Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як зробити фотошоп фотографії на комп’ютері

Table of Contents

Виправлення перспективи на фотографіях

Photoshop Express пропонує чотири варіанти виправлення перспективи: по вертикалі, по горизонталі і два автоматичні режими (повністю автоматичний і збалансований).

Використовуйте повзунок або варіант автоматичної настройки, щоб виправити перспектива малюнку.

зробити, фотошоп, фотограф, комп

редагування фотографій

Ви можете по-різному налаштовувати і редагувати фотографії, щоб вони виглядали якнайкраще. Для збереження правок зробіть наступне.

На iOS клацніть в правому верхньому куті екрану і виберіть Фотоплівка.

На Android клацніть в правому верхньому куті екрану і виберіть Зберегти в Галереї.

Зміна розміру фотографії

Інструмент зміни розміру зображення зменшує масштаб фотографії з обраної довгій стороні, зберігаючи її кадрування. Масштабування застосовується до експортованих або збереженим, а також до опублікованих фотографій.

Перейдіть в розділ «Установки» в параметрах програми.

Клацніть «Змінити розмір зображення» в категорії «Параметри публікації».

Виберіть будь-який розмір. Ви також можете використовувати повзунок для установки нестандартного розміру або додаткові параметри.

Щоб змінити розмір фотографії на Android, виберіть інструмент «Рамка» «Вибрати розмір» «Користувацький».

Початок роботи

Adobe Photoshop Express доступний на пристроях з ОС iOS і Android в App Store і Google Play Маркеті. Щоб завантажити і встановити додаток, клацніть один з наступних піктограм.

Посилання для скачування для пристроїв з ОС iOS

Посилання для скачування для пристроїв з ОС Android

Посилання для скачування для пристроїв з ОС Windows

Застосування образів Look

Photoshop Express дозволяє застосовувати миттєві фільтри, які називаються образами Look. Ви можете вибрати привабливі ефекти для фотографії і налаштувати інтенсивність їх застосування. Виберіть потрібний ефект і налаштуйте його інтенсивність за допомогою повзунка.

Ви також можете створювати і зберігати налаштовані образи Look. Для цього натисніть Додати на панелі «Образи Look», введіть ім’я та натисніть кнопку Зберегти образ Look.

Перегляд і вибір фотографій

Відкрийте програму і виберіть потрібну вам фотографію. На першому екрані відображаються фотографії в пам’яті пристрою.

Крім того, ви можете вибрати фотографію в додатку і відразу почати з нею працювати. Для цього виконайте такі дії.

 • На iOS послідовно виберіть Вибрати фотографію з Камера.
 • На Android виберіть Усі фотографії Камера.

Використання Photoshop Express

Відомості про використання Adobe Photoshop Express на мобільних пристроях з ОС iOS, Android і Windows.

Adobe Photoshop Express. це безкоштовне, багатофункціональний мобільний додаток для швидкого і зручного редагування фотографій і створення колажів. Ви можете використовувати миттєві фільтри, які називаються образами Look, редагувати фотографії, застосовувати до них різні ефекти і моментально розміщувати їх в соціальних мережах.

перетворення фотографій

Клацніть. щоб обрізати, вирівняти, повернути або перевернути фотографію. Крім того, ви можете змінити перспективу за допомогою цього параметра.

Часті питання по редагуванню фотографій

Редагування фотографій. швидкий цифровий спосіб поліпшити зображення. Незважаючи на те, що камери і телефони є відмінними пристроями для фотографування, іноді вони не дуже добре фіксують хороші кадри. Редагування фотографій дозволяє шліфувати зображення з освітлення та квітам, додаючи ефекти фотографій, стираючи фон, видаляючи непотрібні предмети, щоб зробити Ваші фотографії більш красивими. Редагуйте фотографії за допомогою кращого фоторедактора онлайн Fotor і отримуйте ще більше від Ваших фотографій.

READ  Як зробити скрін на Samsung а 20

Як я можу редагувати фотографії онлайн безкоштовно?

Ви можете зробити це за допомогою безкоштовного фоторедактора онлайн Fotor. Спочатку відкрийте сайт безкоштовного фоторедактора онлайн Fotor. Потім виберіть одну функцію редагування, яка Вам потрібна, наприклад, базові настройки, портретна краса або фотоефекти, на лівій панелі інструментів. І нарешті, застосуєте цю функцію, завантажте і поділіться останньою частиною.

