Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зняти пароль з телефону якщо забув

Table of Contents

Як розблокувати смартфон Huawei якщо забули пароль?

Компанія Huawei. один з лідерів серед виробників смартфонів на ОС Android у плані безпеки. Надійні засоби антивірусного захисту, сканер відбитка пальця і ​​кілька способів блокування дозволяють користувачами залишатися спокійними за особисті дані.

Але такий захист може зіграти і злий жарт з власником телефону, забула про те, який встановлений пароль. На радість користувачів з поганою пам’яттю, отримати доступ до смартфону в такому випадку все-таки можна.

Існує два способи, як розблокувати телефон Huawei, якщо забув пароль (при цьому неважливо, графічний, символьний або пін-код).

Перший спосіб розблокування

Цей спосіб розблокування Huawei в останніх версіях Android не працює. Спробуйте, якщо немає, то тільки робити скидання налаштувань (спосіб 2).

Спосіб полягає в перевірці користувача на знання даних від аккаунта, до якого прив’язаний телефон. Для його активації потрібно п’ять разів ввести неправильний пароль. Після цього, порядок дій по разлочке повинен бути наступним:

 • Знайти на екрані напис «Забули пароль? »І натиснути на неї (може позначатися як« Відновити PIN »).
 • В інтерфейсі відновлення буде потрібно ввести e-mail облікового запису Google, пароль від нього, а також, в деяких випадках, відповідь на секретне питання, яке було задане при реєстрації (вводити потрібно саме той акаунт Google, до якого прив’язаний телефон)
 • Якщо все вірно, залишилося вибрати новий спосіб блокування екрана.

Другий спосіб розблокування

Другий спосіб розблокувати телефони Huawei p20 lite, Honor, Ascend або Nova. зробити повне скидання налаштувань. При цьому, всі ваші дані з телефону втечуть.

Але іншого виходу немає, інакше у всіх паролі і захисту просто не було б сенсу.

Зробити скидання налаштувань на Huawei можна наступним чином:

 • Вимкніть телефон 10-секундним утриманням клавіші вимикання.
 • Перейдіть в Recovery-режим 10-секундної фіксацією кнопок включення і зниження гучності.
 • Виберіть кнопками гучності пункт «Wipe Data / Factory Reset». На сучасних смартфонах (Huawei P9 і P10, Nova 2, Mate S) в залежності від прошивки може з’явитися попереднє меню з сенсорним управлінням, де потрібно вибрати пункт «Factory Reset».
 • Підтвердіть рішення вибором в аналогічному порядку пунктів «Yes» або «ОК».
 • По завершенні скидання. натисніть на «Reboot System Now», після якого буде потрібно заново налаштувати телефон.

Метод введення даних Google-аккаунта є кращим, оскільки він дозволяє зберегти всі призначені для користувача дані на телефоні.

хотілося б вам порекомендувати не обмежувати блокування смартфона Huawei тільки PIN-кодом, щоб не потрапити в ситуацію, коли ви його забули, а іншого варіанту немає. Додавайте різні способи розблокування. по відбитку пальця і ​​по розпізнаванню особи (якщо звичайно, така функція у вашому телефоні є)

Як розблокувати пароль на телефоні Samsung, використовуючи диспетчер пристроїв Android

Даний спосіб має на увазі використання схожого сервісу від Google для всіх Android-пристроїв. Для того щоб розблокувати Samsung, якщо пароль забутий, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

На іншому телефоні або PC перейдіть на веб-сторінку https://www.google.com/Android/devicemanager. Увійдіть до свого облікового запису Google.

Виберіть Ваше пристрій (якщо воно не визначено автоматично). Потім натисніть на опцію «Блокувати». Введіть новий пароль для блокування екрана Вашого пристрою і підтвердіть його повторним введенням. Знову натисніть «Блокувати».

Тепер розблокуйте Ваш Samsung за допомогою даного щойно створеного пароля.

Розблокування екрана Samsung через сервіс Find My Mobile

Сервіс Find My Mobile може надати неоціненну послугу власникам Samsung в ситуації, коли пароль від пристрою забувся або якщо пристрій було втрачено. Для того щоб скористатися цією функцією, Вам необхідно мати заздалегідь зареєстрований акаунт Samsung, а також підключення до мережі на іншому телефоні або комп’ютері. Головним плюсом даного способу є збереження всіх даних пристрою.

Перейдіть на веб-сторінку https://findmymobile.Samsung.com/ і увійдіть в Ваш аккаунт Samsung.

У правій частині вікна натисніть на «Ще» і з повного переліку опцій виберіть «Розблокувати моє пристрій».

Введіть в порожній рядок пароль від вашого облікового запису та підтвердіть рішення, натиснувши на «Розблокувати».

Після цього телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити на телефоні новий пароль.

Як розблокувати телефон Samsung за допомогою програми

Професійна утиліта від компанії Tenorshare дозволяє якісно і оперативно зняти блокування будь-якого пристрою на Android незалежно від типу блокування (пін-код, пароль, графічний ключ або відбиток пальця). 4uKey for Android розроблена спеціально для розблокування Android-смартфонів в подібних випадках і гарантує негайний результат.

