Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити блокування на телефоні Honor

Table of Contents

Розблокування екрана

Якщо власник пристрою повністю впевнений у своїй безпеці і тому, що ніхто зі сторонніх не отримає доступ до телефону, то йому пропонується повністю відключити екран блокування на Huawei Honor 50:

 • Відкрийте настройки смартфона.
 • Перейдіть в розділ «Блокування екрану і безпеку».
 • У підпункті «Блокування екрану» встановіть значення «Ні».

Тепер користувачеві більше не доведеться вводити пароль або графічний ключ і прикладати палець до сканера відбитків. У той же час деактивация екрану блокування не скасовує переходу в сплячий режим після певного кількості часу.

Як відключити екран блокування на Huawei Honor 50

Власники смартфона Huawei Honor 50 часто відчувають проблему, коли довільно гасне екран. Це змушує користувачів заново розблокувати пристрій, витрачаючи час і нерви. Щоб вирішити проблему, необхідно відключити блокування екрану на Huawei Honor 50 одним з декількох способів, передбачених виробником.

Активація Smart Lock

В якості першого варіанту розблокувати пропонується активувати функцію Smart Lock. Вона є на всіх сучасних пристроях під управлінням операційної системи Android, включаючи Huawei Honor 50. Суть роботи опції полягає в тому, що телефон не блокує екран в наступних випадках:

 • фізичний контакт. Коли девайс знаходиться в руках власника;
 • безпечні місця. При знаходженні в певній локації;
 • надійні пристрої. В разі розміщення поряд з певними гаджетами;
 • Voice Match. розблокування голосом.

Для активації функції Smart Lock виконайте наступне:

 • Відкрийте настройки Huawei Honor 50.
 • Перейдіть в розділ «Блокування екрану і безпеку», а потім. «Smart Lock».
 • Виберіть і налаштуйте прийнятний варіант розумної блокування.

Варто також відзначити, що Smart Lock не скасовує автоматичного переходу смартфона в сплячий режим. Екран продовжить гаснути, якщо відповідна опція виставлена ​​в налаштуваннях. Про те, як її деактивувати, буде розказано трохи пізніше.

Відключення переходу в сплячий режим

Як правило, екран Huawei Honor 50 гасне сам по собі через те, що в налаштуваннях пристрою активована опція переходу в сплячий режим. Проблема вирішується двома способами:

 • збільшення часу очікування;
 • відключення функції.

Як би там не було, будь-які зміни доведеться вносити через налаштування смартфона:

 • Зайдіть в налаштування.
 • Перейдіть в розділ «Блокування екрану і безпеку».
 • Відкрийте вкладку «Сплячий режим».
 • Виберіть відповідне значення.

Назви деяких пунктів меню можуть відрізнятися в залежності від версії прошивки. Тому замість розділу «Блокування екрану і безпеку» використовується просто «Екран» або «Блокування і захист».

Як встановити пароль на смартфонах Huawei і Honor

Наступні дії, щоб поставити шифровку для розблокування екрана.

 • У верхній панелі меню натисніть на іконку «шестерінки». відкриються «Налаштування».
 • Знайдіть розділ «Безпека та конфіденційність», відкрийте його.
 • Заходимо у вкладку «Пароль екрану блокування» і вибираємо пункт «Налаштування пароля розблокування екрану» «Налаштування PIN-коду».
 • Введіть PIN-код з шести чисел двічі (другий раз, щоб підтвердити правильність коду).
 • Після введення система видасть пропозицію по налаштуванню відбитка пальця, від якого можете відмовитися, натиснувши «Скасувати».

Рекомендуємо не використовувати код, який легко обчислити користувачам-зловмисникам. Наприклад, дата народження. не найкращий варіант.

Якщо цей спосіб не підходить, спробуйте інші методи.

 • Графічний ключ. пропонується по точкам намалювати фігуру, якій зможете потім розблокувати смартфон.
 • Пароль. вводиться комбінація з 6 і більше символів (вибирайте той, який не забудете, але не полегшуйте роботу шахраям).
 • Face Unlock. функція, доступна для нових моделей Honor і Huawei. знімає блокування дисплея просканувавши фронтальною камерою особа (для цього методу потрібне хороше освітлення; небезпечний, якщо є близнюк або схожий на вас людина).
 • Сканер відбитка пальця. телефон зберігає візерунок подушечки пальця, і в підсумку зможете розблокувати його одним дотиком (можливо зберегти 2-3 відбитка. на різні пальці або людини, якій довіряєте).

Можете зберегти всі види безпеки і періодично міняти для повної впевненості, що конфіденційна інформація не піде у чужі руки.

Ставимо пароль на папку

Бувають моменти, коли потрібно убезпечити тільки окрему папку. Для цього потрібно завантажити Лаунчер, так як спеціальної опції на пристрої Honor і Huawei немає. Схожих додатків в Google Play для ОС Android багато. Радимо завантажити AppLock. Після установки відкрийте програму і через галерею виберіть папку, яку хочете убезпечити. Необхідно ввести чотиризначний код.

Тільки пам’ятайте, якщо захочете видалити додаток, шифрування папок злетить.

Як поставити і змінити пароль на телефонах Honor і Huawei

Як поставити пароль на телефон Honor і Huawei. запит тих користувачів, які піклуються про збереження персональної інформації. Захистіть себе від людей, що часто беруть в руки ваш смартфон, будь то родич або колега. А злодіям і шахраям доведеться попітніти, щоб зламати мобільний пристрій. У цій статті розглянемо, як встановити та поміняти шифрування на телефонах Honor і Huawei з операційною системою Android.

