Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити мемоджі на iPhone 8

Як включити анімоджі на iPhone 8 і 8 Plus, а також на 7-х, 6-х, на 5s і на iPad?

Нові Animoji. це нині одна з найпопулярніших фич нового iPhone X. Вона так сподобалися публіці, що сила-силенна народу відразу ж захотіла дістати такі ж прикольні анімовані мордочки на свої смартфони. А попит, як відомо, народжує пропозицію. І альтернативні анімоджі для інших iPhone просто не могли не з’явитися.

Додаток з веселою назвою MrrMrr. це. як то кажуть, легко і ненав’язливо запроваджує анімоджі в будь-який iPhone. Якщо бути точним, то MrrMrr сумісно з моделями iPhone 5s, 6 і 6 Plus, iPhone 6s і 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 і 7 Plus, а також з новими смартфонами iPhone 8 Plus і 8 (до слова, вигідно продати iPhone 7 можна на swoop). Мало того, при бажанні MrrMrr поставити можна навіть на iPad.

Єдине істотно умова: на смартфоні або планшеті повинна бути встановлена ​​як мінімум iOS 11 або будь-яка з її більш свіжих версій. А тепер більш докладно.

Отже, як включити анімоджі на iPhone 8 і 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 (s), 6 (s) Plus, iPhone SE або на iPhone 5s

Додаток MrrMrr здатний відстежувати міміку вашого обличчя ані трохи не гірше, ніж оригінальне Animoji разом з супермегакамерой TrueDepth нового iPhone X. Притому за через брак TrueDepth MrrMrr цілком собі обходиться і звичайною камерою вашого смартфона.

В даний час в галереї MrrMrr є відразу шість мордочок, які з граничною схожістю змальовані з реальних анімоджі iPhone X. Плюс до цього є ще купа всяких не менше прикольних «Масок», «Ефектів» і «фільтрів», з якими теж не нудно.

В експлуатації прога, як і годиться, проста надзвичайно. Весь процес освоєння анімоджі виглядає наступним чином:

 • качаємо MrrMrr з App Store (до речі, зовсім безкоштовно) і встановлюємо на iPhone або iPad;
 • після завершення установки запускаємо програму (потрібно буде вирішити її доступ до камери і мікрофону);
 • на панелі внизу екрана Тапа EMOJI;
 • вибираємо сподобався анімоджі зі списку доступних;
 • ловимо особа в Focus камери і тиснемо кнопку запису відео;
 • далі. на ваш розсуд: посміхаємося, кривляються, веселимося
 • потім можна тапнуть кнопчку соцмережі і викласти готовий ролик в fb, instagram або переслати кому-небудь через месенджер разом з своїми коментарями.

А можна нічого нікуди не відправляти, а спочатку зберегти ролик, а потім злегка підредагувати його, але вже із застосуванням вбудованих ефектів і додаткових масок. У Snapchat, наприклад

Як змінити / налаштувати стікери Мемоджі на iPhone SE, 6s, 7, 8 (iOS 13)?

Ви вже знаєте досить багато про Memoji і дуже активно їх відправляєте всім друзям. Але ось настав день, коли вам щось не подобається у вашому зображенні або ви поміняли стиль.

READ  Як швидко видалити контакти з iPhone

Переживати не варто, адже можна все відредагувати:

 • знову відкриваємо клавіатуру Емодзі;
 • перегортаємо вліво і натискаємо Три точки;
 • знову шукаємо Три точки;

Как Сделать Animoji На Любом iPhone, iPod или iPad?

Ось таким приблизно чином і змінюється ваш герой. Якщо хочете створити ще одного, але в зовсім іншому стилі, то тут же є кнопка Новий. Потім просто додасться ще одна вкладка з новими стікерами.

зробити, мемоджі, iphone

Як створити свого персонажа Memoji

Коли ви вперше відкриєте Animoji в повідомленнях, то побачите екран, де буде запропоновано створити персонажа Memoji. Якщо скинути його, то першою іконкою в Animoji буде Memoji. Натисніть на неї, щоб увійти в редактор.

Зверху ви побачите превью створюваного Memoji, який буде повторювати ваші рухи обличчя.

Как на iPhone в iOS 12 создавать и использовать Memoji? Записываем сообщение с помощью мемоджи

Виберіть колір шкіри і наявність ластовиння, а потім перейдіть до інших характеристик. Серед них зачіска, форма голови, очі, брови, ніс, вуха, окуляри і головні убори.

Кастомізація Memoji дуже добре зроблена і містить всі культури світу. Ви навіть можете вибрати тюрбан або бурку.

Після завершення налаштування, натисніть Готово. Тепер ваш персонаж буде відображатися в меню серед інших Animoji.

Як відключити / прибрати стікери Мемоджі на iPhone SE, 6s, 7, 8 (iOS 13)?

Якщо у вас з’явилося бажання видалити стікери Мемоджі з вашого iPhone, то у вас це не вийде зробити. Є можливість тільки видалити створені вами персонажі.

 • клавіатура Емодзі;
 • свайп вліво і натискаємо Три точки;
 • знову Три точки;
 • натискаємо Видалити.

