Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити презентацію на ПК Windows 7

Table of Contents

Як зробити презентацію на комп’ютері

Презентація допомагає наочно продемонструвати важливу інформацію в короткому і зрозумілому вигляді. Зазвичай її запускають паралельно з усною доповіддю, щоб доповнити текст візуальним супроводом. Але крім стандарт застосування презентацій, існує і комерційний. При створенні відео-курсу на продаж інформацію дуже зручно показувати як раз через слайди. Залишилося тільки зрозуміти, як зробити ефектну презентацію на комп’ютері, зібрати інформацію і можна випустити свій перший інфо-продукт.

Покрокова інструкція:

Як же зробити презентацію на комп’ютері з «Windows» 7 і 10 версій? Рекомендуємо застосувати для цього «Microsoft Office PowerPoint» версії 2003 або ж 2007. Як правило, дана програма входить в офісний пакет. Вона допомагає користувачеві в створенні різного роду презентацій. Таким чином, є можливість створювати прості презентації, а можна і складніші, схематичні, застосовувати всілякі схеми і графіки, в загальному створювати динамічні цікаві, наочні слайди з барвистими фотографіями, додавати елементи для дизайну і багато іншого. Адже це навіть можна вважати своєрідним мистецтвом, залежних від розвитку у творця фантазії і його професійних характеристик.

  • Для початку потрібно відкрити програму. Спочатку тисніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть «Створити», а далі. «презентацію Microsoft PowerPoint».
  • Додавання, видалення та переміщення слайдів виробляється в лівій колонці. Щоб створити презентацію, тисніть правою кнопкою миші на будь-якому місці і виберіть «створити слайд». Видалення проводиться натисненням на непотрібний слайд і вибором пункту «видалити». Щоб перемістити слайд, тисніть на нього лівою кнопкою миші і утримуйте, а далі пересуньте на необхідне місце.
  • Виберіть розмітку, тобто що саме буде містити слайд: заголовок, текст, зображення, графіки та інші елементи. Програма вже містить в собі шаблони стандартної розмітки, тому можете на свій смак вибрати один з них. Тисніть правою кнопкою миші по слайду і вибирайте «розмітка слайда», а там. Вподобану вам розмітку. Макет вибирається і для цілої презентації, і для кожного зі слайдів окремо.
  • Далі вам знадобиться «Конструктор». Виберіть візуальний шаблон оформлення, задайте необхідні анімаційні ефекти і колірну схему. Це все ви знайдете на панелі інструментів, як правило, справа. Для застосування шаблону до якогось слайду або ж до кількох наведіть курсор на конкретне оформлення і тисніть лівою кнопкою миші на що з’явилося поле зі стрілкою. Далі виберіть «застосувати до виділених слайдів». Якщо у вас є навички в плані графічних програм, складайте власні шаблони з будь-яких картинок, фото і кліпартів. Для додавання фону виберіть вгорі «вставка», а там знайдете «малюнок» та виберіть «з файлу». Тепер завантажуйте зображення, яке ви збираєтеся ставити на фон. Тисніть на ній правою кнопкою миші і виберіть «порядок», а там. «на задній план».
  • Забезпечте слайди фотографіями, відео, схемами, а також графіками. Майже будь-якого виду матеріал ви можете підібрати і вписати в загальний стиль презентації. Також можна додати озвучування або всілякі звукові ефекти.
  • Виберіть шрифт, розмір і колір для кожного зі слайдів. Для показу в великих приміщеннях необхідно вибрати більший шрифт, так що 12-15 не підходить. Тут все нагадує роботу в «Word». Додавайте рядки, щоб краще сприймалося вміст презентації. Списки, графіки і таблиці зроблять презентацію ще більш цікавою і наочної.
  • У міру додайте відеоматеріали або аудіозаписи. Фонова музика небажана, якщо ви збираєтеся щось говорити. Додайте просто звукові ефекти при появі якоїсь певної примітною інформації або при перемиканні слайдів. Для додавання виберіть «вставка» вгорі, а там. «фільми і звук». Пошукайте потрібний файл, додайте і впишіть, коли йому необхідно відтворитися: після натискання мишею або ж при завантаженні. Відео додавати аналогічно.
  • Гарна і чиста презентацію анімацією. Так при переході від одного слайда до іншого буде плавний ефект. Тисніть правою кнопкою миші на потрібний слайд, а там виберіть «зміна слайдів». Зліва буде видно види переходу. Є можливість також застосовувати ефект щодо всіх слайдів відразу вибором відповідної функції.
  • Після закінчення створення презентації здійсните перевірку правильності відображення роботи. Виберіть зверху «вид». «програти слайди». Також можна просто натиснути «F5». Слайди будуть відтворюватися в послідовності, що була задана творцем. Зміна слайдів буде проводитися через певний відрізок часу, а також клацанням миші. Відкривайте потрібні слайди кліком правої кнопки миші по будь-якого місця на полі показу, і вибравши потрібний перехід: «далі», «перейти до слайду N», «назад».

Якщо ви краще сприймаєте візуальні уроки, можна подивитися детальну відео-інструкцію в відео нижче:

Примітка: постарайтеся не вписувати в слайди багато тексту: це ускладнює сприйняття презентації.

Також постарайтеся прорахувати час правильно. Оптимальним буде, якщо показ триватиме не більше 20 хвилин, а то презентація здасться стомлюючої.

Таким чином, ви дізналися, як зробити на комп’ютері презентацію. Це зовсім не складна справа. Тут потрібно лише проявити трохи фантазії і постаратися зробити презентацію красивою і легко вразливою.

Як зробити презентацію в PowerPoint покрокова інструкція з скріншот

У сьогоднішній статті ми детально розглянемо як зробити презентацію, які проблеми виникають при виготовленні, на що слід звернути увагу. Розберемо деякі тонкощі і хитрощі.

Взагалі, що це таке? Особисто, дав би просте визначення. Це короткий і наочне уявлення інформації, що допомагає доповідачу більш детально розкрити суть його роботи. Зараз їх використовують не тільки бізнесмени (як раніше), а й прості студенти, школярі, та загалом, у багатьох сферах нашого життя!

Як правило, презентація складається з декількох листів, на яких представляють зображення, діаграми, таблиці, короткий опис.

І так, почнемо розбиратися з усім цим детально.

Примітка! Рекомендую так само ознайомитися зі статтею щодо правильного оформлення презентації. https://pcpro100.Info/oformlenie-prezentatsii/

Основні складові

Основна програма для роботи. Це Microsoft PowerPoint (причому, вона є на більшості комп’ютерів, т. К. Йде разом в комплекті з Word і Excel).

Далі вам потрібен якісний матеріал: текст, картинки, звуки, можливо і відео. Трохи торкнемося теми, звідки все це взяти.

зробити, презентацію, комп, ютері, Windows

Текст

Найкращий варіант, якщо ви самі в темі презентації і самі можете написати текст з особистого досвіду. Для слухачів це буде цікаво і захоплююче, але такий варіант підійде не для всіх.

Можна обійтися книгами, особливо, якщо у вас на полиці непогана колекція. Текст з книг можна відсканувати і розпізнати, а далі перевести в формат Word. Якщо у вас немає книг, або їх мало, можна скористатися електронними бібліотеками.

Крім книг, хорошим варіантом можуть стати реферати, можливо навіть ті, які ви самі писали і здавали раніше. Можна скористатися популярними сайтами з каталогу. Якщо зібрати кілька цікавих рефератів з потрібної тематики. Може вийти відмінна презентація.

Не зайвим буде просто пошукати статті в інтернеті на різних форумах, блогах, сайтах. Дуже часто трапляються відмінні матеріали.

Картинки, схеми, графіки

Звичайно, самим цікавим варіантом були б ваші особисті фотографії, які ви зробили в процесі підготовки до написання презентації. Але можна обійтися і пошуком Яндекса. До того ж, не завжди є час і можливості для цього.

Графіки і схеми можна накреслити самому, якщо у вас є якісь закономірності, або ви вважали що-небудь за формулою. Наприклад, для математичних розрахунків, є цікава програма для складання графіків graph.

Якщо не зможете знайти відповідну програму, графік можна скласти і вручну, намалювати в Excel’e, або просто на аркуші паперу, а потім його сфотографувати або відсканувати. Варіантів багато.

Переклад картинки в текст: https://pcpro100.Info/kak-perevesti-kartinku-v-tekst-pri-pomoshhi-abbyy-finereader/

Робимо з картинок файл PDF: https://pcpro100.Info/kak-iz-kartinok-sdelat-pdf-fayl/

Як зробити скріншот екрану: https://pcpro100.Info/kak-sdelat-skrinshot-ekrana/

Якщо якістю відео можна кілька знехтувати. Цілком для запису зійде і мобільний телефон (у багатьох “середньої” цінової категорії мобільників встановлені камери). Деякі речі можна зняти і їм, щоб показати детально якусь конкретну річ, яку складно пояснити на зображенні.

До речі, багато популярних речі вже хтось зняв і їх можна знайти на YouTube (або на інших хостингах відео).

До речі, не зайвим буде стаття про те, як редагувати https://pcpro100.Info/kak-rezat-video/.

І ще один цікавий варіант створення відео. Його можна записати з екрану монітора, причому додати ще й звуковий супровід, наприклад, свій голос, що розповідає що відбувається на екрані монітора.

Мабуть, якщо у вас все вищеперелічене вже є і лежить на жорсткому диску, можна приступити робити презентацію, точніше до її оформлення.

Як зробити презентацію в PowerPoint

Перш ніж переходити до технічної частини, хотілося б зупинитися на найголовнішому. Плані виступу (доповіді).

Якою б не була красивою ваша презентація. Без вашого виступу вона всього лише набір картинок і тексту. Тому, перш ніж починати робити, визначитеся з планом вашого виступу!

По-перше, хто будуть слухачі вашої доповіді? Які у них інтереси, що більше б їм сподобалося. Часом успіх залежить більше не від повноти інформації, а від того, на чому ви сфокусіруете увагу!

По-друге, визначте головну мету вашої презентації. Що вона доводить або спростовує? Можливо, вона розповідає про якісь методи чи події, вашому особистому досвіді та ін. Не слід заважати різні напрямки в одну доповідь. Тому відразу визначитеся з концепцією свого виступу, продумайте, що ви будете говорити спочатку, в кінці. І, відповідно, які слайди і з якою інформацією вам знадобляться.

По-третє, більшість доповідачів не можуть правильно розрахувати час своєї доповіді. Якщо вам дають зовсім небагато часу. То робити величезний доповідь з відео і звуками. Майже немає сенсу. У слухачів не буде часу навіть переглянути її! Набагато краще, зробити невеликий виступ, а інший матеріал розмістити в іншій статті і усім зацікавленим. Скопіювати її на носії.

Робота зі слайдом

Зазвичай, перше що роблять, при початку робіт над презентацією. Це додавання слайдів (т. Е. Сторінок, які будуть містити текстову і графічну інформацію). Зробити це просто: запускаєте Power Point (до речі, в прикладі буде показано версія 2007), і натискаєте “головна / створити слайд”.

До речі, слайди можна видаляти (клацніть в колонці зліва по потрібному і натисніть клавішу DEL, переміщати, змінювати між собою місцями. За допомогою мишки).

Як ми вже помітили, слайд у нас вийшов найпростіший: заголовок і текст під ним. Щоб була можливість, наприклад, розмістити текст в дві колонки (легко порівнювати об’єкти при такому розташуванні). Можна змінити макет слайда. Для цього клацаємо правою кнопкою мишки по слайду зліва в колонці і вибираємо налаштування: “макет /.”. Див. На картинку нижче.

Я додам ще пару слайдів і моя презентація буде складатися з 4-х сторінок (слайдів).

Всі сторінки нашої роботи. Поки білі. Непогано було б надати їм який-небудь дизайн (тобто вибрати потрібну тему). Для цього відкрийте вкладку “дизайн / теми”.

Тепер наша презентація вже не така блякла.

Пора перейти до редагування текстової інформації нашої презентації.

Робота з текстом

З текстом в Power Point працювати просто і легко. Досить натиснути в потрібний блок мишкою і вписати текст, або просто його скопіювати і вставити з іншого документа.

Так само за допомогою мишки його можна легко перемістити або повернути, якщо затиснути ліву кнопку мишки на кордоні рамочки, навколишнього текст.

До речі, в Power Point, як і в звичайному Word, підкреслюються червоною рискою всі слова, написані з помилками. Тому звертайте увагу на орфографію. Дуже неприємно, коли на презентації бачиш грубі помилки!

У своєму прикладі я додам текст на всі сторінки, вийде приблизно наступне.

Редагування і вставка графіків, діаграм, таблиць

Діаграми і графіки, зазвичай, застосовуються для того, щоб наочно продемонструвати зміну одних показників, щодо інших. Наприклад, показати прибуток цього року, щодо минулого.

Для вставки діаграми, натисніть в програмі Power Point: “вставка / діаграми”.

Далі з’явиться вікно, в якому буде багато різних видів діаграм і графіков.Вам залишилося тільки вибрати відповідну. Тут можна знайти: кругові діаграми, точкові, лінійні і т.Д.

Після того, як ви визначитеся з вибором, перед вами відкриється вікно Excel з пропозицію ввести показники, які будуть відображатися на графіку.

У своєму прикладі я вирішив зробити показник популярності презентацій по роках: з 2010 по 2013 рік. Див. Картинку нижче.

Для вставки таблиць, натисніть на: “вставка / таблиця”. Зверніть увагу, що ви відразу ж можете вибрати кількість рядків і стовпців в створюваній табличці.

Ось, що вийшло, після заповнення:

Робота з медіа

Сучасну презентацію дуже складно уявити без картинок. Тому вставляти їх вкрай бажано, адже більшості людей буде нуднувато, якщо не буде цікавих знімків.

Для початку не дрібнити! Не розміщуйте багато картинок на одному слайді, краще зробіть картинки по крупніше і додайте ще один слайд. З задніх рядів, іноді, дуже складно розгледіти дрібні деталі зображень.

Додати картинку просто: тиснете “вставка / зображення”. Далі вибираєте місце, де зберігаються у вас картинки і додаєте потрібну.

Вставка звуку і відео дуже схожі за своєю суттю. Взагалі, ці речі не завжди і всюди варто включати в презентацію. По-перше, не завжди і не скрізь доречно, якщо у вас буде звучати музика посеред мовчання слухачів, які намагаються проаналізувати вашу роботу. По-друге, на комп’ютері, на якому ви будете представляти свою презентацію може не виявитися потрібних версій або ще яких-небудь файлів.

Для додавання музики або фільму, клацніть: “вставка / фільм (звук)”, далі вкажіть місце на вашому жорсткому диску, де лежить файл.

Програма вас попередить, що при перегляді даного слайда вона автоматично почне відтворювати відео. Погоджуємося.

Накладення ефектів, переходів і анімації

Напевно, багато хто бачив на презентаціях, і навіть у фільмах, що між деякими кадрами зроблені красиві переходи: наприклад, кадр як сторінка книги, перегортається на наступний лист, або плавно розчиняється. Те ж саме можна зробити і в програмі power Point.

Для цього виберіть потрібний слайд у колонці зліва. Далі в розділі “анімація” виберіть “стиль переходу”. Тут можна вибрати десятки різних змін сторінок! До речі, при наведенні на кожну. Ви будете бачити, як сторінка буде відображатися при демонстрації.

Важливо! Перехід діє тільки на один слайд, який ви вибрали. Якщо ви вибрали перший слайд, то запуск почнеться з цього переходу!

Приблизно ті ж самі ефекти, які накладаються на сторінки презентації, можна накласти і на наші об’єкти на сторінці: наприклад на текст (ця штука називається анімацією). Це дозволить зробити різко спливає текст, або з’являється з нізвідки і т.П.

Для накладення такого ефекту виберіть потрібний текст, клацніть по вкладці “анімація”, а потім натисніть по “налаштування анімації”.

Перед вами, праворуч, буде колонка, в якій можна додати різні ефекти. До речі, результат буде відображатися моментально, в режимі реального часу, тому ви без зусиль підберете потрібні ефекти.

Демонстрація і уявлення

Для початку показу своєї презентації можете натиснути просто на кнопку F5 (або натиснути вкладку “показ слайдів”, а потім вибрати “почати показ з початку”).

Бажано ще зайти в налаштування показу і відрегулювати все, як вам необхідно.

Наприклад, можна запускати презентацію в повноекранному режимі, змінювати слайди за часом або в ручну (тут залежить від вашої підготовки і виду доповіді), налаштувати параметри показу зображень та ін.

Як не допустити помилок

  • Перевіряйте орфографію. Грубі орфографічні помилки можуть повністю зіпсувати загальне враження про вашу виконану роботу. Помилки в тексті підкреслюються червоною хвилястою лінією.
  • Якщо ви використовували звук або фільми в своїй презентації, і збираєтеся її представляти не зі свого ноутбука (комп’ютера), то скопіюйте ці мультимедіа файли разом з документом! Не зайвим буде взяти кодеки, якими вони повинні відтворюватися. Дуже часто виявляється, що на іншому комп’ютері відсутні дані матеріали і ви не зможете продемонструвати в повному світлі свою роботу.
  • Слід з другого пункту. Якщо ви плануєте роздрукувати доповідь, і представити її в паперовому вигляді. То не додавайте в неї відео і музику. Все одно не буде видно і чутно на папері!
  • Презентація. Це не тільки слайди з картинками, ваша доповідь. Дуже важливий!
  • Чи не дрібнити. З задніх рядів побачити невеликий текст важко.
  • Не використовуйте бляклих квітів: жовтий, світло сірий і ін. Краще замініть їх на чорний, темно-синій, бордовий і ін. Це дозволить слухачам більш чітко бачити ваш матеріал.
  • Остання порада, напевно, дуже стане в нагоді студентам. Не відкладайте разработкуна останній день! За законом підлості. В цей день все буде йти наперекосяк!

У цій статті, в принципі, ми з вами створили саму звичайну презентацію. У висновку не хотілося б зупинятися на якихось технічних моментах, або радах про використання альтернативних програм. У будь-якому випадку, основа. Це якість вашого матеріалу, ніж цікавіше ваш доповідь (додайте до цього фото, відео, текст). Тим краще буде ваш виступ. Хай щастить!

