Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити час на телефоні Honor

Table of Contents

сторонні додаток

Навіщо потрібні сторонні додатки, якщо в телефоні є власне? Справа в тому, що стандартні годинник не включають в себе багато функцій. За допомогою установки сторонньої програми можна виправити проблему неточного відображення часу або підібрати більш цікавий дизайн. Розглянемо перевірені і популярні додатки з Google Play.

сторонні додаток

Встановлювати і налаштовувати необхідну інформацію можна також за допомогою сторонніх додатків.

Сплячий режим

За умовчанням встановлено час в 2 хвилини до відключення дисплея при відсутності активності. Для установки необхідного часу до відключення потрібно відправитися за адресою:

 • головні настройки (значок шестерінки на панелі управління);
 • відшукати опцію екрану і зайти в неї;
 • знайти управління сплячим режимом;
 • задати потрібний час.

Коротко про фітнес-браслеті

Функціонал цього пристрою не відрізняється від інших подібних гаджетів, він звичний і зрозумілий, а інтерфейс інтуїтивно простий. У фітнес-браслеті Huawei Band 2 Pro є хороша вологозахист, а також захист від проникнення пилу всередину пристрою. Крім того, браслет оснащений крокоміром, розумним будильником, вимірником пульсу, калорій і т.д. Тут користувачі знайдуть безліч різних і корисних функцій.

Є і ще одна важлива і унікальна деталь в Huawei Band 2 Pro. наявність GPS-датчика, що забезпечує максимальну точність при вимірі підрахунку пройдених кроків і відстані в цілому.

сторонні додаток

Встановлювати і налаштовувати необхідну інформацію можна також за допомогою сторонніх додатків.

Date And Time Settings Shortcut. допоможе поставити правильний час на Honor

Іншим способом поставити годинник правильно на Honor є використовувалася програма «Date And Time Settings Shortcut».

Цей додаток являє собою зручний інструмент для швидкого переходу в опції настройки дати та часу, з подальшою їх трансформацією як було описано нами вище.

Користування програмою дуже просте. Досить відкрити його, тапнуть на велику кнопку в центрі (OPEN!), І ви перейдете в налаштування дати і часу вашого телефону.

Налаштування клавіатури на Huawei

Кожен раз, коли користувач вводить текст, перед ним відкривається значок перемикання між способами введення, він знаходиться в правому куті знизу і позначений зображенням клавіатури. Для того, щоб отримати перелік з можливих варіацій введення тексту, слід натиснути на клавішу з зображенням клавіатури. Система надасть вибір з 3-х варіацій введення тексту:

 • Стандартна клавіатура від Google.
 • Введення за допомогою голосової команди.
 • Спеціальна розкладка «Swiftkey».

Якщо користувач бажає зафіксувати найбільш зручний для нього варіант введення тексту, йому слід звернутися до головних налаштувань телефону, відшукати опції клавіатури і задати необхідну за замовчуванням.

Як встановити дату і час на смартфонах Honor і Huawei

Робота з датою і часом на смартфонах Huawei або Honor не такий вже і рідкісний питання. Крім первинної установки при покупці телефону або випадкових збоїв, функція може знадобитися під час подорожі і перетині часових поясів. Щоб не заплутатися і нікуди не запізнитися, дізнаємося детальніше, як встановити дату і час на смартфонах Honor і Huawei.

Встановлюємо дату і час на смартфоні Honor або Huawei

Найпростіший спосіб завжди опинятися в потрібному місці в потрібний час. вибрати автоматичну установку дати і часу. У цьому питанні настройка смартфонів Honor і Huawei максимально проста. Відкривши «Налаштування» і зайшовши в ньому в підрозділ «Система», вибираємо «Дата і Час».

Ставимо галочку навпроти рядка «Автонастройка» і повністю покладаємося на свій телефон. З цього моменту система буде орієнтуватися на стільникові вишки і автоматично визначати часовий пояс.

Якщо з якої-небудь причини система дала збій, і час визначилося неправильно, все можна поправить в ручному режимі. Для цього нікуди не виходимо, а в цьому ж розділі просто знімаємо активацію настройки автоматичного режиму. Як тільки автонастройка буде відключена, нижче з’являться два рядки з ручним введенням дати і часу.

