Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як знайти телефон якщо вимкнено

Table of Contents

Що робити, якщо телефон не знаходиться і додаткова інформація

У разі, якщо ваш телефон скинули на заводські настройки і видалили ваш обліковий запис Google, його пошук описаними методами стане неможливий. І без спеціальних засобів його годі й шукати. Якщо вам обіцяють знайти телефон по IMEI, враховуйте, що офіційно зробити це можуть тільки співробітники органів: лише у них і операторів зв’язку є можливість визначити, з яким номером телефону (з якою SIM-картою) використовується телефон з вашим IMEI, стороннім ж пропозиціями такого роду краще не довіряти.

Сторонні засоби, що дозволяють знайти, заблокувати або видалити дані з телефону

Крім вбудованих функцій «Віддалене управління Android» або «Диспетчер пристрою Android», є і сторонні додатки, що дозволяють виконувати пошук пристрої, що включають зазвичай також і додаткові можливості (наприклад, запис звуку або фото з втраченого телефону). Наприклад, функції «Анти Злодій» присутні в Антивірусі Касперського і Avast. За замовчуванням вони відключені, але в будь-який момент ви можете включити їх в налаштуваннях програми на Android.

Потім, при необхідності, в разі Антивірус Касперського, потрібно зайти на сайт my.kaspersky.com/ru під вашим обліковим записом (її потрібно створити при налаштуванні антивіруса ще на самому пристрої) і вибрати ваш пристрій в розділі «Пристрої».

знайти, телефон, якщо, вимкнено

Після цього, натиснувши по «Блокування, пошук або управління пристроєм», ви можете виконати відповідні дії (за умови, що Антивірус Касперського ні видалений з телефону) і навіть зробити фото з камери телефону.

У мобільному антивірус Avast функція також за замовчуванням відключена, при цьому, навіть після включення, місце розташування не відстежується. Для включення позиціонування (а також ведення історії місць, де знаходився телефон), зайдіть з комп’ютера на сайт Avast з тієї ж обліковим записом, що і в антивірусі на мобільному, виберіть пристрій і відкрийте пункт «Знайти».

У зазначеному пункті можна включити просто позиціонування на основі запиту, а також автоматичне ведення історії місць знаходження Android з потрібною періодичністю. Крім іншого, на цій же сторінці ви можете змусити пристрій дзвонити, вивести повідомлення на нього або стерти всі дані.

Є й багато інших програм зі схожою функціональністю, включаючи антивіруси, засоби батьківського контролю і не тільки: однак, при виборі такого додатка рекомендую особливу увагу звернути на славу творця, оскільки для функціонування пошуку, блокування і стирання телефону, додатків необхідні практично повні права на вашому пристрої, що не завжди бажано.

Як знайти втрачений Android телефон

Якщо ви втратили свій Android телефон (в тому числі в квартирі) або він був вкрадений, є ймовірність, що його вийде знайти з використанням функцій пошуку смартфона, які за замовчуванням включені в більшості сучасних Android пристроїв і дозволяють не тільки визначити місце розташування телефону на карті, але і виконати інші дії, такі як блокування з повідомленням для повернення, дзвінок (подача сигналу, якщо потрібно знайти його десь поблизу) або видалення даних.

Крім загальної для більшості Android телефонів функції, що дозволяє знайти телефон, є і сторонні кошти для цього, наприклад, смартфони Samsung Galaxy додатково до коштів пошуку від Google мають додаткову, власну функціональність для цього, яка також буде розглянута в цій інструкції. Також вам може бути цікавим: Як визначити місце розташування одного на Android, Батьківський контроль Family Link на Android (для того, щоб знайти телефон дитини на мапі).

Як знайти телефон Android на карті через акаунт Google

Щоб знайти свій Android телефон на супутниковій карті за допомогою стандартного сервісу Google, вам необхідно мати можливість входу в ваш аккаунт Google. тобто знати логін або пароль. Зробити це можна як з комп’ютера, так і з телефону.

