Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зняти блокування екрану з телефону Samsung

Table of Contents

Через диспетчер пристроїв Android

Даний варіант передбачає використання схожого для всіх Android-пристроїв сервісу від Google. Для обходу блокування на телефоні Samsung потрібно діяти згідно з інструкцією:

Способы блокировки экрана в Samsung

 • З будь-якого смартфона, планшета, PC відкрити сторінку google.com/Android/devicemanager, і увійти в свій аккаунт.
 • В меню зліва вибрати смартфон, який потрібно розблокувати (якщо він не був визначений автоматично), і натиснути на клавішу «Заблокувати пристрій».
 • Сервіс запропонує додати повідомлення або номер телефону, а потім знову підтвердити блокування.
 • На новій сторінці потрібно ввести новий пароль, який підтвердити повторним введенням. Знову клікнути по клавіші «Блокувати».

зняти, блокування, екрану, телефон, samsung

Як разлочить екран на Samsung

Виберіть потрібний телефон зі списку. Справа з’явиться меню доступних дій. Зробити їх можна без прямого доступу до телефону.

Не забувайте, що гаджет при цьому повинен бути в зареєстрований стільникового або Wi-Fi мережі. Якщо включити режим У літаку, метод не спрацює.

Вибираємо пункт Розблокування і чекаємо результату. У цей момент інтернет-сервіс зніме блокування екрану. Успішність операції підтверджується зміною кольору пункту в меню на сайті.

Цей метод дозволяє знімати блокування пін-кодом, графічним ключем або паролем. Таким способом управляються всі сучасні смартфони Samsung, включаючи дуос, Samsung Galaxy J1, J3, mini, A5 і інші, що працюють під управлінням операційної системи Android.

На сайт сервісу Find My Mobile можна зайти з телефону друга або родича. Гаджет необов’язково повинен бути проведений Samsung. Підійде пристрій на будь-якої мобільної ОС: Android, iOS, Windows Mobile. Критично наявність доступу в інтернет.

Hard reset (скидання налаштувань)

Якщо смартфон не був підключений до Мережі, вам доведеться вдатися до апаратного скидання. Для цього включіть пристрій і затисніть синхронно три клавіші. зниження гучності, харчування, повернення до головного дисплею. Все ще не здогадуєтеся, як зняти блокування з телефону “Samsung”, користуючись жорсткої перезавантаженням? Дійте через інженерне меню. Клікайте по “Wipe data / factory reset”, активуйте процес, а після його закінчення тисніть “Reboot system now”.

Як зняти пароль з телефону Samsung

Як відключити блокування на смартфоні Samsung? Проста, здавалося б, завдання, іноді стає нездійсненним. Існує кілька ефективних способів, які, незалежно від причини, дозволяють успішно вирішити проблему.

Як розблокувати телефон “Samsung

Сенсорний екран блокується, щоб не допустити хаотичних натискань і незворотних змін в обліковому записі. Це розумна міра, так що не треба злитися на виробників. Деякі смартфони оснащені дактилоскопічними сенсорами. вони використовуються в якості альтернативи ключу. В інших пристроях подібний функціонал відсутній. Якщо Android не пускає вас в телефон, почніть зі наступних дій:

 • Будь ласка, спробуйте введення через півхвилини.
 • Займіться віддаленої розблокуванням (для цього існує сервіс Find My Mobile).
 • Спробуйте діяти через Google-аккаунт.
 • скиньте налаштування.

Якщо згадані способи виявилися неефективними, доведеться відновлювати доступ через сторонні додатки. Ми розповімо, як зняти пароль з “Samsung” навіть в самих безнадійних випадках. Вибирайте рішення за смаком.

Обійдіть захист за допомогою облікового запису Google

Деякі пристрої зі старими версіями Android (до 5.0 Lollipop) дозволяють обходити блокування екрану за допомогою облікового запису Google. Але для цього апарат повинен бути підключений до Мережі. Щоб перевірити, чи підтримує ваш смартфон цей метод, введіть будь-який пароль, ПІН-код або графічний ключ п’ять разів.

Після п’яти неправильних спроб введення на екрані повинна з’явитися напис «Забули пароль?» або схожа підказка. Натисніть на цей напис і введіть логін і пароль від аккаунта Google, що є основним на вашому смартфоні. Після успішного входу ви зможете вказати новий пароль або налаштувати інший спосіб для блокування екрану.

