Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як знайти телефон через інший телефон

Використання спеціальних додатків

Визначити місце розташування iPhone дозволяють не тільки фірмові сервіси Apple і послуги оператора, але і програми від сторонніх розробників. Оскільки проблема крадіжки або втрати Apple iPhone є досить поширеною, розробники підготували величезну кількість додатків, які варто розглянути перед вибором найкращого способу пошуку.

Способи для пошуку iPhone

Коли виникає необхідність знайти iPhone через номер телефону, власник пристрою може скористатися одним з трьох основних способів пошуку:

 • функція «Знайти iPhone»;
 • сервіс «Знайти друзів»;
 • послуга мобільного оператора.

Кожен із зазначених варіантів має свої особливості і обмеження. Тому рекомендується розглянути всі способи, щоб виявити найбільш підходящий для конкретно взятої ситуації.

Через мобільного оператора

Використання функції «Знайти iPhone» є далеко не завжди доречним. Особливо, якщо опція раніше не була активована на телефоні, а на Apple iPhone відключений інтернет і геолокація. У такій ситуації одним з найбільш дієвих способів пошуку стає звернення до мобільного оператора. Адже SIM-карту завжди можна відстежити, навіть якщо на смартфоні обмежений доступ до інтернету або визначення місця розташування.

Заковика полягає в тому, що надання інформації про геолокації можливо тільки за умови підключення спеціальної послуги від оператора зв’язку.

 • МТС. Локатор (100 р / міс);
 • Білайн. Локатор (7р / день);
 • Мегафон. Радар (3-7р / день);
 • Теле2. ГеоПошук (3р / день).

знайти, телефон, інший

Ще один недолік запропонованих опцій полягає в тому, що вони працюють за принципом батьківського контролю. Тобто знайти можна тільки телефон, прив’язаний до основного номеру. І тільки в ситуації, коли на «прив’язаному» апараті було підтверджено підключення до нього стороннього пристрою.

На жаль, шляхом звернення в салон зв’язку свого оператора неможливо отримати інформацію про місцезнаходження iPhone. Тому даний спосіб пошуку є незатребуваним, незважаючи на перевагу в особі визначення геопозіціі навіть при відключеному інтернеті і GPS.

Як знайти iPhone через інший iPhone за його номером телефону

Жоден власник Apple iPhone не застрахований від крадіжки або втрати мобільного пристрою. Подібна напасти відбувається досить часто, нерідко змушуючи користувачів йти на крайні заходи в пошуку девайса. Але в той же час існують перевірені способи, що дозволяють знайти iPhone за номером телефону або через спеціалізовані сервіси. Детальніше про всі варіанти пошуку. далі.

FlexiSPY

Ця програма теж призначена для стеження за iPhone. Тому в ній інтегрована не тільки функція визначення геолокації, а й додаткові можливості на зразок читання листування.

Сервіс є платним і пропонує користувачам кілька тарифів з різним функціоналом. Додаток працює на всіх Apple iPhone, які базуються на iOS 9.2 і вище. Можливість відстежити втрачений пристрій передбачена тільки в тому випадку, якщо ПО раніше вже було встановлено на девайс.

Hoverwatch

Це платне додаток має широкий функціонал, який дозволяє знайти iPhone навіть в тому випадку, якщо на пристрої відключений інтернет і служби геолокації. У даній ситуації пошук здійснюється через мобільні мережі, тим самим Hoverwatch запозичує можливості операторів стільникового зв’язку.

Працює програма, як і більшість розглянутих раніше додатків, тільки після установки клієнта на iPhone. Без завантаження ПО стеження виконати не вийде.

Функція «Знайти iPhone»

Сервіс Find my iPhone дозволяє знайти iPhone через комп’ютер за номером телефону. Але він не зможе допомогти, якщо відповідна функція була активована в налаштуваннях телефону. Для її включення необхідно:

 • Відкрити параметри iPhone.
 • Перейти в розділ особистого профілю Apple ID.
 • Вибрати iCloud, а потім. «Знайти iPhone».
 • Пересунути вправо повзунок навпроти однойменної опції.

Якщо ви встигли активувати опцію, а сам телефон підключили до мережі інтернет, то сервіс Find my iPhone зможе відстежити розташування пристрою, а також виконати дії, що спрощують пошук.

READ  Як на iOS 13 знайти інший iPhone

Щоб скористатися функцією знайти iPhone:

 • Відкрийте сайт iCloud.com на будь-якому з доступних на даний момент пристроїв.
 • Вкажіть логін і пароль, прив’язаний до аккаунту Apple ID.
 • Виберіть пункт «Знайти iPhone».
 • Ще раз введіть пароль від облікового запису та натисніть кнопку «Увійти».