Як змінити пароль на телефоні Huawei і Honor

Якщо хочете поміняти пароль на телефоні Huawei і Honor або зовсім його прибрати, виконайте наступні дії.

 • Зайдіть в «Налаштування» і відкрийте вкладку «Безпека та конфіденційність».
 • Клацніть “Налаштування екрану блокування».
 • Тут потрібно вибрати одне з двох значень. «Зміна» або «Вимкнення пароля блокування екрана».
 • У першому випадку введіть старий шифр, а потім придумайте новий.
 • У другому. потрібно ввести тільки попереднє значення, після чого він віддалиться.

Отже, в нашому матеріалі йшлося про те, як поставити і прибрати пароль на мобільних пристроях Huawei і Honor, а також спосіб установки шифрування на окрему папку. Сподіваємося, ви розібралися, як правильно це зробити і ваші персональні дані в безпеці. Чи не повідомляйте третім особам власні коди, паролі і ключі.

Як поставити мінливі шпалери на телефони Huawei і Honor?

Як бути, якщо Ви захотіли поміняти шпалери на Вашому смартфоні Honor, Huawei або інших моделях? Зробити це дуже просто. Інтерфейс будь-якого мобільного гаджета на Android без особливих знань і умінь можна налаштувати під свої переваги.

Як змінити шпалери на Honor за допомогою налаштувань

Торкніться пустої частини головного екрану, на якій нічого немає або просто посуньте два Польц разом. Відкриється меню, де можна налаштувати віджети, там же можна налаштувати і поставити шпалери. Виберіть картинки зі стандартних зразків, які пропонуються система. Або ж можна вибрати зображення, отримані з камери, які зберігаються в Галереї. Крім усього іншого, крім стандартних варіантів і наявних фотографій, Ви можете вибрати живі (Livе) шпалери. Це анімовані зображення. Для цього натисніть кнопку «Ще». Коли Ви виберете, Ви зможете відредагувати (обрізати) шпалери. Наступним кроком буде вибір місця розташування нових шпалер. Це може бути домашній екран або екран блокування.

Можна вибрати відповідні шпалери прямо з меню налаштувань. Для цього заходимо в Налаштування Екран Шпалери.

«Налаштувати шпалери»: тут можна вибрати і редагувати фонові зображення. «Довільно змінювати шпалери робочого екрану»: функція включення автоматичної зміни шпалер для домашнього екрану. «Інтервал»: можливість вибору інтервалу часу, через яке заставка сама буде змінюватися. «Альбом»: вибір місця, де зберігаються картинки.

Якщо Ви хочете, щоб шпалери змінювалися самі, встановіть повзунок, що знаходиться навпроти другого пункту, у включений стан.

Налаштування шпалер для екрану блокування

Для того щоб зробити мінливі шпалери на екрані блокування, розробники в Huаwei передбачили певну функцію. Вона сама управляє оновленням колекції фото, які викачуються з мережі. Користувач може і сам додавати в колекцію свої картинки, а ще визначати теми фото, які він хотів би бачити на своєму заблокованому девайсі.

Ця функція теж включається через настройки:

Налаштування Безпека і конфіденційність Блокування екрану і паролі Розблокування Журнал

В останньому розділі знаходиться меню «Передплати. Хіти Huawei | Подорожі | Транспорт | Життя ». У цьому меню можна вибрати теми для фотографій екрану блокування:

Хіти Huawei Фотокамери Leica Подорожі Транспорт Знаменитості Стиль Життя Спорт

Тут же в «Підписках» присутній настройка для вибору зображень, доданих власником Honor. Ці зображення користувач може завантажити з інтернету або зробити за допомогою камери.

Обрані теми для фото відзначаються галочками. Потрібно зауважити, що додані до списку перегляду фото будуть видалені після закінчення 3-х місяців. Щоб сподобалися картинки не віддалялися, потрібно просто додати їх в «Вибране».

READ  Як дізнатися де знаходиться вимкнений телефон

Теми екрану блокування можна міняти і через пункт меню Налаштування Блокування екрану і паролі Стиль екрану блокування.

В цьому випадку можна не тільки змінити шпалери на екрані-зберігачі мобільного гаджета, але і налаштувати інші елементи. вивести на екран крокомір або яку-небудь напис, прибрати іконку камери.

Способи зміни шпалер на телефоні Honor

Існує 3 дуже простих рішення, за допомогою яких Ви зможете налаштувати шпалери на мобільному гаджеті. У першому випадку доведеться використовувати налаштування самого телефону, а в другому потрібно буде вдатися до стороннього додатка.

Використання сторонніх додатків

Зазвичай, в таких додатках дуже багато самих різних налаштувань, які дозволяють змінювати заставки, стилі оформлення, фони, колір шрифту та інші параметри.

Якщо Вам необхідно, щоб шпалери на Вашому девайсі Honor змінювалися щогодини, скачайте додаток Wallpaper Changer. Якщо ж в якості фонової заставки Ви захотіли використовувати GIF, то найпростіший спосіб. це завантажити додаток AnimGIF Live Wallpaper 2. Завдяки йому можна будь-яке зображення в форматі GIF можна перетворити в анімовані шпалери.

Як скинути Huawei Honor, якщо забули пароль

Спочатку натисніть і утримуйте харчування, щоб вимкнути мобільний телефон. 2. Потім натисніть і утримуйте кнопку Збільшення гучності Включення, поки не з’явиться логотип Adnroid. 3. Виберіть за допомогою кнопок гучності опцію «стерти дані / скинути заводські настройки» і підтвердити це кнопкою харчування.

Потім виберіть «Так» в меню і прийміть його за допомогою клавіші «Харчування».