Як робити презентацію на комп’ютері Windows 7

Досить часто під час виступу з доповіддю або звітом, презентацією нової програми або продукту, виникає необхідність візуалізувати перед публікою деяку інформацію. Найпопулярнішою програмою для цього є Microsoft PowerPoint 2007. Середовище для створення презентацій з різними ефектами. Тепер практично жоден захід, таке як семінар, конференція, захист диплома не обходиться без графічного супроводу, створеного в Power Point. Розвиток технологій дозволило відтворювати презентації не тільки на екрані комп’ютера або телевізора, а й на інтерактивних дошках і за допомогою проекторів.

Огляд Power Point

Зробити презентацію на комп’ютері. Це не єдина особливість в Microsoft Power Point. З цією програмою можливо:

  • Вразити аудиторію інформативною презентацією;
  • Створити графічне супровід для цільового потоку людей;
  • Масштабувати слайди, збільшуючи або зменшуючи потрібні області;
  • Швидко перемикати слайди, як в автоматичному, так і в ручному режимі;
  • Оформити унікальне графічне супровід доповіді;
  • Використовувати як свої, так і розроблені виробником програми теми і дизайн;
  • Швидко і легко створювати бажані діаграми, графіки тощо;
  • Додавати різні візуальні і звукові ефекти.

Складові презентації

Презентація складається зі слайдів, кількість яких практично не обмежена. Вони послідовно збираються в один файл з розширенням «.Ppt», який відкривається на будь-якому комп’ютері, де встановлена ​​програма Microsoft Power Point.

Слайди можуть показуватися з електронного носія, а можуть бути роздруковані на папері.

На слайдах можна розміщувати все, що потрібно для демонстрації:

  • Текстову інформацію;
  • Фотографії, картинки, малюнки і т.Д.;
  • Таблиці, графіки, діаграми;
  • Відео, фільми, кліпи;
  • Аудіо файли;
  • Інші графічні об’єкти.

Слайди в Power Point можна налаштовувати і змінювати:

  • Розмір;
  • Розмітку (розташування на ньому об’єктів);
  • Шаблон (оформлення та дизайн);
  • Візуальні і звукові ефекти переходу.

Первісне вікно редактора в програмі виглядає наступним чином:

У рядку Меню містяться всі важливі команди програми, а на панель інструментів винесені основні і часто використовувані опції. Цю панель можна редагувати, додаючи або прибираючи певні елементи. Натиснувши на кнопку «Створити слайд», на екрані з’явитися порожній шаблон, над яким і належить працювати.

Ліва панель відображає всі слайди, з яких складається презентація. Вони можуть бути у вигляді своїх мініатюрних копій, а можуть відображатися структурованим текстом, відображаючи заголовки або слайд. Також в цій панелі можна переміщати і міняти місцями розташування слайдів. На області завдань (вона знаходиться праворуч) будуть відображатися дії, які можна використовувати в процесі створення показу. Внизу екрана є область Нотаток, де можна вписувати всі коментарі до створюваного слайда, які видно тільки в процесі роботи над презентацією.

Всі області на робочому екрані можна збільшувати або зменшувати, помістивши курсор на їх косильною волосіні закінчення.

Як зробити свою презентацію крок за кроком

Створити презентацію для інтерактивної дошки можливо декількома способами:

  • Розробити абсолютно нову презентацію;
  • Зі стандартного або раніше зробленого шаблону;
  • З уже готового файлу;
  • З майстра автосодержания.

Якщо розглянути докладніше, то в новій демонстрації потрібно самостійно робити всю розмітку, стилі оформлення, шрифти і т.Д. Перероблення готової презентації не дасть в кінцевому підсумку унікальний продукт. Вибір шаблону схожий на попередній спосіб і дозволяє використовувати готові графічні та дизайнерські розробки від творців програми. Якщо скористатися майстром «автосодержания», програма задасть Вам питання, і на основі відповідей створить потрібний шаблон презентації.

Початок створення

Для початку створення слайд-шоу, необхідно відкрити потрібну програму.

  • Пуск;
  • Програми;
  • Microsoft Office;
  • Microsoft Office PowerPoint 2007.

У програмі з’явиться робоче вікно, в якому необхідно вибрати один з раніше перерахованих способів створення слайд-шоу.

Робимо за шаблоном

Можна створити гарну презентацію за допомогою великої кількості шаблонів Power Point. Вони включають в себе готові, в плані оформлення, слайди, куди необхідно вносити дані. В оформленні шаблонів враховано:

  • Колір фону;
  • Схеми слайда;
  • Шрифти і т.Д.

Створити показ слайдів з шаблону можна через меню:

  • Файл;
  • Створити;
  • Створити презентацію;
  • Шаблони.

Вибираєте потрібний шаблон і натискаєте «Створити». У робочій області з’явиться слайд обраного стилю, який можна редагувати.

Завантаження слайдів

Щоб створити новий слайд, слід натиснути на відповідну кнопку панелі інструментів. Також це можна зробити, натиснувши правою кнопкою миші по мініатюрі слайда у вікні зліва, вибравши цю ж команду.

В області структури презентації можна копіювати або видаляти слайди, якщо їх виділити і натиснути відповідні кнопки клавіатури. Або через меню, що відкривається правою кнопкою миші при натисканні на слайд.

Міняти розмітку готового слайда можливо через:

У спеціальних полях на слайді здійснюється введення тексту. При розмітці слайду місце під текст уже виділяється автоматично, але можна також додати його в інші місця через пункт панелі управління «Вставка-Напис». В з’явилося поле слід вводити текст.

Розмір поля введення буде розширяться в міру додавання тексту. Закінчити введення можна, клацнувши на будь-яку вільну область слайда.

Вставити малюнок або свою картинку можна через команду:

Або натиснувши на малюнок в самому макеті слайда:

У вікні, слід вибрати потрібне місце файлу і саму картинку, а потім натиснути кнопку «Вставити». Якщо вибрати «Кліп», буде запропоновано знайти зображення серед стандартних картинок програми.

Будь-яке поле на слайді можна переміщати і змінювати його розміри.

  • Один раз натиснути на потрібний об’єкт:
  • Потім навести курсор на його межі. Буде доступна опція зміни.

У слайд можливо додати звук, відео, таблиці, графіки, діаграми і автофігури. Їх кнопки є в робочій області слайда і в меню «Вставка». Варіантів кожного об’єкта досить багато, а доступне оформлення Microsoft Power Point дає можливість швидко в них розібратися.

Новий дизайн

Змінювати дизайн сайту можна через меню:

Можна застосувати обрану тему, як до всього показу, так і до окремого слайду. Колірна схема в рамках конкретної теми теж може змінюватися. Для цього натисніть відповідну графу в області дизайну. Виберіть схему і натисніть на неї правою кнопкою миші, застосувавши її або до всієї презентації, або до вибраного слайду: Фоном можна зробити своє зображення або заливку:

  • Дизайн;
  • Стилі тла;
  • Формат тла.
  • Суцільна;
  • Градієнт (плавний перехід одного кольору в інший);
  • Малюнок або текстура.

Форматування тексту. Важливий етап у створенні показу слайдів. Від читабельності тесту залежить дуже багато чого.

  • Виділити потрібний фрагмент тексту ,;
  • Далі використовувати інструменти на головній панелі задач.

За замовчуванням кожна нова рядок в тексті сприймається, як маркований список. Це змінюється через панель інструментів. Також Power Point містить кнопки для установки спеціальних ефектів, напрямку тексту, зміни інтервалів між рядками і т.Д. При виділенні в робочій області слайда графічного зображення, на панелі інструментів з’явитися вкладка «Робота з малюнками».

  • Яскравість;
  • Контраст;
  • Стиль відображення;
  • Колір;
  • Розмір.

Анімація

Наповненим інформацією слайдів бажано надати красиву візуалізацію. Це робиться за допомогою «Ефектів анімації» в області завдань «Дизайн слайда». З великого списку ефектів можна вибрати будь-який для кожного об’єкта на слайді. Тоді під час демонстрації вони будуть красиво з’являтися на екрані. Один ефект накладається на один слайд, але можна натиснути кнопку «Застосувати до всіх слайдів», і він буде на всіх слайдах презентації.

Також можна налаштувати анімацію для кожного об’єкта на слайді:

  • Виділіть її та натисніть правою кнопкою миші, вибравши «Налаштування анімації»;
  • Або зайдіть в пункт меню «Анімація». «Налаштування анімації».

Тоді з’явиться з правої сторони панель, де можна кожному об’єкту додати окремий ефект, а також налаштувати його швидкість, звуковий супровід і час появи.

Додаємо переходи

Перехід використовують при зміні одного сайту на інший. Новий слайд може з’являтися відразу або поступово. Поступове поява робить презентацію більш красивою і цікавою.

Для настройки переходу потрібно виділити слайд і зайти в:

  • Анімація;
  • Налаштування анімації:
  • Далі слід вибрати сподобалася ефект переходу, звук до нього і швидкість процесу. Також настроюється автоматичний перехід (тоді задається його час) і при натисканні мишки. Перехід можна зробити для кожного слайда окремо, а можна налаштувати відразу для всієї презентації.

Завершення

В кінці роботи над презентацією слід налаштувати параметри самого показу слайдів, щоб уникнути неприємних моментів під час виступу. Це робиться в пункті «Показ слайдів». «Налаштування демонстрації»:

Тут задаються всі основні параметри показу:

  • Управління слайдами;
  • Зміна слайдів;
  • Номери слайдів.

Також в меню «Показ слайдів» можна приховати слайди, які тимчасово не потрібні для показу, але які видаляти не можна.

Переглянути готову роботу можна, натиснувши на кнопку «З початку»:

Зберегти презентацію можна через іконку збереження в самому верху вікна, а можна через меню PowerPoint:

  • Зберегти як…;
  • Вибрати місце збереження;
  • Написати назва роботи;
  • Зберегти.

Microsoft Power Point. Доступна і проста програма для створення презентацій на комп’ютері. Безліч візуальних ефектів і тим оформлення дозволять в швидкі терміни створити оригінальну і унікальну презентацію для свого публічного виступу або шкільного завдання.

Як зробити презентацію на комп’ютері? Та легко!

У цій статті я коротко розкажу як зробити презентацію на комп’ютері. До речі, всіх вітаю! Наш час. Це комп’ютерний вік, цей час, коли практично всі перетворюється в електронний формат і формується в пам’яті обчислювальної техніки.

На сьогоднішній день на різноманітних заходах не буде достатньо того, щоб просто розповідати про свій проект, цю ідею необхідно надати в найкращому світлі.

Презентації, створені на PC, відкривають перед вами ці можливості, саме це і зумовило їх найширшу популярність. Ця стаття навчить вас і розповість, як створити цікаву і красиву презентацію, використовуючи програмний продукт PowerPoint (вона поставляється разом з основним офісним пакету Microsoft Office).

Як зробити презентацію на комп’ютері? Наведемо кілька порад:

Щоб дізнатися як зробити презентацію на комп’ютері, уважно Якщо ви не хочете, щоб увагу слухачів розсіювалося, намагайтеся не захаращувати вашу презентацію.

  • Коректно підібраний розмір, стиль і шрифт. Це основні чинники, на які варто звертати увагу. Саме вони відповідають за ясність і доступність знань, які ви подаєте.
  • Максимальна кількість слів на одному слайді. 25.
  • Виберіть фон, який буде відрізнятися від кольору текстового наповнення.
  • Не допускайте граматичних і пунктуаційних помилок.

Нижче описується інструкція по використання програмного продукту PowerPoint.

Перш за все, підготуйте всю інформацію, необхідну для включення в презентацію. Пам’ятайте, що вона виступає тільки в доповненні самої доповіді, і не є його повноцінною заміною.

Відкрийте PowerPoint.

Для створення презентації тисніть на вкладку «Файл», потім «Створити» і «Нова презентація».

Для прикраси можна скористатися цікавою функцією, пройшовши в розділ «Дизайн», «Теми». У числі наявних тим виберіть найбільш підходящу, з огляду на тематику вашої доповіді.

Всю внесену інформацію ви зможете підправити, змінити шрифт тексту, його колір і розмір.

До того ж, у вас є можливість розташувати необхідну інформацію, використовуючи різні графіки, схеми і багато іншого.

Так само як і будь-яку іншу графічну інформацію, можна вставити попередньо скачані музичні файли. У вас є можливість додати мелодію шляхом установки налаштувань відтворення. Клацніть по вкладці «Кліпи мультимедія», «Звук». В результаті з’явиться діалогове вікно, за допомогою якого виберіть необхідний музичний файл.

Всі текстові рядки або зображення можна трохи прикрасити за допомогою спеціального анімаційного ефекту, активується він у вкладці «Анімація».

Перемикання слайдів зробіть витонченим. Для цього необхідно скористатися функцією «Перехід до наступного слайду», яка так само знаходиться у вкладці «Анімація». Powerpoint надає до вибору понад десятка варіантів переходу, залишається тільки вибрати найкращий з них.

Після того, як ви створили довгоочікувану презентацію, непогано було б її переглянути. Для цього тисніть на клавішу F5 або натисніть на вкладку «Файл», «Друк» і «Предпросмотр».

На замітку! Нещодавно я писав дуже і розповідав як на комп’ютері дізнатися пароль від WI-FI або як видалити програму на комп’ютері повністю. А ще я говорив як перевернути екран на комп’ютері. Обов’язково прочитайте ці всі статті.

На цьому буду закакнчівать! Сподіваюся ви зрозуміли як зробити презентацію на комп’ютері. Не забуваємо ввести свій email під статтею і отримувати від мене нові уроки на пошту. А ще я дуже чекаю від вас в коментарях питання і пропозиції. Всім миру і добра!

Віддяч мене, поділися посиланням з друзями в соціальних мережах:

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без PowerPoint

Зазвичай презентації роблять в програмі power point, але можна обійтися і без цієї програми. Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint буде розглянуто в цій статті.

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint

Ви запитаєте, хіба таке можливо? Відповідь так, з тим завданням може впоратися не одна програма, а цілих вісім сервісів.

  • Prezi;
  • Slideshare;
  • Powtoon;
  • Windows Movie Maker;
  • Kingsoft Presentation;
  • Libreoffice Impress;
  • Openoffice Impress;
  • Google Presentations.
READ  Як обійти Google аккаунт на Samsung

Тут і зараз будуть докладніше розглянуті всі сервіси, які з успіхом можуть протистояти Power point і навіть перевершують цю програму за своїм функціоналом.

На цих сервісах можна зробити презентації чудової якості, а головне, вони абсолютно безкоштовні. І, що важливо, на цих сервісах можна вільно працювати через Інтернет, тобто, онлайн.

Сервіси для виготовлення презентацій

У далекому 2020 року з’явився онлайн-сервіс зі створення презентацій, цей сервіс називається Prezi. На цьому сервісі з’явилася можливість не тільки створювати барвисті презентації, а й була реалізована можливість відправляти через інтернет створені на сервісі презентаційні матеріали.

На цьому сервісі, також є можливість завантажити створену презентацію прямо на флешку. І в подальшому показувати презентації на будь-якому комп’ютері. Для того щоб приступити до роботи на сервісі, вам потрібно пройти нескладну реєстрацію і відразу можна працювати.

Slideshare

Другим онлайн-сервісом для створення презентацій є сайт SlideShare. Програма, в якій виготовляються презентації, нагадує ютуб, але це тільки перше враження. Насправді, на сайті SlideShare зібрано величезну кількість презентаційного матеріалу, який можна використовувати для своїх потреб.

Ці ролики можна редагувати і на виході ви отримаєте матеріали зі своїми ідеями, це дуже зручно. Тут є можливість завантажувати на сайт свої, готові презентації. Для цього вам потрібно всього-то натиснути одну кнопку має, назва Upload, і вибрати на комп’ютері файл з презентацією.

Powtoon

Третім у списку розглянемо онлайн-сервіс має, назва PowToon. Цей прекрасний онлайн-сервіс, вийшов у світ в 2012 році і відразу завоював популярність серед користувачів Всесвітньої павутини.

Він по праву займає лідируюче положення серед подібних онлайн-сервісів по створенню презентаційних роликів. На сайті зібрано велику кількість шаблонів, неймовірно виразних персонажів і спеціальних ефектів, використання яких перетворює звичайну роботу в творчість.

Windows Movie Maker

Четвертим у списку стоїть сайт для виготовлення презентацій Windows Movie Maker. Цей онлайн-сервіс дозволяє створювати барвисті фільми, які можна використовувати для просування ваших продуктів.

Такі ролики створюються з фотографій, можна використовувати уривки з відео. У презентацію можна вставляти ефекти, титри, використовувати вашу мову, записану в файл МР3 для закадрового голосу.

Kingsoft Presentation

Наступним сервісом зі створення презентацій, є Kingsoft Presentation. За своїм функціоналом, програма, яка використовується на цьому сервісі схожа з програмою Power point. Інтерфейс програм практично однаковий, функції теж.

Libreoffice Impress

Сервіс LibreOffice Impress, може не тільки замінити програму Power point, але і всім відомий Office Word. Якщо у вас з якихось причин злітає Office Word, Ви з успіхом можете встановити на комп’ютер LibreOffice Impress.

Цей офіс російською мовою, використання абсолютно безкоштовно. У LibreOffice реалізовані ті ж можливості що і в Office Word. Презентації, виготовлені в LibreOffice, успішно відтворюються в програмі Power point і навпаки.

Openoffice Impress

Також заслуговує на повагу сервіс OpenOffice Impress. До речі, з цього сервісу можна скачати і сам офіс, який можна успішно використовувати замість Office Word.

Google Presentations

З успіхом можна створювати презентації на сервісі від Googleа, називається він Google Presentations. Googleовскій онлайн-сервіс дозволяє робити яскраві роботи і якісні відео-презентації. Хоча вибір шаблонів невеликий, але їх можна, при бажанні, довантажити.

Головне, на сервісі є можливість додавати відео з YouTube, редагувати їх на свій смак і колір. Така можливість може тільки порадувати користувачів сервісу від Google.

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint, підсумок

Як бачите, можна чудово обходитися без програми Power point, і з успіхом робити барвисті презентації для своїх цілей. У статті були розглянуті вісім онлайн-сервісів. Вам тільки залишається вибрати на свій смак один з сервісів, або використовувати їх все, в своїй роботі.

