Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як знайти вимкнений телефон за номером телефону

Якщо телефон загубився будинку, почніть з пошуку можливих або останніх місць перебування. Скористайтеся пошуком через інтернет, якщо апарат підключений до мережі, або віддаленим керуванням, в разі заздалегідь налаштованої функції. Якщо ж ви впевнені, що телефон загублений або його вкрали, тоді зверніться за допомогою до оператора або правоохоронним органам.

Якщо у вас залишилися питання, то в блоці нижче “Коментарі користувачів” ви можете задати питання автору, залишити зауваження або поділитися своїм досвідом. Ми постараємося відповісти.

(20 оцінок, середнє: 2,95 з 5)

Від втрати мобільного телефону не застрахований ніхто: один випадково його забуває в транспорті або в кафе, в іншого сучасний гаджет просто витягують з сумочки. Проте, сучасні технології дозволяють знайти телефон навіть у вимкненому режимі різними способами. Пропонуємо розібратися, як знайти вимкнений телефон, якщо виникла неприємна ситуація його втрати або крадіжки.

Table of Contents

Пошук вимкненого телефону по IMEI

Результативний метод виявлення трубки мобільника. по IMEI. З цією метою необхідно звернутися в поліцію, написавши заяву про зникнення.

Як знайти пристрій з SIM-карті

Як знайти телефон, якщо він вимкнений? Швидкий варіант хоча б визначитися з місцем розташування мобільника. зателефонувати в колл-центр оператора своєї стільникового зв’язку і попросити вистежити сімку. Це можливо, тому що картка приймає сигнал навіть перебуваючи в вимкненому пристрої. Цифрове обладнання стільникових компаній дозволяє за допомогою супутників і пристроїв GPS відправити запит на певну SIM-карту. Ледве картка отримає сигнал, її місце розташування буде обчислено.

знайти, вимкнений, телефон, номер

Для того щоб оператор міг виконати необхідні дії, йому потрібно надати номер свого телефону, унікальний код з коробки пристрою і номер оформленого договору з стільниковою компанією.

Як знайти вимкнений телефон

У вимкненому стані, знайти телефон допоможе тільки будильник. Оскільки для виконання заздалегідь зазначеної події, потрібно включити телефон, що і відбувається в момент включення будильника. А по звуку мелодії не складно відшукати пристрій.

Спеціальна програма для Android-телефонів

Ще один дуже зручний спосіб визначити телефон Android. через комп’ютер, за допомогою спеціально призначеної для цього програми. Її потрібно завантажити на пристрій якомога раніше після його покупки, щоб прив’язати свій телефонний номер. Її можна знайти в Play Market.

Для відстеження сигналу необхідно зателефонувати з комп’ютера на свій телефон. Якщо ж гаджет знаходиться поза зоною дії мережі, програма все одно буде дуже корисним: з її допомогою можна видалити особисту інформацію або просто заблокувати пристрій, щоб ймовірні зловмисники не змогли ними скористатися.

Важливо! Метод буде працювати тільки за умови, що сам смартфон включений. Більш того, на ньому повинні бути активні функції інтернету і GPS.

Пошук вимкненого телефону по IMEI

Результативний метод виявлення трубки мобільника. по IMEI. З цією метою необхідно звернутися в поліцію, написавши заяву про зникнення.

Як знайти телефон якщо, він включений, немає звуку, немає з’єднання з інтернетом

В такому випадку на виручку прийде будильник, за умови попередньої активації і спрацьовування в заданий час. У тихому стані, при спрацьовуванні будильника, грає встановлена ​​користувачем мелодія і гучність.

Якщо будильник НЕ виставлений, повідомити місце розташування телефону можуть сервіси PLNET, OM-TEL і т.д. Послуги пошуку платні, але за запевненнями сервісів, знайти точне місце розташування телефону не складе труднощів.

Спеціальна програма для Android-телефонів

Ще один дуже зручний спосіб визначити телефон Android. через комп’ютер, за допомогою спеціально призначеної для цього програми. Її потрібно завантажити на пристрій якомога раніше після його покупки, щоб прив’язати свій телефонний номер. Її можна знайти в Play Market.

