Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як зробити браузер за замовчуванням Android Xiaomi

Table of Contents

Браузер в MIUI 12 на Xiaomi (Redmi): вбудований Mi, як вибрати браузер за замовчуванням або видалити

В системі MIUI 12 на Xiaomi (Redmi), як і в попередніх версіях, можливо вибрати браузер за замовчуванням відмінний від встановленого компанією. А ось видалити Mi браузер без сторонньої допомоги неможливо, штатні засоби з цим завданням не впораються.

Про видалення читайте за посиланням вище, а зараз я покажу як дістатися до налаштувань, в яких можливо призначити власний улюблений браузер за замовчуванням в MIUI 12, але перш за його необхідно встановити.

Цей параметр дасть можливість операційній системі знати яким додатком ви бажаєте відкрити посилання або веб-сайт, Android перестане вас питати про це кожен раз або писати помилку при спробі запустити посилання.

Зайдіть в загальні настройки, знайдіть пункт «Додатки». Далі виберіть «Всі додатки». У правому верхньому куті натисніть на іконку «Три крапки». У випадаючому меню нас цікавить рядок «Додатки за замовчуванням». Ми потрапили в меню вибору програм за замовчуванням для різних завдань і цілей, в тому числі вибір браузера. Ви побачите вибір з встановлених програм, які можуть виконати роль браузера в MIUI 12 за замовчуванням, відзначте ту, яку бажаєте бачити в цій ролі, в моєму випадку це FireFox. Більше нічого робити не потрібно, поверніться на робочий стіл і насолоджуйтеся роботою телефону Xiaomi.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Як в MIUI 11 вибрати браузер за замовчуванням на Xiaomi (Redmi)

Сучасний смартфон не мислимо без браузера, а в прошивку MIUI 11 встановлено їх відразу 2: Google Chrome і Mi. Але як вибрати той, який системою зареєструє браузером за замовчуванням в Xiaomi?

Для визначення програми за замовчуванням в MIUI 11 є спеціальна настройка.

Що це означає і для чого вибирати програму? Це допомагає не тільки MIUI, але і всі інші застосування, встановленим на телефоні, розібратися яка з них головна для функції браузера в тому випадку, якщо їх встановлено декілька. І саме в цій програмі будуть відкриті посилання, які ви знайдете в месенджерах, соціальних мережах і повідомленнях.

Щоб дістатися до неї зайдіть у налаштування, знайдіть рядок «Додатки». Виберіть пункт «Всі програми». У верхньому правому куті натисніть на іконку «Три крапки». У спливаючому меню натисніть на «Додатки за замовчуванням». Відобразитися список системних функцій, серед яких буде «Браузер». Увійшовши в нього, будуть показані всі програми, які стосуються цього класу, досить вибрати бажану і Android буде вважати її головною, а інші другорядними.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Вибір необхідного браузера

Мабуть, найпопулярнішими браузерами в наших країнах можна назвати Google Chrome і Яндекс Браузер. Перевага першого полягає в повній його інтеграції з еко-системою від Google. перенесення паролів, останніх запитів і відкритих сторінок прямо з деськтопной версії браузера від «Корпорації добра». У свою чергу, Яндекс Браузер вміщує в себе напрацювання від російського пошукового гіганта. звичний прогноз погоди, новини, котирування та інше. Функціонал у них схожий, все залежить від ваших уподобань. краще відразу спробувати обидва і зрозуміти, що для вас більше підходить.

Так з вибором альтернативи браузера від Xiaomi визначилися, тепер давайте розбиратися, яким чином визначити його як основний канал.

Набрид рідне браузер від Xiaomi? Давайте подивимося, як можна його замінити на щось більш приємне в повсякденному використанні

Прошивка MIUI від Xiaomi, крім зовнішнього вигляду і широкій функціональності, має таку популярність, в тому числі і з-за встановлених додатків. Найчастіше зручність їх використання для багатьох перевершує досвід роботи в додатках від конкурентів. Єдине слабка ланка. «рідний» браузер від Xiaomi, який подобається далеко не всім. Зараз ми подивимося, як змінити браузер за замовчуванням на Xiaomi.