Після цього розташування пристрою повинно з’явитися на карті. Зрозуміло, про високу точність визначення геолокації говорити не доводиться. Найчастіше сервіс Apple має розбіжність з реальними даними до 200 метрів. Але і такий не самою точної інформації буде достатньо, щоб визначити приблизне місце, де знаходиться iPhone, а також зробити з ним необхідні дії.

При натисканні кнопки «i», зазначеної неподалік від точки, яка відповідає за поточну геолокацію смартфона, можна вибрати одну з декількох опцій.

Якщо вибрати «Відтворити звук», iPhone почне видавати звуковий сигнал, а на екрані пристрою з’явиться сповіщення. Так у вас без праці вийде виявити iPhone неподалік від себе.

Функція буде корисна тим, хто знаходиться неподалік від місця, де був втрачений апарат. Якщо ж господар знаходиться далеко, відтворення звуку може зіграти злий жарт, адже на пристрій зверне увагу випадковий перехожий до появи власника.

На час, поки ви перебуваєте в пошуках Apple iPhone, рекомендується включити «Режим пропажі». Після вибору однойменного пункту перед власником відкриється меню, через яке він зможе вказати повідомлення для людини, який знайшов апарат.

На пристрої висвітиться повідомлення, заданий господарем. Тому важливо обміркувати текст перед його написанням. Слід пояснити, що iPhone втрачений і надати інформацію про зникнення з номером телефону для зв’язку. Тоді людина, що знайшла девайс, зможе набрати господаря і передати йому iPhone.

Нарешті, сервіс Find my iPhone надає можливість видалити всі дані, які зберігаються в пам’яті смартфона. Натискання кнопки «Стерти iPhone» призведе до повного скидання налаштувань. Працює опція тільки при підключенні до інтернету.

Звернення до цієї опції необхідно в тому випадку, якщо господар уже не має надій знайти iPhone, і просто не хоче, щоб доступ до конфіденційної інформації отримали треті особи.

Також варто відзначити, що сервісом Find my iPhone можна скористатися не тільки на комп’ютері, але і на будь-якому іншому пристрої. iPhone, смартфон Android або планшеті через фірмовий додаток «Знайти iPhone».

Чи можна знайти iPhone за номером телефону

Компанія Apple завжди дбає про безпеку своїх користувачів. Це виражається не тільки в захисті конфіденційної інформації за допомогою iOS, але і в розробці спеціальних функцій, покликаних допомогти в пошуку iPhone, якщо він загубився.

Зокрема, Apple дозволяє знайти iPhone на карті за номером телефону через сервіс Find My iPhone. Він доступний всім власникам iPhone незалежно від моделі і версії операційної системи. Крім того, існує варіант визначення місця розташування пристрою через мобільного оператора або стороннє додаток. У більшості випадків користувачеві знадобиться вказати номер телефону.

Як знайти телефон за допомогою іншого смартфона

По-перше, це можна зробити за допомогою програми «Find My Device». Після завантаження та запуску програми ви побачите Google-аккаунт господаря, до якого прив’язаний даний апарат. Але вам потрібно зайти в свій власний профіль, тому треба клікнути на кнопку «Увійти як гість».

Щоб увійти в програму, встановлену на чужому смартфоні, необхідно «Увійти як гість»

Потім вам треба авторизуватися, довівши, що обліковий запис, на який ви хочете увійти, саме ваш.

Коли смартфон запитає, чи надати дані про місцезнаходження, дозвольте йому це. Як ми пам’ятаємо, це неодмінна умова того, що ваш смартфон буде знайдений.

Якщо смартфон хоча б якийсь час назад був в інтернеті, ви побачите, де і коли це було, до якої саме мережі підключений і скільки відсотків акумулятора залишилося. Потім ви повинні вибрати, що робити: заблокувати смартфон, видалити всі дані або ж зателефонувати на нього.

Також ви можете спробувати знайти свій апарат з чужого за допомогою веб-інтерфейсу порталу Google. Це може бути актуально в тому, випадку, якщо володар донорського телефону не хоче, щоб ви встановлювали на нього якісь додатки.

Якщо ситуація така, необхідно вийти в інтернет і через вбудований браузер зайти на сайт Google або ж відразу на Android.com/find. Ви побачите адаптовану для мобільних пристроїв сторінку пошуку пристрою, на якій вам слід авторизуватись. Після цього треба повторити всі дії так, як це необхідно зробити для пошуку смартфона через комп’ютер.

