Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як знімати відео з екрану телефону Honor

У колі добрих знайомих і друзів, буває необхідність поділитися своїм досвідом і знаннями з управління власним смартфоном в умовах виходу останнього оновлення операційної системи або появи нових вдалих програм.

Але як це зробити, що б довго не пояснювати на словах як, що і де потрібно натиснути, щоб отримати щось?

Звичайно, простіше показати, як ви це робите самі на своєму смартфоні: кілька секунд відео з екрану телефону замінить сотні слів.

Завдяки оболонці EMUI в свіжих смартфонах Huawei доступна функція запису відео з екрану без встановлення сторонніх додатків. Для того щоб включити запис відео з екрану існує кілька способів.

Table of Contents

Як зробити запис екрану смартфона Huawei Honor за допомогою жесту

Для оболонки EMUI управління кісточками пальців. спосіб досить універсальний. Для того щоб почати запис відео з екрану, потрібно двічі постукати двома кісточками пальців по екрану.

Як і в перших двох способах. після повідомлення почнеться відеозапис.

Для зупинки запису крім кнопки «СТОП» біля таймкодом, можна повторно натиснути значок (Запис з екрана) в шторці повідомлень, скористатися комбінацією клавіш (включення і увелечение гучності) або знову двічі постукати двома кісточками.

Як зробити запис екрану смартфона Huawei Honor за допомогою гарячих клавіш

Для того, щоб зробити запис екрану смартфона Huawei Honor за допомогою гарячих клавіш необхідно виконати наступні дії:

 • Запустити Запис з екрану смартфона Huawei (Honor) можна за допомогою комбінації клавіш: одночасно затиснувши дві клавіші. включення та збільшення гучності.
 • На екрані з’явиться запит про підтвердження права доступу до мікрофону при включенні Записи з екрану. Натискаємо «ПРИНИМАЮ».

Після 3-х секундного відліку часу почнеться запис з екрана пристрою.

Для закінчення запису потрібно натиснути на кнопку зі словом «СТОП» у верхньому лівому кутку екрана або повторно натиснути на клавіші включення і збільшення гучності одночасно. Цією функцією ви можете скористатися при спілкуванні з рідними по Skype, де ваше спілкування з співрозмовником буде записано на відео.

Також відеозапис з екрану смартфона може стати в нагоді і для простої редактури відеофільмів, коли ви вирізуєте сподобався вам епізод фільму, що б поділитися ним у соціальній мережі. Нижче наводиться знаменитий епізод з улюбленого мультфільму «Жив-був пес», зробленого за кілька секунд на смартфоні Huawei.

Як зробити запис екрану смартфона Huawei Honor за допомогою панелі сповіщень

Щоб відкрити штору повідомлень необхідно провести з верхньої частини екрану вниз. Із запропонованих значків вибираємо. Запис з екрана.

Після натискання значка (Запис з екрана). з’явиться повідомлення описує функцію запису.

Після прийняття повідомлення запускається 3 секундний відлік і починається запис. Тайм-код і індикація записи знаходяться у верхній, правій частині екрана.

Щоб зупинити запис, потрібно натиснути на кнопку «СТОП» поруч з тайм-кодом.

За замовчуванням збережене відео знаходиться в тій же папці що і скріншоти. / pictures / Screenshots. У галереї з’явиться папка. Записи з екрану.

Як зробити запис екрану смартфона Huawei Honor за допомогою сторонніх додатків

Крім вбудованої функції запису існує безліч сторонніх додатків для запису відео з екрану і не тільки, з різними настройками, що вимагають root доступ або без нього. Наприклад

засоби

Можна записати відео без сторонніх програм. Операційна система Android постійно вдосконалюється. Так, в новій ОС Android можна зробити запис екрану в будь-який час. Можна поставити відео на паузу, зберегти його і поділитися в будь-який соц. мережі. Спеціальні настройки і додаткові опції відсутні. Це робить вбудовану програму ще простіше у використанні.