 • На комп’ютері зайдіть на сторінку https://www.google.com/Android/find з вашим обліковим записом Google і, якщо ваш телефон онлайн, то ви побачите його місце розташування на карті. Також у вас буде можливість змусити його дзвонити (навіть якщо звук відключений, сигнал від телефону буде йти на повній гучності), заблокувати телефон і задати повідомлення, яке буде відображатися на заблокованому екрані або стерти дані.
 • Якщо телефон не підключений до Інтернету, ви побачите останнім розташування, час коли він був в мережі, а також у вас буде можливість відстежити історію його переміщень, натиснувши по «хронології Google карт», яка зберігається за замовчуванням, за умови, що на телефон не включений режим енергозбереження.
 • Ще одна офіційна сторінка Google для пошуку телефону, якщо ви його втратили або його вкрали. https://myaccount.google.com/find-your-phone. Після входу на неї ви побачите список мобільних пристроїв в акаунті.
 • Вибравши потрібний пристрій, ви можете «продзвонити» пристрій (так, щоб воно подавало звуковий сигнал), заблокувати телефон, зателефонувати на нього, вийти зі свого облікового запису на телефоні, стерти всі дані або перейти на карту з першого пункту, натиснувши по пункту «Знайти».

Якщо ви хочете знайти телефон з іншого телефону, ви можете виконати ті ж кроки, що і на комп’ютері, зайшовши на зазначені офіційні сторінки Google або завантажити офіційний додаток Find My Device з Play Маркет. https://play.google.com/store/ apps / details? ID = com.google.Android.apps.adm

Після того, як ви зайдете в додаток зі своїм обліковим записом Google, вам будуть доступні ті ж можливості пошуку місця розташування телефону на карті, відтворення звуку або видалення даних з нього.

READ  Відновлення Apple ID за номером телефону

Важливо, якщо ви вирішите віддалено стерти всі дані з пристрою. Ця функція ініціалізує заводський скидання телефону. При видаленні вас попередять про те, що дані з карти пам’яті SD можуть бути не видалені: внутрішня пам’ять телефону, яка імітує SD карту (визначається як SD в диспетчері файлів) буде стерта. Окрема SD карта, якщо така встановлена ​​в вашому телефоні може бути стерта, а може бути і немає. це залежить від моделі телефону і версії Android. Після скидання пошук телефону стане неможливий.

Включення і відключення функцій пошуку телефону на Android

Зазвичай, функції, необхідні для того, щоб телефон знаходився на карті, включені в настройках за умовчанням, проте, якщо у вас це не так, ви можете перевірити настройки:

 • На більшості Android-телефонів зайдіть в Настройки. Google. Безпека. Знайти пристрій і включите опцію.
 • На Samsung включення власної функції пошуку знаходиться в Настройки. Біометрія та безпека. Пошук мого мобільного пристрою.

Зверніть увагу: якщо ви включаєте режим енергозбереження Android або на телефоні встановлено програму для економії заряду батареї, дані про місце розташування, не вдасться надіслати.

Пошук телефону Samsung Galaxy

Смартфони Samsung мають додаткову функцію, що дозволяє знайти телефон. «Пошук мого мобільного пристрою», яка також включена за замовчуванням. Якщо ви втратили свій телефон цієї марки, то крім використання сервісів Google, ви можете виконати наступне:

 • Зайдіть на офіційний сайт пошуку пристроїв Samsung. https://findmymobile.Samsung.com/ і ви повинні увійти під своїм акаунтом Samsung. Якщо ви його не пам’ятаєте, спробуйте ввести обліковий запис Google, вони можуть збігатися.
 • Після входу, якщо пристрій онлайн, ви побачите його поточне місце розташування на карті з можливістю не тільки виконати дзвінок, заблокувати або видалити дані, але і створити резервну копію, отримати дзвінки та повідомлення з телефону, а також включити режим енергозбереження (пункт «Продовжити час роботи »), що може бути корисно, якщо ви втратили телефон.
 • Якщо телефон не в мережі, вам буде показано останнім розташування і час, коли воно було визначено. Коли телефон знову з’явиться в мережі, дані оновляться.