Для відстеження сигналу необхідно зателефонувати з комп’ютера на свій телефон. Якщо ж гаджет знаходиться поза зоною дії мережі, програма все одно буде дуже корисним: з її допомогою можна видалити особисту інформацію або просто заблокувати пристрій, щоб ймовірні зловмисники не змогли ними скористатися.

Важливо! Метод буде працювати тільки за умови, що сам смартфон включений. Більш того, на ньому повинні бути активні функції інтернету і GPS.

Як знайти пристрій за номером телефону

Мобільні оператори можуть посилати сигнали на вимкнений апарат. Якщо зловмисник не зробив вашу SIM-карту, то ви дізнаєтеся, де знаходиться телефон. Для цього зверніться до оператора зв’язку.

Будьте уважніше зі своїм телефоном, особливо коли знаходитеся в суспільному транспорті або занадто людному місці. Прибираючи гаджет в кишеню або сумку, переконайтеся, що він не випав на землю. У забитих автобусах телефон і зовсім краще тримати в руках. Якщо смартфон з тих чи інших причин пропаде, ніхто не гарантує його сто відсоткове повернення.

READ  iPhone 11 pro скільки оперативної пам'яті

Шанс знайти втрачений Android-пристрій є лише в разі, якщо на ньому в Картах Google були активні опції «Історія розташування» і «Передача даних». Наскільки я пам’ятаю, за замовчуванням вони при заводських налаштуваннях включені. Відключають їх головним чином ті, хто побоюється стеження з боку Google. просто так, в порядку параної.

Крім того, обов’язково потрібно доступ до аккаунту, на якому зареєстровано пристрій.

У лівій верхній вкладці Карт Google є пункт «Хронологія», в якому потрібно задати приблизну дату втрати апарату.

Зрозуміло, що шанси на успіх мінімальні. По-перше, GPS не покаже координати з точністю до сантиметра, а по-друге. до цього часу пристрій може знайти хтось сторонній. Тоді залишається тільки розраховувати на людську порядність і далі шукати так, як шукали б, наприклад, втрачені ключі.

Але найпростішим виходом буде змиритися з втратою грошей і знищити дані через опцію «Очистити пристрій» в обліковому записі. Після цього шукати його засобами Google буде неможливо, навіть якщо апарат включать.

Про те, як захистити своє Android-пристрій, читайте тут.

Батарею вже не вийняти в більшості моделей: чи достатньо вимкнути телефон для виключення стеження?

Є думка, що коли смартфон вимкнено, він перестає виконувати свої звичайні функції, але деякі як і раніше працюють. Якщо дати йому секретну команду, то гаджет може відреагувати і видати своє місце розташування. А, може, і включити мікрофон для підслуховування. Чи так це?

Коли ви виключаєте смартфон, він, дійсно, не знеструмлюється. Згадайте: наприклад, будильник може дзвонити навіть у вимкненому пристрої. А якщо спробувати включити телефон при розрядженому акумуляторі, на екрані блимає червона батарейка або з’явиться інший сигнал. Фактично гаджет переходить в режим енергозбереження і залишає задіяним тільки ряд критично важливих процесів: відстеження таймерів, контроль за станом батареї і так далі.

Перед створенням якісь дані, необхідно використовувати радіомодуль. А це поряд з екраном один з найсерйозніших споживачів. Якби радіомодуль продовжував працювати, вимкнений телефон витрачав би батарею так само активно, як і включений.

А от чи можуть відстежити вас по включеному телефону, якщо ви відключили визначення місцезнаходження або використовуєте «ліву» сімку? Читайте про це в нашій недавній статті.

Як знайти телефон Android, якщо він вимкнений. питання, яким періодично задаються користувачі смартфонів. Іноді обставини складаються таким чином, що пристрій розряджається, а потім випадково втрачається або виявляється вкраденим. У такій ситуації необхідно дізнатися, куди подівся телефон. Це можна зробити декількома способами.

