Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити Принтскрін на iPhone 11

Table of Contents

Скріншот, через екранне меню

Щоб з’явилося меню, дотримуйтесь по кроках:

зробити, iphone

7 Тепер переходимо на те місце, яке потрібно зняти (у мене для прикладу це буде просто головний екран з іконками), потім натискаємо на значок меню, після чого відкриється додаткове меню.

Для готових скріншотів можна зробити красиву рамку в формі iPhone. Для цього існує безкоштовний додаток під назвою “Screenshot. Frame Maker”.

Для iPhone X

В якості підтвердження екран моргне 1 раз, і додатково ви почуєте характерний звук. Всі скріншоти зберігаються в папку з вашими фотографіями.

Тепер розглянемо другий спосіб зробити знімок екрана.

Робимо скрін екрану на iPhone 2-ма способами

Зробити знімок екрана на iPhone дуже просто. У самому смартфоні вже закладена ця опція, причому фото екрану можна зробити 2-ма способами: натисненням кнопок і за допомогою додаткового меню (самого меню на готовому скріншоті видно не буде).

Скріншоти на iPhone можна робити практично при будь-яких завданнях: перегляд SMS повідомлень, на головному екрані з іконками програм, і навіть під час фото / відео зйомки.

Скріншот, натисканням 2-х кнопок

Вам просто потрібно одночасно натиснути клавішу блокування і “HOME”:

Робимо рамку для скриншота в програмі “Screenshot. Frame Maker

Після установки самої програми проробляємо наступні кроки:

3 Відкриється папка з вашими фото, де повинен знаходитися вже готовий скріншот. вибираємо його.

6 Тепер вибираємо, що потрібно зробити з готовим скрін. Я вибрав “Зберегти в папку з фото”.

Ніколи не робив скріншот екрану на iPhone. Тепер буду знати як це робиться. Виявляється. це не так вже й важко. Зазвичай роблю скріншоти на своєму комп’ютері. Для цього у мене стоїть спеціальна програма.

Все так просто, а я мучилася)), до цього у мене були тільки смартфони. Налаштування за допомогою підказок нічого складного із себе її представляє.

Роблю скріншот відео на iPhone 6. У мене крім нижньої і верхньої смуги з мувіплеером весь чорний екран. Що робити?

Тільки що робив скрін YouTube відео і з вбудованої камери. все нормально. Теж iPhone 6. Плеєр стандартний?

Відновлення iPhone з резервної копії

Це найпростіший спосіб перейти від старого iPhone до нового. Все, що вам потрібно зробити. це переконатися, що у вас є недавня резервна копія з існуючого iPhone (або навіть iPad), а потім вказати вашому новому iPhone 11 на цю резервну копію iCloud. Потім він завантажить всі ваші налаштування, додатки, паролі, навіть ваші шпалери. Коли процес буде завершений. це може зайняти деякий час, в залежності від швидкості вашого інтернету і розміру вашої резервної копії. все буде так, ніби ви ніколи не продавали старий iPhone. Навіть ваші вкладки Safari залишаться на місці.

Час створення резервної копії залежить від обсягу інформації на iPhone

Для цього спочатку перейдіть до налаштувань iCloud на вашому iPhone і переконайтеся, що існує недавнє автоматичне резервне копіювання. Якщо немає, просто зробіть нову копію вручну.

Перенести дані з Android на iPhone

Для цього існує програма Move to iOS. Його можуть встановити тільки користувачі пристроїв під управлінням Android. Додаток Move to iOS служить для швидкого перенесення контактів, фотографій та інших даних з пристрою під керуванням Android на пристрій під управлінням iOS. Іншими словами, воно призначене для тих, хто вирішив перейти на iPhone.

Досить завантажити цю програму і слідувати інструкціям

Як налаштувати ваш новий iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 Pro Max

Багато хто віддає перевагу оновлювати свій смартфон в новорічні свята (або дарувати айфони близьким). Але одна справа, якщо перехід відбувається з iPhone XS на iPhone 11 Pro, і зовсім інша, якщо до цього у власника нового смартфона був, наприклад, iPhone SE або iPhone 6. В останні роки процес налаштування iPhone змінився так же сильно, як і самі iPhone. Apple просто робить цей процес більш простим. І налаштувати новий iPhone 11 з нуля нітрохи не складніше, ніж раніше. минули часи ручного копіювання паролів, щоб просто потрапити на домашній екран.

