Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як знімати відео з екрану телефону iPhone

Table of Contents

Кращі програми для зйомки відео з екрану iPhone

У процесі роботи з телефонами марки iPhone виникає необхідність записати те, що відбувається на екрані. Це можуть бути дії з домашнім екраном, летсплеі, настройка програми або важлива трансляція. Для цього буде потрібно спеціалізоване програмне забезпечення, яке просто так не знайти. Зараз я розповім вам про кращих додатках для захоплення відео з екрану iPhone.

Як записати відео з екрану iPhone зі звуком за допомогою вбудованих програм. покрокова інструкція

Захоплення відео з екрану iPhone допоможе створити скрінкасти ігрового процесу, відео інструкцію або виконати інше завдання, пов’язану з захопленням відбувається на дисплеї.

Как снимать видео с экрана iPhone БЕЗ ПРОГРАММ!!!! Действующий способ!!!!

Раніше запис екрану була можлива тільки при наявності джейлбрейка, але тепер користувачі можуть запускати скрінкасти за допомогою вбудованих функцій iPhone, сторонніх додатків з App Store або зі свого комп’ютера під керуванням Windows, MAC OS.

 • Для цього потрібно відкрити настройки iPhone і перейти в розділ «Пункт управління». Нагадаємо, «Пункт управління». це меню, яке відкривається свайпом від нижнього краю екрану. Там доступна настройка яскравості екрану, а також інші часто використовувані функції iPhone.
 • Після того, як ви відкрили розділ з настройками «Пункту управління», вам потрібно перейти до підрозділу «Налаштувати елементи управління».
 • Таким чином ви потрапите в меню, в якому можна налаштувати, які елементи будуть доступні в «Пункті управління». Тут можна додавати і видаляти елементи, а також змінювати їх порядок. Для того, щоб отримати можливість включити запис екрану iPhone, вам потрібно додати елемент «Запис екрану».
 • Тепер ви можете включити запис екрану на iPhone. Для цього проведіть пальцем від нижнього краю екрану вгору, так щоб відкрити «Пункт управління». Після чого натисніть на кнопку запису екрану, яка виглядає як точка і коло. В результаті всередині кнопки з’явиться зворотний відлік, а потім кнопка стане червоною, сигналізуючи про те, що запис екрану вже почалася. Для того щоб зупинити запис поверніться в «Пункт управління» і ще раз натисніть на цю кнопку.
 • Також при включенні запису екрану можна відкрити меню з додатковими настройками. Для цього потрібно натиснути на кнопку записи і тримайте її довше деякий час. В результаті на екрані з’явиться меню, в якому можна включити запис звуку з мікрофону.
 • Після зупинки запису, отримані ролики можна знайти в додатку «Фото» в альбомі «Відео». Використовуючи кнопку «Поділитися» ви зможете відправити ці ролики з програми «Фото» в хмарне сховище або на електронну пошту. Також можна підключити iPhone до комп’ютера і скинути ролики безпосередньо, вони будуть лежати в тій же папці, що і ваші фотографії.

Vidyo. додаток для зйомки відео з екрану iPhone

За допомогою програми Vidyo можна записувати відео в форматі MOV з екрану iPhone і iPad з частотою до 30 кадрів в секунду. Утиліта підтримує роботу в будь-яких додатки і дозволяє одночасно записувати звук з мікрофону.

КАК ЗАПИСАТЬ ВИДЕО С ЭКРАНА iPhone? IOS 11. ЛЕГКИЙ МЕТОД!

Головна відмінність Vidyo від аналогів полягає в тому, що працює програма на пристроях без джейлбрейка. Як стверджує розробник, під час запису вона не має практично ніякого впливу на продуктивність гаджета.

Крім запису з екрану iPhone і iPad додаток дозволяє виконати постобработку матеріалу. Користувач може додати свою звукову доріжку, імпортувати аудіозаписи або відеоролики з бібліотеки, записати власні коментарі з мікрофона. Унікальна функція обрізання дозволяє точно скорегувати звуковий супровід.

