Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити інстаграм як на iPhone

Table of Contents

Переваги закритого профілю Instagram

Переваги такого типу сторінки безпосередньо залежать від мотивації людей, які закривають її. В першу чергу, забезпечується повна недоступність сторінки і всіх опублікованих на ній матеріалів ззовні. Крім цього, користувач може убезпечити себе від небажаних відвідувань, якщо його сторінка не містить жодної фотографії.

Важливо! Спірним, але все-таки перевагою є можливість стати більш популярним. Якщо профіль закритий, то там може бути щось цікаве, а значить і підписатися варто.

Такий тип облікового запису дозволяє приховати свої матеріали від небажаних людей

Як приховати обліковий запис в старих версіях програми на iPhone

Тепер необхідно розібратися, як зробити аккаунт в Instagram закритим з iPhone. На старіших версіях додатка, які були доступні для попередніх моделей смартфонів, інструкція виглядає так:

 • Відкриття програми.
 • Перейти в свій профіль.
 • Натиснути на значок шестерінки, який знаходиться в правому верхньому куті.
 • У вкладці «Аккаунт» пересунути повзунок налаштування «Закритий аккаунт» в положення «Включено».
 • перевірити параметр.

Важливо! Цей спосіб підходить не тільки для техніки Apple, але для андроїдів різних виробників.

Створити закриту від сторонніх людей обліковий запис можна і на старій версії до поновлення

Чим відрізняється закритий профіль від відкритого

Тут все очевидно. Відкрита сторінка доступна всім і якщо на ній є матеріали, то вони будуть видні абсолютно кожному користувачеві, зареєстрованому в Instagram. Якщо ж аккаунт закритий, то і його вміст буде недоступно. Побачити його можна тільки в тому випадку, якщо власник прийме заявку і дозволить доступ, додавши в передплатники. Якщо він не побажає це зробити, то заявка так і буде висіти.

Зовнішній вигляд закритої облікового запису, в якій нічого не можна побачити

Як закрити профіль в Instagram з iPhone в нових версіях програми

Загальне оформлення інтерфейсу і налаштування програми на новіших версіях 2020 роки практично нічим не відрізняються від старих, але цей пункт треба розібрати. Покрокова інструкція:

 • запустити Instagram.
 • Перейти в свій профіль.
 • Натиснути на вкладку «Профіль» і знайти кнопку з трьома горизонтальними лініями.
 • Буде висунуто меню, в якому необхідно вибрати пункт «Налаштування».
 • Знайти настройку «Конфіденційність аккаунта».
 • Встановити тип профілю з відкритого на закритий.

Важливо! Шляхом таких маніпуляцій аккаунт буде повністю закритий від тих людей, хто не підписаний на нього. Варто двічі подумати, чи потрібно це власнику.

Как Скачать Инстаграм на Айфон?

Щоб не закрити доступ для всіх, можна заблокувати одного або декількох користувачів

Як закрити профіль в Instagram з iPhone

У наш час інтернет став настільки популярним, що навіть самі недалекі і консервативні люди почали активно користуватися ним. Багато хто має акаунти в соціальних мережах для обміну фотографіями та думками. Іноді люди хочуть, щоб їх записи та інші матеріали бачили тільки їх близькі, друзі і довірений коло осіб. Розробники більшості сервісів надають таку можливість. У цьому матеріалі буде розібрано, як закрити профіль в Instagram з iPhone, і чим відрізняється закрита сторінка від відкритої.

Навіщо приховувати профіль в Instagram

Люди закривають профіль не кількох причин:

 • Забезпечення приватності. Людина, яка піклується про своє приватне життя і не є публічною особою, не хоче, щоб доступ до його фотографій і відеозаписів мав будь-який користувач соціальної мережі. Саме тому аккаунт закривається, а в коло довірених осіб потрапляють родичі, друзі і деякі знайомі.

Закрити обліковий запис можна за кілька кліків

 • Просування. Ця мотивація є спірною. Тут можливо два випадки: або на користувача почне підписуватися все більше і більше людей, так як їм буде цікаво, або нових підписок аккаунт не побачить більше ніколи. Перший випадок є рідкістю, так як для його здійснення сторінка дійсно повинна бути цікавою, а люди повинні підписуватися на неї за рекомендаціями друзів. Це може бути, наприклад, особистий блог.
 • Порожній аккаунт. Іноді користувачі створюють порожні акаунти для того, щоб просто спостерігати за кимось і дивитися чужі фотографії. Своїх же матеріалів вони не викладають. Для цього і закривається сторінка. навіщо на ній зайві люди, якщо фотографій немає, а користувач туди не заходить.