Тепер виберіть опцію «перезавантажити систему зараз» за допомогою кнопки живлення. 6. Все вийшло! Тільки що виконаний жорсткий скидання.

Другий метод для нових версій Huawei Honor:

Для початку натисніть і утримуйте кнопку живлення, для того щоб вимкнути мобільний телефон. 2. Після цього натисніть і утримуйте кнопки Збільшення гучності Харчування, поки екран не загориться. 3. Потім відпускаємо клавішу живлення, а клавішу гучності продовжуємо утримувати.

На наступному кроці торкніться «Wipe dats / factory reset» та виберіть «Wipe dats / factory reset» для підтвердження. (Увага всі дані будуть видалені!)

Відмінна робота! Пристрій готовий до використання.

Як розблокувати Honor шляхом входу в обліковий запис Gmail (плеймаркет)

Введіть неправильний пароль або графічний ключ протягом п’яти разів

Після п’ятої помилки в нижній правій частині екрану з’явиться опція «Забутий пароль». клацніть по ній

Увійдіть в систему за допомогою свого імені користувача та пароля Google, пов’язаних з відповідним телефоном Android.

Тепер ви можете намалювати новий графічний ключ і підтвердити зміну.

Разблокировка экрана отпечатком пальца в Huawei и Honor

Як розблокувати Honor пароль, якщо забув його на смартфоні?

Якщо ви забули пароль від вашого телефону, то можна поступити кількома способами. Хоча в Інтернеті існує безліч рішень про те, як Як розблокувати Honor пароль, тільки деякі з них дійсно працюють. Деякі з пропонованих рішень вимагають від вас завантаження додатків і їх установки на Android-телефоні. В інших способах потрібно увійти до свого облікового запису плеймаркета, і, нарешті, самий радикальний спосіб скидає і стирає всі ваші дані з телефону Android, повертаючи його на заводські настройки.

Ми розповімо як розблокувати Honor пароль, якщо забули його. Залежно від конкретної ситуації ви можете вибрати певний спосіб, щоб обійти пароль. Якщо ви тільки що купили телефон Android і не встигли зберегти на ньому будь-яку інформацію, видалення всіх даних, звичайно ж, не буде проблемою.

Блокировка приложений паролем в Huawei и Honor

Але якби у вас був Android-телефон протягом тривалого часу і у вас було багато контактів і особистої інформації, ви можете попрорбовать інші способи. Особливо, якщо ви ніде не зберегли свою інформацію.Вот три простих рішення для розблокування телефонів Android, які будуть працювати для більшості брендів, таких як Samsung, HTC, LG, а також китайські бренди, такі як ZTE, Lenovo, Huawei, ThL і інші :

Кілька зауважень щодо розблокування телефонів, коли ви забули пароль

Будьте обережні, якщо ви хочете використовувати жорсткий скидання для обходу пароля вашого телефону Huawei Honor, ви дійсно втратите всю інформацію, включаючи контакти, відео та фото. Вибирайте цей метод тільки якщо у вас є резервна копія вашої особистої або важливої ​​інформації. Перший варіант, як відомо, не працював для деяких користувачів, але іншим вдалося успішно використовувати його.

Другий варіант оптимальний для більшості користувачів, але сам по собі він не є рішенням, так як він ніколи не змінює пароль, але він просто обходить його кожен раз, коли ви відкриваєте свій Android-телефон.

Якщо вам сподобалася стаття: до ак розблокувати Honor, залишайте свої коментарі.

Як розблокувати Huawei і Honor якщо забули пароль, графічний ключ

Ця інструкція спрямована на те, щоб показати як розблокувати Huawei і Honor якщо забули пароль або графічний ключ, встановлений вами в телефоні. На даний момент мобільні гаджети є невід’ємною частиною нашого життя. У пам’яті апаратів ми зберігаємо різну інформацію, в тому числі і важливу, небажану до перегляду стороннім особам. Тому про рішення задачі по захисту наших даних від сторонніх очей варто подбати в першу чергу. На щастя розробники програмного забезпечення подбали про це і створили чималий набір способів захисту на зразок паролів, графічних ключів, розпізнавання відбитку і навіть особи власника.

Однак іноді бувають ситуації, коли корисне стає проблемою для самого користувача мобільного пристрою. Наприклад, ви дали дитині погратися смартфоном або планшетом, після чого можна знайти, що Ваше чадо заблокувало апарат будь-яким з доступних способів захисту і розблокувати його не вдається, або ж банально самі забули код блокування. І ось сьогодні ми розповімо Вам як розблокувати телефон Huawei і Honor якщо був забутий пароль або ключ. Відразу ж відзначимо, що надані нижче інструкції щодо скидання застосовні для всіх видів блокування.

Єдиний спосіб розблокувати Huawei і Honor якщо забули пароль, ключ, pin-код

Уже під час настройки пароля або графічного ключа, система сповіщає нас «Запам’ятайте Ваш PIN-код. Немає способу відновити забутий PIN-код ». Аналогічно з паролем і графічним ключем. Це означає, що в разі забування оного користувач ніяк не зможе скинути пароль!

Проте, рішення є як скинути пароль на Honor і Huawei. зробити апаратний скидання налаштувань і повернути смартфон до його первісного вигляду. На жаль, таке рішення проблеми зітре всі Ваші дані на смартфоні або планшеті, адже другий спосіб має на увазі скидання до заводських налаштувань (він же Hard Reset). Але надалі ви отримаєте доступ до смартфону. Тому ми настійно рекомендуємо періодично робити бекап всіх даних і файлів на своєму Huawei і Honor.