Як знайти втрачений Android телефон. відео інструкція

Сподіваюся, що для когось із читачів методи пошуку смартфона, описані в інструкції, виявилися корисними і допомогли відшукати зникле пристрій.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

Дякую Ви ооооооооочень допомогли Використовувала рада з Google «знайти пристрій» показало, що Ви отримуєте доступ зараз до домашнього вай-фаю, а я не знала, де шукати

Лихо зазначив 23 лютого, в результаті втратив телефон. Зайшов в акаунт Google, отетерів від свого маршруту в Хронології за день. Знайшов останню крапку на карті в якій телефон був синхронізований. Ясна річ, з’їздив туди, нічого не знайшов, але по карті телефон саме там. Власне питання, телефон дійсно десь там або його хтось міг взяти і виходить не включати 4 день?

Обидва варіанти можливі. Саме в хронології дивилися? (Якщо в час встановлення з’єднання. то там він начебто не показує розташування при вимкненому телефоні). Якщо так, а в пошуку не показує, то найімовірніше вимкнений, сіл, скинутий.

Всім привіт! «Загубився» з паролями на два робочих стола. Перевіряю по Google акаунту остання синхронізація в день зникнення. Але вчора включаю Google акаунт і бачу, що телефон зник зі списку пристроїв. Що це таке сталося і чи можу я як то знайти тепер свій телефон?

Ні, тепер самостійно ніяк. Тільки якщо крадіжка і органи візьмуться за це (вони, при бажанні можуть отримати інформацію на якому номері використовується ваш IMEI, втратами не займаються в принципі), інакше без варіантів, на жаль.

Підкажіть, як убезпечити свій новий Smart і більш його захистити від несподіваного «загубився»? Може якісь програми є, які струмом б’ють нового користувача?

Немає таких, на жаль. І способу підказати я не можу такого: як тільки загубився телефон скинуть на заводські настройки, ніякі програми не допоможуть його знайти. А якщо не скинуть. досить і системних функцій.

Як знайти телефон, якщо він включений, немає звуку, немає з’єднання з інтернетом, встановлений антивірус з функцією антизлодій

У статтях з добірками антивірусів, представлені програми з функцією захисту від крадіжки або втрати. Деякі програми дозволяють дистанційно керувати телефоном через SMS команди. подати сигнал, включити GPS або мобільну передачу даних.

Лідером в даному напрямку є «Cerberus». Програма дозволяє встановити місце розташування телефону, зробити знімок з камери і т.д. А при наявності ROOT прав, програма не дозволить вимкнути апарат і продовжить функціонувати при скиданні налаштувань і зміні SIM карти.

Як знайти втрачений телефон, якщо він включений, немає звуку, і є активне з’єднання з інтернетом

Важливо! Даний метод працює тільки при заздалегідь введеної облікового запису Google.

При наявності активного проводового або бездротового з’єднання, відшукати смартфон допоможе технологія Google по пошуку пристрою, де відображається заряд і назва підключеної Wi-Fi мережі. Так само є кнопка «продзвонити», для відправки звуку, навіть в тихому стані. Для відображення телефону на карті, необхідна попередня активація геолокації.

 • Відкрийте сторінку з пошуком пристрою. При необхідності введіть пароль до облікового запису.
 • Виберіть з писку пристрій, якщо до облікового запису підключено 2 і більше апарату.
 • Навпаки назви телефону натисніть на кнопку «продзвонити» або «Знайти». Остання кнопка дозволяє переглянути місцезнаходження телефону на карті, а так само при необхідності стерти дані.