Сам браузер від Xiaomi ніколи не славився швидкістю і навіть стабільністю роботи. Звичайно, з часом і кожним новим оновленням досвід користування браузера змінюється, але в кращий бік? Навряд чи. Додаток до сих пір здається багатьом досить важким і незграбним, а швидкість відкриття сторінок залишає бажати кращого.

Як поміняти браузер за замовчуванням на смартфоні Xiaomi?

Для початку заходимо в Налаштування вашого пристрою. Прокручуємо нижче за списком і знаходимо розділ «Всі програми». У правому верхньому кутку даного пункту буде знаходитися іконка у вигляді трьох вертикальних точок. натискаємо на неї і бачимо нове віконце. Вибираємо пункт «Додатки за замовчуванням».

Серед усіх варіантів додатків вибираємо Браузер, заходимо всередині даного розділу і шукаємо необхідний нам браузер. Кількома на нього і вуаля. тепер посилання будуть відкриватися в потрібному вам браузері.

Як видалити браузер Xiaomi з телефону?

На це питання відповісти просто не вийде. Так як рідний браузер Xiaomi вшитий в систему, відключити його штатними засобами і тим більше видалити. не вийде. Для цього знадобляться ROOT-права, а для людей, хто розуміє, що таке ROOT-права і як ними користуватися, додаткова інструкція була б ні до чого.

READ  Як зробити скріншот на ноутбуці Asus

Однак в Мережі ходить спосіб відключення браузера від Xiaomi без отримання горезвісних ROOT-прав. Для цього вам необхідно завантажити додаток ES-Провідник. Після скачування даного провідника потрібно зайти в нього і знайти у внутрішній пам’яті телефону папку System. Усередині даної папки буде перебувати ще одна папка Priv-app, в якій розташовуються файли всіх програм, в тому числі і «рідних». Вам необхідно знайти теку Browser і просто видалити. Знову ж. попереджаємо, що даний спосіб навряд чи спрацює, якщо у вас немає ROOT-прав, але деякі джерела стверджують, що у невеликого відсотка користувачів видалення браузера минуло й без них.

Найпростішим способом «прибрати» браузер з очей. очищення всіх даних в розділі «Всі додатки», а після цього. видалення іконки з робочого столу (або в окрему папку, або в простір-список всіх додатків).

Ось ми з вами розібралися, як можна змінити нелюбимий багатьма браузер від Xiaomi. Природно, ми не стверджуємо, що цей додаток дратує абсолютно всіх, і його потрібно міняти відразу після покупки телефону. Якщо вам воно «заходить», то навіть не заморочуватися. всі базові функції воно виконує «на ура». Дана інструкція буде корисна саме тим власникам пристроїв Xiaomi, кому хочеться спробувати щось нове і незвичне.

редагування hosts

Новинну сторінку можна прибрати заблокувавши певні IP адреси.

Для тих, у кого є root доступ. додаємо в hosts рядок:

Для тих, у кого відсутній ROOT доступ, але є блокувальник контенту (наприклад, Adguard), додаємо правило:

Кращий браузер для Xiaomi

Вибираючи відповідний браузер для смартфона Xiaomi, варто розглянути кілька варіантів. Найпопулярніші додатки, що забезпечують доступ в Інтернет, для смартфона будуть такими ж, як і для десктопного комп’ютера.

 • Google Chrome, звичний для більшості користувачів PC. Оглядач відрізняється високою швидкістю і функціональністю.
 • Firefox, додаток з мінімальним функціоналом, але легко справляється зі швидким завантаженням тексту, анімації і зображень.
 • Opera.головним перевагою є турбо-режим зменшення трафіку. Спрощена версія. Opera Mini.

У списку можна знайти і барвисте додаток Dolphin, що відрізняється високою функціональністю, і більше відповідне званню «кращого браузера для Xiaomi». А пошук по такому ж запиту видає інформацію про веб-браузері UC Browser, характерними особливостями якого є дружній користувачеві інтерфейс і інтуїтивно зрозуміле використання. З іншого боку, кожен власник смартфона «Xiaomi» може сам підібрати собі браузер, який максимально відповідає його вимогам і звичний в роботі.

Чому не відображаються картинки

Основними причинами неправильного відображення картинок в стандартному браузері смартфона Xiaomi можуть бути:

 • Неправильні налаштування.
 • Проблеми з проміжними проксі-серверами, через які здійснюється доступ в Інтернет.
 • Неполадки на сайті, на якому знаходяться зображення.