Спочатку додаток потрібно відкрити. За замовчуванням воно приховано від користувачів, але його можна запустити за допомогою спеціальної команди. Для цього потрібно:

 • Включити опцію «Параметри розробника». Назва може відрізнятися в залежності від моделі телефону.
 • Перейти в налаштування, вибрати розділ з інформацією про смартфон.
 • Знайти пункт, де вказано номер збірки. На нього необхідно натиснути кілька разів. Повинно з’явитися повідомлення про те, що тепер користувач є розробником.
 • Повернутися на головну сторінку налаштувань. У ньому повинен з’явитися пункт «Параметри розробника». Зазвичай він розташований внизу основного списку. Якщо розділу там немає, можна перейти в розширені налаштування. Слід натиснути на «Додатково».
 • Включити функцію запису з екрану. Необхідно відкрити параметри розробника, вибрати пункт «Feature flags». Він знаходиться в розділі з налагодженням. Після знайти напис «settings_screenrecord_long_press» і активувати настройку.
 • Записати відео. Після включення потрібних налаштувань затиснути клавішу живлення. Це відкриє меню. Потім утримати кнопку захоплення екрану, або скриншота. Повинно з’явитися спливаюче вікно з написом «Start Recording» (Почати запис). При цьому відображаються настройки паузи, скасування, збереження. Відео збережеться в певній папці на телефоні. Можна поміняти місце збереження в настройках.
знімати, екрану, телефон, honor

Налаштування для розробників

Всі способи, як зробити запис екрану на Android

На всіх сучасних смартфонах можна зробити скріншот. Також користувач може записати відео, скориставшись сторонньої програмою. Така функція стане в нагоді в разі, якщо потрібно записати інструкцію до утиліти або проходження гри. Цією можливістю користуються не тільки блогери, власники каналів YouTube. Розібратися, як зробити запис екрану на Android, не так вже й складно.

Сторонні додатки для запису екрану на Android

Існує багато популярних програм, які можна завантажити на будь-який девайс з Android. Однак більшість з них підходять для пристроїв з ОС 4.4 і вище. Описані утиліти можна скачати в Play Маркеті.

Важливо! Не рекомендується завантажувати програму зі сторонніх джерел. У файлах можуть бути віруси. Виняток. офіційні сайти розробників.

До плюсів програм для запису відео відносять широкий набір можливостей. Користувач може підібрати утиліту саме для своїх завдань. мінуси:

 • наявність платного контенту;
 • накладаються водяні знаки в деяких додатках, прибрати їх можна тільки з покупкою преміум-аккаунта;
 • найчастіше тривалість і якість ролика обмежені;
 • іноді для запису зі звуком потрібні root права.

Додатки, які дозволяють записати відео з екрану без ROOT прав:

 • Az Screen Recorder. Дозволяє зробити захоплення з дисплея разом зі звуком. Крім того, можна зупинити запис.
 • REC Screen Recorder. Не менш популярна утиліта. Найчастіше використовується для створення відеоінструкцій. Можна записати файл зі звуком, який буде йти з зовнішнього динаміка.
 • Screen Recorder No Ads. Програма зручна тим, що в ній немає реклами. Записаний файл можна відредагувати: вставити фото, поміняти розмір.
READ  iPhone 7 після заміни акумулятора

Rec. (Screen Recorder)

На відміну від конкурентів, додаток Rec. позбавлене додаткових функцій. У головному вікні програми налаштовуються дозвіл, бітрейт і тривалість майбутнього скрінкасти. Якщо потрібно, щоб записувався звук, поставте галочку у відповідному чекбоксі. Останнє поле залиште порожнім або придумайте свою назву файлу. Для початку захоплення відео з екрану, клацніть на кнопці «Запис».

Таймер відлічить 10 секунд, після чого почнеться зйомка. Щоб закінчити запис раніше заданого часу, відкрийте «шторку» і натисніть по повідомленню Rec.

З’явиться сповіщення, що запис завершена. Будуть доступні тільки два дії: поділитися або видалити.

У безкоштовної версії Rec. в налаштуваннях можна вибрати місце зберігання роликів, відключити автоповорот відео після зміни орієнтації пристрою, прибрати повідомлення по завершенні запису, зробити так, щоб додаток згорталося під час зйомки і щоб захоплення зображення тривав після загасання дисплея.

У платній версії програми можна встановити час до початку запису, включити показ натискань і прибрати іконку Rec. з рядка стану.

Створені за допомогою програми Rec. ролики зберігаються у внутрішній пам’яті по шляху «Movies / Rec». Також їх можна переглянути через Галерею і Google Фото (папка «Rec» відображається на вкладці «Альбоми»).