Багато стикаються з труднощами при налаштуванні iPhone. Але все дуже просто

Как ПРОСТО на Айфоне сделать длинный скриншот

Тим не менш, є ще декілька хитрощів, які допоможуть почати швидко користуватися телефоном. Давайте подивимося, як правильно налаштувати ваш новий iPhone.

Автоматична настройка iPhone

Ця фантастична функція з’явилася в iOS 11. Просто піднесіть старі і нові пристрої близько один до одного, коли з’явиться відповідний запит, і автоматична настройка скопіює ваш Apple ID і всі налаштування. Це щось на зразок AirDrop, тільки з однією конкретною метою.

Це вікно з’являється автоматично, як тільки ви піднесете свій новий iPhone

Коли ви запустите свій новий iPhone в перший раз, будь-які знаходяться поблизу пристрою iOS виявлять його і запропонують здійснити налаштування. Новий пристрій покаже на екрані точковий візерунок у вигляді хмари. Просто використовуйте камеру вашого старого пристрою, щоб «відсканувати» цей візерунок як QR-код. Ваш логін iCloud, паролі Wi-Fi і все інше, що вам потрібно, передаються автоматично. Це дійсно вражаюче.

Для використання міграції необхідно мати iPhone з iOS 12.4 і новіше

Якщо немає можливості використовувати камеру поточного iPhone, натисніть «Аутентифікація вручну» і дотримуйтесь інструкцій на екрані. До завершення процесу міграції даних обидва iPhone повинні знаходитися поруч і бути підключеними до джерела живлення.

Що вибрати. iTunes або iCloud?

Ви можете віддати перевагу використовувати резервну копію iTunes замість резервної копії iCloud. Якщо ви зробите це, майте на увазі, що це може зайняти набагато більше часу. Також переконайтеся, що ви встановили прапорець в iTunes, щоб зашифрувати резервну копію.

READ  Чи не працює NFC iPhone x

Якщо у вас швидке інтернет-з’єднання, краще робити відновлення за допомогою iCloud. воно відбувається набагато швидше. В іншому випадку, відновлення iTunes може стати відповідним способом. Не забувайте, якщо ваш Mac працює під управлінням macOS Catalina, вам доведеться використовувати Finder замість iTunes для резервного копіювання та відновлення.

Це три основні способи по налаштуванню вашого нового iPhone. Звичайно, просунуті користувачі напевно вже знають всі тонкощі, але іноді і досвідченим власникам необхідно підглянути ті чи інші моменти, не кажучи про новачків (якщо залишаться питання, відповіді можна знайти в нашому Telegram-чаті). Останніх стане набагато більше після цих свят.

Лонгріди для вас

iPhone SE 2020 вийшов потужним, але суперечливим смартфоном. Розбираємося, чому Touch ID знову актуальний, що спільного між iPhone XR і iPhone SE 2020 року, і за що його варто ненавидіти

Якщо у вас перестав заряджатися iPhone, не поспішайте витрачати купу часу і грошей на його ремонт. Можливо, вам просто потрібно почистити порт зарядки iPhone. Але тут є свої тонкощі. ось, як зробити це правильно.

Ви коли-небудь стирали гроші в пральній машині? А деякі стирають цілі Airpods! І втрачають їх в самих незвичайних місцях. Ось топ історій втрачених Airpods, а заодно парочка Лайфхак, що робити в таких випадках.

Фишка iOS 14, о которой Apple не сказала! Скрытая топ фишка iOS 14!

bono_denis, Ні, не буде. Тиждень тому спокійно переходив з iPhone 3gs (iOS 6.1.6) на iPhone 5s (iOS 12.4.4)

Как сделать скриншот на iPhone 11

Скріншот з допомогою AssistiveTouch

Є метод створення знімків екрану і без використання одночасного натискання фізичних кнопок телефону. функція AssistiveTouch.