Как скачать айфонский инстаграм ��/ �� Aesthetic gerl��

Іноді закритий аккаунт допомагає стати більш популярним

Що таке бізнес профіль Instagram, як закрити такий профіль

Бізнес-аккаунт в Instagram. це простий профіль, який прив’язаний до тієї чи іншої компанії, зареєстрованої в соціальній мережі. Він обов’язково повинен бути прив’язаний до аналогічної сторінці в Такі сторінки мають додатковими можливостями і розширеним функціоналом.

Що стосується того, чи можливо закрити обліковий запис, з упевненістю можна сказати, що немає. Якщо у користувача є бізнес-аккаунт з підключеними статистиками, то зробити його прихованим неможливо. Є один спосіб, але він заснований на зворотному перекладі статусу сторінки в звичайну. Пов’язано це з тим, що такі сторінки були придумані для просування брендів і підвищення їх впізнаваності. Ніхто не дізнається про фірму, якщо вона недоступна в пошуку.

Створення бізнес-профілю. справа, яка не є всім і кожному

Отже, користувачеві тепер відомо, як в Instagram закрити профіль на iPhone і навіщо люди це роблять. Іноді це відбувається з метою особистої безпеки і приватності, а іноді людина просто хоче підняти свою популярність, що виходить далеко не завжди.

Чи можна поставити пароль на телеграм?

У блоці «Налаштування» знайдіть «Конфіденційність та безпека». У блоці «Безпека» знайдіть «Код блокування». Натисніть на «Код блокування», щоб включити його. Введіть код.

Як поставити пароль на додаток на iPhone iOS 13?

Як захистити паролем будь-який додаток на iPhone або iPad без джейлбрейка

 • Увімкніть «Екранний час» у відповідному підпункті меню «Налаштування»;
 • Натисніть на сенсорну «кнопку» «Використовувати код-пароль» і введіть будь-яку відому тільки вам послідовність символів;

Додатки та утиліти

Обмежити доступ до папок і додатків можна за допомогою установки сторонніх програм. Найбільш популярні серед них: AppControl, iAppLock і Lockdown. Завантажити їх можна в неофіційному аналогу App Store, але для цього необхідно пройти процедуру джейлбрейка. Функціонал цих утиліт дозволяє змінювати назву іконок, встановлювати пароль на додатки і вибрані папки, на відкриття певних файлів, робити настроювання таких параметрів, як гучність, яскравість та інше. Знаходяться вони у вільному доступі, і розібратися з ними може навіть новачок.

Блокування додатків на iOS

Вам потрібен дозвіл на завантаження команд з ненадійних джерел

 • Натисніть «Додати» і призначте додаток, яке вона буде захищати;
 • В поле TEXT напишіть назву цього додатка;
 • Тепер натисніть на три точки в правому верхньому куті команди і перейменуйте команду за назвою захищається додатки (щоб не переплутати);
READ  Додаток щоб знімати відео з екрану телефону

Перейменуйте команду для свого ж зручності, якщо плануєте блокувати більше однієї програми

 • Додайте ще одну команду під назвою AuthKit 2.0;
 • Запустіть AppDefence і надайте їй запитувані дозволу, натискаючи «ОК» і «Готово».

Тепер потрібно буде створити автоматизацію.

 • У додатку «Швидкі команди» виберіть «Автоматизація»;
 • Натисніть «» і виберіть «Створити автоматизацію для себе»;
 • У списку, натисніть «Додаток» і виберіть ту програму, яку будете блокувати;
 • У вкладці «Дії» виберіть «Запустити швидку команду». AppDefence (яку ми перейменували, пам’ятаєте?);

Виберіть швидку команду, яку встановили раніше

 • Вимкніть функцію «Питати до запуску» і натисніть «Готово»;
 • Тепер запустіть команду AuthKit і роздайте їй необхідні привілеї.

Ну, і, нарешті, заключний етап підготовки. До теперішнього часу я і сам цього не знав, але, виявляється, в послідовному запуску додатків механізм таймера. Навіщо він там потрібен, я так і не зрозумів, але інструкція передбачає вчинення з ним однієї простої маніпуляції:

 • Відкрийте програму “Годинник» і відкрийте «Таймер»;
 • Під лічильником натисніть на вкладку «Після закінчення»;

Відключення звуку таймера обов’язково, інакше він зведе вас з розуму

 • Прокрутіть вниз і виберіть «Зупинити»;
 • Натисніть «Встановити» і вийдіть з програми «Годинник».

Як поставити захист на додатки?

Треба знайти пункт “Безпека”, а всередині вже знайти розділ “Блокування додатків”. Залишиться тільки вибрати окремий пароль або використовувати основний і можна вибирати програми, які будуть заблоковані. При їх запуску буде запропоновано ввести пароль. Блокувати додатки штатними засобами дуже просто.

Чи можна поставити пароль на папку в iPhone?