Як знайти телефон якщо, він включений, немає звуку, немає з’єднання з інтернетом

В такому випадку на виручку прийде будильник, за умови попередньої активації і спрацьовування в заданий час. У тихому стані, при спрацьовуванні будильника, грає встановлена ​​користувачем мелодія і гучність.

Якщо будильник НЕ виставлений, повідомити місце розташування телефону можуть сервіси PLNET, OM-TEL і т.д. Послуги пошуку платні, але за запевненнями сервісів, знайти точне місце розташування телефону не складе труднощів.

Як знайти вимкнений телефон

У вимкненому стані, знайти телефон допоможе тільки будильник. Оскільки для виконання заздалегідь зазначеної події, потрібно включити телефон, що і відбувається в момент включення будильника. А по звуку мелодії не складно відшукати пристрій.

Як знайти вкрадений або загублений поза домом телефон

При відсутності будильника, додатків для віддаленого управління і т.д., знайти телефон проблематично. Допомогти може тільки оператор стільникового зв’язку, оскільки володіє інструментами відстеження SIM карти в телефоні навіть у вимкненому стані. При цьому зацікавленість оператора в час встановлення з’єднання низька.

Якщо телефон вкрали або апарат загубився за межами житла, останній варіант знайти телефон. звернеться в правоохоронні органи. На підставі заяви про зникнення телефону, співробітники правоохоронних органів можуть звернутися до оператора за допомогою в пошуку. При цьому пошук здійснюється не настільки оперативно, через щодня надходить величезної кількості заявників.

READ  Як встановити карту магніт на телефон

Іноді знайти втрачений телефон вдається, але через 3-6 або 12 місяців з дня подачі заяви. Якщо ж з’ясується, що телефон випадково впав вдома за тумбочку або ліжко, цілком реально отримати штраф за неправдиву заяву про зникнення.

Як знайти втрачений або вимкнений телефон

Розд е л: Новачкам Дата: 25.08.2018 Автор: Олександр Мойсеєнко. Коментарів: 0

Ні для кого не секрет, що кращий засіб пошуку втраченого телефону. дзвінок з іншого номера. Встановлена ​​на виклик мелодія заграє, що помітно полегшить пошук пристрою. А як бути, якщо апарат відключений або втрачений поза домом? Давайте розберемо 5 найпоширеніших проблем як знайти телефон якщо він втрачений, вимкнений або коли його вкрали.

Якщо телефон загубився будинку, почніть з пошуку можливих або останніх місць перебування. Скористайтеся пошуком через інтернет, якщо апарат підключений до мережі, або віддаленим керуванням, в разі заздалегідь налаштованої функції. Якщо ж ви впевнені, що телефон загублений або його вкрали, тоді зверніться за допомогою до оператора або правоохоронним органам.

Якщо у вас залишилися питання, то в блоці нижче «Коментарі користувачів» ви можете задати питання автору, залишити зауваження або поділитися своїм досвідом. Ми постараємося відповісти.

Для цієї процедури знадобиться зробити такі кроки:

 • скопіювати май-код;
 • відшукати контракт на використання SIM-картою;
 • взяти копію або оригінал паспорта;
 • зібравши цей нехитрий список предметів, піти в будь-яке відділення міліції і написати заяву.

Унікальний номер можна з’ясувати, пильно дослідивши упаковку від девайса. Така ситуація. одна з причин, чому не варто викидати пакувальні матеріали відразу після придбання нової техніки, будь то телефон або інший девайс.

Як убезпечити себе від крадіжки і втрати смартфона

Прості дії допоможуть знизити ризик крадіжки і випадкової втрати мобільного телефону.

Пошук по Google аккаунту

Наступний спосіб полягає у використанні Google аккаунта. Щоб відшукати телефон Honor або Huawei, якщо розгубив або вкрали, досить прив’язати техніку до профілю Google. Кількість пристроїв, прив’язаних до одного профілю, необмежена, тому користувачам дозволяється використовувати загальний акк для різних пристроїв.

