проблему ми зараз і розповімо.

  Як поставити мелодію на смартфоні з чистим Android 8.1.0

  Для початку покажемо, що потрібно зробити, для того щоб поставити мелодію на дзвінок на смартфоні з чистим Android, тобто на смартфоні без сторонніх оболонок від виробника. Прикладом такого смартфона є пристрої з лінійок Google Nexus і Google Pixel. У нашому випадку це буде Google Nexus 5X з Android 8.1.0.

  Для початку потрібно відкрити настройки Андроїда. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, ви можете використовувати іконку на робочому столі або знайти додаток «Налаштування» в списку всіх додатків. Але, найпростіший спосіб. це відкрити верхню шторку і натиснути на кнопку налаштувань.

  Після відкриття налаштувань потрібно перейти в розділ «Звук».

  В результаті перед вами відкриється сторінка з настройками звуку. Тут можна налаштувати гучність дзвінка, будильника, а також змінити інші параметри стосуються відтворення звуків. Серед іншого тут є розділ «Рінгтон», відкрийте його, для того щоб поставити мелодію на дзвінок.

  Після цього перед вами з’явиться список стандартних мелодій для дзвінка і ви можете поставити одну з них. Але, якщо жодна стандартних мелодій вам не підходить, то ви можете додати власну мелодію. Для цього потрібно натиснути на посилання «Додати рингтон», яка знаходиться в самому низу списку.

  Как поставить рингтон на Android

  Після цього з’явиться файловий менеджер, за допомогою якого можна вибрати мелодію. За замовчуванням, файловий менеджер відкривається на вкладці «Недавні». Для того щоб перейти до інших джерел файлів натисніть на кнопку в лівому верхньому кутку.

  READ  Lenovo s145 як зайти в BIOS

  Після натискання на цю кнопку з’явиться меню, в якому можна вибрати джерело, з якого потрібно вибрати мелодію. Якщо потрібна вам мелодія зберігається в пам’яті пристрою, то клікніть на назву вашого смартфона. Також за допомогою даного файлового менеджера можна вибрати мелодію, яка зберігається в хмарному сховищі, в папці «Завантаженні» або в інших місцях.

  Після того як ви оберете мелодію в файловому менеджері ви повернетеся до списку доступних мелодій дзвінка.

  Тепер, для того щоб поставити мелодію на дзвінок, вам залишається тільки вибрати додану композицію і натиснути на кнопку «ОК» для збереження налаштувань.

  Ще раз відзначимо, що описана вище інструкція відноситься до смартфонів з чистим Android, без будь-яких сторонніх оболонок. Якщо у вас смартфон з не стандартною оболонкою, то процес установки мелодії на дзвінок може відрізнятися. Але, навіть в цьому випадку відмінності будуть не значними і використовуючи інформацію з цієї статті ви зможете розібратися. Для прикладу ми додатково розглянемо процес установки мелодії на смартфоні Samsung Galaxy S4 c оболонкою TouchWiz.

  Заміна мелодії дзвінка телефону

  Як поставити мелодію на смартфоні Samsung c оболонкою TouchWiz

  Якщо ви хочете поставити мелодію на дзвінок для всіх контактів відразу, тобто змінити стандартну мелодію дзвінка, то вам потрібно відкрити настройки і знайти пункт «Звук». У разі оболонки TouchWiz цей пункт знаходиться на вкладці «Мій пристрій».

  Після того як ви відкриєте розділ налаштувань «Звук», ви побачите список всіх налаштувань, які мають відношення до звуку. Тут можна підвищити або знизити гучність і поставити мелодію на дзвінки, повідомлення і повідомлення операційної системи. Для того щоб поставити мелодію на дзвінок відкриваємо розділ «Мелодії дзвінка».

  Після цього перед вами відкриється вікно, в якому можна вибрати одну зі стандартних мелодій. Якщо ви хочете поставити власну мелодію на дзвінок, то вам потрібно натиснути на кнопку «Додати» і вибрати файл з мелодією. Після цього обрана вами мелодія з’явиться в списку стандартних, і ви зможете поставити її на дзвінок.

  Як бачите, в даному випадку процес установки мелодії трохи відрізняється від чистого Android, але відмінності не дуже великі. Як і на чистому Android, тут потрібно зайти в налаштування, перейти в розділ «Звук» і додати потрібну мелодію.

