Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити резервне копіювання на iPhone

Table of Contents

Створення резервних копій iPhone за допомогою iCloud вручну

Використання iCloud для резервного копіювання iPhone вручну. ще один популярний метод. Ви можете отримати 5 ГБ вільного місця на диску при реєстрації облікового запису iCloud. iCloud дозволяє користувачам створювати резервні копії більшості даних iOS з iPhone в хмарне онлайн-сховище, включаючи фотографії, відео, повідомлення, замітки, контакти і т. д. Навіть якщо у вас є велика кількість файлів iPhone, для яких потрібно резервне копіювання, iCloud заряджає вас тільки за розумна ціна в місяць. Так що дотримуйтесь інструкцій нижче, якщо ви хочете виконати ручне резервне копіювання iPhone в iCloud.

Крок 1. Відкрийте iCloud на вашому iPhone

Переконайтеся, що у вас добре сполучення Wi-Fi. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone, а потім торкніться свого облікового запису iCloud. Для людей, які використовують iOS 10.2, iOS 11 і більш пізні версії, клацніть додаток «Налаштування», щоб вибрати своє ім’я, а потім знайдіть «iCloud».

Крок 2. Створення резервної копії даних iPhone в iCloud

Прокрутіть вниз, щоб включити «Створення резервної копії iCloud» або «Резервне копіювання». Натисніть «Створити резервну копію зараз» і почніть резервне копіювання iPhone вручну. Майте на увазі, що якщо підключення до Інтернету інтерпретується або знаходиться в поганому стані, ви можете не створювати резервні копії iPhone в iCloud.

Крок 3. Підтвердіть час резервного копіювання iCloud і розмір файлу

Ви можете отримати повідомлення після завершення резервного копіювання iPhone вручну. Перейдіть в «Налаштування», виберіть «Сховище», натисніть «Управління сховищем», а потім натисніть «Пристрій», щоб перевірити файл резервної копії iPhone.

 • Ви можете вибрати, чи слід резервне копіювання iPhone в iCloud вручну або автоматично.
 • Отримайте безкоштовне простір для зберігання 5 ГБ для зберігання файлів резервних копій iPhone.
 • Вам не дозволено прямий доступ до файлів резервних копій iPhone.
 • Швидкість з’єднання Wi-Fi грає важливу роль в резервному копіюванні iPhone за допомогою iCloud.

Ключові особливості резервного копіювання даних iOS і відновлення для резервного копіювання iPhone вручну

 • Один клік для резервного копіювання даних з Apple iPhone на комп’ютер вручну.
 • Зробити зашифрований файл резервної копії iPhone без перезапису старого.
 • Попередній перегляд даних після резервного копіювання або до відновлення в деталях.
 • Відновіть з iPhone резервну копію файлів без втрати даних
 • Підтримує iPhone XS / XR / X / 8 Plus / 8/7 Plus / 7 / SE / 6S Plus / 6S / 6 Plus / 6 / 5S / 5C / 5S / 4 і т. Д.

Завантажити для WinСкачать для Mac

зробити, резервне, iphone

Створення резервних копій iPhone за допомогою iTunes

Більшість користувачів Apple повинні бути знайомі з iTunes, оскільки це платформа, на якій ви можете купувати додатки, музику і книги. Отже, в той момент, коли ви підключаєте iPhone до комп’ютера і запускаєте iTunes, ви можете повністю виконати ручне резервне копіювання iPhone через iTunes. Просто переконайтеся, що на жорсткому диску достатньо місця, щоб ви могли зберігати файли резервних копій iPhone.

Спочатку поновіть iTunes до останньої версії.

Використовуйте кабель USB з блискавкою для підключення iPhone до надійного комп’ютера. В іншому випадку вам буде потрібно підтвердити повідомлення «Довіряти цьому комп’ютеру», натиснувши «Довіряти».

Крок 2. Створення резервних копій iPhone на комп’ютер вручну

Запустіть iTunes, щоб знайти значок свого iPhone. Знайдіть меню «Зведення». Натисніть кнопку «Створити резервну копію зараз» в розділі «Створення резервної копії та відновлення вручну». Почекайте деякий час, а потім iTunes зможе безпосередньо завершити процес резервного копіювання iPhone вручну.

 • Ручне резервне копіювання iPhone безкоштовно.
 • Ви можете зашифрувати свій файли резервних копій iTunes.
 • Чи не підтримується попередній перегляд і вибір даних iOS перед резервним копіюванням.

Top 3 Easy Ways, щоб зробити резервну копію вручну на iPhone

Резервне копіювання вашого iPhone або iPad неймовірно важливо, особливо для важливих ділових файлів і особистих документів. Деякі люди можуть налаштувати автоматичне резервне копіювання iPhone за допомогою iCloud, Google Drive або інших інструментів хмарного зберігання. Але якщо вам не потрібно часто робити резервні копії iPhone, або вам потрібно зробити кілька копій, то ви можете дізнатися, як це зробити. ручне резервне копіювання на iPhone XS / XR / X / 8/7 / SE / 6/5/4 з цього поста. Крім того, резервне копіювання iPhone вручну також є хорошим способом управління цими недавно створеними файлами резервних копій.