Натискаємо на «Дата» і виставляємо поточне число, місяць і рік, а потім повторюємо процедуру з рядком «Час». Всі дії підтверджуємо кнопкою «Ок».

Завершальний етап настройки дати та часу має на увазі установку часового поясу. За аналогією з попередніми пунктами, вибираємо «Часовий пояс» і активуємо потрібний.

READ  Як перенести whatsapp на інший телефон

Тепер смартфон буде працювати відмінно, але тільки в цьому обраному часовому поясі. Для людей, які люблять подорожувати і незабаром змінять часовий пояс, на цьому етапі слід знову активувати автонастройку. Після виконаних вручну налаштувань автоматична система визначення буде працювати коректно.:

Як налаштувати або змінити час на смартфоні Honor?

Зазвичай час на смартфоні ми виставляємо в той момент, коли перший раз включаємо пристрій після покупки: відбувається первісне настроювання пристрою. Але що робити, якщо вам прямо зараз знадобилося змінити час на своєму смартфоні? Це легко зробити за допомогою налаштувань. У цій статті. приклад для телефону Honor.

Знаходимо на робочому столі іконку «Налаштування» і натискаємо на неї.

Можна зробити простіше. в рядку пошуку вказати ключ “час” (без лапок) і вибрати потрібний пункт меню.

За замовчуванням використовується автонастройка часу (синхронізація з мережею). Щоб з’явилася можливість вручну встановлювати час, ви повинні відключити даний пункт.

З’явилися рядки «Дата» і «Час». Оскільки нам потрібно встановити годинник, вибираємо другий варіант.

Тут же ви можете змінити часовий пояс.

При необхідності синхронізації часу з інтернетом включите пункт «Автоматичне настроювання» назад.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Як налаштувати сплячий режим на Honor 9 і подібних Android смартфонах і планшетах.

Сплячий режим на Honor. На цій сторінці ви знайдете інструкцію, як налаштувати сплячий режим Huawei Honor 9 і подібних Android смартфонах і планшетах. Ця функція дозволяє економити заряд батареї автоматично відключаючи екран телефону через заданий в настройках час коли ви не користуєтеся пристроєм.

Щоб налаштувати сплячий режим екрану Honor тобто задати час для автоматичного відключення екрану при бездіяльності. Відкриваємо на смартфоні “Налаштування”. В налаштуваннях вибираємо пункт “Екран”. Дивіться на прикріплені картинки нижче. У меню, екрану вибираємо пункт “Сплячий режим”. Тепер задаємо час сплячого режиму екрану при бездіяльності, вибираємо від “15 секунд до 10 хвилин” або “ніколи” щоб екран взагалі не вимикався. В інших смартфонах і планшетах час для автоматичного відключення екрану коли не користуєтеся телефоном може бути і іншим.

Що робити, якщо не виходить змінити час сплячого режиму в налаштуваннях екрану хоча пункт такий є і там наприклад задано 30 секунд без можливості змінити.

Так, таке теж буває коли сплячий режим на Huawei Honor не активний і там встановлено час 30 секунд бездіяльності після чого екран вимикається. Іноді екран автоматично може відключаться через 30 секунд навіть при перегляді відео, що може доставляти незручність користувачеві. І так якщо не можна змінити час сплячого режиму, то швидше за все на телефоні або планшеті Huawei Honor включений “Режим енергозбереження”. Щоб відключити режим енергозбереження відкриваємо “Налаштування” далі “Батарея” і в меню вибираємо пункт “Режим енергозбереження” навпроти якого відключаємо цю функцію. Тепер ви можете поміняти час сплячого режиму як показано вище.

Як поміняти час і дату на Huawei / Honor: покрокова найстройка

Як поміняти час на Honor і Huawei. закономірний запит користувачів смартфонів з операційною системою Android, якщо збилися налаштування або змінився часовий пояс через перельоту в чужу країну. Первинна настройка зазвичай відбувається, коли власник вперше завантажує гаджет. У цій статті розглянемо процес налаштування годин на телефоні в разі збою. А також можливі проблеми, які можуть виникнути.

зміна розташування

Розташування часу на екрані змінюється одним рухом руки. Потрібно тільки затиснути годинник і перенести на інше місце.