Додаток Vidyo. для запису за

За можливість запису скрінкасти на iPhone і iPad доведеться заплатити 300 рублів. У такі гроші оцінив розробник додаток, сумісний з будь-якими пристроями на iOS 9.

Додаток Reflector для запису відео з екрану iPhone і Mac

Також записати відео з екрану iPhone можна за допомогою сторонніх додатків. Одним з них є Reflector. Відразу відзначимо, що ця утиліта є на двох найпопулярніших настільних платформах. Windows і OS X. і має безкоштовну версію з деякими обмеженнями.

Якщо говорити просто, то Reflector емітує приймач AirPlay. А завдяки функції «Відеоповтор» користувачі можуть відобразити на екрані комп’ютера все, що відбувається на iPhone. Також в додатку є функція запису.

READ  Підключити телефон Samsung до комп'ютера через USB

Окремо варто відзначити, що у Reflector немає свого основного вікна. Після запуску користувачі можуть внести деякі настройки, пов’язані з якістю одержуваного зображення, при необхідності задати пароль при підключенні і т.д.

Запис відео з екрану iPhone. основні способи і сторонні програми

Як записати відео з екрану iPhone зі звуком? Цим питанням дуже часто цікавляться новоявлені власники новеньких моделей iPhone 5s 6 7 8 X. У сьогоднішній статті я розповім вам про різні способи запису відео з екрану iPhone зі звуком і без за допомогою стандартних програм і сторонніх додатків.

iTools. програма для запису відео з екрану iPhone

У разі відсутності підключення до бездротової мережі власники комп’ютерів на базі операційної системи Windows можуть скористатися третім способом. У цьому випадку знадобиться iPhone, кабель і додаток iTools.

iTools є досить популярну утиліту від розробників з Азії. Додаток є альтернативою яблучному медіакомбайн iTunes.

Але на відміну від програми від компанії Apple, iTools володіє більш широкими функціональними можливостями. Наприклад, дозволяє записувати скрінкасти з iPhone і iPad.

Запис зображення в обох додатках здійснюється однаково:

2.Подключаем PC і iДевайсов до однієї wi-fi мережі

На iPhone / iPad / iPod Touch викликаємо ControlCenter і ТЕПа по кнопці AirPlay, яка з’явиться поруч з AirDrop

4.У Reflector користуємося шорткеем (на Mac. CmdR), в AirServer натискаємо на кнопку Rec на PC.

5.Полученное відео зберігаємо в зручну папку.

Як записати відео і аудіо з екрану iPhone і iPad

екрану, телефон, iphone

Іноді хочеться поділитися не тільки скриншотами, але і відео з екрану свого пристрою. І якщо на Mac «захоплювати» екран вміє базовий QuickTime, то на iOS-девайсах скрінкасти практично поза законом. Без «примочок» і / або додаткового софта не бачити нам відео з дисплея як своїх вух. У цій збірці я вирішив розповісти як зробити скрінкасти на iPhone або iPad різними способами без використання додаткових девайсів, передавачів і плат.

.AirServer

AirServer. більш просунута утиліта, з якою я познайомився лише недавно. Можливість запису відео з’явилася тільки в 5-ій версії програми, але зате відпрацьовує по полной.Прінціп роботи AirServer повністю ідентичний Reflector. Але додаток визначає більш просунута реалізація.

По-перше, в програмі є цілий скоп налаштувань, які допоможуть оптимізувати запис під свої умови, які залежать від швидкості Wi-Fi, потужності пристрою і т.д.

По-друге, під час трансляції зображення AirServer показує в верхньому правому куті рівень FPS, що допомагає попереджати «гальма».

По-третє, інтерфейс програми, хоча це суб’єктивно: комусь до душі доведеться і жестової управління Reflector.