Таким чином, ви просто забираєте старого персонажа. Відключення Memoji на вашому iPhone неможливо, все одно завжди будуть стандартні рішення, у вигляді єдинорога, лисиці та інших.

використовувати де?

Тепер ми знаємо, як зробити мемоджі, щоб вони були схожі на вас. Де їх використовувати? У будь-яких соціальних мережах! У деяких поки не можна, якщо у вас встановлені старі версії. Але мемоджі добре працюють в цих додатках:

 • VK (оновлена ​​версія);
 • Telegram;
 • Instagram;
 • WhatsApp;
 • Viber;
 • .

ВАЖЛИВО! Якщо ви не побачили можливість відправити мемоджі в якомусь додатку. Те зробіть легкий свайп вправо. Вони повинні з’явитися зліва від часто використовуваних смайликів.

Увага!

Мемоджі можна викладати в Сторіс Instagram. Все досить просто. Вони вставляються також як і звичайні смайли.

Як використовувати Memoji в Камері

Невеликий секрет, яким ви, швидше за все, будете розважати своїх друзів на вечірках.

У діалозі Повідомлень виберіть Камеру.

У лівому нижньому кутку буде нова кнопка з ефектами.

Натисніть на неї, щоб відкрити нову секцію з фільтрами, стікерами, об’єктами, Animoji і, що найголовніше, Memoji.

Натисніть кнопку Animoji і виберіть свого персонажа Memoji. Після цього він відобразиться на вашій особі і буде повторювати всі ваші рухи, включаючи руху мови і підморгування. Після цього можете зробити фото.

Поки що записувати відео з Memoji не можна, але, можливо, ця функція з’явиться в iOS 13.

Ви зможете відредагувати фото, підписати його, перезняти або ж відправити відразу. Зберегти фотографії можна, що дуже незручно. Сподіваємося, що таку можливість додадуть в майбутньому.

зробити, мемоджі, iphone

Було б непогано, якби всі ці ефекти додали в основну програму Камера, щоб не доводилося використовувати Повідомлення.

Чи не пропускайте новини Apple. підписуйтесь на наш Telegram-канал, а також на YouTube-канал.

READ  Як включити смартфон без акумулятора

Огляд всіх нових функцій iOS 13

Стікери Мімоджі дають можливість легко і швидко використовувати власні аватари, а також залучати для цих цілей готові набори зображень тварин, незвичайних істот і персонажів. Стікери інтегровані в стандартну клавіатуру iOS.

Як створювати стікери Мімоджі на iPhone в iOS 13

Мімоджі є анімованими персоналізованими картинками, що з’явилися в iOS 12. Але в наступній версії операційної системи Apple розширила можливості Мімоджі, додавши інструмент, що дозволяє використовувати готові і створювати власні стікери. Ось як це працює.

Як користуватися стікерами Мімоджі на iPhone або iPad c iOS 13

Відкрийте програму «Повідомлення» і виберіть існуюче повідомлення або почніть нове.

У нижньому лівому куті натисніть на смайлик (починаючи з iOS 13 на клавіатурі iOS з’явилася окрема кнопка для смайликів).

Зробіть свайп зліва направо по «клавіатурі смайликів» або відразу натисніть на ярлик Memoji Stickers (стікери мемоджі) і виберіть один з наявних варіантів.

Коли ви вперше відкриєте клавіатуру зі смайликами в iOS 13, то ви побачите і стікер Мемоджі. Натисніть на нього.

Отримати доступ до цих стікерів можна як з програми «Повідомлення», так і з розділу найбільш часто використовуваних смайликів.

Користувачеві запропонують вибрати один з доступних варіантів, показаних на панелі найбільш часто використовуваних смайликів. Але варто торкнутися значка з трикрапкою, як відкриється вікно з усіма стікерами Мімоджі.

Є можливість використовувати стікери Мемоджі з будь-яким з раніше створених варіантів, в тому числі з тваринами, істотами і персонажами. Але ніхто не заважає створити свій новий елемент.

Як створити Memoji в iOS 12

Як і Animoji, Memoji доступні тільки в додатку Повідомлення. Натисніть значок Animoji, а потім перейдіть вправо, щоб дістатися до Memoji. При натисканні значка Memoji ви потрапите в розділ, де зможете створити анімовану аватарку.

Спочатку ви отримаєте порожній особа, для якого ви можете підібрати колір волосся, форму голови, очі, брови, ніс, волосся на обличчі, колір шкіри, зачіску, губи, вуха, а також окуляри і головні убори. Можна створювати стільки Memoji, хоч греблю гати. Більш того, будь-які зміни або коригування персонажа відображаються в реальному часі. Хоча Memoji може іноді припинятися при редагуванні функції, ви можете продовжити анімацію, клікнувши по ній.

Ви можете редагувати або видаляти Memoji в будь-який час. Для цього, як тільки Memoji знаходиться в кадрі, натисніть на три маленьких точки зліва. Виберіть “Змінити”, якщо ви хочете внести будь-які зміни в Memoji або “Видалити”, щоб стерти анимашку. Також є опція “Дублювати”, яка дозволяє використовувати її в якості бази для створення нового Memoji.

