Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити подарунковий сертифікат на комп’ютері

Table of Contents

Колекція шаблонів подарункових сертифікатів

Красиву подарункову карту можна зробити самому на комп‘ютері в конструкторі сертифікатів Майстер Візиток. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і каталогу з понад 570 готових шаблонів, створення якісного макета подарункового сертифіката не займе багато часу.

Майбутній сертифікат повинен відповідати стилю вашої компанії. Майстер Візиток володіє всім необхідним арсеналом функцій. Серед безлічі шрифтів ви обов’язково знайдете і свій. Можна додати фірмові кольори. Робота з палітрою дозволяє ввести код кольору, так що не виникне проблеми з відповідністю відтінків. Можна додавати свої логотипи і знімки.

 • Краса, стиль, призначена для салонів краси, масажистів, візажистів або перукарів;
 • Одяг та взуття для бутиків або шоурумів;
 • Будівництво та ремонт;
 • Спорт і фітнес;
 • Універсальні, які підійдуть будь-якої компанії, і багато інших!

Якщо із запропонованих варіантів жоден не підійшов, можна оформити подарунковий сертифікат своїми руками за допомогою шаблонів для дисконтних або клубних карт. Тут представлено понад 40 універсальних дизайнів. Розмір можна буде змінити на необхідний на етапі редагування.

зробити, подарунковий, сертифікат, комп

Можна вибрати серед шаблонів візиток. Для більшої зручності слід дивитися по галузям. Наприклад, для створення подарункової карти на манікюр або на масаж краще вибрати розділ «Краса, стиль», а для сертифіката на фотосесію заглянути в «Фото і Відео».

Також можна вибрати порожній шаблон подарункового сертифіката і зробити його самостійно з нуля. Це дає більше можливостей для творчої реалізації. Після закінчення редагування шаблон можна зберегти.

В Майстер Візиток можна створювати шаблони для друку карток на пластиці або на папері і роздрукувати їх на домашньому принтері. За допомогою подарункових сертифікатів можна залучити нових клієнтів і справити хороше перше враження. Скачайте програму і зробіть їх своїми руками прямо зараз.

Як зробити гарний шаблон подарункового сертифіката

Скачайте безкоштовно програму Майстер Візиток і підготуйте проект за 5 хвилин. Ви зможете використовувати як готові шаблони, так і розробити авторський дизайн з нуля.

Як зробити подарунковий сертифікат своїми руками на комп‘ютері

Здається, найпростішим варіантом буде створити сертифікат в Ворді, але створення шаблону подарункового сертифіката word займе багато часу. Буде потрібно добре знання програми і навички роботи в ній. Також MS Word не володіє різноманітністю інструментів для дизайну.

В інтернеті можна знайти безліч сайтів для створення візиток, сертифікатів, карток в режимі онлайн, але дуже часто скачати роботу без водяних знаків можна безкоштовно, і роздрукувати безпосередньо з сайту не вийде. А зберегти шаблон для використання в майбутньому і зовсім неможливо в онлайн-редакторах.

Кращим варіантом буде створити сертифікат в Майстрі Визиток. Розглянемо алгоритм створення шаблону подарункового сертифіката, наприклад, на масаж.

Спочатку скачайте і встановіть програму на комп’ютер. Щоб зробити подарунковий сертифікат, виберіть «Шаблони візиток». У випадаючому меню вкажіть «Подарункові», і підберіть відповідний розмір. Виберіть вподобаний макет і натисніть «Застосувати». Також можна завантажити безкоштовно шаблони подарункового сертифіката.

READ  Як зробити Едіт на iPhone

При необхідності макет можна редагувати або вибрати гарний і порожній шаблон. Якщо ви прийняли рішення зробити сертифікат з нуля, то виберіть пункт «Нова візитка». Натисніть «Далі» і введіть розмір майбутньої подарункової карти. Вкажіть, що робите візитку з нуля і підберіть макет.

Для зміни фону скористайтеся меню праворуч. Можна зробити його однотонним, використовувати поєднання двох кольорів, вибрати текстуру з каталогу, вказати готове фонове зображення або застосувати свою фотографію.