Незважаючи на неможливість увійти в робочий простір системи, ми як і раніше можемо вимкнути смартфон, затиснувши кнопку харчування. І так, робимо наступне:

 • Вимикаємо телефон шляхом натискання кнопки живлення або ж просто витягуємо акумулятор якщо є така можливість.
 • Одночасно затискаємо і утримуємо кнопку живлення кнопку збільшення гучності. Ви відчуєте легкий вибросигнал і через деякий час на екрані з’явиться логотип компанії і напис Android.
 • Тримайте затиснутою цю комбінацію до появи меню скидання або хоча б 5 секунд після появи логотипу. Через деякий час у Вас повинно з’явиться Recovery Menu, після чого відпускаємо всі кнопки.
 • Вибираємо пункт «Wipe data / Factory reset» та кнопкою харчування підтверджуємо вибір. Далі вибираємо однойменний пункт «Wipe data / Factory reset» якщо таке з’явилося на Вашому екрані.
 • Після закінчення скидання налаштувань може знову з’явиться меню, в якому вибираємо «Reboot system now».

Весь вище описаний процес як робиться скидання пароля на Huawei і Honor показано на

Застарілий спосіб, який зараз не працює

Після того, як Ви 5 разів ввели неправильний графічний ключ (малюнок або пароль) на екрані з’явиться напис: «Забули графічний ключ», власне на яку потрібно і натиснути. Після цього Вас попросять ввести адресу електронної пошти та пароль від аккаунта Google, до якого прив’язаний апарат. Дале вибираємо спосіб розблокування, в нашому випадку графічний ключ, і створюємо новий ключ. Вводимо ключ повторно і бачимо робочий стіл. Нижче надано відео з наочним прикладом як розблокувати Huawei і Honor.

Як розблокувати Honor через обліковий запис Google

  На екрані блокування телефону Honor кілька разів введіть невірну комбінацію. Поруч з опцією «Екстрений виклик» з’явиться ще одна опція «Забули візерунок?». Натисніть на неї.

У вікні введіть дані свого облікового запису Google: логін (адреса електронної пошти) і пароль. Адреса електронної пошти при цьому прописується тільки до значка @. Крім того, переконайтеся, що Ви отримуєте доступ до мережі Інтернет.

 • Після успішного входу в обліковий запис задайте в настройках новий пароль блокування пристрою.
 • Після цього Ви можете використовувати новий пароль для розблокування Вашого телефону Honor.
 • Як зняти блокування на Honor

  Починаючи з версії Android 5.0 на смартфонах з’явилася функція «Smart Lock», яка дозволяє залишати пристрій розблокованим або знімати блокування в певних користувачем умовах. Так, Ви можете налаштувати на своєму пристрої «розумну розблокування» при фізичному контакті з Вами (при знаходженні телефону в руці або сумці); в зазначених Вами місцях, визначених пристроєм за допомогою геолокації; в оточенні довірених пристроїв, підключених до телефону через Bluetooth або NFC; при розпізнаванні Вашої особи фронтальною камерою або розпізнаванні Вашого голосу. Таким чином, якщо Ви не знаєте, як розблокувати Honor 7, але при цьому функція Smart Lock на ньому активована, просто використовуйте налаштований Вами варіант для розблокування смартфона без введення пароля. Щоб включити цю функцію, виконайте наступні дії (робити це слід, звичайно ж, до втрати пароля).

  • На Вашому телефоні Honor перейдіть в «Налаштування». Виберіть розділ «Безпека» (або «Захист і місце розташування», а потім «Безпека») і далі «Блокування екрану».
  • Встановіть блокування екрану (крім «Провести по екрану»), а потім в нижній частині розділу виберіть меню «Trust Agents». Тут включите опцію «Smart Lock».

  Поверніться в розділ «Безпека», виберіть меню «Smart Lock» і налаштуйте необхідний Вам варіант авторазблокіровкі.

  Як розблокувати телефон Honor, якщо забув пароль?

  Пароль, встановлений на екрані блокування телефону. невід’ємна риса будь-якого сучасного гаджета, в тому числі і телефонів Honor. Адже дана міра захисту дозволяє власникам пристроїв зберегти конфіденційність зберігаються на смартфоні даних. Але що робити, якщо користувач раптом сам забув пароль від свого власного телефону? На щастя для Вас, якщо Ви потрапили в подібну ситуацію, існують методи обходу блокування екрану. Отже, давайте розберемо, як розблокувати Honor 7/8/9/10, якщо забув пароль.

  READ  Як перекинути інформацію з телефону на комп'ютер

  Розблокування смартфона Honor шляхом відновлення заводських налаштувань

  Радикальним рішенням, як розблокувати Honor 7a, є скидання налаштувань телефону до заводських. Варто відзначити, що в даному випадку всі дані і призначені для користувача настройки будуть видалені з пристрою. Щоб скористатися даним варіантом, дотримуйтесь указано нижче дій.

  • Вимкніть Ваш телефон Honor.
  • Для переходу в режим відновлення затисніть і утримуйте кнопки живлення і збільшення гучності. Після появи логотипу відпустіть кнопку живлення. Кнопку збільшення гучності залишайте затиснутою до тих пір, поки не з’явиться меню режиму відновлення.

  За допомогою кнопок харчування, збільшення і зменшення гучності (а в нових версіях EMUI. за допомогою сенсорного натискання на екран) виберіть пункт «wipe data / factory reset» ( «стерти дані / скидання до заводських налаштувань»).