При базових настройках AirServer автоматично підлаштовує якість картинки під швидкість інтернет-з’єднання: разом піксельность зображення замість явних подлагіваній.

Стандартна ліцензія на AirServer варто 14.99 і підтримує до 3х активацій. Купити додаток можна на сайті розробників.

Це унікальне і першокласне рішення для запису відео з екрану.

.Jailbreak Display Recorder

Софт варто 4.99 і виправдовує кожен цент своєї ціни.

Півроку тому в AppStore просочилося додаток xRec, що працює також, як DisplayRecorder, але модератори дуже швидко видалили софтину і «хто встиг, той і з’їв». Повноцінним варіантом для роботи xRec так і не став.

.Reflector

Reflector. це простенький софт, доступний як на Windows-PC, так і на Mac. Програма емулює Apple TV, завдяки чому на екран вашого комп’ютера за допомогою AirPlay виводиться скрінкасти c iPhone або iPad. Для цього необхідно лише підключення PC і пристрої до однієї wi-fi мережі.

Reflector досить добре підхоплює зображення з яблучного гаджета, але певних подлагіваній в будь-якому випадку не уникнути. З особистого досвіду можу сказати, що важкі ігри на зразок Anomaly 2 і GTA San Andreas записати без провисань FPS практично неможливо.

У Reflector є дві прекрасних особливості. Перша полягає в тому, що при бажанні відео можна записати з рамкою, що зображає пристрій. Це може позбавити вас від зайвих проблем при монтажі ролика.

Друга прямо випливає з принципу роботи програми: по AirPlay підтягується не тільки картинка, а й звук. Це якість особливо вигідно виглядає на тлі того, як працює софт для скрінкасти на iOS пристроях: аудіо записується з динаміка на диктофон. Але про це пізніше.

Reflector варто 12.99 і роботу свою виконує на тверду четвірку. На «потестить» девелопери дають всього 10 хвилин запису. Купити програму можна на сайті розробників.

Разом

З питань ремонту iPhone, відновлення, перепрошивки і іншого, читайте тут.

Як записати відео з екрану iPhone зі звуком?

Как записать видео с экрана iPhone без компьютера? Как записать скринкаст на айфоне?

Навіщо записувати відео екрану iPhone і кому це потрібно? Виявляється така необхідність існує і судячи по величезній кількості запитів. вона досить затребувана. Найбільш актуально це для блогерів, людей які хочуть візуально продемонструвати способи настройки смартфона, заскрініть помилку, поділитися відео гри, роботи з програмами і багато іншого. У будь-якому випадку, багатьом з нас може хоча б один раз знадобитися записати відео-скрін дисплея iPhone, тому давайте розберемося як це зробити.

Ще в 2017 році в iOS 10 не існувало стандартного функціоналу, який би дозволив записувати відеоролики з екрану iPhone. Тому людям доводилося шукати сторонні рішення, робити jailbreak, або ж користуватися допомогою онлайн сервісів, на зразок emu4ios.net. Чи треба говорити, що вся ця тяганина заради запису кількох секунд відео того не варта. Але що поробиш, іншого виходу не було. Ще не з’явилася iOS 11 в якій вже була реалізована системна можливість запису екрану. Тому в сучасних смартфонах Apple даною опцією скористатися дуже легко, нижче ми наводимо покрокову інструкцію.

Інструкція як записати екран iPhone

Для включення вбудованої функції запису, необхідно виконати всього кілька простих кроків:

  Розблокуйте iPhone, перейдіть в «Системні налаштування». «Пункт управління». «Налаштувати елементи управління». Відкриється вікно з переліком активованих і неактивних опцій. Знайдіть «Запис екрану» і натисніть на зелений плюсик навпроти щоб включити;
READ  iPhone 7 відновлення кнопки home

Ось так легко, без довгих мук можна записати екран iPhone зі звуком або без. Сподіваємося даний матеріал був корисний для вас! І хочемо нагадати. якщо ви зіткнулися з поломкою iPhone, потребуєте його ремонті або налаштування. будемо раді допомогти вам в нашому сервісному центрі Apple Pro.