В останньому випадку проблема не вирішується. картинки доведеться дивитися чи скачувати на іншому ресурсі. Якщо у відсутності завантаження зображень винен оператор, побачити їх можна, переключившись з мобільного Інтернету на Wi-Fi. Неправильні налаштування браузера Xiaomi можна змінити, включивши показ картинок або просто скориставшись іншим браузером.

Іноді вирішити проблему допомагає очищення кешу і видалення файлів cookie, великий обсяг яких впливає на правильність відображення інформації. Зробити це можна через меню налаштувань браузера.

В налаштуваннях браузера

Наступний спосіб. використання налаштувань браузера. Для нього користувачеві знадобиться інтернет, тому цей метод не підійде для тих випадків, коли у людини немає до нього доступу (доцільніше вибрати перший спосіб).

Всі веб-оглядачі мають таку функцію, як установка автоматичного відкриття в ньому саме у власних налаштуваннях. Така система як Google Хром. виключення з правил. Його не можна встановити автоматичним способом. Доводиться вдаватися до інших методів, про які ми поговоримо далі.

Щоб в налаштуваннях провідника зробити автоматичне відкриття, то потрібно:

 • Запустити сам браузер. Відкриється та посилання, яку користувач відкривав раніше. Необхідно знайти на панелі інструменту (панель пошуку) три точки. Як правило, ці три точки розташовуються в кутку. Кількома на них;
 • Після знаходимо «настройки» або «параметри». Все залежить від того провідника, в якому відбувається процес;
 • Після переходу прокрутити всі налаштування і шукаємо «Установити за умовчанням»;
 • Після вибору користувача автоматично переносить в настройки. Іноді система запитає про перехід. Кількома на «Налаштування»;
 • Перейшовши в налаштування, як і зі способом вище, виставляємо галочку перед тим провідником, де хочемо шукати інформацію найчастіше.

Спосіб можливий тільки в тому випадку, якщо у користувача не стояло заздалегідь браузер за замовчуванням.

Для того, щоб скористатися цим методом, потрібно:

 • Відкрити блокнот, записи або будь-яке інше додаток, коли можна швидко і легко перейти по активному посиланню. Далі потрібно тапнуть на нього. З’явиться віконце, в якому вибираємо слово «Відкрити»;
 • Після цього спливе вікно, в якому користувач може відкрити посилання за допомогою певної програми. Кількома на потрібний пошуковик, яким користувач віддає симпатію, і натискаємо на кнопку «Завжди»;
 • Після цього посилання відкриється саме на тому браузері, в якому вибрав людина.

Такою дією людина дає системі зрозуміти, що цим оглядачем він буде користуватися постійно. Спосіб допомагає несвідомо зробити будь-якої браузер за замовчуванням.

Скріншоти MIUI Браузер для Android

MIUI Браузер. оглядач, за замовчуванням встановлений у відповідній прошивці. Як і сама MIUI, він містить приємний мінімалістичний інтерфейс і «спритно» працює тим більше на слабких Android пристроях. Оглядач може похвалитися підтримкою всіх сучасних веб-стандартів і не сильно поступається в швидкості завантаження тим же Chrome або Opera.

Як і будь-який інший сучасний Android оглядач, MIUI Браузер дозволяє відкривати окремі сторінки у вкладках і в короткі терміни перемикатися між ними, використовуючи зручний селектор. Також він підтримує режим читання, нічний режим і режим низького споживання каналу. При необхідності користувач може створювати закладки, управляти завантаженнями з вбудованого менеджера, «розгортати» сторінку на повний екран, створювати скріншоти, використовувати функцію пошуку по тексту і додавати ярлики на панель в короткі срокіго отримання доступу. З особливо цікавих можливостей виділимо завантаження веб-сторінок в пам’ять портативного пристрою для подальшого перегляду без підключення до мережі.

Практично 90% площі вікна MIUI Браузер відведені під відображення вмісту веб-сторінки. Проте розробники все таки вирішили залишити дві панелі навігації. зверху і знизу. Верхня відповідає за введення URL і пошукових запитів, а нижня дає можливість в короткі терміни повертатися на попередні сторінки, відкривати селектор вкладок і повне опції. В цілому інтерфейс дуже стильний і інтуїтивний.