Ви можете використовувати ці сервіси поряд з програмою по створенню презентацій Power point. Отримані роботи в програмі Power point, можна довантажувати на обраний онлайн-сервіс і продовжити роботу вже на сервісі.

І тоді ваші презентаційні ролики матимуть колосальний успіх. Ви вийдіть на перші позиції, станете справжнім майстром презентацій. Успіхів у цьому цікавому і потрібній справі, перетворюйтеся з любителя на професіонала.

P.S. Прикладаю скріншот моїх заробітків в партнерських програмах. І нагадую, що так заробляти може кожен, навіть новачок! Головне. Правильно це робити, а значить, навчитися у тих, хто вже заробляє, тобто, у професіоналів Інтернет бізнесу.

Як переглянути результат на комп’ютері

Якщо ви хочете переглянути те, що вийшло, необхідно тапнуть по клавіші F5 або вибрати потрібний пункт в рядку верхнього меню. Перед тим, як зберегти, слід ввести параметри показу в спеціальному вікні. Налаштування параметрів буде залежати від виду доповіді та плану виступу.

Якщо ви хочете зробити слайд-шоу без Power Point в Windows 10 або в іншому Windows, можна скористатися аналогами, наприклад, Prezi. Kingsoft Presentation (максимально наближений до Поінт), інтерактивної платформою SlideRocket. Веб-додатком Piktochart і іншим.

Ось так легко зробити презентацію на комп’ютері. Під час її створення, не варто забувати, що якість безпосередньо залежить від змістовності матеріалів, тому ретельно готуйтеся.

Де брати матеріал?

Перед тим, як зробити презентацію на PC в Windows 7 або іншою версією, необхідно добре підготуватися, щоб результат був максимально змістовним і повним. Будемо розглядати, як зробити слайд-шоу з фотографіями і музикою.

  • По-перше, наповнення текстом. Контент може бути взятий з книг, тематичних друкованих видань, електронних аналогів. Можна, нарешті, скористатися рефератами і доповідями по своїй темі, різними публікаціями на сайтах.
  • По-друге, малюнки, схематичні графіки, діаграми. Найкраще, якщо більша частина вашого змісту буде авторської. Особисті знімки, малюнки стануть відмінним доповненням. Графіки та інші схеми легко креслити самостійно, краще через спецредактори.
  • По-третє, музика і відео. Зробити свою музичну композицію або ролик досить важко і времязатратно. Отже, для економії часу і сил можна скористатися матеріалами з інших ресурсів.

Якщо презентація створюється в Power Point на комп’ютері, дуже важливо брати до уваги план виступу. Грамотний розподіл тривалості слайд-шоу і виступи дозволить краще зрозуміти і розкрити тему.

Для коротких виступів не варто робити великі ролики. Необхідно коротко відзначити всю основу, а всі додаткові таблички, текст просто роздати слухачам.

Як зробити свою презентацію на комп’ютері з текстом

Якщо ви вирішили додати ще більше, наприклад, текстове наповнення, необхідно використовувати спеціальні блоки. Ви можете надрукувати, або зробити копію текстової частини. Розташування блоків швидко змінюється мишкою, простим перетягуванням спеціальної рамки, тому впорається легко.

Як зробити таблиці і графіки

Ці графічні схеми дозволяють наочно відобразити різні процеси. Графік можна додати за допомогою вкладки «Вставка» в верхньому меню. У розділі «Ілюстрації» розташований ярличок діаграм, що відкриває віконце створення. Там вибираєте вид діаграми з наявного асортименту на комп’ютері.

Буде відкрита електронна таблиця, яка допомагає редагувати параметри. Всі зміни будуть відразу відображатися в діаграмі.

Для вставки таблиці використовується та ж вкладка в верхньому меню, що і для створення діаграми. З лівого боку є блок «Таблиця» і така ж кнопочка, що активує віконце конфігурації. Осередки таблички заповнюються так само, як і текстові поля.

Як додаються і оформляються картинки

Найцікавіше, що тематичні зображення дозволять зробити презентацію на комп’ютері більш інформативною. Краще на одному слайді розміщувати одну картинку, але якісну. Вставляти її можна з тієї ж вкладки, що і діаграму, але тут треба залучати підпункт «Малюнок».

Далі відкриваєте папку з матеріалами і вибираєте потрібний.

Додаємо відео і аудіо на комп’ютері

Мультимедійний контент може бути використаний тільки там, де він буде доречний. Вони будуть незамінні для створення розгорнутого доповіді або пояснення важких тем. Аудіо / відео додається з спецвкладкі «Вставка» в верхньому меню. З правого боку є блок «Кліпи мультимедіа». Після натискання на нього з’являється тип додається файлу. Ви тільки вибираєте потрібний з папки з матеріалами. В результаті буде відкрито повідомлення про те, що програвання ролика починається з відкриттям сторінки.

Додавання анімації для перегортання слайдів

У презентацію краще додавати ефектні переходи. Просто виділяєте в навігаторі необхідну сторінку і переходите в «Анімацію» в меню.

Натиснувши на клавішу «Схема переходу», буде відкрито перелік всього асортименту переходів. Не забувайте, що обраний перехід використовується виключно на виділену сторінку. Для кожної потрібно встановлювати його в ручному режимі.

Спецефекти краще додавати до елементів сторінки. Для цього слід використовувати підпункт «Анімація». Необхідно виділити об’єкт, клікнути по анімації і відзначити «настройка анімації». В результаті буде відкритий перелік можливих варіантів, що дозволяє створювати анімацію.

  • Як красиво написати текст в режимі онлайн?
  • Який плеєр для музики краще завантажити на свій комп’ютер
  • ТОП кращих радіо, які можна завантажити на свій комп’ютер
  • Безкоштовні калькулятори, які можна скачати на робочий стіл
  • Як перезавантажити віддалений комп’ютер: докладна інструкція

Пропоную перейти від теорії до практики і наочно продемонструвати поетапне створення презентації за допомогою PowerPoint 2016.

Створення слайда

  • Оформляти слайди самостійно;
  • Звернутися за допомогою до готовими шаблонами.

Якщо немає часу морочитися з оформленням вручну або ви новачок в світі створення презентацій, раджу варіант з шаблонами. Отже, виконайте наступне:

  • Запустіть PowerPoint 2016.
  • На головній сторінці натисніть на цікавий для шаблон.
  • Виберіть найкраще кольорове оформлення і натисніть кнопку «Створити».
  • Все, тепер у вас готовий перший слайд, який можна наповнювати текстом, графіками і зображеннями. Для створення нового просто натисніть на кнопку «Створити слайд» у вкладці «Вставка».

Установка фону

Бувають випадки, коли очікування не відповідають дійсності і потрібно змінити фон слайда або навіть шаблон. Але це не проблема:

  • Перейдіть у вкладку «Дизайн».
  • Натисніть на цікавий для шаблон з блоку «Теми».
  • Виберіть кольорове оформлення в блоці «Варіанти».
  • Натисніть на кнопку «Формат тла».
  • Виберіть потрібний варіант фону: градієнтна і узорная заливка, підставка зображення або видалення всіх фонових картинок, які поставлялися разом з шаблоном.
  • Натисніть кнопку «Застосувати до всіх» для збереження змін на всіх слайдах або не натискайте нічого для збереження тільки на поточному.

Форматування тексту

Стандартні шрифти не завжди можуть передати контекст і «родзинку» вашій презентації, особливо якщо вона зроблена не в офіційному стилі, а в довільному. Тому форматування тексту. Звичне явище під час створення слайд-шоу. Для цього повторіть наступні кроки:

  • Виділіть необхідний контент в блоці слайда.
  • Перейдіть у вкладку «Головна».
  • Виберіть цікавий для стиль, розмір і ефект в блоці «Шрифт».

Якщо ж хочеться чогось незвичайного, можу порекомендувати настройки розділу меню «Формат». Для цього:

  • Виділіть текст в сюжеті блоці.
  • Перейдіть у вкладку «Формат».
  • Застосуйте ефекти з блоків «Стилі WordArt» і «Стилі фігур».

Додавання зображення

Без картинок нікуди. Не дарма вони використовуються практично в кожній презентації. Для їх додавання потрібно:

  • Перейти у вкладку «Вставка».
  • Натиснути на кнопку «Малюнок».
  • Вибрати зображення і натиснути кнопку «Вставити».
  • Відкрити вкладку «Формат», налаштувати зображення за своїм смаком: від яскравості і контрастності до корекції і створення контурів.

Налаштування переходів

Один з ключових пунктів оформлення презентації. Для настройки анімації зміни слайдів виконайте наступне:

  • Відкрийте вкладку «Переходи».
  • Виберіть найбільш підходящу анімацію.
  • За бажанням встановіть звук переходу і тривалість зміни слайда.
  • Виберіть спосіб перемикання на наступний слайд: після клацання миші або через фіксовану кількість часу.

Додавання аудіо

Ця функція досить рідко використовується в реальному житті, але якщо додати аудіо ефект або музичну доріжку важливо, повторіть описані надалі кроки:

  • Відкрийте вкладку «Вставка» і натисніть «Звук». «Аудіофайли на комп’ютері».
  • Виберіть необхідний файл для додавання на слайд.
  • У вкладці «Робота зі звуком». «Відтворення» налаштуйте особливості програвання, такі як тривалість згасання, відтворення протягом усієї презентації або тільки на поточному слайді, момент початку.

Як створити основні сторінки?

Після підготовки матеріалу, отримання плану можна починати створювати презентацію. Вона складається з окремих слайдів. Запускаєте додаток Power Point в Windows 8 або іншому випуску ОС на комп’ютері, і переходите таким шляхом:

Вкладка Головна / Слайди / Створити слайд / додавання сторінок. З лівого боку у колонці є функція зміни порядку слайдів і їх ліквідації. Щоб видалити зайве, потрібно виділити відповідну частину і тапнуть «Delete».

Після пройдених кроків виходить звичайний порожній слайд. Міняти послідовність елементів можна через відповідне меню. В першу чергу в навігаторі клікаєте правою кнопкою мишки по обраному слайду. Вибираєте в меню «Макет» і в списку, вибираєте потрібний.

Додаєте ще сторінки. Спочатку вони будуть просто порожні, їх слід оформити. Для цього вибираєте в навігаторі сторінку. Нарешті, у вкладках шукайте «Дизайн».

У розділі «Теми» знаходиться така ж кнопочка, натиснувши на яку, ви відкриєте список доступних. Вибираєте вподобану, і зовнішній вигляд змінюється.

  • Як при необхідності перевернути відео на своєму комп’ютері: різні способи
  • Пошук по фото Google: як знайти те, що потрібно
  • Як створити новий обліковий запис на телефоні: докладна інструкція
  • Програма для TV перегляду на комп’ютері
  • Кращі програми для малювання на комп’ютері

Як робити презентацію на комп’ютері Windows 7

Щоб створити презентацію на комп’ютері під керуванням Windows 7 і вище необхідно мати встановлену програму PowerPoint, написаний і перевірений на помилки текст, картинки хорошої якості, відеоматеріали. Варто зазначити, що програма PowerPoint є на всіх PC, на яких встановлений пакет Microsoft Office.

З створення першого слайда і починається робота в Microsoft PowerPoint. Щоб створити початковий слайд варто виконати наступні дії:

  • Тиснемо «Пуск», «Усі програми», вибираємо «Microsoft Office». У списку шукаємо потрібну програму.
  • Відкриється PowerPoint. Перший слайд створюється автоматично. Він складається з заголовка і підзаголовка.
  • Заповнюємо ці поля. Вводимо заголовок і підзаголовок.
  • Для того, щоб створити новий слайд, досить вибрати на панелі інструментів відповідну функцію або натиснути правою кнопкою миші в лівому меню і вибрати «Створити слайд».
  • Наступний слайд буде мати іншу структуру: заголовок і текст слайда.
  • Якщо необхідно змінити структуру слайда, необхідно натиснути на кнопку «Розмітка слайда» і вибрати підходящий варіант.

Таким чином можна створити будь-яку кількість слайдів. Всі ці слайди можна відповідно оформити. Білий фон можна замінити наступним способом.

  • Всі слайди автоматично змінять своє оформлення.
  • Якщо ви хочете, щоб певна тема була застосована до окремих слайдів, варто натиснути правою кнопкою миші на темі і вибрати зі списку підходящий варіант. Наприклад, «Застосувати до виділених слайдів».

Текст варто заздалегідь підготувати. Його потрібно вичитати, перевірити на помилки. Тільки в такому випадку можна підготувати якісну презентацію.

Для роботи з текстом в редакторі PowerPoint є спеціальні текстові блоки. Текст в них можна надрукувати або скопіювати і вставити стандартним способом (CtrlA. Виділити, CtrlС. Копіювати, CtrlV. Вставити).

Вставлений текст можна відформатувати. Для цього на панелі інструментів можна вибрати тип і розмір шрифту, інтервал, орієнтацію тексту, маркований і нумерований списки.

Також варто відзначити, що замість заголовка можна вставити об’єкт WordArt. Для цього переходимо у вкладку «Вставка» і вибираємо букву «А», яка відповідає за об’єкти WordArt.

Далі пишемо текст. За допомогою кнопок орієнтації міняємо розташування тексту.

Таким способом додаємо текс для всіх слайдів.

ВАЖЛИВО! Не варто вставляти занадто багато текстів в слайди. Весь матеріал повинен бути викладений лаконічно. Людина, який буде дивитися презентацію, не повинен бути зайнятий читанням. У нього має бути час, щоб послухати виступає.

Якщо в презентацію додати картинку, вона стане більш цікавою. Однак для одного слайда рекомендуємо використовувати не більше двох якісних картинок. Переповнення одного слайда зображеннями буде недоречним.

Для вставки зображення в редакторі PowerPoint є цілий блок. Досить перейти у вкладку «Вставка» і вибрати «Малюнок», «Картина», «Знімок», «Фотоальбом».

Варто зазначити, що який би ви спосіб не вибрали, потрібно буде вказати місце зберігання картинки.

Після вибору картинки і додавання її в слайд, положення і розмір можна змінити. Для цього варто скористатися точками по кутах картинки.

Також, якщо картинка заважає, можна вказати її розташування «на задньому плані». В такому випадку текст буде накладатися поверх картинки.

Читайте на SoftikBox: Відбувся офіційний реліз Office 2016

Якщо вам необхідно підготувати ділову презентацію, в якій потрібно використовувати дані статистики, в програмі є функція вставки таблиць і діаграм. Вставити таблицю можна з Excel або намалювати і заповнити вже в редакторі.

У першому випадку (вставка з Excel) варто виконати наступні дії:

  • Вибираємо «Вставка», «Таблиця» і «Вставити з Excel».

Якщо ж заповненої таблиці немає, варто натиснути «Таблиця» і вибрати кількість рядків і стовпців. Під час виділення в вікні презентації будуть відображатися розміри таблиці. Однак їх можна коригувати.

Після заповнюємо таблицю необхідною інформацією.

Також в презентацію можна додати графіки та діаграми. Для цього у вкладці «Вставка» потрібно натиснути на кнопку «Діаграма» або вибрати цей же значок на самому слайді.

Відкриється файл Excel. Заповнюємо таблицю даними.

Після заповнення таблиці повертаємося назад до презентації. Тут з’явиться діаграма.

Таким чином, презентацію можна використовувати для надання звітів, порівняння даних.

ВАЖЛИВО! Після закриття файлу Excel діаграма не пропаде.

У презентацію також можна додати відео і звук. Для того, щоб додати ролик. Варто виконати наступні дії:

  • Переходимо у вкладку «Вставка» і вибираємо «Відео». Далі вказуємо «З файлу» або «З сайту».
  • Далі вказуємо, де знаходиться відео. Вибираємо ролик і натискаємо «Вставити».
  • Вставка відео займе деякий час. Не варто натискати кнопку «Скасування». Чим більше файл, тим довше буде тривати його завантаження.

Как сделать самую простую презентацию

Щоб додати аудіо, варто натиснути на кнопку «Звук» і вказати на файл.

Якщо ви хочете, щоб звук тривав протягом усієї презентації, варто у вкладці «Відтворення», в розділі «Початок» виставити значення «Для всіх слайдів».

Також можна налаштувати гучність музичного супроводу. Для цього достатньо натиснути на кнопку «Гучність» і вказати рівень звучання.

Щоб значок звуку не відображався на слайдах, варто поставити позначку «Приховувати при показі».

Під спецефектами варто мати на увазі переходи між слайдами, поява і зникнення тексту. Щоб додасть спецефекти потрібно виділити перший слайд, в ньому заголовок і перейти у вкладку «Анімація». Тут натискаємо «Додати анімацію».

Вказуємо «Після клацання» або задаємо часовий діапазон виникнення анімації.

Варто відзначити, що анімацію доведеться ставити для кожного заголовка і тексту окремо. Всі анімовані елементи будуть позначатися цифрами.

Також можна для кожного елемента задати вихід. Це спецефект, з яким заголовок, картинка або текст будуть зникати. Ця функція знаходиться в тому ж розділі, що і вхід, тільки потрібно буде прокрутити повзунок вниз.

Після оформлення першого слайда варто перейти до другого і задати анімацію для кожного елемента окремо.

Після оформлення всіх слайдів необхідно налаштувати презентацію. Переходимо до першого слайду і натискаємо «F5». Запуститься перегляд проекту. Дивимося і вивчаємо недоліки. Виправляємо їх. Після переходимо у вкладку «Показ слайдів» і натискаємо «Налаштування демонстрації». Зазначаємо, як буде відбуватися зміна слайдів (за часом або вручну), параметри показу, черговість слайдів.

Після натискаємо «Зберегти як» і вказуємо, куди зберегти презентацію.

Запустити презентацію можна подвійним клацанням.

Як створити презентацію дивіться в

Як зробити презентацію на комп’ютері? Зазвичай для цього використовують доступну програму Power Point, адже вона вже знаходиться в пакеті утиліт MS Office. Якщо ви хочете зробити цікаву і якісну роботу, то важливо залучати хороший матеріал. У сьогоднішній публікації розглянемо покрокову повну інструкцію з фото.