Як створювати, редагувати, видаляти і використовувати Memoji в iPhone

З iOS 11 Apple додала анімованих персонажів під назвою Animoji, які можуть імітувати ваші виразу обличчя. Тепер з iOS 12 Apple просунулася далі і представила Memoji. Функція дає вам можливість створити і “налаштувати” будь-якого персонажа, будь то ваш улюблений актор, спортсмен або навіть ви самі.

Чим Memoji відрізняється від Animoji

Memoji. це, по суті, розширена версія Animoji. З Animoji ви отримуєте можливість приводити в дію мультяшних персонажів з виразами облич, які ви вдаєте. З Memoji, замість дракона або тигра, ви можете спроектувати будь-якого персонажа.

Apple надає всі інструменти, необхідні для розробки вашого власного аватара. Щоб використовувати останню цікаву функцію, вам знадобиться iPhone X або новіше; опція не працює на моделях 8, 8 Plus або старіших смартфонах.

Як використовувати Memoji

У розділі Animoji виберіть свій Memoji і почніть “створювати” з ним вирази облич. Потім клікніть кнопку записи, щоб записати повідомлення. Пам’ятайте, у вас є 30 секунд. По завершенні натисніть кнопку ще раз, і одержувач отримає ваше повідомлення.

READ  Як налаштувати інтернет фенікс на телефоні

Щоб відправити більш довге повідомлення, виберіть в повідомленнях значок камери, а потім клацніть на режим відео. Потім натисніть маленьку зірку в нижньому лівому кутку, щоб відкрити Animoji. Після вам потрібно буде вибрати свій Memoji, а потім натиснути в правому верхньому куті на запис. Після запису Вашого повідомлення натисніть “Готово” і відправте відео всім бажаючим.

зробити, мемоджі, iphone

Ви також можете використовувати Memoji в режимі реального часу в відеодзвінків FaceTime. Ця функція підтримує як поодинокі, так і групові виклики FaceTime, а також використання нової функції ефектів для повідомлень. Ви навіть можете замінити власну голову головою Memoji для відео або фотографії:

Обидва види анимашек можна використовувати і у вигляді стікерів, коли ви хочете відправити тільки швидку реакцію у вигляді фотографії, а не відео. Для цього “зробіть” особа, яка хочете відправити, а потім натисніть Animoji, щоб створити швидкий знімок. Потім відправте його, використовуючи синю стрілку вгору.

Крім цього, в iOS 12 Animoji і Memoji можуть імітувати ваші підморгування або висунутий язик. Мови є у всіх персонажів, але тут розробники підійшли до проблеми творчо. Наприклад, у прибульця мову зеленого кольору, а у єдинорога блискучий.

Як створити і використовувати Memoji (мемодзі) в iOS 12

Memoji (мемодзі). це настроюються анімовані емоції, що повторюють рухи обличчя користувача. Мемодзі з’явилися в iOS 12 і підтримуються тільки на пристроях з функцією розпізнавання обличчя Face ID. На поточний момент створити і скористатися анімодзі можливо тільки на iPhone X. Однак вже зовсім скоро список пристроїв з підтримкою цієї функції поповниться iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR. Про те, як створити і використовувати Memoji (мемодзі) в iOS 12 розповіли в цій інструкції.

Як створити і використовувати Memoji (мемодзі) в iOS 12

Відкрийте програму «Повідомлення» та натисніть на іконку із зображенням мавпи. На панелі буде представлений список доступних для використання анімодзі. створених Apple анімованих осіб із зображенням різних тварин і персонажів.

Прокрутіть список вліво до самого кінця і натисніть кнопку “” для переходу в редактор Memoji (мемодзі).

У редакторі Memoji (мемодзі) у вас є можливість дуже точно налаштувати свого майбутнього анімованого персонажа, наприклад, зробивши його максимально схожим на себе.

Створіть Memoji (мемодзі), вибравши колір шкіри, зачіску, будова обличчя, форму голови, вух, додавши аксесуари і т.д. Редактор мемодзі дуже гнучкий і дійсно дозволяє створити особа, яка буде схоже на ваше. Для переміщення між розділами налаштування робіть свайп вліво.

Після завершення всіх налаштувань особи натисніть “Готово” для збереження анімодзі. Відзначимо, що створений анімодзі можна буде змінити в майбутньому, додавши або забравши будь-які деталі.

Запис і відправка відеоповідомлення з використанням анімодзі виконується дуже просто. Для цього перейдіть в будь-який з чатів в програмі «Повідомлення», натисніть на іконку із зображенням мавпи і виберіть створене вами анімодзі зі списку. Відразу після цього ви зможете записати відео з анімодзі і відправити його контакту.

В iOS 12 анімодзі можна використовувати і при відеодзвінках по FaceTime. Відзначимо, що iOS 12 не обмежує користувачів в кількості анімодзі. створювати їх можна скільки завгодно.

BETATECH.COM.UA 2022