Как ЗАПИСАТЬ ВИДЕО С ЭКРАНА НА HUAWEI И HONOR/ЗАПИСЬ ВИДЕО С ЭКРАНА НА ТЕЛЕФОНЕ АНДРОИД ANDROID

Щоб виконати захоплення скрінкасти за допомогою SCR, відкрийте додаток і натисніть кнопку відеокамери, розташовану в правому верхньому куті. Спочатку з’явиться лого SCR, а потім почнеться зйомка.

SCR управляється з панелі сповіщень. Під час запису ролика можна вивести на екран картинку з фронтальної камери і розташувати її в потрібному місці на дисплеї. Також є малювання.

Щоб зупинити скрінкастінг, в «шторкою» виберіть «Стоп», або в додатку клікніть по кнопці в правому верхньому куті.

Скрінкасти відображаються на головній сторінці програми і їх можна видаляти, відправляти і редагувати. У редакторі, крім обрізки і склеювання роликів, доступна функція для створення GIF з відео.

В налаштуваннях можна вибрати папку, де будуть зберігатися відеоролики, встановити кількість секунди затримки перед початком запису і відключити зупинку зйомки, якщо екран переведений в сплячий режим. А якщо активувати тумблери навпроти пунктів «Згорнути під час запису» і «Зупинити струснувши». тоді програма буде згортатися після початку зйомки, а для зупинки запису досить буде потрясти телефон.

У розділі «Відео» можна налаштувати дозвіл, орієнтацію, кадрову частоту і бітрейт записи. Ще програма дозволяє додати текстовий банер на відеозаписі, але опція доступна тільки в платній версії SCR.

У розділах «Звук» і «FaceCam» активуються і налаштовуються запис аудіо і особи (зйомка з фронтальної камери під час скрінкастінга). Для першої опції доступні параметри: вибір мікрофона і настройка якості звуку, а для другої. прозорість і розмір зображення.

Для відтворення роликів використовується внутрішній медіаплеєр. Він теж відключається в налаштуваннях.

Записи екрану і відредаговані за допомогою SCR відео за замовчуванням зберігаються в папці «ScreenRecorder» у внутрішній пам’яті, а створені GIF-анімації. по шляху «Pictures / ScreenRecorder5».

Медіафайли можна переглянути в файловому менеджері, Галереї і Google Фото.

Функція «Запис з екрана» в EMUI на Huawei і Honor

На смартфонах Huawei і Honor «з коробки» доступна функція «Запис з екрана». Її кнопка розташована на панелі швидких налаштувань, але за замовчуванням не відображається там. Тому спочатку активуйте її: розкрийте шторку повідомлень, зробивши свайп від верхнього краю дисплея, натисніть на кнопку «Змінити» (іконка олівця) і перетягніть значок «Запис з екрана» на панель швидких налаштувань.

Щоб почати зйомку скрінкасти, клікніть на кнопку в «шторкою», дозвольте додатком записувати аудіо і надайте доступ до фото, мультимедіа, файлів на смартфоні і мікрофона.

Зупинити запис можна аж чотирма способами: натиснувши на інформацію, що з’явилася на екрані кнопку «Стоп», розкривши шторку повідомлень і клікнувши на синій квадрат, повторно натиснувши кнопку «Запис з екрана» на панелі швидких налаштувань або затиснувши апаратні клавіші харчування і збільшення гучності.

Додатки для запису відео з екрану телефону

Якщо на iPhone можливість створення скрінкасти з’явилася тільки в iOS 11, то смартфони та планшети на Android обзавелися подібною функцією в далекому 2014 році. починаючи з п’ятої версії ОС Google. Правда, захоплення зображення з екрану iPhone доступний після активації одного пункту в налаштуваннях, а на Android доведеться завантажувати додаткові програми.

Як записати відео з екрану Android смартфона або планшета

Хочете показати проходження гри, зробити скрінкасти з оглядом функцій Android, або зберегти історію або прямий ефір з Instagram? У кожному з цих випадків знадобиться записати відео з екрану смартфона. Причому в залежності від версії Android доступні способи з використанням комп’ютера і без.