Крок 1 Завантажте програму з офіційного сайту розробника і встановіть її на Ваш PC. Підключіть Ваш телефон Samsung до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Крок 2 Запустіть програму. У головному меню виберіть опцію «Прибрати блокування екрану».

Крок 3 Програма почне перевірку даних, після чого запустить процес видалення блокування екрану Вашого Samsung. При появі повідомлення про видалення даних пристрою, виберіть «ОК».

Крок 4 Після завершення процесу видалення вам буде запропоновано увійти в режим відновлення. Вимкніть пристрій і одночасно натисніть і утримуйте кнопки «Збільшення гучності» «Додому» «Харчування».

Крок 5 Потім 4uKey for Android автоматично зніме екран блокування. Через кілька хвилин ви повністю побачите весь процес.

Як розблокувати телефон Samsung, якщо забув пароль

Користувачі смартфонів часто блокують свої смартфони за допомогою графічних ключів, пін-кодів або паролів для захисту персональних даних від чужих осіб. Однак трапляється, що власники телефонів самі ж їх забувають і задаються питанням, як ефективно відновити пароль без втрати даних? У даній статті ми пропонуємо Вам кілька простих способів вирішення даної проблеми, які підійдуть для розблокування будь-якої моделі Samsung, будь то Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3, Galaxy Note 9 / Note 8 / Note 7.

Як розблокувати екран Samsung, якщо забув пароль, через обліковий запис Google

Наступний спосіб працює тільки на версіях Android 4.4 і нижче. При цьому Ваші дані також залишаться на пристрої без змін. Зверніть увагу, що для отримання успішного результату Ваше заблокований пристрій має бути підключений до мережі.

Введіть на екрані смартфона невірний пароль, пін-код або графічний ключ 5 разів.

Виберіть опцію «Забули візерунок / пароль». Далі введіть дані облікового запису Google або пін резервної копії.

Після цього телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити новий ключ / пароль.

Розблокування Samsung за допомогою додаткового пін-коду

Винятковим для телефонів Samsung способом розблокування екрану, якщо Ви забули пароль, є використання додаткового пін-коду. При установці графічного ключа як блокування власник повинен також задати додатковий пін-код.

Введіть неправильну комбінацію розблокування 5 разів. Після появи повідомлення про повтор спроби через 30 секунд виберіть в нижній частині екрана опцію «Додатковий пін-код».

Введіть пін-код, який Ви задали при установці блокування екрану. Натисніть «ОК». Блокування екрану буде знята.

Як Ви бачите, немає причин впадати у відчай, якщо Ви раптом забули пароль від свого смартфона і не знаєте, як отримати назад доступ до всіх важливих даних. З перерахованих вище рішень Ви можете вибрати будь-який. кожен спосіб поверне Вам контроль над телефоном протягом декількох хвилин. Діліться в коментарях сподобалися способами, а також пропонуйте Ваші власні!

Розблокування пам’яті телефону

Деякі моделі телефонів дозволяють окремо закривати доступ до різних файлів, які знаходяться в пам’яті (або телефону, або найчастіше додаткової карти пам’яті).

В такому випадку, знову ж таки, не виключено, коли Ви не будете знати (або пам’ятати) встановлений пароль і функціонал пристрою буде для Вас частково недоступний. Це дуже неприємно, коли необхідна Вам інформація начебто знаходиться під рукою, але в той же час не доступна для Вас.

READ  Як оновити WhatsApp на телефоні

Для вирішення цієї проблеми доведеться замислитися над розблокуванням карти пам’яті. Є такий варіант, як форматування, який дозволить швидко вирішити питання з незнанням коду. Але він не вирішить питання відновлення інформації, так як вся вона буде знищена в результаті форматування.

Тому такий варіант підходить не всім. Всі інші способи, що дозволяють розблокувати пам’ять телефону, грунтуються на застосуванні додаткового програмного забезпечення.

Для цього Вам буде потрібен кабель, який йшов в комплекті з телефоном (або був придбаний Вами додатково) для його підключення до комп’ютера, або кардрідер (невеликий пристрій, який дозволить прочитувати інформацію з карти пам’яті, підключаючи її до комп’ютера окремо від телефону).

Одна з програм, за допомогою якої можна робити розблокування. JetFlash Recovery Tool. Завантажити її можна з офіційного сайту розробників. Її також можна застосовувати і для форматування карти пам’яті.

Головне, щоб Ви усвідомлювали всі свої дії і прекрасно розуміли те, що Ви робите. Інакше можна просто порушити працездатність телефону, яку не завжди вдається відновити.

Так що якщо Ви не знаєте самі як розблокувати телефон, зробити якесь інше дію з ним, то краще зверніться за допомогою до професіоналів. Але я все-таки сподіваюся, що Ви не будете стикатися з подібними проблемами і будете з розумом звертатися зі своїм телефонним апаратом.