Внизу можна ввести назву компанії, слоган, адреса, сайт і інше. Тут же можна відкрити збережені записи або імпортувати дані з Excel. Дані можна використовувати і для створення шаблонів текстів для сертифікатів: зайдіть в меню бази даних і натисніть «Створити запис».

Для створення зворотного боку сертифіката натисніть на відповідний напис у правому верхньому куті. Можна зробити копію лицьового боку, залишити тільки фон або зробити її порожній. На зворотному боці можна редагувати.

Сертифікат це в першу чергу подарунок і його має бути приємно як дарувати, так і одержувати. Відмінною ідеєю буде розмістити на зворотному боці поле для запису побажань, завдяки чому сертифікат стає ще і листівкою.

Как оформить подарочный сертификат?

Можна додати карту, просто вказавши місце розташування компанії. Також можна розмістити QR код. Це може бути будь-який текст, посилання на сайт або візитка. Програма сама створить зображення, досить ввести текст.

Коли все готово, зберігаємо або друкуємо шаблон подарункового сертифіката на масаж. Для використання в електронному вигляді збережіть як зображення або в PDF. Формат PSD підійде для фотошопа.

Для друку виберіть пункт «Друк візиток». Вкажіть розмір паперу, орієнтацію листа, поля, маркери обрізки, кількість копій. Програма підтримує можливість роздруківки на аркушах будь-якого формату. Є функція «Випуск під обріз», вона забезпечить якісний друк в друкарні. Натисніть «Друк», виберіть принтер і все готово.

Подарунковий сертифікат. це оригінальний і в той же час універсальний подарунок. Створити подарунковий сертифікат на комп’ютері можна в програмі Майстер Візиток. Великий вибір стильних шаблонів, простота у використанні, інструменти дизайну і можливість змінити шаблон під себе робить її найкращим варіантом для створення подарункової карти. Редактор не зажадає від вас ніяких навичок і умінь, а якщо і виникнуть будь-які питання, то завжди можна буде звернутися до онлайн-підручником. Скачайте програму прямо зараз і почніть творити!

відредагуйте сертифікат

Перетягуйте сподобалися елементи, щоб зробити сертифікат своєрідним. Додайте фон, відредагуйте текст, поміняйте кольору і інші елементи, щоб отримати персоналізований дизайн в лічені хвилини.

Безкоштовний конструктор сертифікатів

Розробляйте документи для всіх нагороджень в онлайн-редакторі з перетягуванням Creatopy. Створюйте сертифікати досягнень, участі або завершення за пару простих кроків.

Зареєструйтеся або увійдіть під своїм ніком

Зареєструйтеся або увійдіть в Creatopy, перейдіть на панель інструментів і приступайте до розробки сертифікатів. Виберіть потрібний розмір і переходите до наступного кроку.

Як зробити сертифікат

Завантажте його в PDF

Якщо редагування завершено. час завантажити сертифікат на комп‘ютер. Всі ваші правки зберігаються автоматично, так що вам всього лише потрібно завантажити документ в PDF. Так, ось так просто!

Ознайомтеся з шаблонами сертифікатів

Вам не потрібно починати з нуля або володіти спеціальними навичками. Наші професійні дизайнери постійно створюють шаблони стилів і тем для будь-якого макета, який може вам знадобитися. Виберіть один з них, додайте якісні зображення, шрифти, ілюстрації і налаштуйте сертифікат в пару кліків!

Налаштуйте сертифікат без праці

Розробляйте професійні сертифікати в нашому інтерфейсі з перетягуванням. Додавайте текст, різні елементи, фотографії, кольору. У Creatopy є всі необхідні інструменти для персоналізації дизайну самостійно або в команді.

READ  Як розблокувати Samsung без втрати даних

Програма для створення сертифікатів. створення професійних сертифікатів

Сертифікат про успішність студента

Гарний шаблон сертифіката у векторному форматі для вашого власного використання. Завантажити цей редагований шаблон премії студентського досвіду і перепроектує його відповідно до своїх потреб.

