Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Як зняти задню кришку ноутбука HP

Table of Contents

Корреспондент: Точка зору Докладне керівництво по розбиранню та чищення ноутбука HP Pavilion 15N

Іноді трапляється, що ноутбук, який пропрацював без збоїв кілька років, починає гальмувати, зависати, мимовільно відключатися, або перестають працювати підключені до роз’ємів пристрою, не функціонують клавіші. В одних випадках достатньо провести чистку ноутбука HP Pavilion 15N, в інших. необхідно ремонтувати пристрій. І та й інша процедура передбачає розбирання гаджета.

перегрів ноутбука

Перегрів ноутбука не завжди вимагає розбирання або ремонту. Іноді причиною підвищення температури в пристрої є неправильна експлуатація. Якщо користувач ставить свій міні-комп’ютер на м’яку поверхню, тим самим перекриваючи доступ повітря через вентиляційні отвори в нижній панелі або закриває кришку, при включеному пристрої. воно буде грітися.

Іншою причиною перегріву ноутбука HP Pavilion 15N є несправність або забруднення системи охолодження. Неякісне проектування цього вузла. основна причина підвищення температури і поломок старіших пристроїв. Часто трапляється так, що товстий шар пилу закриває вентилятор і радіатор, не даючи їм нормально виконувати свої функції. Порушення контакту, який розташований між чіпом і пластиною теплоприймача, призводить до погіршення властивостей термопасти, що викликає виникнення повітряного проміжку. Останні два явища також є причиною перегріву ноутбука HP Pavilion 15N.

Покрокова інструкція з розбирання HP Pavilion 15N

При більшості поломок потрібне розбирання ноутбука HP Pavilion 15N. Інструкція з розбирання виглядає наступним чином. Для початку необхідно перевернути пристрій і відключити блок живлення. Витягти акумулятор і відкрутити гвинти, які утримують кришку оперативної пам’яті.

Потім необхідно зняти оптичний привід і клавіатуру. Для того, щоб від’єднати клавіатуру, необхідно покласти пристрій на бік і тонкої викруткою натиснути на його зворотному боці в отвір для гвинта. Під час штовхальних рухів клавіатура буде поступово «відходити». Після того, як система введення буде знята, можна отримати доступ до її шлейфу. Від’єднуємо його від материнської плати. знімаємо клавіатуру.

Далі за схемою розбирання ноутбука HP Pavilion 15N потрібно зняти верхню кришку. Спочатку необхідно від’єднати кабель живлення і кабель сенсорної панелі, після цього. розблокувати роз’єм і витягнути кабель.

Поступово знімаємо верхню кришку, використовуючи який-небудь гострий інструмент. Доступ до плати можна отримати на зворотному боці кришки. Для цього потрібно витягти жорсткий диск, відключити і вийняти плати USB і аудіо. Щоб зняти материнську плату, потрібно від’єднати кабелі всіх пристроїв і вийняти ускладнюють доступ комплектуючі.

Найпоширеніші причини поломки ноутбуків HP Pavilion 15N

До найбільш частих поломок пристрою можна віднести: вихід з ладу роз’ємів, перегрів ноутбука, поломку клавіатури і матриці.

Ремонт і обслуговування ноутбуків Hewlett-Packard

Розбирання і ремонт ноутбуків Hewlett-Packard вимагає високої кваліфікації, тому самостійно це робити вкрай не рекомендується. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру виконають всі роботи швидко і якісно. Доступна вартість ремонту ноутбуків HP, привертає до нас все нових і нових клієнтів з Києва та області. Якщо ви хочете, щоб ваш міні-комп’ютер служив довго, звертайтеся до нас, ми проведемо його діагностику і виконаємо профілактику.

Розглянемо основні етапи розбирання ноутбука HP Pavilion g6

Як розібрати і почистити від пилу ноутбук HP Pavilion g6

Центр комп’ютерної допомоги Compolife.ru представляє вашій увазі видеоурок, присвячений розбиранні ноутбука HP Pavilion g6. Однією з проблем даного ноутбука були сильний перегрів центрального процесора і відеочіпа.

Для усунення несправності потрібна повне розбирання ноутбука, чистка системи охолодження і нутрощів корпусу від пилу і заміна термоінтерфейсу.

Для роботи нам знадобиться звичайна кисть для малювання, кілька серветок, термопаста, набір викруток та пилосос.