Якщо на смартфоні встановлений Android 5.0 і новіше, з рішенням перерахованих в першому абзаці завдань легко впораються спеціальні програми: AZ Screen Recorder, DU Recorder, Mobizen і інші. На пристроях з Android 4.4 для запису скрінкасти доведеться отримувати root права або підключати телефон до комп’ютера і захоплювати зображення з екрану за допомогою утиліти ADB.

Запис екрану на смартфонах Xiaomi і Redmi

На пристроях компанії Xiaomi і її суббренда Redmi встановлено додаток Запис екрану. Ця програма виводить на екран кнопку, яка запускає і зупиняє відеозйомку. За замовчуванням іконка програми розташована в папці «Інструменти» на головному екрані. Відкрийте його і натисніть на значок відео в правому нижньому кутку. Після цього на екран буде додана переміщувана кнопка «Старт», клік по якій запускає захоплення зображення з дисплея.

Для припинення зйомки двічі натисніть на кнопку, а щоб цю кнопку прибрати, клікніть на хрестик.

Как записать видео с экрана Honor или Huawei?

Мініатюра створеної відеозапису відобразиться в правому верхньому куті дисплея і «провис» там пару секунд. Клацніть по ній, щоб перейти до повного відео. Ролик можна відредагувати у вбудованому редакторі відео. для цього клікніть по іконці чарівної палички. Ви можете обрізати відео, додати фільтр, аудіо або водяний знак, а також змінити яскравість, різкість або контрастність ролика.

Створені скрінкасти зберігаються по шляху «DCIM / ScreenRecorder» у внутрішній пам’яті, а також відображаються в додатку Запис екрану. Ще можна вказати таких параметрів запису як дозвіл, якість відео, частота кадрів і джерело звуку (мікрофон або звуки системи). Також можна включити відображення екрана не торкаються і натискань кнопок.

Як зняти відео з екрану на Android 4.4 KitKat

В Android 4.4 вперше з’явилася підтримка запису скрінкасти, але для роботи функції на цій версії ОС потрібні root права. Вони виходять за допомогою таких експлойтів: SuperSU, Kingo Root, Towelroot та інших. Крім прав Суперкористувача, для створення скрінкасти на Android KitKat, потрібні спеціальні програми. На сьогоднішній момент в Play Market залишилися тільки 2 програми: Rec. (Screen Recorder) і SCR.

Інші програми, які підходять для Android 4.4, наприклад, SCR Screen Recorder і Recordable, більше не доступні в Google Play. Щоб завантажити їх, доведеться дозволити встановлення додатків з невідомих джерел, скачать.APK-файли і встановити.

AZ Screen Recorder

Якщо на смартфоні встановлений Android 8, 9, 10 або 11, дозвольте AZ Screen Recorder відображатися поверх інших вікон. Для цього спочатку зайдіть в розділ «Додатки та повідомлення» в настройках і виберіть «AZ Screen Recorder». Потім розкрийте додаткові опції, клацніть по пункту «Поверх інших додатків» і активуйте тумблер.

Тепер при натисканні на іконку програми на екрані буде з’являтися сенсорна «плаваюча» кнопка. Після клацання на неї розкривається перелік функцій. Серед них: створення скріншота, запис відео з екрану, запуск стріму, перегляд прямих трансляцій і перехід до налаштувань додатка.

READ  Як перенести дані на новий телефон Xiaomi

Ще в шторку повідомлень буде додана панель інструментів AZ Screen Recorder. З неї також здійснюється управління програмою.

Щоб запустити зйомку скрінкасти, клацніть на іконку записи, яка розташована в меню «плаваючою» кнопки і на панелі інструментів.

Надайте AZ Screen Recorder доступ до фото, мультимедіа та файлів на пристрої, а також дозвольте записувати аудіо. Потім система повідомить вас, що додаток отримає доступ до зображення на екрані пристрою. Виберіть «Почати».

Таймер відлічить 3 секунди, після чого стартує захоплення зображення.

Щоб призупинити записування, розкрийте панель повідомлень і натисніть на «Pause». Для продовження натисніть «Resume».

Під час видеозахвата екрану можна малювати. Для цього в панелі інструментів програми виберіть «Draw». На екрані з’явиться іконка палітри, клацнувши по якій, налаштовується колір і товщина ліній.