 • Зайдіть в Опції. Головні. Універсальний доступ і включіть AssistiveTouch (ближче до кінця переліку). Після включення на дисплеї з’явиться кнопка для відкриття меню Assistive Touch.
 • У розділі «Assistive Touch» відкрийте пункт «Меню верхнього рівня» і додайте кнопку «Знімок екрану» в зручне розташування.
 • При бажанні, в розділі AssistiveTouch. Налаштування дій ви зможете призначити створення скріншота на подвійне або тривале натискання по здалася кнопці.
 • Щоб зробити знімок екрана, використовуйте дію з п.3 або відкрийте меню AssistiveTouch і натисніть на кнопку «Знімок екрану».

На цьому все. Всі виготовлені знімки екрану ви можете відшукати на вашому iPhone в програму «Фотографії» в розділі «Знімки екрана» (Screenshots).

Зробити знімок на iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

Рівно так само, як і на минулих моделях iPhone, де вже немає кнопки «Додому». Щоб зробити знімок екрана на новітній iPhone, необхідно відразу натиснути 2 кнопки. звук сильніше і виключень телефону. Дивіться на зображення.

Усе. Знімок екрану готовий, зараз на вибір є 2 варіанти:

 • Зберегти його в Фотопоток
 • Відредагувати, пізніше вислати кому необхідно через соц мережі і не зберігати, щоб не захаращувати Фото.

Як зробити скріншот екрану на старих iPhone

На старих iPhone, в яких існує кнопка Home, знімок екрана робиться трохи по іншому, ніж в нових. Для цього, необхідно відразу натиснути кнопки Додому і виключення. Дивіться далі опис.

Скріншот на зовсім старих моделях iPhone 5, iPhone 4

Відмінність від наступних моделей в тому, що кнопка ВИКЛ / ВКЛ знаходиться не збоку, а зверху телефону.

А поєднання кнопок той же: одночасне натискання кнопки Home і кнопки Power робить знімок екрана екрану телефону.

Редактор скріншотів (знімків екрану) в iOS 11 на iPhone і iPad: як включити і користуватися

Починаючи з iOS 11 мобільна платформа для iPhone і iPad пропонує новий, більш багатофункціональний метод робити знімки екрану і навіть напихати їх примітками.

З точки зору частин управління процес залишився тим самим: ви натискаєте і протягом секунди відразу утримуєте кнопку «Додому» на передній частині корпусу і кнопку живлення з лівого боку.

Далі з лівому нижньому кутку екрану з’явиться маленька мініатюра, натискання на яку дозволить переглянути знімок екрана.

На екрані з’явиться особливий редактор, за допомогою якого можна обрізати зображення, додавати коментарі до нього, використовуючи маркер, олівець або ручку (доступні 6 кольорів).

Можна додавати цифровий підпис, різні елементи, наприклад кола або стрілки, також виділити певний елемент за допомогою лупи.

Якщо ви не бажаєте редагувати знімок екрана, просто натисніть кнопку «Готово» в верхньому лівому кутку і збережіть його в альбомі з фото, або видаліть його.

iPhone 8 або більш ранні моделі, iPad і iPod touch

Щоб відшукати скріншот, зроблений тільки-тільки, також більш ранні знімки, оберіть «Фото» «Альбоми» і натисніть «Знімки екрана».

Як зробити скріншот на iPhone XS, XR, X

Нові моделі телефону від Apple, iPhone XS, XR і iPhone X, позбулися кнопки «Додому» (яка на минулих моделях задіюється для скріншотів), а тому метод створення трохи змінився.

Багато функцій, які були закріплені за кнопкою «Додому» зараз робить кнопка включення-виключення (на правій грані пристрою), вона ж вживається і для створення знімків екрану.

Щоб зробити знімок екрана на iPhone XS / XR / X натисніть відразу кнопку включення / виключення і кнопку надбавки гучності.

Не завжди це вдається зробити з першого разу: зазвичай простіше тиснути кнопку зростання гучності на частку секунди пізніше (тобто не зовсім відразу з кнопкою включення), також, якщо дуже довго тримати кнопку вкл / викл то може запуститися Siri (її пуск призначений на утримання цієї кнопки).