Якщо у вас немає можливості подивитися наш відеоурок про те, як розібрати ноутбук HP Pavilion g6, то Ви можете ознайомитися з докладною текстової інструкції, доповненої зображеннями і фотографіями всіх етапів роботи.

Ще більше цікавої та корисної інформації

Практично у всіх є шкідлива звичка снідати, обідати

Даний відеоурок присвячений розбиранні нетбука Asus Eee PC1008P і

Даний відеоурок присвячений повному розбиранні ноутбука Samsung R425

У даній статті вашій увазі запропонована коротка інформація

Тепер, коли Ви знаєте, як розібрати ноутбук HP Pavilion g6, перейдемо до етапу складання

 • Встановлюємо систему охолодження на материнську плату. Підключаємо харчування вентилятора.
 • Встановлюємо материнську плату в корпус ноутбука і виробляємо ті ж дії, що і при розборі ноутбука, але в зворотному порядку.
 • Підключаємо шлейфи та роз’єми до материнської плати.
 • Закручуємо гвинти, якими кріпиться материнська плата.
 • Встановлюємо Wi-Fi модуль. І підключаємо його контакти.
 • Встановлюємо привід оптичних дисків.
 • Встановлюємо верхню кришку корпусу ноутбука і підключаємо шлейфи харчування.
 • Підключаємо харчування клавіатури і встановлюємо її на місце.
 • Встановлюємо жорсткий диск і підключаємо його харчування.
 • Закручуємо гвинти, якими кріпиться клавіатура і привід оптичних дисків, а також інші гвинти на нижній кришці корпусу ноутбука.

На цьому розбирання ноутбука HP Pavilion g6 завершена. В результаті чистки від пилу і заміни термопасти робоча температура ноутбука знизилася з 79 до 46 градусів.

Не вийшло самостійно розібрати Pavilion g6? Знадобилася термінова комп’ютерна допомога? Хочете перевстановити Windows або потрібно налаштування WI-FI роутера? Звертайтеся до нас. комп’ютерний сервіс Комполайф. Ми завжди з радістю допоможемо вам.

Коментарі (12)

Підкажіть будь ласка, що за набір викруток на фото і видио, як він називається ?? дуже треба!! Підкажіть будь ласка.

У даного набору немає якогось особливого назви. Це звичайний отверточних набір зі знімними битами (різних форм). Зручно, коли в ручці знаходиться магніт. Це дозволяє “приклеювати” гвинтики. зручно при розборі ноутбуків.

А підкажіть як довго ваш майстер виробляє чистку ноутбука саме павільйон джи 6, а так само можу я бути присутнім при цьому процесі?

Чистка займає близько 1-1,5 годин і може бути зроблена у вас вдома.

Привіт допоможіть. Будь ласка у мене ноутбук працював але був сильний звук від нього і він був дуже гарячим коли довго включали так ось я спробував зробити все як в відео але потім ноутбук не включився і on DO досі не включається я все зробив нічого не допомогло я живу не в Росії

Добрий день. Ви могли припуститися помилки при складанні і не підключити який-небудь контакт, коли випадково щось пошкодити при розбиранні / збірці і т.д. Щоб не зробити ще гірше краще зверніться в сервіс.

Спасибі вам велике, дуже допомогло! Правда мій павілліон г6 виявився трохи іншим, але принцип зрозумілий) Успіхів вам, і великої удачі!))))

Як розібрати ноутбук HP ProBook 4520s (покрокова інструкція в картинках)

У статті розбирання ноутбука HP ProBook 4520s: знімемо оперативну пам’ять, жорсткий диск, клавіатуру, модуль Wi-Fi, систему охолодження. Для розбирання нам знадобиться: викрутка, пінцет, пластикова карта (або медиатр), звичайна малярська щітка для чищення від пилу, термопаста (якщо планується заміна)

READ  Як включити камеру на ноутбуці sony vaio

Для зняття батареї. тягнемо засувку по ходу червоною стрілки і витягуємо батарею по ходу зеленої стрілки

На місці де була батарея потрібно викрутити три болтика, на них вказують червоні стрілки.

Ззаду з торця ноутбука потрібно викрутити два болтика.

Відкриваємо кришку і знімаємо панель над клавіатурою, допомагаємо собі пластиковою карткою.

Викручуємо два болтика які тримають клавіатуру, на них вказують червоні стрілки

перевертаємо клавіатуру і від’єднуємо шлейф клавіатури HP ProBook 4520s

Щоб зняти оперативну пам’ять, потрібно розсунути засувки, на які вказують зелені стрілки, в сторони. Викручуємо болтик (червона стрілка) і витягуємо DVD привід.

