Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити обліковий запис на телефоні

Table of Contents

Для чого необхідний обліковий запис Google

На сьогоднішній день будь-який користувач може без проблем створити Google аккаунт, в цьому абсолютно немає нічого складного. Створення облікового запису може знадобитися при реєстрації на тому чи іншому сайті. Також, може знадобитися створення нової платформи, якщо старий аккаунт був заблокований. При створенні одного єдиного профілю, ви зможете позбавити себе від необхідності кожного разу реєструватися на різних сервісах. Єдиний аккаунт. це дуже зручно.

Аккаунт на телефоні

Якщо вас цікавить питання, як на вашому телефоні або створити акаунт, то дана стаття саме для вас. Процес створення аккаунта досить швидкий і нічого складного в цьому немає, просто скористайтеся нашими рекомендаціями. Створення облікового запису потрібно для роботи на платформі Google Play. Завдяки такій платформі, ви зможете спілкуватися зі своїми друзями, завантажувати необхідні файли і здійснювати багато інших действія.Для успішного створення облікового запису, потрібен, безумовно, доступ до мережі інтернет, а також можливість роботи з настройками вашого мобільного телефону. Створення профілю може знадобитися для виключення необхідності кожен раз заново реєструватися на тому чи іншому сайті, або ж у випадках, коли попередній режим з певних причин був заблокований і вам не вдається його відновити. Якщо на вашому телефоні встановлена ​​операційна система Android, то аккаунт створити не так складно, для цього знадобиться всього, лише кілька хвилин вашого часу і доступ до інтернету.

Якщо у вас є ВАЖЛИВИЙ або дуже ТЕРМІНОВИЙ питання, задавайте. задати питання

Як створити обліковий запис на телефоні

Що необхідно зробити для успішної активації нового облікового запису? Вам потрібно буде виконати наступні дії: активувати меню вашого телефону; підключитися до мережі інтернет; натиснути “облікові записи та синхронізація” в настройках і потім натиснути “додати обліковий запис Google”; ввести дані для входу в систему підтвердити, що ви дійсно хочете створити новий аккаунт.Прімечательно, що коли ви створите новий профіль, ви в будь-який час зможете мати швидкий доступ до пошти Google.Еслі ви вже створили новий акаунт, але з яких-небудь причин. вам не вдається увійти в нього, то можете в будь-який момент звернутися до служби підтримки, яка допоможе вам у вирішенні будь-яких питань. Ми сподіваємося, що скориставшись нашими рекомендаціями, вам вдасться створити новий обліковий запис досить швидко і без особливих проблем.

Інструкція:

У новому вікні введіть дані нового облікового запису. номер телефону або електронну пошту, а потім пароль.

Після додавання облікового запису поверніться до «Акаунти».

На наступній сторінці виберіть недавно доданий аккаунт і налаштуйте параметри синхронізації. При необхідності видаліть старий аккаунт.

iPhone

Щоб змінити прив’язаний до аккаунту в Instagram номер, на iPhone слід виконати такі кроки:

 • відкриваємо Інстаграм.
 • На нижній панелі в правому нижньому кутку знаходимо значок свій аватарки або чоловічка.
 • Переходимо в меню зміни даних через клавішу «Редагувати профіль». яка знаходиться праворуч від аватарки.
 • Гортаємо меню, переходимо до розділу «Особисті дані».
 • У графі «Номер телефону» вводимо нову комбінацію, попередньо натиснувши на неї.
 • Підтверджуємо свої дії.

Готово! Після цього ваш номер в профілі Інстаграм буде змінений.

Як поміняти номер телефону в Instagram

Номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. це два контакти, які обов’язково слід прив’язати до свого аккаунту в Instagram. Це убезпечить ваші особисті дані. якщо потрібно буде підтвердити свою особу, спеціальний код буде відправлений на е-мейл або телефон. Другий спосіб верифікації зручніше, тому що для підтвердження через нього не потрібен інтернет. Якщо ви змінили актуальний номер, ви можете поміняти його в налаштуваннях свого профілю. Про те, як змінити номер телефону в Instagram, ми розповімо нижче.