При запуску

Як правило, якщо Google Chrome не встановлено як браузер за замовчуванням, то при кожному його запуску у вигляді спливаючої рядки буде відображатися повідомлення з пропозицією зробити його основним. Коли ви побачите подібне вікно, просто натисніть на кнопку «Установити за умовчанням».

Установка Google Chrome браузером за замовчуванням

На комп’ютері може бути встановлено будь-яку кількість веб-оглядачів, але тільки один може стати рішенням за замовчуванням. Як правило, у користувачів падає вибір на Google Chrome, але саме тут і виникає питання, яким чином його можна встановити в якості основного браузера. Існує кілька способів, що дозволяють вирішити поставлену задачу. Сьогодні ми докладно розглянемо кожен з них.

налаштування системи

Найпростіший спосіб призначення додатків за замовчуванням, застосовні Часом не тільки до веб-оглядача проводиться вручну через операційні системи. Щоб обрати основний браузер, зробіть наступне:

 • Хоч яким з методів відкриття «Перегляд» власного мобільного пристрою. Скористайтеся можливістю для цього ярлика на головному екрані або їм, але в меню додатків.
READ  Як зробити телевізор своїми руками

Перейдіть до розділу «Програми та повідомлення» (також може називатися просто «Додатки»).

Ньому В відшукати пункт «Додаткові настройки». На Деяких версіях Android це робиться через окреме меню, реалізованої у вигляді вертикального трикрапки або кнопки «Ще».

Саме тут і можна встановити веб-оглядач за замовчуванням, також призначити «головні» додатка, в тому числі засіб голосового введення, лаунчер, звонилка, повідомлення та інші. Вибираємо пункт «Браузер».

Перед вами відкриється сторінка з списком всіх веб-оглядачів. Просто тапнуть по тому з їх, Який бажаєте встановити в якості застосовуваного за замовчуванням.

Зараз зможете сміливо переходить до серфінгу в інтернеті. Всі номери в додатках, листування в повідомленнях і месенджерах будуть розкриватися в обраних вами браузері.

Цей метод по праву можна назвати одним з найбільш звичайних і комфортних, тим паче що він дозволяє призначити Часом не тільки основний веб-оглядач, та й будь-які інші додатки за замовчуванням.

Як поміняти браузер за замовчуванням на Android: Покрокова інструкція

Як зробити браузер за замовчуванням Android. питання, Який з’являється на користувачів телефону схожою ОС. У телефонах спочатку за замовчуванням знаходиться браузер, Розроблений і Встановлений встановлений. Якщо спочатку присутній браузер не влаштовує, можна з видаленням або без нього встановити інший варіант. У статті увазі Представлені способи виконання даної операції.

Як Зробити Браузер За Замовчуванням Android Xiaomi

налаштування браузера

Велика частина веб-оглядачів, за замовчуванням стандартного Google Chrome, дозволяють призначити себе в якості застосовуваного за замовчуванням додатка через власні опції. Робиться це практично в пару на екран мобільного пристрою.

Примітка: У нашому прикладі показані мобільні версії yandex.Браузер і Мозилла Firefox, але Описаний нижче можна застосовувати і до інших додатків, в яких така можливість є.

 • Запустіть браузер, Який ви бажаєте призначити головний. Знайдіть на його панелі інструментів кнопку для виклику меню, в більшості випадків це три вертикальні точки в правому куті, нижньому або верхньому кутку. Натисніть на їх.

У меню знайдіть пункт «Налаштування», Який також може називатися «Параметри».

Прокрутіть доступних характеристик, знайдіть там пункт «Установити за умовчанням» або щось подібне за змістом і натисніть на нього.

Примітка: В yandex.Браузер пункт «зробити браузером за замовчуванням »знаходиться в меню пошукової рядки, яка відображається на домашній сторінці.

Після вибору потрібного пристрою на вашому телефоні або планшеті з’явиться вікно, в якому слід тапнуть по напису «Налаштування».

Ця дія перенаправити вас до розділу опцій «Додатки за замовчуванням», в якому було розказано в минулому методі. Фактично, Наступні діяння подібні 5-7 пт, описаним вище: пункт «Браузер», а на наступній сторінці Встановлюється маркер навпроти того додатку, який бажаєте використовувати в якості основного браузера.

