Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зняти ключ з телефону

Table of Contents

Як поставити на телефон графічний ключ

Графічний ключ. найпопулярніший спосіб захисту. Він простий і зрозумілий. Його вибирають багато користувачів смартфонів. До речі, будь-який пароль захищає телефон від крадіжки і можливого встановлення на нього прослушки. Як встановити графічний ключ (графічний пароль) і видалити його. ви дізнаєтеся далі.

зняти, ключ, телефон

Графічний ключ, не дивлячись на його первинну простоту. має високий ступінь захисту. Підібрати малюнок, який робиться в певному напрямку. досить складна штука. Тому, якщо стоїть завдання. захистити дані свого телефону, то давайте почнемо з створення Графічного Ключа.

Як встановити графічний ключ

Щоб налаштувати захист у вигляді графічного ключа, вам спочатку потрібно зайти в налаштування свого телефону. заходимо:

Клікайте по розділу «Спеціальні можливості»:

Тут вибираємо «Блокування напрямками»:

А тут нам потрібен пункт безпеки «Тип блокування екрану»:

Вибираємо тип блокування «Малюнок»:

Ознайомтеся з попередженням, написаним червоним кольором. Якщо ви не зможете підібрати ключ (наприклад забудете), то вам доведеться скинути телефон до заводських налаштувань і все піти. Візьміть аркуш паперу і ручку. замалюйте ваш графічний ключ, поки ви його встановлюєте:

Намалювали? Натисніть «Продовжити»:

Система безпеки попросить вас повторити введений малюнок. Намалюйте рух знову:

Намалювали? Прочитали повідомлення червоним кольором? Тоді тисніть «Підтвердити»:

Тут налаштуйте відображенні інформації при заблокованому екрані:

Тут видно зміни відображення на заблокованому екрані при зміні повзунків:

Коли включені обмеження, то виглядати інформація буде так:

Налаштували? Тисніть «Готово»:

Перевіряємо графічний ключ в роботі. проводимо пальцем, як написано в нижній частині екрана:

З’явилося вікно для введення графічного ключа. вводимо:

Наш ключ спрацював і ми зайшли в свій телефон!

Як зняти графічний ключ з телефону

Щоб зняти графічний ключ, вам потрібно зайти

 • в «Налаштування«,
 • далі «Спеціальні можливості«,
 • далі «Блокування напрямками«
 • і тут вибрати «Тип блокування екрану».

Система попросить вас ввести ключ безпеки, встановлений на пристрої і ви перейдете сюди:

Тут же натисніть «Провести по екрану» і ваш графічний ключ безпеки зніметься:

Тепер в типі блокування варто «Провести по екрану». це звичайний режим включення екрану телефону:

Додаткові настройки при використанні графічного ключа

На телефоні можна не тільки встановити графічний ключ, а й задати налаштування, які будуть певним чином працювати, якщо хтось навмисно захоче проникнути в телефон. Що це за настройки. Де подивитися?

Заходимо в настройки:

Вибираємо «Екран блокування» (До речі, в цьому місці можна теж створити графічний ключ. доступ до створення різного роду захисту є і тут):

Тут можна налаштувати Smart Лок (Smart Lock). Він дозволяє автоматично скасовувати дію пароля, коли ви знаходитесь в певному місці. Або ваш телефон дозволяє, наприклад, відчувати ритм ваших кроків або сканувати голос, фіксувати поруч розташовані предмети. тоді пароль не потрібно буде вводити, налаштувавши безпечне розташування устройтства:

Ще можна включити параметри захисного блокування, наприклад, швидко блокувати телефон клавішею харчування і інше. перейдіть сюди:

Тут настроюється можливість показувати чи не показувати малюнок, коли ви малюєте графічний ключ. Це відмінний спосіб захистити свій графічний ключ від зчитування поруч стоять людьми. Наприклад, десь в черзі або в метро, ​​коли ви користуєтеся смартфоном:

Автоскиданням. найсуворіша захист. Якщо телефон потрапить комусь в руки і він буде вводити пароль, то через 15 помилок, з телефону все зітреться. Ще відмінною підтримкою є шифрування карти пам’яті. Тоді, навіть якщо дістануть її з телефону, на ній нічого не знайдуть. За замовчуванням, в більшості пристроїв цей захист відключена. Тому включити ви її можете на свій розсуд:

А є ще блокування мереж і функцій. Цей захист за замовчуванням включена. Якщо ви поставите графічний ключ, то, поки він не буде введений з екрану блокування, відключити Wi-Fi або мобільний інтернет чужі руки не зможуть. Це дозволить знайти втрачений телефон в разі виникнення такої ситуації.

Що робити, якщо забув графічний ключ від андроїда на телефоні

Найпростіший спосіб відключити блокування екрану. скинути встановлені раніше налаштування. Для цього попередньо необхідно встановити спеціальний додаток SMS Bypass. Для його активації за допомогою іншого пристрою необхідно відправити на смартфон текстове повідомлення з кодом «1234 reset». Ця комбінація вибирається за замовчуванням, але для більш надійного захисту своїх даних краще змінити її на іншу (головне, точно запам’ятати обраний код).