Через комп’ютер

У Instagram немає офіційної програми для комп’ютерів і ноутбуків. В соціальну мережу можна зайти тільки через сайт. У ньому немає багатьох функцій програми: завантаження фотографій, сторіз, відправки повідомлень в Директ. На сайті є тільки базові можливості, такі, як перегляд стрічки, коментування, щоб зробити режим. В меню налаштувань можна також відредагувати прив’язаний номер мобільного телефону. Це робиться таким чином:

 • Переходимо на сайт https://www.instagram.com
 • Натискаємо на символ чоловічка в правому верхньому куті екрану, щоб відкрити свій Інстаграм.
 • Праворуч від логіна вибираємо кнопку «Редагувати профіль». так ми опинимося в меню зміни персональної інформації.
 • У першому ж вікні знаходимо пункт «Номер телефону».
 • Прописуємо новий номер і натискаємо «Відправити». щоб дані змінилися.

Готово! Ви прив’язали до свого Інстаграму новий номер мобільного телефону через офіційний сайт на комп’ютері.

Таким чином, існує кілька способів змінити номер телефону в Instagram. Це можна зробити як через мобільні додатки для різних операційних систем, як і через офіційний сайт в соціальній мережі. Зміна проходить дуже просто, спеціальні коди вводити не треба. Досить просто перейти в розділ редагування профілю, вибрати відповідний пункт, вказати новий номер і підтвердити дані. Відразу після цього до вашого аккаунту в Instagram буде прив’язаний інший мобільний телефон.

Використовуючи смартфон на операційній системі Android, ви повинні створити обліковий запис Google або якщо у вас вже є пошта Gmail, то прив’язати її на смартфон або планшет. В іншому випадку якщо ваше Android пристрій не прив’язане до Google аккаунту, то ви не зможете завантажувати додатки з Google Play і використовувати інші стандартні сервіси Google.

Як створити обліковий запис Google

Якщо ви зіткнулися з захистом Factory Reset Protection або FRP Lock, рекомендуємо в це випадку нашу публікацію з докладними інструкціями що робити для обходу облікового запису Google.

Android

У гаджетах на базі Android (і смартфонах, і планшетах), щоб змінити номер мобільного телефону, необхідно діяти таким чином:

 • запускаємо Інстаграм.
 • У нижній панелі меню Тапа на свою аватарку або значок чоловічка, щоб перейти в профіль.
 • У новому вікні під кількістю публікацій, передплатників і підписок вибираємо напис «Редагувати профіль».
 • Прокрутити вниз і доходимо до розділу «Особиста інформація».
 • Заходимо в пункт «Номер телефону».
 • Вводимо свій новий номер, який хочемо прив’язати до сторінці в Інстаграм і натискаємо кнопку підтвердження.

Готово! Номер змінений, тепер повідомлення будуть надсилатися на нього.

Що таке аккаунт і для чого він потрібен

Account в англійській мові загальновживане слово, яке має безліч значень, в нашому випадку це. реєстраційна / обліковий запис, або, як ще називають, профіль, який представляє собою такий своєрідний інтернет-паспорт, який заповнюється користувачем з метою реєстрації на потрібному сайті.

READ  Як прибрати енергозберігаючий режим на iPhone

Практично кожен активний користувач, який має пристрій з ОС Android може привести приклад облікового запису. це профіль, створений в будь-якому із сервісів Google (YouTube, соцмережа Google, кроссплатформне веб-додаток AdSense, ін.) Логін і пароль якого можуть служити для входу в інші сервіси Гугла.

Сам же аккаунт має кілька складових, обов’язковими є логін (ім’я користувача), пароль і e-mail (адреса електронної пошти). Решта відомості, запитувані при створенні облікового запису, частіше за все не є обов’язковими. Доступ до персональних даних може мати тільки адміністрація ресурсу.