READ  Яка SIM карта в iPhone 11

Як знайти телефон на Android через Google-аккаунт

Ситуацій, коли вам треба знайти телефон через Google-аккаунт, може бути безліч, причому проблема може торкнутися як власного, так і чужого смартфона, наприклад, апарату старого родича або дитину.

Кожна людина хоча б раз ви життя втрачав телефон і думав: «Непогано було б, якби той залишав сліди, за якими пристрій можна відшукати». І, як не дивно, ці сліди залишаються. не на поверхні землі, звичайно, але в пам’яті серверів Google, якщо ваш апарат управляється системою Android.

Знайти телефон через Google-аккаунт з телефону або комп’ютера досить просто. однак він повинен задовольняти ряду умов:

 • пристрій повинен бути включено;
 • на ньому повинен бути виконаний вхід в акаунт Google, причому смартфон повинен бути до нього прив’язаний;
 • в момент пошуку на смартфоні повинен бути включений інтернет;
 • апарат повинен бути зареєстрований в Play-маркеті, причому функції «Місцезнаходження» та «Знайти пристрій» повинні бути активовані.

Тільки при дотриманні цих умов ви зможете побачити, де знаходиться ваше втрачене пристрій. В іншому випадку ви зможете максимум зрозуміти, де він був при останньому виході в інтернет.

Як знайти Android-телефон за допомогою комп’ютера

Щоб знайти телефон через акаунт Google з комп’ютера, зайдіть на сайт Goolge і авторизуйтесь в своєму акаунті. Це можна зробити, клацнувши в правому верхньому куті на іконку «Програми Google», де знайти значок аккаунта і, натиснувши на нього, ввести свої дані в форму входу.

Щоб знайти свій апарат з PC, треба спочатку авторизуватися в Google

Увійшовши в обліковий запис, вам необхідно розтринькати сторінку вниз. У самому останньому ряду функцій ви побачите вкладку «Пошук телефону». Вам туди. Якщо до вашого аккаунту прив’язані кілька телефонів (наприклад, ваш і дитини), то на цьому етапі вам необхідно вибрати, який з них вас цікавить.

Після додаткового підтвердження, що це саме ваш аккаунт, вам запропонують вибрати спосіб пошуку смартфона: ви можете його продзвонити або знайти на карті.

Перше може спрацювати, якщо смартфон загублений десь в квартирі, офісі або, наприклад, в салоні автомобіля.

Якщо ж ви або вам близький хочете знайти телефон Goolge на карті, знадобиться скористатися другою функцією. До речі, тут же можна подивитися IMEI пристрою. Для цього треба натиснути на іконку з буквою I. Як скористатися цією інформацією, ми недавно писали.

Ви можете продзвонити телефон або знайти його на карті

Таким чином можна не просто знайти смартфон, але і побачити всю історію переміщень, що іноді буває дуже корисно.

Важливо. Якщо ви залягання в Google, досить просто в пошуковому рядку написати «Де мій телефон» і пошукова система покаже на карті його місце розташування

Як видно, Google передбачив непогану можливість для того, щоб втрачені гаджети все ж знаходилися. Крім того, треба віддавати собі звіт, що коли ми старанно ховаємося від «стеження Goolge» (я не кажу, що її не існує), ми відкидаємо для себе можливість відшукати телефону через акаунт Google. Ховатися треба, звичайно, але з розумом.

Як знайти втрачений телефон?

З мобільними пристроями трапляються різні проблеми: час від часу власникові необхідно в терміновому порядку зламати пароль на телефоні, не маючи під рукою комп’ютера і спеціальних програм, а час від часу. знайти свій апарат (вимкнений, з розрядженого батареєю, загублений або вкрадений). На щастя, зробити останнє можна абсолютно безкоштовно навіть при відключеною геолокації. Про самих звичайних методах відстежити телефон буде розказано нижче.

Дистанційне блокування

Якщо телефон підключений до Інтернету, його можна заблокувати і / або вивести на екран повідомлення. Текст повідомлення. стандартний або особистий, зазвичай він містить прохання повернути пропажу власнику.