Як розблокувати телефон Samsung?

Телефони цього виробника також оснащені функцією блокування доступу за допомогою спеціального захисного коду, який легко можна забути

Якщо у Вас стався саме такий випадок (ну або хтось інший заблокував Ваш телефон, всяке буває) і Ви не знаєте як розблокувати телефон, то встановіть собі на комп’ютер програму з назвою Samsung @ home 9.41. З її допомогою Ви легко зможете впоратися з цією проблемою. Функціонал цієї утиліти досить простий, і Ви зможете без особливих зусиль розібратися з її настройками.

Розблокування телефону, залежно від марки виробника і операційної системи

Багато сучасних моделей телефонів підтримують функцію захисту телефону за допомогою спеціальних паролів, які користувач встановлює самостійно.

Але завжди є ризик забути встановлений Вами ж код, що унеможливить подальшу експлуатацію мобільного апарату. В такому випадку розблокувати телефон можна використовувати функцію обнулення прошивки. Іншими словами. це скидання всіх налаштувань телефону до заводських значень.

Звичайно, Вам потім заново доведеться виробляти всі встановлені раніше налаштування, але іншого виходу немає. Цей вид розблокування телефону різний для різних виробників.

Розблокування SIM-карти телефону

Невелика пластикова картка з чіпом посередині. це те незамінний пристрій, без якого мобільний телефон просто не потрібний як такої.

Мова йде, природно, про SIM-карті. Чіп, який в ній застосовується, хоч і невеликих розмірів, але дозволяє зберігати певний обсяг інформації, яка часто є конфіденційною.

Для збереження цих даних також використовують технологію мінімізації за допомогою так званого PIN-коду, який запитується при включенні телефону.

Якщо Ви невдало введете пін-код три рази, то мобільний пристрій буде запитувати у Вас інший код, так званий PUK-код. Він зазвичай складається з восьми цифр і надається Вам разом з SIM-картою. Якщо Ви не можете використовувати телефон через незнання PIN-коду, то просто скористайтеся PUK-кодом.

Якщо ж і його Ви не знаєте і він ніде не записано (а документи від SIM-карти загублені, наприклад), то перше, що потрібно зробити. це подзвонити на номер служби підтримки Вашого мобільного оператора. Там Вам підкажуть як дізнатися свій PUK-код (можливо навіть вдасться з’ясувати його по телефону).

Якщо ж можливості зателефонувати немає, то зверніться до найближчого сервісного обслуговування абонентів, захопивши з собою SIM-карту і телефон, в якому вона використовувалася (у Вас також можуть зажадати паспорт). Номери операторів мобільного зв’язку України, а також спосіб швидкого зв’язку з ними Ви можете переглянути]] тут]].

Як розблокувати телефон LG

З телефонами цього виробника все не так просто, як з іншими. Якщо Ваш телефон заблоковано, то відновити його працездатність вийде тільки за допомогою спеціальних кодів. Вся складність в тому, що у кожної моделі свій код, так що спільного рішення просто не існує.

Як розблокувати телефон на Android

Якщо ви забули графічний ключ для входу в аккаунт розблокувати телефон нескладно. Швидше за все у вас є акаунт Google прив’язаний до телефону, якщо так, то потрібно зробити наступне:

Потрібно кілька разів поряд ввести будь-який графічний ключ, поки система сама не запитає вас: «Забули пароль?» Просто натисніть на це посилання і введіть імейл для входу в свій Google аккаунт і пароль, а потім «Увійти в систему»

Як розблокувати телефон Nokia?

 • комп’ютер (або будь-який його аналог: ноутбук, нетбук, планшет) з доступом в Інтернет;
 • USB кабель, відповідний до телефону;
 • програма Nokia PC Suite, яка повинна бути попередньо встановлена ​​на Вашому комп’ютері і (бажано) оновлено до останньої версії. Завантажити її можна з офіційного сайту компанії Nokia (nokia.ua);
 • програма Nokia Unlocker Tool, яка також повинна бути на Вашому комп’ютері.

Далі запускаєте програму, вставляєте кабель в комп’ютер і підключаєте до телефону. Коли телефон буде розпізнано програмою Nokia PC Suite, можна запускати програму NokiaUnlockerTool. Після цього телефон буде пізнаний і цією програмою.

Проводьте запит коду і програма повинна розблокувати телефон. Якщо ж цей спосіб не допоможе, то звертайтеся в ремонт телефонів або найближчий сервісний центр виробника Вашого мобільного апарату.

Як розблокувати телефон, якщо забув ключ або пароль

На сьогоднішній день мобільний телефон. це не просто засіб комунікації. Це багатофункціональний девайс, без якого важко собі уявити будній (втім, і вихідний) день середньостатистичної людини.

Зараз в телефоні може зберігатися велика кількість конфіденційної інформації, розголос якої абсолютно не цікава власнику. У зв’язку з цим, часто доводиться блокувати телефон, встановлювати різні коди і паролі. Але в щоденній рутині легко можна забути призначені паролі.

