Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Як зробити Принтскрін на ноутбуці HP

Table of Contents

Безкоштовний спосіб запису екрану на ноутбуці HP

Коли ви шукаєте інструмент для запису екрану, безкоштовні завжди можуть бути вашим першим вибором. З огляду на, що тут, в першій частині, ми хотіли б рекомендувати Безкоштовний онлайн рекордер екрану для тебе. Незалежно від того, чи працює на вашому ноутбуці HP Windows 10 або Windows 7/8, ви можете покластися на нього для захоплення екрану вашого ноутбука.

Крок 1 Відкрийте браузер і перейдіть на офіційний сайт цього безкоштовного онлайн-рекордера екрану.

зробити, принтскрін, ноутбуці

Крок 2 Натисніть Почати запис Кнопка, щоб встановити невелику пускову установку для запису екрану вашого ноутбука HP.

Крок 3 Тепер ви можете налаштувати область запису екрану відповідно до ваших потреб. Потім натисніть на REC кнопка, щоб почати захоплення вмісту екрану вашого ноутбука HP.

Крок 4 Коли запис закінчиться, ви можете натиснути на Зупинити значок, щоб завершити процес. Після цього ви можете переглядати захоплене відео. Файл записи екрану буде збережений у форматі MP4 за замовчуванням.

Професійний спосіб запису екрану на ноутбуці HP (Windows 10/8/7)

За допомогою перших двох способів ви можете легко записувати екран на своєму ноутбуці HP. Якщо ви хочете вільно регулювати область записи і знімати екран з більш високою якістю, вам слід спробувати Screen Recorder, Він має можливість знімати відео високої якості навіть до 4K UHD. Крім того, він оснащений безліччю функцій редагування, які допоможуть вам безпосередньо редагувати записаний файл після запису. Наступне керівництво покаже вам, як зробити запис екрану на ноутбуці HP за допомогою цього програмного забезпечення для запису.

172 ,896 завантажити

6 способов сделать скриншот экрана на ноутбуке

 • Захоплюйте будь-які відео, аудіо та інші дії на екрані ноутбука HP.
 • Запишіть екран ноутбука HP з повним екраном, активним вікном або призначеним для користувача регіоном.
 • Захоплення звуку з системної звукової карти, мікрофону або обох.
 • Відредагуйте записаний файл і збережіть його в форматі MP4, MOV, FLV, MP3, AAC, M4A і т. Д.

Крок 1 Виберіть версію для Windows безкоштовно встановіть і запустіть її на своєму комп’ютері HP. Для запису екрану на ноутбуці HP ви можете вибрати Відеомагнітофон функцію.

Крок 2 Коли ви входите в вікно Video Recorder, ви можете налаштувати різні параметри відео і аудіо записи. Ви можете вибрати джерело аудіозаписи з системного аудіо або мікрофона. Крім того, ви можете вибрати знімок екрана з усім екраном або призначеним для користувача регіоном в залежності від ваших потреб.

Крок 3 Після всіх цих операцій ви можете натиснути на REC кнопка, щоб почати запис екрану на ноутбуці HP. Вам надається повний контроль над процесом запису. Ви можете легко призупинити або зупинити запис. Під час процесу вам дозволено редагувати відео і додавати до нього текст, косильною волосіні, стрілки і спеціальні мітки.

Крок 4 Ви можете переглянути захоплений файл і відредагувати його. Якщо ви задоволені записаним файлом, ви можете натиснути на знижка кнопка, щоб зберегти його на вашому комп’ютері. Запис екрану буде збережена в форматі MP4 за замовчуванням.

Цей рекордер екрану ноутбука HP дозволяє знімати екран як на PC з Windows 10/8/7, так і на Mac. Більш того, він дозволяє вам записувати тільки звукову доріжку і зробити знімок екрана, Просто безкоштовно скачайте його і спробуйте.

простих способи запису екрану на ноутбуці HP [вирішено]

Під час щоденного використання ноутбука у вас може часто виникати потреба в запису екрану. Наприклад, вам потрібно захопити вміст екрану, щоб зробити навчальне відео або швидко висловіть свою ідею. Як користувач HP чи знаєте ви як подивитися запис на ноутбуці HP?

На щастя, в Інтернеті є велика кількість інструментів для запису екрану, які можуть допомогти вам екран записи на ноутбуці HP, В разі, якщо ви не знаєте, який з них використовувати, тут, в цьому пості, ми хотіли б поділитися 3 простими у використанні пристроями запису з екрану для запису екрану на вашому ноутбуці HP.

Як зробити запис екрану на ноутбуці HP з Game Bar (Windows 10)

Ви повинні знати, що Windows 10 поставляється з функцією Game Bar, яка допоможе вам записувати відеоігри. Якщо ваш комп’ютер HP працює під управлінням Windows 10, ви можете переглядати записи на ноутбуці HP за допомогою ігрової панелі.

Крок 1 Натисніть кнопку Windows і клавішу G на клавіатурі, щоб відкрити панель ігор. Вам необхідно встановити прапорець Так це гра.