 • Підтвердіть Ваше рішення, натиснувши на опцію «Yes» ( «Так»).
 • Дочекайтеся завершення процесу, а потім в головне меню виберіть опцію «reboot system now» ( «перезавантажити систему зараз»).
 • Після перезапуску телефону пароль буде видалений, і Ви зможете задати новий пароль або користуватися телефоном без нього.
 • Як розблокувати телефон Honor c допомогою лучще програмою

  Мабуть, найпростішим варіантом буде використання спеціалізованої програми для видалення блокування екрану на пристроях Android. 4uKey for Android. Перевагами даного способу є висока ефективність, відсутність необхідності проведення складних операцій (програма сама виконає всі необхідні для досягнення потрібного результату дії) і оперативність: для розблокування телефону Honor Вам буде потрібно всього кілька хвилин.

  Щоб швидко і легко розблокувати телефон Honor за допомогою програми, виконайте дії згідно з поданим далі керівництву.

  Завантажте інсталяційний файл програми і встановіть її на Ваш PC. Потім відкрийте програму, двічі клацнувши по її значку на Робочому столі комп’ютера і підключіть до PC за допомогою USB-кабелю заблокований телефон Honor.

  Після того, як програма автоматично виявить Ваш смартфон, натисніть на екрані на опцію «Видалити».

  У запиті, що з’явився на видалення всіх даних, збережених на телефоні, виберіть «ОК». Дочекайтеся завершення процесу, після чого Ви знову отримаєте доступ до Вашого смартфону. Якщо раніше Ви створювали копії файлів телефону на інших носіях, то тепер зможете скопіювати їх назад на пристрій.

  Таким чином, якщо Ви виявили, що забули пароль доступу до Вашого телефону Honor 7/8/9/10, не варто переживати завчасно. прочитайте нашу статтю, з якої Ви зможете дізнатися про 4 різних ефективні способи розблокування Вашого смартфона Honor. Один з них гарантовано допоможе Вам у даній ситуації. Якщо ж час на прочитання статті у Вас немає. просто скачайте і запустіть програму 4uKey for Android, і через кілька хвилин у Вас в руках буде розблокований Honor!

  Розблокування Huawei Honor 8S через акаунт Google

  Відразу ж слід зазначити. даний спосіб актуальний не для всіх пристроїв. У списку перевірених присутні моделі на “чистому” Android, Samsung, Huawei, Honor, а також деякі Xiaomi.

  Якщо 5 разів поспіль ввести неправильний ключ, але на дисплеї відкриється сповіщення про блокування з таймером. Нижче. кнопка “Забули графічний ключ?”, На яку і слід натиснути. Система автоматично запропонує авторизацію в Google-аккаунт, до якого прив’язаний телефон. Вийде внести власну пошту і пароль тільки при наявності підключення до Wi-Fi або мобільного інтернету. Якщо є мережа, а авторизація пройшла успішно. смартфон розблокується і всі дані залишаться на своїх місцях.

  Як розблокувати телефон Huawei Honor 8S, якщо забув пароль або графічний ключ

  Існує багато причин, за якими вам буде потрібно розблокувати Huawei Honor 8S. Графічний ключ. допоміжний засіб для блокування смартфонів на Android. Операційка пропонує встановити його для спільної роботи з дактилоскопічний сенсором або засобами для розблокування по обличчю. Виняток становлять бюджетні версії смартфонів, в яких графічний ключ пропонується як альтернатива звичайному цифровому паролю. Складання занадто складною графічної комбінації може привести до проблем. багаторазовий помилковий введення автоматично призводить до блокування пристрою. Розібратися з тим, як розблокувати Huawei Honor 8S, якщо забув пароль або графічний ключ (дивлячись що ви віддаєте перевагу для блокування свого телефону) вийде, знаючи деякі хитрощі сучасних версій Android.

  Зазвичай після невірного внесення ключа на дисплеї телефону з’являється інформація про блокування. Тут же операційка пропонує користувачеві кілька рішень. Серед основних. функція SOS, необхідна для виклику служб порятунку, а також засіб для відновлення доступу. Останній варіант розглянемо в першу чергу.

  Скидання до заводських налаштувань

  Проблема може наздогнати користувача в невідповідний момент. при відсутності інтернету. В такому випадку авторизація в Google неможлива. Розібратися з таким обставиною можна двома шляхами:

  • знайти місце з Wi-Fi, яка збережена в пристрої (актуально, якщо в настройках активована опція автоматичного підключення) і виконати дії, розглянуті вище;
  • скинути до заводських налаштувань через спеціальне меню смартфона.

  Останній варіант заслуговує більш докладного розгляду. Практично в кожній моделі на Android встановлена ​​штатна утиліта Recovery, призначена для проведення сервісних налаштувань. Саме через неї доведеться проводити розблокування. Перед виконанням дій слід усвідомити. після скидання через Рекавері з пам’яті пристрою видаляються всі файли. Доля елементів на картці MicroSD залежить від виробника. Тому перед виконанням будь-яких дій настійно рекомендуємо створити резервну копію даних телефону.

  • Повністю вимкнути телефон.
  • Затиснути механічні кнопки “гучність вгору” і “включення / розблокування”.
  • Після того як телефон видасть вібрацію. відпустити кнопку включення, тримаючи при цьому “гучність вгору” до появи інженерного меню.
  • Після відкриття Recovery відпустити кнопку і вибрати пункт Wipe data / factory reset.

  Найчастіше меню в Рекавері сенсорне, відповідно натиснути на Wipe data вийде як при звичайному управлінні пристроєм. Однак на старих моделях в меню може бути відсутнім нормальна робота сенсора. Управління в такому випадку реалізується в такий спосіб:

  • вибір пунктів меню. клавішами гучності;
  • підтвердження дії. кнопкою включення.