Схожим чином віджет і віддаляється. Затиснувши його, перетягніть вгору на кнопку «Видалити».

ClockSync

Ця програма завоювала довіру користувачів мобільних пристроїв, про що говорить високий рейтинг в Google Play.

Творці програми вбудували технологію NTP, яка дає визначити часовий пояс по мережі без помилок. Особливо, підійде вам, якщо мобільний оператор працює з NITZ (синхронізацією часу в автоматичному режимі), яка надсилає неактуальну інформацію.

Програму можливо використовувати в двох режимах.

 • Залишити «Автомат», що передбачає активацію root-прав (точність часу. 1-20 мілісекунди.
 • Ручний режим дає самостійно налаштувати різні нюанси, особливо, порівняння часу з встановленим на пристрої.

Це допомагає відстежити серйозні зміщення часу. Програма показує точне значення зміни, і коли проведена процедура. Зчитування інформації відбувається навіть, коли лягаєте спати, щоб бути впевненим в точності будильника.

Годинника за допомогою віджета

Тут подивимося, як налаштувати час на телефоні Huawei і Honor, використовуючи віджет.

 • Клацніть по ньому, відкриється вікно.
 • У нижній частині екрана виберіть значок з написом «Налаштування».
 • Правда, яка сторінка дає налаштувати деякі можливості, як стиль годин або мелодія на будильник.
 • Виберіть пункт «Дата і час».
 • Цей рядок переводить на вже знайому сторінку. повторіть дії, описані вище.

Наприклад, повернути автоматичну настройку часу, що не гарантує точність через часті перебої на мобільного вишці.

Як змінити дату і час на смартфонах Honor або Huawei. автонастройка

Щоб бути впевненим у точності часу, і ніде не спізнюватися, встановіть автонастройку годин. Для зручності розміщуються на головний екран за допомогою віджета. Розташування розділів і опцій залежить від прошивки і версії ОС. У новому оновленні можуть додасться додаткові перемикачі.

 • Знайдіть значок «шестерінки» і клацніть по ньому. відкриються «Налаштування».
 • Перейдіть в розділ «Система», відшукайте рядок «Дата і час».
 • Також можливо спростити собі задачу, ввев необхідне значення в рядок пошуку і натиснувши на потрібний пункт.
 • Зазвичай, там стоїть «Автонастройка», але якщо звернули увагу, що функція не справляється із завданням, налаштуйте вручну.
 • Для цього потрібно відключити автонастройку, перетягнувши повзунок в неактивну фазу.
 • Побачите дві нові рядки, які змінюються окремо. «Дата» і «Час».
 • Щоб встановити дату, виберіть відповідний пункт і виставте потрібні число, місяць і рік.
 • Для установки часу перетягуйте цифри, поки не поставите точний час до хвилин, і підтвердіть рішення, клікнувши «Ок».
 • Таким же чином, при необхідності, змінюється і часовий пояс.
READ  Як зробити звук на телефоні

У разі, коли потрібно синхронізувати годинник з мережею, а це завдання з’являється під час перельоту в чужу країну, активуйте функцію «Автонастройка» знову, перетягнувши повзунок в зворотну сторону.

Як на Honor і Huawei встановити час на робочий екран

Щоб встановити годинник на головний дисплей, не потрібно виконувати складних маніпуляцій. Зазвичай, вони там розміщені спочатку, можна тільки змінити їх вигляд або розташування часу. Наприклад, в середину екрану Honor. Час буде встановлюватися в центрі дисплея і при екранної блокування.

Date And Time Settings Shortcut

Функціонал передбачає моментальний перехід в розділ «Дата і час», де проводяться маніпуляції, описані вище. Потрібно тільки зайти в додаток і клікнути по центральній кнопці «Open!».

Як поставити годинник на екран Honor

У цій статті ми попросили майстра відповісти на питання: «Як поставити годинник на екран Honor?», А також дати корисні рекомендації для наших читачів. Що з цього вийшло,

Екрани стали частиною нашого життя, вони присутні практично скрізь. Не дивно, що вплив екранів на здоров’я викликало серйозну заклопотаність. Тривале перебування перед екраном не тільки напружує очі і псують зір, але і впливають на зменшення інтервалів циклів сну.

