Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як зробити фото з камери комп’ютера

Shoot-Yourself

Даний онлайн-сервіс найпростіший з даного списку. За один раз можна назнімав 15 кадрів, вибрати і зберегти сподобалися на PC, і знову переходити до зйомки.

Копіюйте посилання і переходите на сторінку сервісу: https://shoot-yourself.ru. Відразу з’явиться вікно «Параметри». в якому потрібно «Дозволити» доступ до камери. Потім буде ще одне спливаюче вікно, в районі адресного рядка браузера, в якому також потрібно дозволити доступ.

Коли з’явиться зображення з камери, переконайтеся, що обраний «Режим зйомки» (1). Щоб зробити знімок, тисніть зелену кнопку з фотоапаратом (2). Натиснути ви можете до 15 разів, трохи вище зеленої кнопки буде показано кількість кадрів.

Коли закінчите фотографуватися, перейдіть в «Режим перегляду» (1). У стрічці внизу будуть показані всі зроблені знімки. Натисніть на фото (2), щоб воно відкрилося в вікні перегляду. Знімок, який вам сподобається, можна зберегти на комп’ютер (3). Видалити невдалі фото можете за допомогою хрестика (4). Якщо у вас закінчилися кадри, просто поверніться «Назад до камери» (6) і скиньте всі зроблені знімки (5). Після скидання вони будуть видалені, так що заздалегідь подивіться, що вам підходить і збережіть на PC.

Как сделать фотографию с WEB камеры ноутбука.

Робимо фото онлайн

Цей спосіб дуже зручний і швидкий. Чи не доведеться нічого встановлювати, є можливість накладення ефектів і можна відразу поділитися фотографією в одній із запропонованих соціальних мереж.

Pixect

Ну і останній сервіс, який ми розглянемо, де можна зробити знімок з веб камери онлайн. це Pixect. З його допомогою можна додавати ефекти і створювати колажі. Також тут є таймер, який можна встановити на 3. 5, 10 і 15 секунд. Готове фото можна повернути в будь-якому напрямку, поділитися ним в ВК Або зберегти в потрібну папочку на комп‘ютері.

Ось ссилочку на сервіс: https://www.pixect.com/ru/. Копіюйте її та натисніть «Поїхали».

Далі потрібно вибрати, що використовувати: моментальне фото або готове зображення. Оскільки нам потрібно зробити фото за допомогою веб камери, тисніть на значок фотоапарата.

Дайте дозвіл камері, щоб на екрані з’явилося зображення. Щоб переглянути список з усіма ефектами, тисніть на райдужні кружечки (1), або можете використовувати стрілки (2) і зупиниться на вподобаному. У самому верху є значок блискавки. це включення / відключення спалаху (якщо вона є на використовуваної камері). Кнопка з квадратиками справа (3) використовується для створення колажу (як тільки ви оберете підходяще розміщення кадрів і натисніть по ньому, почнеться зйомка).

Якщо хочете просто сфотографуватися, натискайте на фотоапарат (5). Якщо вам потрібен час, то виберіть час і тисніть по одній з кнопок (4).

Готову фотографію можна повернути в будь-якому напрямку (1) або поділитися в одній із соціальних мереж (2). Якщо вам зображення потрібно на PC, то тисніть кнопку «Зберегти» (3). Для повернення до режиму зйомки, натискайте «Назад» (4).

Як зробити знімок на веб камеру ноутбука або комп’ютера

Вебкамера на ноутбуці або комп’ютері служить не тільки для того, щоб розмовляти по скайпу, з її допомогою можна зробити по-швидкому парочку фотографій, якщо дуже потрібно, а фотоапарата під рукою немає.

Перед тим, як починати, слід підключити саму WEB-камеру (якщо на ноутбуці або PC вона не вбудована) і перевірити, чи встановлені для неї драйвера. Якщо у вікні, де має бути зображення, з’являється напис: «Сигнал відсутній». то проблема може бути в наступному:

  • Пристрій не підключено. Можливо, несправний сам USB-порт, який ви вибрали. Пробуйте підключитися до портів, розташованих ззаду системного блоку.
  • Проблема з драйверами. Зайдіть в «Диспетчер пристроїв» (знайдіть його через рядок пошуку в «Пуск») і переконайтеся, що драйвера встановлені.
  • Для захоплення фото, обрано не той пристрій. Наприклад, ви знаєте, що вбудована в ноутбук камера не робоча і підключаєте робочу через USB, але повідомлення про відсутність сигналу не пропадає. Натисніть правою кнопкою по вікну з помилкою і перейдіть в «Параметри». Відкривайте вкладку з камерою і вибирайте потрібну.
READ  Як зробити відео на Android

Якщо ви захочете зробити знімок онлайн, то можете зіткнутися з ще однією проблемою. На скріншоті нижче показано вікно з помилкою: «необхідний Adobe Flash Player». Саме з його допомогою програється весь мультимедійний контент в Інтернеті. Встановити його не складно. скористайтеся запропонованою кнопкою і дотримуйтесь покроковим інструкціям.