Так, Fotor краще, ніж Фотошоп. BBC назвала Fotor «Фотошоп Lite». Незважаючи на те, що Fotor є фоторедактором онлайн, таким як Фотошоп, від сфери використання до його функцій, Fotor має менш круту криву навчання, ніж Фотошоп. Професійним фотографом і графічним дизайнером може стати будь-хто, ніяких навичок не потрібно.

Чому варто вибрати фоторедактор Fotor?

фоторедактор Fotor робить редагування зображень надзвичайно простим. Різні стильні фотоефекти і функції редагування, безсумнівно, зможуть задовольнити всі Ваші потреби в редагуванні. Він ідеальний як для новачків, так і для професіоналів.

Безліч навчальних посібників і керівництв по фторедактірованію онлайн

Дізнайтеся, як зробити Ваші фотографії приголомшливими за допомогою кращого безкоштовного фоторедактора Fotor.

Популярні інструменти фоторедактора онлайн

У фоторедакторі онлайн Fotor є безліч відмінних інструментів, за допомогою яких Ви можете покращувати Ваші фотографії. Всього декількома кліками миші Ви можете покращувати фотографії, ретушувати портрети, видаляти фон і застосовувати ефекти. Погляньте на деякі з наших найпопулярніших функцій редагування фотографій.

З безкоштовним фоторедактором онлайн Fotor обрізка зображень ще ніколи не була настільки простий Легко обрізайте і міняйте розмір будь-якого зображення зображення до потрібного Вам розміру і пікселів. Редагуйте фото без будь-яких навичок роботи в Фотошоп.

фоторедактор онлайн Fotor пропонує послуги по обрізці зображень, допомагаючи Вам грамотно видаляти фон з зображень всього декількома кліками. Візьміть саме той об’єкт, який Вам необхідний, і отримаєте прозорий фон з портретних зображень, фотографій продуктів і т. Д. Редактор фону фотографій онлайн Fotor дозволяє змінювати фон так, як Вам подобається, а також застосовувати інші красиві сцени. За допомогою фоторедактора онлайн Fotor можна легко міняти фон.

Засіб для поліпшення фотографій безкоштовної програми для фоторедагування Fotor допоможе Вам заощадити багато часу і енергії при поліпшенні Ваших зображень одним кліком миші. Настройте експозицію, колірну корекцію, контраст / різкість і розмиття зображення для поліпшення якості фотографій з найменшими витраченими зусиллями.

Завжди покращуйте Ваші портретні зображення на будь-який випадок. Безкоштовний фоторедактор Fotor підтримує видалення недоліків. Ви можете назавжди позбутися від недоліків на Ваших фотографіях всього за кілька кліків, зберігши свої приголомшливі фотографії.

Бажаєте позбутися складок і зморшок на лобі? За допомогою фоторедактора онлайн Fotor Ви зможете зробити молодий образ одним кліком миші! Видаліть зморшки з осіб, робіть шкіру більш гладкою на фотографіях і відчуйте себе впевненіше при портретній зйомці.

Надайте Вашим фотографіям різний візуальний вигляд за допомогою фотоефектів, наприклад, ретро-фотофільтри, старовинні фотоефекти і художні фотоефекти. фоторедактор зображень онлайн Fotor. Ваша чарівна паличка, яка перетворює Ваші зображення в прекрасні знімки за допомогою онлайн-фотоефектів одним кліком миші.

Як редагувати фотографії?

Всього 4 простих кроки між Вами і створенням прекрасних зображень, як у професійного фотографа.

Завантажте та виділіть зображення на полотно, щоб приступити до редагування в фоторедакторі Fotor.

Натисніть на ліве меню веб-додатки фоторедактора Fotor, перегляньте кадрування, зміна розміру, ефекти, функції краси і виберіть одне, наприклад обрізка.

Редагуйте зображення онлайн за допомогою фоторедактора Fotor всього за кілька кліків, налаштовуйте інтенсивність, переглядайте та застосовуйте.

Після редагування додатків завантажте красиве зображення, яке Ви відредагували, або поділіться ним безпосередньо в соціальних мережах.