Крок 2 Перед записом ви можете включити / вимкнути мікрофон і налаштувати інші параметри відповідно до ваших потреб.

Крок 3 Натисніть запис кнопку, щоб почати запис екрану на вашому ноутбуці HP. Якщо ви хочете зупинити запис, ви можете натиснути кнопку Стоп.

Крок 4 Після запису захоплені файли будуть автоматично збережені в / Відео / Захоплює папки. Ви можете переглянути файл запису екрану там.

Game Bar надає простий спосіб запису екрану на комп‘ютер. Якщо ви використовуєте ноутбук Windows 10 HP, ви можете покластися на нього, щоб зробити запис екрану. Одна річ, яку ви повинні турбувати, це те, що Game Bar захопить весь екран вашого ноутбука HP. Ви не можете налаштувати область запису екрану.

Часті питання про те, як зробити запис екрану на ноутбуці HP

Питання 1. Як робити скріншоти на ноутбуці HP?

Ви можете зробити звичайний знімок екрана на своєму комп’ютері HP. Ви можете просто натиснути клавішу PrtSc або клавіші Alt PrtSc, щоб захопити весь екран вашого ноутбука HP. Після цього вам потрібно вставити його в Paint або PhotoShop для збереження скріншота.

Питання 2. Чи є в Windows 10 вбудований рекордер екрану?

Як уже згадувалося вище, в Windows 10 є вбудована утиліта запису екрану під назвою Xbox Game Bar. Він в основному призначений для захоплення вашої відеоігри. Ви можете покластися на нього, щоб записати екран вашого комп’ютера з Windows 10.

Якщо ви використовуєте Mac і хочете записати свій екран Mac, ви можете покластися на вбудований медіаплеєр і записуючий пристрій екрану QuickTime Player. Він пропонує високоякісний і стабільний екран і запис звуку на Mac.

Прочитавши цей пост, ви можете дізнатися більше інформації про Google Slides. Ми даємо вам докладний посібник про записування голос на Google Slides, Більш того, ви розповісте, як додати свій голос або інші аудіофайли в Google Slides. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, ви можете залишити нам повідомлення в коментарі.

Рейтинг: 4.9 / 5 (на основі голосів 77) Підпишіться на нас в

Який найкращий безкоштовний рекордер екрану? Вам потрібно зробити знімок екрана на PC з Windows 10/8/7 або Mac, але ви не знаєте, яке безкоштовне програмне забезпечення для запису екрану слід використовувати? У цьому пості представлений список з 10 кращих безкоштовних диктофонів з аудіо на вибір.

Який найкращий музичний диктофон? Як я можу записати свій голос поверх музики? У цьому пості показано 5 чудових музичних програм для запису голосу, які допоможуть вам захопити ваш голос під час відтворення музики.

Коли вам потрібно записати кілька вражаючих відеоблогів, ви можете знайти 4 кращих записуючого пристрою і редактора відеоблогів для запису і редагування вражаючих відеоблогів з цієї статті.

Aiseesoft Screen Recorder. краще програмне забезпечення для запису екрану, що дозволяє захоплювати будь-які дії, такі як онлайн-відео, дзвінки з веб-камери, гра на Windows / Mac.

Як на ноутбуці HP зробити скріншот екрану

Завдяки своїй продуктивності і високій якості ноутбуки HP займають лідируючі позиції серед інших комп’ютерів, доступних на ринку. Знімок екрану на ноутбуці HP може здатися складним, якщо ви не знаєте, як це зробити. Для цього є як мінімум три способи, кожен з яких однаково гарний.

READ  Налаштування підсвічування клавіатури на ноутбуці Asus

Як на ноутбуці HP зробити скріншот екрану

Використання сполучень клавіш

На клавіатурі більшості комп’ютерів є спеціальна клавіша для створення скріншотів екрану і HP не виняток. Вона за замовчуванням розташована в правому верхньому куті. Отже, виконайте наступні дії, щоб зняти екран на ноутбуці HP, використовуючи клавіатуру. Це один найпростіших способів зробити скріншот.

Однак з його допомогою ви можете відобразити лише екран цілком або ж активне вікно, ви не зможете вибрати область збереження вручну. Але це не так страшно, будь скріншот можна з легкістю обрізати в будь-якій програмі редагування зображень, який в будь-якому випадку доведеться використовувати для збереження скріншота.

Скріншот екрану робиться натисканням кнопки «PrtSc»

Відкрийте на екрані вікно, яке ви хочете відобразити. Один раз натисніть клавішу «PrtSc» на клавіатурі. При натисканні знімок автоматично зберігається в буфері обміну комп’ютера. Слід зазначити, що при натисканні «PrtSc» на клавіатурі, він запам’ятовує і копіює все, що знаходиться на екрані, тобто екран цілком. Якщо вам потрібно зафіксувати тільки активне вікно, то, що ви використовуєте в даний момент, використовуйте поєднання клавіш: «AltPrtSc».