Простий і ефективний спосіб обійти блокування можна спробувати зі смартфонами, на яких встановлена ​​ОС Android 2.2 і молодше. Швидка розблокування проводиться наступним чином. На телефон виконується дзвінок з іншого пристрою, а після відповіді необхідно швидко зайти в меню налаштувань і скасувати тип блокування за допомогою шаблона доступу.

Всі способи, як розблокувати графічний ключ на Android

Крім перерахованих вище, існує ще кілька дієвих способів обійти захист в вигляді графічного підтвердження ідентифікації. Наведена інформація підкаже, якщо забув графічний ключ, як розблокувати Android.

Забув графічний ключ на Android на своєму телефоні: як скинути

Зазвичай після введення неправильної комбінації більше трьох-п’яти разів, на екрані відображається підказка, по якій користувач зможе перейти в обліковий запис (акаунт) Google. Заповнивши поле персональних даних можна автоматично відключити графічний ключ, або змінити його на іншу комбінацію. Це простий і ефективний спосіб, що має на увазі, що користувач пам’ятає хоча б свою електронну пошту, або логін в акаунт, прив’язаний до смартфону.

Працюючі способи зняти графічну блокування екрану:

 • Швидко зайти в меню відразу ж після отриманого дзвінка за допомогою іншого пристрою, отримання повідомлення або оповіщення про недостатню зарядці акумулятора. Необхідно встигнути зняти блокування за короткий час. Саме тому краще заздалегідь потренуйтеся і переконайтеся, що знаєте, де ваш Samsung, флай або леновоотключает графічний ключ.
 • Можна убезпечити свої дані різними способами, наприклад, використовуючи також і цифровий код розблокування екрану. Якщо така функція в вашому телефоні вже є, можна просто кілька разів спробувати ввести графічний код, після чого з’явитися повідомлення «розблокувати пристрій іншим способом». Після цього необхідно ввести код, а потім змінити комбінацію в настройках графіки.
 • Спеціальні програми, встановлені на гаджет і PC, також допоможуть повернути контроль над пристроєм. Для цього використовуються програми по типу Bypass, Pattern Unlock або Delete Lock. Вони забезпечують віддалений доступ до основних функцій вашого смартфона. При необхідності можна скинути настройки, а також розблокувати телефон за допомогою програми PC.
 • Навіть при заблокованому екрані на вашому телефоні зберігається можливість здійснення екстреного виклику. Можна скористатися цією можливістю, але замість дзвінків набрати комбінацію ###. Це дозволить відкрити сервісне меню і зняти блокування з екрану.
 • Якщо пристрій не підключений до мобільного інтернету або найближчій точці Wi-Fi, необхідно виконати перезавантаження Android, включити доступ до мережі. Після цього можна заново увійти в свій аккаунт в Гуглі.
 • Можна звернутися в сервісний центр вашого смартфона. Зазвичай проблема вирішується буквально в лічені хвилини. Єдиним мінусом буде необхідність додаткової оплати несервісного ремонту телефону або планшета. Для багатьох користувачів це є найнадійнішим способом відновити доступ до девайсу.
 • Якщо за допомогою USB вдалося підключити пристрій до PC, зламати блокування стане простіше. Щоб це зробити, необхідно завантажити програму AROMA Filemanager, призначену спеціально для смартфонів з ОС Android. Програму необхідно перенести на пристрій і проинсталлировать, після чого в папці з назвою System знайти і видалити файл «gesture.key». Після цього вхід на телефон відбудеться без запиту графічного ключа, або при наборі будь-якої комбінації.
 • Ще один спосіб зняття блокування без скидання налаштувань, що працює на смартфонах компанії Samsung. попередня реєстрація на офіційному сайті. При необхідності можна зайти на сервіс з іншого ресурсу, активувати обліковий запис, після чого вибрати в розділі «Мої пристрої» опцію «Розблокувати».
READ  Як включити мікрофон на навушниках на телефоні

Кардинально можна вирішити проблему, скинувши всі дані або виконавши перепрошивку телефону. Другий спосіб ефективний, але вимагає певних знань і умінь. Якщо виконується скидання до заводських параметрів, необхідно переконатися, що телефонні номери, повідомлення та інші позначки можуть бути продубльовані на профілі в Гуглі. Музика, картинки, фото та відео файли збережуться на пристрої в цілості й схоронності.

Як розблокувати Android якщо забув графічний ключ

Відмінний захист свого девайса від сторонніх забезпечить використання спеціальної блокування. графічного ключа. Напрямок руху пальців при розблокуванні складно повторити, але саме це може привести до ситуації, коли і сам власник забуває послідовність встановленої комбінації. Як розблокувати Android, якщо забув графічний ключ, а також найпопулярніші графічні ключі для телефонів і планшетів, розглянуті в нашій інформації.