 • Ручне резервне копіювання iPhone з iTunes
 • Ручне резервне копіювання iPhone з iCloud
 • Створення резервних копій iPhone за допомогою Apeaksoft iOS Data Backup Restore

Створення резервних копій iPhone за допомогою Apeaksoft iOS Data Backup Restore

Крім резервного копіювання iPhone за допомогою iTunes або iCloud, ви також можете використовувати Apeaksoft Резервне копіювання і відновлення даних iOS, Це універсальна програма, яка дозволяє користувачам резервний iPhone / iPad / дані iPod одним клацанням миші. Крім того, ви можете вручну вибрати тип файлу і дані iOS для резервного копіювання на комп’ютер. Іншими словами, додаток резервного копіювання iPhone дозволяє користувачам Apple без проблем створювати резервні копії iPhone.

Одне натискання для резервного копіювання iPhone на Windows / Mac PC вибірково і безпечно

Завантажити та встановити програму ручного резервного копіювання iPhone. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Виберіть режим «Створення резервної копії даних iOS».

Крок 2. Виберіть типи файлів iPhone для резервного копіювання

Зачекайте, поки ваш iPhone не виявить резервне копіювання даних iOS автоматично. Натисніть «Пуск» і виберіть тип файлу, для якого ви хочете створити резервну копію вручну.

Крок 3. Швидке резервне копіювання iPhone на комп’ютер

Натисніть кнопку «Далі» і підтвердіть шлях до резервної копії. Натисніть кнопку «Backup», щоб зберегти файл ручної резервної копії iPhone на локальний диск вашого комп’ютера.

 • Вибіркове резервне копіювання даних iOS з вашого iPhone на комп’ютер без клопоту.
 • Попередній перегляд файлів резервних копій iPhone в будь-який час.
 • Надайте можливість «зашифрувати резервну копію» для захисту особистої інформації.
 • Вам потрібно придбати програмне забезпечення для резервного копіювання вручну iPhone після закінчення терміну дії безкоштовної пробної версії.

Перевірте цей пост, щоб дізнатися більше інформації про те, як резервне копіювання контактів iPhone в Gmail.

У цій статті ви можете отримати 3 різних методу резервного копіювання iPhone на локальний диск або в хмарне сховище вручну. Це правда, що використовувати iTunes або iCloud для резервного копіювання даних iPhone можна безкоштовно і легко. Однак, якщо ви хочете безпечно і швидко створити резервну копію та відновити дані iOS, Apeaksoft iOS Data Backup Restore. ваша найкраща альтернативна програма iTunes. Завдяки підтримці всіх моделей iPhone і більшості файлів даних iOS ви можете вручну створити резервну копію iPhone без iTunes за лічені секунди.

Як виконати резервне копіювання даних на заблокованому iPhone. 2, найпростіші способи

Я несподівано змішую свій пароль iPhone з іншими. Як би я не старався згадати, я не можу пригадати точний розблокований пароль для мого iPhone. Тому я намагаюся ввести коди, які я можу згадати кілька разів, потім iPhone завис на мене і каже: «iPhone відключений». Я давно не копіював iPhone. У мене є всі відмінні фотографії моїх дітей і моїх контактів! Я не хочу їх втрачати. Хто-небудь знає, як зробити резервну копію заблокованого iPhone?

Ось хороші новини і погані новини для людей, які забув пароль для iPhone, Доброю новиною є те, що всі дані все ще зберігаються на вашому iPhone. Погано те, що ви все одно не зможете відновити розблокований пароль.

ЭТО НУЖНО ЗНАТЬ!! РЕЗЕРВНАЯ КОПИЯ для iPhone и iPad! КАК СДЕЛАТЬ?! КАК ЧАСТО?! iCloud или iTunes?!

Так чи є в будь-якому випадку, щоб увійти в заблокований iPhone без пароля для резервного копіювання або відновити дані з заблокованого iPhone?

Є пара варіантів на вибір. Якщо ви можете синхронізувати ваш iPhone з iTunes, то зробіть це. Але якщо iTunes як і раніше вимагає введення пароля, спробуйте інший комп’ютер, з яким ви коли-небудь синхронізувалися. Якщо не працює, вам може знадобитися альтернативний інструмент резервного копіювання.

Поняття не маєте про те, що ще варіант резервного копіювання вашого iPhone?

Как сделать резервную копию iphone?

Ось моя рекомендація: FoneLab iPhone Відновлення даних, Це не тільки ідеальний інструмент для резервного копіювання, але і програмне забезпечення для відновлення даних, яке може допомогти вам отримати доступ до заблокованого iPhone, переглянути і відновити видалені або втрачені дані, включаючи фотографії, контакти, повідомлення. замітки, відео та інший вміст без будь-яких резервних копій.

Два способи резервного копіювання даних iPhone, коли ви забули пароль iPhone.