Коли телефон не можна знайти

Мобільний телефон можна знайти, якщо з нього витягли SIM-карту або акумулятор, перепрошили з метою змінити код IMEI. Якщо пристрій потрапив в несприятливе середовище і вийшло з ладу, то його вже ніколи не знайде власник. Наприклад, телефон, що впав в річку або в гарячий пісок на пляжі, перестане функціонувати.

Як знайти телефон за SIM-карті?

Ще один спосіб, за допомогою якого знаходиться зникле пристрій. звернення до стільникового оператора:

 • Зв’яжіться зі службою підтримки свого стільникового оператора по телефону або зверніться до найближчого офісу.
 • Повідомте співробітникам офісу номер загубленого телефону, IMEI-код і номер договору, отриманий при оформленні SIM-карти.
 • Використовуючи ці дані, співробітники офісу можуть зафіксувати місцезнаходження смартфона, використовуючи супутники GPS. Іноді це можливо, навіть якщо телефон знаходиться в деактивовано стані.

До речі, при зверненні в офіс рекомендується відразу зробити запит про блокування SIM-карти і замінити її на робочу.

Функція пошуку для iOS

ПріложеніеНайті iPhone в программеicloud.com

Як знайти вимкнений телефон Android

Пошук виключеного пристрою може ускладнюватися повною відсутністю зарядки. Якщо смартфон відключився через розряду батареї, комп’ютер не допоможе.

Як визначити місце розташування через акаунт Google

Цей спосіб підходить тільки для смартфонів на базі ОС Android. За допомогою облікового запису Google можна не тільки визначити місце розташування телефону, але також заблокувати пристрій і стерти дані. Для цього повинні виконуватися наступні умови:

 • телефон підключений до інтернету;
 • встановлено додаток Google. У цьому випадку функція «Знайти пристрій» активується за умовчанням;
 • гаджет відображається в Google Play;
 • включено віддалене управління Android Device Manager. Воно знаходиться в настройках безпеки;
 • передача геоданих активована.

Для знаходження телефону виконайте наступні дії:

  На комп’ютері перейдіть на сторінку Android.com/find. Щоб знайти гаджет за допомогою планшета або іншого смартфона, відкрийте в ньому додаток «Знайти пристрій» і прихильника чи критика наразі.

Карта з місцем розташування і вибір дій в лівому верхньому кутку

Способи пошуку мобільника

Втрата мобільного пристрою. неприємна подія. Тому постарайтеся заздалегідь підготуватися до цієї події. Встановіть можливі програми, які допомагають знайти девайс. Захистіть паролем свій телефон. Дані тримайте в хмарному сховищі. Не викидайте документи і коробку від пристрою. Вони стануть в нагоді в разі звернення в поліцію.

Знайти вимкнений телефон можна трьома способами:

 • добре обшукати місце пропажі, пройтися по маршруту, де ви точно були з телефоном;
 • шукати за абонентським номером SIM-карти;
 • якщо телефон десь поруч, але обшук не допоміг, і ви знаєте, що заводили будильник. Просто дочекайтеся сигналу.

Всі інші способи діють тільки на включених апаратах.

Блокування даних

Геолокація може не допомогти: ви побачите, що гаджет вже далеко від місць, де ви бували, або зовсім вимкнений. У цьому випадку через все той же сервіс, за допомогою якого ви намагалися знайти пристрій свого друга, корисно його заблокувати або навіть видалити всі дані. Ця крайня міра корисна, коли інформація на телефоні не повинна ні в якому разі потрапити в чужі руки: корпоративні та особисті секрети, паролі від інтернет-сервісів та інше. Блокування або видалення даних відбудеться, якщо гаджет підключиться до інтернету.

READ  Як записувати розмову на телефоні Samsung

Що робити, якщо загубився смартфон?

