Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити екран на телефоні

екрану на телефоні Android. як відкрити / закрити і інші маніпуляції

Зараз я розповім як відкрити або закрити поділ екрану на 2 вікна в телефонах Android. Будемо розглядати стандартний функціонал операційної системи і сторонні додатки.

Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 10/9/8/7: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

Поділяємо екран на телефоні Samsung

 • Коли ви запустили всі програми, які повинні бути розміщені на 2-х екранах, тиснемо на кнопку зі їх списком.
 • Тиснемо на іконку програми, яке буде знаходитися зверху екрану, потім вибираємо розділ «Запуск в режимі роздільного екрану».

Програма розташується зверху, а для нижнього вікна Samsung ви зможете вибрати іншу утиліту.

Поділ екрана на 2 частини. що це і для чого?

Поділ екрана на дві частини. це відмінна опція мультіоконності, яка доступна на телефонах Android. Активувавши цю можливість, користувач розділяє екран девайса на 2 частини, в якому можна працювати окремо і одночасно.

Подібна можливість допоможе користувачам з дуже щільним графіком. Наприклад, можна одночасно листуватися з начальством і переглядати фільм. Не завжди зручно перемикатися між різними вікнами.

Функцію подвійного екрану підтримують далеко не всі програми. Наприклад, телефонну книгу або фотокамеру не вийде запустити таким чином.

Як відкрити / зробити подвійний екран на телефоні Android

На телефоні другий екран можна відкрити через стандартні настройки або сторонні додатки. Пристрої на ОС Android нижче версії 6.0 не можуть за замовчуванням активувати даний режим.

Не знаєш як вирішити проблему в роботі свого гаджета і потрібна порада фахівця? На питання відповідає Олексій, майстер по ремонту смартфонів і планшетів в сервісному центре.Напіші мені »

Floating Apps

Дана утиліта дозволяє відкрити програми в окремих вікнах. Найчастіше Floating Apps використовується на планшетах, але і на телефонах додаток відрізняється досить містким екраном.

  Завантажуємо і інсталюємо Floating Apps з Play Маркета.

На головній сторінці є меню з основними опціями. Тиснемо по вкладці «Додатки» для запуску списку доступних додатків.

Вибираємо підходящий варіант, після чого очікуємо запуск спливаючого вікна. У списку пропонується обмежена кількість програм, але їх число постійно оновлюється.

З’явилися вікна будуть відкриті поверх інших програм за замовчуванням. Щоб їх переміщати по екрану телефону слід використовувати блок з назвою і перетягувати їх.

Як збільшувати або зменшувати вікон використовуються стрілочки в нижньому правому куті. У користувача є можливість довільно змінити вікно незалежно від розмірів екрану.

Вікно буде згорнуто після тапа на квадрат. Закривається вікно після натискання на хрестик.

Функціональні можливості утиліти дозволяють змінювати колір і дизайн вікон.

Стандартні засоби на чистому Android

 • Запускаємо програми, які ми хочемо використовувати в різних екранах. Потім відкриваємо перелік запущеного софта. Для цього слід знизу вгору перетягнути індикатор, а в деяких моделях девайсів досить використовувати окрему кнопку.
 • У списку з програмами вибираємо софт для розміщення зверху екрану і тиснемо на його значок. Тапа на «Розділити екран» в меню. Якщо цей розділ відсутній, то перевіряємо, чи доступний він для інших додатків.

Обрана програма розміститься зверху, а список з іншими запущеними додатку буде доступний знизу. У цьому списку можна вибрати програму для розміщення в нижньому вікні. Для цього просто на неї слід натиснути.

READ  Як дізнатися чи підтримує телефон 4g

Подвійний екран отриманий. Тепер ми можемо працювати з різними софтом в нижній і у верхній частині вікна.

В роботі подвійного екрану можна виділити наступні особливості:

 • Існують гаджети, на яких можна змінювати розмір кожного окремого вікна. Для цього користувачеві необхідно виконати переміщення смуги по центру. Якщо дану смугу перенести вниз або вгору до кінця, то гаджет буде функціонувати в нормальному режимі.
 • Деякими програмами Не підтримується робота з 2-ма екранами. Тому дня них вкладка «Розділити вікно» може бути відсутнім.
 • У різних моделях гаджетів спосіб управління двома екранами може відрізнятися.
зробити, екран, телефон

Як вимкнути поділ екрану

Найпростіший спосіб прибрати багатоекранний режим складається в перезапуску гаджета. Можна зробити по-іншому. згорнути, закрити, перемістити кожне відкрите вікно.