Зробіть резервну копію заблокованого iPhone через iTunes

Якщо синхронізація iPhone з iTunes, то iTunes запам’ятає пароль. Так що, ймовірно, iTunes не попросить вас розблокувати ваш iPhone при підключенні до нього.

READ  Як поміняти обліковий запис на iPhone

Крок 1 Запустіть iTunes на своєму комп’ютері та підключіть iPhone до комп’ютера.

Крок 2 Коли з’явиться значок iPhone, натисніть на нього, потім перейдіть до Висновок розділ.

Крок 3 Натисніть Назад Вгору Кнопка, щоб зробити резервне копіювання вручну негайно.

Крок 4 Перевірте, закінчено чи резервне копіювання чи ні. Перейдіть до Редагувати. Перевага. прилади, Потім в готових файлах резервних копій будуть відображатися його ім’я і час.

Крок 5 Ви також можете стерти свій пароль iPhone за допомогою iTunes після успішного резервного копіювання даних. Переведіть iPhone в режим відновлення, натиснувши і утримуючи потужність і Головна разом близько 15 секунд. Відпустіть кнопки коли на вашому iPhone з’являється екран підключення до iTunes. Потім ви можете відновити iPhone в режимі відновлення відповідно до інструкцій iTunes.

Крок 6 Процес відновлення займе якийсь час, але після його завершення ви знову зможете отримати доступ до свого iPhone без пароля. Відновіть ваш iPhone за допомогою резервної копії iTunes, яку ви тільки що створили.

Примітка. Режим відновлення також доступний для iPad або iPod відключений для підключення до iTunes.

Використовуйте FoneLab iPhone для відновлення даних для резервного копіювання заблокованого iPhone

Багато несподіваних причин викличуть iTunes не розпізнає iPhone, Що ви можете зробити, якщо вам не вдасться зробити резервну копію даних в iTunes?

Давайте почнемо резервне копіювання даних на заблокованому iPhone без iTunes. Ці кроки засновані на версії FoneLab для Windows. Якщо ви є користувачем Mac, будь ласка, скачайте версію для Mac. Але операція схожа.

За допомогою FoneLab для iOS ви зможете відновити втрачені / видалені дані iPhone, включаючи фотографії, контакти, відео, файли, WhatsApp, Kik, Snapchat, WeChat і інші дані з резервної копії iCloud або iTunes або пристрою.

 • З легкістю відновлюйте фотографії, відео, контакти, WhatsApp і інші дані.
 • Попередній перегляд даних перед відновленням.
 • Доступні iPhone, iPad і iPod touch.

Крок 1 Завантажте та встановіть програмне забезпечення FoneLab iPhone для відновлення даних і встановіть його.

Крок 2 Запустіть програму і підключіть заблокований iPhone до комп’ютера, на якому ви коли-небудь писали або довіряли раніше.

Крок 3 Виберіть Відновлення з пристрою iOS сканувати дані з вашого iPhone.

Крок 4 Всі дані, знайдені програмним забезпеченням з вашого iPhone, будуть перераховані в чітких категоріях. Ви знайдете дані, в тому числі існуючі і віддалені дані. Ви можете перевірити їх один за іншим і переглянути деталі.

Крок 5 Натисніть Відновити щоб зберегти ті елементи, які ви хочете зробити резервну копію на вашому комп’ютері.

Примітка: Ви можете спробувати режим відновлення Відновлення з резервної копії iCloud перевірити вміст з вашої резервної копії iCloud. Можливо, для вас автоматично створений файл резервної копії iCloud, якщо ви включили функцію резервного копіювання iCloud на своєму iPhone, перш ніж забули пароль розблокування екрану iPhone.

Чому б не завантажити зараз і спробувати?

За допомогою FoneLab для iOS ви зможете відновити втрачені / видалені дані iPhone, включаючи фотографії, контакти, відео, файли, WhatsApp, Kik, Snapchat, WeChat і інші дані з резервної копії iCloud або iTunes або пристрою.

 • З легкістю відновлюйте фотографії, відео, контакти, WhatsApp і інші дані.
 • Попередній перегляд даних перед відновленням.
 • Доступні iPhone, iPad і iPod touch.

Ви також можете використовувати програмне забезпечення для відновити iPad з резервної копії iCloud or витягти резервну копію iTunes для пристрою iOS, Найбільша перевага в тому, що у вас є можливість відновити тільки те, що ви хочете, в порівнянні зі звичайним способом відновлення через iTunes або iCloud. І ви не втратите свої існуючі дані. Звичайно, цього можна досягти лише відновити закладки в Safari або інші дані iOS.

Як виконати резервне копіювання даних телефону в Dropbox

При використанні iCloud існують певні обмеження. В iCloud існують обмеження для тих, хто використовує не тільки пристрої Apple, оскільки програмою складно розібратися, де які файли зберігаються, коли ви користуєтеся послугами iCloud і зберігаєте файли локально на своєму телефоні.