Для скриншота активної області використовуємо поєднання клавіш «AltPrt Sc»

Примітка! Якщо вам потрібно вставити зроблений скріншот в документ Word або будь-який інший текстовий або графічний редактор. ви вже можете зробити це. У цьому випадку другий і третій крок вам не знадобляться.

Відкрийте будь-яку програму для малювання на своєму ноутбуці. Для цієї мети підійде навіть Paint. Ви побачите біле порожнє поле. Саме туди потрібно вставити знімок екрана.

У меню «Пуск» відкриваємо програму Paint Натискаємо в розділі «Буфер обміну» кнопку «Вставити» або поєднання клавіш «CtrlV»

Коли скріншот з’явиться у вікні паинт, збережіть його як звичайне зображення.

Що б зберегти скріншот, натискаємо на значок дискети або поєднання клавіш «CtrlS»

Примітка! Деякі ноутбуки HP не створюють скріншот при простому натисканні «PrtSc». Так що, вам доведеться натиснути або «FnPrtSc», або «AltPrtSc». Потім також виконайте крок 2, щоб зберегти зображення.

Якщо цей спосіб не працює, не сумуйте, так як є і інші способи вирішення вашої задачі. Просто переходите до наступного рішення.

Використання віджета «Ножиці»

Інструмент «Ножиці» доступний за умовчанням в Windows 7 і пізніших версіях. Це приголомшливе безкоштовний додаток дозволяє робити скріншот будь-якій області екрану. Найприємніше. це те, що воно за замовчуванням встановлено на всі комп’ютери і ноутбуки.

За допомогою рядка пошуку в меню «Пуск» знайдіть серед встановлених програм віджет «Ножиці». Часто він знаходиться в папці «Стандартні», там же, де паинт і інші програми.

Відкриваємо меню «Пуск», далі папку «Стандартні», потім двічі натискаємо лівою кнопкою миші на інструмент «Ножиці»

Запустіть програму. Натисніть на кнопку «Створити», щоб вибрати область для збереження.

Натискаємо «Створити», вибираємо необхідну область для скриншота

Виберіть область, і відпустіть курсор. Тепер обрізаним зображенням буде доступно на інструменті. Ви можете відредагувати його безпосередньо в додатку і, нарешті, зберегти його на своєму комп’ютері.

Обрізаний скріншот з’явиться в інструменті «Ножиці», натискаємо на значок дискети, що б зберегти

Це 100% робочий метод, з яким у вас не повинно виникнути проблем. Він вбудований у всі комп’ютери і ноутбуки на Windows. Крім них є і інші програми для фіксації екрану.

Знімок екрана за допомогою сторонніх програм

Сторонні програми для створення знімка екрана

Існує безліч програм для знімка екрана. Вони відрізняються по набору пропонованих функцій і зручності інтерфейсу. Виберіть той, що підходить вам найкраще, і вам не доведеться більше відчувати незручності при створенні скріншотів.

Він дозволяє захоплювати весь екран, обрану область, окреме вікно або навіть контент з вікна прокрутки. функцію, яку ви не знайдете ні в якому іншому безкоштовному програмному забезпеченні для захоплення екрану.

Додаток має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що спрощує і прискорює роботу з додатком.

Ви можете миттєво редагувати знімки екрану вставляючи стрілки, покажчики, фігури і текст на свій розсуд.

Отже, як тільки додаток встановиться ви побачите його логотип на панелі завдань. Він виглядає як рожеве перо, ви можете побачити його на скріншоті нижче.

Как сделать скриншот экрана на ноутбуке

Значок встановленої програми можна побачити в треї

Як приклад розглянемо останнім додаток. Lightshot.

Для початку перейдіть на офіційний сайт розробників, скачайте і встановіть програму. Це не займе багато часу, оскільки програма має досить малий обсяг.

На офіційному сайті вибираємо програму для своєї операційної системи

Переконайтеся, що ви бачите на екрані те, що хочете запам’ятати. Відкрийте потрібні програми, зафіксуйте курсор на потрібному вам місці.

Натисніть на кнопку «PrtSc» на клавіатурі свого ноутбука. Тепер екран повинен затемнити за винятком обраної області. Лівою кнопкою миші виділіть область, яку хочете вирізати і відпустіть миша. Дана область знімка буде виділена, в правому куті буде панель інструментів програми Lightshot.

Натискаємо на кнопку «Prt Sc», лівою кнопкою миші виділяємо область, яку хочемо вирізати, відпускаємо кнопку миші, натискаємо «Зберегти»

На цьому етапі ви можете зробити наступні дії:

 • зберегти обрану область;
 • скопіювати її;
 • завантажити на сервер, отримавши посилання для відправки по електронній пошті;
 • знайти подібне зображення в інтернеті;
 • змінити зображення, вставивши стрілки, текст, фігури і ін.

Зробити скріншот на ноутбуці HP не складніше, ніж на будь-якому іншому. Всі розглянуті вище способи по-своєму гарні. Правильно підібрана програма, в якій є всі необхідні вам функції, вирішить це питання на довгий час.