способи профілактики

Якщо виникнуть проблеми з графічною ідентифікацією виникають досить часто, найкращим рішенням буде відмова від використання такого типу блокування. Сучасні девайси все частіше оснащуються більш «просунутої» системою розблокування після звірки відбитка пальця. Така функція зустрічається навіть в бюджетних пристроях.

Від графічного ключа також варто відмовитися, якщо високий ризик випадкової блокування (носіння без чохла, доступ до смартфону у дітей). В цьому випадку, слід передбачити також можливість вибрати попередження втрати своїх даних, адже після введення п’яти неправильних варіантів смартфон блокується. Найкраще буде заздалегідь встановити додаток SMS Bypass або аналогічні за своєю дією настройки розблокування телефону. Застосування графічного ключа вважається ненадійним способом захисту інформації (на рівні тризначного коду), але багато власників телефонів не хочуть відмовлятися від його використання. Щоб ускладнити ймовірність злому такого пароля, можна дотримуватися наступних порад.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

Алгоритм дій на планшеті

Відновити доступ до планшетному комп’ютеру можна за наступним алгоритмом. Якщо ваш планшет має вихід в інтернет, можна зажадати зміну пароля через електронну пошту або інші дані. Тут важливо зберегти інформацію, що вводиться на іншому носії, наприклад, в записній книжці або текстовому файлі комп’ютера. При неможливості такого варіанту, можна скинути всі налаштування до заводських, але при цьому можуть загубитися особисті дані, замітки. На сучасних моделях існує можливість віддаленого зберігання інформації на своєму акаунті в Google, тому бажано заздалегідь потурбуватися про створення резервної копії.

Видалення графічного ключа на Samsung S10 за допомогою 4uKey for Android

Оптимальним рішенням при будь-яких проблемах з гаджетами є звернення до професійного ПО. Утиліти подібного роду розроблені для вирішення конкретних проблем з пристроєм і гарантують високу ймовірність успіху. Крім того, вони забезпечують безпеку використання, тому що в даному випадку виключено випадкове натискання не на ті опції в спеціальних режимах телефону; весь процес контролюється безпосередньо програмою. В області видалення паролів і розблокування пристроїв Android добре зарекомендувала себе програма Tenorshare 4uKey for Android.

 • Програма всього за один клік миші видалить будь-який тип блокування на Вашому Samsung S10, будь то графічний ключ, пін-код, пароль або сканер відбитків пальців.
 • Програма підтримує 99% моделей Samsung, включаючи Samsung Galaxy S10, S10.
 • Простий і дружній інтерфейс дозволить Вам без праці домогтися бажаного результату. Доступна установка російською мовою.
 • Крім видалення блокування екрану програма здатна видалити обліковий запис Google з телефону Samsung без пароля.
 • Ви можете ознайомитися з функціоналом і інтерфейсом програми, завантаживши з сайту розробника безкоштовну пробну версію.

Якщо Ви хочете видалити малюнок блокування на Samsung S10 за допомогою програми, дотримуйтеся наведеного далі керівництву.

Скачайте інсталяційний файл програми з офіційного сайту розробника Tenorshare на Ваш комп’ютер. Після успішної установки запустіть програму, двічі клацнувши по її значку на Робочому столі Вашого комп’ютера, а потім підключіть за допомогою USB-кабелю заблокований Samsung S10 до комп’ютера.

Примітка: якщо Ваш телефон не визначається програмою, натисніть на значок знаку на екрані, щоб отримати вказівки для подальших дій.

Після того, як програма успішно виявить Ваш Samsung S10, натисніть у вікні програми на кнопку «Видалити».

З’явиться попередження про те, що всі Ваші дані будуть стерті. Виберіть опцію «ОК». Якщо на комп’ютері або зовнішньому носії у Вас є копії цих файлів, Ви зможете відновити їх на Ваш телефон після розблокування.

Будь ласка, наберіться терпіння, ваш Samsung S10 буде успішно разблокірова.

Як розблокувати графічний ключ на Samsung S10

Незважаючи на наявність у нової моделі телефону від Samsung можливості розблокування за допомогою розпізнавання особи або відбитка пальця, багато користувачів все ще використовують в якості пароля блокування графічний ключ. Однак часто трапляється, що малюнок забувається або при установці ключа власник телефону помиляється в бажаної комбінації і згодом не може розблокувати свій же смартфон. Тому останнім часом все більш популярним стає запит, як зняти графічний ключ з Samsung s10. Якщо Ви також опинилися в подібній ситуації, то наша стаття стане відмінним помічником в даному питанні. Сьогодні ми розберемо 3 кращих способу розблокувати забутий графічний ключ на Samsung S10.

Зміна пароля блокування через службу «Знайти телефон».