Для зупинки зйомки, в «шторкою» клікніть на кнопку «Stop». Створене відео відобразиться поверх інших додатків. Ви можете відразу переглянути запис, поділитися нею, видалити і відкрити вбудований редактор.

AZ Screen Recorder. саме функціональне додаток з представлених в огляді. Щоб перейти до його налаштувань, в списку опцій виберіть перший пункт.

Меню налаштувань складається з трьох вкладок: на першій розташовані головні функції, на другий зібрані скрінкасти, а на третій. знімки екрану.

Ви можете активувати чарівну кнопку, після чого маленька область у правому верхньому кутку перетвориться в елемент управління програмою: одиночне натискання призупиняє і відновлює зйомку, подвійний тап. зупиняє, а довге торкання викликає інструмент для малювання.

Потім йде настройка зупинити зйомку. Можна зробити так, щоб зйомка припинялася після загасання екрану, через заданий час або після натискання на переміщувану червону крапку.

Далі налаштовується дозвіл записуваного ролика, частота кадрів, бітрейт, орієнтація, швидкість запису (знадобиться для створення таймлапсов) і відключення мікрофона.

Наступний пункт. щоб додати текст або логотипу на відео. Можна міняти розташування, шрифт, колір і розмір напису. Також дозволено використовувати логотип: власну картинку або стікер. Розташування та розмір зображення теж налаштовуються.

Друга опція з розділу “Overlay”. це активація камери і про неї варто розповісти докладніше. Одночасно із записом скінкаста, можна знімати відео з фронтальним або тильної камери. Причому налаштовується розташування зображення на дисплеї, співвідношення сторін, прозорість, яскравість і контрастність картинки.

У розділі «Таймер» можна включити запис часу (під час зйомки скрінкасти на дисплеї буде відображатися тривалість ролика) і змінити кількість секунд зворотного відліку до початку захоплення зображення.

2 СПОСОБА:Как на ХОНОРЕ сделать ЗАПИСЬ ЭКРАНА/На телефоне HONOR/ANDROID/MAGIC/Записать экран!

В останньому розділі зібрані налаштування, що відповідають за виведення «плаваючою» кнопки. Можете замінити її на панель інструментів або вибрати які елементи управління будуть доступні по кліку на значок програми.

Там же можна відключити висновок превью після створення скрінкасти і вибрати папку, в яку будуть зберігатися ролики.

Щоб переглянути скрінкасти, перейдіть на другу вкладку. Клацніть на три крапки поруч з потрібним відео, після чого відкриється меню з такими діями: видалити, перейменувати і поділитися.

Для переходу до редагування записи, натисніть на іконку чарівної палички. Можна обрізати чи перевернути відео, конвертувати його в GIF-анімацію, додати задній фон, текст або аудіо, а також об’єднати кілька роликів в один.

Завдяки функції «Стиснення відео» можна знизити дозвіл і бітрейт відеоролика, що зменшить розмір файлу.

На третій вкладці зібрані створені за допомогою AZ Screen Recorder скріншоти. Там же розташована кнопка для їх зшивання. Клацніть по ній, відзначте знімки екрану в правильній послідовності і натисніть «Done». Виріжте непотрібні частини зображення і натисніть мініатюру дискети, щоб зберегти.

У бічному меню прихована єдина корисна функція. «WI-FI Передача». З її допомогою можна в пару кліків відправити файли з телефону на комп’ютер, коли мобільний пристрій і PC підключені до однієї Wi-Fi мережі. Для цього в браузері на комп’ютері відкрийте вказаний в додатку адресу і натисніть на файл, щоб завантажити його на PC.

І останнє: щоб прибрати «плаваючу» кнопку, перетягніть значок програми до хрестика, а щоб повністю закрити програму, розкрийте панель повідомлень і виберіть «Exit».

Записані за допомогою AZ Screen Recorder скрінкасти будуть знаходитися в папці «AzRecorderFree» у внутрішній пам’яті пристрою. Ще всередині можуть зберігатися: скріншоти в папці «AzScreenShots», GIF-анімації в папці «AzGif», відредаговані відео в папці «AzVideoEdit» і склеєні знімки екрану в папці «AzImageEdit». Також всі мультимедійні дані будуть відображатися в Галереї і Google Фото.