Використання віджета «Ножиці»

Інструмент «Ножиці» доступний за умовчанням в Windows 7 і пізніших версіях. Це приголомшливе безкоштовний додаток дозволяє робити скріншот будь-якій області екрану. Найприємніше. це те, що воно за замовчуванням встановлено на всі комп’ютери і ноутбуки.

За допомогою рядка пошуку в меню «Пуск» знайдіть серед встановлених програм віджет «Ножиці». Часто він знаходиться в папці «Стандартні», там же, де паинт і інші програми.

Запустіть програму. Натисніть на кнопку «Створити», щоб вибрати область для збереження.

Виберіть область, і відпустіть курсор. Тепер обрізаним зображенням буде доступно на інструменті. Ви можете відредагувати його безпосередньо в додатку і, нарешті, зберегти його на своєму комп’ютері.

Це 100% робочий метод, з яким у вас не повинно виникнути проблем. Він вбудований у всі комп’ютери і ноутбуки на Windows. Крім них є і інші програми для фіксації екрану.

інструмент ножиці (Windows)

Крім цього, можна скористатися універсальним способом для запуску «Ножиць»:

А можна передати скрін в Paint 3D і змінити його!

Останні способи 4 для скріншотів на вашому ноутбуці HP Windows 7/8/10

Не знаєте, як зробити знімок екрана на ноутбуці HP з різними моделями або операційними версіями? Ви просто прийшли в потрібне місце. Ця стаття покаже вам докладні рішення. Просто прочитайте і виберіть метод, який вам потрібен.

Програми для створення знімків екрану

Як вже було сказано: існує чимала кількість утиліт, щоб зробити скрін на ноут. Від стандартного софта вони відрізняються своєю зручністю, швидкодією і додатковими опціями. Розглянемо докладніше кілька таких програм:

Використовуючи кнопки Prtscr і alt

Тепер спробуємо зробити знімок екрана на ноутбуці, але тільки одного активного вікна. Щоб не різати і не видаляти в Пейнті зайвий задній фон. можна використовувати комбінацію клавіш «Alt» «PrtScr».

Дії виконуються абсолютно аналогічні, але тепер на виході в Paint ми будемо отримувати зображення активного (на час створення знімка) віконця.

використовуємо доп. можливості Яндекс диска!

Яндекс диск. це не тільки зручне мережеве сховище, а й можливість за 2-3 кліка робити досить якісні скріни.

Яндекс Диск: як їм користуватися, завантажувати і викачувати файли, фото. Як налаштувати авто-створення копії моїх документів. див. Інструкцію

В общем-то, на цьому все: скрін буде збережений на Яндекс диску в папці «скріншоти» (Див. Приклад нижче).

Тепер можна в 1-2 кліка мишкою розшарити його для друзів (наприклад), або вставити в потрібний документ.

На цьому у мене все. За доповнення. заздалегідь дякую!

Використання сполучень клавіш

На клавіатурі більшості комп’ютерів є спеціальна клавіша для створення скріншотів екрану і HP не виняток. Вона за замовчуванням розташована в правому верхньому куті. Отже, виконайте наступні дії, щоб зняти екран на ноутбуці HP, використовуючи клавіатуру. Це один найпростіших способів зробити скріншот.

Однак з його допомогою ви можете відобразити лише екран цілком або ж активне вікно, ви не зможете вибрати область збереження вручну. Але це не так страшно, будь скріншот можна з легкістю обрізати в будь-якій програмі редагування зображень, який в будь-якому випадку доведеться використовувати для збереження скріншота.

Відкрийте на екрані вікно, яке ви хочете відобразити. Один раз натисніть клавішу «PrtSc» на клавіатурі. При натисканні знімок автоматично зберігається в буфері обміну комп’ютера. Слід зазначити, що при натисканні «PrtSc» на клавіатурі, він запам’ятовує і копіює все, що знаходиться на екрані, тобто екран цілком. Якщо вам потрібно зафіксувати тільки активне вікно, то, що ви використовуєте в даний момент, використовуйте поєднання клавіш: «AltPrtSc».

Примітка! Якщо вам потрібно вставити зроблений скріншот в документ Word або будь-який інший текстовий або графічний редактор. ви вже можете зробити це. У цьому випадку другий і третій крок вам не знадобляться.

READ  Як відключити тачпад на ноутбуці HP pavilion

Відкрийте будь-яку програму для малювання на своєму ноутбуці. Для цієї мети підійде навіть Paint. Ви побачите біле порожнє поле. Саме туди потрібно вставити знімок екрана.

Коли скріншот з’явиться у вікні паинт, збережіть його як звичайне зображення.

Примітка! Деякі ноутбуки HP не створюють скріншот при простому натисканні «PrtSc». Так що, вам доведеться натиснути або «FnPrtSc», або «AltPrtSc». Потім також виконайте крок 2, щоб зберегти зображення.

Якщо цей спосіб не працює, не сумуйте, так як є і інші способи вирішення вашої задачі. Просто переходите до наступного рішення.

ScreenShooter

Проста в управлінні і функціональна утиліта, яка дозволяє створювати скріни екрану в один клік, обробляти їх і ділитися з друзями в соціальних мережах. Відмінне і ефективне програмне забезпечення, яке не займає багато місця на ноутбуці.

