Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як знайти канали на телевізорі Samsung

Налаштування цифрового ефірного TV.

Налаштувати двадцять цифрових каналів на телевізорі Samsung можна двома способами.

 • Ручний пошук каналів, підійде якщо ви знаєте частоту цифрового мовлення
 • Автоматичний пошук каналів, телевізор сам встановить всі канали

Підключаємо кабель йде від антени до гнізда AIR / CABLE на задній панелі телевізора, після цього переходимо до самої настройки каналів, для цього буде потрібен пульт.

 • Натискаємо кнопку Home для виведення меню установок телевізора на екран. Якщо у вас сенсорний пульт ця кнопка може називатися по іншому.
 • Знаходимо пункт Трансляція, в різних моделях цей пункт може називатися по іншому наприклад Канали.
 • Вибираємо пункт Автонастройка. Не забудьте що всі раніше збережені канали будуть стерті, розташування улюблених каналів може змінитися.
 • Підтверджуємо дію в що з’явилися інфобанере натиснувши на пуск.
 • Далі вибираємо формат мовлення Антена для настройки цифрових ефірних каналів DVB-T2.
 • Тип каналів вибирайте Тільки цифрові, якщо у вашому регіоні віщають місцеві канали в аналогу, то вибирайте Цифрове і Аналогове
 • Підтверджуємо всі дії натиснувши на Сканування.
 • Чекаємо закінчення сканування це може зайняти кілька хвилин.

Налаштування кабельного телебачення.

Практично на всіх ЖК телевізорах Samsung є вбудований тюнер для перегляду цифрового кабельного телебачення DVB-C, ви можете уточнити цю інформацію в інструкції вашого телевізора.

Налаштування кабельних каналів на Samsung трохи відрізняється від настройки ефірних каналів.

Для перегляду кабельного, укладіть договір з провайдером надає послуги, після цього оператор підключить вашу волосінь до мережі кабельного TV.

 • Натискаємо кнопку Home або Menu для для виходу в меню.
 • Далі знаходимо розділ Трансляція або Канали
 • Вибираємо Автопошук каналів і натискаємо ок
 • Далі в пункті Антена вибираємо Кабель, це потрібно обов’язково зробити для перегляду кабельного телебачення.
 • Тип каналів вибирайте той формат, в якому йде мовлення цифрове і аналогове.
 • Вибір оператора, краще вибрати Інші, якщо немає вашого провайдера.Не в якому разі не вибираєте ні свого постачальника послуг.
 • Режим пошуку поставте галочку на Повний, Мережа або Швидкий потрібно вибирати якщо знаєте параметри своєї мережі.
 • Натискаємо на Сканування і чекаємо закінчення процесу.

Ручний пошук каналів.

Якщо вам потрібно додати кілька каналів або один пакет каналів наприклад один мультиплекс цифрових каналів, і при цьому не видаляти існуючий список налаштованих каналів то можна скористатися ручним пошуком каналів на телевізорі Samsung.

 • Увійдіть в меню телевізора і виберете розділ Канал або Трансляція
 • Виставляємо потрібний режим мовлення Антена або Кабель
 • Далі знаходимо Ручна настройка або Змінити канал
 • Якщо потрібно налаштувати аналоговий канал то вибираємо Аналог, якщо потрібно додати цифрові канали то відповідно Цифрове TV.
 • Далі необхідно вести параметри Частоту, Швидкість потоку, Модуляцію і індіфікаціі мережі, після натискаємо почати пошук.
READ  Samsung 30s скріншот

Встановлені канали повинні показувати без будь-яких перешкод зображення і звуку, якщо вони присутні перевірте кабель, штекер, розгалужувачі. Також для прийому хорошого сигналу необхідно мати стабільний прийом цифрового сигналу, тому ваша антена повинна стабільно приймати сигнал з передавальної телевежі.

