Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити обкладинку для відео на телефоні

Як поміняти обкладинку відео на YouTube з PC і телефону

зробити, обкладинку, телефон

Важливо! Подальші інструкції мають на увазі, що у вас вже є зображення, що підходить під вимоги відеохостингу!

комп’ютер

Виконувати розглянуту операцію набагато простіше з комп’ютера, за допомогою браузера і веб-версії YouTube. Наш автор вже описав процедуру і все її нюанси в окремому керівництві, так що скористайтеся посиланням далі для отримання деталей.

Мобільні пристрої

На гаджетах під управлінням Android і iOS / iPadOS, необхідна процедура виконується за допомогою додатка «Творча студія YouTube», яке можна отримати в Play Market і App Store.

Натисніть на кнопку з зображенням олівця.

Повторіть цю операцію на наступному екрані.

Тут скористайтеся елементом «Свій значок». його місце розташування зазначено на скріншоті далі.

Видайте додатком дозвіл на доступ до файлової системи, якщо буде потрібно.

Для завантаження своєї картинки зазвичай потрібно підтвердити аккаунт, якщо цього не було зроблено раніше. Виконувати цю операцію рекомендується з комп’ютера, подробиці знайдете в керівництві по посиланню далі.

Проробивши це, скористайтеся галереєю (iOS) або файловим менеджером (Android) для вибору картинки.

Якщо система виявить, що зображення не відповідає критеріям дозволу і обсягу, то отримаєте попередження.
Зачекайте, поки майбутнє превью завантажиться, потім для застосування змін натисніть «Зберегти».

Готово. тепер потрібно почекати, поки дані будуть оновлені на самому сервісі, зазвичай це не займає багато часу.

Крім цієї статті, на сайті ще 12226 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Як зробити обкладинку для відео на YouTube

Знімаєте своє або вмонтовуєте чуже відео для YouTube? Яскрава і інформативна обкладинка для ролика. справа кількох хвилин.

 • Photoshop (будь-якої версії і мови інтерфейсу);
 • приблизна ідея майбутнього колажу;
 • тематичні зображення. виходячи зі змісту відео та ідеї.

Ми будемо робити обкладинку для неіснуючого ролика. Тема. макіяж очей як у Анджеліни Джолі. Завдання. легко і швидко проінформувати глядача про зміст відео. поїхали!

З огляду на, що попереднього ескізу обкладинки у нас немає, працювати будемо, імпровізуючи. Щоб не відволікатися на додатковий пошук, готуємо відразу багато картинок. За підсумком в колаж увійде їх мала частина.

Фон у вигляді палетки тіней. формат jpeg. Головну героїню Джолі ми виріжемо з білого задника. Але щоб полегшити собі роботу з іншими файлами, шукаємо їх уже в форматі png. готові об’єкти на прозорому тлі.

READ  Як зняти реєстрацію з телефону

Відкриваємо новий файл, задаючи йому обов’язковий розмір зображення для обкладинки YouTube. 1280х720 пікселів. Переконайтеся, що колір нової робочої області. білий.

У новий файл за допомогою інструменту “Переміщення / Move” (V) затягує зображення з палітрою тіней.

Підганяємо палітру під розмір робочої області і зменшуємо значення непрозорості шару до 50%, тим самим роблячи картинку світлою. Це і буде наш основний фон. І напівпрозорим ми його зробили, щоб інші елементи добре прочитувалися і кидалися в очі.

Використовуємо інструмент “Прямолінійне ласо / Polygonal Lasso” (L), щоб вирізати фігуру по контуру (білий фон нам не потрібний). Робота з ласо дуже проста. Уявіть, ніби сполучаєте невидимі точки по контуру фігури.

У підсумку остання точка повинна виявитися в найпершій, щоб замкнути ланцюжок. Програма виділить потрібну нам область, а ми, перемикаючись на інструмент “Переміщення / Move” (V), перемістимо вирізану картинку на наш фон.

Щоб зберегти пропорції зображення, затискаємо Shift і зменшуємо картинку до потрібного розміру. Розміщуємо так, як буде зручно для подальших маніпуляцій.