Запис екрану iPhone або iPad за допомогою додатків

Також ви можете скористатися додатками з Apple Store, які пропонують запис відео з екрану. Але вони можуть займати місце або ж бути не зовсім зручними для використання.

Ось кілька кращих додатків і посилання в Apple Store на їх скачування:

Screen Recorder можна скачати з Apple Store за посиланням

DU Recorder можна скачати з Apple Store за посиланням

Display Screen Recorder можна скачати з Apple Store за посиланням

Переважно. ці програми дуже прості в управенія і не вимагають багато пам’яті. Тому, якщо в вам не підходить жоден із способів вище. скористайтеся додатками.

Як записати екран вашого iPhone в iOS 13

З приходом нових версій iOS на iPhone і iPadOS для iPad запис відео з екрану стала куди простіше, адже тепер досить виконати лише кілька маніпуляцій, щоб скористатися нею. Якщо ви все ще не оновили версію операційної системи до останньої підтримуваної версії з якихось причин, то ми настійно радимо зробити це, тому що інакше у вас нічого не вийде.

Щоб почати запис відео з екрану вашого iPhone або iPad також потрібно переконатися, що ця функція є в Центрі управління і ви можете нею скористатися.

Для цього вам потрібно зробити наступне:

Розблокуйте свій девайс 2. Перейдіть в системне додаток «Налаштування» 3. Перейдіть вниз натисніть на вкладку «Центр управління» 4. Після перейдіть до вкладки «Налаштування елементів управління» 5. Зверху ви побачите список функцій, які підтримує ваш смартфон 6. Якщо там немає функції «Запис екрану», то вам потрібно опуститися нижче за списком і знайти її 7. Коли пропажа виявитися натисніть поруч з функцією, тоді вона з’явиться зверху, і ви зможете продовжити слідувати інструкції, щоб записати відео.

 • Розблокувати ваш смартфон
 • Відкрити панель Центру управлінь за допомогою свайпа вниз у верхньому правому куті екрану або за допомогою кнопки «Home»
 • Знайти значок з точкою всередині кола
 • Натиснути на цей значок
 • Після трьох секунд відліку почнеться запис екрану з вашого девайса
 • Коли запис екрану буде активована ви будете бачити червону смугу або невеликий червоний кулька на екрані
 • Коли ви завершите запис екрану вам потрібно натиснути на цю ж червону смугу або викликати Центр управління свайпом вниз
 • Відео має сохранітьяс до вас в Галерею. Ви можете перейти і редагувати його або переглянути.

Увага! У деяких випадках (додатках) цей метод записує тільки сам екран, не те що ви говорите або як звучить ваш смартфон.

Як записувати відео з екрану iPhone або iPad з веб-сайтів і соцмереж

Іноді вам може знадобиться записати частину відео або ціле відео з стрімінгових сервісів або ж соцмереж. Щоб зробити це не потрібно качати спеціальні програми, тому що вам на допомогу прийде iPhone або iPad.

 • Розблокуйте свій iPhone
 • Відкрийте Вас веб-сайт або соціальну мережу
 • Знайдіть відео або сторінку, яку хочете записати
 • Приготуйтеся до запису: включіть відео, закрийте всі сторонні вкладки
 • Швидко перейдіть в Центр управління свайпом вниз в правому куті
 • Активуйте запис відео з екрану, натиснувши на відповідну іконку
 • Пам’ятайте! Відео починає записувати після трехсекудного очікування.
 • Зачекайте, поки потрібне вам відео відтвориться, а після зупиніть запис перейшовши в Центр управління або натиснувши на червоний маячок
 • Відео має збережеться у ваших фотографіях

Цей спосіб корисний, тому що допомагає зберегти час і обійти деякі платні сервіси. Але ми наполегливо просимо поважати правило авторських прав.