На всіх пристроях Samsung присутня функція «Знайти телефон», яка призначена для пошуку місцезнаходження пристрою в разі його втрати, віддалене блокування екрану, виклику пристрої та виконання резервного копіювання даних. Для використання цієї функції повинні бути виконані деякі важливі умови:

 • 1) На Вашому Samsung S10 має бути облікового запису Samsung.
 • 2) В меню налаштувань телефону має бути активований меню «Дистанційна розблокування».

Отже, якщо ці умови дотримані, і Ви хочете скористатися таким способом, щоб розблокувати Ваш телефон, виконайте такі дії.

  На будь-якому іншому доступному Вам пристрої (телефоні, планшеті, комп’ютері) перейдіть на сторінку служби «Знайти телефон»: https://findmymobile.Samsung.com/.

Введіть логін і пароль Вашого облікового запису Samsung.

 • Виберіть опцію «Заблокувати моє пристрій».
 • Введіть ПІН-код, який буде використовуватися в якості нового пароля блокування екрана.
 • Для підтвердження натисніть на «Заблокувати».
 • Тепер розблокуйте Ваш Samsung S10 за допомогою даного ПІН-коду.
 • Як розблокувати графічний ключ Samsung S10

  В основному, метою блокування телефонів є бажання користувача захистити свої особисті дані: повідомлення, фотографії тощо від третіх осіб, необов’язково зловмисників, але також і колег, друзів, родичів. Ще одна причина установки пароля на екран пристрою. це запобігання дій, які можуть викликані випадковим дотиком екрану при знаходженні смартфона в руках або навіть в кишені. Але що, якщо в один день Ви зіткнетеся з тим, що не можете згадати малюнок блокування Вашого телефону? Щоб не розгубитися в подібній ситуації, пропонуємо Вам ознайомитися з кращими способами обходу екрану блокування на Samsung S10.

  Скидання налаштувань Samsung S10, включаючи малюнок блокування, до заводських

  Скидання до заводських налаштувань видалить на Вашому Samsung S10 всі призначені для користувача дані і настройки, а значить, і забутий Вами графічний ключ блокування екрану. Після виконання всіх кроків Вам необхідно буде налаштувати пристрій як нове і скопіювати необхідні файли з інших носіїв (якщо є копії). Файли, розташовані на карті пам’яті SD, залишаться непорушними. Тому якщо у внутрішній пам’яті пристрою не міститься надзвичайно важливих для Вас даних, то Ви можете сміливо користуватися даними способом. Для цього дотримуйтесь подальшої інструкції.

  • Одночасно натисніть кнопки живлення і зменшення гучності для входу в меню завантаження.
  • Потім двічі натисніть на кнопку зменшення гучності для вибору опції «Режим відновлення», а потім підтвердіть Вашу рішення за допомогою кнопки живлення.
  • Далі затисніть кнопку харчування та натисніть на кнопку збільшення гучності, після чого буде виконано вхід у режим відновлення.

  Так само, використовуючи для навігації кнопки збільшення і зменшення гучності, а для підтвердження. кнопку харчування, виберіть зі списку опцію «wipe data / factory reset» ( «стерти дані / скидання до заводських налаштувань»).

  Дочекайтеся завершення процесу, після чого на екрані з’явиться головне меню. Виберіть опцію «reboot system now» ( «перезавантажити систему зараз»)

 • Після перезавантаження телефону графічний ключ на Вашому Samsung S10 буде видалений, і Ви зможете встановити новий малюнок або ж використовувати інший тип блокування екрану.
 • Отже, існує кілька способів обходу екрану блокування на Samsung S10 в разі, якщо Ви раптом забули встановлений Вами графічний ключ. У даній статті ми представили кращі методи, які включають в себе відновлення заводських налаштувань, використання служби «Знайти телефон» від Samsung і видалення графічного ключа за допомогою професійного ПО. програми 4uKey for Android. Будь-який з цих способів допоможе Вам швидко і легко відновити доступ до Вашого телефону. Бажаємо Вам успіху і чекаємо на Ваші коментарі під нашою статтею!

  READ  Як прибрати вібрацію на iPhone 7

  Як скинути графічний ключ?

  Операція, пов’язана зі скиданням ключа, потрібно для розблокування пристрою. Вище були представлені варіанти дії з новими моделями телефонів. Але що робити, якщо в розпорядженні є старий варіант? Для розблокування або, коли потрібно знести старий код, можна задіяти один з двох варіантів:

  • Після введення декількох спроб щодо введення графічного пароля потрібно дочекатися дзвінка і відразу попросити помічника провести розблокування. Досконалий дзвінок дає можливість відкрити дисплей і перейти в настройки.
  • Повна розрядка батареї. Потрібно дочекатися появи на екрані повідомлення про критичний заряд батареї і натиснути на кнопку, що відбиває її стан. Вона активна всього 10 секунд, потрібно встигнути за цей час натиснути на кнопку і зняти.
  зняти, ключ, телефон

  Потрапивши в меню з налаштуваннями, користувач отримує доступ до інших функцій, потрібно поставити потрібні. Якщо виникають складнощі з вирішенням цього питання, варто звернутися до фахівців. Вони відмінно знають, як підібрати графічний ключ Android до чужого телефону, і що робити, якщо код не прибирається і як обійти заборони.