Відповіді на питання по телевізору Samsung

Інструкція телевізора Samsung 6 серії

Підключення антени ефірного або кабельного сигналу, проводиться підключенням антенного кабелю опором 75 Ом до гнізда в телевізорі Samsung ‘Ant.’ Підключення HDMI. Для отримання найкращої якості цифрового зображення, по інструкції телевізора Samsung, рекомендується підключати Blu-Ray програвач, приставку цифрового супутникового або кабельного телебачення, ігрову консоль, ноутбук через високошвидкісний HDMI кабель в одне з гнізд HDMI на телевізорі. Підключення адаптера карти CI Card. Для під’єднання або від’єднання карти необхідно вимкнути телевізор. Необхідно видалити захисну наклейку з телевізора Samsung, вставити адаптер карти CI в два отвори на корпусі біля порту COMMON INTERFACE. Натисніть на адаптер до клацання. Вставте картку CI або CI в адаптер. Карта необхідна для перегляду платних каналів цифрового телебачення. Підключення до мережі інтернет телевізора Samsung забезпечує доступ до онлайн службам і дозволяє проводити оновлення програмного забезпечення. Бездротове з’єднання забезпечується за допомогою стандартного wi-fi роутера, до якого підключається телевізор. Проводове інтернет з’єднання можна зробити підключенням телевізора Samsung через порт LAN на задній стінці на пряму до кабелю локальної мережі або через зовнішній маршрутизатор.

Як налаштувати зображення і TV канали на Samsung.

Для чого потрібен кабель інфрачервоного перехідника для телевізора Samsung

Ir out в телевізорі Samsung що це? Вихідний роз’єм ir out використовується для підключення входить до комплектацію телевізора перехідника ІК передавача управління зовнішніми пристроями.

Як налаштувати телевізор Samsung для управління підключеними до нього зовнішніми пристроями, такими як приймач цифрового телебачення, програвач дисків, домашній кінотеатр? Для чого потрібен кабель інфрачервоного перехідника для телевізора Samsung? Таким чином можна управляти з одного пульта і телевізором та іншими пристроями, використовуючи його в якості універсального. Для цього необхідно підключити до виходу телевізора IR OUT входить в комплект кабель інфрачервоного перехідника, розташувати передавач в межах 10 см від приймача зовнішнього пристрою. Сигнали від телевізійного пульта будуть оброблятися в телевізорі Samsung, перетворюватися і приходити через кабель на передавач, який буде працювати як інфрачервоний пульт дистанційного керування зовнішнього пристрою. Увімкніть зовнішній пристрій і телевізор. Пультом телевізора виберете в Меню ДЖЕРЕЛО \ Налаштування універсального пульта дистанційного керування в верхній частині екрану. Дотримуйтесь інструкцій на екрані телевізора, процес налаштування універсального пульта буде виконаний.

перемикання каналів

12.3.2019 Samsung Smart Touch control AA59-00776A г.Дубна Чи не змогли вимкнути телевізор пультом, не реагували і інші кнопки і кнопка на телевізорі, для ручного управління теж не спрацьовувала. Довелося вимикати з розеткі.включаю в розетку, він починає працювати і переключаються канали та гучність, але кнопка викл, не спрацьовує, хоча на теле. блимає червоний індикатор. Після натискання викл, знову перестають працювати інші кнопки на пульте.Пульт з невеликим сенсорним екраном в середіне.подскажіте ласка, що це може бути? може що то натиснути на пульті і збилися налаштування? 6.17.2019 Samsung PS-42C91HR PS42C91HS / KLG р Сіверськ Томська область Здравствуйте. Телевізор мені дістався б / у. Канали я налаштував. 1) При перемиканні кнопкою “галочка” вони переключаються хаотично і з пульта і бічній панелі самого телевізора. 2) Не знаю як включити канали з двозначними номерами. Все перепробував налаштовувати. Нічого не вийшло.