Для того щоб поставити код на папку iPhone потрібно зайти в налаштування телефону, перейти в розділ «Основні», підпункт «Обмеження». Після цього потрібно включити функцію «Включити обмеження», після ввести майбутню комбінацію символів.

Як на iPhone встановити пароль на додаток

Сучасні смартфони виконують найрізноманітніші функції: від звичайних дзвінків до зберігання важливої ​​інформації. Тому користувачів так хвилюють питання безпеки. Складний пароль і Touch ID не завжди забезпечує вашому iPhone надійний захист, так як ситуації бувають різні. А якщо поставити пароль на найважливіші додатки або на папку, де зберігаються фотографії, то можна не переживати за збереження особистої інформації. Для вирішення цих питань існує кілька способів.

Як оновити Інстаграм на iPhone 7 і новіше

На даний момент одним з найпопулярніших телефонів Apple минулих моделей є iPhone 7. Не даремно люди так часто шукають, як оновити Інстаграм на iPhone 7. Спочатку він вийшов з iOS 10, а потім, в 2020 році, отримав iOS 13. Це означає, що нові версії ИНСТА будуть спокійно встановлюватися в пам’ять телефону, але за умови, що він оновлений сам. Порядок дій повторює оновлення на iPhone 6 і 6 s.

зробити, інстаграм, iphone

Як оновити Інстаграм на iPhone

Якщо оновити соціальну мережу з обміну фотографіями Інстаграм, то можна не тільки додати безліч нових функцій до себе в гаджет, але і позбутися від частих збоїв, повільній швидкості прогрузки сторінок і помилок програми. Це дуже важливий крок, який повинен виконувати кожен користувач. Старі і нестабільні версії поступово перестають підтримуватися, а значить вони можуть стати причиною злому аккаунта і постійних проблем з входом в мережу.

Важливо! Деякі старі пристрої на кшталт iPhone 2, iPhone 3 і iPhone 4 мають версіями операційних систем, які соціальна мережа вже давно не підтримує. Більш того, нові ігри та програми також навряд чи вийде встановити на iOS нижче 7 версії.

Оновлення стрічки Інстаграм

Оновлення стрічки новин потрібно для того, щоб вона почала показувати нові записи, які додали підписані користувачі і друзі людини. Цей процес повинен відбуватися автоматично, але тільки тоді додаток згортається або перезавантажується. Щоб не робити цього, роблять простіше і оновлюють саму стрічку. Для цього треба перейти на початкову сторінку з усіма новинами і новими записами, а потім провести пальцем від верхньої частини вікна в нижню. Запускається процес оновлення і стрічка буде поповнена новими публікаціями, якщо є чим.

Як оновити Інстаграм на iPhone 5s

П’ята модель випускалася з версіями ОС від 6 до 10. Більшість розробників при виході iOS 11 оновили свої додатки і тепер вони недоступні в такому вигляді для власників пристроїв з більш старими операційними системами.

В паніку впадати не варто. Магазин від Apple досить продуманий, якщо користувач не зможе знайти актуальну версію програми, він запропонує встановити старішу. Також відбувається і з iPhone 5. Працює це тільки в тому випадку, якщо софт був куплений або викачаний з даного Apple ID. Більш того, необхідно розуміти, що застарілі версії будуть мати помилки і проблеми, які виправили в нових оновленнях.

Що робити, якщо зависає оновлення Інстаграм на iPhone

Багато людей стикаються з проблемами як під час процесу оновлення, так і після нього. Іноді він може зависати, а іноді проходити нормально, але потім додаток буде зависати, вилітати або не вийде навіть авторизуватися. Зазвичай проблема вирішується перевстановлення додатків або їхніх перезапуском. Нижче буде більш докладно про кожен з цих способів.

зробити, інстаграм, iphone

Важливо! Іноді авторизація не може бути пройдена, так як користувач банально забув логін і пароль від свого облікового запису. Це може статися, якщо він довго не виходив з нього і не оновлював додаток.

Як оновити Інстаграм на iPhone 6 і 6s

 • розблокувати телефон.
 • Перейти в AppStore.
 • Знайти в пошуку Інстаграм.
 • Натиснути на кнопку «Оновити», якщо вона доступна.

Важливо! Якщо кнопки немає, то можливо два результату подій: система смартфона не оновлена ​​до iOS 12 або додатком не потрібні поновлення.

Додаток може зависнути, якщо давно не оновлювалося до стабільної версії

Чому не встановлюється оновлення на iPhone

Оновлення може не встановлюватися, якщо операційна система смартфона не підходить для останньої доступної версії Instagram. В цьому випадку необхідно встановити відповідне ПО, якщо вона встановлена. Справа в тому, що старі айфони просто фізично не зможуть «тягнути» нові iOS.