Найнадійнішим способом забезпечення захисту та доступу до всіх потрібних файлів є використання Dropbox в якості основного сховища на всіх ваших пристроях. Ми обговоримо це нижче, а зараз давайте розглянемо, як створити резервну копію даних iPhone в Dropbox.

Щоб завантажити файл резервної копії в Dropbox, спочатку потрібно створити резервну копію на своєму комп’ютері, виконавши дії щодо створення резервної копії даних iTunes, перераховані вище. Після збереження резервної копії на своєму комп’ютері виконайте наступні дії:

Як зробити резервне копіювання на iPhone

Спочатку треба вирішити, де будуть зберігатися резервні копії даних вашого iPhone. Ви можете зберігати резервні копії iPhone на комп’ютері або в хмарі. Файли резервних копій iPhone, як правило, займають досить багато місця. Ми, звичайно, пояснимо, як зберегти резервні копії на комп’ютері, але якщо ви хочете заощадити місце в своєму сховищі, то найкраще зберігати їх в хмарі, і вони не будуть займати дисковий простір.

Для Windows:

 • Відкрийте меню «Пуск», а потім. провідник.
 • В меню зліва натисніть «Цей комп’ютер».
 • Двічі клікніть жорсткий диск вашого комп’ютера, який зазвичай позначається як «Локальний диск (C :)».
 • У розділі «Показати / приховати» на вкладці «Вид» у верхній частині вікна провідника встановіть прапорець для опції «Приховані елементи».
 • Відкрийте папку «Користувачі» на жорсткому диску.
 • Ви побачите список користувачів, у яких є доступ до вашого комп’ютера. Виберіть папку для свого облікового запису. Якщо ви не вказали ім’я свого облікового запису, то, швидше за все, вона буде називатися «Адміністратор».
 • В папці користувача ви повинні знайти папку, яка називається «Дані додатків». Відкрийте її і пройдіться по наступним папок:
 • «Роумінг».
 • «Комп’ютер Apple».
 • MobileSync.
 • Резервна копія
 • Перебуваючи в папці «Створення резервної копії», переконайтеся, що її вміст хронологічно впорядкований таким чином, що остання резервна копія знаходиться першим у списку.
 • Відкрийте файли Dropbox в браузері або в клієнті робочого столу.
 • Перетягніть папку з останньої резервної копією в вікно Dropbox і почекайте, поки вона завантажиться.
 • Чому резервні копії так важливі?

  Щоб забезпечити захист своїх файлів, користувач iPhone може створювати їх резервні копії. Створення резервних копій та відновлення даних iPhone насправді є досить простим процесом. І навіть якщо ви думаєте, що це вам не знадобиться, наявність резервних копій є життєво важливою умовою запобігання втрати даних у разі непередбаченої ситуації.

  Можливі кілька сценаріїв, коли вам знадобиться копія даних вашого iPhone. Ваш телефон може зламатися, загубитися, його можуть вкрасти, або ви можете придбати новий iPhone, і вам потрібно буде перенести дані. Також бувають випадки, коли дані пропадають після поновлення до більш нової версії iOS. Регулярне резервне копіювання iPhone гарантує, що ви завжди зможете відновити свої персональні дані при виникненні непередбаченої ситуації.

  Як зробити резервне копіювання і виконати відновлення на iPhone

  Для Mac:

  • Відкрийте розділ «Система пошуку» і в меню вгорі виберіть «Перейти».
  • У спадному меню «Перейти» утримуйте «Параметр», щоб відкрити папку «Бібліотека».
  • Відкрийте папку «Бібліотека» і пройдіться по наступним папок:
  • підтримка додатків.
  • MobileSync.
  • Резервна копія
 • А далі процес практично такий же, як в Windows. Знайдіть папку з останньої резервної копією, перетягніть її в вікно Dropbox і почекайте, поки завершиться завантаження.
 • Як створити резервну копію даних iPhone на своєму комп’ютері

  Можливо, ви захочете зберігати резервні копії на своєму комп’ютері. Для цього:

  • Підключіть свій iPhone до комп’ютера через USB.
  • Відкрийте програму iTunes або встановіть його, якщо ви ще цього не зробили.
  • В iTunes натисніть невеликий значок iPhone «Пристрій».
  • У розділі «Резервні копії» виберіть «Цей комп’ютер».
  • Натисніть «Створити резервну копію».
  • Ваш iPhone почне резервне копіювання даних на комп’ютер.

  Ніколи не змінюйте файли, які знаходяться в папці резервних копій. Ви можете зберегти цю папку в Dropbox, як буде розглянуто нижче, але тільки не перейменовувати файли або папки, не додавайте і не видаляйте файли з папки з резервними копіями. Через це можуть виникнути проблеми при відновленні даних вашого телефону.