 • Підтримка комбінацій клавіш для управління
 • Функцій шейрінга в соц. мережах
 • редагування зображення
 • Підтримка популярних форматів зображень
 • Запуск при старті системи
 • функція стиснення

Як зробити скріншот на ноутбуці

Можливості Windows 10. Малюнок на фрагменті екрану

Як зробити знімок екрана на ноутбуці?. У Windows 10 є вбудована функціональна утиліта для створення скріншотів, яка дозволяє робити не тільки знімки всього екрану або активного вікна, але і певної форми.

Відкрийте меню ПУСК і почніть друкувати. «Малюнок на фрагменті», перейдіть до відповідної програми зі списку запропонованих.

Щоб зробити скріншот натисніть на кнопку «Створити», відкриється вікно з чотирма варіантами знімків:

 • Прямокутної форми
 • довільної форми
 • Активного вікна. по ньому потрібно клікнути, щоб вибрати
 • всього екрану

Після того як виберіть варіант, можете відразу зберегти отриманий результат, якшо по кнопці з зображенням дискети, вказавши тип файлу і вибравши потрібну директорію. Також в цьому вікні можна відразу трохи відредагувати зображення: додати пояснення, обрізати, використовувати рукописний ввід.

Цікаво! Можна і не відкривати цю програму, а просто натиснути на клавіатурі «WIN SHIFT S», щоб відкрити вікно з варіантами створення знімків. А потім просто зберегти їх в будь-якому графічному редакторі за аналогією з клавішею Print Screen з першого розділу.

Як зробити скріншот екрану на ноутбуці: всі способи

Скріншот на ноутбуці зробити дійсно просто, як за допомогою спеціальної клавіші на клавіатурі. Print Screen, так і можливостей операційної системи Windows.

У цьому матеріалі ми детально розглянемо всі способи їх створення, і ви дізнаєтеся, як зробити Принтскрін на ноутбуці швидко і головне просто.

З минулій публікації ви могли дізнатися, що робити, якщо флешка не форматуються. Зараз ми в подробицях і з прикладами розглянемо, як зробити скріншот на ноутбуці Windows 10, 7 і більш ранніх версіях цієї ОС.

Цікаво! Інструкція є універсальною і підходить для ноутбуків самих різних моделей. Так ви зможете зробити скріншот на ноутбуках: Lenovo, ASUS, HP, Toshiba, Асер і інших марок.

Як зробити скрін екрану на ноутбуці. програми

У деяких випадках зручніше використовувати спеціальні утиліти. скріншотер, які можуть в автоматичному режимі створювати знімки екрану на ноутбуці і зберігати їх. Розглянемо три з них.

Windows 10 і 7. інструмент Ножиці

Інструмент працює практично так само, як і попередній і його варто використовувати в Windows 7 або 10, якщо той не працює.

Відкрийте меню ПУСК і почніть друкувати. «Ножиці, відкрийте програму зі списку запропонованих».

Виберіть режим у відповідному блоці і зробіть знімок. Щоб зберегти його, натисніть на «Файл». «Зберегти як» і вкажіть директорію. Також тут можна вибрати тип файлу, краще вкажіть. JPG.

Screen Capture

Дуже популярна і ефективна утиліта з безліччю функцій, особливо зручно, що тут є історія пошуку по створеним знімкам. Переглянути їх можна де завгодно з хмарного сховища і відразу поділитися з друзями.

 • Історія знімків
 • Вбудовується в контекстне меню
 • Легка в управлінні
 • Є вбудований непоганий редактор
 • Збереження в хмарне сховище
 • Можна додати текст на картинку

Кнопка Print Screen на клавіатурі

Практично на будь-якій клавіатурі на ноутбуках є спеціальна кнопка. Print Screen, натиснувши на яку буде зроблений знімок екрана. Знаходиться вона зверху праворуч від панелі з кнопками F2-F12. На ній написано: «Print Screen» або це ж словосполучення, але вже в скороченому вигляді: «Prt Scr», «Prnt Scrn» або схоже.

Важливо! Часто натискати її потрібно з іншою клавішею. Fn, причому, спочатку натискається саме вона, а вже потім Принтскрін. Якщо необхідно зняти зображення тільки з активного в даний момент вікна. потрібно натиснути ще й клавішу ALT. У деяких моделях ноутбуків, натискати Fn не обов’язково. Запам’ятайте ці поєднання:

 • FN Print Screen. зніме всю область
 • FN ALT Print Screen. зніме лише активне в даний момент вікно з його актуальним розміром
 • WIN Print Screen. зображення відразу буде створено в розділі. «Зображення», в папці. «Знімки екрана», в форматі PNG

Якщо у вас Windows 10, то натисніть разом клавіші «WIN Print Screen», скріншот відразу буде збережений у форматі PNG по шляху: «Зображення». «Знімки екрана». Відкрити цю папку можна в провіднику. натисніть разом клавіші «WIN E» і перейдіть в неї в лівому стовпчику.