Як перекинути презентацію на флешку

В цьому немає нічого складного, але для початку потрібно зберегти презентацію. Для цього:

  • Натисніть «Файл».
  • У вікні клацніть на кнопку «Зберегти як» і виберіть директорію для збереження файлу.
  • Підключіть флешку до комп’ютера у відповідний роз’єм.
  • Далі перейдіть в папку з презентацією, натисніть ПКМ по об’єкту і виберіть «Надіслати». «USB-накопичувач F».Вніманіе! Назва і літерна позначка флешки можуть відрізнятися.
  • Дочекайтеся закінчення процедури копіювання файлу і безпечно витягніть USB-накопичувач.

Тепер ви знаєте в якій програмі зробити презентацію на комп’ютері і як це виконати правильно. Якщо є зауваження, запитання та пропозиції. Ласкаво прошу в коментарі.

Створення проекту

Отже, спочатку вам необхідно виконати ряд підготовчих дій:

  • Запустіть PowerPoint і виберіть спосіб створення нового проекту. Ви можете спроектувати роботу з нуля, налаштовуючи кожен слайд. А для тих, хто не має досвіду в роботі з даними софтом, передбачений ряд якісних макетів.
  • Після вибору макета або формату вам необхідно відразу ж зберегти файл на жорсткий диск, щоб не втратити прогрес і вже встановлені установки.
  • Якщо вся презентація матиме однакове оформлення, то ви можете задати параметри одного слайда, а потім створити необхідну кількість сторінок.

Як створити основні сторінки?

Після підготовки матеріалу, отримання плану можна починати створювати презентацію. Вона складається з окремих слайдів. Запускаєте додаток Power Point в Windows 8 або іншому випуску ОС на комп’ютері, і переходите таким шляхом:

Після пройдених кроків виходить звичайний порожній слайд. Міняти послідовність елементів можна через відповідне меню. В першу чергу в навігаторі клікаєте правою кнопкою мишки по обраному слайду. Вибираєте в меню «Макет» і в списку, вибираєте потрібний.

Додаєте ще сторінки. Спочатку вони будуть просто порожні, їх слід оформити. Для цього вибираєте в навігаторі сторінку. Нарешті, у вкладках шукайте «Дизайн».

У розділі «Теми» знаходиться така ж кнопочка, натиснувши на яку, ви відкриєте список доступних. Вибираєте вподобану, і зовнішній вигляд змінюється.

Як зробити свою презентацію на комп’ютері з текстом

Якщо ви вирішили додати ще більше, наприклад, текстове наповнення, необхідно використовувати спеціальні блоки. Ви можете надрукувати, або зробити копію текстової частини. Розташування блоків швидко змінюється мишкою, простим перетягуванням спеціальної рамки, тому впорається легко.

Як зробити таблиці і графіки

Ці графічні схеми дозволяють наочно відобразити різні процеси. Графік можна додати за допомогою вкладки «Вставка» в верхньому меню. У розділі «Ілюстрації» розташований ярличок діаграм, що відкриває віконце створення. Там вибираєте вид діаграми з наявного асортименту на комп’ютері.

Буде відкрита електронна таблиця, яка допомагає редагувати параметри. Всі зміни будуть відразу відображатися в діаграмі.

Для вставки таблиці використовується та ж вкладка в верхньому меню, що і для створення діаграми. З лівого боку є блок «Таблиця» і така ж кнопочка, що активує віконце конфігурації. Осередки таблички заповнюються так само, як і текстові поля.

Як додаються і оформляються картинки

Найцікавіше, що тематичні зображення дозволять зробити презентацію на комп’ютері більш інформативною. Краще на одному слайді розміщувати одну картинку, але якісну. Вставляти її можна з тієї ж вкладки, що і діаграму, але тут треба залучати підпункт «Малюнок».

Далі відкриваєте папку з матеріалами і вибираєте потрібний.

Додаємо відео і аудіо на комп’ютері

Мультимедійний контент може бути використаний тільки там, де він буде доречний. Вони будуть незамінні для створення розгорнутого доповіді або пояснення важких тем. Аудіо / відео додається з спецвкладкі «Вставка» в верхньому меню. З правого боку є блок «Кліпи мультимедіа». Після натискання на нього з’являється тип додається файлу. Ви тільки вибираєте потрібний з папки з матеріалами. В результаті буде відкрито повідомлення про те, що програвання ролика починається з відкриттям сторінки.

Додавання анімації для перегортання слайдів

У презентацію краще додавати ефектні переходи. Просто виділяєте в навігаторі необхідну сторінку і переходите в «Анімацію» в меню.

Натиснувши на клавішу «Схема переходу», буде відкрито перелік всього асортименту переходів. Не забувайте, що обраний перехід використовується виключно на виділену сторінку. Для кожної потрібно встановлювати його в ручному режимі.

Спецефекти краще додавати до елементів сторінки. Для цього слід використовувати підпункт «Анімація». Необхідно виділити об’єкт, клікнути по анімації і відзначити «настройка анімації». В результаті буде відкритий перелік можливих варіантів, що дозволяє створювати анімацію.

Отже, ми розглянули кілька варіантів програм, а також покрокову інструкцію по створенню презентації. Спираючись на цей посібник, ви можете створювати унікальні проекти для своїх цілей. Вносьте зміни в порядок дій в залежності від того, який результат вам потрібен. А якщо у вас з’являться питання, то задавайте їх у коментарях до даної статті!

Як зробити презентацію на комп’ютері? Зазвичай для цього використовують доступну програму Power Point, адже вона вже знаходиться в пакеті утиліт MS Office. Якщо ви хочете зробити цікаву і якісну роботу, то важливо залучати хороший матеріал. У сьогоднішній публікації розглянемо покрокову повну інструкцію з фото.

Наповнення слайдів

Тепер вам необхідно наповнити презентацію матеріалом, який буде показуватися перед аудиторією. Кожен слайд можна редагувати окремо, змінювати структуру, наповнення, ефекти і так далі.

Рекомендуємо заздалегідь скласти план роботи і структуру презентації. Це дозволить заощадити час на складання презентації. Ви будете знати, який обсяг інформації і контенту повинен розташовуватися на кожному зі слайдів.

Отже, за замовчуванням на кожній сторінці є зона для заголовка і тексту. Ви можете поміняти їх на будь-який інший контент: таблиці, графіки, фотографії, відео і так далі. Робота з матеріалом здійснюється досить просто. Для введення і редагування текстових елементів в PowerPoint використовується стандартний функціонал з редактора Microsoft Word. За допомогою напівпрозорих кнопок ви можете швидко додати фото, графік, таблицю, відеозапис і так далі.

У програмі є функціонал з Excel, який дозволяє створювати таблиці за всіма правилами і можливостям однойменного софта.

Найбільш поширеним інструментом для створення презентацій є фірмовий додаток від Microsoft, яке входить до складу пакету офісних програм. Powerpoint. Однак обзавестися даними софтом можна тільки за гроші або при покупці комп’ютера з встановленим ліцензійним набором. Якщо у вас вже є додаток PowerPoint, то воно буде кращим варіантом. Також існує онлайн-версія, яка надає повністю безкоштовний функціонал. Для використання вам необхідно всього лише перейти по представленої посиланню і авторизуватися за допомогою облікового запису Microsoft.

Оскільки онлайн PowerPoint працює тільки через браузер, їм можна користуватися на будь-якому комп’ютері незалежно від версії операційної системи.

Однак є і ряд безкоштовних додатків для створення презентацій. Вони можуть поступатися по функціоналу Microsoft PowerPoint, але будуть менш вимогливими. Наприклад, програма OpenOffice Impress, яка входить до складу безкоштовного пакета OpenOffice.Org.

Тепер докладніше розглянемо процес створення презентації. У будь-якій програмі дана процедура буде виглядати однаково (крім назв меню і інтерфейсу). Тому розглянемо інструкцію прикладі класичного Microsoft PowerPoint на Windows 7.

Основні складові

Основна програма для роботи. Це Microsoft PowerPoint (причому, вона є на більшості комп’ютерів, т. К. Йде разом в комплекті з Word і Excel).

Далі вам потрібен якісний матеріал: текст, картинки, звуки, можливо і відео. Трохи торкнемося теми, звідки все це взяти.

Текст

Найкращий варіант, якщо ви самі в темі презентації і самі можете написати текст з особистого досвіду. Для слухачів це буде цікаво і захоплююче, але такий варіант підійде не для всіх.

Можна обійтися книгами, особливо, якщо у вас на полиці непогана колекція. Текст з книг можна відсканувати і розпізнати, а далі перевести в формат Word. Якщо у вас немає книг, або їх мало, можна скористатися електронними бібліотеками.

Крім книг, хорошим варіантом можуть стати реферати, можливо навіть ті, які ви самі писали і здавали раніше. Можна скористатися популярними сайтами з каталогу. Якщо зібрати кілька цікавих рефератів з потрібної тематики. Може вийти відмінна презентація.

Не зайвим буде просто пошукати статті в інтернеті на різних форумах, блогах, сайтах. Дуже часто трапляються відмінні матеріали.

Картинки, схеми, графіки

Звичайно, самим цікавим варіантом були б ваші особисті фотографії, які ви зробили в процесі підготовки до написання презентації. Але можна обійтися і пошуком Яндекса. До того ж, не завжди є час і можливості для цього.

Графіки і схеми можна накреслити самому, якщо у вас є якісь закономірності, або ви вважали що-небудь за формулою. Наприклад, для математичних розрахунків, є цікава програма для складання графіків graph.

Якщо не зможете знайти відповідну програму, графік можна скласти і вручну, намалювати в Excel’e, або просто на аркуші паперу, а потім його сфотографувати або відсканувати. Варіантів багато.

Якщо якістю відео можна кілька знехтувати. Цілком для запису зійде і мобільний телефон (у багатьох “середньої” цінової категорії мобільників встановлені камери). Деякі речі можна зняти і їм, щоб показати детально якусь конкретну річ, яку складно пояснити на зображенні.

До речі, багато популярних речі вже хтось зняв і їх можна знайти на YouTube (або на інших хостингах відео).

І ще один цікавий варіант створення відео. Його можна записати з екрану монітора, причому додати ще й звуковий супровід, наприклад, свій голос, що розповідає що відбувається на екрані монітора.

Мабуть, якщо у вас все вищеперелічене вже є і лежить на жорсткому диску, можна приступити робити презентацію, точніше до її оформлення.

Вступ: як створити презентацію в PowerPoint

Можливостей, як використовувати PowerPoint досить багато. Наприклад, він може допомогти провести урок, показати події з історії, продемонструвати інформацію по статистиці або виявитися корисним в навчання на підприємстві. Слайд шоу може бути корисним інструментом для навчання або обміну інформацією. Не важливо, чи хочете ви провести презентацію на конференції або переконати когось у необхідності будь-якої речі, презентації PowerPoint допоможуть вам завжди, яка б тему або ідею ви не хотіли донести до слухачів. Програма PowerPoint дозволяє заощадити час, що витрачається на демонстрацію, і допомогла професійно і просто передавати інформацію. Далі наведені кроки по створенню стандартної презентації на комп’ютері в PowerPoint 2013. Хочу попередити вас, що деякі кроки можуть відрізнятися в залежності від того, яку версію програми ви використовуєте.

Завантажити програму Microsoft Office PowerPoint

Тепер з упевненістю можна сказати, що ви знаєте, як зробити презентацію на комп’ютері, і за допомогою цього досягнете багато чого. Пробну версію Microsoft Office PowerPoint можна завантажити за адресою: http://office.Microsoft.com/ru-ru/powerpoint/

Так само не забуваємо ставити лайки і підписуватися на нові уроки. А ще можете сміливо мені задавати будь-які питання, я завжди відповідаю кожному в швидкі терміни і абсолютно безкоштовно. Миру вам всім друзі!

Як з презентації зробити відеоролик?

Презентацію можна перетворити в відеоролик. Для цього нам знадобиться:

  • Звуковий супровід (музика, або записане текстове повідомлення).
  • Анімація. Присутній при зміні слайдів.
  • Час. Необхідно поставити, через скільки часу зміниться слайд.
  • Зображення. Те, що ви хочете показати глядачам.

За своєю суттю, презентація, з перерахованими параметрами, вже вважається відеороликом. Але її можна повністю переробити в відеоролик. Є два способи:

  • Зберегти презентацію в форматі MP
  • Зберегти за допомогою файлу демонстрації PowerPoint (PPSX). Якщо ви відкриєте такий файл, презентація буде відображатися в режимі слайд-шоу на весь екран.

Напишіть заголовок сторінки

Натисніть на перший прямокутник, в якому написано: «Заголовок слайда» і напишіть його. Під ним ви можете додати додаткову інформацію, будь то ваше ім’я або інша інформація. З готовим текстом ви можете виробляти потрібні зміни за допомогою панелі інструментів вище: поміняти шрифт, розмір, колір та інші параметри. Взявшись за кут вікна можна змінювати розміри текстових полів. Для переміщення поля, виберіть його і перемістіть, підвівши курсор до краю поля, визначеного пунктирною лінією. Значок з чотирма стрілочками каже, що затиснувши ліву кнопку миші, можна пересунути рамку.

Проста презентація зі слайдами на комп’ютері (слайд-шоу)

Не обов’язково створювати презентацію в програмі Power Point. Якщо у вас ряд зображень, які потрібно показати, їх можна просто запустити як слайд-шоу. Для цього доведеться зайти в папку, де знаходяться потрібні нам зображення, і натиснути клавішу F11. Або ж вибрати меню «Показ слайдів», в нижній частині екрана. Зображення будуть змінюватися зі клацанням миші.

  • Неможливо задати час переходу з одного слайда на інший. Необхідно постійно міняти їх вручну.
  • Даним способом можна показувати тільки картинки, а не текст. Звичайно, можна зробити скріншоти потрібного нам тексту.
  • Неможливо задати фон, звуки, анімації.
  • Неможливо міняти розмір потрібного нам тексту.

Слайд шоу працює тільки з картинками. Він не підійде, якщо ваша презентація текстова.

Як зробити презентацію на комп’ютері: покрокова інструкція зі скринами

Щоб створити презентацію на комп’ютері під керуванням Windows 7 і вище необхідно мати встановлену програму PowerPoint, написаний і перевірений на помилки текст, картинки хорошої якості, відеоматеріали. Варто зазначити, що програма PowerPoint є на всіх PC, на яких встановлений пакет Microsoft Office.

Як зробити презентацію на комп’ютері зі слайдами в Powerpoint

Для того щоб зробити якісну презентацію на комп’ютері, нам знадобиться програма Power Point. Вона повинна перебувати в пакеті Microsoft Office разом з програмою Windows 10. При необхідності, її можна завантажити з інтернету. Також нам знадобиться текст і інша необхідна для презентації інформація (зображення і відео).

Для того щоб зробити презентацію в Power Point, нам знадобляться слайди. Можна створити будь-який їх кількість. Але якщо ви хочете, щоб ваша стаття не була нудною, рекомендується відібрати 10-15 слайдів, при наявності максимуму таблиць, графіків і картинок, при мінімумі тексту.

Важливо! Якщо ми хочемо зробити нашу презентацію крутий, слід прикрасити її.

Для початку тема. Вона знаходиться у вкладці «Дизайн». Обрана вами тема змінить оформлення всіх слайдів. Але якщо вам потрібно, щоб тема була присутня тільки на деяких слайдах, можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати розділ «Застосувати тільки до виділених слайдів». Таким чином, можна зробити різні теми для кожного слайда.

READ  Як знайти сертифікат ЕЦП на комп'ютері

Щоб зробити презентацію на ноутбуці, нам необхідні:

Додаємо текст

Друкується або копіюється з комп’ютера. Ви можете зробити гіперпосилання у презентації. Для цього потрібно:

  • Виділити текст.
  • Натиснути праву кнопку миші.
  • Вибрати пункт «Гіперпосилання».
  • Внизу задати адресу необхідної інтернет сторінки.

Можна приступати до його обробці. Панель інструментів для роботи з текстом схожа на стандартний Microsoft word. Ви можете:

  • Вибрати необхідний розмір тексту.
  • Задати йому певний колір.
  • Виділити його жирним або напівжирним, а також підкреслити.
  • Поміняти шрифт.
  • Вирівняти текст (по лівому або правому краю, а також по центру).
  • Створити списки (нумеровані або маркіровані).

Увага! Зробити обтікання текстом не вийде. Але можна вставити текст в будь-яке місце на слайді.

Додаємо картинки

Тепер можна вставити зображення. Є 2 способи:

  • Вибрати в розділі «Вставка» картинку або малюнок.
  • Можна додати її безпосередньо на слайді. В поле «текст слайда», ми побачимо шість маленьких значків. Один з них. Для вставки фото.

Ми можемо змінювати розмір картинки або її розташування. Для цього необхідно використовувати точки і квадратики навколо. А ще можна помістити картинку на задній план, таким чином, надрукувати текст поверх неї.

Для обох способів нам відкриється вікно провідника, через яке ми можемо знайти необхідне нам фото на комп’ютері.

Увага. Функції обтікання картинки текстом в Power Point поки немає. Можливо, вона буде придумана в майбутньому. Але є безліч варіантів імітації. Наприклад, ви можете зробити текст над об’єктом, праворуч і ліворуч від нього і під ним.

Додаємо графіки, діаграми і таблиці

Їх також можна використовувати в презентації. Таблицю можна скопіювати з Microsoft Excel або намалювати самостійно. У будь-якому випадку нам потрібно перейти в розділ. Вставити. Вкладка. Таблиця.

Якщо ви вибрали Excel, таблиця вийде такий же, як і в Microsoft Excel.

Якщо ви вирішили намалювати її самостійно, задайте кількість стовпців і рядків. Ви можете змінювати розмір таблиці і осередків. Тепер слід заповнити її потрібною інформацією.

Для того щоб зробити діаграму, нам потрібно створити слайд і натиснути на значок додавання діаграми. У нас висвітиться вікно для вибору її типу. Найпоширеніші:

Після вибору потрібної діаграми у нас виникне вікно Excel. Нам потрібно заповнити таблицю інформацією. Після цього у нас автоматично з’являється діаграма. Нічого малювати не потрібно.

Як зробити фон в презентації в powerpoint

Для презентації потрібен фон. Це заливка кольором навколо тексту. Важливо, щоб він був не дуже яскравим, щоб люди змогли бачити написаний текст. Колір фону може бути будь-яким. Просто виберіть потрібний в панелі інструментів.