Як знайти телефон Honor, якщо втратив

Відшукати телефон, якщо розгубив, неважко. Для цього буде потрібно:

 • подивитися навколо, може бути, втрата виявиться без додаткових дій;
 • зателефонувати на втрачений мобільний;
 • користуватися Googleом;
 • вишукати по геолокації.

У більш важких ситуаціях доведеться звертатися за допомогою в поліцію.

Додатковий рада з безпеки

Завжди потрібно тримати веб у включеному стані, як раз для цього постачальники мобільних послуг надають комфортні безлімітний пакети. Також можна додатково зашифрувати пристрій за допомогою блокування екрану. Сучасні мобільники та телефони підтримують подібні функції навіть в стандартній комплектації.

Телефон загубився в громадському місці або на вулиці

Шанс знайти гаджет, в такому випадку, набагато менше, проте, не варто втрачати надії і спробувати його знайти.

ВАЖЛИВО! Починати пошуки смартфона слід відразу після виявлення пропажі: чим менше часу пройшло, тим більше шансів його знайти і повернути.

Для цього, необхідно скористатися наступними способами:

Визначити місце можливої ​​втрати гаджета. Буде потрібно згадати час і обставини його останнього використання. Можливо його могли покласти повз торбу і залишити на столику в кафе. Такі спогади допоможуть значно звузити територію пошуку;

Розклеїти оголошення про пропажу. Розмістити їх варто по всьому маршруту слідування, так як точне місце втрати телефону невідомо. В оголошенні слід вказати, що повернув пропажу покладається винагороду. З точки зору знайшов гаджет, його набагато вигідніше віддати господареві і отримати гроші, ніж, продавати на свій страх і ризик без документів.

ДОВІДКА! Для більш ефективного пошуку телефону, на нього необхідно встановити один з додатків, призначених для таких випадків.

Популярною програмою є Signal Flare. Коли заряд батареї досягає критичного маленьким, додаток записує і передає власнику на інший гаджет координати «потеряшкі». Для роботи Signal Flare використовує GPS і мережу Wi-Fi. Ця програма. ефективний метод того, як знайти телефон вдома якщо він вимкнений Android.

Поради про те, як захиститися від крадіжки або втрати телефону

Повністю виключити таку вірогідність не можна. Однак, зробивши ряд заходів, її можна скоротити до мінімуму. Для цього, необхідно дотримуватися таких нескладні поради:

Как отследить местоположение телефона

 • тримати телефон в одному і тому ж, звичному місці. Це може бути внутрішній кишеню в сумці, тумба в будинку і інші місця. Важливо ніколи не відступати від цього правила і завжди повертати смартфон на місце. В такому випадку, не доведеться ламати голову, як знайти телефон якщо він вимкнений будинку по супутнику безкоштовно;
 • придбати гарнітуру, яка сповіщає господаря про те, що він віддалився від телефону більш, ніж на 5 метрів. Такий метод ефективно працює при випадковому забуванні гаджета на столики кафе або іншому громадському місці. Сповістить гарнітура і в разі крадіжки, коли злодій з видобутком віддалиться на необхідну відстань;
 • використовувати навушники в громадському транспорті. Саме там, в годину пік, найчастіше трапляються крадіжки. Людей багато і вони щільно туляться один до одного, відчути роботу кишенькового злодія практично неможливо. На допомогу прийдуть навушники. Раптове припинення улюбленої мелодії просигналізує про те, що на телефон хтось зазіхає;
 • розмістити на смартфоні брелок, який відгукується на бавовну або свист. Він вирішить проблему, як знайти телефон вдома якщо він на беззвучному режимі. Існують моделі, які відгукуються на сигнал передавача, який зберігається у власника, тобто свистіти і плескати не буде потрібно.