  Як відключити графічний ключ з Андроїда в настройках?

  Якщо мова йде про розблокування смартфона через настройки, діяти доведеться за схемою скидання налаштувань до заводських. Дана опція доступна на пристроях Android, запускається він через стандартне вбудоване вікно з настройками. Діяти при вирішенні питання, як розблокувати Android графічний ключ, доведеться наступним чином:

  • смартфон вимикається.
  • Запускається відновлення через натискання трьох кнопок. Гучність, Додому і Включення.
  • Запускається процес data reset.

  В результаті перерахованих маніпуляцій з пристрою видаляється інформація і призначені для користувача файли. Відновити їх не вийде.

  Щоб не втратити інформацію, потрібно скинути на спеціальну карту пам’яті. Після проведеної перезавантаження потрібно активувати головні настройки. інтернет, авторизація та місце розташування.

  Як обійти графічний ключ Android на телефоні без втрати даних?

  Дана методика вимагає наявність включеного інтернет-з’єднання. Після активації потрібно зробити такі легкі маніпуляції:

  • Здійснюється перезавантаження смартфона;
  • У вікні, що відкривається після цього, потрібно клікнути на Мобільних даних;
  • Якщо поруч встановлено маршрутизатор, якщо телефон раніше підключався до нього, з’єднання буде здійснено автоматично;
  • Вводяться дані від Google-аккаунта;
  • На екрані блокування потрібно знайти кнопку з екстреним викликом і активувати її;
  • У вікні, яке відкривається після цього необхідно ввести команду. ###;
  • До уваги буде представлено віконце від системної конфігурації. Тут потрібно вибрати вкладку Service Tests;
  • Клацає пункт WLAN;
  • Проводиться з’єднання з Wi-Fi.

  Якщо маршрутизатора поруч немає, в смартфон потрібно вставити іншу SIM-карту з заздалегідь підключеним інтернетом. Після цього активується передача відомостей по мережі.

  Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

  Чи не стираючи дані

  Чи не стираючи персональні зведення провести видалення коду не можна, це заборонено. У стандартному випадку потрібно діяти за допомогою видалення старої інформації, після якої потрібно встановлювати нову. Подібний варіант полягає в активації опції, яка відома, як Recovery Mode. Щоб відкрити її, потрібно вимкнути смартфон і, стираючи інформацію, задіяти такий спосіб:

  • Після цього одночасно натискаються кнопки гучності, Додому і харчування. Утримувати їх потрібно не менше 15 секунд.
  • До уваги буде представлено вікно з командами. Тут потрібно вибрати директорію data system.
  • Проводиться видалення файлу gesture. Key, в якому присутні відомості за раніше встановленим на телефоні секретному коду.

  Перевагою даної схеми вважається можливість діяти через PC. Для досягнення цієї мети необхідно приєднати пристрій до PC і скористатися вбудованим провідником ОС. Після переходу в потрібну директорію мобільного, користувачеві залишиться скинути файл з інформацією про код, потім знести блокування повністю і встановити новий.

  Як видалити графічний ключ з Андроїда?

  Видалити подібний шифр від входу потрібно після блокування телефону. Перш ніж провести повне видалення, потрібно здійснити стандартну розблокування. Дана операція виконується в такий спосіб:

  • Потрібно зробити п’ять спроб введення ключа. Якщо смартфон не заблокований, це дасть результат.
  • Поки система запропонує час очікування, на дисплеї з’явиться кнопка Додому.
  • Здійснюється перехід до облікового запису Google, де можна поміняти малюнок коду.
  • Щоб провести авторизацію, потрібно використовувати особистий пароль і адресу електронної персональної скриньки.
  • натискається ОК.
  • Якщо авторизовані відомості введені правильно, можна малювати новий ключ.

  Це варіант дій можна задіяти виключно при наявності підключеного виходу в інтернет.

  Варіанти графічних ключів для Android

  Видів подібних кодів доступу досить багато. Кількість можливих комбінацій обчислюється сотнями тисяч. Серед поширених і популярних варіантів паролів, якщо розглядати їх на картинках, варто відзначити кілька:

  • Починаються з лівого верхнього вузла;
  • Що беруть початок в одному з чотирьох кутів екрану;
  • Що складаються з 5 вузлів;
  • Ті, хто має в складі 4 вузли;
  • Ті, що йдуть зверху вниз;
  • Потребують напрямки зліва направо.

  Графічні коди доступу, які складаються з 8 вузлів використовуються досить рідко. Але саме вони найбільш часто забуваються користувачами і просять заборонити іншим пристроям, а потім поміняти варіант доступу. Для них інформація даної статті в будь-якому випадку буде дуже корисною.