Як створити обліковий запис на телефоні Android

Якщо ви стали власником нового Android-пристрої і у вас ще немає облікового запису Google, або вона була на старому апараті, то, відкривши основні настройки, знаходимо розділ “Облікові”, вибираємо “Google”, у вікні,, якщо аккаунт вже є, натискаємо кнопку “Так”, якщо ви тільки створюєте новий обліковий запис, то тиснемо “Ні”, використовуючи клавіатуру, вводимо логін (email) і пароль (створюємо самостійно або вписуємо вже наявні) і далі слідуємо вказівкам системи (перш ніж зареєструватися необхідно ознайомитися з правилами, перевірити достовірність введеної інформації і тільки після цього підтвердити):

Детальніше про те, як створити обліковий запис Google на Android і налаштувати смартфон читаємо тут.

Крім облікового запису Google на смартфоні Android можна створити обліковий запис від корпоративної пошти, інші ж будуть з’являтися в автоматичному режимі в результаті установки того або іншого додатка.

Так, наприклад, якщо через браузер виходити в соцмережу «ВКонтакте», то аккаунт не буде зберігатися в налаштуваннях гаджета, а якщо встановити офіційний клієнт, то профіль користувача буде збережено і з’явиться у відповідному пункті розділу «Акаунти».

Аккаунт в месенджерах, наприклад, Viber, Whatsapp, Telegram і інших, теж з’явиться на пристрої автоматично, коли після першого запуску відповідної програми ви відправите відповідь на запит про реєстрацію через ваш номер телефону.

Переживати з приводу збереження своїх даних не варто, оскільки все облікові записи будуть зберігатися в зашифрованому вигляді, а під час користування профілем відбувається передача ідентифікаційного токена, який на зберігається на девайсі, а крім того, кожні п’ять. сім хвилин відбувається його зміна.

Як створити обліковий запис на Android. забезпечуємо миттєвий доступ до улюблених сайтів і додатків

Раді вітати читачів нашого блогу. У деяких статтях ми вже розповідали, як створити обліковий запис на Android. Однак, судячи з актуальні вами питань, прогалини в цій темі все-таки залишаються. Тим, кому поняття «обліковий запис» (вона ж «учеткі»), профіль, аккаунт, Америки не відкриють, ми пропонуємо почитати «Як створити гру на Android з нуля». А ось для зацікавлених користувачів ми підготували узагальнюючу статтю, в якій вирішили розкласти все по поличках.

Як видалити акаунт з Андроїда

Звичайно, жодному активному користувачеві смартфона або планшета з ОС Android не спаде на думку видалити свій Google аккаунт і залишити себе без оновлення програм, контактів, прив’язаних до аккаунту, голосового пошуку і прочая, прочая.

Однак бувають ситуації, коли доводиться видаляти обліковий запис. Наприклад, вирішивши продати або подарувати свій гаджет, мало хто захоче, щоб хтось інший переглядав вашу пошту, отримував повідомлення або розпоряджався на власний розсуд вашими даними. Не можна виключати і можливість злому аккаунта або поломки пристрою.

Ми, в своїй рубриці «База знань» вже розбирали різні ситуації і способи видалення облікових записів. Тому, щоб не повторюватися, я дам посилання, за якими можна просто перейти на потрібну тему:

У сьогоднішній статті можна ставити крапку, але я все-таки поставлю три крапки на той випадок, якщо у вас як додати обліковий запис на Android залишилися які-небудь питання

Як створити обліковий запис на телефоні Android

Ця стаття буде цікава і корисна для користувачів, які придбали свій перший смартфон і не знають, що з ним далі робити. Відзначимо, що придбавши мобільний пристрій під управлінням ОС Android, ви зробили правильний вибір. Це функціональний гаджет, який стане вашим надійним помічником і вірним другом. Але для початку його потрібно налаштувати і встановити корисні додатки з сервісу Play Маркет. Сьогодні ми поговоримо про перший крок. створення свого аккаунта.