Нижче клавіатури потрібно зняти пластикову накладку палмреста: відкручуємо три болтика (червона стрілка) і витягуємо шлейф тачпада HP 4520s, на який вказує зелена стрілка.

Щоб зняти жорсткий диск ноутбука HP ProBook 4520s. потрібно викрутити три болтика і просто витягнути його з кишені по ходу зеленої стрілки.

Потім знімаємо металеву пластину корпусу, яка закриває систему охолодження. Відгвинчуємо болтик на який вказує червона стрілка і знімаємо її.

Знімаємо систему охолодження ноутбука HP ProBook 4520s: викручуємо шість болтів (червона стрілка) і витягуємо шлейф (зелена стрілка).

Витягуємо модуль Wi-Fi, його тримають два дроти (зелені стрілки) і два болтика (червоні стрілки).

Від’єднуємо шлейфу матриці, кнопки включення, динаміків на які вказують червоні стрілки, щоб зняти процесор. крутимо проти годинникової стрілки під зеленим покажчиком.

З обох сторін корпусу матриці, потрібно викрутити по болтики (червоні стрілки).

Тепер знімемо верхню частину ноутбука HP ProBook 4520s (матрицю з корпусом), для цього потрібно викрутити з обох сторін по три болтика закріплюють петлі матриці. Акуратно виймаємо з пазів петель (стежте що б не відірвати будь-якої з шлейфів, можливо не відокремлених).

Викручуємо все болтики рамки корпусу на які вказують червоні стрілки.

Викручуємо два болтика кріплять материнську плату (на них вказують червоні стрілки) і витягуємо три шлейфу (зелені стрілки)

Все, розбирання ноутбука HP ProBook 4520s закінчена, чистимо все від пилу систему охолодження, замінюємо термопасту і збираємо в зворотному порядку. Удачі вам.

Як зняти задню кришку ноутбука Lenovo

Сьогодні попросили полагодити ноутбук Lenovo Z500, який злегка залили чаєм (ще раз переконуємося що нєфіг хомячить не відриваючись від екрану). Загалом, виявилося що жорсткий диск передчасно пішов у кращий світ. але написати хочу не про це.

Lenovo Z500 здивував мене своєю конструкцією. Розібрати його, нічого не зламавши, буде досить важко, а то й знати декілька хитрощів. Скажу чесно, давненько я стільки не возився з розбиранням. заінтригував? Не хвилюйтеся, зараз все розповім.

У плані апгрейда даний ноутбук явно не кращий варіант для новачків, адже щоб замінити пам’ять або жорсткий диск (як в моєму випадку), доведеться розібрати його майже повністю.

На перший погляд, нижню кришку ноутбука утримують всього 5 гвинтів. Як би не так! І ось вам перший секрет. ще 4 гвинта ховаються під гумовими ніжками. Ніжки не приклеєні, їх можна витягти злегка підчепивши з одного краю (з якого саме видно на фото). Повністю вони не виймаються, а залишаються на гумовому утримувачі.

Не поспішайте радіти. Кришка як і раніше не знімається, адже її утримують ще 5 гвинтів під клавіатурою. І ось тут маємо другу особливість розбирання, не знаючи якою буде вкрай складно демонтувати клавіатуру не пошкодивши декоративну накладку.

Для зняття клавіатури передбачені два отвори із зворотного боку ноутбука (звідки були вивернуті довгі гвинти). Через ці отвори, за допомогою вузької викрутки або спиці, акуратно виштовхуємо клавіатуру з пазів. Верхня частина клавіатури відійде після чого остаточно виймаємо її. Не поспішайте, щоб не пошкодити шлейф.

Клавіатура демонтована без найменшої подряпинки. Пора рухатися далі.

Ми майже звільнили кришку. залишилася ще одна маленька деталь. Виймаємо DVD-привід, під яким ховаються останні 3 маленьких гвинтика. Вітаю. кришка ноутбука знята!

Далі процес розбирання не повинен викликати труднощів. Все інше, при наявності навіть невеликого досвіду розбирання, має бути знайома.

Зазначу, що подібним чином розбирається вся поточна U- і Z-серія ноутбуків Lenovo.

Якщо вважаєте статтю корисною, не лінуйтеся ставити лайки і ділитися з друзями.