  Як створити резервну копію даних телефону за допомогою сховища iCloud

  Щоб виконати резервне копіювання вмісту iPhone в iCloud компанії Apple, спочатку перевірте підключення пристрою до мережі Wi-Fi, а потім виконайте наступні дії:

  • Зайдіть в «Налаштування», клікніть своє ім’я, а потім натисніть iCloud.
  • Натисніть «Створення резервної копії» і включіть «Створення резервної копії iCloud». Це дозволяє iCloud автоматично створювати резервні копії певних даних, коли ваш телефон заряджається, заблокований і підключений до Wi-Fi.
  • На цій же сторінці резервного копіювання натисніть «Створити резервну копію». Під час резервного копіювання потрібно, щоб було підключення до Wi-Fi. Під кнопкою «Створити резервну копію» ви побачите дату і час останнього резервного копіювання.

  Під час резервного копіювання даних iPhone за допомогою iCloud копіюються не всі файли і настройки. Ось дані, резервні копії яких не створюються:

  • дані, які вже зберігаються в iCloud, наприклад календарі, контакти, замітки і iMessages;
  • дані Apple Mail;
  • настройки Apple Pay;
  • настройки Touch ID і Face ID;
  • вміст App Store;
  • вміст фонотеки iCloud;
  • музика, яку ви не купували або не завантажували на iTunes або Apple Music.

  Як зробити бекап iPhone на сторонньому сервісі

  У фахівців з безпеки є мудра приказка: «Якщо у вас всього один бекап, у вас немає бекапа». Створення декількох копій даних. єдиний спосіб гарантувати, що вони не загубляться, навіть якщо станеться стихійне лихо.

  Реєстрація безкоштовних облікових записів на Dropbox, Flickr, Google Drive, OneDrive і безлічі інших сервісів дозволяє без особливих зусиль створювати резервні копії ваших фотографій і документів. Практично всі вони пропонують автоматичну синхронізацію, і це не буде заважати iCloud.

  Тому завантажте одне або кілька додатків такого роду і дотримуйтесь інструкцій, і у вас буде ще як мінімум один «запасний аеродром», що працює у фоновому режимі. Однак, слід обов’язково перевірити настройки кожної програми і зняти прапорець Використовувати мобільні дані, інакше може вийти неприємний сюрприз, коли прийде час платити за стільниковий зв’язок.

  зробити, резервне, iphone

  Як зробити резервну копію iPhone: зберігаємо фото, повідомлення і багато іншого

  На випадок раптових катастроф розповідаємо, як можна різними способами створити резервну копію iPhone, щоб не втратити фотки, SMS та інші важливі дані.

  Як зробити резервну копію, якщо у вас Apple Watch

  В iTunes додатково доступна опція шифрування резервної копії. Якщо на вашому смартфоні зберігаються суто конфіденційні дані, або ви просто стурбовані безпекою, ви можете скористатися цією опцією, щоб додатково зашифрувати свій бекап за допомогою пароля.

  Зашифрована копія даних робиться так само, як і звичайна локальна копія (вручну або автоматично), але з встановленої галочкою Зашифровать резервну копію iPhone. При першому копіюванні вам буде запропоновано встановити пароль. Слід пам’ятати, що пароль буде відомий тільки вам. Apple не зберігає його. Тому, якщо ви забудете його, то не зможете відновити, і резервна копія стане марною.

  READ  Як поміняти фото в ютубі з телефону

  Зате в зашифровану копію включаються деякі дані, які не можна скопіювати з iPhone просто так. Зокрема, це ваші паролі, дані програми Apple Health, а також всі дані, зібрані за допомогою розумних годин Apple Watch, включаючи ваш прогрес в різних видах фізичної активності. Причина цього проста. це суто персональні дані. Так що якщо ви користуєтеся фітнес-трекером від Apple, всі ваші бекапи повинні бути зашифрованими.

  Дані з Apple Watch зберігаються тільки в зашифрованою копії

  Як зробити резервну копію в iCloud

  Один з найпростіших способів резервного копіювання даних з iPhone. використання власної служби iCloud від Apple.

  Кожен власник Apple ID має доступ до сховища даних об’ємом 5 ГБ, в якому ви можете зберігати закладки, контакти, календарі, документи iCloud, поштові повідомлення, замітки і свою бібліотеку фотографій. Якщо ви знімаєте багато фото і відео, можливо, обсяг доведеться збільшити, так як він буде заповнюватися досить швидко.

  На даний момент Apple пропонує 50 ГБ за

  Навіщо робити резерную копію iPhone

  iPhone. цінне майно, і навіть опускаючи той факт, скільки він коштує, для власника він. сховище спогадів, будь то фото з подій, які вже ніколи не повторяться, або цінні документи. Тому важливо переконатися, що всі ці дані надійно захищені від втрати, крадіжки або випадкового пошкодження.

  Крім того, кілька разів на рік Apple випускає оновлення для iOS, і ми настійно рекомендуємо робити резервні копії перед оновленням на випадок, якщо щось піде не так. Ну і якщо ви купуєте нову модель телефону, резервна копія. кращий спосіб перенести дані зі старого пристрою на свіжокуплені.

  Є багато способів створити резервну копію для iPhone, як на локальному PC або Mac, так і онлайн. за допомогою різних хмарних сервісів, від офіційних iTunes і iCloud до численних сторонніх.