Якщо у вас раптом нічого не виходить, ще є один метод створення скріншотів, що підходить і для iPhone XS, XR і iPhone X. AssistiveTouch, описуваний далі в цій анотації.

Скріншот, натисканням 2-х кнопок

Для вас просто необхідно відразу натиснути кнопку блокування і “HOME”:

Як зробити скріншот на iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max

Ви поміняли свій iPhone 6s, iPhone 7 або iPhone 8 на новенький iPhone 11 Pro або iPhone 11 Pro Max? Ласкаво просимо в новий світ Face ID і навігації жестами. Ви не будете сумувати за кнопці Home на iPhone 11 Pro до тих пір, поки не спробуєте зробити скріншот.

Спосіб зробити скріншот на iPhone 11 Pro не такий, як на старих моделях. Якщо у вас був iPhone X, iPhone XS або iPhone XR, ви вже знайомі з новим способом. В іншому випадку, ми розповімо про нього нижче.

Як зробити скріншот на iPhone 11 Pro

Одночасно затисніть кнопку Збільшення гучності і Бічну кнопку на своєму iPhone 11 Pro / Pro Max. Як тільки ви відпустите кнопки, буде зроблений скріншот.

Ви почуєте характерний звук, а в нижньому лівому кутку екрана з’явиться превью скриншота. Натисніть його, щоб обрізати і відредагувати скріншот.

Щоб відключити звук скриншота, просто відключіть звук на iPhone.

Щоб відразу поділитися скріншотом, затисніть його превью. Ви також можете змахнути це превью з екрану, та скріншот просто збережеться в додатку Фото.

Як зробити скріншот через Assistive Touch

Зробити скріншот на iPhone 11 Pro можна навіть однією рукою, але для цього потрібно налаштувати функцію Assistive Touch.

Відкрийте додаток Налаштування та зайдіть в Основні. Універсальний доступ. Assistive Touch. Тут натисніть на перемикач поряд з Assistive Touch. На екрані з’явиться напівпрозора кнопка Assistive Touch.

Натисніть Меню верхнього рівня, виберіть іконку із зіркою, а потім Знімок екрану. В меню Assistive Touch буде додана можливість робити скріншот. Ви також можете замінити стандартні дії на інші.

Тепер ви в будь-який момент можете зробити скріншот однією рукою, вибравши значок скриншота в меню Assistive Touch.

Всі свої скріншоти ви знайдете в альбомі «Знімки екрана» в додатку Фото. Цей альбом створюється автоматично, і всі зроблені вами скріншоти з’являються там.

Як зробити скріншот на iPhone 11

Ви поміняли свій iPhone 6s, iPhone 7 або iPhone 8 на новенький iPhone 11? Ласкаво просимо в новий світ Face ID і навігації жестами. Ви не будете сумувати за кнопці Home на iPhone 11 до тих пір, поки не спробуєте зробити скріншот.

Спосіб зробити скріншот на iPhone 11 не такий, як на старих моделях. Якщо у вас був iPhone X, iPhone XS або iPhone XR, ви вже знайомі з новим способом. В іншому випадку, ми розповімо про нього нижче.

READ  Як подивитися фото з iPhone на ПК

Як зробити скріншот на iPhone 11

Одночасно затисніть кнопку Збільшення гучності і Бічну кнопку на своєму iPhone 11. Як тільки ви відпустите кнопки, буде зроблений скріншот.

Ви почуєте характерний звук, а в нижньому лівому кутку екрана з’явиться превью скриншота. Натисніть його, щоб обрізати і відредагувати скріншот.

Щоб відключити звук скриншота, просто відключіть звук на iPhone.

Щоб відразу поділитися скріншотом, затисніть його превью. Ви також можете змахнути це превью з екрану, та скріншот просто збережеться в додатку Фото.

Як зробити скріншот через Assistive Touch

Зробити скріншот на iPhone 11 можна навіть однією рукою, але для цього потрібно налаштувати функцію Assistive Touch.

Відкрийте додаток Налаштування та зайдіть в Основні. Універсальний доступ. Assistive Touch. Тут натисніть на перемикач поряд з Assistive Touch. На екрані з’явиться напівпрозора кнопка Assistive Touch.