READ  Як закрити всі вкладки на комп'ютері

Безкоштовний фоторедактор онлайн для всіх

Безкоштовне редагування фотографій за допомогою фоторедактора Fotor всього декількома кліками. Він охоплює всі онлайн-інструменти для фоторедагування, тому Ви можете обрізати зображення, змінювати їх розмір, додавати текст до фотографій, а також легко створювати фотоколажі і графічні дизайни.

Зробіть Ваші знімки приголомшливими

В онлайн-фільтрах для Селфі, таких як Fotor, є всі інструменти, щоб зробити Ваш образ будь-яким: від м’якого до гламурного.

Фотомонтаж на комп‘ютері

Найпоширеніший спосіб зробити фотомонтаж своїми руками. обробити фотографії в програмі Adobe Photoshop. Ця професійна програма для обробки зображень володіє широкими можливостями. Але вона досить складна для новачка, в ній непросто розібратися самостійно за один вечір. Звичайно, в мережі є маса курсів та відеоуроків, за якими можна навчитися роботі в Фотошопі, але для цього треба мати час і бажання.

Схожа програма. GIMP. На відміну від Adobe Photoshop, вона поширюється безкоштовно.

Як зробити фотомонтаж на комп‘ютері

Ви хочете зробити сюрприз близьким і подарувати їм оригінальну фотографію? Можливо, вам просто цікаво зробити прикольну фотку. себе поруч зі знаменитістю або на тлі марсіанського пейзажу? Або розмістити зображення свого обличчя в середньовічний антураж? Може бути, поєднати фотографії вам потрібно для роботи? Цього легко домогтися, якщо зробити фотомонтаж на комп‘ютері.

 • Змінити фон фотографії
 • Прибрати або додати об’єкти з інших знімків
 • Поєднати дві фотографії в одну
 • Зробити вітальну листівку з знімка

фотомонтаж онлайн

Своїми руками зробити фотомонтаж на комп‘ютері можна просто в браузері. Для цього вам знадобиться хороше з’єднання з інтернетом і досить потужний для роботи з графічними файлами комп‘ютер. Існує безліч безкоштовних сайтів для обробки фото, ви можете знайти їх самостійно, набравши відповідний запит в Гуглі або Яндексі. наприклад:

 • http://fotostars.me/
 • https://avatan.ru/
 • http://www.fotor.com/ru
 • http://photostreet.ru/

Щоб своїми руками монтувати фото онлайн, ніяких спеціальних знань або навичок вам не знадобиться. На сайті вам запропонують завантажити один або кілька знімків. Іноді фотографію доведеться завантажити з комп‘ютера, іноді можна вказати лінк на фото, яке зберігається на іншому сайті або в соцмережі. Врахуйте, що від якості фото буде залежати результат.

Онлайн фоторедактор запропонує набір фонів, рамок і інших прикрас на ваш вибір. Помістивши фотографію на обраний фон, ви можете пограти з настройками і ефектами, щоб отримати кращий результат.

Після того як фотомонтаж буде готовий, ви можете отримати посилання на вашу фотографію, зберегти її на комп‘ютері або надіслати поштою. Якщо результат вас не влаштував, можна повернутися назад і переробити колаж з будь-якого етапу.

Як об’єднати фотографії в програмі Фотошоп

В фотошопі відкрийте фотографії, які ви хочете змонтувати. Наприклад, це буде зображення вашого обличчя і гарний фон із заходом або морським прибоєм. Продублюйте шар на кожному зображенні. На фотографію, яка повинна стати фоном, перетягніть мишкою другий знімок. В меню Editвиберіте FreeTransform. За допомогою миші поміняйте розмір фото і його пропорції, перетягніть в потрібне місце. Закінчивши, натисніть Enter.

Виберіть на панелі інструментів режим додавання векторної маски шару. Встановіть основним кольором чорний, а другим. білий, і за допомогою м’якої кисті зафарбуйте непотрібні ділянки фотографії. Вони стануть невидимими. Для більш м’якого і природного переходу фону міняйте розмір і м’якість кисті на дрібних ділянках.

Якщо ви випадково видаліть потрібний шматок фотографії, змініть кольори. з чорного на білий, і зафарбуйте пензлем область, яку треба відновити. малюнок повернеться.

Закінчивши видалення фону, вийдіть з режиму векторної маски.