Коментарів: 11

Я довго гадав як тут клава знімається, виявляється все просто Добре інтернет є. спасибі за підказку

Скажи будь ласка як зняти дивували привід

Добридень ! Нещодавно зіткнувся з такою проблемою, ноут Lenovo z500 став сильно грітися і зависати. За читав на форумах зрозумів що треба по чистити систему охолодження і замінити термопасту! Після всіх маніпуляцій, вийшло дістатися до заповітної мети! Після чищення та заміни пасти, зібрав ноут назад! За намагався включити а він не включається, навіть ознак життя не подає хоч і харчування підключено! Після знову вкрил і перевірив всі шлейфи та контакти але вони на місці і не займані! Підкажіть що зробити або які є варіанти? Сервісного центру в моєму місті немає що б звернеться! Заздалегідь вдячний за допомогу !

Та ж проблема, що і у Артема.Помогіте, будь ласка)

Так, він вирішив проблему і відписався на ютубі під відео з розбирання z500, яке без звуку. Проблема була в шлейфах

Дістали такі автори рукожопи! Треба або частіше займатися ремонтом мли віддати професіоналам. Цей ноут розбираю за три хвилини.

Aндрей Юрійович, може розповісте в чому тут “рукожопость” або за 3 хвилини ви сокирою розбираєте будь-який ноутбук? Мені особисто не раз траплялися пристрої після таких трихвилинний розборок з виламаними кріпленнями і відсутньою кріпленням.

Aндрей Юрійович, у мене сусід якось раз машину свою за кілька секунд розібрав по частинах. про зустрічну. Правда потім ні машину ні сусіда зібрати вже не вийшло

Сьогодні мені принесли на ремонт Ноутбук Lenovo G510. Цей «бідолаха» впав зі столу на підлогу, і його залили чимось липким, можливо, пивом або квасом. Зараз я розповім, як його потрібно розбирати.

Перевертаємо ноутбук догори ногами, так, щоб акумулятор був ближче до нас. Потім ми здобуваємо це джерело живлення.

Как разобрать ноутбук HP 15-r272

Далі потрібно відкрутити кришку, що закриває ноутбук знизу. У даній лінійки мобільних PC виробник відмовився від використання великої кількості гвинтів для фіксації задньої кришки приладу. Чотири опуклості, які є в чотирьох кутах цього лептопа, виконують функцію ніжок, під ними не перебувати ніяких кріпильних елементів.

Задня кришка тримається за все за рахунок двох гвинтиків, які розташовуються на найдовшій стінці відсіку акумуляторної батареї. Потрібно відкрутити ці два гвинтика. Пломби, які закривали головки гвинтів, я попередньо зняв, і пізніше скажу, для чого я це зробив.

Після того, як гвинти відкручені, потрібно зрушити кришку ноутбука від себе, і вона легко знімається.

На її внутрішньої поверхні можна легко побачити сліди рідини, якою був залитий цей мобільний комп’ютер. Потім повертаємо ноутбук так, щоб відсік для акумулятора дивився вперед.

Як ви бачите, в цьому ноутбуці вже немає жорсткого диска. я зняв його раніше, так як він був терміново потрібен власникам, тому що цей вінчестер містить інформацію, яка має велике значення для господарів даного пристрою. Незважаючи на відсутність жорсткого диска, я постараюся пояснити сам принцип його демонтажу. Щоб зняти жорсткий диск, потрібно відкрутити два гвинти, що фіксує його справа і зліва. Коли гвинти викручені, потрібно потягнути вінчестер на себе і ковзаючим рухом витягти його.

READ  Як дивитися відео з ноутбука на телевізорі

Потім слід зняти оптичний привід. Він кріпиться точно таким же гвинтом, що і жорсткий диск.

Потім потрібно демонтувати клавіатуру, яка кріпиться трьома гвинтами. Якщо провести між головками цих гвинтів відрізки, то вони утворюють трикутник. Дві вершини цього трикутника (головки гвинтів) знаходяться в безпосередній близькості від відсіку акумуляторної батареї, і ще один гвинт знаходиться поблизу лівого верхнього кута відсіку для установки жорсткого диска. Слід врахувати, що гвинти, що фіксують клавіатуру, відрізняються від гвинтів, які тримають задню кришку і жорсткий диск ноутбука, не слід їх плутати при зворотній збірці.

Потім нам потрібно демонтувати систему охолодження. Відкручуємо гвинти, що фіксують вентилятор, вони за розміром менше тих, що нам зустрічалися до цього.