Для того щоб зробити фон, нам потрібно натиснути правою кнопкою миші на місце в презентації, де немає тексту. Виберіть розділ «Формат тла». У вас висвітиться 4 варіанти фону:

  • Хмарно заливка. Фон буде одного кольору.
  • Градієнтна заливка. Фон буде складатися з декількох квітів. Наприклад, зверху синій, який буде поступово змінювати яскравість, переходячи в червоний. Ви зможете також задавати тип фону (зміна кольору зверху вниз, справа наліво або з одного кута в інший). Також ви зможете задавати точки градієнта. Тобто встановити, де саме буде синій або червоний кольори.
  • Малюнок або текстура. На тлі будуть візерунки. Наприклад, краплі води або рибки на піску.
  • Узорная заливка. Фон буде у вигляді ліній, точок або різних фігур. Їх колір ви зможете задати самостійно.

Найкрасивішими вважаються варіанти 2 і 3. Другий дозволяє створити фон з декількома квітами одночасно. Третій же. Зробити красиві візерунки на слайді.

Ви також можете використовувати картинку в якості фону для презентації. Для цього переходимо в розділ 3 «Малюнок або текстура». Під функцією «Вставити з» буде кнопка «Файл». Натисніть на неї. Нам відкриється провідник, де ми зможемо вибрати фотографію.

Складаємо план

Щоб зробити гарну презентацію, нам потрібен план. Приготуйте текст і фото заздалегідь. Рекомендується також зробити схему слайдів (що буде на початку, а що в кінці). Завдяки плану, ми зрозуміємо, як правильно зробити презентацію.

Робимо титульний лист

Це буде основою презентації. Титульний лист повинен бути максимально красивим і залучати людей подивитися далі. Зверніть увагу на наступні аспекти:

  • Колір фону. Рекомендується білий, але ви можете вибрати його на свій розсуд. Найголовніше. Приділити увагу тексту, а не фону. Також рекомендується утриматися від звукових ефектів.
  • Розмір тексту повинен бути великим. Для заголовка підійде 30 кегль. Для звичайного тексту. 22.
  • Необхідно, щоб титульна сторінка була в формі альбомного листа, тобто горизонтальної.

Титульний аркуш складається з заголовка і підзаголовка. При необхідності можна додати картинки або інші підзаголовки.

Що саме має бути на титульному аркуші?

Якщо ви хочете, щоб презентація була хорошою, слід зробити наступне:

  • Назва вашого проекту.
  • Ваші ініціали. Прізвище, ім’я та посаду.
  • Коротко. Цілі вашого проекту. Значимість поставленої проблеми, а також результати, яких необхідно досягти.

Для заголовка на титульному аркуші буде доречно застосувати об’єкт «WordArt». Ці об’єкти дозволяють зробити ваш текст красивіше. Наприклад, з кольоровим відтінком. Щоб застосувати цю функцію, необхідно перейти у вкладку «Вставка» і вибрати велику букву «А» на панелі інструментів. Тепер вибираємо, який саме об’єкт ми хочемо використовувати.

Як зробити слайди для презентації

Щоб створити новий слайд, потрібно натиснути правою кнопкою миші по лівому вікна і вибрати пункт «Створити слайд». Інший спосіб. Вибрати в панелі інструментів потрібну нам функцію. У нового слайда буде наступна структура:

В розділ «Текст слайда» можна написати текст, вставити таблицю, графік або зображення.

Структуру слайда можна змінити. Для цього необхідно перейти в меню «Розмітка слайда». Всього існує 9 варіантів структури:

  • Титульна сторінка. Найперша станиця презентації. Її можна створювати повторно, якщо на презентації розглядаються дві окремих теми.
  • Тема і об’єкт. Стандартний слайд із заголовком і текстом. Замість тексту можуть бути графік, діаграма, зображення або таблиця.
  • Тема розділу. Якщо нам потрібно тільки назва розділу, без будь-якої інформації.
  • Два об’єкти. Підійде, якщо необхідно, щоб на слайді було два види тексту або два фото одночасно.
  • Порівняння. За структурою схожий на попередній. Але тут ще з’являється місце, де можна написати результати порівняння. Знаходяться вони над зображеннями або текстами з правого і з лівого боку.
  • Тільки заголовок. Підійде як титульного слайда, якщо вам необхідно тільки назва, без зайвої інформації.
  • Порожній слайд. Робиться, якщо вам необхідно відокремити одну інформацію від іншої. На порожні слайди можна додавати фонове зображення. Текст же відсутній.
  • Об’єкт з підписом. Складається з трьох частин. Зліва знаходиться заголовок тексту і сам текст. Праворуч. Необхідна нам картинка, таблиця або графік.
  • Малюнок з підписом. На слайді буде знаходитися фото, а під ним. Місце для підпису. Подібні слайди не передбачають наявність великого тексту. Якщо вам потрібна велика опис, краще підійде другий пункт. Для коротких же описів малюнок з підписом буде незамінний.

Як зробити відео презентацію (додаємо відео)

Для додавання відео нам потрібно перейти в розділ «Вставка» і «Вибрати відео». Там буде вибір між вставкою відео з файлу або з сайту. Вибираємо необхідне. За допомогою провідника знаходимо відео на комп’ютері і вставляємо його. Тепер нам доведеться трохи почекати, оскільки відео завантажуються досить довго.

Додати відеоролик можна на кожному зі слайдів.

Як зробити презентацію з музикою?

У Power point можна також додати звукове або музичний супровід.

Щоб зробити презентацію з музикою, в розділі «Вставка» вибираємо пункт «Звук». Потім підрозділ «Звук з файлу». Нам відкриється провідник для вибору музики на комп’ютері. Якщо ви хочете, щоб звуковий супровід присутнє на всіх слайдах, виберіть пункт «Відтворення», розділ «Початок», значення «Для всіх слайдів».

Ви можете також встановити необхідну гучність. Для цього потрібно зайти у вкладку «Відтворення», розділ «Гучність».

Коли ви додаєте звуковий супровід, на слайдах з’являється невеликий значок. Ви можете його прибрати, поставивши галочку поруч з пунктом «Приховувати при показі».

Використовуємо анімацію, ефекти і переходи

Необхідні для прикраси презентації. Спецефекти на увазі анімації. Появи тексту при переході між слайдами. Для того щоб створити анімацію в презентації, виберіть потрібний слайд, перейдіть у вкладку «Анімація» і виберіть потрібний ефект появи. Ви можете задати тривалість анімації, а також час її появи.

КРОК Ефекти анімації

Їх можна застосовувати, в тому випадку, якщо ви хочете якось урізноманітнити презентацію. Зробити настройки можна за адресою «Анімація» а після перейдіть в область «Налаштування анімації». Після необхідно натиснути на той об’єкт, який ви хочете змінити. У спеціальному полі під назвою «Зміна ефекту» можна налаштувати інші параметри анімації: початок. Напрямок і швидкість.

Як зробити презентацію на комп’ютері

Презентація. Сучасний метод подання інформації зі сценарієм і структурою. Поєднання тексту і графіки, діаграм, таблиць, музики, відео, анімації, посилань дозволяє краще донести до аудиторії свої ідеї. Просте виступ без супроводу своїх слів наочними прикладами (графічними елементами, відеоматеріалами та іншими об’єктами) не дає такого ефекту. Щоб уявити свою ідею, проект, поділитися зі слухачами якоюсь інформацією, мало просто розповісти про неї, її потрібно візуалізувати. У століття розвитку комп’ютерних технологій цей вид подання інформації поширився майже на всі сфери життя. Дизайнери і викладачі, маркетологи і інженери, економісти, коучі та учні створюють презентації, візуалізують те, про що вони розповідають своїм слухачам. Коли людина чує і бачить інформацію одночасно, вона краще засвоюється. Тому цей спосіб представлення такий популярний сейчас.В лінійці спеціальних інструментів для створення презентацій виділяється PowerPoint. Програма Microsoft, яка є частиною офісного пакету, допомагає і досвідченим, і непідготовленим користувачам створювати, переглядати та проводити красиві презентації. Великий функціонал софта дозволяє якісно і різноманітно візуалізувати свій матеріал, уявити її слухачам у вигляді яскравого, ефектного і запам’ятовує шоу.

Освоївши програму для презентацій і слайд-шоу від Microsoft, ви навчитеся мистецтву візуалізації. Будь-яка ідея, представлена ​​в такому супроводі, краще засвоїться слухачами. За допомогою презентації можна вчити школярів і студентів, демонструвати інженерні і дизайн-проекти, фільми, музичні кліпи і фотографії, виступати перед аудиторією з доповідями і навіть влаштувати театралізовану виставу.

Powerpoint дозволяє створити презентацію будь-якої складності: від звичайної (з картинками, таблицями та ін.) До складної, що буяє анімаційними спецефектами. Все залежить від аудиторії, поставленої мети, вашої фантазії і від того, наскільки ви досягли успіху в освоєнні функціоналу програми.

Придумати концепцію.

Для розробки правильної концепції дайте відповіді на такі питання:

  • Якої мети ви хочете досягти за допомогою цієї презентації?
  • Хто буде слухати виступ (особливості аудиторії)?
  • Які візуальні елементи планується використовувати в презентації?
  • Яка тривалість виступу?

Початок проекту.

Запустіть програму PowerPoint і скористайтеся функцією для створення нового слайд-шоу (на кшталт сторінки документа Word). Натисніть на опцію в панелі навігації і визначитеся з макетом. Він може стати і макетом для окремого слайда, і для презентації в цілому. Корисні рекомендації:

  • Великий обсяг інформації складний для сприйняття, він відволікає людину, не дає йому зосередитися. Ідеально, якщо на одному слайді буде розташований один блок з текстом, відео, фотографіями, таблицями та іншими елементами.

Шаблони на допомогу.

Для тих, хто вперше створює презентацію, є можливість користуватися встановленими шаблонами, що значно спрощує справу. І тільки, коли PowerPoint буде освоєний вздовж і поперек, можна створювати призначені для користувача зразки, які будуть відповідати вашим певним вимогам і задачам. Оскільки ми створюємо поки свою першу презентацію, вибираємо шаблон, який вже попередньо встановлено в програмі. Щоб відкрити меню, натисніть кнопку Office і виберіть команду «Створити». У новому вікні з’явиться група «Шаблони» і команда «Порожні і останні». Подвійним клацанням миші по кнопці «Нова презентація» ми створюємо проект. Можна скористатися також і командою «Встановлені шаблони». Клікнувши на неї, ви зможете вибрати вид шаблону з класичного або сучасного фотоальбому, рекламного буклету, вікторини, широкоекранної презентації. Вибір того чи іншого шаблону обумовлений формою презентації.

Налаштовуємо зовнішній вигляд.

Цей крок важливий і необхідний. Відкрийте вкладку «Дизайн» і звідти підіть до «Теми». Визначтеся з темою документа і виберіть потрібну. Зовнішній вигляд слайдів також можна змінювати. Відкрийте вкладку «Слайди», визначитеся з темою і застосуєте її для одного або декількох слайдів, натиснувши на відповідну команду. Попередньо в програмі теми підходять для всіх презентацій. А для додання унікальності обраної теми існують окремі кнопки, за допомогою яких можна вибрати фон, колір, анімаційні ефекти. Досвідчені користувачі програми PowerPoint не користуються вбудованими темами, вони створюють свої. Для цього потрібно застосувати власні фотографії і зображення.

  • Текст обов’язково повинен виділятися на тлі, в іншому випадку він буде погано читатися.
  • Чим більше колірних рішень, особливо строкатих відтінків, тим складніше сприймається текст. Тут головне, як і в одязі, не переборщити з квітами і зробити їх поєднуваними.
  • Три-чотири поєднуваних відтінку ідеально концентрують увагу аудиторії, підвищують сприйняття інформації.

Правильний шрифт.

При роботі з презентацією так само, як і в документах Word можна змінювати шрифти, вибираючи тип, колір, розмір. Одним словом, якщо ви знайомі з програмами Microsoft Office, то і в PowerPoint навчитеся працювати. Для вибору графічного малюнка букв і символів відкрийте вкладку «Головна» і визначитеся зі шрифтом, його кольором і розміром. Потім заповніть поля «Тема» і «Текст» створюваного слайда.

  • Текст, розташований на слайді, повинен бути розділений на дві частини. Є головні слова і допоміжні, що доповнюють основну думку меседжу. І відповідно важлива частина тексту повинна бути особливо виділена. Це можна зробити за допомогою незвичайного шрифту, розміру, кольору і, звичайно ж, спецефектів. Можна також зробити так, щоб спочатку йшла головна інформація, а відтак додаткове. Одним, словом, щоб донести основну ідею слайда, необхідно правильно розставити акценти.
  • Суцільний текст (однаковий колір, розмір шрифту) неприпустимий. Розділіть інформацію на смислові блоки і застосуєте для кожного свій розмір шрифту. Повинні бути виділено візуально заголовки, підзаголовки, коментарі до зображень, основний текст.
  • Важливо оформити текст так, щоб він виділявся, візуально привертав увагу. Підкреслюйте ключові слова, пишіть курсивом або жирним шрифтом, особливу увагу приділіть заголовкам. Вони повинні кидатися в очі.
  • Більше шести рядків не пишіть в слайді, інакше про ефективність сприйняття інформації і мови бути не може.
  • Для всієї презентації вибирайте бажано один шрифт.
  • Не використовуйте складні для сприйняття шрифти. Співрозмовник повинен прочитати рядок моментально, а не розшифровувати екзотичні «закарлючки».
  • Великий обсяг текстової інформації на одному слайді складний для сприйняття. Краще 10 ємних слів, ніж «простирадло» тексту.

Більше наочності!

Якщо сюжет презентації дозволяє і так потрібно для кращого візуального сприйняття, застосуєте різноманітні елементи. Це може бути зображення, діаграма, кліп, колаж, схема, таблиця. Все, що служить наочним доказом вашої інформації. Щоб помістити на слайд-шоу будь-який елемент, скористайтеся вкладкою «Вставка» або відомими командами. Корисні рекомендації:

  • Найкраще, якщо ви не будете використовувати зображення, обтічні текстом. Текст засвоюється ефективніше, якщо він супроводжує графічний елемент, розташований на окремій сторінці (в даному випадку слайді).
  • Весь графічний матеріал, який використовується в презентації, повинен бути якісним. Не вставляйте зображення маленького розміру. Розтягнута фотографія зіпсує всю презентацію.

Звуковий супровід.

Музика, звукова доріжка. Атрибут безпрограшної презентації. Натисніть на «Вставку», відкрийте «Кліпи мультимедіа» і виберіть «Звук». Відкриється вікно зі списками команд, виберіть «Звук з файлу». Відкриється ще одне вікно, в якому вам необхідно вказати папку з вашою музикою і вибрати тип файлу. Визначтеся зі способом відтворення звукової доріжки (по кліку або в автоматичному режимі). Якщо ви вибираєте найперше, з’явиться вкладка «Робота зі звуком». Перейдіть в «Параметри звуку» і налаштуйте команди відтворення. Корисні рекомендації:

  • Не ставте гучну музику і звук: аудиторія повинна чути ваш виступ
  • Як ви розумієте, важкий рок не може супроводжувати ваш виступ. Вибирайте спокійну музику.

Ефекти.

Їх застосування прикрашає презентацію, робить її різноманітною, додає емоційності і смислового навантаження. До будь-якого графічного елементу або об’єкта можуть бути застосовні анімаційні ефекти, якщо вони, звичайно, доречні. Анімація налаштовується на відповідній вкладці. Для того щоб додати ефект для графіки, об’єкта, тексту, клікніть на нього і налаштуйте анімацію, клікнувши на відповідний пункт. Додані ефекти можна міняти. Корисні рекомендації:

  • Велика кількість спецефектів НЕ урізноманітнює презентацію, а навпаки, зашкодить їй. Аудиторія відволікається на привертає увагу анімацію, пропускаючи текстове
  • Анімаційні вставки повинні використовуватися мінімально і нести смислове навантаження.
  • Ефекти доречні для виділення фактів, цифр, ключових слів, в укладанні.

Ефекти зміни слайдів.

Коли один слайд в презентації змінюється іншим за допомогою анімаційних ефектів, це привертає увагу. У програмі PowerPoint є безліч попередньо типів переходів. Жалюзі, шашки, прямокутники, об’єднання по вертикалі і горизонталі. Щоб застосувати до кожного слайду презентації однаковий тип переходу, відкрийте вкладку «Анімація». Клікніть спочатку на ваш ескіз, а потім на «Перехід до наступного слайду». Тут можна вибирати потрібний ефект. Ефекти зміни слайдів, вибрані вами, можна налаштовувати. Якщо ви хочете змінити швидкість, клікніть на «Перехід до наступного слайду» і виберіть відповідну кнопку. Клікнувши на неї, встановіть потрібні вам значення. Можна міняти і порядок ефектів зміни слайдів. Для цього необхідно перейти до відповідної групи і зробити настройки: слайди можуть змінюватися при натисканні або в автоматичному режимі. До ефектів зміни слайдів додається і звукова доріжка. Відкрийте вкладку «Анімація», а потім «Перехід до наступного слайду». Виберіть кнопку «Звук переходу». Якщо звук присутній в списку, клікніть на нього. Якщо вам необхідно додати звук не зі списку, клікніть на команду «Інший звук». Знайдіть файл на комп’ютері і додайте його за допомогою кнопки «ОК».

  • Частий звук при зміні слайдів неприпустимий.
  • Не використовуйте автоматичну зміну слайдів.
  • Обов’язково вкажіть в тесті, в якому місці змінюються слайди.
  • У людини, який займається організаційними моментами, теж повинен бути текст з цими підказками.

Презентація готова!

  • Коли презентація візуально приваблива за рахунок барвистих об’єктів, графічних елементів і яскравою анімації. Це добре. Але майстерність оратора в цій справі все ж головне.

Щоб завантажити на комп‘ютер програму для створення, перегляду, показу слайд-шоу і презентацій, використовуйте офіційне джерело. Сайт Microsoft.

Як зробити презентацію на комп’ютері. Детальна інструкція

Найчастіше для створення презентацій використовується програма Power Point, так як вона поставляється в програмному пакеті MS Office і є найбільш доступною для користувачів.

Основою якісної презентації служить хороший матеріал.