READ  Xiaomi навушники бездротові не працює один навушник

Як налаштувати телевізор Samsung Smart TV на цифрове телебачення

Як налаштувати телевізор Samsung Smart TV на цифрове телебачення: Налаштування цифрового телебачення на телевізорі Samsung Smart TV проводиться шляхом послідовного вибору в Меню пунктів Налаштування. Трансляція. Додаткові налаштування. Налаштування вручну. Встановлення цифрових каналів. Виберіть Створити Пошук, щоб почати автоматичний пошук каналів цифрового телебачення і зберегти їх в пам’яті телевізора.

Поиск Каналов на Телевизоре SAMSUNG

Несправності ЖК Панелі

Проблема така: на нижній третині екрану телевізора UE32F6330AK підсвічування або не працює, або працює не повноцінно. Цікавить, чи доцільний ремонт, бо Google в пошуку подібних проблем у кого б то не було, не допоміг. 21.10.2018, Сонячногірське. 26.04.2020 Samsung LE23A330J1 Одеса Підкажіть будь ласка така сітуація.телевізор недавно при перегляді телеканалів почав міняти колір екрану картинки з яскравого на більш темний.на пару хв а потім все знову добре показивает.а зараз взагалі працює працює і різко темний екран на пару секунд і знову нормально работает.подскажіте що мені робити? 10.20.2020 Samsung le40s81b Приморський При включенні в лівому кутку починається брижі, а потім все добре, а через 5-7мінут частина екрану не показує.

Ймовірно, у вас вийшла з ладу лінійка підсвічування. Потрібно міняти на нову, або намагатися відремонтувати. Чи не показує частину екрану, різка зміна яскравості зображення може бути пов’язано з несправністю плати T-Con або скла матриці. Питання доцільності ремонту вирішується в кожному конкретному випадку. Найкраще звернутися до досвідченого майстра, у якого є “з розбирання” необхідна запасна частина, і у якого є досвід ремонту ЖК панелей.

Пульт від телевізора Samsung

Пульт від телевізора Samsung містить на основних кнопках дистанційного керування точки Брайля для людей зі слабким зором.

Призначення кнопок пульта для телевізора Samsung: Кнопка TV. вмикання і вимикання телевізора Кнопка STB. вмикання і вимикання TV приставки. Кнопка Source. Вибір джерел вхідного сигналу.

Кнопка 1,2. 9,0. прямий доступ до каналів. Кнопка TTX / MIX. вибір значень телетексту. Кнопка MUTE. Тимчасове відключення звуку.

Кнопка P. Перемикання каналів. Кнопка / Регулювання гучності Кнопка Smart HUB. Відображення додатків Smart.

Кнопка MENU. Відкриття екранного меню. Кнопка GUIDE. Відображення електронного телегіда. Кнопка TOOLS. Вибір часто використовуваних функцій.

Кнопка INFO. Відображення інформації на екрані. Кнопка RETURN. Повернення до попереднього меню. Кнопка EXIT. Вихід з меню телевізора Samsung.

Кнопка SEARCH. Виклик вікна пошуку. Кнопка KEYPAD. Віртуальна клавіатура Кнопка E-MANUAL. Виклик керівництва користувача.

Кнопка P.SIZE- Зміна розміру зображення. Кнопка AD / SUBT. Звукові опису \ Субтитри Кнопка BACK. повернення на попередній рівень Кнопки управління. перегляд відео, фото, аудіо записів

Кольорові кнопки. доступ до спеціальних функцій деяких меню відповідно до вказівок на екрані.

На нашому сайті можна скачати Пульт для телевізора розташування та позначення кнопок дистанційного керування, а також інструкцію і користування

Налаштування Smart TV на телевізорі Samsung

Більшість телевізорів Samsung володіють вбудованою функцією Smart TV, яка дозволяє дивитися телеканали з усього світу і відеоконтент на різних сайтах в чудовій якості.