Основні проблеми, які можуть виникнути, ми розглянули. Тепер давайте розбиратися, як зробити фото з веб камери або через популярні онлайн сервіси, або використовуючи для цього спеціальну програму на комп’ютері.

Как сделать фото с Веб Камеры ?

Фотографуємо в програмі

Тим, кому фотографуватися на веб камеру ноутбука або компютера доводиться часто, і доступу до Інтернету постійного немає, краще використовувати одну з нижче перерахованих програм.

Webcam Toy

Зробити фото через веб камеру вийде і в сервісі Webcam Toy. Після натискання кнопки фотоапарата у вас буде 3 секунди, щоб прийняти потрібну позу. Є невелике меню з налаштуваннями і безліч ефектів. Зробленим знімком вийде поділитися Вконтакте, Google Фото. або зберегти його на PC.

Копіюйте і переходите за посиланням: https://webcamtoy.com/ru/. Опинившись на головній сторінці онлайн додатки натискайте «Чи готові? Посмішка! ».

Дайте дозвіл камері, якшо по кнопці «Використовуй мою камеру». Також підтвердіть це в окремо вікні браузера.

Как подключить ВЕБ-КАМЕРУ к компьютеру

На екрані з’явиться картинка. Якщо хочете переглянути список всіх доступних ефектів, натисніть на назву використовуваного (1). За допомогою стрілок (2) можна гортати ефекти і зупинити свій вибір на вподобаному. Кнопка у вигляді шестерінки (3). це параметри. Коли все буде готово, залишиться тільки зробити знімок з веб камери ноутбука або компютера, натиснувши на кнопку з фотоапаратом (4).

Далі вибирайте, що робити з отриманим зображенням: поділитися в одній з представлених соцмереж (1) або зберегти на комп’ютері (2). Щоб знову повернутися до режиму зйомки, натисніть кнопку «Назад».

Live Web Cam

Після запуску програми може з’явитися наступне вікно. У списку оберіть підключену камеру, тисніть «Застосувати» і «ОК».

У головному вікні програми відразу натисніть на кнопку «Налаштування». Відкриється невелике віконце. У ньому виберіть всі необхідні параметри: якість знімка, при яких відсотках кадр буде вважатися дублем, перейдіть в «Налаштування камери» і виберіть папку, куди будуть зберігатися всі зроблені фотографії ( «Каталог для збереження зображень»). Збережіть всі кнопкою «ОК».

Сама програма виглядає наступним чином. У великому вікні показується зображення з камери. Щоб «Зробити знімок» натискайте кнопку з однойменною назвою (1). Якщо потрібно встановити таймер, то поставте число в поле «Інтервал» і натисніть «Старт» (2). У прикладі, програма буде фотографувати зображення кожні три секунди до тих пір, поки ви не натиснете кнопку «Стоп».

Внизу зліва буде показаний розмір збережених фото (3), а праворуч. зроблене кількість (4). Для швидкого переходу до папки. В яку вони зберігаються, натискайте «Перегляд архіву» (5).

Всі зроблені на веб камеру фотографії за замовчуванням зберігаються в папці «pictures» і розбиті на подпапки за датою, коли вони були зроблені.

Як зробити фото веб-камерою PC або ноутбука в Windows 10

Веб-камера PC або ноутбука. не найкращий інструмент, щоб використовувати його для фіксації приємних моментів життя або в практичних цілях. Безумовно, у випадку з камерами для PC Не будемо стригти всіх під одну гребінку, на ринку є пристрої з різною якістю зйомки. А ось у випадку з ноутбуками все більш-менш виразно: на відміну від смартфонів і планшетів, ноутбуки являють собою тип десктопних комп‘ютерних пристроїв і не призначені для зовнішньої фото– і відеозйомки.

Ноутбуки зазвичай комплектуються слабенькими внутрішніми веб-камерами для обивательського спілкування засобами VoIP.телефоніі. І не більше. Але ситуації можуть бути різними, наприклад, в потрібний момент села батарея фотоапарата або смартфона. Ну або зламалося пристрій якісної цифрової зйомки. На худий кінець можна вдатися і до варіанту фотозйомки веб-камерою PC або ноутбука. Як це зробити?