Саме з цього починає будь-який користувач. Звичайно, якщо ви раніше користувалися Android пристроями, то створювати новий акаунт не потрібно. Ви просто ввійдете в уже існуючий з нового девайса. Але для нового користувача першим кроком буде саме створення свого облікового запису. І якщо у вас до цього часу не було електронної пошти на Gmail, то прийшов час їй обзавестися. Звичайно, користуватися смартфоном можна і без авторизації в Google-акаунті, але в такому випадку втрачає сенс придбання сучасного і багатофункціонального пристрою. Це буде звичайна «звонилка», без корисних і цікавих програм і можливостей максимально використовувати всі функції пристрою.

При першому включенні нового апарату з уже встановленою SIM-картою та картою розширення пам’яті, система запропонує вибрати мову і підключитися до інтернету за допомогою Wi-Fi мережі (якщо пристрій буде в зоні її дії), або до мобільного інтернету. Про це варто подбати заздалегідь, вибравши найбільш зручний пакет послуг у свого стільникового оператора. Ідеальний варіант. ваш новий смартфон підтримує роботу з двома SIM-картами. В такому випадку ви можете залишити свій звичний номер для голосового зв’язку і обміну SMS повідомленнями, а для підключення до мобільного інтернету придбати нову SIM-карту у будь-якого стільникового оператора, який запропонує оптимальні умови, з великим пакетом послуг і мінімальною платою.

Тепер приступаємо до того, як створити новий обліковий запис Google на телефоні. Після включення пристрою і завантаження системи вам буде запропоновано увійти в уже існуючий або створити новий обліковий запис. Для користувачів, які не мають свого облікового запису, ми рекомендуємо її створити. Це відмінний спосіб зберегти всі налаштування мобільного пристрою і контакти з записної книжки.

Якщо ви з часом придбаєте новий апарат, то увійшовши до свого облікового запису на ньому, побачите, що всі важливі дані перенесені системою в автоматичному режимі. При створенні нового облікового запису обов’язково збережіть в надійному місці свою електронну пошту і пароль доступу до неї. Важливо, щоб ці дані не могли побачити сторонні. Крім того ви повинні бути впевнені, що запис не згубиться згодом.

Насправді проблеми з питанням, як створити обліковий запис на телефоні Android, немає. Все просто і доступно. Але це дуже важливий і необхідний етап у налагодженні нового пристрою. Для чого, крім збереження і перенесення важливої ​​інформації, потрібен обліковий запис, ми поговоримо далі. А поки завершимо з настройками при першому включенні.

Інші налаштування смартфона

Після входу в обліковий запис вам залишиться встановити дату і час (або дозволити системі встановити ці параметри самостійно, виходячи з місця розташування). Ми рекомендуємо залишити включеною функцію геолокації, оскільки грунтуючись на даних від супутників GPS, працюють навігаційні програми, а також ряд інших корисних програм і опцій мобільного пристрою.

Переваги реєстрації Google-аккаунта

Крім того, що ваші контакти і важливі дані будуть синхронізовані між кількома пристроями, є ще одна незаперечна перевага реєстрації облікового запису в Google. Тільки після того, як ви авторізуетесь зі смартфона в Google-акаунті, ви отримаєте можливість зайти в Play Маркет. Це сервіс, що надає доступ до величезного вибору додатків для Android пристроїв. Тут ви знайдете всілякі месенджери для спілкування через інтернет, утиліти для соціальних мереж, ігри, розвиваючі та навчальні програми, програми, що дозволяють планувати бюджет і заощаджувати, додатки для занять спортом і ефективного схуднення, і багато іншого. І практично все це можна безкоштовно скачувати і додавати в пам’ять свого пристрою тільки після того, як ви зареєструєте свій аккаунт і авторізуетесь в ньому.

READ  Програма для синхронізації iPhone з PC

За якими критеріями вибирати перший смартфон

Отже, ми розібралися, як створити обліковий запис на телефоні. Але якщо ви ще не придбали смартфон, то ми допоможемо вам визначитися з моделлю. Щоб покупка першого розумного гаджета не принесла розчарувань, потрібно з максимальною відповідальністю підійти до його вибору. На які параметри і критерії потрібно звернути увагу? Чи можна сьогодні придбати потужний і продуктивний апарат, якщо маєш у своєму розпорядженні обмеженим бюджетом? Такі питання хвилюють багатьох. Давайте спочатку зупинимося на основних критерії вибору, і підкреслимо характеристики і опції, на які варто звернути увагу в першу чергу.