  Після скидання телефон перезавантажиться і запропонує виконати початкову настройку системи. Ще раз варто нагадати. скидання до заводських налаштувань призводить до видалення всіх призначених для користувача файлів, збережених в пам’яті смартфона.

  Як зробити блокування екрану на Honor

  Блокування екрану. найважливіший елемент функціоналу сьогоднішнього телефону. Її початкова задумка лежала в запобіганні доступу до вашого девайсу з боку зловмисників, але нині функціонал вийшов за межі окресленої мети. Придбавши телефон Honor, ми можемо бути спантеличені необхідністю захисту нашого нового пристрою. Що ж для цього необхідно? Нижче розберемо, яким чином можна зробити блокування екрану вашого смартфона Honor. А також позначимо програмні інструменти, які нам в цьому допоможуть.

  Інструмент «Screen Lock. On Off Button »для Хонор

  Додаток «Screen Lock» було створено як ефективний інструмент для блокування екрану вашого телефону. Воно підтримує адміністративну ( «Admin Lock») і розумну ( «Smart Lock») захист гаджета.

  Как установить пароль блокировки экрана в Huawei

  Є можливість установки віджета, спеціальних повідомлень, вібраційного відгуку телефону і інше.

  Додаток «Блокування екрану». допоможе захистити ваш Honor

  Крім стандартних способів ставити захист на екран Хонор ви можете також скористатися спеціалізованими мобільними додатками, одним з яких є «Блокування екрану».

  Функціонал даного додатка дозволяє встановити різні способи блокування типу:

  • «Pattern»;
  • «Застібка-блискавка»;
  • За допомогою passcode;
  • Як на iPhone.

  Також можливості програми дозволяють створювати віджети на головному екрані для зручного налаштування, відображати показник заряду батареї на екрані блокування, встановлювати динамічні шпалери, показувати годинник і інше.

  Програми «Lock Screen». допоможе зробити екран недоступним

  Іншим мобільним додатком, про який ми хочемо розповісти, є додаток «CM Locker». Це зручний інструмент, що дозволяє вам заблокувати екран вашого Honor, додатки, фотографії та контакти телефону. Функція «Селфі зломщика» дозволить зробити фото будь-якого, хто ввів невірний пароль, PIN-код або графічний ключ.

  У функціонал додатка є безліч тем і шпалер для блокування.

  Яким чином поставити пароль на включення Хонор

  Для установки блокування дисплея Honor необхідно зробити наступне:

  • Перейдіть в налаштування вашого телефону;
  • Виберіть там розділ «Безпека та конфіденційність»;

  Крім розблокування екрану за допомогою пін-коду, в вашому Honor доступні такі способи як:

  Способи: Особливості:
  Персональний PIN-код Найпопулярніший спосіб, які використовує більшість.
  графічний ключ В якості пароля використовується задана користувачем геометрична фігура. Зазвичай для установки графічного ключа необхідно з’єднати як мінімум 4 точки на екрані вашого телефону.
  пароль Використовується циферно-буквений пароль заданий користувачем.

  Після установки захисту на телефоні Honor ви зможете активувати блокування за допомогою натискання на кнопку харчування. Також ви можете вказати час для автоматичного відключення екрану в настройках телефону. Для цього необхідно перейти в «Налаштування», вибрати там «Екран», потім тапнуть на «Сплячий режим». Чи залишиться задати час, після закінчення якого телефон переходить в зазначений режим, а екран блокується.

  Навіщо потрібно ставити блокування на екран смартфона

  Сучасний екран блокування є етапом еволюційного розвитку колишнього екрану входу, який використовувався ще на зорі комп’ютерних систем. По суті він служить цілям безпеки, не дозволяючи сторонній людині використовувати наше пристрій, особливо при незнанні пароля доступу.

  Інший функцією захисту є запобігання випадкового запуску різних команд і додатків на телефоні. Особливо це актуально в разі знаходження Гонор в нашій кишені. Не секрет, що в такому стані телефон здатний на що завгодно, включаючи набір SMS випадкового змісту і відправки їх самим небажаним адресатам.

  Крім позначених функцій екран блокування надає швидкий доступ до базової інформації без необхідності разлочіванія девайса. Подібна інформація зазвичай включає поточний час, події на нашому календарі, недавно отримані текстові повідомлення та інші форми повідомлень. Досить тапнуть по екрану, і там відобразиться зазначена інформація без необхідності розблокування гаджета.

  Як бачимо, корисностей від екрану блокування більш ніж достатньо. Давайте розберемося, якими способами можна поставити блокування на ваш Honor.

  У нашій статті ми детально розглянули, яким чином можна поставити блокування екрану на вашому смартфоні Honor. А також який алгоритм реалізації зазначеного завдання, і які мобільні додатки допоможуть істотно спростити даний процес. Скористайтеся переліченими вище порадами. Це дозволить уникнути доступу до вашого телефону сторонніх осіб. А також випадкових, що не ініційованих вами, дзвінків і повідомлень з вашого гаджета.

  READ  Як відкрити карту пам'яті на телефоні

  зробити підпис

  Підпис на екрані блокування телефону включається через Налаштування:

  • В налаштуваннях вибрати пункт «Робочий екран і шпалери».
  • Натиснути «Підпис»
  • ввести текст.
  • Натиснути «Зберегти».

  Налаштувати мінливі шпалери

  При необхідності установки автоматичної заміни теми, можна перейти до «Налаштування»:

  • Увійти в меню «Робочий екран і шпалери».
  • Натиснути «Розблокування журнал».
  • Підібрати підписки і фото, необхідні для попереднього перегляду.

  У разі якщо на дисплеї змінилася заставка, а в додатках немає значення «Розблокування журнал», то цю настройку можна запустити.