Втрата телефону. це завжди неприємна подія, але сучасні технології дозволяють або зовсім уникнути його, або максимально полегшити пошуки. Для безпеки і спокою, краще заздалегідь подбати про дублювання важливих даних, встановити спеціальні програми для пошуку і бути вкрай уважним в громадських місцях і транспорті.

Телефони як і пульти управління, весь час люблять куди небудь сховатися від нас. Ось і у мене стався такий випадок. Мій телефон загубився в квартирі. І я не знаю де він. Та ще найжахливіше. маленький дитина спала, і я вимкнув в телефоні звук. Уже двадцять хвилин бігаю по квартирі, і не можу його знайти. Так де ж він, що мені тепер робити!

Багато з нас були в схожій ситуації. Давайте розглянемо як можна швидко знайти втрачений телефон з відключеним звуком.

Досвід з пошуку телефону, будемо виробляти на телефоні Android Xiaomi І так ми маємо. Телефон Android, а значить він у нас синхронізований з Google аккаунтом. Включаємо будинку компьютор або пробуємо увійти з іншого телефону, і входимо в Google аккаунт який прив’язаний до вашого телефону. Прописуємо такий же логін і пароль.

READ  Як зняти ключ з телефону

Вибираємо свій аккаунт, згадуємо свій логін і пароль (як в телефоні)

Після того як увійшли в свій аккаунт, зверху шукаємо квадратик з точками і тиснемо на нього.

У списку вибираємо Мій аккаунт

знаходимо ось такий пункт. “Пошук телефону” і натискаємо приступити.

У наступному вікні потрібно вибрати який пристрій будемо шукати. Я вибрав свій телефон Xiaomi

Просять нас по-новому підтвердити пароль від аккаунта Google. (Вводимо той же самий, що і на початку вказали)

Тепер нам стало доступно ось таке вікно. Читаємо тут, що нам пропонують. А написано тут наступне: Що наш загубився телефон буде видавати звук на максимальній гучності, навіть якщо ви відключили його! Те що нам і потрібно. Натискаємо кнопку продзвонити і шукаємо в квартирі (або на вулиці дивлячись де ви його втратили) свій телефон.

Я свій телефон знайшов серед іграшок. Дитина засунув його в дитячу сумку. Сподіваюся і ви швидко знайдете пропажу свого телефону.

Телефон загубився: що робити?

Для його пошуку варто використовувати кілька перевірених часом способів. Вибір методу, як знайти телефон якщо втратив і він вимкнений будинку, залежить від обставин втрати.

Как_найті_телефон_еслі_отключен_звук

Телефони як і пульти управління, весь час люблять куди небудь сховатися від нас. Ось і у мене стався такий випадок. Мій телефон загубився в квартирі. І я не знаю де він. Та ще найжахливіше. маленький дитина спала, і я вимкнув в телефоні звук. Уже двадцять хвилин бігаю по квартирі, і не можу його знайти. Так де ж він, що мені тепер робити!

Багато з нас були в схожій ситуації. Давайте розглянемо як можна швидко знайти втрачений телефон з відключеним звуком.

Досвід з пошуку телефону, будемо виробляти на телефоні Android Xiaomi І так ми маємо. Телефон Android, а значить він у нас синхронізований з Google аккаунтом. Включаємо будинку компьютор або пробуємо увійти з іншого телефону, і входимо в Google аккаунт який прив’язаний до вашого телефону. Прописуємо такий же логін і пароль.

Вибираємо свій аккаунт, згадуємо свій логін і пароль (як в телефоні)

Після того як увійшли в свій аккаунт, зверху шукаємо квадратик з точками і тиснемо на нього.

У списку вибираємо Мій аккаунт

знаходимо ось такий пункт. “Пошук телефону” і натискаємо приступити.