Натисніть Меню верхнього рівня, виберіть іконку із зіркою, а потім Знімок екрану. В меню Assistive Touch буде додана можливість робити скріншот. Ви також можете замінити стандартні дії на інші.

Тепер ви в будь-який момент можете зробити скріншот однією рукою, вибравши значок скриншота в меню Assistive Touch.

Всі свої скріншоти ви знайдете в альбомі «Знімки екрана» в додатку Фото. Цей альбом створюється автоматично, і всі зроблені вами скріншоти з’являються там.

Як зробити скріншот на iPhone 12, 11, XS, XR, X, 8, 7 і інших моделях

Якщо вам потрібно зробити знімок екрана (скріншот) на вашому iPhonе для того щоб поділитися з кимось або інших цілей, зробити це не складно і, більш того, існує більше одного способу для створення такого знімка.

У цій інструкції. докладно про те, як зробити скріншот на всіх моделях Apple iPhone, включаючи iPhone 12, 11, XS, XR і X. Ці ж способи підійдуть і для створення знімка екрана на планшетах iPad. Див. Також: 3 способи запису відео з екрану iPhone і iPad.

Створення знімка екрана на iPhone 8, 7, 6s та інших

Для створення скріншоту на моделях iPhone з кнопкою «Додому» досить натиснути одночасно кнопки «вкл-викл» (на правій грані телефону або вгорі на iPhone SE) і кнопку «Додому». це спрацює і на екрані блокування і в додатках на телефоні.

Також, як і в попередньому випадку, якщо у вас не виходить одночасне натискання, спробуйте натиснути і утримувати кнопку вкл-викл, і через частку секунди натиснути кнопку «Додому» (особисто у мене так виходить простіше).

Як зробити скріншот на iPhone 12, 11, XS, XR, X

Нові моделі телефону від Apple, iPhone 12, 11 XS, XR і iPhone X, позбулися кнопки «Додому» (яка на попередніх моделях задіюється для знімків екрану), а тому спосіб створення злегка змінився.

Багато функцій, які були закріплені за кнопкою «Додому» тепер виконує кнопка включення-виключення (на правій грані пристрою), вона ж використовується і для створення скріншотів.

Щоб зробити скріншот на iPhone XS / XR / X натисніть одночасно кнопку включення / виключення і кнопку збільшення гучності.

Не завжди це вдається зробити з першого разу: зазвичай простіше натискати кнопку збільшення гучності на частку секунди пізніше (тобто не зовсім одночасно з кнопкою включення), також, якщо занадто довго тримати кнопку вкл / викл то може запуститися Siri (її запуск призначений на утримання цієї кнопки).

Якщо у вас раптом нічого не виходить, є ще один спосіб створення знімків екрану, відповідний і для iPhone 12, 11, XS, XR і iPhone X. AssistiveTouch, описуваний далі в цій інструкції.

Скріншот з допомогою AssistiveTouch

Є спосіб створення скріншотів і без використання одночасного натискання фізичних кнопок телефону. функція AssistiveTouch.

 • Зайдіть в Настройки. Основні. Універсальний доступ і включіть AssistiveTouch (ближче до кінця списку). Після включення на екрані з’явиться кнопка для відкриття меню Assistive Touch.
 • У розділі «Assistive Touch» відкрийте пункт «Меню верхнього рівня» і додайте кнопку «Знімок екрану» в зручне розташування.
 • При бажанні, в розділі AssistiveTouch. Налаштування дій ви можете призначити створення знімка екрана на подвійне або довге натискання по з’явилася кнопці.
 • Щоб зробити скріншот, використовуйте дію з п.3 або відкрийте меню AssistiveTouch і натисніть на кнопку «Знімок екрану».

На цьому все. Всі зроблені скріншоти ви зможете знайти на вашому iPhone в програму «Фотографії» в розділі «Знімки екрана» (Screenshots).

Як зробити скріншот всієї сторінки на iPhone з iOS 13

До iOS 11 скріншоти на iPhone і iPad були просто скриншотами. Штатні засоби операційної системи не дозволяли обрізати їх, виділяти потрібні фрагменти і взагалі будь-яким чином редагувати. Але з появою редактора скріншотів робота зі знімками екрана стала куди більш продуктивною і до теперішнього моменту майже не викликала нарікань. Однак з виходом iOS 13 Apple довела, що немає межі досконалості, вмонтувавши в ОС ще більш просунутий інструментарій для роботи з скріншот.