Популярний елемент обкладинок. кольоровий контур об’єкта. Слой.- Стиль Слоя.-Обводка (Layer.- Layer Style.- Stroke).

На обкладинці робимо упор на те, що видеоурок. по макіяжу очей. Використовуючи інструмент “Прямокутна область / Rectangular Marquee” (М), виділяємо одне око.

Перетягуємо його на робочу зону. Те ж саме робимо з другим оком. Таким чином, ми зменшили зайве для нас відстань між очей, підігнавши його під наші цілі.

За допомогою інструменту “Горизонтальний текст / Horizontal Type” (Т) пишемо назву видеоурока. Використовуємо вже знайому нам “Обведення / Stroke”, щоб зробити текст виразним.

Обкладинка повинна максимально розповідати про те, що чекає глядача в відео. Пензлі для макіяжу. дуже конкретна заявка. Велика кисть навряд чи використовується в макіяжі очей, тому перетягуємо тільки маленькі пензлики. Щоб не перестаратися, є сенс відмовитися використовувати “Обведення” з китицями.

З огляду на, що в відео розповідається про зоряне макіяжі, кілька маленьких зірочок зайвими не будуть. Перетягуємо зображення в робочу область. Якщо декоративні елементи раптом втрачаються на тлі, додаємо їм “Обведення” (в даному випадку білу), і ось вже вони. невід’ємна частина всієї композиції.

Ми не дарма справа залишили трохи місця. Заповнюємо його губами. Наче сама Джолі поцілувала цю обкладинку.

І останній штрих. порядковий номер ролика (якщо у вас багатосерійний проект). Робимо його яскравим і помітним, дотримуючись загальної колірної спрямованості.

READ  Що значить залишилося мало трафіку на телефоні

Зберігаємо в потрібний формат і розміщуємо не тільки як обкладинку для відео на YouTube, але і як постер-анонс в соціальних мережах.

Liza Brown

КАК СДЕЛАТЬ ОБЛОЖКУ ДЛЯ ВИДЕО НА YOUTUBE

Обкладинки для відео надзвичайно важливі для того, щоб ваші відео набирали більше переглядів. Багато успішних YouTube-блогери створюють воістину привабливі прев’юшки, що дозволяють їм набирати величезну кількість переглядів і, як наслідок, безліч передплатників.

Якщо ви шукайте програмні інструменти, які могли б вам допомогти зі створенням обкладинок для YouTube-відео, тоді ви опинилися на правильній сторінці, оскільки нижче ви знайдете повну детальну інформацію про 12 топових інструментах створення обкладинок для YouTube з високою оцінкою як для PC, так і для мобільних пристроїв. Створення превьюшек для YouTube в одних з них є абсолютно безкоштовним, в інших же, можливо, доведеться заплатити за доступ до більш просунутих функцій. Крім того, я також детально покажу вам, як створити обкладинку в редакторі відео Filmora.

Перш ніж ми почнемо, представляємо вам деякі поради від нашої команди щодо того, Як створити обкладинку для YouTube. Щоб зробити хорошу обкладинку, ви можете скористатися Filmora, оскільки вона надає різні ефекти, пресети, шаблони, а також включає навіть деякі шаблони інтро для YouTube. Скачайте Filmora і спробуйте самі.

PicMonkey

Даний онлайн-інструмент зі створення обкладинок надає різні фільтри, ексклюзивні накладення, шрифти, рамки і додаткові інструменти ретуші користувачам з єдиною реєстрацією на преміум-підписку Picmonkey. Ексклюзивні ефекти, такі як Ombre, zombify, преміум-шрифти і дзеркало, являють собою дійсно хорошу колекцію програми. Тепер ви можете легко створювати красиві колажі, редагувати свої спогади і створювати професійні обкладинки з Picmonkey.com. Через широкого Spectra опцій інструменту, він, ймовірно, є другим за популярністю (після Canva) варіантом для YouTube-блогерів, які хочуть робити професійні обкладинки. Одне з основних відмінностей між Picmonkey і Canva полягає в тому, що Picmonkey більше не є безкоштовним. Його використання коштує 4 долари на місяць.