READ  Огляд Xiaomi redmi note 8 3 32gb

У середовищі Windows 10 працювати з підключеною камерою будь-якого типу можна без допомоги стороннього ПО. Природно, ми говоримо про аматорському фотографуванні, про ПО професійного рівня мова не йде. У штаті Windows 10 присутній додаток «Камера». мінімалістичний середовище управління підключеними до комп’ютерів камерами.

Додаток автоматично визначає присутню в збірці компютера або зовнішню периферійну камеру і транслює її зображення відразу після запуску. Головне, щоб в середовищі Windows 10 був встановлений драйвер камери. У додатку два режими роботи. відео- та фотозйомка, вони включаються відповідними кнопками на панелі праворуч. В режимі створення фото тиснемо кнопку із зображенням фотоапарата. і знімок готовий. На правій панелі внизу буде розміщуватися мініатюра останнього фото, при кліці на мініатюру воно відкриється в додатку Windows 10 «Фотографії». На панелі зліва в режимі створення фото нам пропонуються дві знімальних опції. таймер відстрочки створення знімка і регулювання яскравості зображення.

В параметрах програми для створення фото нам пропонується режим «Професійний». Він передбачає кілька програмних можливостей. Чи можемо використовувати сітку кадрування для створення свого ідеального кадру з акцентами на потрібних об’єктах.

Чи можемо вибрати якість фото з переліку пресетів з різним дозволом матриці камери, співвідношенням сторін і розмірами зображень.

А можемо задіяти режим сповільненої зйомки. У цьому режимі при активації таймера буде проводитися безперервна фіксація знімків через обрані проміжки часу. Зупиняється це дійство тієї ж кнопкою створення знімка.

Створені додатком «Камера» знімки зберігаються автоматично в папці профілю користувача «Зображення», в спеціальній папці «Camera Roll».

Змінити цей шлях в налаштуваннях програми можна, як мінімум це правило в актуальною на дату написання статті версії Windows 10 1903. Щоб фото не пропали в результаті критичного збою операційної системи, що спричинило її переустановку, шлях збереження знімків можна змінити разом зі зміною шляху розміщення всієї папки «Зображення». Для цього в її властивості необхідно змінити розташування, вказавши новий шлях на несистемно диску. Або ж можна перенести на інший диск розташування тільки папки «Camera Roll». Для цього в додатку «Параметри» вирушаємо в настройки пам’яті пристроїв. Кількома опцію зміни місця збереження нового вмісту.

І для типу контенту «Нові фотографії» міняємо диск на якийсь із числа несистемних.

зробити, фото, камери, комп, ютера

Використовуємо додаток «Камера»

Не можу не відзначити, що зазвичай разом з драйверами на веб-камеру йдуть і спец. додатки від виробника (наприклад, у HP є додаток “HP Camera”, і воно дуже зручно). Однак, якщо спец. додатки немає. можна обійтися і іншими інструментами (саме на них я і зроблю Accent).

Взагалі, в сучасних ОС Windows 8/10 є спеціальний додаток для роботи з веб-камерою. воно так і називається “Камера”. Посилання на нього є в меню ПУСК. До речі, його також можна знайти і через пошук.

Відразу ж після запуску програми. камера повинна почати показувати все, що відбувається перед нею. Для створення знімка. натисніть просто на значок з фотоапаратом.

Зроблені фотографії зберігаються автоматично в папку “Зображення / Альбом камери”.

Як сфотографуватися камерою ноутбука (в тому числі отримати дзеркальне фото)

Доброго вам дня!

Сьогодні практично кожен ноутбук оснащений вбудованою веб-камерою. Вона, звичайно, більше призначена для відео-дзвінків, але тим не менш, дозволяє робити і фото (хоч це і не так очевидно).

Наприклад, це може бути корисно, коли вам потрібно швидко зробити аваторка, зареєструватися в якомусь сервісі, коли немає під-рукою телефону (або на ньому немає камери) і т.д.

У цій замітці запропоную кілька варіантів, як можна зробити фото з такою ось звичайної веб-камери (причому, це працює, навіть якщо у вас немає спеціального додатка для неї). Також коротко розгляну питання по отриманню дзеркальних знімків (може дуже стане в нагоді, якщо ви фотографуєте якийсь текстовий документ).

Якщо вбудований додаток не працює (або його немає)

Якщо додаток “Камера” у вас не працює (або ви працюєте в більш старої ОС Windows, де немає цього “добра”). можна скористатися альтернативними способами.