Важливим нововведенням iOS 13 стала можливість створення перегортувалися скріншотів. Вони зберігаються в форматі PDF, а не PNG, але при цьому дозволяють захопити не тільки видиму частину екрану, але і ту, яка виходить за його межі. Це дуже зручно, наприклад, якщо потрібно заскріншотіть відкриту веб-сторінку або діалог в месенджері цілком, але не хочеться виключати з скріншоту важливі повідомлення, які були написані вже давно.

Скріншот, через екранне меню

Щоб з’явилося меню, дотримуйтесь по кроках:

7 Тепер переходимо на те місце, яке потрібно зняти (у мене для прикладу це буде просто головний екран з іконками), потім натискаємо на значок меню, після чого відкриється додаткове меню.

Для готових скріншотів можна зробити красиву рамку в формі iPhone. Для цього існує безкоштовний додаток під назвою “Screenshot. Frame Maker”.

Якщо не працюють кнопки

Ситуації бувають різні і якщо раптом, у вас з якоїсь причини не працює хоча б одна з потрібних кнопок, ви вже не зможете зробити скріншот.

Але вихід із ситуації є і називається він AssistiveTouch. Якщо коротко, на екрані з’являється кнопка Home, де можна знайти потрібний для нас функціонал.

 • Включаємо AssistiveTouch. Налаштування. Основні. Універсальний доступ. AssistiveTouch;
 • Робимо скрін. Натискаємо на цю кнопку. Апарат. Ще. Знімок екрана.

Далі вже все по-старому. Якщо раптом захочеться відключити цю функцію, то повертаємося до першого пункту інструкції.

Для iPhone X

В якості підтвердження екран моргне 1 раз, і додатково ви почуєте характерний звук. Всі скріншоти зберігаються в папку з вашими фотографіями.

Тепер розглянемо другий спосіб зробити знімок екрана.

Як зробити скріншот на iPhone 11

Одночасно затисніть кнопку Збільшення гучності і Бічну кнопку на своєму iPhone 11. Як тільки ви відпустите кнопки, буде зроблений скріншот.

Ви почуєте характерний звук, а в нижньому лівому кутку екрана з’явиться превью скриншота. Натисніть його, щоб обрізати і відредагувати скріншот.

Щоб відключити звук скриншота, просто відключіть звук на iPhone.

Щоб відразу поділитися скріншотом, затисніть його превью. Ви також можете змахнути це превью з екрану, та скріншот просто збережеться в додатку Фото.

Як зробити скріншот через Assistive Touch

Зробити скріншот на iPhone 11 можна навіть однією рукою, але для цього потрібно налаштувати функцію Assistive Touch.

Відкрийте додаток Налаштування та зайдіть в Основні. Універсальний доступ. Assistive Touch. Тут натисніть на перемикач поряд з Assistive Touch. На екрані з’явиться напівпрозора кнопка Assistive Touch.

Натисніть Меню верхнього рівня, виберіть іконку із зіркою, а потім Знімок екрану. В меню Assistive Touch буде додана можливість робити скріншот. Ви також можете замінити стандартні дії на інші.

Тепер ви в будь-який момент можете зробити скріншот однією рукою, вибравши значок скриншота в меню Assistive Touch.

Всі свої скріншоти ви знайдете в альбомі «Знімки екрана» в додатку Фото. Цей альбом створюється автоматично, і всі зроблені вами скріншоти з’являються там.

Чи не пропускайте новини Apple. підписуйтесь на наш Telegram-канал, а також на YouTube-канал.

Як створити знімок екрана на iPhone 7, 8, X, XR, XS Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE 2020 і інших моделях

Нам постійно доводиться зберігати і ділитися інформацією: відправляти будь-які реквізити, фрагменти листування, карти проїзду до потрібних місць і т.д. У всіх цих випадках може знадобитися створити скріншот, тому важливо знати, яким поєднанням клавіш він робиться.