шаблони сертифікатів

Програма для створення сертифіката Edraw включає в себе кілька прикладів і шаблонів, які допоможуть вам почати роботу безпосередньо. Ви можете відкрити ці приклади і змінити їх за вашим бажанням.

Простий шаблон подарункового сертифіката

Для людей, які не хочуть починати з нуля і економити час, цей настроюється подарунковий шаблон-ваучер. відмінний вибір. Натисніть на картинку, щоб отримати повний доступ до шаблону і завантажити його для власного використання.

Шаблон подарункового сертифіката

Подивіться на цей шаблон, коли ви створюєте свій власний подарунковий сертифікат. Це дозволяє вам швидко завершити ваші проектні роботи і підвищити ефективність вашої роботи.

Готові елементи сертифіката:

Користувачі можуть вибирати зумовлені елементи з бібліотеки символів сертифіката для створення власного персоналізованого сертифіката. Існують різні елементи сертифіката для голови, кордону, кута і дизайну рамки. Просто перетягніть мишею, щоб використовувати елементи.

Проста програма для створення сертифіката

Чудова програма для створення сертифіката надається, щоб допомогти користувачам зробити красиві сертифікати з індивідуальним дизайном, макетом і контентом. Для початківців дизайнерів Edraw готує простий спосіб, щоб допомогти вам почати роботу з готових шаблонів сертифікатів. Просто відкрийте шаблон, додайте текст і зображення, змініть кольори і експортуйте їх у формат Word, PNG, SVG, PS, EPS або PDF. В іншому випадку ви можете почати з нуля, використовуючи готові елементи сертифіката в зумовленої бібліотеці. Це ідеальний інструмент для створення сертифікатів для шкіл, підприємств, спорту та інших соціальних заходів. Спробуйте і відчуйте, як дивно це спрощує процес проектування.

Завантажте безкоштовну пробну версію і подивіться, як швидко і просто ви зможете створювати чудові сертифікати.

Шаблони Microsoft Word

Для створення подарункового купона можна використовувати шаблони Microsoft Word. Досить виконати наступні кроки:

 • Відкриття програми.
 • Натиснути на панель пошуку. Вона у верхній частині вікна Word. У нових версіях слід клацнути Файл знайти в меню «Створити». На Mac спочатку натиснути File в верхньому лівому кутку, а потім вибрати «New from Template» в спадному меню.
 • Пошук шаблонів подарункових сертифікатів. Ввести «Сертифікат» в рядок пошуку, потім натиснути Enter.
 • Вибрати шаблон, який хочеться використовувати. Відкриється вікно попереднього перегляду шаблону.
 • Натиснути «Створити». Кнопка розташована на лівій стороні вікна попереднього перегляду.
 • Заповнити подарунковий сертифікат. Більшість шаблонів подарункових мають текстові поля з мітками (наприклад, «Ім’я», «Сума», «Коментарі» і т. Д.).
 • Роздрукувати документ.
 • натиснути Файл у верхньому лівому кутку вікна;
 • вибрати «Друк»;
 • включити кольоровий друк, якщо це можливо;
 • налаштуйте необхідні параметри принтера (наприклад, вибрати найкращу якість друку);
 • клацнути на «Друк».

Додатково прикрасити купон вручну. Цей крок повністю залежить від фантазії творця, але деякі приклади включають додавання стрічки, блискіток, або наклеювання сертифіката на жорсткий шматок картону (якщо друк проведена не на фотопапері). Крім того, багато принтерів при друку залишають поля, їх необхідно вирізати.