Якщо процес обривається на середині або взагалі не хоче починатися, хоча кнопка «Оновити» доступна, то потрібно:

 • Перейти в «Налаштування» iPhone.
 • Знайти список всіх встановлених додатків і серед них вибрати «Інстаграм».
 • Зупинити роботу програми, а потім видалити її.
 • Перезапустити гаджет і спробувати встановити нову версію програми ще раз.

Як зробити анонімний питання в Інстаграмме в f3?

Щоб виконати подібну операцію, потрібно слідувати такій покрокової інструкції:

Після завантаження та запуску продукту буде потрібно створити опитування з анонімними питаннями. Для досягнення цієї мети необхідно слідувати такій інструкції:

 • Здійснюється вхід в додаток;
 • Внизу слід знайти іконку з видом будиночка;
 • Натиснути на опцію копіювання посилання;
 • Отриманий адресу розміщується в профілі;
 • Викладається Сторіс або пост в стрічку, в якому слід прописати, що в певному місці вказана посилання;
 • Проводиться спеціалізована сесія. На цьому етапі можна створити привабливий фон для публікації і для залучення передплатників.

Після здійснення даних маніпуляцій можна створювати повноцінну платформу для спілкування. Причому користувачі будуть більше питати, ніж відповідати. У будь-якому випадку інтерес до аккаунту буде автоматично збільшено.

Як зробити посилання f3 в Інстаграм?

Для вирішення питання, як зробити f3 в Instagram, потрібно завантажити утиліту з порталу. Вибір ресурсу залежить безпосередньо від ОС використовується. Після стандартного завантаження, ПО автоматично відкривається. Потім потрібно пройти стандартну реєстрацію. Щоб активувати продукт, досить торкнутися іконки, що перебувати внизу зліва. До уваги буде відкрито меню, де слід вибрати функцію Поділитися.

Провести подібну операцію дозволяється в Директ або в розділі Сторіс. При необхідності можна розмістити точну адресу в постійному режимі у верхній частині облікового запису. Написати його потрібно в розділі, де вказуються посилання на певний портал.

Після швидкого усунення подібної проблеми користувач вивчить контент. Автоматично з’явиться бажання написати користувачеві анонімний питання. Здійснення подібної маніпуляції виглядає так:

 • Потрібно перейти за посиланням, що була розміщена власником сторінки.
 • Повідомлення прийде одержувачу і автоматично буде видно в спеціальному розділі.
 • Пишеться відповідь на питання. Він може бути у вигляді тексту, фото чи в якості вибору одного варіанта.
 • Після запису слід торкнутися ярлика соціальної мережі.
 • Вибирається варіант для того, хто бажає поділитися відповіддю.

Часто використовується Сторіс, щоб задати анонімне питання. Є можливість прописати текст або фото в стрічці. Деякі власники профілів вибирають розділ Директ.

У першому випадку увазі буде представлена ​​Інста з відповіддю на попередньо поставлене запитання. У подібній ситуації потрібно натиснути на кнопку Одержувач в інстаграмме. Через неї вийде поділитися відомостями з іншими користувачами. Операція вважається доступною, але дізнатися ім’я автора немає можливості.

Як зробити f3 в Instagram: на Android і iPhone

Як зробити f3 app в інстаграм. питання з необхідністю отримання відповіді на який періодично стикаються власники облікових записів в соціальній мережі. Це досить поширена проблема, що виникає у людей, що використовують подібний додаток. Вивчивши інформацію в даній статті, стає зрозуміло, як з’єднати соцмережа і популярну утиліту. До уваги представлені переваги та особливості продукту.

READ  iPhone 11 pro які кольори

Підбиваючи підсумки

Описуваної програми cool використовується для спілкування в режимі інкогніто. Користувач iPhone і Android може писати анонімне повідомлення, не показуючи свого імені, отримувати на них відповіді. Найцікавіші з них дозволяється репоста іншим людям і в інші соціальні мережі. Користувачів в Instagram привертає наявність поля для пересилання повідомлень, різноманітність пошукових вбудованих інструментів і можливість публікації постів в стилі популярної соціальної мережі.

Як зробити Instagram на Android, як на iPhone

Відрізняються версії Instagram на iPhone і Android тільки зовнішнім оформленням, всі інші функції повністю ідентичні. Обидві версії дозволять вам: постити фотографії та відео в інстаграм, викладати і переглядати історії, коментувати, писати в директ, лайкать фото і відео їх обробляти і так далі.

На превеликий жаль, ніхто з розробників, в тому числі на різних тематичних форумах, не видає секретів зміни. Тому єдиний робочий спосіб зробити Instagram на Android як на iPhone. це встановити емулятор iPhone.

На даний момент є популярний робочий емулятор для Instagram. Cider iOS Emulator, тому шукаємо його останню версію і викачуємо. Після чого реєструємося в AppStore і вже звідти качаємо наш айфоновскій Instagram.