Так само сам код може бути випадково встановлено допитливою дитиною або сунуть свій ніс куди не потрібно знайомим. Так може виявитися заблокований не тільки телефон, але і сама SIM-карта, після чого доведеться неабияк поламати голову над питанням «як розблокувати телефон?».

Ця проблема глобальна, тому виробники телефонів часто передбачають функцію самостійної розблокування телефони. Але перед цим потрібно розібратися і визначити, який же все-таки вид блокування стався і що саме заблоковано? З цією метою ми розіб’ємо нашу статтю на такі пункти:

 • Порятунок телефону, заблокованого оператором.
 • Розблокування телефону, залежно від виробника.
 • Проведення розблокування SIM-карти.
 • Відновлення роботи телефону, в якому була заблокована пам’ять.

Як зняти графічну блокування через TWRP Recovery

У TWRP Recovery є файловий менеджер. через нього проводиться видалення файлів, які виводять пароль або графічний ключ, без установки Aroma File Manager. Для цього перекажіть мобільний гаджет в режим відновлення (див. Попередній метод) і відкрийте «Advanced».

Зайдіть в папку / data / system / і видаліть такі файли:

 • «Gatekeeper.password.key» (в старих версіях Android файл називається «password.key»)
 • «Gatekeeper.pattern.key» (в старих прошивках. «gesture.key»)
 • «Locksettings.db»
 • «Locksettings.db-wal»
 • «Locksettings.db-shm»

Тапніте по одному з файлів і в списку виберіть «Delete».

Щоб підтвердити, зробіть свайп вправо.

Далі натисніть «Back» і виконайте аналогічні дії з рештою файлами.

Для перезавантаження Android, поверніться в головне меню і виберіть «Reboot» → «System».

Розблокуємо графічний ключ на китайських телефонах з процесорами MTK

Смартфони Meizu, Xiaomi, Lenovo, Fly, Elephone, Blackview, ZTE, Bluboo, Doogee, Oukitel, UMI і інших китайських виробників, що працюють на чіпах MTK, прошиваються утилітою SP Flash Tool. За допомогою неї легко встановлюється кастомними Recovery, не очищаючи інші розділи, а вже через TWRP або CWM можна видалити файли «password.key» (або «gatekeeper.password.key» в нових версіях Android), «gesture.key» ( «gatekeeper.pattern.key »),« locksettings.db »,« locksettings.db-wal »і« locksettings.db-shm ».

(!) Для деяких китайських смартфонів із заблокованим загрузчиком, що працюють на Android 7.0 Nougat і вище, даний метод не підійде. На них необхідно активувати пункт «Заводська розблокування» ( «OEM unlock»). Це робиться через меню «Налаштування» → «Для розробників», куди неможливо потрапити на заблокованому телефоні.

Завантажте актуальну версію програми з офіційного сайту: http://spflashtool.com/, посилання на USB драйвери під чіпи MTK знаходиться в інструкції по установці Fastboot. Скачайте файл образу Рекавері і « scatter.txt» для вашого процесора. їх можна знайти в топіках відповідних моделей на таких форумах як 4PDA, XDA-Developers, Needrom. Помістіть файли в одну папку, щоб шлях не містив кириличних символів. Образ перейменуйте в «recovery» з розширенням «.img».

Разархівіруйте SP Flash Tools на диск «C: \». Відкрийте папку і запустіть «flash_tool.exe» від імені адміністратора.

Клацніть на «Scatter-loading», перейдіть в папку де знаходиться «recovery.img» і виберіть scatter файл.

Відзначено буде тільки розділ «recovery». Вгорі натисніть «Download».

Тепер вимкніть смартфон, дістаньте батарею (якщо можливо) на кілька секунд, вставте назад і підключіть вимкнений апарат до PC через USB.

З’явиться червона смуга «Download DA 100%».

Далі жовта, яка покаже на скільки відсотків завершено процес прошивки.

В кінці з’явиться вікно «Download Ok», що позначає успішну установку Recovery.

READ  Знайти телефон за номером на мапі онлайн

Потім потрібно відразу запустити Рекавері, щоб стічне НЕ перезаписати кастомними при першому включенні. Зазвичай на китайських телефонах необхідно утримувати кнопку живлення і збільшення гучності до появи спеціального меню. Кнопкою Volume «UP» переміститеся на пункт «Recovery» і підтвердіть за допомогою Volume «Down».

Тепер переходимо до пунктів інструкції 5 або 6 (в залежності від встановленого Recovery: CWM або TWRP) і видаляємо забутий пароль.

Ввести дані облікового запису Google

Робочий спосіб для пристроїв на Android 4.4 і нижче. Починаючи з Android 5.0, цю опцію прибрали з багатьох прошивок. Але так вчинили не всі виробники, тому перевірте, чи працює у вас чи ні.