При купівлі першої моделі важливо правильно визначитися з розмірами діагоналі. Особливості вибору в тому, що маленькі смартфони зручно тримати в долоні, вони легко поміщаються в кишені одягу. У той же час управління такими пристроями може бути не дуже комфортним для людей з великими пальцями. Також не дуже зручно на маленькому екрані дивитися відео або фотографії, грати в ігри і т.д.

Пристрої з великими діагоналями зручні в роботі, але для управління ними найчастіше доводиться задіяти пальці обох рук. Та й в кишені апарат з діагоналлю від 5,5 дюймів не дуже зручно носити. Оптимальним рішенням у такому випадку буде апарат з екраном в 5 дюймів. Такі розміри дозволяють управляти смартфоном однією рукою. Модель такого розміру легко поміщається в кишенях, і найголовніше. забезпечує відмінні умови для перегляду медійного контенту та ігор.

Для сучасного смартфона хороша камера стала звичайним явищем. Багато користувачів надають величезного значення саме технічними характеристиками цього модуля. Дійсно, це дуже зручно. ви в будь-який момент можете зафіксувати на фото цікавий момент. Для цього потрібно просто дістати свій смартфон і натиснути на одну кнопку.

Тому зверніть увагу на те, який дозвіл має модуль камери, встановленої в сподобалася вам моделі.

Не всі звертають увагу на потужність і продуктивність чіпсета пристрою. І дарма. Саме від процесора залежить, наскільки стабільно і швидко буде відпрацьовувати смартфон ваші команди, чи зможе запускати потрібні програми і працювати одночасно з декількома програмами.

Сьогодні ми не рекомендуємо купувати моделі, що працюють на процесорах з кількістю ядер менше 4-х. Також важливо, щоб апарат мав достатній обсяг оперативної пам’яті. Це дозволить працювати з важкими додатками. Для сучасної моделі цей параметр повинен бути не менше 2 Гб.

Пам’ять смартфона ви будете використовувати для установки додатків, зберігання аудіо, відео, фото, та інших даних. Сьогодні на ринку рідко зустрічаються моделі з вбудованою пам’яттю 8 Гб. Цього обсягу вже недостатньо для більшості користувачів. Розглядати для покупки можна смартфони з об’ємом вбудованої пам’яті від 16 Гб і вище. Також зверніть увагу на можливість використання карт пам’яті microSD.

Багато хто впевнений в тому, що знайти сучасний потужний смартфон за доступною ціною нереально. Насправді це помилка, яка приходить після знайомства з моделями розпіарених брендів. У той же час на ринку представлені відмінні пристрої від менш відомих і молодих компаній. Чудовим прикладом цього може послужити молодий британський бренд Wileyfox.

Компанія Wileyfox представила ринку свій перший смартфон в жовтні 2015 року. Відзначимо, що продукція бренду відразу ж привернула увагу користувачів, оцінили її і експерти ринку. Такий успіх пояснюється тим, що кожна модель має низку незаперечних переваг, що вигідно відрізняють смартфони Wileyfox від конкуруючих моделей. Це найбільш затребувані на ринку опції і функції. підтримка роботи з двома SIM-картами і мереж передачі даних 4G LTE, стильний сучасний дизайн і відмінні технічні характеристики, висока продуктивність і доступна ціна.

Чудовим прикладом для демонстрації демократичного підходу і відмінною апаратної начинки послужить модель середнього сегмента бренду, смартфон Wileyfox Swift 2.

Стильний, привабливий, продуктивний і доступний. все це справедливо по відношенню до смартфону Wileyfox Swift 2. Апарат отримав якісний 5-дюймовий IPS HD дисплей зі злегка закругленими 2.5D краями, що підкреслюють його приналежність до сучасних гаджетів.