Mobizen

Ця програма працює аналогічно AZ Screen Recorder і DU Recorder, але, на відміну від конкурентів, не переобтяжена додатковими опціями. У Mobizen немає конвертера відео в GIF, немає функції для передачі файлів по Wi-Fi, не можна створювати довгі скріншоти, малювати під час зйомки або проводити стрім. Але це і не потрібно більшості користувачів.

Інтерфейс програми складається з «плаваючою» кнопки, яка викликається натисканням по значку Mobizen, і трьох пунктів меню, які з’являються після кліка по цій кнопці. Також інструменти програми дублюються на панелі повідомлень.

Для старту захоплення відео з дисплея, натисніть на її зображення відеокамери, або в «шторкою» виберіть «Record».

Надайте Mobizen доступ до файлів на пристрої, дозвольте записувати звук і натисніть “Почати».

Таймер відлічить 3 секунди, після чого почнеться запис скрінкасти. Кнопка AirCircle стане напівпрозорої і на ній буде показуватися, скільки триває відео. Щоб призупинити або припинити зйомку, розкрийте меню програми і виберіть потрібну опцію, або в шторці повідомлень клацніть по «Pause» або «Stop», відповідно.

Завершивши можна моментально видалити відеоролик, клікнувши «Delete», або відкрити вкладку з створеними скрінкасти, натиснувши «Watch video». Також для переходу до архіву з роликами використовуйте AirCircle: натисніть на кнопку і виберіть в меню другий пункт.

Скрінкасти можна перейменовувати, видаляти, відправляти, а також редагувати. Можете додати інтро або аутро, обрізати відеоролик, змінити гучність звуку, накласти музику. Щоб зберегти зміни, клацніть на кнопці “Save” в правому верхньому кутку.

Ще Mobizen вміє робити скріншоти. За цю функцію відповідає третя кнопка меню. Самі скріни відображаються на другій сторінці додатка.

На останній вкладці зібрані настройки. Можна вручну змінити дозвіл, якість і кадрову частоту роликів, або в розділі «Video settings» натиснути кнопку «Recording Wizard», потім «Start» і «Почати» (у спливаючому вікні), і додаток підбере оптимальні настройки.

Якщо включити «Clean recording mode», то водяний знак, таймер і «плаваюча» кнопка зникнуть з кадру під час зйомки.

Також налаштовується AirCircle: можна змінити прозорість кнопки, зробити так, щоб вона не відображалася на екрані, поки йде запис, або зовсім замінити іконку на власну картинку або фотографію. Розмір кнопки, зі своїм зображенням всередині, змінюється.

Можна відключити запис аудіо, вивести на екран зображення з передньої камери і налаштувати його розмір, прибрати водяний знак або додати власний (остання опція доступна тільки в платній версії програми), змінити кількість секунд зворотного відліку до старту зйомки, і вибрати, де на дисплеї буде відображатися тривалість скрінкасти.

Ще можна вибрати директорію, в якій будуть зберігатися відеозаписи, вивести іконку вбудованого редактора на головний екран і зайти в нього з меню налаштувань.

Щоб закрити програму, в шторці повідомлень виберіть «End» або перемістіть кнопку AirCircle на «×».

Скрінкасти, записані за допомогою Mobizen, за замовчуванням зберігаються у внутрішній пам’яті в папці «Mobizen», а відредаговані відео всередині неї. в папці «Mobizen_edit». Всі мультимедійні дані можна переглянути в файловому менеджері, додатку Google Фото та Галереї.

Список програм для запису з екрану

Записати відео з екрану телефону з Android з версією ПО 5.0 і вище можна за допомогою декількох програм:

 • AZ Screen Recorder. Просте управління програмою дозволяє записувати скрінкасти без обмежень по тривалості. Запис доступна в декількох форматах. Безкоштовна версія програми не містить додаткових функцій, які можуть стати в нагоді при використанні.
 • Filmit Pro. Безкоштовний додаток з приємним інтерфейсом. Крім запису відео, доступні такі функції, як скріншоти, накладка фільтрів, редагування фото і т. Д.
 • Mobizen. Програма працює за аналогією з AZ Screen Recorder. Вона дозволяє зняти відео і записати звук з екрану телефону з Android. Створені скрінкасти можна редагувати, обрізати, змінювати гучність звуку і т. Д.
READ  Як встановити карту магніт на телефон

Як записати відео з екрану телефону зі звуком без установки додаткового ПЗ

Реалізація можливості запису є не в кожному гаджет. Для пристроїв на базі Android можна закачати стороннє додаток і реалізувати задумане тільки за умови версії 5.0 і вище. Запис екрану на iPhone зі звуком доступна в моделях з версії iOS 11 без додаткових програм.