Коли телефон або планшет підключені до мобільної мережі або Wi-Fi, щоб розблокувати, досить просто вказати e-mail і пароль. Для цього 5-10 разів неправильно введіть графічний ключ, після чого спливе попередження про блокування пристрою на 30 секунд.

ЗАБЫЛ ПАРОЛЬ НА АНДРОЙДЕ КАК РАЗБЛОКИРОВАТЬ ТЕЛЕФОН/КАК СБРОСИТЬ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ

На екрані з’явиться кнопка «Забули графічний ключ?», Клацнувши по якій, можна ввести свої дані і розблокувати апарат.

Якщо забули пароль від аккаунта, доведеться його відновити. перейдіть на цю сторінку з працюючого гаджета або PC.

Зверніть увагу, що даний спосіб вимагає обов’язкового доступу до Інтернету. Тому відкрийте панель швидких налаштувань, зробивши свайп вниз ( «шторку» можна розкрити прямо з екрану блокування на Android 5.0 Lollipop і новіше) і включіть мобільні дані або Wi-Fi. Пристрій підключиться до точки доступу, якщо воно працювало в цій мережі раніше.

Як скинути пароль і розблокувати графічний ключ на Android

Якщо ви забули пароль або графічний ключ на Android, це не привід панікувати. Доступ до смартфону можна відновити, причому існують кілька способів зняти блокування. В оновленій інструкції докладно розказано про кожного з них.

Скидання графічного пароля за допомогою ADB

Графічний ключ можна видалити, використовуючи ADB. Вам необхідно підключити апарат через USB до комп’ютера і вводити потрібні команди. Всі подробиці в інструкції →

Метод буде працювати тільки при включеній налагодженні по USB.

Додатковий PIN-код на Samsung

На телефонах Samsung, що працюють під управлінням Android 5.0 і нижче, задаючи малюнок, потрібно встановлювати додатковий PIN-код. І якщо графічний ключ ви забули, а PIN-код пам’ятайте, його можна ввести і розблокувати смартфон.

Малюйте будь-який неправильний візерунок до появи повідомлення, що повторити спробу можна тільки через 30 секунд.

ЗАБЫЛ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ ANDROID 2021/ЗАБЫЛ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ КАК РАЗБЛОКИРОВАТЬ АНДРОИД

Потім почекайте півхвилини і клацніть на кнопку «Додатковий PIN-код» в нижньому правому куті. Введіть PIN і натисніть «ОК».

Блокування на телефоні повністю віддалиться.

Як скинути графічний ключ на смартфонах Samsung, використовуючи Odin

Для телефонів і планшетів Samsung, що працюють під управлінням Android нижче 7-й версії, є простий метод зняття блокування. Спочатку прошивається TWRP або CWM Recovery за допомогою програми Odin, і через кастомними Рекавері видаляється пароль.

(!) На пристроях Samsung з Android 7.0 і новіше, для установки кастомними Recovery потрібно активувати функцію «OEM unlocking», що знаходиться в «Налаштуваннях». Перейти туди з заблокованого екрану не вийде.

Встановіть драйвери і скачайте файл образу CWM або TWRP в формате.tar для вашої моделі. його можна знайти у відповідних топіках на сайтах Needrom, XDA-Developers, Sammobile, 4PDA, twrp.me.

Розпакуйте архів з Odin і запустіть програму.

Переведіть смартфон в режим прошивки (він же Bootloader, режим завантаження). Для цього на вимкненому апараті затисніть і утримуйте 3 клавіші:

 • «ВКЛ» зменшення гучності кнопка «Додому» ( «Home»)

Коли потрапите в таке меню, натисніть клавішу збільшення гучності, щоб продовжити.

На екрані з’явиться Android і напис «Downloading». значить, ви перевели Samsung в режим прошивки.

Підключіть телефон до комп’ютера через USB і дочекайтеся установки драйверів. У першій клітинці «ID: COM» відобразиться підключений порт, а в балках з’явиться повідомлення «Added».

зняти, пароль, телефон, якщо

Тепер натисніть кнопку «AP» ( «PDA» в старих версіях Odin) і виберіть файл Recovery.

Якщо навпроти «AP» стоїть галочка, а в поле поруч прописаний шлях до файлу, можна приступати.

Оскільки вага файлу Рекавері маленький, процес займе пару секунд. В логах з’явиться повідомлення «All threads completed. (Succeed 1 / failed 0) », а у верхній лівій клітинці.« PASS! ». Це означає, що прошивка кастомними Recovery пройшла успішно.

Тепер вимкніть телефон і утримуйте одну з комбінацій клавіш, щоб потрапити в Recovery:

 • «Додому» підвищення гучності включення
 • «Додому» «ВКЛ» (на старих Samsung)
 • Збільшення гучності включення (на старих планшетах)

Залежно від встановленого Рекавері: CWM або TWRP, переходите до пунктів 5 або 6 даної статті і робіть це:

 • «Password.key» ( «gatekeeper.password.key»)
 • «Gesture.key» ( «gatekeeper.pattern.key»)
 • «Locksettings.db»
 • «Locksettings.db-wal»
 • «Locksettings.db-shm»

Як скинути пароль на телефоні Android, використовуючи сервіс «Знайти моє пристрій» від Google

Google пропонує своїм користувачам досить зручний сервіс «Find my device» ( «Знайти моє пристрій»). За допомогою нього Ви можете знайти втрачений або вкрадений смартфон, а також розблокувати телефон віддалено, ніж ми зараз і скористаємося.