READ  Як зробити WhatsApp як на iPhone

У цій інструкції будуть розглянуті способи створення скріншота на старих і нових моделях iPhone з фізичної кнопкою Home (iPhone SE, 6, 6S, 7, 8, SE 2020 і інших) і на iPhone останніх поколінь (iPhone X, XR, XS та XS Max. а також iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max).

Перш, ніж перейти до прочитання статті, зверніть увагу, що на сайті опубліковані і інші корисні інструкції для власників пристроїв під управлінням iOS:

Як зробити скріншот на iPhone SE 2020 року, 8, 7, 6S, 6, SE і на більш старих моделях

Щоб створити знімок екрана, потрібно одночасно коротко натиснути і потім відпустити 2 кнопки: «Додому» і клавішу блокування (на iPhone SE, 5S, 5, 4S і 4 вона розташована на верхній межі, на iPhone SE 2020 року, 8, 7, 6S і 6. на правій).

Ви почуєте характерний звук, схожий на клацання затвора камери, а екран на частки секунди стане білим. Після цього в лівому нижньому кутку екрану з’явиться мініатюра створеного скріншота.

Якщо по ній клікнути, відкриється вбудований графічний редактор. Ви зможете обрізати скрін, додати малюнок, текст або рамку, а також відправити зображення через будь-який месенджер або за допомогою програми «Повідомлення». Щоб зберегти відредаговане зображення, клікніть по кнопці «Готово», розташованої в лівому верхньому кутку, і виберіть «Зберегти в Фото».

Якщо вам не потрібно редагувати скріншот, не натискайте на його мініатюру. Через кілька секунд вона пропаде з екрану.

В обох випадках скріншот збережеться в пам’яті пристрою і буде доступний в додатку «Фото» в розділах «Все фото» і «Знімки екрана».

Як виконати скріншот за допомогою AssistiveTouch

AssistiveTouch. це спеціальна функція iOS, активація якої виведе на екран сенсорну «плаваючу» кнопку. При натисканні цієї кнопки буде розкриватися меню, що складається з одного або декількох (за замовчуванням 6, максимум 8) пунктів. У меню можна додати різні опції: запуск Apple Pay, виклик Siri, регулювання гучності, а також захоплення зображення з екрану.

Щоб включити AssistiveTouch, зайдіть в «Налаштування», перейдіть в розділ «Основні» і відкрийте підрозділ «Універсальний доступ». Потім виберіть «AssistiveTouch» і активуйте верхній тумблер.

На екрані відразу ж відобразиться напівпрозора сенсорна кнопка. Її можна перемістити в будь-яку точку на дисплеї, що межує з краєм екрану. По кліку на кнопку розкриється меню, що складається з 6 пунктів, але за замовчуванням серед них не буде опції «Знімок екрану». Щоб внести цей пункт в меню, відкрийте «Меню верхнього рівня» і додайте ще один слот або клацніть по значку непотрібної опції і замініть його на «Знімок екрану».

Тепер, щоб зробити скрін, досить торкнутися AssistiveTouch і клікнути по іконці «Знімок екрану».

Також, при бажанні, ви зможете призначити створення скріншота на подвійне торкання або довге натискання AssistiveTouch.

Створення скриншота на iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR і X

В сучасних безрамкових iPhone відсутня фізична кнопка Home, тому для iPhone 11 і інших сучасних моделей розробники Apple придумали нову комбінацію клавіш. Щоб відобразити зображення з екрану, одночасно натисніть і відразу ж відпустіть клавішу блокування і кнопку збільшення гучності.

В іншому процес створення скріншота на безрамкових iPhone нічим не відрізняється від такого на старих моделях. Спочатку прозвучить клацання, а дисплей на частки секунди побіліє. Потім в нижньому лівому кутку з’явиться мініатюра створеного знімка екрана. Ви зможете відразу його відредагувати або зберегти зображення без змін. Щоб переглянути знімок, відкрийте програму «Фото» і перейдіть в один з розділів: «Все фото» або «Знімки екрана».

Як відредагувати скріншот

Змінити його екрану можна не тільки до збереження, а й після, причому програмних можливостей для постпродакшна в iOS набагато більше.