  Для того щоб відчувати свої дані по-справжньому захищеними, ми рекомендуємо використовувати як мінімум два доступних способу. Якщо станеться найгірше, і бекап виявиться пошкодженим, то у вас буде запасний.

  Для одного iPhone краще мати по два бекапа

  ,99 в місяць, 200 ГБ за 2,49 в місяць і 2 ТБ за 6,99 в місяць. Здається досить-таки несправедливим, що розподіл вільного місця прив’язане до Apple ID, а не збільшується в міру того, як ви купуєте більше пристроїв.

  Незважаючи на те, що резервні копії iCloud дуже зручні, їх краще всього використовувати в поєднанні з iTunes, щоб охопити всі можливі дані. Резервні копії iCloud можуть створюватися у фоновому режимі кожен раз, коли ваш пристрій підключено до Wi-Fi-з’єднання.

  Для створення і використання резервних копій iCloud вам потрібен обліковий запис iCloud; вона зазвичай створюється при первинній налаштуванні iPhone.

  На пристрої Apple відкрийте Налаштування. Ви побачите своє ім’я і зображення нагорі. Торкніться її та виберіть iCloud, а на наступному екрані перейдіть довгий список Програми, що використовують iCloud і виберіть останній запис. Створення резервних копій.

  Наведіть повзунок вправо, щоб включити резервне копіювання в iCloud. Як тільки ви це зробите, ваш телефон автоматично створюватиме резервні копії ваших даних без вашої участі.

  Резервне копіювання в iCloud займає всього кілька хвилин

  Як зробити резервну копію на комп’ютері

  Локальна резервна копія хороша тим, що ви можете керувати нею самі, а не передавати всю владу всемогутньому хмарі. Створювати локальні бекапи iPhone дуже просто завдяки iTunes.

  Незважаючи на всі незручності, які iTunes створює любителю музики, для резервного копіювання ця програма як раз-таки дуже хороша. З нею ви можете отримати повний бекап даних зі свого пристрою Apple всього за кілька хвилин.

  Для цього, по-перше, необхідно підключити iPhone до PC або Mac. В iTunes, в верхньому лівому кутку, під кнопками управління програванням, ви побачите невелику іконку із зображенням свого телефону. Натисніть на неї і перейдіть в меню пристрою. На панелі зліва виберіть Огляд. З’явиться вкладка, в нижній частині якої буде секція Резервні копії.

  Налаштування локального копіювання в iTunes

  У ній є дві опції. копіювання в iCloud і локальне копіювання. Зазвичай за умовчанням дані синхронізуються c iCloud. Але якщо ви віддаєте перевагу локальні бекапи, виберіть Комп’ютер, щоб дані з iPhone автоматично зберігалися на PC кожен раз, як ви підключаєте до нього смартфон.

  Праворуч від вибору опцій резервного копіювання є кнопка Створити копію зараз. Вона дозволяє вручну запустити резервне копіювання з iPhone на ваш комп’ютер в будь-який момент часу. Кнопка Відновити з копії дозволяє відновити дані на пристрої. новому, після перепрошивки або поновлення.

  В резервну копію будуть включені: всі фотографії на пристрої, контакти, записи календаря, закладки Safari, замітки, історія викликів, а також деякі інші дані. Чи не копіюються: музика, фільми та інший контент, куплений в iTunes. Їх iPhone завантажить заново, коли ви будете відновлювати дані з резервної копії. Повний список того, що копіюється і не копіюється, можна почитати на офіційному сайті технічної підтримки Apple.

  Як зробити резервну копію iPhone на Google Drive

  Google не так давно додала нову фішку в додаток Google Drive для iOS, ввівши можливість створювати резервні копії ваших контактів, календаря і фотогалереї в хмарі.

  У цьому є деяке лукавство, так як ця можливість заохочує користувачів iPhone переходити на Android. Якщо ви створите бекап в Google Drive, то при придбанні Android-смартфона дані з iPhone будуть швидко відновлені на ньому. Звичайно, наприклад, ваша музична колекція залишиться в iTunes.

  Втім, Apple не відстає: у неї давно є додаток під назвою Move to iOS, яка робить приблизно те ж саме при переході з Android на iOS. Такий ось симетрична відповідь.

  Як зробити резервну копію iPhone через iTunes

  Для того, щоб створити резервну копію в iTunes необхідно спочатку встановити останню версію програми на Ваш PC.

  Після успішної установки підключіть свій гаджет до PC. Коли програма відкриється, вгорі віконця з’явиться значок у вигляді телефону. Натисніть на нього. З лівого боку меню перейдіть в розділ «Огляд». Далі в блоці «Резервні копії» Вам буде запропоновано автоматичне резервне копіювання. Виберіть цей пункт.

  А правіше натисніть на «Створити копію зараз». Так само Вам може бути запропоновано зашифрувати резервні копії для безпеки ваших даних, наприклад паролів.

  Після цього програма запустить процес створення резервного копіювання, хід якого Ви можете спостерігати в верхній частині вікна програми.