Якщо хочете додатково відредагувати зображення і зберегти картинку в іншому форматі, наприклад, в JPG то:

Натисніть на клавіші Fn і Print Screen на клавіатурі одночасно, знімок екрана буде зроблений і потрапить в буфер обміну. Необхідно зберегти його в файл зображення.

Натисніть на клавіатурі клавішу WIN, щоб відкрити меню пуск і відразу почніть друкувати слово «PAINT». Зі списку відповідності відкрийте відповідну програму. Також можна використовувати і будь-який інший графічний редактор.

У програмі натисніть разом кнопки «CTRL V», знімок буде вставлений. Далі, в меню клікніть по «Файл». «Зберегти як», вкажіть тип файлу, краще JPG і вкажіть директорію для збереження, або просто натисніть на значок дискети. При бажанні перед збереженням можете відредагувати зображення.

Важливо! Якщо у вас немає клавіші Print Screen на клавіатурі або вона зламалася, то переходите до наступних глав, там описані способи, як зробити це без її використання.

Як зробити знімок екрана на HP за допомогою Snipping Tool

Для користувачів HP є ще один інструмент для захоплення скріншотів, який ви можете використовувати, це Windows Snipping Tool. Ви можете зробити знімок екрана на робочому столі HP і ноутбуці з повним / фіксованим / призначеним для користувача регіоном. Крім того, ви можете додати анотації до скриншоту HP. Захоплений скріншот може бути збережений у форматі JPRG, GIF, PNG або HTML. Також підтримується відправка скріншотів HP собі або іншим по електронній пошті.

Крок 1: Відкрити Ножиці. Ви можете відкрити Запустити меню і тип Ножиці щоб отримати доступ до Windows HP Snipping Tool. Або ви можете натиснути Windows і R ключі для пошуку Ножиці а.

Крок 3: Виберіть Snip вільної форми. Прямокутний ніж. Window Snip or Повний екран Snip з Новинки, що розкривається. Можливо, вам доведеться розгорнути режим список, крім того, щоб побачити ці параметри скриншота. Це залежить від версії ОС Windows і використовуваного вами комп’ютера HP.

Крок 4: Натисніть затримка і встановіть екран скриншота на HP через 1-5 секунд.

Крок 5: Перетягніть мишу, щоб зробити знімок екрана на екрані HP з будь-яким регіоном.

Крок 6: Коли ви відпустите кнопку миші, ви зможете переглянути скріншот HP в Ножиці. Натисніть Зберегти Snip на верхній панелі інструментів для скриншота на HP за допомогою Snipping Tool.

Після створення знімка екрана може знадобитися фото програмне забезпечення для редагування редагувати це.

Як зробити знімок екрана на HP за допомогою сполучень клавіш

Сама HP має функцію скриншота клавіатури за замовчуванням. Ви можете швидко зробити скріншот на HP Pavilion, Stream, Envy, Elitebook, Omen або Spectre через PrtSc / PrntScrn / Print Scr і певні ярлики. Ну, то Друк екрану ключ залежить від моделі HP, яку ви використовуєте. Але ви завжди можете знайти його в правому верхньому куті клавіатури HP. Тепер подивимося, як зробити знімок екрана за допомогою клавіатури HP.

Знімок екрану на HP з призначеної для користувача областю

Чи є ярлик, який може зробити знімок екрана частині екрана комп’ютера HP? Ну, відповідь. да. Ви можете зробити скріншот на Windows 10 HP з Windows. Shift і S поєднання клавіш.

Крок 1: Натисніть Windows. Shift і S одночасно.

Как сделать скриншот на HP ноутбуке или ПК

Крок 2: Ваш екран HP на мить стане сірим.

Крок 3: Натисніть і перетягніть область, яку ви хочете захопити, за допомогою курсору миші.

Крок 4: Призначений для користувача скріншот HP буде скопійований в буфер обміну.

Крок 5: Відкрити редактор зображень. Натисніть Ctrl і V ключі, щоб вставити скріншот.

Крок 6: Збережіть скріншот Windows 10 HP.

Скріншот на HP Full Screen

Якщо ви використовуєте HP Вікна 7 комп’ютер, ви можете зробити знімок всього екрану, натиснувши Друк екрану. PrtScn або інші подібні ключі.

Крок 2: HP захопить весь екран в буфер обміну.

Крок 3: Відкрити Малювати або інші графічні редактори. Потім вставте і збережіть повноекранний знімок екрана на комп’ютер HP.

Зробити знімок екрана на ОС Windows 8/10 HP, ви можете виконати наступні дії.

READ  Як роздати інтернет з PC на ноутбук

Крок 1: Натисніть Windows і PrtScn клавіші на клавіатурі.

Крок 2: Екран вашого комп’ютера HP потьмяніє через секунду. Тоді скріншот HP буде збережений як PNG за замовчуванням.

Крок 3: Натисніть Windows і E ключі, щоб швидко відкрити File Explorer.