Щоб відредагувати скріншот, відкрийте його в програмі «Фото» і клацніть на кнопці «Правити». Ви потрапляєте у вбудований редактор, за допомогою якого можна обрізати і повернути зображення, додати один з доступних фільтрів, а також відрегулювати яскравість, контрастність і інші параметри.

А якщо ви хочете домалювати малюнок, додати текст, лупу або рамку, клікніть по трьом точкам в правому нижньому кутку і виберіть пункт «Розмітка». Відкриється ще один редактор, в якому будуть доступні всі перераховані вище функції.

Відправка знімка екрана з iPhone на PC

Існує кілька способів відправити зображення з iPhone на комп‘ютер «по повітрю», але самим універсальним і раніше є варіант з використанням Lightning-кабелю.

Насамперед розблокуйте iPhone і підключіть його до комп’ютера через USB. На екрані смартфона з’явиться запит «Довіряти цьому комп’ютеру?». виберіть «Довіряти» і при необхідності введіть код-пароль до пристрою.

Скріншоти, як і інші мультимедійні дані, зберігаються на iPhone шляхом: «Internal Storage» ( «Внутрішнє сховище») → «DCIM» → в одній з внутрішніх папок, назва якої може відрізнятися в залежності від пристрою і версії iOS. Наприклад, на iPhone 6 під керуванням iOS 12.1.4 папка називається «106APPLE». Відкрийте її за допомогою провідника і скопіюйте потрібні зображення на комп’ютер.

Якщо за допомогою кабелю Lightning не вдається скинути знімки екрану з iPhone на PC (наприклад, через те, що на комп’ютері зламаний порт USB), налаштуйте імпорт зображень в iCloud або Google Фото, або завантажте потрібні скріншоти на Google Диск. А якщо і на смартфоні, і на комп’ютері встановлений Telegram, скористайтеся наступним Лайфхак:

Торкнутися ззаду в iOS 14, як зробити скріншот на iPhone 11 подвійним стуком по кришці

Деякі досвідчені користувачі і бета-тестери iOS 14 вже помітили, що в меню налаштувань додали функцію прив’язки дій при торканні з боку логотипу і камери iPhone Торкнутися ззаду, що, шляхом нехитрих налаштувань, дозволить зберігати скріншоти дворазовим стуком пальця по тильній стороні iPhone.

Функцію Торкнутися ззаду, або Back Tap в оригінальній американської локалізації, помітили ще в першій бета iOS. Офіційна підтримка заявлена ​​для iPhone 8, 8 плюс і старших моделях компанії. На iPhone 7 і ранніх моделях цей параметр наш редактор не знайшов.

У фінальному публічному релізі функція налаштовується для дюжини популярних завдань і не обмежується одними лише скриншотами, але наша редакція знайшла для себе створення скріншотів найбільш практичним застосуванням використання Back Tap.

Тому сьогодні розглянемо нову функцію на прикладі призначення скріншотів, але можете не наслідувати наш приклад, а задати інші функції при активації Back Tap. Кроки активації ідентичні.

Які дії рекомендуємо призначити на функцію Торкнутися ззаду в iOS 14

Крім скріншотів, наша редакція полюбила використовувати Back Tap в таких завданнях: запуск Siri постукуванням, перехід на екран повідомлень подвійним тапом або перехід в беззвучний режим потрійним тапом.

Для досвідчених користувачів ж рекомендуємо створити власні Швидкі команди в однойменному вбудованому додатку або скористатися готовими командами встановлених для користувача програм з AppStore.

Не забудьте, що c оновленням до iOS 13 призначені для користувача, так і заводські Команди встановлених додатків тепер в одному і тому ж місці. в додатку Швидкі команди.

Мої команди розташовані в списку вибору дій Торкнутися ззаду. З чого випливає, що можна як призначити стандартні функції iOS, так і оригінальні призначені для користувача функції під специфічні завдання.

Зауважимо, що апаратний сенсор для активації Back Tap може некоректно функціонувати або не спрацювати зовсім при постукуванні по кришці, якщо iPhone в товстому чохлі. Цей момент стосується чохлів сторонніх виробників, де глибина конструкції варіюється модель до моделі.

BETATECH.COM.UA 2022