  Для того, щоб відновити дані з iTunes вам необхідно підключити пристрій до PC і запустити програму iTunes останньої версії. Після цього з’явиться окошко.Клікніте на значок вашого пристрою. Вам будемо запропоновано зробити «Відновити з копії». Перевірте дату створення і розмір відповідної резервної копії та виберіть потрібну Вам.

  Як створити резервну копію iPhone в iCloud

  Для початку ми завантажили та встановили Apple ID. Ця функція безкоштовна.

  Активуємо iCloud на iPhone, нам стане доступним рівно 5 гігабайт вільного місця в хмарному сховищі. Цього якраз вистачить навіть для об’ємної резервної копії.

  Тепер підключимося до бездротового з’єднання.

  Використання мобільної мережі для резервного копіювання неможливо, на жаль.

  Тепер перейдемо у вкладку налаштувань, потім в iCloud. Перегорнемо нашу відкриту вкладку. Виберемо пункт резервного копіювання, він знаходиться в кінці сторінки.

  Натиснемо на вимикач «Створення резервної копії в iCloud.»

  Якщо пристрій не підключений до бездротового з’єднання, ця кнопка буде неактивна.

  Як зробити резервну копію iPhone ?

  Отже, почнемо з того, що резервною копією називають архів, що складається з безлічі файлів. Всі дані зашифровані і зберігаються в пам’яті вашого пристрою.

  Спосіб створення резервної копії буде залежати від:

  Вмісту. Резервні копії з різним м створюються різними методами. Варто зауважити, що архів iTunes повніший, ніж iCloud.

  Розташування. Копії можуть зберігатися як на PC, так і у віртуальному хмарі.

  Важливо: резервна копія буде містити не всі програми і файли, що знаходяться на пристрої iOS. Пояснюється це тим, що повний бекап буде займати величезну кількість часу, а архів, що вийшов в результаті. мати величезну вагу. Саме тому Apple суворо регламентує кількість даних, які вносяться в архів.

  Резервна копія iPhone. Як створити резервну копію?

  Перед багатьма постає питання про збереження даних. Адже в разі поломки гаджета власник втратить безліч особистої інформації: контакти, фотознімки, відеозаписи та музику. Саме для попередження втрати даних і була введена функція резервного копіювання.

  Багато, в тому числі і автор цієї статті, стикалися з повною втратою даних при апаратної поломки. Це, перш за все, дуже неприємно і викликає незручності. Навіть незважаючи на високу якість продукції і тривалий гарантійне обслуговування ніхто не обіцяє, що одного разу ви не втратите свої дані.

  Зробити резервну копію не так складно, як здається на перший погляд. Але створення бекапа однозначно виручить при поломці гаджета. Що потрібно зробити? Для збереження архіву з даними досить виконати кілька простих кроків. Існує кілька різних методів.

  Три способи зробити резервну копію iPhone на комп’ютер

  Головний помічник відновлення даних на iPhone. це резервна копія. Є різні програми, що дозволяють скористатися резервною копією, такі як iCloud, iTunes і iCarefone.

  Резервна копія iPhone

  Загальний список вмісту приблизно виглядає так:

  Фотознімки, скріншоти, збережені картинки і зняті відеозаписи. Нотатки. Логіни і паролі електронної пошти, загальні її налаштування. Події в календарі, завдання в календарі. Закладки браузера, всі дані з нього, відкриті сторінки. Історія дзвінків, SMS і контакти. Записи диктофона. Налаштування бездротової мережі. Логіни і паролі, дані для автозаповнення форм. Налаштування і параметри додатків. Покупки. Системні шпалери. Сторінка в Game Center, Історія пошуку в картах. Парні пристрої Bluetooth.

  В копію не включатимуться такі настройки і файли: Аудіозаписи з iTunes Store. Скачані ігри та програми з App Store. Будь-які файли мультимедіа, скачані за допомогою iTunes. Вже збережені на хмарі фотознімки, скріншоти, збережені картинки. Дані Touch ID. Імпортовані файли з інших джерел.

  Як зробити резервну копію iPhone через iCareFone

  Tenorshare iCareFone. це дуже зручна, проста в користування і багатофункціональна програма для iPhone, iPad і iPod, що дозволяє вибірково створювати резервні копії, одержувати доступ до даних, збереженим в резервних копіях iTunes, і відновлювати дані з доступною резервної копії в будь-який час і в будь-якому місці.

  Скачайте і встановіть програму, підключіть Ваш пристрій до PC.

  Запустіть її, перёд Вами з’явиться віконце. У вкладці «Бекап і восстановлеіе», Ви можете вибрати ті файли, які необхідно зробити резервним копіями, для цього поставте галочку.

  Натисніть кнопку «Створення резервної копії»

  Далі внизу з’явиться рядок із завантаженням. Швидкість завантаження залежить від розмірів ваших даних і швидкості з’єднання з мережею.

  Після успішного закінчення резервного копіювання, Ви можете переглянути Ваші дані.

