Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити два whatsapp на одному телефоні

Налаштовуємо два профілі для месенджерів

Входимо в розділ Налаштування системи Android з версії 8, який має назву Додаткові функції.

В цьому розділі знаходиться пункт Програми обміну повідомленнями.

Нова функція мобільної операційної системи від Google дозволяє мати на одному телефоні дві програми обміну повідомленнями одного типу з різними акаунтами. Гарантовано підтримує цей режим роботи WhatsAPP і Skype. ВКонтакте, ймовірно, підтягнеться пізніше. Так що якщо ви шанувальник месенджера від Microsoft, то наша порада допоможе і вам.

Після включення прапорця навпроти WhatsApp, у вас в списку додатків з’явиться пара ярликів: один звичайний, другий з помаранчевої точкою в правому нижньому кутку. Це другорядне додаток, в якому потрібно буде вказати свій аккаунт при вході.

Постійна наявність другої SIM карти не потрібно, але SMS з кодом, відправленим на новий номер, потрібно буде якось відкрити.

аккаунта WhatsApp на одному Android-пристрої

У вас два аккаунта в WhatsApp: для роботи і для друзів? Ви можете працювати в месенджері з обома одночасно. Тепер для цього не потрібно другого телефону і встановлення сторонніх програм, типу Parallel Space. В Android 8 для запуску двох акаунтів WhatsApp досить штатних засобів.

Обмежуємо контакти в другорядному мессенджере

Функція обмеження відображення контактів у другорядному додатку WhatsApp дозволяє уникнути ситуації, коли ви напишіть повідомлення від вашого облікового запису, незнайомого адресата. Це може дещо спантеличити співрозмовника.

Для включення обмеженого списку контактів у другорядному додатку, виберіть цей пункт.

За замовчуванням список контактів у месенджерів: основного і другорядного, буде однаковий. Після включення обмеження відображення, воно діє і на скайп, і на WhatsApp другого ешелону одночасно.

Ватсапа на один телефон з двома SIM-ками: як це робиться

WhatsApp. месенджер зручний, тому популярний, і тому їм користуються всі. І шлють з його допомогою повідомлення, фотки, музику, відео, доки в pdf. тобто майже все, що можна (і потрібно) відсилати. А щоб було ще зручніше, в цьому пості ми коротко розповімо, як оперативно поставити 2 Ватсапа на один телефон.

Як ви знаєте, за правилами системи WhatsApp, до одного аккаунту покладається прив’язувати тільки один номер телефону.

Тобто, якщо у вас звичайний смартфон, то і встановлювати на нього ви можете тільки один WhatsApp. По крайней мере, офіційно.

Але якщо ви придбали телефон з 2 SIM картами і фактично заплатили за кілька більш широкий функціонал, то і реалізувати його вам захочеться теж якомога повніше. В тому числі, і в тій частині можливостей, які стосуються використання месенджерів, соцмереж і т.д.

READ  Визначити точне місце розташування за номером телефону

Іншими словами, якщо є можливість встановити відразу 2 Ватсапа на один телефон з двома сімки, то чому б нею не скористатися. А така можливість, так би мовити, має місце бути.

Але відразу зазначимо, що використовувати більше одного облікового запису WhatsApp одночасно все-таки не можна. За правилами, знову ж. Тому наведений нижче спосіб його розробники пропонують вважати чимось у вигляді не зовсім офіційного обхідного шляху, який дозволяє користувачеві акуратно вирішити питання роботи двох WhatsApp-акаунтів на одному телефоні.

Значить, тепер про те, як встановити 2 Ватсапа на один телефон з подальшим комфортним використанням обох акаунтів.

  • рухаємо на Play Маркет, знаходимо і качаємо звідти мобільний додаток, яке називається Parallel Space (посилання ось);
  • встановлюємо, відкриваємо і в списку доступних додатків вибираємо Whatsapp (відзначаємо галочкою);
  • програмка відразу ж візьметься встановлювати другий WhatsApp на телефон і після завершення процедури інсталяції назве його або Whatsapp (або WhatsApp Beta, або Whatsapp β та ін.), попутно ви можете також створити для нього ярлик з відповідною назвою на робочому столі;
  • далі просто запускаємо цей самий WhatsApp β і авторізіруемся в ньому звичайним способом (єдиний важливий момент на цьому етапі: вказувати потрібно інший / другий телефонний номер, тобто номер другий SIM-ки і не той, який у вас вже прописаний в першому WhatsApp, і яким ви користувалися раніше. З ці треба проявити максимальну пильність, інакше якщо спробувати вказати однаковий номер в обох акаунтах, система працювати не буде).
  • фініш. ви успішно встановили 2 Ватсапа на один телефон. Вітаємо.