Як записати відео з екрану iPhone

Розповідаємо, як записати відео з екрану вашого iPad або iPhone простими (і не дуже) способами, для того, щоб ви завжди були озброєні і знали, як зловити “баг” або ж улюблений момент з відео.

Ваш iPhone і iPad може набагато більше, ніж ви думаєте. Цікаві функції, важливі моменти, а також багато іншого. Сьогодні ми розберемо те, створити запис відео з екрану вашого iPad або iPhone. Це буде корисно в тому випадку, якщо ви «зловили» якийсь дивний глюк і хочете показати його в сервісному центрі або відправити підтримку, а також якщо ви бажаєте поділитися якоюсь важливою інформацією зі своїми друзями, але одного скріншота недостатньо. Також буде цікаво геймерам, які обожнюють мобільні ігри і бажають вести свій блог в YouTube.

Якщо вам потрібна професійна допомога з усуненням будь-яких системних / технічних неполадок iPhone, ви можете звернутися в сервісний центр iLab.

Як записати відео з екрану на iOS 10 або більш ранніх версіях

З цими версіями все погано, але вихід все ж існує. І він полягає в тому, щоб використовувати QuickTime на своєму Mac для запису екрану з iPhone або iPad.

Щоб зробити це вам доведеться трохи помучитися:

 • Перш за все потрібно відкрити QuickTime на вашому Mac
 • Клацніть правою кнопкою миші на значок програми або використовуйте меню, щоб вибрати «Новий запис відео»
 • Підключіть ваш iPhone або планшет до PC
 • Увага! Не забудьте підтвердити сполучення на пристрої.
 • У додатку QuickTime потрібно натиснути стрілку праворуч від кнопки записи, щоб відкрити меню налаштувань
 • Виберіть в налаштуваннях свій смартфон або планшет
 • На екрані повинна з’явитися картинка з екрану вашого девайса
 • Тепер ви можете записувати екран вашого смартфона або планшета через Mac
READ  Як перенести облікового запису Google на iPhone

Сподіваємося, що наша інструкція допомогла вам впоратися з проблемою запису відео з екрану.

Як записати відео з екрану телефону зі звуком без установки додаткового ПЗ

Реалізація можливості запису є не в кожному гаджет. Для пристроїв на базі Android можна закачати стороннє додаток і реалізувати задумане тільки за умови версії 5.0 і вище. Запис екрану на iPhone зі звуком доступна в моделях з версії iOS 11 без додаткових програм.

Список програм для запису з екрану

Записати відео з екрану телефону з Android з версією ПО 5.0 і вище можна за допомогою декількох програм:

 • AZ Screen Recorder. Просте управління програмою дозволяє записувати скрінкасти без обмежень по тривалості. Запис доступна в декількох форматах. Безкоштовна версія програми не містить додаткових функцій, які можуть стати в нагоді при використанні.
 • Filmit Pro. Безкоштовний додаток з приємним інтерфейсом. Крім запису відео, доступні такі функції, як скріншоти, накладка фільтрів, редагування фото і т. Д.
 • Mobizen. Програма працює за аналогією з AZ Screen Recorder. Вона дозволяє зняти відео і записати звук з екрану телефону з Android. Створені скрінкасти можна редагувати, обрізати, змінювати гучність звуку і т. Д.

Алгоритм запису відео з екрану iPhone зі звуком

Можливості попередніх ОС дозволяли виконувати ці дії за допомогою сторонніх додатків. У версіях 11 і вище це можна робити не заповнюючи пам’ять установкою програм.

 • В налаштуваннях вибрати меню «Пункт управління».
 • У меню, натиснути на настройку елементів управління.
 • У списку вибрати пункт «запис з екрана» і поставити навпроти нього «».

Після цього ярлик ввімкнено необхідно додати на головний екран.

При активації функції запис автоматично проводиться без звуку. Активувати мікрофон можна за допомогою Force Touch.