  Як зняти графічний ключ з Андроїда без втрати даних?

  Прибрати пароль від входу на конструктивних змін повинні декількома способами. Є варіанти, які спрацьовують моментально, є схеми непрацюючі. Якщо потрібно отримати не тільки позитивний результат, але одночасно зберегти інформаційні відомості, слід використовувати метод, пов’язаний з установкою SMS Bypass.

  Це платна, але недорога програма, що дозволяє прибрати раніше встановлений код. Головна ідея цієї методики полягає у відправці SMS-повідомлення з текстом одна тисяча двісті тридцять чотири reset.

  Незаперечним вимогою тут вважається наявність у користувача ROOT-прав. Якщо їх немає, варто подбати про їх отримання, а потім вже завантажувати та встановлювати ПО. Перевагою утиліти вважається дозвіл встановити навіть на заблокований пристрій. Дії, пов’язані з установкою, будуть пов’язані PC. Потрібно зайти в Google Play під особистими даними.

  Як скинути графічний ключ з Андроїда?

  Якщо жоден з варіантів виправлення помилки не дає позитивного результату, користувач може задіяти ще один ефективний засіб відновлення доступу до телефону. Інструкція вибудувана на скиданні використовуваного телефону або планшета до заводських налаштувань.

  Недоліком подібного методу є те, що гаджет втрачає збережені на ньому файли і дані. Перевага полягає у відсутності необхідності міняти прошивку. Суть методу, що дозволяє скинути комбінацію, полягає у виконанні наступних дій:

  • Необхідно упевнитися, що смартфон включений.
  • У браузері здійснюється перехід на сторінку google.com/Android/find.
  • Вибирається телефон, заблокований на момент виконання операції.
  • Натискається кнопка Видалити пристрій, що розташована на лівій стороні панелі.
  • Користувача попросять увійти в обліковий запис, потім скасувати або відключити.

  Після видалення телефону, буде запущений автоматичний процес перезавантаження і установки ключа. Коли користувачеві буде потрібно увійти в обліковий запис Google, потрібно налаштувати смартфон так, який він був відразу після придбання. Після цього залишиться підібрати новий код до свого, а не до чужого телефону.

  Як зняти графічний ключ з Андроїда. повна розблокування

  Деякі власники сучасних смартфонів цікавляться, якщо забув графічний ключ, як розблокувати Android без втрати даних. Існує безліч способів за допомогою, яких можна скинути код самостійно. Але, деяким користувачам зробити це не вдається через брак або недостовірності інформації, представленої в мережі Інтернет.

  Найпростіший варіант. зателефонувати на телефон

  Цим способом можна скористатися на гаджетах з ОС Android 2.2 і попередніх версій.

  Щоб зняти код доступу зі смартфона необхідно зробити на нього дзвінок з іншого телефону. Знявши трубку швидко перейти в меню. «Безпека», відключити ПІН-код.

  Графічний ключ, для чого він потрібен

  Пароль, представлений у вигляді певної фігури: хреста, трикутника або квадрата. це графічний ключ. Деякі власники гаджетів встановлюють найскладніші коди доступу, забувши які вони не можуть відкрити свій смартфон.

  Для введення графічного ключа необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій:

  • Зайти в розділ «Налаштування», «Блокування і захист».
  • Вибрати тип ключа. намалювати фігуру, що складається мінімум з 4-х точок. Для перевірки повторити.
  • Код на телефон встановлений.

  На замітку! Відключивши функцію «Показати ключ», користувач приховає задану їм фігуру від сторонніх осіб, і смартфон буде надійно захищена.

  Якщо немає можливості отримати доступ до Android

  Коли код є, його можна легко прибрати, скасувавши відповідні налаштування в телефоні. Але, коли користувач забув графічний ключ Андроїда, що робити в цій ситуації.

  Існує безліч методик, які дозволять отримати доступ до можливостей гаджета. Деякі з них не вимагатимуть виконання складних дій, інші припускають наявність певного досвіду, знань.

  Скористатися аккаунтом Google

  При наявності доступу до мережі Інтернет, розблокувати екран можна вказавши пошту і пароль. Так, як обійти заданий користувачем код на телефоні за допомогою облікового запису Google:

  • Неправильно вказати ключ. 5 рази, поки на екрані не покажеться попередження про те, що пристрій буде заблоковано на 30 секунд;
  • Клікнути на віконці «Забули код», занести свої дані і зняти блокування.

  Увага! Починаючи з операційки Android 5.0, у багатьох прошивок дана можливість відсутня.

  READ  Як перекинути додаток з телефону на комп'ютер

  Якщо пароль від аккаунта Google загублений, його доведеться відновити, скориставшись будь-яким пристроєм або PC. Для цього буде потрібно доступ до мережі Інтернет. включити Wi-Fi або мобільні дані. Смартфон знайде точку доступу, якщо він вже в ній працював до цього (зробити це можна навіть при заблокованому екрані).