Річ у тім, цей спосіб не багато чим відрізняється від установки характеристик за замовчуванням через налаштування системи. У підсумку ви все одно відмінно в тому ж розділі, різниця тільки в тому, що почати робити необхідні дії ви зможете відразу, не залишаючи браузер.

Зі стандартними програмами на Android

На Android, як в більшості інших ОС, є можливість автоматичного пуску за замовчуванням. то додатки, які будуть автоматично запускатися для певних дій або пуску типів файлів. Але, настройка додатків за замовчуванням Але не зовсім очевидна, особливо для початківця користувача.

У цій інструкції. ретельно про те, як встановити додатки за замовчуванням на телефоні або планшеті Android, також в тому, як скинути і поміняти вже даний для тих чи Інших типів файлів. Окрема анотація: Як встановити або змінити браузер за замовчуванням на Android.

Як задати основні програми за замовчуванням

В налаштуваннях Android є особливий розділ, Який так і називається «Додатки за замовчуванням», на жаль, досить обмежений: з його допомогою ви зможете встановити тільки обмежений набір головних додатків за замовчуванням. браузер, номеронабиратель, додаток для повідомлень, оболонку (засіб пуску). Це меню різниться на різних марках телефонів, але в будь-якому випадку досить обмежена.

Для того, щоб зайти в опції додатків за замовчуванням, зайдіть в Опції (шестерінки в області сповіщень). Додатки. Далі шлях буде наступним.

 • Натисніть по іконку «шестерінки», а потім. «Додатки за замовчуванням» (на «чистому» Android), по пт «Додатки за замовчуванням» (в пристроях Samsung). На інші пристрої можуть бути різні пристрої, але розміщення відповідного пт.
 • Задайте додатки за замовчуванням для відповідних для вас дій. Якщо додаток не задано, то при відкритті якого-небудь контенту Android буде питати, в додатку його відкрити і зробити це тільки на даний момент або відкривати в ньому завжди (тобто Додаток за замовчуванням).

Слід врахувати, що при установці додатка такого ж типу, що задано за замовчуванням (наприклад, ще 1-го), раніше даний в додатку 2 зазвичай скидається.

яндекс.браузер

Найпопулярніша мережу зі своїм методом просто стає популярною в будь-якому телефоні. Для цього необхідно:

 • Відкриття програми на головному екрані і відшукати поруч з пошукової рядком три точки, назвуть на їх;
 • Далі відкриваються то опції, які людина може обрати. Кількома на «браузер за замовчуванням”;
 • Після розкриється вікно, в якому система запитає про те, щоб юзер в налаштуваннях встановив цю функцію. Кількома на «Налаштування»;
 • Переходимо в опції системи і обираємо Yandex, як основний веб-оглядач.

Після все посилання будуть розкриватися за допомогою його.

установка

У додатках MiStore або Google Play запропоновані веб-оглядачі для скачування. Кожен з них відрізняється набором переваг:

 • Яндекс. Браузер має широкий функціонал, вважається універсальним. Він оснащений голосовим помічником Алісою;
 • Google Chrome. Найбільш затребуваний міжнародний софт. Сторінки завантажуються швидко, збої трапляються рідко. Об’єднує в собі всі додатки Google;
 • перевага Opera. турбо-режим, який знижує споживання трафіку;
 • Firefox дає можливість встановити різні доповнення;
 • UC Browser. Софт підійде тим, хто любить часто переглядати відео з телефону. Він оснащений вбудованим відеоплеєром, який може миттєво відтворювати відеопотік.

Після вибору програми її потрібно завантажити і встановити. Це процес нескладний, просто слідуйте підказкам.

Підготовча робота зроблена, і залишилася лише зміна програми за замовчуванням.

Як подивитися історію в браузері

Яке б додаток для перегляду сайтів у вас не було встановлено, принцип перегляду історії всюди схожий. Потрібно відкрити браузер і натиснути на іконку в правому верхньому куті.

Із запропонованого списку виберіть пункт «Історія» і все. Перед вами список сайтів, які відвідував користувач.