READ  iPad air 2 огляд

Є дуже зручний додаток для роботи з веб-камерою. MyCam (посилання на софт-портал). У чому її переваги:

  • ця програма бачить і підтримує більшість сучасних веб-камер;
  • дозволяє робити знімки і записувати відео (у тому числі зі звуком);
  • є можливість налаштувати яскравість, контрастність, відтінки та ін.;
  • можна накласти різні ефекти і т.д.

Загалом, цього “комбайна” повинно вистачити з лишком на все повсякденні завдання. Після запуску MyCam. просто натисніть на кнопку “Open Camera”. повинна відразу ж початися трансляція з камери. Для створення знімка. натисніть по значку з фотоапаратом (в нижній частині вікна).

Додаток MyCam. дозволяє записувати відео і фото з кеб-камери

Що зручно: все знімки поміщаються в фотоальбом, в який можна перейти прямо з програми (див. Стрілку-3 на скрині вище).

Також можна скористатися практично будь-яким плеєром, в настройках якого можна вказати джерело відео. У своєму прикладі я використав звичайний Media Player Classic (вбудований в кодеки K-Lite Codec Pack). На скрині нижче приведено вікно налаштувань цього програвача.

Media Player Classic. як налаштувати веб-камеру

Далі досить натиснути на “Файл / Відкрити пристрій”. і плеєр почне відтворювати відео з веб-камери.

Після чого можете зробити звичайний скріншот вікна (по суті, таким чином отримуємо фото).

Якщо у вас ОС Windows 10. зверніть увагу, що у неї є спец. розділ налаштувань, що відповідає за конфіденційність. У ньому можна заборонити доступ до камери різних додатків.

Примітка: щоб налаштувати параметри конфіденційності. натисніть поєднання клавіш Wini, і перейдіть у відповідний розділ. Див. Скрін нижче.

Конфіденційність. камера (ОС Windows 10)

Перевіряємо, чи включена камера, чи є драйвер

Перше, з чого слід було б почати вирішення даного питання. це перевірити, чи камера, чи працює вона. На ряді ноутбуків, до речі, є спец. кнопка (вимикач).

Фізичний вимикач на веб-камері ноутбука

Рекомендую також зайти в диспетчер пристроїв і подивитися, задіяна чи камера і встановлений для неї драйвер (просто якщо драйвера немає. всі програми для створення знімків з неї будуть вам показувати “чорний екран”).

Щоб відкрити диспетчер пристроїв: натисніть клавіші WinR. і в який з’явився вікно “Виконати” введіть команду devmgmt.msc. натисніть OK.

Запуск диспетчера пристроїв. devmgmt.msc

Далі розкрийте вкладку “Камери” і подивіться, чи є там ваш пристрій (як правило, повинна відображатися модель камери).

Камери. диспетчер пристроїв (драйвер встановлений, пристрій працює)

Якщо драйвера немає. ви побачите, що навпроти цього пристрою буде горіти знак жовтий знак (і швидше за все, воно буде знаходиться у вкладці “Інші пристрої”).

Як буде виглядати веб-камера в диспетчері пристроїв, для якої немає драйвера

В цьому випадку для камери необхідно знайти і встановити драйвер. Найпростіше це зробити за допомогою спец. програми (посилання наводжу нижче).

Для тих, кому потрібно дзеркальне відображення

Якщо ви спробуєте зробити знімок якогось документа веб-камерою. майже напевно текст на такому фото буде “відбитим” (тобто точно таким же, як він відображався б в дзеркалі). Зрозуміло, прочитати щось з відзнятого. практично нереально.

Щоб це виправити, фотографію необхідно зробити з дзеркальним відображенням. Наведу нижче парочку простих способів.

Рекомендована мною вище програма MyCam в опціях містить один мега-корисний перемикач. “Mirror” (по-російськи дзеркало). Так ось, включивши його, зображення з камери автоматично буде “відображено” (приклад на скрині нижче).

Зліва. опція дзеркала вимкнена, праворуч. включена / Клікабельно

Якщо ви вже зробили фото, і тільки потім помітили, що на ньому щось не читається. то можна скористатися практично будь-яким графічним редактором, в якому є можливість змінювати геометрію картинки. Для цього завдання вистачить можливостей Paint (простенький редактор, вбудований в Windows XP, 7, 8, 10).

В Paint натисніть по інструменту “Відбити по горизонталі”. Див. Приклад на скрині нижче.

Після цієї операції. текст на фото стає читаним.

На цьому поки все. Доповнення були б вельми до речі!

BETATECH.COM.UA 2021