  Для коректної роботи «Розблокування журнал» необхідно:

  • Перейти в меню «Теми».
  • Обрати належну сторінку «Я».
  • Натиснути опцію «Налаштувати».
  • Вибрати стиль «Розблокування журнал».
  • Потім Журнал відновиться.

  Функції екрану блокування

  На стандартному екрані блокування зображена гарна картинка, час, якесь привітання. Щоб перейти в його меню необхідно зробити свайп вгору з нижнього краю екрану, інші напрямки в разі використання цієї і приведуть до запиту пароля. У який з’явився в нижній частині екрана меню з’явиться два ряди значків управління. Серед них обов’язково будуть функції роботи з картинками:

  • Зупинити. призупиняє зміну картинки на екрані блокування при кожному новому його відкритті.
  • Програвати. скасовує попереднє дію. Вибравши цю функцію, смартфон буде показувати різну картинку при кожному натисканні.
  • Вибране. внесе зображує в даний момент картинку в папку «Вибрані».
  • Видалити. позбавити пам’ять телефону від поточної картинки.
  • Переслати. дозволить відправити знімок заставки будь-яким доступним способом.
  • Підписка. допоможе зберегти вподобану картинку на постійній основі. У стандартному режимі вони видаляються через 3 місяці з усіх папок, крім «Вибране».

  Крім цього в нижньому ряду панелі управління будуть запропоновані програми, які не потребують розблокування екрану для своєї роботи. У більшості смартфонів Huawei це калькулятор, ліхтарик, таймер і секундомір.

  Налаштування екрану блокування Huawei і Honor

  Кнопки віртуальної панелі навігації

  Щоб швидко управляти процесами робочого екрану на Huawei, існують три сенсорні кнопки, що знаходяться внизу екрану:

  • «Додому». ця кнопка поверне вас на домашній екран смартфона;
  • «Назад». ця клавіша дозволить повернутися назад;
  • «Недавні додатки». а за допомогою цієї можна подивитися список запущених додатків.

  При необхідності цю панель можна налаштувати:

  1. Для цього відкрийте «Налаштування». «Система». «Системна навігація».

  У тому ж меню можна додати додаткову кнопку, через яку буде відкриватися шторка повідомлень.

  Через додаток «Теми»

  Для установки одного з видів дизайну потрібно:

  • Натиснути на пропозицію.
  • Внизу сторінки, що відкрилася вибрати «Завантаження».
  • Дочекатися завантаження і потім натиснути на «Застосувати».
  • Після цього додаток згорнеться і обраний зовнішній вигляд буде застосований.

  Розміщення (переміщення) додатків і віджетів

  Робочий екран Huawei дуже легко налаштувати як за допомогою вбудованих системних засобів, так і завдяки стороннім додаткам, скачаним з Google Play.

  Переміщаються програми та віджети дуже просто: затисніть необхідний значок пальцем до тих пір, поки смартфон не видасть слабку вібрацію. Тепер не відпускаючи значок перетяните його в будь-яке місце: коли будете готові, відпустіть додаток. воно переміститься на нове місце.

  Щоб розмістити на екрані новий віджет, виконайте наступне:

  • Затисніть палець на дисплеї і тримайте до тих пір, поки не відкриється режим редагування. Також можна просто одночасно натиснути трьома пальцями на екрані.
  • Внизу на дисплеї відкриється меню.
  • Виберіть там категорію «Віджети». відкриються всі доступні для переміщення віджети.
  • Прокрутіть список, знайдіть потрібний віджет і, затримавши на ньому палець, перемістіть його в будь-яке місце на домашньому екрані.

  Управління екраном блокування

  Налаштування екрану блокування можна виконати через стандартне меню на смартфоні. Відкриваємо «Налаштування», переходимо в «Безпека та конфіденційність», а звідти вже натискаємо «Блокування екрану і паролі». Використовуючи внутрішньо меню цього розділу можна:

  • Змінити стиль екрану блокування;
  • Додати нові або прибрати непотрібні функції;
  • Додати підпис на екрані;
  • активувати крокомір.

  Екран блокування на смартфонах Honor і Huawei не зобов’язаний бути нудним, додайте улюблені картинки, індивідуальний набір функцій, і насолоджуйтеся роботою смартфона.

  відновлення через Google аккаунт

  Цей спосіб підходить не для всіх. Якщо ваш смартфон випущений до 2014-2015 року. можна спробувати розблокувати Huawei за допомогою Google аккаунта. Девайси, що працюють на Android 9 не мають такої можливості. Якщо кілька разів ввести невірний пароль, пристрій буде заблоковано на 1 хвилину. Далі при невдалих спробах час блокування буде збільшуватися.

  В такому випадку доступна лише служба екстреного виклику. На старих смартфонах ситуація трохи інша і алгоритм розблокування наступний:

  • Вводимо кілька разів невірний код.
  • Крім кнопки «Екстрений виклик» на екрані повинна з’явитися напис «Забули пароль?”. Тиснемо на неї.
  • Далі потрібно буде ввести дані від вашого Google-аккаунта. Якщо ви примудрилися забути пароль і від Гугла. можна спробувати відновити його на PC.

  Зрозуміло для такої розблокування смартфон повинен бути підключений до інтернету. Це може бути Wi-Fi мережу або включені мобільні дані. В іншому випадку нічого не вийде.

  Що робити якщо забув пароль від Huawei і Honor?

  Що робити якщо забув пароль від Huawei або Honor? Як розблокувати смартфон? Це один з поширених запитань. За замовчуванням в EMUI не передбачено функції відновлення пароля, проте способи повернути телефон в робочий стан все ж є. Про них і поговоримо нижче.