І ось точно так само за допомогою Parallel Space ви можете «подвоїти» на своєму смартфоні. ВК, ОК, Telegram та інші акаунти. Якщо продуктивність апарату дозволяє, звичайно.

Використовувати WhatsApp Web

Передостанній варіант. використовувати WhatsApp Web з другим номером в браузері. Звичайно, необхідно, щоб другий аккаунт був раніше запущений на якомусь пристрої.

Відвідайте офіційний сайт WhatsApp з Chrome і натисніть значок із трьома вертикальними точками в правому верхньому куті.

Доступ до налаштувань Chrome

Оберіть Desktop site, щоб переглянути настільну версію сайту.

Виберіть Desktop site

Оберіть WhatsApp Web в верхньому лівому кутку.

Знайдіть WhatsApp Web в верхньому лівому кутку

На одном телефоне два WhatsApp

Відскануте QR-код на екрані за допомогою другого клієнта WhatsApp, як зазвичай, вдаючись до налаштувань і вибираючи WhatsApp Web.

Відскануте QR-код з другим номером

З цього моменту ваш перший аккаунт буде працювати в додатку WhatsApp, а другий. через веб-браузер з другої обліковим записом.

Використовувати WhatsApp Business

WhatsApp Business. це бізнес-версія WhatsApp. Спочатку він не призначений для домашніх користувачів, але в практичних цілях може використовуватися як клієнт для другого телефонного номера.

Скачайте і встановіть APK-файл WhatsApp Business, ви можете зробити це, натиснувши зелену кнопку завантажити, яку ми тут пропонуємо, виконуючи звичайні кроки.

Після установки, налаштуйте і підтвердіть свій другий аккаунт з другим номером телефону.

Стартова настройка WhatsApp Business

Врахуйте, що використання WhatsApp Business перетворює аккаунт вашого другого номера в бізнес-аккаунт, і ваші контакти зможуть бачити цю інформацію. Крім того, всі ваші контакти з особистого облікового запису будуть імпортовані в бізнес-аккаунт.

Як мати два аккаунта WhatsApp на одному Android-пристрої

Ми покажемо вам, як використовувати два аккаунта WhatsApp на одному Android-смартфоні з двома різними номерами простим способом і без необхідності використання смартфона з двома SIM-картами

READ  Як налаштувати карту пам'яті в телефоні Samsung

Є кілька способів мати два різних аккаунта WhatsApp на одному телефоні.

Використовувати профілі користувачів Android, щоб мати два WhatsApp

Цей варіант вимагає створення як мінімум двох різних профілів, щоб встановити клієнт WhatsApp в кожен з них. Ця можливість доступна тільки в Android 5.0 або вище.

Відкрийте верхнє меню повідомлень на Home. Повторіть процес, щоб побачити всі параметри меню, і натисніть маленький значок користувача, у вигляді бюста людини.

Знайдіть значок у вигляді бюста

Оберіть Add user і підтвердіть процес у спливаючому вікні.

Натисніть Add user

З цього моменту почнеться процес налаштування другого аккаунта, який буде запитувати Вашу електронну адресу електронної пошти (не обов’язково), ім’я для другого аккаунта, надати кілька дозволів. Як тільки все це буде зроблено, і з’явиться інтерфейс Android цього другого аккаунта користувача, скачайте і встановіть WhatsApp і налаштуйте додаток з другим номером телефону.

З цього моменту у вас буде два аккаунта WhatsApp, що працюють на одному мобільному телефоні. Єдина проблема полягає в тому, що вам доведеться перемикатися між двома користувачами Android, щоб мати можливість відправляти і отримувати повідомлення, їх неможливо використовувати одночасно.

Клонувати додатки, щоб мати два аккаунта WhatsApp

Другий варіант. використовувати додатки, що дозволяють клонувати додатки. Бренд або виробник, не мають значення, оскільки всі моделі сумісні. Також не обов’язково мати телефон з двома SIM-картами або передові знання. Все, що потрібно. це підтвердити номер телефону нового аккаунта, або миттєво змінив SIM-карту, чергуючи карти в мобільному телефоні з двома SIM-картами, або використовуючи інший телефон, доступний під рукою.

Є кілька додатків цього типу. Можливо, найпопулярніше і то, яке ми рекомендуємо. це Parallel Space. Для цього скачайте інсталяційний APK-файл. Ви можете зробити це, натиснувши зелену кнопку завантажити і виконавши звичайні кроки по установці програми на Android.

Ми припускаємо, що у вас вже встановлений перший WhatsApp. Відкрийте Parallel Space, воно виявить всі підтримувані додатки і позначить їх синьою галочкою. Переконайтеся, що значок WhatsApp має цю галочку, і в нижній частині, натисніть Add to Parallel Space.