На будь-якому пристрої зайдіть на сторінку сервісу Equipment managementВиполніте вхід в Вашу обліковий запис.

Зі списку пристроїв виберіть необхідне (в разі, якщо їх у Вас кілька). Потім виберіть «Блокувати».

Задайте новий пароль блокування екрана. Введіть його повторно для підтвердження. Знову виберіть «Блокувати».

Даний пароль введіть на Вашому смартфоні Android. Телефон буде успішно розблоковано. Після цього Ви можете залишити даний пароль або поміняти його в налаштуваннях телефону на інший тип блокування.

Для відновлення роботи екрану за допомогою облікового запису Google

На смартфонах Android версії 4.4 і нижче можна зняти блокування екрану, використовуючи дані облікового запису Google. Однак необхідною умовою є наявність у заблокованого смартфона підключення до мережі Wi-Fi.

Навмисно введіть невірний пароль / пін-код / ​​малюнок блокування 5 разів. З’явиться повідомлення про те, що спроби можна буде відновити через півхвилини.

У нижній частині екрана виберіть опцію «Забули візерунок».

Для розблокування Вам буде запропоновано ввести логін (електронну пошту) і пароль від зареєстрованої на телефоні облікового запису Google. Також Ви можете використовувати для розблокування пін-код резервної копії, якщо такий було встановлено Вами раніше.

Як я можу швидко скинути пароль екрану блокування?

Спеціально створена для подібних випадків утиліта від розробника Tenorshare стане кращим помічником при вирішенні проблеми забутого пароля / коду / малюнка блокування екрану на Android. Все, що Вам знадобиться зробити. це встановити програму на Вашому комп’ютері і слідувати підказкам самої програми.

Підключіть телефон Android до вашого комп’ютера. Запустіть програму 4uKey for Android.

У головному меню утиліти виберіть опцію «Видалити».

Після закінчення перевірки даних запуститься процес видалення блокування екрану смартфона.

При появі повідомлення про видалення всього вмісту телефону натисніть «Окей».

Дочекайтеся завершення процесу, а потім здійсніть вхід в режим відновлення. Для цього дотримуйтеся порад програми.

Натисніть кнопку “Далі”. Програма запропонує Вам виконати дії по відновленню на смартфоні заводських налаштувань і подальшої перезавантаження пристрою. Після цього Ви можете знову вільно користуватися своїм пристроєм.

Як скинути пароль блокування Android через заводські настройки

Один з найпростіших способів видалення блокування екрану Android полягає в скиданні всіх налаштувань пристрою до заводських, при якому всі дані телефону, включаючи задані паролі, повністю видаляються. Слід враховувати, що всі Ваші особисті файли також будуть стерті. Для захисту телефонів від крадіжки після 2016 року у телефонах Android з’явилася функція «Захист від скидання до заводських налаштувань», яка при операції скидання запитує у користувача дані облікового запису Google, встановленого на телефоні.

Переведіть заблокований телефон в режим відновлення, використовуючи комбінації кнопок, які підходять саме для вашої моделі пристрою.

У режимі відновлення використовуйте кнопки збільшення / зменшення гучності для вибору опцій і кнопку живлення для підтвердження вибору. З переліку опцій виберіть «Стерти дані / Скидання до заводських налаштувань» ( «Wipe data / factory reset»). Після повідомлення про необхідність видалення всіх даних натисніть «Так».

Дочекайтеся завершення процесу скидання і виберіть «Перезавантажити систему зараз» ( «Reboot system now»). Після завантаження телефону в звичайному режимі блокування екрану буде відключена.

Як скинути пароль на Android?

Часто користувачі смартфонів забувають різні важливі паролі. від облікового запису Google, різних додатків, але трапляється і таке, що невідомий виявляється пароль блокування екрану! Незважаючи на те, що даний пароль використовується до декількох десятків разів на день, трапляється і таке. Іноді це відбувається, тому що пристроєм тривалий час не користувалися, а іноді. в результаті жарти друзів або ненавмисних дій дітей. Як би там не було, відновити доступ до пристрою все ж можна, як. Ми зібрали самі прості і дієві способи скидання пароля екрану на Android.

способу вирішити проблему “як скинути пароль екрану Android

заключні зауваження

Отже, перед Вами перелік нетрудомістких і ефективних рішень щодо скидання пароля на телефонах Android. Ви можете вибрати будь-який з них в залежності від Ваших переваг і потреб. Якщо Ви не пам’ятаєте дані свого облікового запису Google або у вас немає доступу до Інтернет-мережі, рекомендуємо Вам скористатися спеціалізованою утилітою 4uKey for Android, яка здатна за кілька хвилин видалити блокування екрану з вашого смартфона без будь-яких додаткових даних. Якщо вам потрібно заздалегідь зробити резервну копію даних на вашому пристрої, ви можете використовувати UltData for Andriod.