Що ще врахувати, перш ніж зробити вигляд Instagram на телефоні Android, як на iPhone

Перш, ніж завантажити емулятор, ще раз подумайте. чи варті мінімальні візуальні зміни в інтерфейсі такого ризику? Адже необдуманими діями можна легко перетворити новий телефон в шматок пластику, придатний хіба що на прес-пап’є.

Як зробити Instagram таким, як на iPhone: покрокова інструкція

Ні для кого не секрет, що додаток на різних операційних системах виглядає інакше. Тому багато користувачів шукають спосіб зробити Instagram таким, як на iPhone.

Як зробити дизайн Instagram на комп’ютері, як на смартфоні Android

Якщо ви хочете зробити Instagram на комп’ютері, як на Android, це установка програми, яка створить сучасний смартфон Android на екрані вашого PC.

 • Встановлюємо програму. NoxPlayer.
 • Заходимо вже з вашого віртуального телефону в Google Play, викачуємо Instagram.

Перевага цього способу в тому, що по мимо Інстаграм, ви зможете встановити Тік Тік, інші додатки і навіть гри.

Дозвольте пофантазувати, для кого стане в нагоді такий спосіб. Наприклад, ви офісний працівник і телефон, що знаходиться в ваших руках, буде дратувати колег і начальство. Може бути, ви батько, який віддав свій телефон пограти своїй дитині. Ну і звичайно SMM менеджер, якому на комп’ютері було б простіше і швидше робити його роботу. Якщо у вас інше, напишіть, будь ласка, в коментарях.

Як включити темну тему в Instagram iPhone

Як зробити темну тему в Instagram на iPhone, якщо не встановлено оновлення? Функція працює на девайсах під управлінням iOS не раніше 13 версії. Інверсія кольору реалізована в смартфонах:

 • з 7 специфікації;
 • з 10 версії додана підтримка лише в ПО і обраних розділах;
 • 12 версія порадувала шанувальників «яблучних» пристроїв впровадженням Smart-інверсії.

Інструкція зміни фону за допомогою инвертирования:

 • запустіть конфігурацію портативного апарату;
 • натисніть рядок «Основні»;
 • тапніте «Універсальний доступ»;
 • виберіть команду «Адаптація дисплея»;
 • поставте повзунок «Інверсія кольору» в активне положення і торкніться оного;
 • включите тип инвертирования дизайну.

Браузерна версія месенджера змінюється завдяки додатку Night Mode for Instagram:

Як зробити темну тему в Інстаграмме на iPhone

Як зробити чорним Інстаграм, цікавляться користувачі, що мають намір слідувати трендам соціальних мереж. Девелопери фотохостингу підхопили естафету зміни вигляду додатків, і тепер адептам доступна «нічна» версія.

У квітні минулого року ВК відзначився додаванням обговорень, які ставлять затемнення в інтерфейс. Учасники російського сервісу пишуть коменти, отримуючи новий дизайн. Але фанати Instagram не зобов’язані додавати «листи щастя» J

Функція редагування вбудована в ОC; в матеріалі поговоримо про активацію dark mode:

 • штатними засобами. настройки режиму або інверсія кольорів;
 • сторонніми утилітами.

Утримайтеся від використання неофіційних полігонів для веб-оглядача. Завантажуйте софт з перевірених сайтів, щоб уникнути розкрадання даних профілю або навали вірусів.

Тим більше що подібне ПО змінює фон в браузері, не чіпаючи додаток фотохостингу. Та й App Store не містить утиліт для зміни кольорів (більше актуально для Android), тому оберіть стандартний метод.

Особливості темної теми Instagram на iOS

Наведемо причини, що спонукали девелоперів поставити чорне оформлення:

 • поліпшення сприйняття контенту, що досягається за рахунок стилізації. Як зробите темну тему в Instagram, на iPhone зміняться враження від моніторингу записів, розміщених учасниками. Незвичайний ефект відображення контенту додає солідності опублікованими знімками;
 • зниження навантаження на зір, пов’язаної з тривалістю застосування мобільних апаратів. Адже коли людина тривалий час «зависає» у смартфона, «сушиться» і розпливається Focus очних органів;
 • економія заряду акумуляторної батареї, отримана в результаті досліджень. Світлодіоди, вбудовані в дисплеї AMOLED, що не потребують додаткового освітлення. А білий колір. найбільш витратний по ресурсам АКБ.

Рекомендація, доречна для всіх типів гаджетів. знизьте яскравість з метою заощадження життя батареї. Оскільки Instagram практикує застосування світлих тонів, і регулярний серфінг здатний швидко розрядити телефон.