Знімаємо вентилятор, але щось не дає це зробити. живить шлейф прикріплений за допомогою клейкої стрічки, саме вона і тримає кулер. Віддираємо цю стрічку, і вентилятор звільнений.

Потім потрібно відкрутити радіатор. Викручуємо три пружних гвинти, які тримають процесор, і викручуємо ще два гвинти, які розташовані в лівій частині системи охолодження.

Знімаємо її, продуваємо її і чистимо, також міняємо термопасту.

В наступній частині статті можна дізнатися як демонтувати в ноутбуці Lenovo Г500 клавіатуру, зняти оптичний диск, системну плату, і зробити зворотний збірку ноутбука.

Нижче представлена ​​відео інструкція по повному розбору ноутбука Lenovo G510.

Сьогодні мені принесли на ремонт Ноутбук Lenovo G510. Цей «бідолаха» впав зі столу на підлогу, і його залили чимось липким, можливо, пивом або квасом. Зараз я розповім, як його потрібно розбирати.

Перевертаємо ноутбук догори ногами, так, щоб акумулятор був ближче до нас. Потім ми здобуваємо це джерело живлення.

Далі потрібно відкрутити кришку, що закриває ноутбук знизу. У даній лінійки мобільних PC виробник відмовився від використання великої кількості гвинтів для фіксації задньої кришки приладу. Чотири опуклості, які є в чотирьох кутах цього лептопа, виконують функцію ніжок, під ними не перебувати ніяких кріпильних елементів.

Задня кришка тримається за все за рахунок двох гвинтиків, які розташовуються на найдовшій стінці відсіку акумуляторної батареї. Потрібно відкрутити ці два гвинтика. Пломби, які закривали головки гвинтів, я попередньо зняв, і пізніше скажу, для чого я це зробив.

Після того, як гвинти відкручені, потрібно зрушити кришку ноутбука від себе, і вона легко знімається.

На її внутрішньої поверхні можна легко побачити сліди рідини, якою був залитий цей мобільний комп’ютер. Потім повертаємо ноутбук так, щоб відсік для акумулятора дивився вперед.

Як ви бачите, в цьому ноутбуці вже немає жорсткого диска. я зняв його раніше, так як він був терміново потрібен власникам, тому що цей вінчестер містить інформацію, яка має велике значення для господарів даного пристрою. Незважаючи на відсутність жорсткого диска, я постараюся пояснити сам принцип його демонтажу. Щоб зняти жорсткий диск, потрібно відкрутити два гвинти, що фіксує його справа і зліва. Коли гвинти викручені, потрібно потягнути вінчестер на себе і ковзаючим рухом витягти його.

Потім слід зняти оптичний привід. Він кріпиться точно таким же гвинтом, що і жорсткий диск.

Потім потрібно демонтувати клавіатуру, яка кріпиться трьома гвинтами. Якщо провести між головками цих гвинтів відрізки, то вони утворюють трикутник. Дві вершини цього трикутника (головки гвинтів) знаходяться в безпосередній близькості від відсіку акумуляторної батареї, і ще один гвинт знаходиться поблизу лівого верхнього кута відсіку для установки жорсткого диска. Слід врахувати, що гвинти, що фіксують клавіатуру, відрізняються від гвинтів, які тримають задню кришку і жорсткий диск ноутбука, не слід їх плутати при зворотній збірці.

Потім нам потрібно демонтувати систему охолодження. Відкручуємо гвинти, що фіксують вентилятор, вони за розміром менше тих, що нам зустрічалися до цього.

Знімаємо вентилятор, але щось не дає це зробити. живить шлейф прикріплений за допомогою клейкої стрічки, саме вона і тримає кулер. Віддираємо цю стрічку, і вентилятор звільнений.

Потім потрібно відкрутити радіатор. Викручуємо три пружних гвинти, які тримають процесор, і викручуємо ще два гвинти, які розташовані в лівій частині системи охолодження.

Знімаємо її, продуваємо її і чистимо, також міняємо термопасту.

В наступній частині статті можна дізнатися як демонтувати в ноутбуці Lenovo Г500 клавіатуру, зняти оптичний диск, системну плату, і зробити зворотний збірку ноутбука.

Нижче представлена ​​відео інструкція по повному розбору ноутбука Lenovo G510.

зняти, задню, кришку, ноутбука

Як розібрати ноутбук Asus X53S і почистити його від пилу

Сьогодні ми будемо розбирати, і чистити ось такий ноутбук.