Крок 4: Натисніть Цей комп’ютер. Виберіть зображення та виберіть Скріншоти. Ви можете знайти все скріншоти на PC або ноутбуці HP.

Як зробити знімок екрана на комп’ютері і ноутбуці HP

Щоб зробити знімок екрана на всіх ноутбуках і настільних PC HP, AnyMP4 Screen Recorder повинен бути вашим першим вибором. Ви можете отримати набагато більше функцій захоплення і редагування скріншотів.

Програмне забезпечення захоплення екрану дозволяє користувачам робити скріншоти на HP з нестандартним розміром за допомогою перетягування. Крім того, інструменти малювання на екрані мають важливе значення. Ви можете додавати текст, косильною волосіні, стрілки та інші фігури до скриншотам в будь-яких розмірах і кольорах безпосередньо.

Якщо ви хочете захопити будь-який момент в ігровому процесі, ви також можете встановити гарячі клавіші, щоб зробити знімок екрана на HP на весь екран. Скріншот HP можна зберегти у форматі JPG, JPEG, PNG, BMP, TIFF або GIF.

 • 1. Знімок екрану на HP з обраної користувачем областю і вихідним якістю зображення.
 • 2. Зробіть малюнки на скріншотах HP з текстом, винесенням, розмиванням, квадратом, еліпсом, стрілкою і т. Д.
 • 3. Збережіть, скопіюйте, видаліть або закріпіть скріншот на HP в один клік.
 • 4. Експортуйте скріншоти HP в JPG, JPEG та інші популярні формати зображень.
 • 5. Зробіть скріншот на HP в Windows 10 / 8.1 / 8/7.

Крок 1: Безкоштовно завантажити, встановити і запустити AnyMP4 Screen Recorder. клацання Захоплення екрану в основному інтерфейсі. Тепер ви можете зробити знімок екрана на комп’ютері HP, виконавши такі дії.

Крок 2: Скрізь, де ви наводите миша, ви можете бачити форму хреста. Просто перетягніть і виберіть область захоплення екрану. Ви можете побачити поточний розмір зображення.

Крок 3: Коли ви відпустите кнопку миші, ви побачите панель редагування скріншота. Виберіть будь-який інструмент для малювання екрану, щоб намалювати на скріншоті HP.

Крок 4: Якщо вас не влаштовує ефект малювання, ви можете стерти, скасувати, повторити і видалити його.

Крок 5: Останній крок. експорт знімка екрана HP. Тут ви можете копіювати, зберігати, видаляти, переглядати і закріплювати скріншот в залежності від ваших потреб.

Як зробити знімок екрана на HP (повноекранний режим / активні вікна / призначені для користувача)

Незалежно від того, чи хочете ви придбати новий ігровий комп’ютер з високопродуктивним процесором або бюджетний комп’ютер для повсякденної роботи, ви можете вибрати відповідну модель в HP. Таким чином, багато людей звертаються до HP і думають, що комп’ютер HP. кращий. Якщо ви використовуєте HP вперше, можливо, ви не знайомі з основними функціями, такими як інструменти створення знімків екрану HP.

Ця стаття покаже вам 3 простих способи зробити скріншот на HP Pavilion X360, Elite X2, Envy і інших популярних моделях. Ну, якщо ти не уявляєш як зробити скріншот на ноутбуці HP, робочий стіл або Chromebook, ви можете продовжити читання, щоб отримати докладні інструкції.

Знімок екрану в HP Active Windows

Щоб зробити знімок екрана з поточним вікном, яке ви використовуєте, ви можете перевірити це керівництво.

Крок 1: Натисніть інший і PrtScn ключі на скріншоті HP.

Крок 2: HP автоматично зробить скріншот активного вікна в буфер обміну.

Крок 3 Відкрийте редактор зображень, щоб відредагувати і зберегти скріншот HP, наприклад Paint, Word, Photoshop та інші.

Увага: Ви можете натиснути інший. Fn і PrtScn ключі, щоб зробити знімок активного вікна на деяких комп’ютерах HP. Крім того, це також рівнозначно пресі Fn. інший і Пропуск зберегти скріншот на HP активного вікна.

Часті питання про створення знімка екрана на HP

Планшет HP і комп’ютер HP використовують різні операційні системи. Таким чином, методи детального скриншота також відрізняються. Щоб зробити знімок екрана на планшеті HP, натисніть і утримуйте потужність і обсяг Вниз клавіші одночасно. Після спалаху екрану буде зроблений знімок екрана вашого планшета HP. Цей метод також працює, якщо ви робите знімок екрана на ноутбуці HP в режимі планшета.

Що робити, якщо моя кнопка Print Screen не працює?

Кнопка Print Screen дійсно важлива, знімаючи скріншоти на HP за допомогою сполучень клавіш. Як тільки кнопка Print Screen не працює, ви можете зробити знімок екрана на HP all-in-one та інших моделях за допомогою AnyMP4 Screen Recorder і Snipping Tool. Обидві програми Windows для захоплення екрану дозволяють користувачам захоплювати моменти на екрані в кількох режимах.

Чому мої скріншоти не зберігаються на робочий стіл?