  На смартфонах Huawei і Honor

  Зайдіть в «Налаштування» → «Звуки» (або в додатку Телефон натисніть на три точки в правому верхньому кутку і клацніть по пункту «Налаштування» в меню, що розкрилося) і виберіть «Мелодія виклику» для потрібної SIM-карти. Відкриється сторінка «Вибір звуку», на якій можна поміняти рінгтон на один з попередньо встановлених або перейти до установки завантаженої пісні або відео-мелодії.

  Щоб встановити скачаний трек, відкрийте пункт «Музика на пристрої», клікніть по пісні, яку хочете поставити на дзвінок, і натисніть кнопку «Назад».

  На телефонах Huawei і Honor під керуванням EMUI 9 і новіше доступна установка відео-мелодій як рингтон. На сторінці «Вибір звуку» клацніть по пункту «Відео-мелодії» і виберіть ролик, який збираєтеся встановити на дзвінок. Відкриється вікно попереднього перегляду. Щоб під час отримання виклику відео відображалося на повний екран, ролик повинен бути вертикальним. Натисніть на галочку в правому нижньому кутку і відео-мелодія встановиться.

  На Android 8 Oreo і Android 9 Pie

  На останніх версіях Android, щоб додати завантажену пісню в список мелодій, відкрийте «Звук» → «Рінгтон» → «Сховище мультимедіа», зійдіть в кінець і натисніть “Додати рингтон», після чого відкриється вбудований файловий менеджер. За допомогою Провідника перейдіть в папку з завантаженим аудіофайлом і клацніть по ньому. Трек буде додано до списку рингтонів і стане доступний для установки.

  На смартфонах Xiaomi і Redmi

  На Xiaomi це робиться так: відкрийте «Налаштування» → «Звук і вібрація» → «Рінгтон» і вгорі натисніть «Вибір мелодії на пристрої». У MIUI поставити свій трек на вхідний дзвінок можна за допомогою файлового менеджера, а також додатків Аудіо та Музика. Щоб вибрати пісню за допомогою двох останніх програм, встановіть галочку в чекбоксі навпроти потрібного треку і натисніть «ОК».

  Ставимо пісню на дзвінок через музичний плеєр на телефоні

  У більшості музичних програвачів на Android присутня опція, завдяки якій можна встановити трек на дзвінок. Як це зробити за допомогою різних плеєрів, показано в

  Також як приклад скористаємося популярним аудіоплеєром PlayerPro. Скачайте його з Google Play, запустіть і дозвольте додатком доступ до фото, мультимедіа та файлів на пристрої. Потім відкрийте папку з потрібним треком і клацніть на три точки поруч з ним. У списку опцій виберіть «Поставити на дзвінок».

  Якщо буде потрібно, надайте PlayerPro дозвіл на внесення змін в системні настройки: при появі повідомлення натисніть «Дозволити» і активуйте тумблер у вікні налаштувань.

  Використовуємо програму Музика на Huawei і Honor

  У прошивці EMUI, на якій працюють смартфони Huawei і Honor, встановлено додаток Музика. Через нього також можна поставити скачаний трек на дзвінок. Для цього запустіть програму, відкрийте «Все композиції» і клікніть на три точки біля улюбленої пісні.

  Натисніть «Встановити як сигнал» і виберіть потрібну SIM-карту.

  Використовуємо додаток Музика на Xiaomi

  На телефонах Xiaomi і Redmi встановлено додаток Музика, за допомогою якого можна ставити завантажені композиції на дзвінок. Для цього треба зайти в програму і, якщо запускаєте її перший раз, погодьтеся з умовами використання та політикою конфіденційності. Також дозвольте додатком доступ до фото, мультимедіа та файлів на смартфоні.

  Потім запустіть програвання треку, який вам подобається, клацніть по трьом точкам в верхньому кутку і натисніть «Встановити на дзвінок».

  Установка свого рінгтона через настройки і файловий менеджер

  Щоб поставити улюблену пісню на дзвінок, спочатку завантажте її в пам’ять телефону або на SD карту. Якщо ви завантажуєте аудіо за допомогою мобільного браузера, файл збережеться в папці «Download» у внутрішній пам’яті пристрою. А щоб на смартфон переслати аудіотрек, що знаходиться на комп’ютері, підключіть апарат до PC через USB, вибравши режим «Передача файлів», і за допомогою Провідника Windows перемістить файл на телефон.

  Тепер клікнувши по пункту «Рінгтон», розташованому в розділі «Звук», виберіть файловий менеджер і за допомогою нього перейдіть в папку з завантаженим треком. Щоб поставити цей трек на дзвінок, клікніть по ньому. Готово. новий рингтон встановлений.

  BETATECH.COM.UA 2022