 • Будучи інструментом по створенню обкладинок для YouTube, про також надає функції ретуші особи
 • Інструменти дизайну для створення креативних логотипів
 • Надає більше 100 шаблонів обкладинок, створених професійними дизайнерами

Доступність: ОнлайнiPhone / iPadAndroid

Pixlr:

Це спеціально розроблене додаток, що представляє собою версію відомого веб-сайту Pixlr, в якому ви можете вільно додавати накладення до обкладинок. У ньому ви знайдете відмінний вибір фільтрів з високою роздільною здатністю, що вигідно відрізняє Pixlr від інших доступних онлайн-рішень.

 • Безкоштовні ефекти програми. відмінне джерело для створення нової обкладинки для YouTube-відео
 • Комплексні інструменти редагування зручні в щоденному використанні
READ  Де зарядити телефон в аеропорту

Доступність: ОнлайнiPhone / iPadAndroid

Fotojet

Онлайн-інструмент fotojet.com надає безліч можливостей, хоча він переважно використовується для створення колажів, графічного дизайну та як редактор фотографій. За допомогою цього просунутого інструменту для створення обкладинок ви тепер можете з легкістю обертати, обрізати, змінювати розмір або фільтрувати зображення, створюючи публікації для сторінок соціальних мереж, таких як Instagram, і т.д. Fotojet.com в своєму розпорядженні більш ніж 600 приголомшливими шаблонами для створення колажів, які підійдуть для ваших особливих подій.

 • До використання є велика кількість шаблонів
 • Отримати високоякісну обкладинку можна з легкістю отримати всього в кілька кліків
 • Для створення обкладинки для YouTube необхідно виконати всього 3 кроки

Fotor

Щось видатне можна отримати навіть з абсолютно звичайного контенту, не докладаючи особливих зусиль, тому що Fotor надає всі розширені функції і охоплює привабливі теми з усього світу. Fotor дає вам можливість заново відкрити свої творчі здібності та навички без будь-яких обмежень, оскільки пропонує усі послуги швидкого редагування онлайн. Це дуже інтерактивний і простий у використанні інструмент, що володіє всіма необхідними функціями, тому навіть новачки, які раніше ніколи не створювали обкладинки до відео, з його допомогою з легкістю зможуть зробити прев’юшки до свого відео.

 • Створена вами обкладинка зберігається в хмарі
 • Швидка швидкість обробки при експорті готового файлу
 • Надає шаблони обкладинок для YouTube для різних сценаріїв

Доступність: ОнлайнiPhone / iPadAndroid

КАК ПОСТАВИТЬ ОБЛОЖКУ НА ВИДЕО В YOUTUBE БЕЗ БРАУЗЕРА lll Есть решенияlll

Insta Collage:

Назва цього додатка описує його особливу функцію, яка дозволяє користувачам створювати прекрасні колажі протягом дуже короткого часу. Цей інструмент має зручні функції редагування й обміну, так що у користувачів може бути простий інтерфейс і на інших платформах. Тут ви знайдете безліч ефектів, які можна додати до зображень при створенні обкладинок, до того ж підсумковий результат буде мати дуже високу якість.

 • Персоналізований макет дозволяє створювати обкладинки, що привертають увагу
 • Доступно 30 зразків і 18 рамок на вибір

Adobe Spark:

Adobe відомі не тільки своїм різноманітним створення зображень, компанія також може запропонувати YouTube-блогерам і безкоштовний інструмент, який гарантує, що їх обкладинки до відео привернуть увагу відвідувачів соціальних мереж.

 • Базова, проста у використанні платформа
 • Ідеально підходить новачкам
 • З легкістю налаштовуйте кольору, фони і підписи
 • При необхідності додайте додаткові зображення

Доступність: Windows 7 або більш пізні версііMac OS XChromebook

BETATECH.COM.UA 2021