Висока продуктивність забезпечується потужним 8-ядерним чіпсетом Snapdragon 430 MSM8937 і наявністю 2 Гб оперативної пам’яті. Це дозволяє користувачеві не замислюватися про те, чи потягне його пристрій потрібно отримати доступ. Можна сміливо завантажувати та встановлювати найважчі гри і насолоджуватися плавністю роботи девайса.

Для установки додатків і зберігання важливих даних користувачеві надано 16 Гб вбудованої пам’яті, яку можна збільшити, встановивши карту пам’яті microSDXC об’ємом до 64 Гб. Відмінні знімки і якісне відео можна отримати завдяки 13-мегапіксельною камері. Високу швидкість з’єднання з інтернетом на 4G швидкості можна отримати з будь-якої з двох SIM-карт, просто вказавши в меню відповідний слот для передачі мобільних даних.

І найголовніше. якщо ви замовите Wileyfox Swift 2 на офіційному сайті прямо зараз, то

Сьогодні ми зупинилися на тому, навіщо користувачеві смартфона потрібна обліковий запис і як її створити. Слідкуйте за нашими публікаціями. буде багато корисної та цікавої інформації.

Створення запису Google

Розділ Облікові записи в Настройках пристрої

Його слід скласти з 12 і більше символів.

Якщо підключення не активно, то необхідно провести яку-небудь з цих операцій (або декілька):

 • спробувати перепідключитися до заданого раніше джерела зв’язку або вибрати іншу точку доступу
 • перезавантажити смартфон
 • проведіть реєстрацію повторно

Створення облікового запису на телефоні, який підтримує операційну систему Android, завершилася. І тепер ви зможете отримати доступ до сервера в будь-який час.

Створений вами обліковий запис буде використовуватися при безлічі операцій, найпотрібніші зі яких:

 • обмін контактів вежду смартфоном і акаунтів
 • робота з документами з хмарного сховища
 • користування електронною поштою
 • застосування в роботі Play Маркета, за допомогою якого можна завантажувати та інсталювати різні утиліти для роботи і проведення дозвілля

Якщо ви вирішите придбати інший телефон на цій же платформі, то не обов’язково вводити в нього вручну всю інформацію з нуля.

Можна просто перенести в нього всю інформацію, яка зберігалася на вашому старому пристрої в хмарному сховищі: зображення, музика, документи, список контактів, пошта, програми та ін.

Для копіювання всіх даних і синхронізації з новим пристроєм знадобитися пару хвилин.

аккаунт Meizu

В цей гаджет обліковий запис називається Flyme.

 • В «Налаштуваннях» шукаємо пункт «Облікові» вибираємо розділ «Мій Flyme» і в новому вікні вибираємо Реєстрацію.
 • Вибрати контрольні питання і відповісти на них. Будьте уважні і вибирайте питання, на які ви точно не забудете відповідь. У разі, якщо ви забули пароль, для безпечного входу вам буде запропоновано відповісти на питання, які можете знати тільки ви, щоб переконатися, що вас не намагаються зламати.

Як створити обліковий запис

 • Ну і в кінці вам потрібно підтвердити створення аккаунта. На пошту вам прийде повідомлення про підтвердження, перейшовши за посиланням якого ваша запис буде створена і активована.

Як створити обліковий запис на телефоні? Інструкція для трьох видів смартфонів

Аккаунт є певним сховищем для інформації: в ньому зберігаються електронні файли, список контактів, закладки з браузера, листування та ін.

Також, з його допомогою, можна встановлювати різні програми, необхідні вам для роботи і розваг.

Щоб почати користування ним, потрібно мати логін і пароль. ваші особисті дані, вони у кожного унікальні і які характеризують тільки вас. Їх потрібно придумати і створити під час реєстрації облікового запису.

Реєстрація аккаунта. це якесь встановлення вашого імені (логіну), за яким вас будуть визначати багато сервісів. Такий собі своєрідний електронний паспорт.

READ  Як включити геолокацію на телефоні Honor

аккаунт Xiaomi

Тут обліковий запис називається Mi-аккаунт.

А також ввести спеціальні код з картинки, який підтверджує, що ви реальний користувач. В кінці введення натиснути Submit.