Контраргумент, висунутий противниками чорної обкладинки. поява мерехтіння в очах. Однак випробуйте на особистому досвіді, перш ніж робити висновки. купа користувачів не повертаються назад на біле забарвлення інтерфейсу.

Як перемикатися між темною і світлою темою в Instagram на iPhone

Як зробити темну тему в Instagram на iPhone? Переходимо до обговорення штатних методів установки інтерфейсу, актуальних для власників 13 версії ОС:

 • відкрийте настройки смартфона;
 • торкніться поєднання слів «Екран і яскравість»;
 • виставте галочку «Темне», щоб поміняти дизайн;
 • заходите в програму соціальної мережі та виявляєте нове оформлення.

Швидше поставити чорний мод можна за допомогою «Пункту управління»:

 • виходячи з конфігурації «заліза» пальових зверху вниз (з правого краю) або вгору;
 • тапніте іконку, показану на скріншоті;
 • відзначте перший значок із зображенням чорних і білих напівкіл.

Також є самостійне включення темного оформлення ОС. Режим автоматично встановлюється при настанні вечора. Відкрийте знайомий фрейм «Екран і яскравість» і активуйте повзунок «Авто». При необхідності налаштуйте розклад чорного фону кліком «Параметрів»:

 • торкніться напису «Налаштувати розклад»;
 • виберіть часовий інтервал дії тим.

Як зробите темну тему в Instagram, на iPhone зменшиться навантаження на органи зору. «Приглушене» освітлення не так перешкоджає виробленню мелатоніну.

Як змінити тему в Instagram на темну

Чорна тема в Instagram можлива через додатки-моди і розширення для браузера. У першому випадку, користувачеві буде доступна тільки браузерна версія.

Ще один, незвичайний спосіб. встановити інверсію кольору. Але у такого методу є істотний недолік. змінюється відтінок не тільки інтерфейсу, але і відео, фотографій.

 • додатки. Переважно для пристроїв на базі Android;
 • інверсія кольору. Для пристроїв на базі iOS;
 • розширення. Для браузерів на PC.

Зробити Інстаграм темним стандартними способами не вийде. У додатку не передбачено нічний режим, тому доступний тільки в одному відтінку. Затемнений підійде для вечора або часу доби, коли потрібно знизити яскравість на смартфоні.

Як зробити чорний фон в Інстаграмме?

на Android

Як використовувати Dark Mode Theme в Instagram:

 • Завантажити та встановити Dark Mode Theme. відкрити програму.
 • Ввести дані від сторінки в Instagram.
 • підтвердити вхід.

на iPhone

Є дві можливості перемкнути колір фону:

 • Функція інверсії в налаштуваннях iPhone.
 • Smart. можливість поміняти колір інтерфейсу, але не чіпати контент.
 • Заходимо в настройки «яблучного гаджета».
 • Переходимо в розділ «основні настройки».
 • Відкриваємо вкладку «універсальний доступ».
 • Переходимо в «адаптацію дисплеїв».
 • Вибираємо режим інверсії.

Класична інверсія поміняє все, і контент теж зміниться. Функція «Smart» додано тільки в пристрої iOS 12-й версії і доступна через оптимізовані офіційні сервіси.

на Android

Власники смартфонів на операційній системі Android можуть завантажити додаток Dark Mode for Instagram з Google Play. Покрокова інструкція як змінити колір за допомогою утиліти:

Ще один недолік. доведеться виходити з одного профілю, щоб перейти на інший.

Як включити темну тему в Instagram iPhone

Як зробити темну тему в Instagram на iPhone, якщо не встановлено оновлення? Функція працює на девайсах під управлінням iOS не раніше 13 версії. Інверсія кольору реалізована в смартфонах:

 • з 7 специфікації;
 • з 10 версії додана підтримка лише в ПО і обраних розділах;
 • 12 версія порадувала шанувальників «яблучних» пристроїв впровадженням Smart-інверсії.

Інструкція зміни фону за допомогою инвертирования:

Браузерна версія месенджера змінюється завдяки додатку Night Mode for Instagram:

Спосіб використовуючи мод Інстаграм на ОС Android

При цьому даний мод вимагає наявності ROOT-прав на вашому пристрої. Тому встановлюйте його на свій страх і ризик, усвідомлюючи всі можливі наслідки для вашого гаджета (в тому числі і «цегляні»).

Спосіб використовуючи мод Інстаграм на ОС Android

При цьому даний мод вимагає наявності ROOT-прав на вашому пристрої. Тому встановлюйте його на свій страх і ризик, усвідомлюючи всі можливі наслідки для вашого гаджета (в тому числі і «цегляні»).