Алгоритм запису відео з екрану iPhone зі звуком

Можливості попередніх ОС дозволяли виконувати ці дії за допомогою сторонніх додатків. У версіях 11 і вище це можна робити не заповнюючи пам’ять установкою програм.

 • В налаштуваннях вибрати меню «Пункт управління».
 • У меню, натиснути на настройку елементів управління.
 • У списку вибрати пункт «запис з екрана» і поставити навпроти нього «».

Після цього ярлик ввімкнено необхідно додати на головний екран.

При активації функції запис автоматично проводиться без звуку. Активувати мікрофон можна за допомогою Force Touch.

Запис з екрана на Xiaomi, Huawei і Honor

Запис з екрана в смартфонах цих брендів доступна за допомогою штатного додатки. У пристроях бренду Xiaomi і суббренда Redmi додаток знаходиться в папці «Інструменти». Для редагування роликів можна використовувати вбудований відеоредактор. У налаштуваннях програми можна змінювати дозвіл, частоту кадрів, джерело звуку і т. Д.

У Huawei і Honor записати відео зі звуком з екрану можна без установки додаткового ПЗ, вибравши на панелі швидких налаштувань відповідну програму.

Як знімати відео з екрану телефону Honor

Запис відео з екрану смартфона зараз є дуже важливим інструментом для всіляких блогерів і вчителів викладають свої відеоуроки на YouTube. Завдяки даній функції можна наочно продемонструвати ту чи іншу подію, що відбувається в мобільному пристрої, записати відео з Viber, Skype і інших месенджерів, а також продемонструвати геймплей улюблених іграшок. Як же включити запис екрану на Honor?

Інструкція

Є як мінімум два способи зробити це: за допомогою механічних кнопок і спеціальною кнопкою в панелі швидкого запуску.

Спосіб 1. Механічні кнопки

Для швидкого включення функції запису екрану можна затиснути одночасно кнопку живлення і кнопку збільшення гучності.

Спосіб 2. Панель швидкого доступу

Опускаємо шторку повідомлень і дивимося, чи немає там іконки “Запис екрану”.

Якщо немає. натискаємо на кнопку редагування панелі швидкого доступу і перетягуємо необхідну іконку в робочу зону.

Після цього знову відкриваємо шторку і натискаємо на “Запис з екрана”.

Система попередить про деякі особливості застосування, а саме:

 • Функція запису з екрану записує всі дії, що виконуються на екрані.
 • Процес запису з екрану буде перерваний при отриманні вхідного дзвінка або виконанні вихідного дзвінка.
 • Тривалий процес запису з екрану може призвести до нагрівання пристрою.
 • Для роботи програми потрібен право доступу до мікрофона.

Свайпом перегортаємо на другу вкладку, вибираємо джерело для запису звуку (мікрофон, звуки системи або без звуку) і натискаємо на кнопку “ОК”.

Розпочнеться 3-секундний відлік і запуститься процес запису відео екрану, а після того, як необхідний шматок відео буде записаний, слід натиснути на кнопку “стоп” (яку можна розташувати в будь-якій частині екрану).

Переглянути готові відео можна через “Галерею” або будь-який інший мультимедіа переглядач.

Відзнятий матеріал зберігається за адресою: Внутрішня пам’ять / Pictures / Screenshots /.

Як зняти відео з екрану телефону Honor?

Як записати відео з екрану Huawei Honor за допомогою комбінації клавіш Викликати запис екрану на смартфоні Huawei Honor можна за допомогою комбінації клавіш. одночасно затиснувши клавіші включення і збільшення гучності. Знову з’явиться повідомлення, натискаємо «ПРИНИМАЮ» і запис почнеться.

Як записати відео з екрану телефону зі звуком?

Як записати відео з екрану телефону зі звуком

 • В налаштуваннях вибрати меню «Пункт управління».
 • У меню, натиснути на настройку елементів управління.
 • У списку вибрати пункт «запис з екрана» і поставити навпроти нього «».