Запис з екрана на Xiaomi, Huawei і Honor

Запис з екрана в смартфонах цих брендів доступна за допомогою штатного додатки. У пристроях бренду Xiaomi і суббренда Redmi додаток знаходиться в папці «Інструменти». Для редагування роликів можна використовувати вбудований відеоредактор. У налаштуваннях програми можна змінювати дозвіл, частоту кадрів, джерело звуку і т. Д.

У Huawei і Honor записати відео зі звуком з екрану можна без установки додаткового ПЗ, вибравши на панелі швидких налаштувань відповідну програму.

Як записати зі звуком екран на iPhone

Засновник AppleInsider.ru Михайло Корольов. великий вигадник. Він постійно вигадує всякі нововведення по роботі з сайтом, верстці статей і обробці картинок і навчає нас цих тонкощів. Але оскільки донести потрібну інформацію особисто у нього виходить украй рідко, йому доводиться йти на різні хитрощі, щоб урок був засвоєний. У цій справі дуже важлива не тільки наочність, а й звуковий супровід. Тому штатна функція запису екрану на iPhone годилася не завжди, адже захопити картинку вона дозволяє, а ось вести запис звуку. немає. У всякому разі, ми все так думали до певного моменту.

Виявляється, записувати екран iPhone можна зі звуком

Я люблю iOS за те, що вона не перестає мене дивувати навіть через 10 років використання. Навіть коли здається, що ти зазнав уже все її закутки і знаєш все потаємні ходи, в якийсь момент з’ясовується, що є ще щось, про що ти не чув. Функція захоплення зображення на екрані iPhone з можливістю одночасного запису голосу на вбудований в пристрій мікрофон, безумовно, якщо не вражає уяву, то принаймні дивує. Особливо, якщо про її існування ви не знали.

Як захопити відео з iPhone зі звуком

Додайте кнопку запису екрану в Пункт управління через Налаштування

Там ви знайдете і інші функції, до яких можна отримувати швидкий доступ

Запис зі звуком дозволяє фіксувати не тільки ваш голос, а й звук з додатків та ігор

Записаний відеоролик за замовчуванням зберігається в додатку «Фото». Щоб його знайти, вам навіть не доведеться відкривати його і шукати відеозапис вручну. Apple все продумала за вас: після завершення запису вам надійде повідомлення від програми «Фото», натискання на яке перенесе вас прямо в свіжозаписаного відео. Залишиться тільки переглянути його і вирішити, чи варто піддавати його додаткової постобробці або можна відправити і таким.

Запис екрану зі звуком на iPhone

Завдяки функції захоплення зображення зі звуком ви зможете не тільки показувати, що відбувається на екрані вашого iPhone, але і описувати це голосом. Для цього навіть не потрібна зовнішня гарнітура, тому що вся запис проводиться на вбудований мікрофон. Головне. під час запису не закривати область з мікрофоном рукою або чимось ще. В іншому випадку на виході звук може вийти або занадто тихим, або не записатися взагалі. Тому, якщо у вас iPhone, тримайте його за бічні грані у висячому положенні, а iPad. вертикально, по можливості не затискаючи нижній торець.

Однак в такому режимі можна записувати не тільки свій голос, але і звук самого iPhone або iPad. Так, ви маєте рацію, захоплення екрану на iOS фіксує ще й аудіосупровід в іграх, відеосервісах і інших додатках з озвученням. Тобто, по суті, завдяки цій функції ви зможете вести якщо не прямі трансляції, то принаймні записувати геймплей ігор, в які ви граєте, а потім, трохи підкоригувавши, викласти на YouTube або відправити того, для кого запис призначався. Головне. пам’ятайте, що записувати таким чином фільми і серіали на платних відеоплощадках, щоб потім відіслати комусь або поширити іншим способом, незаконно і прирівнюється до піратства.

BETATECH.COM.UA 2022