зміна браузера

Щоб змінити браузер за замовчуванням, виконайте прості дії. В «Налаштуваннях» знайдіть пункт «Всі програми». У правому верхньому куті натисніть на іконку у вигляді трьох точок і в меню оберіть «Додатки за замовчуванням», потім. «Браузер».

Залишилося вивчити відкрився перелік, визначитися з потрібною програмою і поміняти. Користуйтеся зручним софтом. Як бачите, його дуже просто змінити.

Як змінити браузер за замовчуванням на Xiaomi і встановити інший

У смартфонів Xiaomi є власна операційна система MIUI з браузером. У неї багато корисних функцій. Однак можна скачати і встановити інші браузери за замовчуванням Xiaomi.

Відключення браузера за замовчуванням

Видаляти стандартний браузер MIUI не обов’язково. Однак користувачі іноді хочуть позбутися від нього.

READ  Як встановити віджет погоди на Android

Звичайним способом через управління додатками це не вдасться зробити. Знадобиться прога «ES Провідник». Попередньо завантажити та встановити на пристрій.

Тепер через ES Провідник знайдіть у внутрішній пам’яті телефону папку System. Натисніть на напис Priv-app, потім видаліть Browser.

Іноді пристрій для виконання даної операції вимагає Root-права. Якщо їх немає, то видалити стандартну програму MIUI ви не зможете.

Зверніть увагу, повернути її назад не вдасться. Для цього потрібно оновлювати прошивку.

Чому браузер Xiaomi може зависати

Незважаючи на те, що Xiaomi. досить надійний гаджет, в його роботі можуть виникати неполадки. Особливо це стосується встановлених програм.

Как изменить браузер по умолчанию на телефоне Андройд? Поменять приложение по умолчанию Android

Веб-оглядач може повільно працювати або зовсім повністю зависнути, якщо телефон заражений вірусами. Вони впливають на запис реєстру і файлову частина програмного забезпечення, провокуючи неполадки і пригальмовування.

Как на телефоне сделать БРАУЗЕР ПО УМОЛЧАНИЮ?На смартфоне ANDROID/АНДРОИД XIAOMI/Сяоми/Google Chrome

Другою причиною зависання може бути помилка в ПЗ, наприклад, конфлікт встановлених програм з елементами операційної системи.

Як включити або відключити повідомлення

Коли ми встановлюємо додатки, припускаємо, що будемо отримувати повідомлення. Але це відбувається не завжди. Щоб включити звуковий сигнал, слід зробити деякі дії.

Спочатку зайдіть в «Налаштування», потім виберіть зі списку пункт «Батарея і продуктивність» або «Акумулятор». Тепер потрібно знайти пункт «Фоновий режим», «Управління використанням харчування» або «Активність додатків».

Натисніть на кнопку «Розширений режим» / «Не обмежувати». На екрані запуску виберіть пункт «Безпека» / «Сервіс», після чого в меню «Налаштування» натисніть «Дозволи».

Після натискання на «Автозапуск» виберіть програми, від яких хочете отримувати повідомлення.

Якщо замучила реклама і непотрібні оповіщення, цю проблему легко вирішити. Потрібно перейти по папках Налаштування. Системні програми. Браузер. Повідомлення і відключіть останні.

Поверніться в «Налаштування» і послідовно натисніть на Повідомлення і рядок стану. Повідомлення додатків. Браузер. Потім вимкніть пункт «Показувати сповіщення».

Як задати основні програми за замовчуванням

В налаштуваннях Android є спеціальний розділ, який так і називається «Додатки за замовчуванням», на жаль, досить обмежений: з його допомогою ви можете встановити тільки обмежений набір основних додатків за замовчуванням. браузер, номеронабиратель, додаток для повідомлень, оболонку (launcher). Це меню різниться на різних марках телефонів, але в будь-якому випадку досить обмежена.

Для того, щоб зайти в налаштування додатків за замовчуванням, зайдіть в Настройки (шестерня в області повідомлень). Додатки. Далі шлях буде таким.

 • Натисніть по іконці «Шестерінка», а потім. «Додатки за замовчуванням» (на «чистому» Android), по пункту «Програми за замовчуванням» (на пристроях Samsung). На інших пристроях можуть бути відмінні, але схожі розташування потрібного пункту (десь за кнопкою налаштувань або на екрані зі списком додатків).
 • Задайте зі стандартними програмами для потрібних вам дій. Якщо додаток не задано, то при відкритті будь-якого контенту Android буде питати, в якому додатку його відкрити і зробити це тільки зараз або відкривати в ньому завжди (тобто встановити додатком за замовчуванням).