Якщо ви запустили два екрани за допомогою сторонніх програм, то потрібно зайти в його налаштування. Там вказуємо функцію вимкнути режим.

Можна зробити все набагато простіше. тиснемо на хрестик у верхньому кутку екрану. Після цього процес поділу екрана буде відключений.

Вітаю! У дитини телефон Samsung s6 Вона що то натиснула і тепер раз у раз мимоволі чудит І пише недавно використані програми не підтримують режим розділеного екрану Я вже дещо як скинув до заводських і все одно це залишилося Сам по собі чудит

А як заблокувати цю грьобане функцію? А то граю в гру і Focus. Яндекс нагорі. А гра в місце того щоб бути в повному екрані в низу. Напружує! А кнопка в місце квадратика в дві рисочки виходить і не реагує.

Телефон tecno spark3 pro як прибрати значок фризер з робочого екрану

Скажіть будь ласка, на яких телефонах під час роздвоєння екрану другий екран не морозиться, тобто можна одночасно натискати на про екрану і не перемикатися між ними?

Вкажіть модель пристрою і які у нього ознаки поломки. Постарайтеся докладно описати що, де. за яких умов не працює або перестало работать.Тогда ми зможемо вам допомогти.

зробити, екран, телефон

Підтримайте нашу роботу монетою на сторінці збору donationalerts.com »

Ми раді будь-якій сумі і продовжимо свою безкоштовну роботу з надання допомоги всім, хто її потребує.

Як розділити екран на 2 частини на Samsung

Суть дій, необхідних для включення режиму поділу екрана між різними додатками на смартфонах Samsung Galaxy мало чим відрізняється від дій на чистому Android:

 • Коли всі програми, які ви хочете розмістити на двох частинах екрану запущені, натисніть на кнопку, що відображає список запущених додатків (кнопка з смужками, крайня ліва внизу).
 • Натисніть по іконці того додатку, який ви хочете помістити в верхній частині екрану і виберіть пункт «Запуск в режимі розділеного екрану». Якщо такий пункт не відображається, можливо, воно не може працювати в цьому режимі (а такі додатки бувають).
 • Додаток буде поміщено зверху, а в списку знизу ви можете вибрати іншу програму, для розміщення у другій частині екрану Samsung.
 • Готово. Тепер екран розділений, ви можете змінювати розмір кожної частини, пересуваючи смужку роздільника, а для виходу з режиму розділеного екрана, ви можете натиснути на кнопку списку додатків, а потім натиснути по хрестику в верхній частині екрану (або просто закрити всі використовувані на двох екранах додатки ).

Сподіваюся, проблем не виникне: все дуже просто і досить зрозуміло. Якщо ж залишаються питання, нижче. відео, в першій частині якого показано поділ на чистому Android 9 Pie, у другій. на смартфонах Samsung.

Як розділити екран на Android

Останні версії Android дозволяють працювати в режимі розділеного екрану і розміщувати різні додатки в різних частинах, що може бути зручно в деяких ситуаціях, наприклад, при дуже активному спілкуванні в месенджері і досить великому екрані.

У цій інструкції докладно про те, як розділити екран на 2 частини окремо на чистому Android і на телефонах Samsung Galaxy. Дії продемонстровані для Android 9, але на багатьох пристроях те ж саме можна зробити і в більш ранніх версіях ОС. Див. Також: Як передати зображення з Android на TV.

Режим поділу екрана на чистому Android

Спочатку про те, як можна використовувати два різних додатки на чистому Android шляхом поділу екрана. На вашому телефоні інтерфейс може злегка відрізнятися, але суть дій залишається тією ж самою:

 • Запустіть ті додатки, які ви хочете використовувати в режимі розділеного екрану, а потім відкрийте список запущених додатків: на моєму телефоні (Nokia з Android 9 Pie, працює і на Android 10) це робиться за допомогою перетягування індикатора внизу вгору, на деяких пристроях може бути окрема кнопка (зазвичай. «смуги» зліва внизу).
 • У списку програм виберіть те, яке потрібно розмістити у верхній частині екрану і натисніть по іконці цього додатка. У меню виберіть «Розділити екран». Якщо такого пункту в списку немає, перевірте, а чи присутній він для інших додатків. Якщо так. то прочитавши перших примітка далі.
 • Додаток буде поміщено вгорі, а список інших запущених додатків. розміщений внизу. Серед них виберіть те, яке потрібно запустити в нижній частині екрана і просто натисніть по ньому.
 • Готово, екран розділений, і ви можете працювати як з додатком у верхній половині, так і в нижній.
READ  Як повернути відео на iPhone

На додаток. деякі зауваження щодо роботи розділеного екрану.

 • Деякі додатки не підтримують режим розділеного екрану і для них пункт «Розділити екран» в меню не з’явиться.
 • На деяких телефонах ви можете змінювати розмір частини екрану для кожного з додатків, переміщаючи смугу по центру. Якщо її перенести до упору вгору або вниз, телефон знову буде працювати в звичайному режимі.
 • Спосіб управління розділеним екраном може злегка відрізнятися від виробника до виробника, але в будь-якому випадку для виходу з нього ви можете просто закрити обидва запущених додатків (але зазвичай легко знайти спосіб простіше).

Як зробити подвійний екран на телефоні Samsung?

Напевно, більшість свіжих прошивок на базі Android отримало функцію поділу екрана. Не є винятком і фірмова прошивка One UI від компанії Samsung. тут цей функціонал теж є і навіть більше (про це. трохи нижче). А як їм скористатися, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Як розділити екран на Samsung?

Насамперед потрібно, щоб були відкриті ті додатки, для яких ви хочете розділити екран. У нашому прикладі їх відкрито більше двох.

Натисніть на кнопку «Меню». Вона може бути як наекранной, так і розташовуватися на корпусі.

З’явився список запущених додатків. Тапніте по іконці першого додатка (виділена червоним).

З’явилося меню. Натисніть «Запуск в режимі розділеного екрану».

Перше додаток вибрано, тепер виберіть друге. просто тапніте по ньому.

Готово, екран розділений на дві частини, додатками можна користуватися.

ЛАЙФХАКИ с Зубной Пастой КОТОРЫЕ ДОЛЖЕН ЗНАТЬ КАЖДЫЙ!!

Для виходу з цього режиму натисніть на кнопку «Додому», а потім. на хрестик на екрані.

Робите те ж саме: тиснете на кнопку «Меню», вибираєте додаток і натискаєте на його іконку. З’явиться меню, в ньому необхідно вибрати пункт «Відкрити в анонімному спливаючого вікна».

В налаштуваннях можна навіть регулювати його прозорість! Закривається натисканням на хрестик в кутку вікна.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

Замена любого дисплея без опыта, своими руками!Honor 4c pro.

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Keep Screen On

Просте і зручне програмне рішення для пристроїв на базі Android, що дозволяє відключити тайм-аут під час роботи будь-якого з попередньо обраних додатків, а також при зарядці смартфона. Софт дасть можливість залишати підсвічування з максимальною яскравістю або зниженою з метою економії витрати заряду батареї, а для швидкого доступу до сервісу передбачений віджет програми. Поширюється Keep Screen On безкоштовно.

Як зробити, щоб екран смартфона не вимикався

З ситуаціями, коли відключення екрану смартфона відбувається в самий незручний момент, стикався практично кожен користувач. Наприклад, ви відкрили рецепт і готуєте по ньому або змальовують картинку, відкривши исходник на смартфоні, граєте в гру, яка не вимагає миттєвої реакції від гравця, працюєте з навігаційними картами і т. Д. У подібних випадках відключення екрану більш ніж недоречно, оскільки півхвилини. зазвичай відведені для роботи дисплея без необхідності здійснення яких-небудь дій, недостатньо для таких операцій, тоді як пристроєм відсутність з боку користувача фізичного участі розцінюється як бездіяльність. Щоб екран загорівся знову, потрібна взаємодія з телефоном. Але якщо такої можливості немає, можна використовувати інші способи вирішення даної проблеми.