Як включити мікрофон на Huawei?

 • набрати на телефоні спеціальну команду ###;
 • натиснути кнопку виклику;
 • дочекатися появи спеціального меню налаштувань і перегляду параметрів Android.

Як записати відео з екрану телефону?

 • Двічі проведіть вниз від верхнього краю екрана.
 • Натисніть на значок «Запис екрану».
 • Виберіть, що ви хочете записати, і натисніть кнопку Почати.
 • Щоб зупинити запис, проведіть вниз від верхнього краю екрану і натисніть на повідомлення із позначкою запису відео.

Як відключити функцію запис з екрана?

Якщо ви використовуєте iOS 12 або 13, перейдіть в Налаштування Екранне час Контент і конфіденційність Обмеження контенту. Прокрутіть вниз, і ви побачите опцію «Запис екрану». Встановіть «Запис екрану» значення «Так».

Як на Huawei зробити запис екрану?

Початок запису з екрану натисненням кнопок: Одночасно натисніть на кнопку харчування та кнопку збільшення гучності, щоб почати запис. Щоб завершити запис, одночасно натисніть на кнопку харчування та кнопку збільшення гучності ще раз.

Які є програми для зняття відео з екрану?

Як записати відео з екрану: 5 кращих безкоштовних програм

 • OBS Studio. Платформи: Windows, macOS, Linux. Крос-платформна програма з відкритим вихідним кодом.
 • AZ Screen Recorder. Платформи: Android.
 • Функція «Запис екрану» Платформи: iOS 11 і вище, iPadOS.
 • QuickTime Player. Платформи: macOS, iOS і iPadOS (за допомогою Mac).
 • LonelyScreen. Платформи: iOS (за допомогою Windows-PC).

Як записати відео з екрану на Huawei?

Затисніть одночасно і утримуйте протягом 1-2 секунд кнопку живлення і клавішу збільшення гучності звуку з правого боку телефону. Вас попросять дати дозвіл на запис відео і звуку. Після підтвердження цих дій на екрані з’являться підказки по використанню функції, і автоматично почнеться запис.

Як зробити запис екрану на Honor 9х?

Як записати відео з екрану Huawei Honor за допомогою комбінації клавіш Викликати запис екрану на смартфоні Huawei Honor можна за допомогою комбінації клавіш. одночасно затиснувши клавіші включення і збільшення гучності. Знову з’явиться повідомлення, натискаємо «ПРИНИМАЮ» і запис почнеться.

Як зняти відео з екрану Honor 8х?

Функція «Запис з екрана» на Huawei і Honor

 • Натиснувши кнопку «Стоп»;
 • Розкривши панель швидких налаштувань і клікнувши на іконку «Запис з екрана»;
 • Клацнувши на синій квадрат в повідомленні;
 • Затиснувши клавішу живлення і підвищення гучності.

Як записати відео з екрану телефону Samsung?

Відкрийте панель швидкого налаштування, змахнувши екран зверху вниз двома пальцями. Змахніть вліво, потім натисніть і утримуйте Запис екрану (Screen recorder). Тут ви побачите доступні опції.

Як зробити запис екрану на Honor 20?

Початок запису з екрану натисненням кнопок: Одночасно натисніть на кнопку харчування та кнопку збільшення гучності, щоб почати запис. Щоб завершити запис, одночасно натисніть на кнопку харчування та кнопку збільшення гучності ще раз.

Як записати відео з екрану безкоштовно?

5 кращих безкоштовних програм для запису відео з екрану

 • Icecream Screen Recorder. Icecream Screen Recorder може записувати весь екран або тільки його певні частини.
 • Ezvid Video Maker. Ezvid Video Maker. корисний додаток для стаціонарного комп’ютера.
 • Atomi ActivePresenter.
 • Screenpresso.
 • Bandicam Screen Recorder.

Як відключити функцію запис з екрана?

Якщо ви використовуєте iOS 12 або 13, перейдіть в Налаштування Екранне час Контент і конфіденційність Обмеження контенту. Прокрутіть вниз, і ви побачите опцію «Запис екрану». Встановіть «Запис екрану» значення «Так».

BETATECH.COM.UA 2022