Виробники і розробники додатків на Android почали пропонувати такі функції, як нічний режим, щоб зменшити шкоду, допомагаючи зняти напругу з очей при роботі з телефоном в темряві.

Цей режим прибирає синє світло, який може порушити здоровому сну. особливо, якщо вам доводиться використовувати телефон вночі, пообіцявши нові пости і фотки.

Двойные часы в смартфоне Huawei и Honor

Отже, як включити нічний режим на Android? Що робити, якщо на вашому телефоні немає нічного режиму?

Якщо ваш телефон працює на Android 7.0 або більш нової версії, вам пощастило! Нічний режим вже є у вашому телефоні.

В Android 7.0 з невідомої причини, нічний режим прихований і його не можна просто включити. Однак є спосіб обійти цю проблему.

По-перше, активуйте System UI Tuner на вашому телефоні.

 • Опустіть шторку повідомлень, потягнувши за неї двічі (або один раз двома пальцями).
 • Натисніть і утримуйте значок шестерні в правому у верхньому кутку біля 10 секунд, щоб активувати інтерфейс.
 • Після, чого з’явитися повідомлення “Вітаємо! System UI Tuner доданий в настройки. “

Тепер встановіть програму для роботи з нічним режимом. Його можна завантажити з Play Маркета.

Додаток має толко одну функцію, кнопка з написом “Включити нічний режим”. При натисканні на неї ви перейдете в меню прихованих налаштувань в системному UI Tuner.

Нічний режим на Android включається на заході в незалежності від вашого місця розташування. Якщо це не те, чого ви хотіли, не переживайте. Є можливість змінити цю настройку і включати або вимикати нічний режим на свій розсуд.

 • Двічі проведіть по верхній частині екрану телефону, щоб відкрити меню Швидкі настройки.
 • натисніть Змінити
 • Прокрутіть вниз до нічного режиму.
 • Наведіть тумблер на проти “Включати нічний режим автоматично з урахуванням місця розташування і часу доби”.

Якщо у вас телефон Xiaomi з прошивкою MIUI, можна пропустити описані вище кроки, тому що розробники MIUI спростили взаємодія з нічним режимом. Правда називається він тут, режим читання.

зробити, телефон, honor

Перейдіть в Налаштування Екран Режим читання, тут ви можете налаштувати нічний режим. А саме: відрегулювати рівень кольору, задати власне час або включити автоматичне включення.

Інші моделі телефонів. Honor, Huawei, Asus, OnePlus і Nexus. аналогічно обійшовши небажання Android зробити нічний режим стандартною функцією, додали свої версії цього режиму.

Якщо вищевказані інструкції не допомогли вам, не варто турбуватися.

Є безліч сторонніх додатків для Android дозволяють відключити синій колір і налаштувати під себе теплоту екрану.

Таких додатків дуже багато і вони всі не вмістяться в цій статті, але кілька безкоштовних я все таки назву:

У цій статті ми подивимося як налаштувати шпалери екрану блокування або робочого столу на Android. Для прикладу ми беремо смартфон Huawei P10, можливо цим способом можна скористатися і на інших Android смартфонах і планшетах. Надайте телефону свій пристрій, вибираючи унікальні теми або шпалери для андроїда. Можна не просто ставити шпалери на екрані блокування, але і на екрані робочого столу або налаштувати так щоб шпалери автоматично змінювалися через встановлений проміжок часу або щоб вони були на обох екранах. Сподіваюся, інструкція розміщена нижче виявиться корисною для вашого пристрою.

READ  Як передати музику з iPhone на iPhone

Відкриваємо «Налаштування», далі «Екран», потім «Шпалери» і «Налаштувати шпалери». Тепер вибираємо шпалери для робочого столу, екрану блокування або щоб шпалери встановилися на обох екранах одночасно, дотримуючись інструкції з’являється на екрані.

Так само на Huawei і подібних Android смартфонах і планшетах можна налаштувати автоматичну зміну шпалер. Відкрийте на Android «Налаштування» далі «Екран» і «Шпалери». Тут можна включити або виключити пункт «Довільно змінювати шпалери робочого екрану». Ви можете відразу налаштувати «Інтервал» час, через яке будуть змінюватися шпалери і налаштувати «Альбом» місце папку, з якого будуть показуватися шпалери на екрані смартфона.