Матеріалу краще підготувати побільше. З’явиться більше можливостей для надання готової презентації належного вигляду. Далі розглянемо, як зробити презентацію на комп’ютері з музикою і фото.

Розглянемо кілька можливих джерел:

  • Текстове наповнення. Для створення текстових блоків підійдуть книги, тематична періодика або їх електронні еквіваленти. Також на допомогу прийдуть різноманітні роботи по необхідної теми. Матеріалом послужать і різні публікації на інтернет-ресурсах або навіть пости на форумах.
  • Зображення, графіки і схеми. Авторське наповнення краще використовувати по максимуму. Власні фотографії та зображення будуть відмінним наповненням. Схеми і графіки можна накреслити власноруч, при наявності спеціальних редакторів. Для оптимізації швидкості створення можна використовувати і готові.
  • Відео та музика. Створення якісного відео- та аудіо ряду трудомісткий і витратний процес. Тому тут можна використовувати матеріали зі сторонніх ресурсів.

Важливо! Створення презентації в powerpoint критично важливо співвіднести з планом виступу. Правильне співвідношення часу презентації та виступи забезпечить краще розуміння інформації, що розкривається теми.

Важливо враховувати і час, відпущений на виступ. Для короткого краще не створювати громіздку презентацію з відео і аудіо супроводом. Краще коротко викласти суть, а додаткові матеріали роздати аудиторії на носіях.

З готовим планом виступу і зібраним матеріалом можна приступати до створення презентації. Вся презентація складається з окремих слайдів. Для початку необхідно запустити редактор PowerPoint.

У верхньому меню вкладок знадобиться «Головна». У ній блок «Слайди», кнопка «Створити слайд» в якій додає сторінки.

Зверніть увагу! У лівій колонці навігатора можна міняти порядок слайдів і видаляти їх. Для видалення необхідно виділити потрібний і натиснути «Delete».

Внаслідок цих маніпуляцій маємо простий слайд. Змінити компонування елементів на ньому можна за допомогою відповідного меню.

Для цього в навігаторі необхідно виконати правий клік по потрібного слайду і в меню вибрати пункт «Макет» і в меню вибрати потрібний.

Додамо ще кілька сторінок. Презентація в прикладі тепер складається з чотирьох слайдів.

Нові сторінки просто білі. Для більшої декоративності необхідно надати їм оформлення. Для цього вибираємо в навігаторі потрібну сторінку. У верхньому рядку вкладок знадобиться «Дизайн».

У блоці «Теми» буде однойменна кнопка, натискання по якій викличе список всіх доступних.

Результат не забарився, презентація обзавелася зовнішнім виглядом.

Для додавання текстового наповнення служать спеціальні блоки. Текст в них можна просто надрукувати або скопіювати. Конфігурацію розташування блоків досить легко змінити за допомогою миші, перетягуючи спеціальну рамку.

Графіки і діаграми надзвичайно наочно висловлюють різні процеси. Для додавання одного в презентацію знадобиться вкладка «Вставка» в рядку верхнього меню. У блоці «Ілюстрації» буде іконка діаграм, яка і відкриє вікно створення.

У ньому буде необхідно вибрати тип діаграми з представленої бібліотеки.

Після вибору необхідної відкриється електронна таблиця для редагування параметрів. Що вносяться до неї зміни відображаються на конфігурації діаграми в презентації.

Щоб вставити таблицю, знадобиться та ж вкладка верхнього меню, що і для діаграми. У лівій частині буде блок «Таблиця» і однойменна кнопка, яка викличе вікно конфігурації.

Заповнення осередків таблиці відбувається так само, як і текстових полів.

Хороші тематичні зображення зроблять презентацію більш цікавою. Краще використовувати одне зображення для одного слайда, але як можна якісніше.

Вставка проводиться і тієї ж вкладки, що і діаграма, тільки за зображення відповідає кнопка «Малюнок». Далі буде потрібно тільки відкрити директорію, в якій зберігаються зібрані матеріали і додати необхідну.

Важливо використовувати різні аудіо-візуальні матеріали виключно там, де вони доречні. У коротких виступах. Вони стануть в нагоді для більш розгорнутих доповідей або пояснень складних концепцій.

Додається аудіо / відео з вкладки «Вставка» у верхньому рядку меню. У правій частині буде блок «Кліпи мультимедіа». Натискання по ньому викличе вибір типу додається файлу. Потім залишиться тільки вибрати потрібний файл з директорії з матеріалами.

Після цього з’явиться попередження про те, що відтворення ролика стартує з відкриттям сторінки.

Гарний перехід між слайдами робить презентацію більш цікавою для глядачів. Як додати? Досить виділити в навігаторі потрібну сторінку і перейти у вкладку «Анімація» в рядку верхнього меню.

Как Сделать Презентацию Виндовс 7

При натисканні на кнопку «Схема переходу» відкриється список всіх можливих переходів. Важливо пам’ятати, що обраний перехід діє тільки на виділену сторінку. Для кожної його доведеться встановлювати вручну.

Такі ж ефекти можна додати до елементів сторінки. Для цього в згаданій вкладці є пункт «Анімація». Потрібно виділити об’єкт, натиснути на неї і вибрати пункт «налаштування анімації».

З’явиться список можливих варіантів, який дозволить створити анімацію в презентації.

Щоб почати перегляд слайдів, досить натиснути клавішу F5 або вибрати відповідний пункт у рядку верхнього меню.

Перед збереженням краще призначити необхідні настройки демонстрації у відповідному вікні.

Налаштування параметрів залежить від типу доповіді та плану виступу.

Створення презентації на комп’ютері завершено. При створенні власного проекту важливо пам’ятати, якість буде залежати від якості матеріалів. Тому їх збору варто приділити достатньо уваги.

Як зробити презентацію на комп’ютері. Детальна інструкція

Як зробити презентацію на комп’ютері

Щоб створити презентацію на комп’ютері під керуванням Windows 7 і вище необхідно мати встановлену програму PowerPoint, написаний і перевірений на помилки текст, картинки хорошої якості, відеоматеріали. Варто зазначити, що програма PowerPoint є на всіх PC, на яких встановлений пакет Microsoft Office.

Створення слайдів

З створення першого слайда і починається робота в Microsoft PowerPoint. Щоб створити початковий слайд варто виконати наступні дії:

  • Тиснемо «Пуск», «Усі програми», вибираємо «Microsoft Office». У списку шукаємо потрібну програму.
  • Відкриється PowerPoint. Перший слайд створюється автоматично. Він складається з заголовка і підзаголовка.
  • Заповнюємо ці поля. Вводимо заголовок і підзаголовок.
  • Для того, щоб створити новий слайд, досить вибрати на панелі інструментів відповідну функцію або натиснути правою кнопкою миші в лівому меню і вибрати «Створити слайд».
  • Наступний слайд буде мати іншу структуру: заголовок і текст слайда.
  • Якщо необхідно змінити структуру слайда, необхідно натиснути на кнопку «Розмітка слайда» і вибрати підходящий варіант.

Таким чином можна створити будь-яку кількість слайдів. Всі ці слайди можна відповідно оформити. Білий фон можна замінити наступним способом.

  • Переходимо у вкладку «Дизайн» і вибираємо відповідну тему.
  • Всі слайди автоматично змінять своє оформлення.
  • Якщо ви хочете, щоб певна тема була застосована до окремих слайдів, варто натиснути правою кнопкою миші на темі і вибрати зі списку підходящий варіант. Наприклад, «Застосувати до виділених слайдів».
  • Як бачимо, перший слайд отримав отличимое оформлення від другого.

Робота з текстом

Текст варто заздалегідь підготувати. Його потрібно вичитати, перевірити на помилки. Тільки в такому випадку можна підготувати якісну презентацію.

Для роботи з текстом в редакторі PowerPoint є спеціальні текстові блоки. Текст в них можна надрукувати або скопіювати і вставити стандартним способом (CtrlA. Виділити, CtrlС. Копіювати, CtrlV. Вставити).

Вставлений текст можна відформатувати. Для цього на панелі інструментів можна вибрати тип і розмір шрифту, інтервал, орієнтацію тексту, маркований і нумерований списки.

Також варто відзначити, що замість заголовка можна вставити об’єкт WordArt. Для цього переходимо у вкладку «Вставка» і вибираємо букву «А», яка відповідає за об’єкти WordArt.

Далі пишемо текст. За допомогою кнопок орієнтації міняємо розташування тексту.

Таким способом додаємо текс для всіх слайдів.

ВАЖЛИВО! Не варто вставляти занадто багато текстів в слайди. Весь матеріал повинен бути викладений лаконічно. Людина, який буде дивитися презентацію, не повинен бути зайнятий читанням. У нього має бути час, щоб послухати виступає.

Додавання картинок і робота з ними

Якщо в презентацію додати картинку, вона стане більш цікавою. Однак для одного слайда рекомендуємо використовувати не більше двох якісних картинок. Переповнення одного слайда зображеннями буде недоречним.

Для вставки зображення в редакторі PowerPoint є цілий блок. Досить перейти у вкладку «Вставка» і вибрати «Малюнок», «Картина», «Знімок», «Фотоальбом».

Варто зазначити, що який би ви спосіб не вибрали, потрібно буде вказати місце зберігання картинки.

Після вибору картинки і додавання її в слайд, положення і розмір можна змінити. Для цього варто скористатися точками по кутах картинки.

Також, якщо картинка заважає, можна вказати її розташування «на задньому плані». В такому випадку текст буде накладатися поверх картинки.

Додавання таблиць і графіків

Якщо вам необхідно підготувати ділову презентацію, в якій потрібно використовувати дані статистики, в програмі є функція вставки таблиць і діаграм. Вставити таблицю можна з Excel або намалювати і заповнити вже в редакторі.

У першому випадку (вставка з Excel) варто виконати наступні дії:

  • Вибираємо «Вставка», «Таблиця» і «Вставити з Excel».
  • Далі виділяємо з оригінальною таблиці заповнені осередки, копіюємо і вставляємо їх в таблицю презентації.

Якщо ж заповненої таблиці немає, варто натиснути «Таблиця» і вибрати кількість рядків і стовпців. Під час виділення в вікні презентації будуть відображатися розміри таблиці. Однак їх можна коригувати.

Після заповнюємо таблицю необхідною інформацією.

Також в презентацію можна додати графіки та діаграми. Для цього у вкладці «Вставка» потрібно натиснути на кнопку «Діаграма» або вибрати цей же значок на самому слайді.

Відкриється файл Excel. Заповнюємо таблицю даними.

Після заповнення таблиці повертаємося назад до презентації. Тут з’явиться діаграма.

Таким чином, презентацію можна використовувати для надання звітів, порівняння даних.

ВАЖЛИВО! Після закриття файлу Excel діаграма не пропаде.

Робота з відео та звуковим супроводом

У презентацію також можна додати відео і звук. Для того, щоб додати ролик. Варто виконати наступні дії:

  • Переходимо у вкладку «Вставка» і вибираємо «Відео». Далі вказуємо «З файлу» або «З сайту».
  • Далі вказуємо, де знаходиться відео. Вибираємо ролик і натискаємо «Вставити».
  • Вставка відео займе деякий час. Не варто натискати кнопку «Скасування». Чим більше файл, тим довше буде тривати його завантаження.

Щоб додати аудіо, варто натиснути на кнопку «Звук» і вказати на файл.

Якщо ви хочете, щоб звук тривав протягом усієї презентації, варто у вкладці «Відтворення», в розділі «Початок» виставити значення «Для всіх слайдів».

Також можна налаштувати гучність музичного супроводу. Для цього достатньо натиснути на кнопку «Гучність» і вказати рівень звучання.

Щоб значок звуку не відображався на слайдах, варто поставити позначку «Приховувати при показі».

Додавання спецефектів

Під спецефектами варто мати на увазі переходи між слайдами, поява і зникнення тексту. Щоб додасть спецефекти потрібно виділити перший слайд, в ньому заголовок і перейти у вкладку «Анімація». Тут натискаємо «Додати анімацію».

Вказуємо «Після клацання» або задаємо часовий діапазон виникнення анімації.

Варто відзначити, що анімацію доведеться ставити для кожного заголовка і тексту окремо. Всі анімовані елементи будуть позначатися цифрами.

Також можна для кожного елемента задати вихід. Це спецефект, з яким заголовок, картинка або текст будуть зникати. Ця функція знаходиться в тому ж розділі, що і вхід, тільки потрібно буде прокрутити повзунок вниз.

Після оформлення першого слайда варто перейти до другого і задати анімацію для кожного елемента окремо.

Збереження або перегляд проекту

Після оформлення всіх слайдів необхідно налаштувати презентацію. Переходимо до першого слайду і натискаємо «F5». Запуститься перегляд проекту. Дивимося і вивчаємо недоліки. Виправляємо їх. Після переходимо у вкладку «Показ слайдів» і натискаємо «Налаштування демонстрації». Зазначаємо, як буде відбуватися зміна слайдів (за часом або вручну), параметри показу, черговість слайдів.

Після натискаємо «Зберегти як» і вказуємо, куди зберегти презентацію.

Запустити презентацію можна подвійним клацанням.

Як створити презентацію дивіться в

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7

На сьогоднішній день рейтинг найпопулярніших операційних систем для комп’ютерів очолює Windows 7.

Як правило, в систему встановлюється стандартний пакет офісних програм від Майкрософт, в складі якого завжди є, яке спеціально призначене, щоб створювати різні презентації.

Це дуже насичена інструментами і одночасно легка у використанні і освоєнні утиліта. Кількість слайдів в ній досхочу, тому при необхідності можна підготувати будь-якої тривалості доповідь для будь-яких видів заходів від шкільного виступу до великих міжнародних конференцій.

Нижче наведено докладний посібник про те, як ефективно зробити будь-яку презентацію на комп’ютері з операційною системою Windows 7. Оволодіти навичками формування презентації є навіть новачкові за пару годин.

Попередні заходи

Перед тим, як створити презентацію, потрібно підготувати електронну версію тексту доповіді, написаної без помилок, а також супутні мови доповідача малюнки високої якості, а також можливо використовувати відео та музичні файли.

Покрокова інструкція

Необхідно виконати наступні послідовні кроки:

  • Увійти в меню «Пуск» і перейти в розділ «Усі програми»;
  • В відобразиться списку встановити покажчик миші на вкладку «Microsoft Office» і в який з’явився переліку офісних додатків знайти і клікнути на сходинку «PowerPoint»;
  • Після цього запуститься потрібна програма з уже створеним 1-м слайдом;
  • У відповідних графах надрукувати заголовок виступу (назва доповіді) і підзаголовок (наприклад, Ім’я і Прізвище доповідача);
  • Потім потрібно приступити до роботи з другим слайдом, з цією метою можна просто викликати контекстне меню від панелі, де знаходиться значок першого слайда і потім клікнути по рядку «Створити слайд»;
  • З’явився слайд за замовчуванням буде вже включати графи для його назви і текстового змісту;
  • У разі коли користувачеві не підходить цей вид, то слід лише клікнути «Розмітка слайда» і потім вказати потрібну структуру;
  • Аналогічним методом є зробити необмежену кількість слайдів, які оформляються відповідно до індивідуальних вимог;
  • У головному меню програми клікнути на «Дизайн»;
  • Далі підібрати необхідне оформлення;
  • При цьому всі вже створені раніше слайди приймуть новий дизайн;
  • У разі коли необхідно поставити індивідуальне оформлення деяким слайдів, то потрібно викликати контекстне меню від потрібної теми і клікнути «Застосувати до виділених слайдів»;

Включення текстової інформації в презентацію

Як вже було сказано на самому початку статті, весь текстовий матеріал попередньо треба якісно підготувати, щоб виключити наявність орфографічних, граматичних, стилістичних, пунктуаційних та інших помилок.

Щоб вставляти шматки тексту в презентацію в ній є для цього блоки, в які вставляється текст звичайним методом копіювання і вставки. Вставлений текст є швидко форматувати вбудованими інструментами.

Доступно застосування в слайдах об’єкта «WordArt», просто увійшовши в меню «Вставка» треба клікнути на «А».

Включення малюнків і фотографій

Щоб помістити картинку в слайд необхідно здійснити кілька дій:

  • У головному меню натиснути «Вставка»;
  • Далі натиснути на «Картинка», «Знімок», «Фотоальбом», «Малюнок»;
  • Потім показати, де збережений файл зображення;

Вставка діаграм і табличній інформації

Можна використовувати заздалегідь підготовлені таблиці і графіки в «Excel» або безпосередньо в презентації скласти таблиці і вставити діаграми.

Якщо є вже готові матеріали в файлі Ексель, то потрібно зробити наступні кроки:

  • Увійти в розділ «Вставка»;
  • Далі перейти в «Таблиця»;
  • Клікнути на сходинку «Вставити з Excel»;
  • Потім скопіювати з екселевскій файлу таблицю і вставити в слайд;

При необхідності створити таблицю безпосередньо в слайді, необхідно зробити наступне:

  • Вказати число стовпчиків і рядків у майбутній таблиці 4
  • Клікнути «Таблиця»;
  • Надрукувати в що з’явилися осередках потрібні дані;
  • Щоб вставити графічне відображення табличної інформації потрібно в розділі «Вставка» клікнути «Діаграма»;
  • Далі вказати вид графіка;
  • У віконці Ексель надрукувати значення;
  • На слайді повинен відобразитися графік;
READ  Як зменшити масштаб екрану на комп'ютері

Використання аудіо та відеофайлів

Потрібно зробити кілька послідовних кроків:

  • У розділі «Вставка» клікнути «Відео»;
  • Потім вибрати місце розташування ролика (в пам’яті комп‘ютера або на інтернет-сторінці глобальної мережі);
  • Клікнути «Вставити»;
  • Дочекатися повного завершення процесу вставки файлу в слайд;
  • Для вставки звукового файлу необхідно натиснути «Звук» і показати, де він збережений;
  • При необхідності можна задати звучання протягом всієї презентації, клікнувши в розділі «Відтворення» на пункт «Початок» і вказати параметр «Для всіх слайдів»;
  • В меню «Гучність» доступна регулювання відтворення аудіофайлу;

Застосування анімації

Алгоритм дій складається з наступних кроків:

  • Клікнути в лівому меню на значок 1-го слайда, потім клацнути по заголовку в слайді і в меню «Анімація» натиснути на «Додати анімацію»;
  • Потім вказати «Вхід»;
  • Далі поставити ручне поява ефектів або автоматичне із зазначеним інтервалом часу;
  • Аналогічним способом можна задати ефекти для всіх блоків, які перебувають в слайдах презентації;
  • Після цього в цьому ж розділі є оформити і ефектами зникнення;

Як зберегти презентацію і запускати перегляд

Для перегляду потрібно просто клікнути кнопку на клавіатурі «F5» і далі клікаючи на «Пропуск» уважно перегорнути всю презентацію. При виявленні помилок можна виправити їх, клікнувши «Esc», що виведе презентацію з режиму перегляду в режим коригування. Можна налаштувати перегляд в розділі «Показ слайдів», де необхідно клацнути на «Налаштування демонстрації» і ввести параметри відповідно до структури доповіді.