  Скидання ПІН-коду за допомогою функції Recovery

  Деякі користувачі не вважають за потрібне запам’ятовувати адресу електронкою і пароль доступу до неї, і стикаються з ситуацією, як розблокувати смартфон, якщо забув графічний ключ.

  На допомогу прийде простий режим Recovery, який активується одночасним утриманням кнопки запуску гаджета і гучності «-» або «»:

  • Опуститися на сходинку «Factory Reset»;
  • Знайти пункт «Так», клікнути по ньому за допомогою кнопки живлення;
  • Перейти на рядок «Reboot system now».

  Це дозволить скинути введені користувачем дані і повернути початкові налаштування.

  На замітку! Функція Recovery видаляє тільки контакти, SMS, записи, але тільки, якщо не було виконано додаткове копіювання. Відео, фото і музика залишаться в будь-якій ситуації.

  Якщо дані є, а необхідність в них немає

  Якщо власник гаджета пам’ятає код доступу, відключити його він може за допомогою простих налаштувань. Як прибрати графічний ключ з Андроїда даними способом:

  • Зайти в пункт «Налаштування». На смартфонах Lenovo і інших сучасних гаджетах іконка представлена ​​в формі «Шестерінки».
  • Меню «Безпека», «Блокування». Встановити «Прокрутку» або вказати «Ні».

  Скасувавши встановлені установки, користувач швидко розблокує свій телефон або планшет. При необхідності власник гаджета поверне код доступу назад. Знаючи, як зняти ключ зі свого смартфона, користувач зможе безе праці користуватися всіма його перевагами.

  Увага! При установці або заміні графічного ключа краще записати його, щоб в майбутньому запобігти можливим проблемам з розблокуванням / блокуванням екрана свого смартфона.

  За допомогою видалення gesture.key

  Якщо на гаджет встановлено кастомними Recovery і є root, завдання вирішується за допомогою видалення системних файлів, що відповідають за введення графічного ключа і пароля. gesture.key і password.key.

  На гаджет буде потрібно закинути архів файлового менеджера Aroma (без розпакування), після чого:

  • Вимкнути пристрій і увійти в меню Recovery.
  • Вибрати пункт Install zip.
  • Натиснути на Choose zip from / sdcard і відкрити в папку з архівом.
  • Перейти в системну папку, знайти і видалити вищевказані файли. Також рекомендується стерти locksettings.db, locksettings.db-wal і locksettings.db-shm.

  Після такої операції пристрій треба перезавантажити, після чого вводиться будь-пароль. Ключ можна просто змінити. В цьому випадку скачується і встановлюється новий GEST.zip (через Recovery). Після перезавантаження ключа не буде.

  Samsung

  Якщо не працює розблокування, графічний ключ на Android Samsung Galaxy так само, як і на інших моделях корейського виробника, можна скинути в такий спосіб:

  • Вимкнути гаджет і дістати його АКБ на 4 секунди, якщо є така можливість.
  • Натиснути клавіші Home, збільшення гучності, включення і утримувати до появи вібрації, а потім. логотип Android. На деяких моделях є варіації використання клавіш. Наприклад, на Galaxy S2 кнопку гучності треба тиснути в сторону зменшення, а кнопку харчування взагалі натискати не потрібно. А на Galaxy Mini натискати слід тільки кнопки харчування і центральну.
  • Потрапивши в системне меню, необхідно вибрати пункт wipe data / factory reset, а потім Yes. delete all user data.

  Після цього гаджет скине всі налаштування до заводських.

  Отримання ROOT-прав

  Дієвих варіантів для отримання ROOT-доступу безліч, але єдиного рішення для всіх моделей гаджетів не існує. Навіть варіантів самого root кілька: повний, тимчасовий і Shell. Способи рутірованія теж різні:

  • програмними засобами на самому Android або за допомогою утиліт на PC під Windows;
  • прошивкою з уже вбудованим root.

  Как убрать блокировку экрана на Андроиде, снять блокировку по графическому ключу, пин коду и паролю?

  Прості способи зняття блокування на популярних моделях

  Відразу скажемо, що абсолютно простих способів розблокувати графічний пароль на Android, зберігши дані, немає. Якби все було легко, то і графічний ключ ніхто б не використовував.

  Є кардинальний метод вирішення розблокування. скидання до заводських налаштувань через меню Recovery Mode, після якої операційна система повертається в початковий стан.

  Як відомо, графічний ключ на пристрої з коробки не вводиться за визначенням, ця процедура вже залежить від виробника гаджета.

  Щоб зробити Data Reset на моделях HTC, потрібно:

  • Вимкнути пристрій (по можливості витягти на кілька секунд і вставити назад батарею).
  • Натиснути на кнопки зменшення гучності та живлення до появи меню Recovery.
  • У меню, вибрати пункт Clear Storage.

  Всі настройки будуть скинуті, в тому числі блокування. Також втечуть всі призначені для користувача дані, і гаджет доведеться заново налаштовувати.