READ  Як заряджати телефон без зарядки

Чому екран мобільного телефону гасне

Однією з функцій смартфонів, встановленої виробником за замовчуванням, є «сплячий режим», який активується, якщо пристрій не використовується користувачем деякий час, зазвичай це 30 секунд. Цим же властивістю були наділені і звичайні кнопкові мобільники задовго до появи розумних телефонів, так що автоматичне відключення дисплея новиною ні для кого не є. Опція дозволяє значно економити заряд батареї девайса, оскільки активний екран споживає чимало енергії. Крім того, на сучасних смартфонах передбачена опція блокування дисплея і сенсорних кнопок при здійсненні дзвінків, що запобігає випадкове натискання під час розмов, а також не дозволяє отримати доступ до пристрою третім особам.

Незважаючи на велику користь автоматичного відключення екрану, в деяких ситуаціях, коли користувач фізично не взаємодіє з телефоном, така можливість стає проблемою, перешкоджаючи виконанню певних завдань. При цьому можна збільшити час активності дисплея або зробити так, щоб він не гасло зовсім. Як це здійснити, розглянемо далі.

Как вывести экран смартфона на телевизор | ВСЕ СПОСОБЫ

Як зробити, щоб екран Android-смартфон не гаснув

Налаштувати пристрій можна вбудованими засобами ОС Android. На власний розсуд в налаштуваннях девайса ви зможете виставити більш тривалий час, протягом якого дисплей смартфона Не погасне.

Як зробити, щоб екран телефону був активний довше або взагалі не вимикався:

 • Йдемо в налаштування смартфона.
 • Шукаємо розділ «Екран» (в різних версіях мобільної ОС він може також називатися «Дисплей», «Екран і яскравість» і т. Д.).
 • Знаходимо опцію «Тайм-аут екрана» і вибираємо час, через яке екран телефону повинен згаснути при бездіяльності. У деяких моделях пристроїв опція знаходиться в розділі «Екран і яскравість» і називається «Автоблокування», в інших з розділу «Екран» необхідно перейти до підрозділу «Додатково», де буде «Сплячий режим».
 • На смартфонах Xiaomi функція «Сплячий режим» буде знаходитися в розділі «Блокування і захист».
 • Максимальний час активності екрану зазвичай обмежується порогом в 30 хвилин, але у випадку з оболонками Android від різних виробників, що модифікують інтерфейс системи (MIUI, EMUI, Flyme та ін.), Можна зробити і так, щоб екран телефону не відключати ніколи. Опція знаходиться тут же, де і настройка часу блокування дисплея і називається «Не вимикати» або «Ніколи». Після її активації автоматичне блокування більше не потривожить, а заблокувати девайс можна вручну з кнопки.

Щоб екран телефону не гасло під час зарядки пристрою, потрібно знайти в налаштуваннях смартфона розділ «Для розробників» і виставити параметр «Не вимикати екран» або «Режим».

Stay Alive

Безкоштовний багатофункціональний софт (є і платні опції) для управління тайм-аутом екрану. За допомогою програми можна налаштувати правила автоотключения підсвічування для обраних програм і тих, що відзначені були. Утиліта дозволить дисплею телефону бути активним, в тому числі, коли додаток працює у фоновому режимі, а також під час зарядки девайса або при підключенні його до автомобільної док-станції. Перемикати режими роботи, доступні в Stay Alive, можна за допомогою панелі з шторки. Тут присутній і можливість припинення активності утиліти при досягненні певного відсотка заряду батареї. Крім того, є опція затемнення екрану без його відключення. Автоматичний старт програми та деякі інші функції доступні платно.

Hold Screen On

Безкоштовний додаток, що дозволяє смартфону не йти в «сплячий режим» до тих пір, поки ви дивитеся на екран. Пристрій не засинає завдяки використанню софтом фронтальної камери, тобто погляд користувача відстежується утилітою. Як тільки ви перестанете дивитися на дисплей, він згасне. Існує також можливість прив’язки роботи Hold Screen On до певного додатком.

Wakey

Ще одна утиліта, за допомогою якої можна управляти тайм-аутом смартфона. Підсвічування можна зробити яскравою, темніше або найтемнішої, при ньому не перейде в «сплячий режим». Додаток можна налаштувати на автозапуск, коли відкриваються певні програми, ігри або забезпечити активність під час зарядки девайса. Включити і вимкнути Wakey можна вручну натисканням на лампочку в програмі або за допомогою віджета.

BETATECH.COM.UA 2021