Завершивши процедуру, обов’язково потрібно клікнути на «Зберегти як» і визначити місце для зберігання файлу в комп’ютері.

Після цього можна спокійно закрити файл, а щоб відкрити презентацію знову буде потрібно знайти його в провіднику і запустити, як звичайний файл подвійним кліком мишки.

Як зробити правильну презентацію на комп’ютері?

У даній статті ми постараємося розкрити тему створення правильної презентації на комп’ютері, яка зможе зацікавити і переконати слухачів. Сьогодні наше повсякденне життя важко уявити без комп’ютерних технологій. У сфері бізнесу такі технології відіграють особливу роль, наприклад, недостатньо просто розповісти або написати про свою ідею або бізнес-плані.

Колеги, керівництво і ділові партнери хочуть побачити майбутній проект своїми очима. Для візуалізації бізнес-ідей застосовуються фотографії, графіки, креслення, схеми, кліпи, тривимірні моделі та ін. Погодьтеся, що таке наочне демонстрування значно інформатівней, ніж “сухий” друкований текст. Особливо важливий цей прийом для тих, хто краще сприймає інформацію візуально, а таких людей, на думку вчених, близько 30%, тобто кожен третій. Такий метод демонстрації отримав назву “презентація” і широко використовується в різних сферах: в дизайні, маркетингу, економіки, педагогіки, інженерії та ін.

Презентації незамінні в навчальних процесах, для демонстрації ідей і результатів, порівняльного аналізу.

Виконати створення презентації на PC можна за допомогою програми PowerPoinе. За допомогою якої готується 95% презентацій. Вона входить до складу стандартного офісного пакету Office. Microsoft Office PowerPoint. Проста у використанні, надійна й інформативна програма для реалізації різних презентаційних проектів, що відповідають найвищим вимогам.

Використовуючи PowerPoint можна створити ефективний інструмент для супроводу усній або письмовій презентації. Програма дозволяє створювати графіки, схеми, фото, містить різні спецефекти, дозволяючи зробити запам’ятовується яскравий проект.

Витратити час на вивчення основ програми PowerPoint. Це зробити вигідне вкладення в сферу саморозвитку і освіти, адже виступати з доповідями, промовами і демонстраціями рано чи пізно доводиться всім.

Створення презентації за допомогою PowerPoint (стандартна програма Microsoft)

Програму Power Point ви можете знайти на комп’ютері, скориставшись пошуком Windows.

Найголовніше правило. Презентація не є заміною вашої доповіді або мови, а лише доповнює її, ілюструючи ваші слова і дозволяючи акцентувати увагу на основних тезах. Саме тому спочатку необхідно ретельно продумати план виступу і тільки після цього робити презентацію.

Враховуємо всі деталі презентації!

Найважливіші питання, які необхідно задати собі перед складанням презентації:

  • Яка основна мета моєї презентації?
  • Які особливості матимуть мої слухачі / глядачі?
  • Яка тривалість, і динамічність?

Приступаємо до створення!

Створення презентації починається з запуску програми. Далі, використовуючи опцію “створити слайд”, яка знаходиться в правому куті панелі зверху, вибираємо макет слайда. Цей макет застосовується не тільки до всього презентаційного проекту, але і може бути підібраний індивідуально для кожного слайда.

Важливо! Не розміщуйте на одному слайді відразу кілька блоків разнотипной інформації (фото, текст або схеми). Це відволікає потенційних глядачів, розсіює увагу, що в підсумку призводить до зниження сприйняття вашого виступу.

Використання шаблону!

Для всіх новостворюваних презентацій PowerPoint використовує шаблон презентації. Для його використання необхідно натиснути “Файл” і після відкриття меню вибрати команду “створити”. З’явиться вікно, де будуть відображені “шаблони”. Тут потрібно вибрати “нова презентація”, (2 рази клацнувши мишкою).

Також шаблони для вашої презентації ви зможете вибирати за допомогою команди “встановлені шаблони”, яка відкриває доступ до “класичного” і “сучасного” альбому, “рекламному буклету”, “вікторині” і “презентації на широкому екрані”.

Вибір теми шаблону!

Для того, щоб презентація мала бажаний вид потрібно у вкладці “дизайн” перейти в “теми” і вибрати потрібний документ. Для зміни візуального вигляду ваших слайдів потрібно знайти вкладку “слайди”, виділити потрібні слайди і клацнути, яку ви бажаєте використовувати для обраних слайдів.

Теми, наявні в програмі PowerPoint, є універсальними для презентацій різного типу. Змінювати колір, стиль, додавати ефекти можна за допомогою відповідних кнопок: “ефекти”, “стилі фону” і ін.

Також теми для презентацій можна створювати самостійно, використовуючи свої фотографії, малюнки і рішення.

Важливо! Зверніть увагу, що текст повинен бути контрастним по відношенню до фону, в іншому випадку його буде важко читати. Не варто робити слайди надмірно яскравими, перевантажувати кольором, тому що це шкодить сприйняттю зорових образів. Оптимальне рішення. Використовувати на одному слайді не більше 3-5 кольорів, які добре гармонують між собою, поліпшуючи сприйняття.

Вибір розміру і кольору шрифту?

Програма для створення презентацій PowerPoint від Майкрософт дає можливість змінювати тип, розмір, колір використовуваного для текстових елементів шрифту. Працювати з текстами презентації також просто, як і з документами в Office Word.

Для написання тексту необхідно просто встановити курсор в потрібному місці, наприклад в полі “заголовок” або “текст” і почати друкувати. Щоб вибрати необхідний шрифт потрібно перейти в групу “шрифт”, де вибираються його параметри: розмір, колір, тип.

  • Классифицируйте текст на основний і додатковий. Основний краще будь-яким чином виділити, щоб він ніс максимум інформації слухачам. Виділити основний текст можна розміром, кольором або спецефектом, а також порядком його появи на екрані. Додатковий текст служить для пояснення основного, до нього краще застосувати більш “спокійні” ефекти: менший розмір шрифту, менш насичений колір та ін.
  • Не забувайте про таке поняття, як “читаність”! Текст повинен бути читабельним і простим для сприйняття. Для цього він повинен мати чітку структуру, яка підкреслюється розміром шрифту. Наприклад, для заголовка можна використовувати шрифт розміром 22-30, для підзаголовків. 20-24. Для підписів під таблицями, пояснень, виносок. 8-10. Основний текст зазвичай добре сприймається при розмірі шрифту 14-20.
  • Тема, підзаголовки, основні тези виділяйте жирним або підкресленим шрифтом. Оформляючи коментарі, пояснення, виноски, додаткову інформацію. Курсив.
  • Не забувайте про “принципі шести”: 6 слів в рядку, 6 рядків в одному слайді.
  • Не використовуйте різні шрифти в одному слайді! А краще, використовувати один і той же шрифт для всіх слайдів презентаційного проекту.
  • Не використовуйте складні, незрозумілі, громіздкі шрифти. Кращими варіантами для презентації є Times New Roman, Bookman Old Style, Verdana, Calibri, тобто ті шрифти, які найбільш часто використовуються для створення друкованої продукції.
  • Не перевантажуйте слайд тестовим матеріалом, пам’ятайте, що презентація. Це не заміна вашого виступу!

Краще сто разів побачити!

Щоб зробити свій виступ більш цікавим і аргументованим необхідно в презентації PowerPoint використовувати графіки, схеми, малюнки, інфограмми, колажі та фото. Для розміщення цих елементів потрібно перейти в “ілюстрації” і клацнути по групі. Фотографію або малюнок також можна вставити в презентацію за допомогою традиційних команд. “копіювати” і “вставити”.

Важливо!

  • Зведіть до мінімуму прийом “картинка, обтічна текстом”, тому що таке поєднання вкрай складно для сприйняття. Картинку краще розташувати на окремому слайді, знизу додавши до неї текстову інформацію. У такому випадку зображення буде виглядати цілісним і не перевантаженим.
  • Використовувані фото і малюнки повинні бути високої якості і необхідного розміру. Врахуйте, що при розтягуванні зображення втрачають різкість, що може зіпсувати ефект всієї презентації.

Вставка музичного супроводу!

Для деяких презентацій доречно і навіть бажано використання звукового супроводу. Як вставити музику або звук? Зробити це не складно: потрібно перейти у вкладку “кліпи мультимедіа” і зупинитися на пункті “звук”. З’явиться список команд, в якому потрібно вибрати “звук з файлу”. З’явитися стандартне діалогове вікно, де потрібно буде вказати папку, з якої буде вставлятися звук або музика. Також вказується тип звукового файлу. Після цього вказуємо спосіб відтворення звукового супроводу. Він може бути автоматичний або по команді. Клацання мишкою. Для вибору зайдіть в меню “параметри звуку” та потрібні установки.

Важливо!

  • Слідкуйте за гучністю звуку! Ваша мова повинна бути чутною. Ідеальний варіант. Врахувати акустичні особливості приміщення, де буде відбуватися ваше виступ.
  • Вибирайте спокійну, нейтральну музику. Краще віддати перевагу інструментальної або класичну музику, яка не дратуватиме і відволікати слухачів від вашого виступу. Уникайте ритмічних, нав’язливих мелодій, правда є ситуації, коли доречний саме такий музичний фон.

Показати і зацікавити!

Урізноманітнити презентацію допоможе впровадження анімаційних ефектів, які можна додати до одному або декількох слайдів. Додати анімацію можна, якщо вибрати вкладку з відповідною назвою і перейти в групу “анімація”, а далі відкрити меню “настройка анімації”. Після цього слід клацнути по об’єкту (тексту, схемою, графіком або фото), до якого потрібно додати анімаційний ефект за допомогою кнопки “додати ефект”. Потім потрібно виконати дії по вставці анімаційних ефектів, при цьому ефекти відобразяться в списку “настройка анімації” в тому порядку, в якому вони будуть показуватися в презентації. Змінити швидкість, порядок і напрямок ефектів можна в “зміна ефекту”.

Важливо!

  • Не перевантажуйте презентацію недоречними спецефектами. Велика кількість рухомих об’єктів, сторонніх звуків, анімації дратує слухачів і відволікає від вашого виступу. Краще обмежитися 1-2 спецефектами, які підкреслять значущість інформації, що представляється.
  • Не варто використовувати анімаційні ефекти “просто так” або “для краси”. Вони повинні нести зрозумілу для аудиторії смислове навантаження.

Використовуючи анімаційні спецефекти добре виділяти ключові моменти презентації, робити висновки, підводити підсумки. Найкращий ефект має анімація, заснована на виділенні тексту різними кольорами. Рухомі літери навпаки сприймаються слухачами гірше.

Цікава зміна слайдів!

Переходи від слайда до слайда роблять презентацію більш цілісною і якісною. Щоб додати переходи потрібно вибрати вкладку “переходи”, де клацнувши по ескізу слайда. Тут можна вибрати потрібний ефект для зміни слайдів.

Установка швидкості зміни слайдів здійснюється в групі “перехід до наступного слайду” за допомогою кнопки “швидкість переходу”, де вибирається оптимальна швидкість. Також в групі “зміна слайда” встановлюється порядок зміни: автоматично або вручну по клацанню. Зміну слайдів можна супроводити звуковим ефектом. Для цього необхідно натиснути на вкладку “анімація” і вибрати групу “перехід до наступного слайду”. Там, побачите кнопку “звук переходу”, натиснувши яку ви отримаєте можливість вибрати звуковий файл для супроводу процесу зміни слайдів.

  • Не робіть звуковий супровід переходу слайдів занадто нав’язливим і гучним.
  • Скористайтеся функцією переходу слайдів по клацанню миші. Іноді це зручно. Презентації повністю відповідає вашому виступу, “не біжить” вперед і не відстає.
  • У тексті свого виступу обов’язково відзначте момент, коли необхідно змінити слайд.
  • Якщо показом слайдів керує технічний персонал, то зробіть екземпляр виступу з позначками для них.

Знайомимося з тим, що вийшло!

Презентація створена! Щоб подивитися, що у вас вийшло потрібно натиснути кнопку “показ слайдів”. Якщо в процесі перегляду ви вирішите, що один або кілька слайдів вимагають коректування, то зробити це можна натиснувши “Esc”. Після внесення змін слід зберегти останній варіант.

Важливо! Пам’ятайте, що презентація. Це інструмент, який ілюструє ваш виступ, але не замінює його. Зайва перевантаження презентації яскравими квітами, музичними, звуковими ефектами, анімацією може зіпсувати навіть саму продуману і цікаву мова, відволікаючи від неї слухачів.

Тепер ви можете без проблем самостійно зробити презентацію, використовуючи PowerPoint. Пройшовши всі 10 кроків, ви навчитеся основам створення презентації, але кожен раз, беручись за новий проект, пам’ятайте, що вам належить відкрити ще безліч можливостей цієї програми від компанії Майкрософт.

Пропонуємо подивитися невелику відео-інструкцію про те, як створити презентацію в програмі PowerPoint.

Як зробити презентацію в PowerPoint або десять кроків на шляху до мети

Продумати все до дрібниць!

Не можна забувати, що презентація. Це супровід доповіді або виступу, а ні в якому разі не його заміна. Тому спочатку необхідно розробити концепцію виступу, а потім вже братися за складання презентації.
Для цього постарайтеся відповісти собі на наступні питання:

  • Яка мета використовуваної презентації?
  • Які особливості слухачів?
  • Яка тривалість презентації та плановане ?

Створення презентацій в PowerPoint починається з традиційного запуску програми. Потім за допомогою функції «Створити слайд», розташованої в правому верхньому куті панелі навігації, вибирається макет слайда. Обраний макет можна застосувати не тільки для всієї презентації, а й підібрати для кожного слайда окремо.

Найперше вікно програми Microsoft PowerPoint 2010

  • Не ставте на одному слайді відразу кілька блоків зорової або текстової інформації. Це відволікає, розсіює увагу, погіршує концентрацію.

Для нових презентацій PowerPoint за замовчуванням використовує шаблон презентації. Щоб створити нову презентацію на основі шаблону PowerPoint, треба натиснути кнопку Office і в меню вибрати команду «Створити». У вікні в групі «Шаблони» виберіть команду «Порожні і останні» і двічі клацніть по кнопці «Нова презентація».

Створення нової презентації в PowerPoint

Шаблони для PowerPoint можна вибрати і за допомогою команди «Встановлені шаблони», де знайдете шаблони «Класичний фотоальбом», «Сучасний фотоальбом», «Рекламний буклет», «Вікторина», «Широкоекранна презентація».

Щоб надати презентації PowerPoint бажаний зовнішній вигляд, по вкладці «Дизайн» треба перейти в групу «Теми» і клацнути по потрібній темі документа. Щоб змінити зовнішній вигляд слайдів, на вкладці «Слайди» виберіть потрібні слайди, клацніть правою кнопкою миші, яку потрібно застосувати до цих слайдах, і в контекстному меню виберіть команду «Застосувати до виділених слайдів».

Теми для PowerPoint, зібрані в програмі, універсальні для всіх видів презентацій. А за допомогою кнопок «Кольори», «Ефекти» та «Стилі тла» можна домогтися зміни колірного рішення обраної теми.

Теми для презентації Microsoft PowerPoint можна створити і самостійно, використовуючи власні малюнки і фотографії.

  • Текст повинен контрастувати з тлом, інакше слайд буде погано читаємо.
  • Не слід робити слайди занадто строкатими і розрізненими за колірним рішенням. Це шкодить формуванню нестійких зорових образів.
  • Використання на слайдах трьох-чотирьох кольорів позитивно впливає на концентрацію уваги і покращує сприйняття.

Презентація Microsoft Office PowerPoint дозволяє вибирати і змінювати тип, розмір і колір шрифту. Робота з текстом презентації будується на тих же принципах, що і робота в Microsoft Office Word.

Щоб написати текст, треба поставити курсор в поле «Заголовок слайда» або «Текст слайда», потім на вкладці «Головна» перейти в групу «Шрифт», де вибрати шрифт, його розмір і колір.

  • При розробці презентації важливо враховувати, що матеріал на слайді можна розділити на головний і додатковий. Головний необхідно виділити, щоб при демонстрації слайда він ніс основне смислове навантаження: розміром тексту або об’єкта, кольором, спецефектами, порядком появи на екрані. Додатковий матеріал призначений для підкреслення основної думки слайда.
  • Приділіть особливу увагу такого моменту, як «читаність» слайда. Для різних видів об’єктів рекомендуються різні розміри шрифту. Заголовок слайда краще писати розміром шрифту 22-28, підзаголовок і підписи даних в діаграмах. 20-24, текст, підписи і заголовки осей в діаграмах, інформацію в таблицях. 18-22.
  • Для виділення заголовка, ключових слів використовуйте напівжирний або підкреслений шрифт. Для оформлення другорядної інформації та коментарів. Курсив.
  • Щоб підвищити ефективність сприйняття матеріалу слухачами, пам’ятайте про «принципі шести»: в рядку. Шість слів, в слайді. Шість рядків.
  • Використовуйте шрифт одного назви на всіх слайдах презентації.
  • Для гарної читаності презентації з будь-якої відстані в залі текст краще набирати зрозумілим шрифтом. Це можуть бути шрифти Arial, Bookman Old Style, Calibri, Tahoma, Times New Roman, Verdana.
  • Не виносьте на слайд надмірно багато текстового матеріалу. Через це сприйняття слухачів перевантажується, порушуючи концентрацію уваги.

Краще сто разів побачити!