Якщо пароль від аккаунта Google ви теж забули, спробуйте відновити доступ до нього за допомогою спеціального сервісу компанії.

Як поставити пароль на папку в телефоні Samsung

На жаль, в системі пристрої немає такої функції, щоб поставити пароль на певну папку. Для цього інші розробники стали вигадувати спеціалізовані додатки, які необхідні, щоб запароліть ту чи іншу папку. Варто відзначити, що паролити папки. це також важлива діяльність. За допомогою установки пароля на папку, користувач може досить просто і легко обмежити доступ до конфіденційних файлів, при цьому блокувати пристрій зовсім не обов’язково.

Варто розглянути популярний додаток для блокування. App Lock.

READ  Рівень заряду батареї у відсотках на Samsung

Ця програма дозволяє користувачеві поставити пароль не тільки до конкретних папок, але і навіть деяких функцій пристрою, в тому числі і дзвінки, і камера. Для початку користувачеві належить створити окремий графічний пароль, а після просто вибрати ті папки, які він хотів би заблокувати. Використовувати цю можливість легкодоступною для кожного.

 • Встановити час блокування;
 • Заблокувати галерею і певні фотографії;
 • Приховати іконку програми на робочому столі;
 • Встановити невидимий графічний ключ.

Як видно, користувачеві доступні багато варіанти, завдяки яким він може досить просто і легко заблокувати папку. Для початку необхідно встановити додаток через офіційне джерело. Play Market. Після цього варто встановити блокування і в кореневому каталозі вибрати ті папки, які хотілося б заблокувати.

Спосіб 3. скидання налаштувань

Увага: скидання налаштувань (hard reset) видалить всі дані з вашого Samsung Galaxy, включаючи ігри, додатки, фотографії та контакти. Використовуйте його тільки в разі якщо вищевказані способи не допомогли, і більше нічого не залишається

 • вимкніть телефон.
 • Затисніть і утримуєте одночасно клавіші «Харчування будинок гучність вгору» (якщо клавіші «будинок» немає, то її утримувати не потрібно). Після того, як висвітиться підпис «Samsung» відпустіть «харчування», а решта клавіш утримуєте до перезавантаження (близько 10-15 секунд. якщо телефон не перезавантажується, то повторіть всі кроки заново).
 • За допомогою клавіш «гучність» виберіть рядок «Wipe data / factory reset». Підтвердіть вибір кнопкою «Харчування»
 • Виберіть «Yes» або «Yes. Delete».
 • Підтвердіть видалення всіх даних з пам’яті телефону.
 • Смартфон перезавантажиться і повернеться в стан «з коробки»

Звертаємо вашу увагу, що на версіях старше 5.0 спосіб не працює. Після перезавантаження, система зажадає увійти в Google аккаунт, раніше встановлений на телефоні

Якщо не можете згадати дані для авторизації, зверніться до сервісного центру Samsung.

Будучи активною, ця функція автоматично знімає блокування з екрану, коли виконується хоча б одне із заданих вами умов. Наприклад, якщо апарат знаходиться у вас вдома або до нього підключається по Bluetooth інше ваш пристрій.

Можливо, раніше ви налаштували Smart Lock, але забули про це. В такому випадку згадайте задана умова і виконайте його. Наприклад, якщо ви внесли одне з Bluetooth-пристроїв в список довірених на вашому смартфоні, включіть на обох модуль бездротового зв’язку. Коли відбудеться з’єднання, телефон можна буде розблокувати без введення ПІН-коду, пароля або ключа.

Якщо Smart Lock була налаштована заздалегідь або ви не можете виконати задану умову, то цей спосіб не підходить.

Як відключити блокування екрану на смартфоні Samsung?

Якщо у вас встановлена ​​блокування екрану на смартфоні Samsung, ви завжди можете її відключити. Що це означає? Якщо вам потрібно, щоб після натискання на кнопку живлення відразу з’являвся робочий стіл, дане питання вирішується через налаштування системи.

Якщо на пристрої встановлено пін-код або пароль, введіть його при розблокуванні смартфона.

Вкажіть поточний пін-код, пароль або інший варіант для розблокування пристрою.

Якщо дані введені вірно, далі залишиться тапнуть по рядку «Ні».