READ  Як знайти телефон якщо вимкнено

Як зняти блокування з телефону якщо забув пароль або PIN-код

Пам’ять людини. саме велике сховище даних в світі і саме ненадійне до того ж. Що робити, якщо забув PIN-код і як зняти блокування з телефону Android або iOS, якщо забув пароль. Вся складність ситуації полягає в тому, що на апараті зазвичай зберігаються потрібні або важливі дані та контакти, втрачати які зовсім не хочеться. При цьому зламати апаратну захист сучасних смартфонів і планшетів досить складно.

А в деяких випадках навпаки. не настільки важливі дані, скільки потрібно розблокувати свій телефон щоб банально їм користуватися. Я хочу навести декілька порад, виконати які під силу будь-якому користувачеві. І вже якщо вони не допоможуть. тільки доведеться нести гаджет в сервісний центр.

Розблокування смартфона Android

Наведені нижче рекомендації дуже залежать від встановленої версії операційної системи і від того, які додатки до неї вніс виробник смартфона. Проте, спробувати варто кожен з них. На старій тепер уже, версії Android 4 розблокувати ПІН або графічний ключ можна досить просто. після декількох невдалих спроб правильно ввести у Вас з’явиться посилання для відновлення доступу. І якщо Ви пам’ятаєте пароль до облікового запису Google, яка заведена на телефоні, то Вам без проблем вдасться зняти блокування через віддалений доступ! Тут правда варто обмовиться. смартфон повинен бути підключений до мобільного Інтернету або до мережі WI-FI. Ще один спосіб, який працює на новіших версія операційної системи. віддалене управління Android. Доступний він тут. посилання. Це дуже зручний і досить-таки функціональний інструмент, за допомогою якого можна відстежити свій апарат, а так само управляти їм з комп’ютера.

Щоб зняти блокування з телефону, спочатку виберіть пункт «Заблокувати» і встановіть новий пароль. Потім розблокуйте і зайдіть на девайс вже з новим паролем. Profit!

Для смартфонів і планшетів Samsung є спеціальна фірмова утиліта Dr.Fone. Вона так само дозволяє відновити доступ до операційної системи телефону, скинути графічний пароль або блокування SIM-карти.

Іноді зняти блокування Android можна наступним чином:

Внизу екрана натисніть на «Екстрений виклик». 2. Введіть десять разів символ «» 3. Двічі натисніть на введену ланцюжок символів і виберіть «Копіювати». 4. Вставте скопійовані символи в кінці вже введеної послідовності зірочок. 5. Повторіть дію. Так треба робити до тих пір, поки апарат вся довжина поля не буде заповнена і не відмовиться вставляти символи. Підсумком буде скопійована довга-довга рядок з зірочок. 6. Поверніться до екрана блокування. Відкрийте програму «Камера» провівши пальцем по екрану знизу вгору. 7. Відкрийте настройки натиснувши на значок шестерінки. 8. Android зажадає ввести пароль. Натисніть на поле і тримайте поки не з’явиться команда «Вставити». Вставте скопійовані зірочки в поле введення. 9. Повторюйте процедуру до тих пір, поки екран не розблокується і знову не відобразиться доступ до системи. 10. Profit!

У тому випадку, коли потрібно розблокувати телефон щоб їм користуватися і при цьому дані не важливі. можна зробити скидання до заводських параметрах через завантажувальний меню апарату.

Щоб це зробити. вимкніть пристрій, затисніть «гойдалку» регулювання гучності в сторону зниження разом з клавішею включення. Тримаємо їх у такому стані поки телефон неможливо завантажитися в режимі Recovery. Вибираємо варіант «wipe date / factory reset». Після цього апарат повинен скинути всі поточні параметри і настройки, що допоможе зняти блокування через пін-код або графічний ключ!

зняти, пароль, телефон, якщо

Як зняти блокування з iPhone

C «яблучними» телефонами від Apple все йде ще складніше. Спосіб розблокування апарату залежить від того, яка версія iOS встановлена ​​на iPhone. Виходячи з цього треба шукати в Інтернеті уразливості, які дозволяють обійти блокування.

Так само, іноді може допомогти ось що. Натисніть на екрані блокування смартфона кнопку «Home». Цим Ви зможете викликати голосового помічника Siri. Задайте питання. «Скільки зараз час». У відповідь на екрані повинні з’явиться годинник. Торкніться спочатку до години, а потім. натисніть значок «плюс», що знаходиться в правому верхньому куті дисплея. Далі треба ввести декілька довільних букв в рядок введення. Виділяємо їх і копіюємо. Потім двічі натискаємо на введені літери щоб з’явилося контекстне меню. вибираємо стрілку і пункт «Поділитися». Вибираємо варіант «Повідомлення» і вставляємо скопійовані раніше символи в рядок «Кому». Чекаємо кілька секунд і тиснемо кнопку «Home». Після цього телефон повинен розблокуватися. Готово!