Для додання презентації PowerPoint наочності і, якщо це необхідно, барвистості на деяких слайдах можна розмістити різні схеми, графіки, фотографії, малюнки, колажі. Для цього по вкладці «Вставка» необхідно перейти в групу «Ілюстрації», клацнувши по обраній групі ілюстрацій. Фотографію або малюнок можна розмістити в презентації, використовуючи вже відомі команди «Копіювати» та «Вставити».

  • Намагайтеся уникати використання слайда «картинка, обтічна текстом». Ілюстрацію краще розмістити на окремому слайді, підписавши під нею основну інформацію. Текст в цьому випадку краще сприймається на слух.
  • Вставляються фотографії або картинки повинні бути хорошої якості і досить великого розміру, інакше при розтягуванні вони втрачають різкість, ніж можуть тільки зіпсувати ефект від презентації.

Презентація Microsoft Office PowerPoint має більш виграшний вигляд, якщо в ній використовується звуковий супровід. Як же в PowerPoint вставити музику? За вкладці «Вставка» перейдіть в групу «Кліпи мультимедіа» і виберіть функцію «Звук». У списку команд, який з’явиться, клацніть «Звук з файлу». У діалоговому вікні вкажіть папку, з якої буде вставлятися музика, і тип звукового файлу. Потім встановіть спосіб відтворення звуку: автоматично або по клацанню. У вкладці «Робота зі звуком» знайдіть групу «Параметри звуку» і встановіть бажані команди.

  • Не переборщити з гучністю звуку, інакше мова буде погано чути.
  • Для музичного супроводу презентації краще вибирати спокійну інструментальну або класичну музику. Це не буде відволікати слухачів від змісту презентації, а тільки додасть емоційності.

Презентацію PowerPoint можна значно урізноманітнити, використовуючи ефекти анімації, які можна додати до будь-якого об’єкта на слайді. Для цього по вкладці «Анімація» перейдіть в групу «Анімація» і відкрийте область завдань «Налаштування анімації». Потім клацніть по тексту або об’єкту, якому потрібно надати анімацію. В області завдань «Налаштування анімації» натисніть кнопку «Додати ефект», а потім виконайте одну або кілька дій по використанню ефектів. Ефекти з’являться в списку «Налаштування анімації» в порядку їх додавання. В поле «Зміна ефекту» можна встановити початок анімації, її напрямок і швидкість.

  • Не слід перенасичувати презентацію спецефектами. Надмірне велика кількість миготливих, які крутяться і скачуть об’єктів, сторонніх звуків, анімаційних картинок відволікає слухачів і заважає їм утримувати увагу на основний зміст виступу.
  • Пам’ятайте, що анімація використовується по мінімуму і лише тоді, коли на ній лежить функціональне навантаження.
  • За допомогою анімації добре виділяти ключові слова, цифри, позначати висновки. Буде краще, якщо анімація налаштована на виділення кольором, а не на різного роду руху букв на екрані.

Переходи між слайдами роблять презентацію PowerPoint більш ефектною. Щоб додати однакові переходи між слайдами презентації, на вкладці «Анімація» щелк¬ніте за ескізом слайда і в групі «Перехід до наступного слайду» виберіть ефект зміни слайдів.

Вибір ефекту переходу на новий слайд ва PowerPoint

Щоб встановити швидкість зміни слайдів, в групі «Перехід до наступного слайду» розкрийте кнопку «Швидкість переходу», а потім виберіть потрібну швидкість. У групі «Зміна слайда» вкажіть порядок зміни: після клацання або автоматично.

До зміни слайдів можна додати і звук. Для цього на вкладці «Анімація» в групі «Перехід до наступного слайду» розкрийте кнопку «Звук переходу» і, щоб додати звук зі списку, виберіть потрібний звук. Щоб додати звук, якого немає в списку, виберіть команду «Інший звук». У вікні, виберіть звуковий файл, який потрібно додати, а потім натисніть кнопку ОК.

  • Не допускайте частого звукового супроводу переходу слайдів.
  • Зміну слайдів презентації PowerPoint зручніше робити по клацанню миші.
  • У тексті виступу зробіть позначки, що вказують на зміну слайда в той чи інший момент мовлення.
  • Краще зробіть два примірники виступу з позначками зміни слайдів: один екземпляр. Собі, а другий. Техніку, керівному показом презентації.

Дивіться, що вийшло!

Робота над слайдами завершена. Щоб переглянути отриману презентацію, в правому нижньому кутку натисніть кнопку «Показ слайдів». Якщо якийсь слайд вимагає коригування, повернутися до слайдів можна, натиснувши кнопку клавіатури «Esc». Після перегляду відкоригованої презентації слід її зберегти.

  • Намагайтеся, щоб презентація своїми спецефектами, яскравими картинками і фотографіями, надмірно яскравим оформленням Не розміщуйте затьмарила виступаючого. Пам’ятайте, що презентація. Це не мета, а засіб в її досягненні.

Як робити презентацію в PowerPoint, ви дізналися за допомогою уроків, які пройшли крок за кроком. Але на цьому уроки PowerPoint не закінчуються. Кожен раз, беручись за створення нової презентації, ви будете відкривати все нові і нові можливості програми Microsoft Office PowerPoint.

Сайт на якому можна скачати пробну версію PowerPoint

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7

В даний час бурхливий розвиток комп’ютерних технологій охопило практично всі сфери людського життя. Сьогодні для успішного виступу вже недостатньо просто розповісти про свою ідею. Слухачі неодмінно хочуть побачити супровідні фотографії, чітко виконані схеми, грамотні креслення, переглянути відеокліп, який перетворить двомірний креслення в тривимірний об’єкт, прослухати відеоролик музичної групи, про яку ведеться мова. Тому в наш час вже важко уявити демонстрацію чого-небудь або навчання без використання презентації. І це не випадково, адже відомо, що людина здатна засвоювати приблизно 10-70% почутого матеріалу, 20-72% того, що побачив, і 65-85% одночасно побаченого і почутого. Презентації стали незамінні в різних сферах діяльності людей: дизайні, маркетингу, педагогіці, коучинг, економіці, інженерії. Використання презентації. Це до певної міри запорука успіху, так як перед усіма учасниками процесу створення відкриваються нові шляхи в розвитку мислення, творчих здібностей, надаються нові можливості для навчання і творчого зростання.

Презентація допомагає в багатьох життєвих ситуаціях, наприклад, при проведенні уроків в школі

Включена до складу офісного пакету Microsoft Office, програма Microsoft Office PowerPoint є простим в освоєнні і дуже потужним інструментом створення привабливих презентацій, що відповідають будь-яким вимогам. За допомогою презентації PowerPoint кожен при бажанні може організувати ефективний супровід свого виступу. А оскільки виступати доводиться всім, то, безумовно, є сенс витратити трохи часу на освоєння цієї програми.

Форми проведення презентації PowerPoint можуть бути дуже різноманітні: виступ, доповідь, демонстрація кінофільму або фотографій, виставка або навіть театралізована вистава. Презентація може бути проста, описова, він може містити графіки і схеми, безліч ілюстрацій, буяти спецефектами. Все залежить від того, наскільки розвинена фантазія і вміння у її творця.

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint

Хочете дізнатися як стабільно заробляти в Інтернеті від 500 в день?
Скачайте мою безкоштовну книгу
= «Як гарантовано заробляти від 500 в день»

Зазвичай презентації роблять в програмі power point, але можна обійтися і без цієї програми. Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint буде розглянуто в цій статті.

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint

Ви запитаєте, хіба таке можливо? Відповідь так, з тим завданням може впоратися не одна програма, а цілих вісім сервісів.

  • Prezi;
  • Slideshare;
  • Powtoon;
  • Windows Movie Maker;
  • Kingsoft Presentation;
  • Libreoffice Impress;
  • Openoffice Impress;
  • Google Presentations.

Тут і зараз будуть докладніше розглянуті всі сервіси, які з успіхом можуть протистояти Power point і навіть перевершують цю програму за своїм функціоналом.

На цих сервісах можна зробити презентації чудової якості, а головне, вони абсолютно безкоштовні. І, що важливо, на цих сервісах можна вільно працювати через Інтернет, тобто, онлайн.

Сервіси для виготовлення презентацій

У далекому 2009 році, з’явився онлайн-сервіс зі створення презентацій, цей сервіс називається Prezi. На цьому сервісі з’явилася можливість не тільки створювати барвисті презентації, а й була реалізована можливість відправляти через інтернет створені на сервісі презентаційні матеріали.

На цьому сервісі, також є можливість завантажити створену презентацію прямо на флешку. І в подальшому показувати презентації на будь-якому комп’ютері. Для того щоб приступити до роботи на сервісі, вам потрібно пройти нескладну реєстрацію і відразу можна працювати.

Slideshare

Другим онлайн-сервісом для створення презентацій є сайт SlideShare. Програма, в якій виготовляються презентації, нагадує ютуб, але це тільки перше враження. Насправді, на сайті SlideShare зібрано величезну кількість презентаційного матеріалу, який можна використовувати для своїх потреб.

Ці ролики можна редагувати і на виході ви отримаєте матеріали зі своїми ідеями, це дуже зручно. Тут є можливість завантажувати на сайт свої, готові презентації. Для цього вам потрібно всього-то натиснути одну кнопку має, назва Upload, і вибрати на комп’ютері файл з презентацією.

Третім у списку розглянемо онлайн-сервіс має, назва PowToon. Цей прекрасний онлайн-сервіс, вийшов у світ в 2012 році і відразу завоював популярність серед користувачів Всесвітньої павутини.

Він по праву займає лідируюче положення серед подібних онлайн-сервісів по створенню презентаційних роликів. На сайті зібрано велику кількість шаблонів, неймовірно виразних персонажів і спеціальних ефектів, використання яких перетворює звичайну роботу в творчість.

Windows Movie Maker

Четвертим у списку стоїть сайт для виготовлення презентацій Windows Movie Maker. Цей онлайн-сервіс дозволяє створювати барвисті фільми, які можна використовувати для просування ваших продуктів.

Такі ролики створюються з фотографій, можна використовувати уривки з відео. У презентацію можна вставляти ефекти, титри, використовувати вашу мову, записану в файл МР3 для закадрового голосу.

Kingsoft Presentation

Наступним сервісом зі створення презентацій, є Kingsoft Presentation. За своїм функціоналом, програма, яка використовується на цьому сервісі схожа з програмою Power point. Інтерфейс програм практично однаковий, функції теж.

Libreoffice Impress

Сервіс LibreOffice Impress, може не тільки замінити програму Power point, але і всім відомий Office Word. Якщо у вас з якихось причин злітає Office Word, Ви з успіхом можете встановити на комп’ютер LibreOffice Impress.

Цей офіс російською мовою, використання абсолютно безкоштовно. У LibreOffice реалізовані ті ж можливості що і в Office Word. Презентації, виготовлені в LibreOffice, успішно відтворюються в програмі Power point і навпаки.

Openoffice Impress

Також заслуговує на повагу сервіс OpenOffice Impress. До речі, з цього сервісу можна скачати і сам офіс, який можна успішно використовувати замість Office Word.

Google Presentations

З успіхом можна створювати презентації на сервісі від Googleа, називається він Google Presentations. Googleовскій онлайн-сервіс дозволяє робити яскраві роботи і якісні відео-презентації. Хоча вибір шаблонів невеликий, але їх можна, при бажанні, довантажити.

Головне, на сервісі є можливість додавати відео з YouTube, редагувати їх на свій смак і колір. Така можливість може тільки порадувати користувачів сервісу від Google.

Як зробити презентацію на комп’ютері Windows 7 без powerpoint, підсумок

Як бачите, можна чудово обходитися без програми Power point, і з успіхом робити барвисті презентації для своїх цілей. У статті були розглянуті вісім онлайн-сервісів. Вам тільки залишається вибрати на свій смак один з сервісів, або використовувати їх все, в своїй роботі.

Ви можете використовувати ці сервіси поряд з програмою по створенню презентацій Power point. Отримані роботи в програмі Power point, можна довантажувати на обраний онлайн-сервіс і продовжити роботу вже на сервісі.

І тоді ваші презентаційні ролики матимуть колосальний успіх. Ви вийдіть на перші позиції, станете справжнім майстром презентацій. Успіхів у цьому цікавому і потрібній справі, перетворюйтеся з любителя на професіонала.

P.S. Прикладаю скріншот моїх заробітків в партнерських програмах. І нагадую, що так заробляти може кожен, навіть новачок! Головне. Правильно це робити, а значить, навчитися у тих, хто вже заробляє, тобто, у професіоналів Інтернет бізнесу.

Як зробити свою презентацію на комп’ютері з текстом

Якщо ви вирішили додати ще більше, наприклад, текстове наповнення, необхідно використовувати спеціальні блоки. Ви можете надрукувати, або зробити копію текстової частини. Розташування блоків швидко змінюється мишкою, простим перетягуванням спеціальної рамки, тому впорається легко.

Як зробити таблиці і графіки

Ці графічні схеми дозволяють наочно відобразити різні процеси. Графік можна додати за допомогою вкладки «Вставка» в верхньому меню. У розділі «Ілюстрації» розташований ярличок діаграм, що відкриває віконце створення. Там вибираєте вид діаграми з наявного асортименту на комп’ютері.

Буде відкрита електронна таблиця, яка допомагає редагувати параметри. Всі зміни будуть відразу відображатися в діаграмі.

Для вставки таблиці використовується та ж вкладка в верхньому меню, що і для створення діаграми. З лівого боку є блок «Таблиця» і така ж кнопочка, що активує віконце конфігурації. Осередки таблички заповнюються так само, як і текстові поля.

Як додаються і оформляються картинки

Найцікавіше, що тематичні зображення дозволять зробити презентацію на комп‘ютері більш інформативною. Краще на одному слайді розміщувати одну картинку, але якісну. Вставляти її можна з тієї ж вкладки, що і діаграму, але тут треба залучати підпункт «Малюнок».

Далі відкриваєте папку з матеріалами і вибираєте потрібний.

Додаємо відео і аудіо на комп’ютері

Мультимедійний контент може бути використаний тільки там, де він буде доречний. Вони будуть незамінні для створення розгорнутого доповіді або пояснення важких тем. Аудіо / відео додається з спецвкладкі «Вставка» в верхньому меню. З правого боку є блок «Кліпи мультимедіа». Після натискання на нього з’являється тип додається файлу. Ви тільки вибираєте потрібний з папки з матеріалами. В результаті буде відкрито повідомлення про те, що програвання ролика починається з відкриттям сторінки.

Додавання анімації для перегортання слайдів

У презентацію краще додавати ефектні переходи. Просто виділяєте в навігаторі необхідну сторінку і переходите в «Анімацію» в меню.

Натиснувши на клавішу «Схема переходу», буде відкрито перелік всього асортименту переходів. Не забувайте, що обраний перехід використовується виключно на виділену сторінку. Для кожної потрібно встановлювати його в ручному режимі.

Спецефекти краще додавати до елементів сторінки. Для цього слід використовувати підпункт «Анімація». Необхідно виділити об’єкт, клікнути по анімації і відзначити «настройка анімації». В результаті буде відкритий перелік можливих варіантів, що дозволяє створювати анімацію.

Як створити презентацію на комп’ютері: кращі способи

Як зробити презентацію на комп’ютері? Зазвичай для цього використовують доступну програму Power Point, адже вона вже знаходиться в пакеті утиліт MS Office. Якщо ви хочете зробити цікаву і якісну роботу, то важливо залучати хороший матеріал. У сьогоднішній публікації розглянемо покрокову повну інструкцію з фото.

Як створити основні сторінки?

Після підготовки матеріалу, отримання плану можна починати створювати презентацію. Вона складається з окремих слайдів. Запускаєте додаток Power Point в Windows 8 або іншому випуску ОС на комп’ютері, і переходите таким шляхом:

Після пройдених кроків виходить звичайний порожній слайд. Міняти послідовність елементів можна через відповідне меню. В першу чергу в навігаторі клікаєте правою кнопкою мишки по обраному слайду. Вибираєте в меню «Макет» і в списку, вибираєте потрібний.

Додаєте ще сторінки. Спочатку вони будуть просто порожні, їх слід оформити. Для цього вибираєте в навігаторі сторінку. Нарешті, у вкладках шукайте «Дизайн».

У розділі «Теми» знаходиться така ж кнопочка, натиснувши на яку, ви відкриєте список доступних. Вибираєте вподобану, і зовнішній вигляд змінюється.

Де брати матеріал?

Перед тим, як зробити презентацію на PC в Windows 7 або іншою версією, необхідно добре підготуватися, щоб результат був максимально змістовним і повним. Будемо розглядати, як зробити слайд-шоу з фотографіями і музикою.

  • По-перше, наповнення текстом. Контент може бути взятий з книг, тематичних друкованих видань, електронних аналогів. Можна, нарешті, скористатися рефератами і доповідями по своїй темі, різними публікаціями на сайтах.
  • По-друге, малюнки, схематичні графіки, діаграми. Найкраще, якщо більша частина вашого змісту буде авторської. Особисті знімки, малюнки стануть відмінним доповненням. Графіки та інші схеми легко креслити самостійно, краще через спецредактори.
  • По-третє, музика і відео. Зробити свою музичну композицію або ролик досить важко і времязатратно. Отже, для економії часу і сил можна скористатися матеріалами з інших ресурсів.

Для коротких виступів не варто робити великі ролики. Необхідно коротко відзначити всю основу, а всі додаткові таблички, текст просто роздати слухачам.

Як переглянути результат на комп’ютері

Якщо ви хочете переглянути те, що вийшло, необхідно тапнуть по клавіші F5 або вибрати потрібний пункт в рядку верхнього меню. Перед тим, як зберегти, слід ввести параметри показу в спеціальному вікні. Налаштування параметрів буде залежати від виду доповіді та плану виступу.

Якщо ви хочете зробити слайд-шоу без Power Point в Windows 10 або в іншому Windows, можна скористатися аналогами, наприклад, Prezi. Kingsoft Presentation (максимально наближений до Поінт), інтерактивної платформою SlideRocket. Веб-додатком Piktochart і іншим.

Ось так легко зробити презентацію на комп’ютері. Під час її створення, не варто забувати, що якість безпосередньо залежить від змістовності матеріалів, тому ретельно готуйтеся.

BETATECH.COM.UA 2021