Стандартний спосіб встановлення російської мови в Інстаграм на iPhone

Почнемо з офіційної інструкції по тому, як налаштувати Інстаграмм на такий бажаний російську мову (вона, до речі, практично ідентична на обох поширених платформах. на iPhone і на Android). В ідеалі ці рекомендації повинні спрацювати без складнощів, але по факту може знадобитися інший варіант, як перейти на потрібний вид програми. Ось що рекомендують зробити розробники, щоб повернути інтерфейс до того виду, як він показувався раніше:

 • Відкрийте програму, якщо ще цього не зробили. Знайти його можна за фірмовою іконці.
 • До того, як переключити Інстаграм на російську мову на iPhone, потрібно перейти в ваш персональний профіль. Використовуйте для цього кнопку справа внизу, де відображається лого аккаунта.
 • Наступний крок, щоб поміняти мову в Інстаграм на російський в iPhone. відкрити меню, з якого можна потрапити в налаштування (вони ж Settings). Для цього натисніть на іконку з шестерінкою, яка розташовується також справа, але не внизу, а вгорі екрана ИНСТА. Далі виберіть необхідний пункт.
 • Якщо незрозуміло, як перевести Інстаграм на російську мову на iPhone, відшукайте в меню підрозділ з мовними параметрами (англійською це буде Language). Відкрийте його.
 • Щоб поставити російську мову в Instagram на iPhone залишається просте, майже як один дотик, дія. прокрутити список і знайти в ньому необхідний пункт.
 • Instagram запросить підтвердження у вигляді стандартної для iPhone формочки перед тим, як змінити мову в Instagram на російську. Якщо ви не розумієте, яку кнопку натискати (наприклад, не розумієте написи поточного інтерфейсу Insta), просто виберіть правий варіант.
READ  Як перенести номера з iPhone на iPhone

Якщо мова в Інстаграм як був, так і залишився англійським (або якимось ще), то щоб змінити його на російський просто запустіть програму.

Альтернативний спосіб виправлення

Якщо ви виконали в Інстаграм описані вище дії і проблема перекладу інтерфейсу з англійської на російську залишається, зробіть наступне. Аналогічним чином перейдіть в налаштування, але не вибирайте перший-ліпший пункт з потрібним назвою. Так-так, не всякий варіант, підписаний як Russian, насправді допомагає виправити ситуацію.

Причина, чому Інстаграм не російською мовою, не зовсім звичайна: справа в тому, що в списку є дві позиції, обидві з яких формально підписані правильно! Але при виборі першої з них російську мову в Instagram взагалі не ставиться або переводить тільки частина пунктів програми.

А ось друга діє як засіб, щоб переробити інтерфейс. Зазвичай вона розташовується десь в середині списку. Повна назва у пункту, що дозволяє переробити вид як потрібно, може бути різним. хтось говорить про додаткове слово Russian, хтось згадує назву з дублюванням. Якщо не впевнені. спробуйте обидва. І не забувайте перезапускати додаток, оскільки інакше зміни в налаштуваннях не застосовується і все залишиться як і раніше.

Як встановити російську мову в Інстаграм на iPhone

Світ без Instagram уявити важко, вже дуже популярною стала ця соцмережа, де для завантаження крутого фото потрібно мінімум дій. Ось тільки не завжди додаток тримає стандарт простоти і справно працює. Чергове оновлення принесло користувачам iPhone серйозну проблему: в Інстаграм пропав нормальний російську мову. Точніше, формально він залишився, але при його виборі чомусь інтерфейс ніяк не хоче повернути нормальний вигляд. Частина пунктів (а то і всі додаток) показується англійською, незважаючи на те, що ви-то планували викачати і використовувати Інстаграм на iPhone російською. Пора розібратися, що трапилося і як зробити Інстаграм російською мовою в iPhone.

В чому проблема?

При черговому запуску програма перестає працювати як належить. Тобто всі функції залишаються на місці, от тільки підписані вони по-англійськи. Проблема може виникнути навіть у тих, хто жодним чином не стосувався налаштувань програми.

Що ще можна зробити для виправлення

Якщо після перемикання і навіть перезапуску ситуація не змінюється, спробуйте більш жорсткий прийом. перезапустити сам смартфон. Залежно від моделі дії можуть відрізнятися, але результат повинен збігатися. Після вказівки другого варіанту і перезавантаження додаток зазвичай коректно розпізнає настройки.

Але в такому випадку додаток також може вибрати неправильний варіант зі списку мовних параметрів. Тому, при повторенні складнощів, знову поверніться і виконайте описану вище процедуру щодо коригування налаштувань програми, а після перезапуску її.

Зрозуміло, розробники виправлять цей момент і, як і раніше, можна буде скачати на телефон Інстаграм безкоштовно і відразу користуватися ним російською. А поки доведеться слідувати одному із зазначених способів, щоб повернути програмі звичний вигляд і без мовних проблем публікувати свіжі фотографії, відзначати малюнки друзів лайками і спілкуватися в Ю Я. Ну, або вивчати англійську. адже він завжди стане в нагоді.