WhatsApp був виявлений Parallel Space

У наступному вікні ви побачите значок доступу до вашого другого WhatsApp, другого з додатком, яке працює всередині Parallel Space, тому воно незалежно. Клацніть по його значку.

Другий додаток WhatsApp в Parallel Space

Надайте йому всі дозволи, необхідні для правильної роботи програми.

Надайте будь-яку необхідну дозвіл

Через кілька секунд ви виявите нову установку WhatsApp, вам просто потрібно завершити процес реєстрації вашого другого номера і почати спілкуватися.

Другий WhatsApp, що працює в Parallel Space

Щоб спростити відкриття додатка, ви можете створити спеціальний значок для цього другого клієнта на робочому столі. Ви можете перетягнути значок в потрібне вам місце або дозволити додатком зробити це за вас. Не хвилюйтеся, він відрізняється від офіційного значка.

Можливість додати відповідний значок на головний екран

Що стосується цього методу, слід зазначити, що деякі виробники смартфонів, наприклад Samsung, Huawei, Xiaomi, OnePlus або Oppo, включають свій власний інструмент для клонування додатків, тому вам навіть не доведеться завантажити Parallel Space. Якщо ви користуєтеся мобільним телефоном одного з цих брендів, знайдіть в настройки, щоб знайти аналогічний інструмент. До речі, різні виробники. різний процес, але, сильно не змінюється.

READ  Які програми можна встановити на Smart TV

Використовувати моди WhatsApp

Існує кілька модів WhatsApp, таких як GBWhatsApp, які в поєднанні з офіційним додатком або іншими модами, дозволяють налаштувати два або більше аккаунта WhatsApp на одному мобільному телефоні.

Процес дуже простий, скачайте і встановіть мод і налаштуйте його з другим номером телефону.

Звичайно, ви повинні пам’ятати про дві речі: WhatsApp періодично банить своїх користувачів, змушуючи їх використовувати офіційний клієнт. І не всі існуючі моди можуть співіснувати з офіційною версією, тому ми рекомендуємо GBWhatsApp, оскільки він є одним з сумісних з офіційною версією.

З огляду на всі існуючі альтернативи для отримання двох акаунтів і ризик використання цього методу, рекомендується використовувати один з альтернативних методів, які ми вам пропонуємо. Це того варте, тільки якщо вам необхідні додаткові функції модов.

Як встановити два «Ватсапа» на «Android»

Оболонка Android більш відкрита, ніж iOS, тому в ній встановити другий WhatsApp простіше. У момент інсталяції другого месенджера в телефоні вже повинна стояти офіційна версія «WhatsApp», скачана або з сайту, або з «Play Маркета».

Как установить 2 вотсапа на один телефон с разными аккаунтами. Два WhatsApp на одном телефоне

Через Parallel Space

Якщо версія «Ватсапа» для бізнесу вас не влаштовує і в вашому «Android» немає вбудованої функції клонування додатків, доведеться використовувати інструменти від сторонніх розробників, наприклад, Parallel Space.

Ця програма створить оболонку всередині «Андроїда», в якій можна створити дублікат встановленого «Ватсапа». Мінус утиліти. реклама (у безкоштовній версії) і неможливість видалити програму, так як разом з нею зникне і другий «WhatsApp». Де скачати і як використовувати Parallel Space для клонування:

У головному вікні інструменту будуть відзначені всі додатки. Залиште позначку тільки на «WhatsApp».

Натисніть на блакитну кнопку «Додати». Клацніть по «Прийняти» і почекайте, поки інструмент створить копію.

Запустіть другий «WhatsApp» в інтерфейсі Parallel Space (на домашньому екрані значка копії месенджера не буде).

Відразу два WhatsApp на телефоні: секрет установки

В одному додатку WhatsApp можна використовувати тільки один акаунт, а вийти з нього можна, тільки очистивши дані програми. Якщо вам терміново знадобилося створити новий обліковий запис, відмінну від наявної, найпростіше встановити другу утиліту WhatsApp. Однак дві однакові програми не можуть стояти в системі. як знайти вихід із ситуації?

Як встановити два WhatsApp на iOS

У Flyme OS

Опція «Клони програм» доступна в Flyme починаючи з шостої версії ОС. Процедура копіювання програми така ж проста, як і попередня:

  • Тапа по іконці у вигляді шестерінки, щоб зайти в налаштування. Переходимо до блоку зі спеціальними можливостями.

Клацаємо по меню «Клони ПО». Активуємо пункт «WhatsApp».

На домашньому екрані з’являється друга іконка програми. Клацніть по ній, щоб запустити, і зареєструйте другу «учетку».

BETATECH.COM.UA 2021