Почати пропоную з вилучення з ноутбука акумулятора. Перевернувши ноут, щоб нижня частина дивилася на вас, відводимо фіксатори і витягуємо акумуляторну батарею, як це показано на картинці. Жовтими стрілками показано напрямок, в яке потрібно відводити фіксатори, а червоною стрілкою, показано напрямок, в яке потрібно рухати акумулятор, для його вилучення з корпусу ноутбука.

Процес досить простий і не вигадливий, проблем виникнути не повинно.

Потім, перевернувши ноут в його нормальне робоче положення, починаємо демонтувати клавіатуру. Клавіатура утримується в корпусі засувками. Відігнувши ці засувки, акуратно піднімаємо клавіатуру, так як нам ще належить відключити ще й шлейф, який йде від клавіатури, прямо на материнську плату.

Червоною стрілкою відзначений шлейф, який нам належить відключити, для повного вилучення клавіатури.

На наступному фото, стрілками відзначені гвинти, які нам обов’язково доведеться відкрутити. Один гвинт утримує DVD привід, а решта кріплять верхню кришку ноутбука.

Далі, знову складаємо і перевертаємо ноут нижньою частиною догори. Витягуємо оптичний привід з корпусу ноутбука. Потім, відкручуємо все шурупи по периметру нижньої кришки. На зображенні для прикладу я зазначив лише один з шурупів, насправді їх набагато більше. Відшукати їх не складе великих труднощів.

Приступаємо до зняття кришки, з задньої частини корпусу. Тримається ця кришка на декількох шурупах, відкрутивши які, ми знімемо цю кришку.

Знявши кришку, приступаємо до вилучення жорсткого диска. Для цього потрібно відкрутити чотири гвинти, і потім можна жорсткий диск видаляти. Відкрутити одні тільки шурупи мало. Потрібно потягнути за сам вінчестер, щоб він роз’єднався з роз’ємом, в який він був підключений. На зображенні роз’єм я помітив жовтої стрілкою.

Ноутбук HP 250G6 торохтит вентилятор. Серия 1. Разбираем корпус.

зняти, задню, кришку, ноутбука

Так як, ми вже попередньо відкрутили всі шурупи і знизу і зверху корпусу, залишається тільки роз’єднати дві половини корпусу. Діляться вони на нижню частину і на верхню частину. Роз’єднувати їх буде зручно гітарним медіатором, засунувши його в щёль між двох половин, і пройшовшись цим медіатором по периметру корпусу, расщёлківая засувки. Після всього зробленого, знімаємо верхню частину корпусу.

Шукаємо на материнській платі гвинти, які цю материнську плату фіксують. Відкручуємо їх, а так само відключаємо всі дроти і шлейфи, якщо на нашу думку вони можуть перешкодити видалити материнку з корпусу. Потім, просто виймаємо материнку.

Зняту нами материнську плату перевертаємо, і починаємо знімати вентилятор охолодження. Тримають його кілька гвинтів. Природно, відключаємо провід, що йде від вентилятора на материнську плату.

На зображенні жовтої стрілкою, як раз відзначений той провід, який потрібно відключити.

Знімаємо радіатор охолодження з материнської плати. Для цього уважно дивимося на картинку і відкручуємо всі гвинти, які на цій картинці виділені жовтими стрілками.

Після відкручування гвинтів, просто акуратно видаляємо радіатор.

Всі елементи системи охолодження готові до чищення. З радіатора охолодження зчищають залишки старої термопасти. Природно, те ж саме робимо і з чіпами, до яких цей радіатор прилягав. Залишки термопасти будуть і там.

Переходимо до чищення вентилятора. Вентилятор скріплений з радіатором липкою стрічкою. Відклеюється її і переламувати два цих елементу навпіл. На зображенні все прекрасно видно. Це нам дозволить швидше і якісніше провести чистку ребер радіатора охолодження, і самого вентилятора охолодження. Після закінчення чищення, просто прикладаємо вентилятор до радіатора, і заклеює липкою стрічкою, як це було до початку процесу чистки.

READ  Чи можна зняти захисне скло з телефону

Частка радіатора і вентилятора проведена. Тепер потрібно це все поставити на місце і підключити. Наносимо нову термопасту на всі елементи, де це необхідно. На фото ці місця я помітив жовтими стрілочками.

Потім, акуратно і не поспішаючи прикручуємо радіатор разом з вентилятором на материнську плату. При цьому, не забувши підключити провід від вентилятора до материнке. Ну а далі, все дуже просто. Намагаємося діяти за інструкцією, збираємо ноутбук в одне ціле.