Ось ще один варіант як розблокувати iPhone:

Якщо інших варіантів крім скидання до заводських параметрах немає. можна спробувати і цей варіант. Reset iPhone можна зробити через додаток iTunes прямо з комп’ютера, до якого треба буде кабелем підключити телефон. Само-собою, всі дані будуть стерті.

Обліковий запис користувача мобільного телефону

Моделі останнього покоління в тому випадку, якщо ви забули пароль, допускають можливість розблокування за допомогою фірмового сервісу підтримки, для якого необхідно встановити з’єднання з інтернетом. Заздалегідь в цьому сервісі необхідно завести обліковий запис і ввести необхідні символи. Так можна зняти графічний пароль з телефону (або звичайний).

 • Якщо ви зрозуміли, що комбінація безнадійно забута, але у вас є аккаунт, то необхідно ввести довільно будь-які дані.
 • Через кілька спроб з’явиться повідомлення із запрошенням відновлення за допомогою ID.
 • У спеціальну форму введіть дані для доступу в ваш особистий кабінет і підтвердіть.

Сервер виробника перевірить введену комбінацію, і при збігу пристрій буде розблоковано.

Як прибрати пароль з телефону за допомогою можливостей Android

Якщо вам необхідно терміново відновити працездатність свого телефону, то, пожертвувавши даними, можна отримати до нього доступ в короткі терміни. Для цього необхідно провести процедуру відновлення системи.

Ви отримаєте свій телефон в тому вигляді, в якому він був куплений. Щоб не втратити дані безповоротно, для таких випадків рекомендується робити резервні копії на хмарних сервісах. Періодичність цієї процедури ви можете задати самостійно, наприклад, після внесення важливих даних в пам’ять.

Далі ми розглянемо варіант того, як відновити пароль за допомогою телефону. Якщо у вас під рукою є ще один апарат, наприклад міський або мобільний (скажімо, у іншої людини), то можна скористатися ним. Це дуже простий спосіб того, як зламати телефон з паролем. Необхідно лише знати його номер і зателефонувати. У більшості випадків при надходженні дзвінка блокування перестає працювати.

Після відповіді необхідно поставити дзвінок на утримання і перейти в меню. Там потрібно дістатися до пункту, що відповідає за захист, і прибрати маркер з графи про запит пароля. Після чого можна “покласти трубку”, а пристрій залишиться розблокованим.

Як зламати телефон з паролем за допомогою ПО

Ще одна програма призначена для альтернативного скидання налаштувань. Але при цьому не потрібно вникати в інженерне меню. Встановіть програму Adb Run і з її допомогою зробіть відкат до заводських налаштувань. Цей спосіб вирішення питання про те, як зняти пароль з телефону, може замінити звернення в сервісний центр.

Після запуску програми в головному вікні наберіть команду 6, а після введіть 1 або 2, щоб вибрати метод відкоту. Якщо розблокування не допоможе, то необхідно зробити ручну налагодження або використовувати інший метод.

Секретний код від виробника

Для того щоб увійти в інженерне меню, в яке доступ мають тільки розробники і фахівці сервісних центрів, необхідно ввести спеціальну комбінацію. Зняти пароль з телефону Samsung можна за допомогою команди 27673855 #. Заздалегідь варто підготуватися до того, що в цьому випадку ви втратите всю особисту інформацію, яка зберігалася в пам’яті пристрою. Причому з телефону можна буде знову здійснювати дзвінки і писати повідомлення. Привабливість цього способу в тому, що не потрібно володіти спеціальними знаннями і витрачати багато сил і коштів для відновлення працездатності девайса.

аккаунт Google

Деякі моделі передбачають після декількох разів введення неправильного пароля використання даних облікового запису Google. Цей спосіб того, як прибрати пароль з телефону, підійде всім користувачам Android-пристроїв. Дані про акаунт, логін (у вигляді електронної пошти) і пароль, необхідно зберегти додатково в записнику або настільному комп’ютері.

Відновлення доступу займе кілька секунд. Для того щоб воно пройшло успішно, вам необхідно мати активне підключення до мережі за допомогою Wi-Fi або мобільний. Якщо ви забули пароль від пошти, то можна поєднати обидва процеси і відновити одночасно доступ до пошти і пристрою.

Як зняти пароль з телефону? Видалення і відновлення пароля на телефоні

На телефон для захисту своєї інформації встановлюють графічні ключі та цифрові паролі. Але якщо часто змінювати комбінації, то існує ймовірність забути, яка була встановлена ​​останньої. В цьому випадку гострими стають питання про те, як зняти пароль з телефону і чи можливо відновити доступ до мобільного в короткі терміни. Розглянемо проблему доступу до смартфону на прикладі продукції Samsung.

BETATECH.COM.UA 2022