Монтувати фотографії в фотошопі можна й іншим способом. використовуючи інструмент «Ласо» для виділення частини зображення. Виділіть потрібну ділянку фотографії, а всю іншу частину зображення видаліть. Накладіть зображення на фото, яке повинно стати фоном, і за допомогою інструментів фоторедактора добийтеся їх органічного поєднання. У якісному колажі окремі фрагменти поєднуються так, що зображення здається цільним.

READ  Годинники Samsung Galaxy watch 46 mm огляд

Для цього треба зробити м’які переходи між фотографіями, згладити кордону, підібрати колір і яскравість кожного шматка і відрегулювати масштаб. Інструменти Фотошопа дадуть вам можливість розтушувати фото, вирізати або додати об’єкти, накласти ефекти, змінити колір і яскравість частини або всієї фотографії. Використовуючи різні інструменти, постарайтеся домогтися потрібного ефекту.

Після того як закінчите роботу в фотошопі, об’єднайте шари і збережіть файл.

Фотоколаж за допомогою смартфона або планшета

Зробити фотоколаж своїми руками дозволяють і сучасні смартфони. як iPhone, так і телефони на платформі Androidі Windows.

За допомогою фоторедактора для смартфонів і планшетів з фотографією можна своїми руками зробити все те ж, що і в онлайн фоторедактора:

 • Додати або змінити фон
 • Додати рамки і прикраси
 • накласти ефекти
 • Додати текст

Змінену фотографію можна зберегти в галереї, надіслати поштою або месенджер, опублікувати в соцмережі.

Монтаж фотографій своїми руками, якщо підходити до справи творчо і з розумом. справа не проста. Але при бажанні, наявності вільного часу і навичок пошуку в інтернеті ви можете досягти вражаючих результатів. Сподіваємося, наші уроки допоможуть вам створити зображення, яким ви залишитеся задоволені.

Роздільне тонірованіечерно-білих фотографій в Photoshop

У цьому уроці по створенню спецефектів в Photoshop ми розглянемо простий спосіб роздільного тонування.

Як зробити пазл з фотографії? Урок Photoshop

У цьому уроці ми розглянемо простий спосіб створення пазла з фотографії в Photoshop. Корисно знати, що в Photoshop є спеціальний фільтр Texturizer з безкоштовною текстурою, створеної спеціально для цих цілей. У нашому уроці ми будемо користуватися інструментом Pen Tool.

Створення фото-рамки зі сніжинками в Photoshop: оформляємо зимові фотографії!

Зима добігає кінця, значить. саме час розібрати фотографії. У цьому уроці ми розповімо, як зробити просту рамку зі сніжинками, яка стане цікавим доповненням до знімків. Ми будемо пояснювати на прикладі Photoshop CS5, але підійде будь-яка свіжа версія програми.

Як робити розкадровки в спортивній фотографії? Поради Кирила Умрихіна

Один з кращих екстремальних спортивних фотографів Росії, учасник Russian Photo club, Кирило Умрихин наочно пояснює, як якісно, ​​а головне, швидко зробити в Photoshop ефектний знімок трюку, який називається розкадровкою.

Емоційна сценас танцюючою в лісі дівчиною

У цьому уроці ми створимо емоційну сцену з танцюючою в лісі дівчиною. Ви навчитеся об’єднувати об’єкти з різних зображень, змінювати їх кольору, користуватися масками і створювати правильне освітлення.

Налаштування кістейграфіческого планшета

У попередніх двох частинах ви отримали достатньо інформації, щоб працювати в різних графічних редакторах, проте стаття була б неповною без налаштувань кистей Photoshop, адже правильно налаштована кисть може не тільки полегшити роботу, а й підвищити її якість.

Створення вибухає планети Photoshop

Рівне 56 років тому перша людина полетів в космос. Сьогодні, щоб зробити космічну фотографію, летіти нікуди не потрібно. можна навіть не вставати з-за комп‘ютера. У цьому уроці ми створимо сцену в космосі з розривається планетою і яскравим світлом енергетичного вибуху.

Клеїмо HDR панорамув Lightroom CC

Іноді так буває, що задуманий кадр ніяк не хоче входити навіть в самий ширококутний об’єктив. Наприклад, неможливо відійти від об’єкта зйомки далі, а може, і можна, але авторська задумка вимагає акценту на передньому плані, якого ніяк не добитися без склеювання декількох вертикальних кадрів в один горизонтальний.

BETATECH.COM.UA 2021