Смартфон може втратити хто завгодно. це трапляється. Ось тільки наслідки у різних людей будуть неоднаковими. Сьогодні я пропоную вам критично поглянути на себе і зрозуміти, що чекає в такій неприємній ситуації саме вас. Заодно дам рекомендації про те, як мінімізувати ризики втрати гаджета.

Частина друга, геолокаційні

Раптово виявивши втрату смартфона або планшета, можна оперативно спробувати знайти його за допомогою геолокації, якщо і не повернути, то хоча б убезпечити свої дані. Цей шанс у вас з’явиться, якщо ще до втрати ви налаштували відповідні сервіси:

 • на Android-гаджет: пункт «Знайти пристрій» в настройках прив’язаного до смартфону Google-аккаунта ( «Налаштування» на телефоні. Google. «Безпека»).
 • на iPhone або iPad: функцію «Знайти iPhone» в розділі «Локатор», який знаходиться в налаштуваннях гаджета, а можна встановити відповідну програму.

У будь-якому випадку потрібно тримати включеною супутникову навігацію на вашому гаджеті, інакше сенсу в усіх настройках майже немає. Втрачений смартфон потрібно спробувати відстежити ще до блокування а значить, як можна швидше. Вам буде потрібно інший смартфон або PC з доступом в інтернет, а шукати ви будете тут:

 • «Знайти пристрій». сервіс Google для смартфонів і планшетів на Android;
 • «Знайти iPhone». сервіс для гаджетів Apple.

Навіть якщо ваш смартфон і його надійно захищені паролем, важливо не зволікати з пошуком по геолокації, поки втрачений гаджет ще підключений до мобільного інтернету, а потенційний зловмисник не видалив звідти ваш обліковий запис. Взагалі кажучи, ви майже нічого не встигнете зробити, якщо знайшов або вкрав ваш смартфон людина просто вимкне його.

Третя частина, для передбачливих

Чи можна підготуватися до того, що у вас вкрадуть смартфон або ви його втратите? Так. Ось що можу порадити:

 • Заблокувати Ніхто не зможе дзвонити з вашого номера і скористатися сервісами, прив’язаними до нього.
 • Заблокувати екран смартфона (відмінним від коду відбитком пальця або іншим передбаченим чином. Так ви закриєте для стороннього доступ до ваших даних на телефоні. У всякому разі, дуже сильно ускладнити.
 • Включити геолокаційні сервіси, що дозволяють відстежити місце розташування гаджета, заблокувати пристрій, видалити дані з нього.
 • Встановити додаток, яке захистить ваші дані. Наприклад, я сам користуюся «Kaspersky Security для МТС» з функцією «Анти-Злодій». Вона захищає фотографії, контакти та інші дані на телефоні від сторонніх і допомагає знайти втрачений або вкрадений апарат по геолокації і за допомогою сирени. Детальніше читайте тут.

І ось ще що. Я завжди ношу в своєму рюкзаку другий телефон, запасний, тримаю його зарядженим. Більшість можливостей для швидкого виявлення зниклого телефону вимагають підключення до інтернету. А де ви його посеред вулиці знайдете, якщо для інтернету у вас було те, що ви втратили? Загалом, якщо у вас немає другого смартфона, саме час обрати. з недорогих.

повертаємо назад

Якщо вам вдалося визначити місце розташування телефону за допомогою описаних вище сервісів, ви зможете не тільки побачити, що, наприклад, забули його на роботі або у Васьки в гостях, але і включити на ньому звуковий сигнал. Це може бути корисно, наприклад, коли ви в натовпі, а по геолокації видно, що пристрій зовсім поруч.

Як Знайти Виключений Телефон по Номеру Телефону Безкоштовно по Симко Мтс

Чи можна Знайти Телефон по SIM Карті Мтс Якщо він Відключений

Частина перша, або Просто кошмар

Спочатку пару сумних слів для тих, чий зниклий телефон не тільки не був підключений до сервісів, які допомогли б його знайти, але не був навіть заблокований паролем або відбитком пальця. Знайти свій телефон ви зможете хіба що в разі крайньої удачі. Втім, це не означає, що нічого не потрібно робити.