В цьому випадку при натисканні на кнопку живлення або «Додому» буде відразу ж відкритий робочий стіл. Але такий спосіб розблокування не є безпечним, так як будь-який, до кого потрапить смартфон, отримає доступ до інформації на ньому. Чи не рекомендуємо його використовувати.

Якщо ж вам всього лише треба, щоб екран не вимикався довше 30 або 60 секунд, відкрийте розділ «Дисплей».

Далі натисніть на рядок «Тайм-аут екрана».

Зазначений час екран вимикатися НЕ буде.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Як розблокувати телефон Samsung за допомогою програми

Професійна утиліта від компанії Tenorshare дозволяє якісно і оперативно зняти блокування будь-якого пристрою на Android незалежно від типу блокування (пін-код, пароль, графічний ключ або відбиток пальця). 4uKey for Android розроблена спеціально для розблокування Android-смартфонів в подібних випадках і гарантує негайний результат.

Крок 1 Завантажте програму з офіційного сайту розробника і встановіть її на Ваш PC. Підключіть Ваш телефон Samsung до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Крок 2 Запустіть програму. У головному меню виберіть опцію «Прибрати блокування екрану».

Крок 3 Програма почне перевірку даних, після чого запустить процес видалення блокування екрану Вашого Samsung. При появі повідомлення про видалення даних пристрою, виберіть «ОК».

Крок 4 Після завершення процесу видалення вам буде запропоновано увійти в режим відновлення. Вимкніть пристрій і одночасно натисніть і утримуйте кнопки «Збільшення гучності» «Додому» «Харчування».

Крок 5 Потім 4uKey for Android автоматично зніме екран блокування. Через кілька хвилин ви повністю побачите весь процес.

Як розблокувати телефон Samsung, якщо забув пароль

Користувачі смартфонів часто блокують свої смартфони за допомогою графічних ключів, пін-кодів або паролів для захисту персональних даних від чужих осіб. Однак трапляється, що власники телефонів самі ж їх забувають і задаються питанням, як ефективно відновити пароль без втрати даних? У даній статті ми пропонуємо Вам кілька простих способів вирішення даної проблеми, які підійдуть для розблокування будь-якої моделі Samsung, будь то Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3, Galaxy Note 9 / Note 8 / Note 7.

Як розблокувати пароль на телефоні Samsung, використовуючи диспетчер пристроїв Android

Даний спосіб має на увазі використання схожого сервісу від Google для всіх Android-пристроїв. Для того щоб розблокувати Samsung, якщо пароль забутий, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

На іншому телефоні або PC перейдіть на веб-сторінку https://www.google.com/Android/devicemanager. Увійдіть до свого облікового запису Google.

Виберіть Ваше пристрій (якщо воно не визначено автоматично). Потім натисніть на опцію «Блокувати». Введіть новий пароль для блокування екрана Вашого пристрою і підтвердіть його повторним введенням. Знову натисніть «Блокувати».

Тепер розблокуйте Ваш Samsung за допомогою даного щойно створеного пароля.

Як розблокувати екран Samsung, якщо забув пароль, через обліковий запис Google

Наступний спосіб працює тільки на версіях Android 4.4 і нижче. При цьому Ваші дані також залишаться на пристрої без змін. Зверніть увагу, що для отримання успішного результату Ваше заблокований пристрій має бути підключений до мережі.

READ  Як записувати відео з музикою на iPhone

Введіть на екрані смартфона невірний пароль, пін-код або графічний ключ 5 разів.

Как убрать блокировку экрана на Самсунге? Быстрый способ

Виберіть опцію «Забули візерунок / пароль». Далі введіть дані облікового запису Google або пін резервної копії.

Після цього телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити новий ключ / пароль.

Розблокування екрана Samsung через сервіс Find My Mobile

Сервіс Find My Mobile може надати неоціненну послугу власникам Samsung в ситуації, коли пароль від пристрою забувся або якщо пристрій було втрачено. Для того щоб скористатися цією функцією, Вам необхідно мати заздалегідь зареєстрований акаунт Samsung, а також підключення до мережі на іншому телефоні або комп’ютері. Головним плюсом даного способу є збереження всіх даних пристрою.

Перейдіть на веб-сторінку https://findmymobile.Samsung.com/ і увійдіть в Ваш аккаунт Samsung.

У правій частині вікна натисніть на «Ще» і з повного переліку опцій виберіть «Розблокувати моє пристрій».