Пошуки за адресою

Даний метод більш простий і зрозумілий кожному. Для вас буде потрібно знати країну, місто, область, район, місто, вулицю, будинок і квартиру. Бази номерів з адресами можна з легкістю знайти в Інтернеті, при цьому ці бази можуть являти собою як онлайн-версію, так і офлайн, яка дозволяє знаходити номери телефонів навіть без приєднаного Веба. Тим не менш, слід усвідомлювати, що Для вас нададуть номери телефонів тільки ті, які прив’язані за даними адресою, а значить, це будуть не мобільні номери, а стаціонарні. Крім того, перед тим як знаходити номер подивіться на рік, в якому складалася база, особливо старі бази не мають толку, тому що часто номери і адреси людей змінюються (квартири продаються, а телефонні лінії змінюються на сучасні, що тягне за собою зміну номера стаціонарного телефону).

READ  Як перевірити геолокацію за номером телефону

Хочемо Для вас ніколи не втрачати власний мобільний телефон, а якщо вже і втратили, то стрімко його відшукати. І, до речі, ми з задоволенням прочитаємо про те, як Ви шукайте власний мобільний телефон, коли втратите його будинку або в іншому місці. Свої розповіді та поради зможете залишати в коментарях до даної статті.

Результативний пошук телефону через телефон

Ви бажаєте через власний телефон відшукати крадений або загублений телефон? Ви хочете бачити місцеперебування телефону в будь-який час доби? Найкраща програма для пошуку телефону Android, допоможе для вас в цьому!

Отже, навіщо ж потрібен пошук телефону Android через власний телефон (Android або iOS неважливо). Бувають різні ситуації, ось деякі з найбільш популярних:

 • пошук втраченого телефону Android;
 • пошук краденого телефону Android:
 • цілодобове визначення місцеперебування телефону на карті;
 • стеження діток через телефон. коли вони гуляють на вулиці;
 • контроль через телефон батьків. коли у їх хвороба, що супроводжується з втратою пам’яті (тимчасової, часткової, сильною);
 • контроль виїзних (мобільних) службовців;
 • відстеження місця розташування подружжя \ дружина.

Як видно, перед цією функцією лежать зовсім різні завдання. В одному випадку, це пошук телефону, який виявився в невідомому місці з плином ряду подій (крадіжка, втрата). В іншому випадку, це можливість бачити на карті, де на цей момент перебуває підконтрольний телефон (малюки, чоловік / дружина, особи похилого віку предки). У 3-му, це контроль за робочим часом мобільних службовців.

Як налаштувати віддалене управління в Android

Планшети з телефонами зазвичай показуються на карті Google Maps за замовчуванням. Якщо ви, наприклад, втратили телефон на вулиці, визначення координат можна через опції: пункт «Віддалене управління Android». На додаток до цього, можна віддалено блокувати пристрій. Таким чином, лиходій або злодій не отримають доступ до секретних даних.

Примітка. Потрібно, щоб на втрачений девайсе працював Веб і був підключений Google аккаунт. Без пароля до аккаунту доступ до мобільного пристрою не розкриється. Включатиме положення краще, та й без нього можна знайти, де девайс знаходився в недавньому часі.

Функція віддаленого управління повинна бути включена за замовчуванням. Якщо це не так, активуйте її подальшим методом.

Опції. Безпека. Адміністрування. Віддалене управління.

 • Знайдіть в настройках розділ «Безпека» (час від часу вона іменується «Захист»).
 • Переходьте в «Адміністратори пристрою», поставте галочку навпроти пункту «Диспетчер пристроїв».
 • Дозвольте віддаленим сервісів прати дані, поміняти графічний пароль, перекрити екрану.
 • Натисніть «Включити».

Якщо телефон ви вже втратили, перевірити, чи включено віддалене управління, що не вийде: зробити це можна тільки конкретно почавши пошук.

Як знайти телефон по IMEI?

IMEI. це особистий код, який присвоюється кожному мобільнику (від звичайних кнопкових до телефонів на Android і iPhone), а якщо в пристрої передбачено більше 1-го слота для SIM-карт. кожному з них окремо. Таким чином, IMEI безпосередньо пов’язаний з вживаною в даний час SIM-картою, і на теоретичному рівні телефон може бути відстежено оператором тільки із застосуванням цього номера.

Насправді все важче. Компанія, яка поставляє послуги стільникового зв’язку, без допомоги інших братися за таку складну і не приносить доходу роботу не стане. Користувачеві (неважливо, забув він телефон вдома і не може знайти, за яку тумбочку завалилося пристрій, або точно знає, що апарат викрадений) доведеться звертатися із заявою про крадіжку в поліцію, а пізніше. надії, що держслужбовці будуть вести розшук не тільки на папері. Таких заяв в кожному містечку надходить по кілька 10-ів в день, і вони, м’яко кажучи, не в пріоритеті. а означає, про втрачений телефоні можна просто забути.

BETATECH.COM.UA 2022