Тепер ви необмежені в можливостях користування смартфоном і вам будуть доступні багато цікаві функції.

Реєстрація в Xiaomi буде необхідна якщо ви плануєте:

 • ви зможете використовувати фінтес-браслет даної компанії, прив’язавши його до програми на гаджеті
 • користуватися розумними вагами
 • налаштовувати теми оформлень пристрої
 • прошивати телефон на більш нові версії
 • і безліч інших корисних функцій
зробити, обліковий, запис, телефон

Сьогодні смартфони набули широкого поширення завдяки своїй доступності та простоті у використанні і широким можливостям. Нижче ми розповімо, як створити акаунти на таких телефонах.

Как создать аккаунт google как зайти в play market создание аккаунта play market гугл аккаунт

Як створити обліковий запис Google на Android

Для того щоб створити обліковий запис в Гуглі, робимо наступне:

 • Відкриваємо додаток gmail. Вибираємо опцію “новий”.
 • У вікні необхідно буде ввести Ваше ім’я і Прізвище.
 • Далі придумуємо сам адреса електронної пошти. Якщо вже існує аккаунт з таким ім’ям, то висвітиться повідомлення про те, що ім’я недоступно. Поміняйте ім’я і спробуйте ще раз.
 • У разі успішного створення імені в наступному вікні необхідно буде придумати пароль до даного аккаунту і продублювати його 2 рази. Намагайтеся придумати такий пароль, який Ви не забудете. Не варто використовувати пароль, який вже встановлений на інших акаунтах.
 • Далі необхідно буде ввести додатковий адресу електронної пошти, яким користуєтеся ви або ваші рідні. Ця інформація необхідна для відновлення облікового запису.
 • В наступному полі придумуємо і вводимо свій секретний питання. Якщо ви забудете пароль, система буде задавати вам дане питання в майбутньому.
 • В поле нижче пишемо відповідь на секретне питання.
 • Аккаунт створений. Тепер Google запропонує скористатися іншими сервісами. Можна вибрати кнопку “Не зараз”.
 • У наступному вікні натискаємо на кнопку “Згоден з призначеним для користувача угодою”. Угода можна прочитати, пройшовши за посиланням вище в цьому ж вікні.
 • Далі ви побачите вікно з картинкою, на якій будуть зображені цифри і букви. В поле для введення тексту продублюйте ці ж символи. Таким чином, ви повідомите системі про те, що є реальною людиною, а не роботом.

Як створити обліковий запис в Play market (Play маркет)

Для успішного завантаження та установки програм на смартфон з ОС Android необхідно зареєструватися в Play маркеті і створити там аккаунт. Єдина незручність полягає в тому, що ваш обліковий запис Play маркет приймає тільки поштову скриньку Google. Як додати обліковий запис на телефон? Після того як ви відкрили додаток Play маркет, Ви побачите повідомлення про те, що необхідно прив’язати пристрій до Google-поштою. Якщо у Вас немає пошти, то натискаємо на опцію “Новий”. Далі ми створюємо аккаунт в Google точно так же, як це було описано в першому пункті статті.

Як створити обліковий запис на iPhone

iOS-телефони використовують іншу систему акаунтів. Для повноцінної роботи з iPhone потрібно створити обліковий запис в iTunes Store і App Store. Для того щоб створити потрібні акаунти, необхідно відкрити відповідну програму. Якщо Ви перший раз заходите в додаток, то необхідно вказати свій Apple ID. Вибираємо пункт “З наявним Apple ID”. Далі вводимо електронну адресу і пароль. З’являється заданий вами раніше контрольне запитання. У текстовому полі нижче пишемо відповідь на нього. У вікні буде посилання на угоду користувача. Внизу сторінки шукаємо кнопку “Приймаю” і натискаємо на неї. Тепер можна завантажувати безкоштовні додатки.