  Врахуйте, що відновити доступ до смартфону без втрати даних практично неможливо. Тому будьте готові до того, що ваш Huawei повернеться до заводських налаштувань і всі дані з його пам’яті будуть стерті. Зрозуміло, якщо файли зберігалися на SD-накопичувачі. вони не будуть порушені.

  Тепер давайте розглянемо способи розблокування докладніше:

  скидання налаштувань до заводських або Hard Reset

  Цей варіант працює безвідмовно, так як при поверненні до заводських налаштувань скидаються всі паролі, видаляються призначені для користувача дані, а також встановлені вами програми. Загалом смартфон повертається до стану «з коробки».

  Щоб розблокувати Huawei (Honor) таким способом, робимо наступне:

  • Відключаємо смартфон затиснувши на кілька секунд клавішу «Харчування / Блокування».
  • Після цього потрібно затиснути і утримувати клавіші Харчування Збільшення гучності. На старих смартфонах з механічною кнопкою її також потрібно утримувати.
  • Утримуємо до тих пір, поки телефон не перейде в режим Recovery. У ньому зазвичай є всього 3 пункти. нас цікавить Wipe Data / Factory Reset. Вибираємо його і підтверджуємо натиснувши Yes. На старих смартфонах пункти меню переключаються гойдалка гучності, а вибір підтверджується кнопкою блокування. На нових моделях в режимі Recovery сенсор активний і можна вибирати пункти меню звичайним натисканням на екран.
  • Після завершення процесу смартфон замість завантаження системи може знову повернутися в режим Recovery. В такому випадку просто тиснемо Reboot System.

  Готово. Смартфон повернеться в робочий стан і всі паролі будуть скинуті.

  Як уникнути такої ситуації

  Якщо ви часто забуваєте паролі або графічні ключі, можна підстрахуватися. Після відновлення доступу до Huawei, відразу переходимо в Налаштування Безпека і конфіденційність Пароль екрану блокування.

  Безпека і конфіденційність Пароль екрану блокування “width =” 660 “height =” 694 “srcset =” https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/12/zabil-parol-ot-huaiwe-i-honor- scr2.jpg 660w, https://phonegeek.ru/wp-content/uploads/2019/12/zabil-parol-ot-huaiwe-i-honor-scr2-285×300.jpg 285w, https://phonegeek.ru/ wp-content / uploads / 2019/12 / zabil-parol-ot-huaiwe-i-honor-scr2-380×400.jpg 380w “sizes =” (max-width: 660px) 100vw, 660px “/

  Вона дозволяє розблокувати пристрій за допомогою розумного браслета. Далі просто дотримуйтесь інструкцій на екрані для її налаштування. Також не зайвим буде включити «Розпізнавання обличчя», якщо воно підтримується на вашому Huawei. Таким чином наявність додаткових способів розблокування допоможе в разі якщо ви забули пароль від Huawei.

  Прості поради: робіть бекапи, налаштуйте розумну розблокування і відбиток пальця. Зберігайте цінні файли (фото, відео) на SD-накопичувачі, в такому випадку навіть найрадикальніший спосіб скидання пароля не буде для вас проблемою.

  Екран блокування на смартфонах Honor і Huawei. як налаштувати і користуватися

  Екран блокування. не просто примха виробників, він несе важливу функцію, захищаючи мобільний пристрій від доступу сторонніх осіб. Відмінно реалізуючи свою основну функцію, екран блокування не зобов’язаний бути просто красивою картинкою, що повідомляє час, дату і, можливо, деякі повідомлення. Які основні функції може виконувати екран блокування, і як налаштувати їх на своєму смартфоні Huawei або Honor?

  Функції екрану блокування

  На стандартному екрані блокування зображена гарна картинка, час, якесь привітання. Щоб перейти в його меню необхідно зробити свайп вгору з нижнього краю екрану, інші напрямки в разі використання цієї і приведуть до запиту пароля. У який з’явився в нижній частині екрана меню з’явиться два ряди значків управління. Серед них обов’язково будуть функції роботи з картинками:

  • Зупинити. призупиняє зміну картинки на екрані блокування при кожному новому його відкритті.
  • Програвати. скасовує попереднє дію. Вибравши цю функцію, смартфон буде показувати різну картинку при кожному натисканні.
  • Вибране. внесе зображує в даний момент картинку в папку «Вибрані».
  • Видалити. позбавити пам’ять телефону від поточної картинки.
  • Переслати. дозволить відправити знімок заставки будь-яким доступним способом.
  • Підписка. допоможе зберегти вподобану картинку на постійній основі. У стандартному режимі вони видаляються через 3 місяці з усіх папок, крім «Вибране».

  Крім цього в нижньому ряду панелі управління будуть запропоновані програми, які не потребують розблокування екрану для своєї роботи. У більшості смартфонів Huawei це калькулятор, ліхтарик, таймер і секундомір.

  Управління екраном блокування

  Налаштування екрану блокування можна виконати через стандартне меню на смартфоні. Відкриваємо «Налаштування», переходимо в «Безпека та конфіденційність», а звідти вже натискаємо «Блокування екрану і паролі». Використовуючи внутрішньо меню цього розділу можна:

  • Змінити стиль екрану блокування;
  • Додати нові або прибрати непотрібні функції;
  • Додати підпис на екрані;
  • активувати крокомір.

  Екран блокування на смартфонах Honor і Huawei не зобов’язаний бути нудним, додайте улюблені картинки, індивідуальний набір функцій, і насолоджуйтеся роботою смартфона.

  BETATECH.COM.UA 2021