У наступному вікні потрібно вибрати який пристрій будемо шукати. Я вибрав свій телефон Xiaomi

Украли телефон? Потеряли телефон? 3 способа

Просять нас по-новому підтвердити пароль від аккаунта Google. (Вводимо той же самий, що і на початку вказали)

Тепер нам стало доступно ось таке вікно. Читаємо тут, що нам пропонують. А написано тут наступне: Що наш загубився телефон буде видавати звук на максимальній гучності, навіть якщо ви відключили його! Те що нам і потрібно. Натискаємо кнопку продзвонити і шукаємо в квартирі (або на вулиці дивлячись де ви його втратили) свій телефон.

Я свій телефон знайшов серед іграшок. Дитина засунув його в дитячу сумку. Сподіваюся і ви швидко знайдете пропажу свого телефону.

Як знайти телефон, якщо він вимкнений будинку

У 2019, практично у кожного жителя нашої країни є мобільний телефон. У більшості випадків, він є не тільки засобом зв’язку, але і тимчасовим (а іноді, і єдиним) сховищем важливої ​​інформації, цінних фотографій і відеороликів. У ньому знаходяться безліч контактів, відновити які, при втрати, буде важко.

У багатьох людей в смартфоні є доступ до банківського рахунку або можливість використання його в якості пластикової карти для оплати покупок. Втрата або, що ще гірше, його крадіжка. серйозна проблема для кожного власника смартфона. Нижче наведено поради про те, як можна знайти втрачений телефон, і що слід зробити, щоб уникнути проблеми в подальшому.

Не виходить знайти телефон вдома

Цей варіант один з найшкідливіших і безпечних, з точки зору збереження гаджета. Рано чи пізно, телефон знайдеться. Складність представляє відповідь на питання, як знайти телефон вдома вимкнений або з розрядженим акумулятором.

Для того, щоб прискорити пошуки «потеряшкі» варто скористатися наступними порадами:

 • Зателефонувати на свій номер. Це перше, що варто зробити при виявленні пропажі. Однак, цей метод підійде тільки для пристрою під час роботи, знайти вимкненому трубку (або з включеним беззвучним режимом) таким чином не вийде;
 • Згадати свої останні дії зі смартфоном. Необхідно відновити в пам’яті все, що передувало цій події і слід було відразу за ним. Після того, як картина події відновлена ​​в пам’яті, необхідно пройтися по всіх кімнатах маршруту. Шукати варто, навіть, в таких незвичайних місцях, як холодильник або пральна машина. Іноді, речі виявляються не на своїх місцях, коли їх господар на щось відволікається або занадто глибоко йде в свої думки;
 • Пошукати в сміттєвому відрі. У разі, якщо власник гаджета ніс в одній руці смартфон, а в інший шкурку від банана або фантик, то він міг випадково викинути у відро саме гаджет, а не те, що планував. Відро для сміття. нестандартний відповідь на питання, як знайти сів iPhone будинку;
 • Опитати домочадців. Хтось із них міг взяти телефон, щоб подзвонити або уточнити контакт знайомого. За підсумками розмови, його просто забули повернути або поклали в незвичне місце. Особливо, цей пункт актуальний в будинку, де є маленькі діти. Вони люблять всілякі пристрої з кнопочками і, погравши, могли покласти його в загальну купу з іграшками;
 • Зробити генеральне прибирання. Так можна вбити відразу двох зайців: вирішити питання, як знайти телефон вдома якщо він без звуку, і навести порядок в самих важкодоступних місцях. Можливо, знайдуться і інші предмети, втрачені раніше;
 • Використовувати ліхтарик. Його яскраве світло стане в нагоді для пошуку в важкодоступних місцях: під диваном, ванною або за шафою;
 • Дочекатися дзвінка будильника. Він спрацює, навіть, при вимкненому звуці. Тому, варто згадати час, на яке поставлений будильник і забезпечити на цей момент повної тиші. Залишається тільки слухати і йти на звук. Це один з ефективних методів того, як знайти телефон вдома якщо він відключений.
BETATECH.COM.UA 2022