Отже, якщо на зниклому телефоні ні встановлено пароль для блокування екрана, насамперед спробуйте заблокувати свою Це зменшить ризики використання сторонньою людиною банківських і інших сервісів, прив’язаних до вашого номера. Блокування можна зробити трьома способами:

 • подзвонити в call-центр свого оператора;
 • зайти в довколишній салон зв’язку з паспортом і попросити співробітника;
 • самостійно через особистий кабінет на сайті оператора.

Зробити це, ви збережете гроші на банківському рахунку і обмежите доступ до даних на контактам і повідомленнями. Блокувати потрібно і в тому випадку, якщо ваш телефон був захищений кодом, а сама немає: її можуть переставити в інший гаджет.

Якщо з причин у вас не виходить заблокувати швидко, а до номера телефону прив’язана банківська карта, терміново блокуйте цю карту, зателефонувавши або іншим чином звернувшись до свого банку.

Що робити, якщо втратив смартфон? Ділимося способами врятувати ситуацію

Отже, якщо на зниклому телефоні ні встановлено пароль для блокування екрана, насамперед спробуйте заблокувати свою SIM-карту. Це зменшить ризики використання сторонньою людиною банківських і інших сервісів, прив’язаних до вашого номера. Блокування SIM-карти можна зробити трьома способами:

 • подзвонити в call-центр свого оператора;
 • зайти в довколишній салон зв’язку з паспортом і попросити співробітника;
 • самостійно через особистий кабінет на сайті оператора.

Зробити це, ви збережете гроші на банківському рахунку і обмежите доступ до даних на SIM-карті. контактам і повідомленнями. Блокувати SIM-карту потрібно і в тому випадку, якщо ваш телефон був захищений кодом, а сама SIM-карта. немає: її можуть переставити в інший гаджет.

READ  Знайти iPhone вхід

Якщо з якихось причин у вас не виходить заблокувати SIM-карту швидко, а до номера телефону прив’язана банківська карта, терміново блокуйте цю карту, зателефонувавши або іншим чином звернувшись до свого банку.

Lost Android. віддалене підключення до телефону

Lost Android дозволить віддалено підключитися до зниклого телефону через веб-сайт програми. Звідси ви зможете:

 • стерти конфіденційну інформацію, якщо боїтеся, що ваш телефон не повернеться в руки власника,
 • відправляти повідомлення на телефон в надії, що хтось знайде і поверне його,
 • переадресовувати будь пропущені виклики на інший номер і вести журнал вхідних викликів, повідомлень або фотографій, зроблених вашим телефоном.

Пошук пристрою, який було вкрадено або втрачено

Місцезнаходження (перелік останніх відвіданих місць) дивіться на карті в правій частині екрана.

Воно визначається стільниковими, бездротовими мережами, GPS. Цей метод спрацьовує, навіть якщо зловмисник (або людина, яка знайшла ваш телефон), поміняв сімку. Зазвичай пошук спрацьовує точно, але іноді система пише, що знайти телефон не вдалося. Важливі вимоги. наявність підключення до мережі і діюча обліковий запис. Якщо обліковий запис був видалений, знову ж таки, знайти пристрій можна, але зробити це буде важче (як. мова піде далі).

Як налаштувати віддалене управління в Android

Планшети з телефонами зазвичай відображаються на карті Google Maps за замовчуванням. Якщо ви, наприклад, втратили телефон на вулиці, визначення координат можна через настройки: пункт «Віддалене управління Android». На додаток до цього, можна віддалено блокувати пристрій. Таким чином, зловмисник або злодій не отримають доступ до конфіденційних даних.

Примітка. Необхідно, щоб на втрачений гаджет працював Інтернет і був підключений Google аккаунт. Без пароля до аккаунту доступ до мобільного пристрою не відкриється. Включати розташування бажано, але і без нього можна визначити, де гаджет знаходився в недавньому часі.

Опція віддаленого управління повинна бути включена за замовчуванням. Якщо це не так, активуйте її в такий спосіб.