Як створити: покрокова інструкція

Отже, приступимо до створення мемоджі з iPhone:

 • Відкрийте будь-месенджер (наприклад, «Повідомлення» або відкрийте Direct в інстаграм) і перейдіть в режим створення повідомлення.
 • Натисніть на кнопку Animoji, а потім на зображення мавпи.
 • Свайпніте вправо. Ви побачите напис «Новий Memoji».
 • Для створення своїх смайлів-наклейок вам буде запропоновано налаштувати такі параметри, як стать, форма голови, колір шкіри, зачіска і колір волосся.
 • Налаштуйте персонажа, відштовхуючись від особистих рис зовнішності і натисніть «Готово».

Емодзі для інстаграм і інших месенджерів: що це таке

Правильна назва цього виду емодзі. мемоджі (Memoji). Це абсолютно новий вид смайлів, а їхня фішка полягає в повній персоналізації. Таким чином, мемоджі дають можливість виражати емоції не тільки за допомогою класичних наборів емодзі, а створювати абсолютно індивідуальні смайли, які мають ті ж риси зовнішності, що і їх власник в реальному житті.

Мемоджі виглядають як мультяшки, які дуже схожі на вас. Ви можете надати їм такі індивідуальні особливості зовнішності, які є у вас. Такі емодзі будуть характеризувати тільки вас і вам буде зручніше виражати емоції в інстаграм.

Першими, хто отримав можливість створювати особисті мемоджі, були власники iPhone 12 версії ПЗ. Сьогодні ця функція доступна для всіх iPhone 13 версії. Можна створити мемоджі і на Android. Однак в цьому випадку доведеться повозитися довше, так як ця функція офіційно не передбачена в цій операційній системі. Але, як я вже говорив вище, вихід з цієї ситуації є і навіть власники смартфоном з Android можуть зробити особисті, персоналізовані мемоджі.

Як використовувати мемоджі з андроїда в інстаграм

Створивши свої емодзі в одному з додатків, ви можете зберегти їх на телефон і додавати в Сторіс, як це роблять і власники iPhone або смартфонів з Android 10. Різниця буде лише в способі їх вставки.

Щоб додати мемоджі в Сторіс на Android, потрібно:

 • Відкрити режим створення історії в Instagram, додати фото або відео.
 • Перейдіть в режим додавання тексти і включіть клавіатуру.
 • Натисніть на слово «GIF», знайдіть іконку, схожу на канцелярський гвоздик. Відкриється колекція зображень, яка зберігається у вашій галереї.
 • Виберіть створений вами раніше мемоджі і додайте його в Сторіс.

Якщо ви ніяк не можете знайти цей «гвоздик», значить, доведеться встановити на телефон ще одне доповнення. клавіатуру SWIFTKEY. Завантажити її можна також в Play Market. Встановіть доповнення до клавіатури на свій смартфон і повторіть послідовність дій по додаванню емодзі ще раз.

Як використовувати мемоджі з iPhone в Instagram

Ви можете використовувати Memoji в Сторіс, додаючи їх до фото або відео як звичайні смайли. Якщо говорити про додавання мемоджі в Directe, то тут трохи складніше. По суті, ви можете прикріпити їх, але відправиться мемоджі не у вигляді стікера (як в будь-яких інших месенджерах), а у вигляді картинки. Користувачі, які отримають від вас повідомлення, побачать в середині такого зображення створений вами емодзі, а краю будуть залиті чорним кольором.

Memoji на Android

Створювати персоналізовані емодзі на Android, як і на на iPhone, можуть тільки власники смартфонів Android з 10 версією. Для власників гаджетів з цією операційною системою (але більш старої версії) інструкція по створенню і використанню таких персоналізованих емодзі відрізняється кардинально. В цьому випадку доведеться вдатися до установки додаткових додатків.

Створення мемоджі на Android старих версій

Щоб зробити такі ж індивідуальні емодзі, але тільки на Android, доведеться завантажити одне з наступних програм:

 • ZEPETO;
 • Bitmoji;
 • Face Cam;
 • Dollify;
 • Анімодзі. Анімовані AR емодзі в 3D.

Крім цього, в Play Market є безліч додатків, в яких ви можете скачати вже готові набори подібних стікерів (без можливості редагування). Якщо вам вдасться знайти схожого на себе персонажа, що це заощадить вам час.

Багато хто з перерахованих додатків не русифікована. Однак їх інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає можливість створювати мемоджі і без знання англійської мови.

Емодзі (мемоджі) на iOS

Пропоную для початку зрозуміти, як зробити Memoji на iPhone. Також розповім, як використовувати їх в Instagram.

BETATECH.COM.UA 2022