Правильно і безпомилково зібрати ноутбук, вам допоможе це відео.

Як зняти задню кришку ноутбука HP

Розбирання ноутбука фірми HP слабо відрізняється від розбирання будь-якого іншого ноутбука, однак і в цьому є свої нюанси.

Як розібрати ноутбук Acer Aspire V5-571. Чистка від пилу.

Сьогодні проведемо огляд розбору ноутбука Acer Aspire V5-571.

Насамперед витягаємо акумуляторну батарею, відсуваючи засувку в протилежну сторону.

Відкручуємо гвинти на нижній кришці ноутбука.

Відкриваємо люк на задній кришці ноутбука, одягнувши скальпелем з краю.Отсоедіняем роз’єм динаміків.

Знімаємо клавіатуру.Чтоби її зняти, треба засунути викрутку в отвори кріплення клавіатури на нижній кришке.Виталківаем клавіатури через ці отвори.

Піднімаємо клавіатуру, викручуючи всі засувки, відгинаємо її в свою сторону.Отсоедіняем шлейф клавіатури, відсунувши білу планку-фіксатор.Также від’єднуємо підсвічування клавіатури.

Від’єднуємо всі шлейфу знаходяться під клавіатурою.

Відкручуємо болт, що тримає оптичний прівод.Под приводом ні, не будь гвинтів. Витягуємо оптичний привід.

Від’єднуємо дроти Wi-Fi адаптера, досить потягнути їх вверх.Викручіваем всі гвинти під клавіатурою.

Далі піднімаємо верхню кришку, починаючи з боку приводу, відкріпляли все защелкі.Откручіваем один гвинт тримає подовжувач для прівода.Снімаем подовжувач для приводу для того щоб зняти материнську плату.

Відкручуємо гвинт, що тримає Wi-Fi адаптер, і знімаємо Wi-Fi адаптер.Отклеіваем клейку стрічку, яка тримає плату і вентилятор. Витягуємо дроти Wi-Fi.

У нижньому правому куті плати витягаємо слот для карти пам’яті. Викручуємо гвинт, що тримає материнську плату, він вказаний стрілкою.

У верхній частині плати відключаємо роз’єм живлення і заряда.Отсоедіняем і прибираємо жорсткий діск.Витасківаем материнську плату.

Далі від’єднуємо шлейф системи охлажденія.Откручіваем три гвинта тримають систему охолодження.

Від’єднуємо систему охлажденія.Викручіваем гвинти і чистимо вентилятор, замінюємо термопасту.На цьому розбір ноутбука завершено, збірку виробляти в зворотному порядку.

Як зняти задню кришку ноутбука

Інструкції щодо зняття задньої кришки з ноутбуків HP

 • В першу чергу від’єднуємо всі підключені зовнішні пристрої.
 • Потім перевертаємо ваш ноутбук і від’єднуємо акумулятор. Робиться це за допомогою зрушення затискачів, які фіксують батарею.
 • Далі ми відкручуємо всі наявні болти підходящої викруткою. Після того, як всі болти будуть вилучені, і нам нічого не буде заважати зняття кришки, потягніть акуратно край кришки вгору.

УВАГА. Уже на цьому етапі, складайте болти різного розміру в різні коробки, щоб потім не було проблем зі складанням ноутбука.

 • Якщо вам необхідно замінити жорсткий диск, то потягніть його за язичок вгору і відкріпите роз’єм.
 • Після зняття вінчестера слід відкрутити один болт і відкріпити роз’єм дисковода, а також акуратно відкріпити шлейф динаміків. Для заміни карти пам’яті слід також від’єднати шлейф і відкрутити болти кріплення. Щоб дістатися до материнської плати і систем и охолодження, слід відкрутити все болти по периметру. Як розібрати ноутбук HP для чищення кулера ми розповіли докладно в минулій статті.
 • Але не всі ноутбуки HP мають однакову будову. Якщо ви власник моделі HP Mini, то на дні корпусу ноутбука ви не знайдете болтів. Для того, щоб зняти кришку з цієї моделі, необхідно також спочатку зняти акумулятор. А потім знайти заглушку, фіксуючу задню кришку і потягнути до упору вгору, як показано на малюнку нижче.

Інструкція з розбирання ноутбука Samsung NP305V5A

Метою даного розбору ноутбука SamsungNP305V5Aявляется технічна чистка системи охолодження і заміна термоінтерфейсу. Далі розглянемо етапи розбору ноутбука з повним описом та ілюстраціями самого процесу.