Для того щоб завантажувати платні додатки, потрібно прив’язати до аккаунту кредитну карту. Для цього необхідно увійти відповідними програмами. При появі повідомлення про можливість перегляду інформації натискаємо “Переглянути”. Після цього в що з’явилися полях вводимо номер кредитної картки та її термін дії. Натискаємо “Далі”. Дані кредитної картки збережені. При покупці платних додатків гроші будуть списуватися саме з цього рахунку.

Авторизація та реєстрація за допомогою iTunes

Створювати особистий кабінет для поранення інформації на засобах Apple можна не тільки зі смартфона, але і з комп’ютера. Причому, не обов’язково, щоб платформа останнього була Mac. Викачуємо програму iTunes і створюємо аккаунт:

 • Запускаємо програму, потім натискаємо кнопку «Увійти».
 • Робимо клік по запису «Створити Apple ID».
 • У вікні натискаємо кнопку «Продовжити».
 • Приймаємо умови угоди, потім, в формі, що з’явилася з порожніми полями заповнюємо необхідні дані.
 • Вносимо платіжну інформацію, потім виконуємо підтвердження аккаунта.
 • Переходимо по посиланню в електронній пошті і активуємо роботу особистого кабінету.

Активація облікового запису через комп’ютер:

 • Переходимо на сторінку входу в обліковий запис. Відкриваємо її стандартно, через браузер.
 • В поле «Створити» вводимо існуючий номер телефону.
 • Створюємо пароль і вводимо його в поле. Потім натискаємо кнопку «Далі».
 • Вводимо код підтвердження у відповідне поле і тиснемо кнопку «Далі».

Тут можна налаштувати профіль користувача, додати фото і скористатися додатковими можливостями, доступними для ОС Windows.

Реєстрація iCloud з використанням комп’ютера

Щоб відкрити особисту обліковий запис, що діє на смартфонах iOS, за допомогою комп’ютера, досить просто перейти на офіційний сайт і зареєструватися на ньому. Також на допомогу прийде стороння програма iTunes, за допомогою якої потім можна скачувати музику і відео, а так само синхронізувати її зі смартфоном. Таким чином, два попередні способи реєстрації здійснюються строго через PC, що працюють на OS Mac або Windows.

Як створити обліковий запис на телефоні Android

В даному розділі навчимося створювати кабінет для особистого користування в системі Google. Як правило, цей обліковий запис можна зареєструвати на момент першого запуску смартфона. Якщо цього ви не зробили раніше, то можна активувати його в процесі використання. Коли особистий кабінет вже неодноразово запускався, то досить ввести логін і пароль до нього. В іншому випадку, почнемо всі дії спочатку:

 • Перейдіть до блоку «Налаштування», потім натисніть на пункт «Облікові записи».
 • Виберіть у вкладці «Додати обліковий запис». Після цього вибираєте тип Google. Зазвичай він розташовується першим в списку доступних.
 • Операційна система сама висуне додаток авторизації. Якщо у користувача відсутня аккаунт, його необхідно зареєструвати, діючи за підказками.
 • Обов’язково слід вказати діючий номер стільникового. З його допомогою можна буде відновити доступ до особистого кабінету системи в разі розголошення особистих даних.
 • Після цього на смартфон прийде код, який необхідно ввести у відповідне вікно. Далі залишається тільки підтвердити угоду і почати користуватися аккаунтом.

Для більш детальної інформації по налаштуванню аккаунта в сервісі Google, обов’язково подивіться відео за посиланням нижче.

Аккаунт Google на телефоні Android

Найчастіше особистий кабінет на смартфоні з настройками за замовчуванням створюється відразу після покупки пристрою. Як правило, дані в акаунті зберігаються постійно і доповнюються в процесі експлуатації і синхронізації з електронною поштою.

Для чого створюють обліковий запис Google на телефоні

Маючи синхронізований особистий кабінет у відомому пошуковому сервісі Google, користувач автоматично стає володарем наступних можливостей:

У разі купівлі нового телефону, немає необхідності заново зберігати всю інформацію про себе, до того ж, ви не втратите жодної фотографії та контакту. Зрозуміло, всі функції залишаються доступними за умови, що пароль не втрачений.

BETATECH.COM.UA 2022