Введіть в порожній рядок пароль від вашого облікового запису та підтвердіть рішення, натиснувши на «Розблокувати».

Після цього телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити на телефоні новий пароль.

Розблокування Samsung за допомогою додаткового пін-коду

Винятковим для телефонів Samsung способом розблокування екрану, якщо Ви забули пароль, є використання додаткового пін-коду. При установці графічного ключа як блокування власник повинен також задати додатковий пін-код.

Введіть неправильну комбінацію розблокування 5 разів. Після появи повідомлення про повтор спроби через 30 секунд виберіть в нижній частині екрана опцію «Додатковий пін-код».

Введіть пін-код, який Ви задали при установці блокування екрану. Натисніть «ОК». Блокування екрану буде знята.

Як Ви бачите, немає причин впадати у відчай, якщо Ви раптом забули пароль від свого смартфона і не знаєте, як отримати назад доступ до всіх важливих даних. З перерахованих вище рішень Ви можете вибрати будь-який. кожен спосіб поверне Вам контроль над телефоном протягом декількох хвилин. Діліться в коментарях сподобалися способами, а також пропонуйте Ваші власні!

Що таке блокування виду в телефоні?

Блокування за допомогою сервісу Google. Блокування при втраті або крадіжці смартфона дозволяє видалити з нього призначені для користувача дані і зробити управління девайсом тимчасово неможливим. Якщо смартфон загубився, його можна відшукати за допомогою сервісу Google.

Як прибрати блокування з планшета?

Можна деактивувати цю функцію блокування екрану в Android

 • Перейдіть в налаштування смартфона або планшета.
 • Перейдіть до «Безпека».
 • Тапніте за пунктом «Блокування екрану», щоб увійти в наступний екран налаштувань блокування.
 • Для відключення функції блокування натисніть кнопку «Ні».

Що робити якщо забув графічний ключ на Samsung?

Натисніть і утримуйте декілька секунд кнопку живлення і збільшення гучності, поки не з’явиться меню. Зайдіть в пункт меню Settings. Factory Data Reset, виберіть «Yes» за допомогою кнопок регулювання гучності і підтвердіть вибір кнопкою харчування.

Як зняти пароль з телефону Samsung?

Як відключити блокування екрану на смартфоні Samsung?

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Виберіть пункт «Екран блокування».
 • Тут. «Тип блокування екрану».
 • Вкажіть поточний пін-код, пароль або інший варіант для розблокування пристрою.
 • Якщо дані введені вірно, далі залишиться тапнуть по рядку «Ні».
 • Готово.

Що робити якщо пише відключено адміністратором політикою шифрування?

Відключено адміністратором, політикою шифрування або сховищем облікових даних. знімаємо заборону на зміну способу блокування Ще раз зазначу, що в залежності від конкретної марки телефону і версії Android, шлях в налаштуваннях може злегка відрізнятися, але логіка дій у всіх випадках залишається одна і та ж.

Як зняти блокування з планшета Samsung?

 • вимкніть планшет.
 • Натисніть і утримуйте ГромкостьВніз.
 • Коротко натисніть Включення.
 • Після появи рекавери меню відпустіть ГромкостьВніз.
 • Для переміщення по меню використовуйте кнопки гучності
 • Виберіть пункт Wipe Data / Factory Reset.
 • Для підтвердження натисніть короткочасно на кнопку Включення.

Як розблокувати графічний ключ на планшеті Samsung?

З вимкненого або включеного стану. затиснути «Гучність» і «Харчування» (кнопка включення) Утримувати близько 5-7 секунд Після появи Android system recovery. віджати кнопки.

Розшифруйте смартфон Samsung або карту пам’яті

Шифрування необхідно для захисту інформації, що зберігається на карті пам’яті або пристрої, від злому. Давайте поговоримо про те, як відключити блокування екрану на Samsung і прибрати ключ в такому випадку?

Вам доведеться прибрати шифрування карти пам’яті або пристрою. в залежності від того, що було зашифровано вами раніше.