Слід враховувати, що при установці додатка того ж типу, що задано за замовчуванням (наприклад, ще одного браузера), раніше задані в пункті 2 настройки зазвичай скидаються.

Зі стандартними програмами на Android

На Android, також як в більшості інших ОС є можливість задати зі стандартними програмами. ті додатки, які будуть автоматично запускатися для певних дій або відкриття типів файлів. Однак, настройка додатків за замовчуванням не зовсім очевидна, особливо для початківця користувача.

У цій інструкції. докладно про те, як встановити програми за замовчуванням на Android телефоні або планшеті, а також про те, як скинути і змінити вже задані для тих чи інших типів файлів умовчання. Окрема інструкція: Як встановити або змінити браузер за замовчуванням на Android.

Встановлення програм за замовчуванням Android для типів файлів

Попередній метод не дозволяє задати ніж будуть відкриватися ті чи інші типи файлів. Однак, спосіб задати зі стандартними програмами для типів файлів також є.

Для цього достатньо відкрити будь-який файловий менеджер (див. Кращі файлові менеджери для Android), в тому числі вбудований в останні версії ОС файловий менеджер, який можна знайти в «Налаштування». «Сховище і USB-накопичувачі». «Відкрити» (пункт знаходиться внизу списку).

Після цього. відкрити потрібний файл: якщо додаток за замовчуванням для нього не задано, то буде запропонований список сумісних програм для його відкриття, а натискання кнопки «Завжди» (або подібної в сторонніх файлових менеджерах) задасть його використовується за умовчанням для цього типу файлів.

Якщо ж додаток для цього типу файлів вже було задано в системі, то спочатку потрібно скинути налаштування за замовчуванням для нього.

Скидання і зміна програм за замовчуванням

Для того, щоб скинути зі стандартними програмами на Android, зайдіть в «Налаштування». «Додатки». Після цього виберіть той додаток, що вже задано і для якого буде виконуватися скидання.

Натисніть по пункту «Відкривати за замовчуванням», а потім. кнопку «Видалити налаштування за замовчуванням». Примітка: на телефонах не зі стокових Android (Samsung, LG, Sony і ін.) Пункти меню можуть дещо відрізнятися, але суть і логіка роботи залишаються тими ж самими.

Після скидання, ви можете використовувати раніше описані способи для того, щоб задати потрібні відповідності дій, типів файлів і додатків.

А якщо програма не з’являється при виборі? Хочу открить.html через FBReadef, а його навіть не пропонують Як змусити телефон пропонувати всі наявні додатки або щоб як в винде. список розширень і список програм для них.

Через якісь сторонні файлові менеджери можна так зробити. Але от тільки не пам’ятаю, через які.

X-plore допомагає вибрати для файлу. Total_commander може відправити файл на будь-який додаток.

Ніяк не можу налаштувати щоб при підключенні до загальнодоступного WI-FI де відкривається сайт в якому потрібно логінитися відкривався через хром. Він завжди відкривається через перегляд html. Через запущене застосування я зміг дістатися до інформації про програму, але там немає налаштувань за замовчуванням і скинути їх не можна саме тому, тому що їх немає. Але мені життєво необхідно відкривати ці сайти для підключення через хром.

Asus ZenPad 10 Android 7.0. немає описаної опції в принципі. При першому запуску відео файлу вибрав помилково стандартний програвач, який не може відтворити відео, і можливість поміняти вибір пропала (як виправити?

Добрий день. Dmitry. питання не: чи є додатки для Android які додають кнопки управління приладом на екран \ робочий стіл? приклад для чого потрібна кнопка: часто ламаються кнопки вимикання приладу або гучності так ось додавши кнопку управління на екран \ робочий стіл приладу можна водячи пальцем по цьому екрану вимкнути прилад або налаштувати гучність. Дякую.

а про яких приладах йдеться? Якщо про телевізорах або медіа-системах, то додатки. «пульти» є в Play Маркет.

BETATECH.COM.UA 2021