Створення сертифіката в Word вручну

Часто виникає потреба розробити купон без використання запропонованих шаблонів. У такому випадку досить слідувати таким крокам:

 • Відкриття програми Word.
 • Створити новий документ.
 • Натиснути на вкладку «Вставка» і відкрити її панель інструментів.
 • Клацнути на «Картинка». ЕтаопціянаходітсяналевойсторонепанеліінструментовВставка.
 • Вибрати фотографію, яку заплановано використати в якості фону. Можливо, спочатку доведеться клацнути на папку з фотографією в лівій частині вікна, щоб переглянути її.
 • Вибрати «Вставити» або «Відкрити». Кнопка розташована в правому нижньому кутку вікна.
 • Знову клацнути на вкладку «Вставка».
 • Натиснути «Текстове поле». Можна знайти цю опцію на правій стороні панелі інструментів. З’явиться спливаюче меню.
 • Натиснути «Намалювати текстове поле». Функція знаходиться в випадаючому меню.
 • Створити текстове поле. Натиснути на поле і перетягнути мишею до місця на фотографії, на якому хочеться помістити текст подарункового сертифіката.
 • ввести текст.
 • Роздрукувати готову карту.
READ  Apple ID вхід до облікового

Розробка за допомогою шаблонів

Apollo пропонує 12 різних шаблонів сертифікатів, які можна налаштувати і роздрукувати. Отримавши доступ до шаблону, є можливість додати такі параметри, як ім’я, назва компанії, контактну інформацію та логотип.

Але варто звернути увагу, що для завантаження багатьох з цих шаблонів на комп‘ютері повинен бути встановлений Adobe Acrobat або Reader. Якщо його немає і на головній сторінці, немає запиту на доступ до нього, можна завантажити Reader, відвідавши офіційний веб-сайт.

Printables DLTK. це ще один сайт, де можна придбати шаблони для створення своєї власної подарункової карти. Для цього достатньо перейти на веб-сайт і натиснути на одну з категорій в лівій частині сторінки. У кожному розділі наведені покрокові інструкції по налаштуванню карти: можна використовувати різні зображення, шрифти та кольори.

Самостійна робота по подарунковому сертифікату на PC!

Замість того щоб купувати готову подарункову карту, можна розробити свою власну, а для цього потрібно знати як зробити подарунковий сертифікат на комп‘ютері.

Крім того, що це легко зробити, персоналізовані саморобні подарункові карти показують одержувачам, що було витрачено час і сили на їх створення.

Перед тим, як зробити подарункову карту, варто подумати про людину, якій вона призначена, привід і для чого потрібен сертифікат. Ці фактори впливають на те, як правильно його відформатувати.

Наприклад, це може бути для певного свята, дня народження, досягнення або як рекламний хід. Привід і відносини з отримувачем також грають свою роль: якщо це пов’язано з бізнесом, подарункова карта повинна бути більш консервативною, ніж карта на день народження для близького друга.

Визначившись з темою і стилем, можна почати реалізовувати саморобну подарункову карту.

Adobe Spark

Можна створювати свої власні унікальні сертифікати за допомогою творця подарункових сертифікатів Adobe Spark. Онлайн сервіс Spark пропонує користувачам можливість розробляти привабливі і професійні сертифікати.

Adobe Spark Post пропонує десятки безкоштовних готових шаблонів подарункових карт, які представлені нижче.

 • Відкрити онлайн додаток.
 • Переглянути список безкоштовних друкованих подарункових сертифікатів, потім вибрати шаблон подарункового купона, який відповідає потребам.
 • Вибрати фотографії та зображення з безкоштовною галереї, або додайте свої власні зображення, щоб вони відповідали бренду.
 • Обрати шрифт, який відповідає стилю компанії. Друкарня так само потужно, як і самі слова, передає суть будь-якого бізнесу.
 • Використовувати зображення, щоб змінити фон подарункового сертифіката або як додатковий креативний елемент дизайну.
 • Додати необхідний текст.

Как сделать Сертификат в онлайн сервиса Canva (Канва)

Використання Adobe Spark для створення подарункового сертифіката має безліч переваг. По-перше, додаток інтуїтивно зрозуміло і легко у використанні. У ньому завантажена база попередньо створених професійних проектів.

Виробник Adobe дає можливість зберігати і відправляти подарункові сертифікати в цифровому вигляді, а також роздруковувати їх для створення фізичних копій. Ця універсальність дозволяє адаптувати дизайн до потреб конкретної ситуації.

Нарешті, можна необмежено використовувати Adobe Spark, вносити зміни в дизайн подарункових карт або регулярно створювати нові.

BETATECH.COM.UA 2021