Ваші скріншоти будуть скопійовані в буфер обміну або за замовчуванням Скріншоти папка в картинках. Якщо ви хочете зробити знімок екрана на HP і зберегти його на робочому столі, вам потрібно змінити папку призначення. Просто виберіть Властивості з Скріншоти клацніть правою кнопкою миші меню. в Місцезнаходження розділом, клацніть Рухаємося. Потім потрібно вказати робочий стіл або будь-яку іншу папку, щоб змінити розташування скриншота за замовчуванням на вашому комп’ютері HP.

Це 3 різних способи зробити скріншот на HP ноутбуки та настільні комп’ютери. Якщо ви хочете зробити кілька знімків екрану, використовуйте швидкий вибір знімків екрану для Windows за замовчуванням. Windows Snipping Tool хороший для людей, які хочуть отримати прості інструменти малювання. Але якщо ви хочете отримати більше функціональних можливостей знімків екрану HP, AnyMP4 Screen Recorder. ваш кращий вибір, особливо для інструкцій, PPT або інших зображень, які вам потрібно детально пояснити.

Коли вам потрібно записати відео з екрану і відеокамери, ви можете дізнатися більше про кращих рекордерах 8 для відеокамери, щоб отримати ваше обличчя в відео на екрані зі статті.

Зайдіть сюди і отримаєте кращі програми для запису потокового відео 10 в 2019 для Windows, Mac, Android і iOS. Ви можете знати, чи є це найкращим вибором для запису прямої трансляції.

Чи є Bandicam безкоштовним програмним забезпеченням для запису екрану? Як використовувати пристрій запису екрану Bandicam для захоплення ігрового процесу або створення відеоуроків? Просто дізнайтеся більше про деталі зі статті.

Хочете записати онлайн-зустріч Lync? У цій статті ми покажемо вам методи 3 для запису онлайн-зборів Lync на Windows і Mac.

Як зробити знімок екрана на ноутбуці HP (Windows 10/8/7)

“Як зробити знімок екрана на ноутбуці HP?”

Взагалі кажучи, ви можете захотіти знімати скріншоти на ноутбуці HP в деяких ситуаціях, наприклад, робити нотатки, запам’ятовувати забавну історію чату, відзначати основні моменти ігрового процесу і багато іншого. Справжнім ми хотіли б розповісти вам про те, як зробити знімок екрана на ноутбуці HP в цьому пості. Виберіть спосіб прямо тут, щоб зробити знімок екрана на комп’ютері HP.

Виберіть формат вихідного файлу для вашого скриншота

Тепер натисніть на Три косильною волосіні Натисніть кнопку, а потім в списку виберіть Налаштування а потім Результат для вибору формату скриншота. Тут у вас є ще 5 форматів фотографій, таких як JPG, TIFF, GIF, BMP і PNG.

Коли все закінчиться, натисніть на OK підтвердити всі налаштування переваг.

Зробіть знімок екрана на ноутбуці HP Натиснувши на Захоплення екрану

Ви майже закінчили. Натисни на Захоплення екрану і потім намалюйте на екрані, який ви хочете зняти на вашому ноутбуці HP. Якщо ви хочете відредагувати свій скріншот, виберіть спосіб редагування свого скриншота, наприклад, малювання косильною волосіні, додавання анотацій, малювання стрілки і багато іншого.

Коли ваш Знімок екрана буде прийнятий як ваша воля, натисніть Жорсткий диск-образний Кнопка, щоб зберегти свій скріншот на вашому ноутбуці HP.

Крім використання TuneFab Screen Capture для створення знімків екрану на комп’ютері HP, ви також можете використовувати клавіатуру Windows. стандартний спосіб захоплення екрану на ноутбуці. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Запустіть програму запису екрану TuneFab на комп’ютері HP

Завантажте TuneFab Screen Recorder за допомогою кнопки завантаження вище. Коли все закінчиться, запустіть і встановіть TuneFab Screen Recorder на Windows. Після завершення установки запустіть програму запису екрану TuneFab, після чого ви побачите основний інтерфейс програми запису екрану TuneFab.

Як зробити знімок екрана на ноутбуці HP за допомогою TuneFab Screen Capture

TuneFab Screen Recorder складається з потужного інструменту під назвою TuneFab Screen Capture. Він може допомогти вам зробити знімок екрана на ноутбуці HP в Windows 10, Windows 8 і Windows 7 і зберегти знімок у форматі JPG, JPEG, PNG, TIFF, GIF або BMP. Крім того, ви можете додавати замітки при створенні знімка екрана, наприклад додавати анотації, малювати стрілки і багато іншого. Більш того, доступні відеомагнітофони та аудіозаписи. Ви також можете використовувати його для Екран записи без затримки і насолоджуйтеся додатковими функціями, завантаживши його для того, щоб дати йому шанс.

Примітка: Ви можете використовувати TuneFab Screen Recorder для створення знімків екрану на ноутбуці HP на HP Elite, EliteBook, Pavilion, Spectre, Envy, ProBook та інших.

BETATECH.COM.UA 2022