  Повне перезавантаження в залежності від моделі гаджета

  Якщо представлені способи не приносять очікуваних результатів, потрібно скинути ключ через інженерне меню. Процес називають скиданням налаштувань, або Wipe Data. А після операції девайс налаштовується заново. Вхід в інженерне меню на різних пристроях виконується по-різному.

  Як видалити графічний ключ за допомогою PC

  Видалити графічний ключ з Android, точніше, файл gesture.key, можна, якщо підключити девайс до PC в режимі накопичувача. В цьому випадку за допомогою провідника Windows можна увійти в системний розділ і видалити зайвий об’єкт.

  Для моделей HTC є спосіб, передбачений безпосередньо виробником. Порядок дій наступний:

  • Встановіть на комп’ютер програму HTC Sync.
  • Підключіть ваш смартфон до комп’ютера.
  • Встановіть на заблокований пристрій додаток Screen Lock Bypass.
  • перезавантажте телефон.

  У випадку з Huawei можна вчинити дещо по-іншому. необхідно:

  • Завантажити та встановити на PC програму Hisuite.
  • Підключити до комп’ютера гаджет, запустити утиліту і вибрати вкладку «Контакти».
  • У вікні «Мій email» увійти в систему і видалити пароль графічного ключа.

  Якщо це Samsung і він підключений до аккаунту, можна скористатися програмної розблокуванням. Для цього слід:

  • Зайти на сайт Samsung account.
  • Знайти розділ «Контент і сервіси»,
  • У новому вікні вибрати команду «Розблокувати екран».

  А що робити, якщо забув графічний ключ на Android Sony? Розблокувати графічний ключ на смартфоні Sony Xperia можна за допомогою утиліти PC Companion, доступною на офіційному сайті служби техпідтримки (support.sonymobile.com). Гаджет підключається до PC за допомогою USB-кабелю, а всі основні кроки виконуються у вікні програми, яка здійснить оновлення встановленого на смартфоні ПО і скине ключ.

  У загальному випадку скидання графічного ключа через PC виконується в наступному порядку:

  • Гаджет підключається до комп’ютера і запускається режим налагодження.
  • Запускається попередньо скачаними на PC програма Adb.
  • В командний рядок вводиться:
  • adb shell cd /data/data/com.Android.providers.settings/databases
  • sqlite3 settings.db;
  • update system set value = 0 where name = ‘lock_pattern_autolock’;
  • update system set value = 0 where name = ‘lockscreen.lockedoutpermanently’;
  • .quit.
  зняти, ключ, телефон

  Після чого залишається лише перезавантажити пристрій. Ефективно, надійно, але, скажімо, далеко не найприємніше заняття.

  Lenovo

  Так само просто можна скасувати графічний ключ в Lenovo. З цією метою слід:

  • Вимкнути гаджет.
  • Одночасно натиснути та утримувати такі кнопки: включення, збільшення і зменшення гучності.
  • На екрані з’явиться меню Recovery, в якому потрібно знайти і натиснути на wipe / factory reset.

  Як бачимо, способи приблизно однакові для самих різних моделей і виробників. До речі, на Prestigio скинути графічний ключ можна точно так же.

  Різниця у виборі клавіш є, але знайти правильні для конкретного пристрою не представляє великої праці. Завжди можна скористатися офіційним сайтом виробника, де необхідна інформація зазвичай представлена. А деякі «китайці» навіть самі відкочуються до заводських налаштувань після невдалого введення ключа дев’ять разів поспіль.

  За допомогою очищення розділу в режимі FastBoot

  Пристрій можна розблокувати в режимі FastBoot, який застосовується не тільки для скидання налаштувань, але і для інсталяції прошивок. Правда, потрібне підключення гаджета до PC. Коли режим включається, Windows за допомогою встановлених драйверів визначає Android як сумісний з режимом ADB пристрій. Далі виконується наступне:

  • Встановити на гаджет меню Recovery CWM або TWRP з режиму FastBoot. В Samsung прошити Recovery можна тільки за допомогою програми Odin.
  • Перейти в меню Advanced, потім. в файловий менеджер.
  • Знайти системну папку, в якій видалити вручну файли ключа.

  Якщо ставити утиліту FastBoot на PC, краще це робити в пакеті з офіційною програмою Android SDK. Крім того, знадобиться свіжа версія Java. Але найпростіше використовувати програму Adb Run, яка в собі містить необхідні команди і вміє розблокувати графічний ключ. Це робиться так:

  • На PC встановлюються Adb Run і драйвера Android.
  • Гаджет переводиться в режим FastBoot.
  • Запускається Adb Run.
  • У разі переходу до меню Manual Command, а потім. в розділ ADB.
  • Вводиться команда «fastboot erase data або fastboot.w».
  • Смартфон або планшет перезавантажується.

  Как разблокировать графический ключ


  BETATECH.COM.UA 2021