 • Перейдіть до налаштувань і знайдіть рядок «Безпека»;
 • Клацайте по кнопці «Екран блокування і захист» або «Безпека»;
 • Шукайте розділ «Інші параметри»;
 • Якщо пристрій було зашифровано, з’явиться іконка «Розшифрувати»;
 • Якщо зашифрована карта пам’яті, ви побачите пункт «Зашифрувати картку пам’яті включено»;
 • Щоб розшифрувати пристрій або карту пам’яті, необхідно вибрати відповідний пункт на екрані і натиснути на нього;
 • Спробуйте ще раз розблокувати екран звичним способом.

Видалення сторонніх сертифікатів

Іноді прибрати пароль блокування екрана на Samsung заважають сертифікати безпеки. Вони потрібні для додаткового захисту важливих даних і використовуються в деяких додатках, для підключення до бездротової мережі або ВПН.

Спробуємо видалити сертифікати, які гальмують роботу пристрою:

 • Натисніть на шестірню і відкрийте настройки девайса Samsung;
 • Перейдіть до пункту меню «Біометричні дані і безпеку» (також може називатися «Екран блокування і захист» або «Безпека»);
 • Знайдіть рядок «Інші параметри безпеки» і виберіть іконку «Видалити облікові дані»;
 • Підтвердіть дію натисканням відповідної кнопки.

Зняття захисного коду при включеній мережі VPN

Virtual Private Network (VPN). це віртуальна мережа, яка призначена для забезпечення захищеного доступу до інтернету. При її активації вся інформація, що передається по мережі, буде надійно захована від сторонніх зазіхань.

Для включення VPN вам буде потрібно поставити на вхідний екран цифровий або графічний ключ. І прибрати такий пароль стандартним способом не вийде. У цьому випадку спочатку необхідно видалити VPN:

 • Через меню Samsung увійдіть в розділ «Підключення».
 • Відкрийте вкладку «Інші настройки» і тапніте по рядку VPN.
 • Перед вами з’явиться використовувана на апараті віртуальна мережа. Викличте її властивості, натиснувши на іконку у вигляді шестерінки, а потім клацніть «Видалити».
READ  Як відключити навушники на телефоні Xiaomi

Після успішної деактивації VPN розблокувати Samsung можна буде в звичайному режимі.

Відключення прав адміністратора

Деякі додатки вимагають розширені права для повноцінної роботи. ця опція гальмує роботу системи, не дає її розблокувати екрану на Samsung Galaxy.

 • Знайдіть програму «Налаштування» на смартфоні;
 • Перейдіть до розділу «Безпека і біометричні дані / Екран блокування і захист / Безпека» (назва змінюється в залежності від моделі пристрою);
 • Знайдіть блок «Інші параметри безпеки» або пропустіть цей крок, якщо такого розділу немає;
 • Знайдіть рядок «Адміністратори пристрою»;
 • У списку знайдіть програму, для якої потрібно вимкнути права адміністратора;
 • Клікайте на кнопку «Вимкнути» для кожної програми окремо.

Виникли проблеми

Якщо не вийшло відключити блокування екрану на Android Samsung звичним способом, необхідно вжити відповідних заходів! Виявити причину виникнення проблем буває складно. можуть впливати певні настройки смартфона або параметри додатків.

Пропонуємо по черзі виконати описані нижче дії до досягнення успішного результату. У вас обов’язково вийде прибрати і розблокувати екрану на Samsung!

Шифрування внутрішньої і зовнішньої пам’яті

Шифрування смартфона за допомогою вбудованих алгоритмів дозволяє захистити персональні файли і настройки від можливого злому. Як і у випадку з VPN, без блокування екрану даний режим не працюватиме. Тому для відключення PIN-коду (графічного пароля) на Samsung Galaxy J1 або будь-якому іншому мобільному девайсі спершу відмовтеся від шифрування:

 • В меню «Опції» виберіть «Безпека».
 • У розділі «Шифрування» натисніть на «Розшифрувати».
 • Після цього перейдіть в «Зашифрувати зовнішню пам’ять» і клікніть «Відключити».
 • На останньому етапі відкрийте вкладку «Екран блокування» і тапніте «Ні».

Видалення сторонніх сертифікатів

Деякі програми, що завантажуються на телефон з Play Market або сторонніх ресурсів, потребують додаткових сертифікатах безпеки. В процесі їх інсталяції вам може прийти Вам пропонується визначити пароля. І поки сертифікати будуть працювати, PIN-код відключити не вийде. Тому перед тим як розблокувати екрану мобільника, видаліть наявні сертифікати:

 • Відкрийте розділ «Безпека».
 • У вкладці «Інші параметри безпеки» виберіть «Видалити облікові дані».
 • Підтвердіть очищення, клікнувши Ok.