Як налаштувати канали на телевізорах Samsung

Вам слід зробити кілька простих дій, щоб налаштувати канали в телевізорі з функцією Smart TV:

 • Відкрийте Меню, натиснувши спеціальну кнопку на пульті.
 • Знайдіть параметр «Канал. Антена».
 • Виберіть «Кабель».
 • Знайдіть пункт «Автоматичне настроювання».
 • Встановіть джерелом сигналу кабель і цифровий тип каналу.
 • Виберіть «Мережа».
 • Натисніть «Пошук».
 • Дочекайтеся закінчення автопоиска.
READ  Скрін на Samsung а 30 s як

Після цього ви побачите всі доступні вам канали. При необхідності видалити або заблокувати канал скористайтеся «Диспетчером каналів». Ось і все, що потрібно знати про те, як налаштувати Smart TV Samsung самому, без допомоги майстра.

Підключення Інтернету на телевізор Samsung

Якщо ви хочете дивитися медіа-контент в дуже високій роздільній здатності, аж до 4К, без уповільнень і лагів при перегляді на стрімінгових сервісах, рекомендуємо вам налаштувати доступ до Всесвітньої павутини на телевізорі саме з мережевого кабелю. Далі розповідаємо, як налаштувати Інтернет на телевізорі Samsung Smart TV через LAN-порт Ethernet.

Такий спосіб не вимагає додаткових дій, якщо у вас встановлений режим DHCP на PC. В іншому випадку необхідно:

 • відкрити «Налаштування мережі»;
 • вибрати «Кабель»;
 • ввести IP-адресу;
 • ввести маску підмережі;
 • вказати шлюз.

Всю цю інформацію можна отримати у провайдера. Після зроблених налаштувань мережі можна приступати до подальшого вивчення інтерфейсу телевізора і пошуку каналів.

Как настроить цифровые каналы на телевизоре

Останнім часом виробники прагнуть використовувати якомога менше проводів, і в нових моделях телевізорів Samsung немає порту LAN, і залишається лише використовувати бездротову мережу. Тому тепер розповімо, як налаштувати Smart TV Samsung через Wi-Fi.

Коли ви вперше включите телевізор, він сам перевірить всі наявні поблизу бездротові мережі і запропонує знайдені. Далі ви вибираєте свою домашню мережу і вводите пароль. Зазвичай більше нічого вводити не доводиться завдяки налаштуванням роутера.

Після підключення Інтернету телевізор дізнається про наявність більш нової прошивки на сайті Samsung і запропонує вам її завантажити, якщо така є. Кожна нова версія прошивки відкриває додаткові можливості при користуванні пристроєм, тому варто дати свою згоду і дочекатися, поки вона встановитися.

Як налаштувати Smart TV на телевізорі Samsung

Для початку розберемося, що це таке. Smart TV. це продукт високих технологій і одне з найбільш корисних винаходів останнього часу. операційна система з зручним інтерфейсом, яка збільшує можливості телевізора і робить доступними до перегляду TV-канали різних країн, ефірні і кабельні, а також контент на потокових онлайн-ресурсах з новітніми фільмами і серіалами і старої доброї класикою, контент на сайтах і зарубіжні новинки серіалів. Все це доступно, якщо налаштувати Інтернет на Samsung Smart TV.

Крім того, телевізор Smart TV здатний зчитувати інформацію, крім сайтів, з зовнішніх носіїв (флешок, зовнішніх дисків), записувати на них передачі, а також дозволяє грати в комп’ютерні ігри навіть без доступу до Інтернету. Однак більшість функціоналу пов’язано саме з доступом до Всесвітньої мережі, тому потрібно знати, як налаштувати Інтернет на телевізорі Samsung Smart TV, і який спосіб підходить саме вам.

Налаштування Smart TV в сервісі Ланет ХЕЛП

Немає часу або бажання розбиратися самому або потрібна допомога з налаштуванням Smart TV вашим старшим родичам? Звертайтеся в сервіс Ланет ХЕЛП, щоб викликати майстра додому! Наші досвідчені фахівці допоможуть налаштувати новий телевізор Samsung для вас якісно, ​​швидко і за оптимальною вартістю.

Настройка SMART TV SAMSUNG на цифровые каналы


BETATECH.COM.UA 2021