Налаштування. Безпека. Адміністрування. Віддалене управління.

 • Знайдіть в настройках розділ «Безпека» (іноді вона називається «Захист»).
 • Переходьте в «Адміністратори пристрою», поставте галочку напроти пункту «Диспетчер пристроїв».
 • Дозвольте віддаленим сервісів прати дані, змінювати графічний пароль, блокувати екрану.
 • Натисніть «Включити».

Якщо телефон ви вже втратили, перевірити, чи включено віддалене управління, що не вийде: зробити це можна тільки безпосередньо почавши пошук.

Віддалений дзвінок на телефон

Тисніть «Подзвонити» і прислухайтеся. це зручно, якщо втрачено пристрій будинку, а карти немає, або просто нема кого попросити набрати вас. Дана опція передбачає дзвінок на повній гучності, навіть якщо включений безшумний режим.

Інші програми для пошуку зниклого телефону

Крім стандартних інструментів і Google Maps, втрачене пристрій можна шукати за допомогою спеціальних додатків антивірусних програм. Модуль «Анти Злодій» вбудований в Касперський і Аваст. В базових редакціях цей модуль відключений, але активуються буквально за одну хвилину, в тому числі після пропажі гаджета.

Відкрийте www.kaspersky.ru, авторизуйтесь під своїми обліковими даними,

У розділі «Пристрої» виберіть телефон для відстеження.

Віддалено доступні функції блокування та управління. Якщо зловмисник не видалив антивірус, з камери вкрадений телефон можна зробити фото.

Щоб дізнатися актуальне місце розташування пристрою, авторизуйтесь на сайті avast.ru.

Виберіть пристрій і натисніть кнопку «Знайти»: антивірус побудує маршрут переміщень пристрої.

На вкраденому пристрої можна стерти дані, вивести повідомлення на заблокований екран, включити сигналізацію.

Дистанційне блокування

Якщо смартфон підключений до Інтернету, його можна заблокувати і / або вивести на екран повідомлення. Текст повідомлення. стандартний або індивідуальний, зазвичай він містить прохання повернути пропажу господареві.

Видалення приватної інформації

Втратити телефон. півбіди. У ряді випадків, вміст пристрою становить особливу цінність. Це паролі, дані банківських рахунків, фотографії тощо Зловмисник може отримати до всього цього прямий доступ.

Виберіть в призначеному для користувача акаунті телефону опцію «Видалити інформацію». настройки будуть скинуті до заводських, а всі фото, відео, завантаження, історія відвідувань браузера стерті. Внутрішня пам’ять очищається повністю, а ось SD карта (якщо вона є). не завжди, це залежить від моделі пристрою.

Як відстежити втрачений телефон, обнулений через hard reset

Не треба панікувати. в даному випадку справі теж можна допомогти, але діяти потрібно буде за іншою схемою. Для початку:

 • Зайдіть в свій Google аккаунт.
 • Перевірте історію місцезнаходжень в Google Maps.

Якщо Інтернет до скидання налаштувань або видалення облікового запису був підключений, ви зрозумієте, де подорожував вкрадений / втрачений гаджет. Питання в тому, наскільки це допоможе.

Відкрийте посилання https://maps.google.com через свій аккаунт Google.

У профілі меню з картами і виберіть пункт «Хронологія».

Вкажіть день пропажі (якщо не пам’ятаєте, перевірте різні дати).

Подивіться на рядок зі стовпцями. вони відповідають збереженим і зафіксованим місцях по днях. Щоб дізнатися останнім зафіксоване місце розташування, клікніть по синьому стовпчику, найближчого до поточного дня.

При наявності заводської коробки з кодом і персональними даними можна звернутися за допомогою до правоохоронних органів. Якість роботи поліції. питання інше, часто заяви не приймаються взагалі, але деякі користувачі успішно повернули гаджети саме таким чином. Сайти для пошуку по IMEI зазвичай працюють некоректно.

BETATECH.COM.UA 2022