Витягуємо акумулятор ноутбука, відсунувши дві засувки з боків.

Відвертаємо 1 гвинт на кришці, що закриває відсік з модулем пам’яті (заглушка з боку декоративний елемент для симетрії і гвинта під нею немає) і знімаємо її, підчепивши інструментом.

Знімаємо 3 гумові заглушки по краях корпусу ноутбука SamsungNP305V5A і відвертаємо 3 гвинта під ними.

Для того, щоб зняти задню кришку ноутбука, відсуваємо її вниз.

HP Pavilion Gaming Notebook 15-ak010nr обзор и вскрытие ноутбука

Відвертаємо 4 гвинта, які тримають санчата з боків жорсткого диска.

Витягуємо жорсткий диск, потягнувши за чорний язичок вгору.

Відвертаємо 1 гвинт DVD- приводу ноутбука.

Відвертаємо 13 гвинтів на корпусі ноутбука.

Перевертаємо ноутбук в напівскладеному стані і располовініваем його, отщелківая засувки по периметру корпусу. Зверніть увагу, що трохи складніше засувки відщіпає близько audio-роз’ємів. Після розполовинення корпусу материнська плата разом з audio.раз’емамі повинна залишитися на верхній частині корпусу, разом з клавіатурою.

Доводилося зустрічатися зі зверненнями клієнтів по Samsung NP305V5A зі зламаними audio.раз’емамі в результаті некоректної розбирання ноутбука.

Відвертаємо 2 гвинта, які тримають кулер системи охолодження.

Перевертаємо кулер і відключаємо шлейф.

Тепер можна побачити накопичився шар і шмотки пилу.

Відвертаємо 6 гвинтів радіатора системи охолодження і знімаємо її з материнської плати. Гвинти необхідно відвертати хрест на хрест, щоб рівномірно послабити систему охолодження і не пошкодити кристали чіпів.

Міняємо термопасту, чистимо систему охолодження, змащуємо кулер силіконовою змазкою і збираємо ноутбук в зворотному порядку.

Всі матеріали, розміщені на даному сайті, є інтелектуальною власністю СЦ DiagService. Використання матеріалів, їх копіювання та розповсюдження без згоди власника авторських прав переслідується за законами РФ. З питань звертайтеся на [email protected] Телефон у м Ярославль 7 (4852) 94-03-63.

 • Коментарі (20)
 • ВКонтакте

В ході експлуатації ноутбука іноді виникає необхідність відкрити його кришку для того, щоб почистити або замінити що вийшов з ладу елемент. Витяг кришки ноутбука. справа досить просте, якщо дотримуватися інструкції. У нашій статті ми розповімо, як зняти кришку з ноутбука.

Перед тим, як приступити до зняття кришки, потрібно підготувати наступні інструменти і матеріали:

 • відповідну викрутку;
 • блюдце для гвинтиків;
 • аркуш паперу;
 • ручку.

зняття кришки

Для того щоб зняти кришку ноутбука, необхідно слідувати інструкції:

 • Закрийте всі програми і вимкніть ноутбук. Якщо він підключений до мережі, витягніть штекер і від’єднайте шнур від ноутбука.
 • Вимкніть від ноутбука все зовнішні пристрої: флешки, модеми, різні кабелі.
 • закрийте ноутбук.
 • Переверніть ноутбук догори дном.
 • Вийміть акумулятор харчування.
 • За допомогою викрутки відкрутіть всі гвинтики, намагайтеся сильно не натискати, щоб не пошкодити різьблення на капелюшках. Якщо вони різних розмірів, і ви боїтеся переплутати їх розташування, запишіть на листку, де і який гвинтик повинен знаходитися.
 • Після того, як всі гвинтики будуть вилучені, зніміть кришку ноутбука. Слід пам’ятати, що зняти задню кришку ноутбука можна, але починати необхідно з верхньої частини. Якщо в ході вилучення ви відчули невеликий опір, натисніть на нижню частину кришки і трохи потягніть її на себе.

Якщо кришка ноутбука зафіксована нема на гвинтики, то необхідно знайти фіксуючу клямку, за допомогою якої можна відкрити задню кришку ноутбука. Посуньте її до упору, а іншою рукою акуратно натисніть на кришку. Зніміть її з корпусу ноутбука, не роблячи при цьому різких рухів і не докладаючи зусиль.

BETATECH.COM.UA 2022