Якщо потрібний рядок буде знаходитися в неактивному стані, значить, сертифікатів на смартфоні не виявлено. В цьому випадку для зняття блокування дисплея потрібно вживати інших заходів.

Чому на Samsung не знімається ключ з вхідного екрану?

У нормальному режимі функціонування Samsung відключення цифрового або графічного коду проводиться таким чином:

 • В налаштуваннях мобільника знайдіть розділ «Мій пристрій» і увійдіть в нього.
 • Відкрийте вкладку «Екран блокування».
 • У меню з’являться всі доступні способи захисту (фейс-контроль, PIN, малюнок і ін.). Для видалення блокування екрану виберіть «Ні».

Існує кілька факторів, які можуть перешкодити скасувати блокування екрана на Android:

 • використання на гаджеті захищеної віртуальної мережі VPN;
 • шифрування внутрішньої пам’яті або вбудованої MicroSD;
 • установка сторонніх сертифікатів;
 • відкриття на мобільнику адміністративних прав;
 • збій в роботі програмного забезпечення.

Давайте розберемося, як на телефоні Samsung розблокувати екрану в кожному з наведених випадків.

Відключаємо блокування на Android 6.x

На даній ОС смартфона процес аналогічний перерахованих вище, в кінці-но з’явиться вікно, яке підтверджує відключення захисту пристрою:

Після чого блокування буде відключена.

Виникли проблеми

Якщо не вийшло відключити блокування екрану на Android Samsung звичним способом, необхідно вжити відповідних заходів! Виявити причину виникнення проблем буває складно. можуть впливати певні настройки смартфона або параметри додатків.

Пропонуємо по черзі виконати описані нижче дії до досягнення успішного результату. У вас обов’язково вийде прибрати і розблокувати екрану на Samsung!

індивідуальна підтримка

Потрібен ремонт або комплектуючі? Приходьте в сервісні центри Samsung

Налаштуємо, перенесемо дані, оновимо прошивку і навчимо користуватися смартфоном або планшетом

Де вказано номер моделі?

Як розблокувати екрану на Samsung, якщо необхідність в ній відпала? Як розібратися з виниклим забороною на зняття ключа? Ми знаємо відповіді і поділимося докладними інструкціями з вами!

Потрібна допомога?

Якщо потрібна швидка консультація, виберіть варіант «Почати чат». Також можна відправити нам повідомлення електронної пошти, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

відключення ВПН

Видаліть ВПН. захищене з’єднання з інтернетом:

 • Відкрийте меню смартфона;
 • Перейдіть до налаштувань;
 • Знайдіть розділ «Підключення» (якщо цього розділу немає, ігноруйте цей крок);
 • Знайдіть рядок «Інші настройки / мережі»;
 • Клікайте на пункт «ВПН». з’явиться список сервісів, доданих на пристрій;
 • Послідовно спробуйте прибрати всі пункти списку і спробуйте ще раз.

Як відключити блокування екрану в стандартному інтерфейсі Android?

В цілому на більшості моделей на базі Android блокування відключається наступним чином:

 • Заходимо в меню налаштувань пристрою і вибираємо розділ «Безпека», що знаходиться в блоці «Особисті дані»;
 • Тепер необхідно відвідати розділ «Блокування екрану», відзначимо, що якщо на смартфоні включена функція розблокування по паролю. потрібно ввести існуючий пароль, тому що без цієї процедури пройти далі не вийде;
 • Відкриється список доступних блокувань, де можна змінити або вибрати новий вид блокування, нам женеобходім пункт «Немає»;

В цілому процес блокування у всіх моделей приблизно схожий, тому, керуючись цими двома способами, Вам вдасться відключити блокування і отримувати доступ до пристрою в рази швидше.

Розблокування на Android 7.x

 • Вибираємо пункт «Безпека» і далі «Блокування екрану»;

Таким чином нами були розглянуті найпоширеніші версії операційної системи Android, що встановлюються, наприклад, на Samsung або Asus.

ЗАБЫЛ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ ANDROID 2021/ЗАБЫЛ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ КАК РАЗБЛОКИРОВАТЬ АНДРОИД


BETATECH.COM.UA 2021