Настройка экрана блокировки, как пеместить часы на honor 10 Light (хонор 10 лайт)

Мати можливість подивитися точний час і погоду на головному екрані Android пристрою стало можливо завдяки додатку «Погода на екрані, Віджет, Годинники». Представником інформації про погоду є Foceca Weather Користувачі зможуть встановити гарні віджети з чудовими годинами під кожен період року. Крім того, передбачений віджет для звіту часу, що залишився до літа.

Розмір: 4.09 Mb Платформа: Android 2.2 Версія файлу: 1.3.58

Якщо розміщення даних посилань порушує ваші права, звертайтеся до адміністратора через форму зворотного зв’язку.

Можливо у Вас є свої думки на тему «Як поставити годинник на екран Honor»? Напишіть про це в коментарях.

Установка годин на головний екран телефону

Віджетом є деяка кількість інформації, яке відображається у вигляді невеликої та графічної форми. У віджети спостерігається підсумок діяльності якого-небудь додатка. До прикладів віджетів можна віднести: прогноз погоди, програвач музики, час, календар і т.д. Віджети дуже популярні з-за того, що займають мало місця, але при цьому відображають всю необхідну інформацію.

Отже, якщо потрібно поставити годинник на головний екран телефону Huawei, необхідно виконати наступні кроки:

 • На екрані смартфона Huawei, де повинні розміщуватися годинник, необхідно звести 2 пальця разом (свайп).
 • Відкриється меню з вибором: шпалери, віджети, навігація, настройки, де треба з переліку вибрати «віджети».
 • Знизу дисплея відкриється інший список, де відображаються іконки віджетів, які можна встановити на робочий стіл смартфона Huawei. Користувач може вибрати оптимальний для нього віджет, гортаючи список вправо і вліво.
 • На одній зі сторінок буде віджет «Годинник». Якщо клацнути по ньому, то перед користувачем знову відкриється вибір в висвітиться списку: подвійні годинник розміром 42, цифровий годинник 41 і годинник 22 (аналогові). Розмір вважається в звичайних одиночних віджети. Можна вибрати подвійні годинник, де є можливість дізнаватися час в двох різних часових поясах або навіть країнах.
 • Залишилося тільки клацнути на вподобані годинник, як у цей же момент вони відобразяться на робочому столі в повній величині.

Якщо ж буде потрібно перенести віджет, то, не залишаючи режим редагування робочого екрану, потрібно клацнути по віджету і, не відпускаючи палець, потягнути в потрібне місце на головному екрані. Більш того, віджет можна перенести навіть на інший екран. Таким чином, можна швидко вивести годинник на екран телефону Huawei, а також в будь-який час перенести їх на інший екран.

Як встановити годинник на екран телефону Huawei

У наші дні багато людей не носять наручний годинник, оскільки вже не бачать в них сенсу, адже прогрес давно ступив вперед. Тепер замість годин практично кожна людина користуються своїм телефоном, адже в ньому є все, що потрібно, в тому числі і можливість оперативно дізнатися точний час і дату.

Для того, щоб швидко дізнатися час, годинник виводяться на головний екран смартфона. Іноді може виникнути ситуація, коли годинник пропадають з головного екрану на телефоні, наприклад, після зміни прошивки. Зазвичай установка годин на робочий стіл займає не більше двох хвилин. Але, на жаль, не всі власники телефонів знають, як правильно вивести віджет на робочий стіл, що значно уповільнює процес.

Видалення годин Huawei з головного екрану

Якщо ж годинник більше не потрібні на головному екрані, наприклад, захотілося змінити віджет, то видалити годинник набагато легше, ніж їх встановити. Для видалення годин з робочого столу потрібно клацнути на віджет, утримуючи палець. Справа зверху користувач побачить значок і напис «Кошик», саме на це місце потрібно перетягнути годинник для їх видалення. Прибрати подвійні годинник на Huawei можна точно таким же способом. Коли користувач вирішить знову вивести годинник на екран, то процедуру по установці слід повторити заново.

BETATECH.COM.UA 2021