  Тепер поговоримо про те, як за допомогою програми iCareFone відновити дані з резервної копії. Для цього виконайте наступні кроки:

  READ  Як правильно заряджати iPhone XR

  Підключіть пристрій до PC. Перейдіть до розділу “Бекап і відновлення”. Потім натисніть “Перегляд списку резервних копій”.

  У списку виберіть резервну копію, яку ви хочете відновити, і натисніть “Подивитися” щоб відновити дані.

  Необхідно перевірити дані, які потрібно відновити.

  Крок 4.Виберіть найбільш підходящий для Вас спосіб. У Вас є два способи: Експортувати на PC або ж відновити в пристрій.

  Невелика примітка, якщо ви відновлюєте в пристрій, то Ви можете відновити тільки фотографії, відео, музику, контакти і закладки.

  Також iCareFone дозволяє видаляти непотрібні резервні копії, для цього натисніть на значок кошика.

  У даній статті ми розповіли як за допомогою програм можна створювати резервні копії та відновлювати свої дані при втрати, заміни або поломки Вашого гаджета.

  При виникненні подібних випадків рекомендуємо використовувати iCareFone. Це дуже зручна і проста у використанні програма, за допомогою якої, Ви можете з легкістю створювати резервні копії та відновлювати дані.

  Як зробити резервну копію і відновити iPhone через iCloud

  Для того, щоб за допомогою iCloud відновити дані на своєму пристрої. Вам необхідно створити резервну копію.

  Перед тим, як відновлювати дані, необхідно перевірити версію iOS і при необхідності оновити до останньої версії. Для цього натисніть в розділі Налаштування «Оновити ПЗ».

  Далі Вам потрібно буде увійти в «Налаштування», натиснути на значок iCloud і натиснути «Створити резервну копію». Під час створення резервної копії не відключайте Wi-Fi.

  Так само обов’язково перевірте наявність останньої резервної копії, переконайтеся, що вона існує.

  Для того, щоб перевірити наявність останньої резервної копії, в настройках увійдіть в розділ «Управління сховище», далі подивіться дату створення і розмір резервної копії. Перед цим увійдіть в iCloud за допомогою Apple ID. Після цього виберіть відповідну резервну копію і потім почнеться перенесення даних.

  Дочекайтеся повного перенесення даних і не переривайте підключення. Від розміру резервної копії залежить швидкість перенесення даних, дана процедура може тривати від декількох хвилин до години.

  Якщо відключитися від Wi-Fi, вся процедура завершиться до наступного підключення.

  Як зробити резервну копію iPhone стороннім додатком

  Дану функцію пропонує більшість сучасних файлових менеджерів для мобільних пристроїв Apple, але, на жаль, майже всі вони платні. Безкоштовних і перевірених нами варіантів два: iTools і iMazing.

  Відразу скажемо, що в цілому ці програми недосконалі. Останні версії iTools, хоч і русифіковані, але під час установки показують неприємне для споглядання вікно з повідомленням на китайській мові. Нічого небезпечного в цьому немає, але користувачів воно сильно відлякує. iMazing, в свою чергу, розкриває всю свою функціональність лише при покупці повної версії. Однак саме цікавить нас функція резервного копіювання iPhone і iPad доступна і в безкоштовній версії iMazing.

  Навіщо взагалі робити резервні копії iPhone в сторонніх додатках? Різкої необхідності в їх створенні дійсно немає. Проте, багато користувачів хочуть забезпечити важливі файли, наприклад, пам’ятні фотографії і відео, додаткової безпекою. І в цих цілях як раз-таки і допомагають альтернативні способи створення резервних копій.

  Процес створення резервної копії в будь-якому з таких засобів однаковий. Розглянемо операцію на прикладі повністю безкоштовною утиліти iTools.

  Завантажте iTools з офіційного сайту програми і розпакуйте архів з утилітою.

  Запустіть iTools і підключіть iPhone або iPad до комп’ютера. На комп’ютері повинен бути встановлений iTunes, в іншому випадку iTools не зможе визначити пристрій.

  Після того, як iPhone або iPad з’явиться в iTools, перейдіть на вкладку «Інструменти».Натисніть «Резервне копіювання».

  У вікні, поставте прапорці на типах контенту, які слід зберегти в резервної копії і натисніть «Далі».

  Дочекайтеся ідентифікації контенту і натисніть «Запустити». Попередньо ви можете вибрати папку, в яку буде збережена резервна копія, натиснувши «Змінити».

  Після закінчення процесу створення резервної копії, ви можете перевіряти результат. Ви помітите, що на відміну від iCloud і iTunes, iTools не шифрується файли особливим чином. Це дає можливість отримати доступ до тих же фотографій з вашого iPhone або iPad без використання додаткових утиліт.

  Як видалити резервну копію iCloud

  Перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud.

  Виберіть пункт «Сховище» → «Управління».

  У розділі «Резервні копії» виберіть копію пристрою, яку ви хочете видалити.

  Дочекайтеся ідентифікації резервної копії та натисніть «Видалити копію».

  Що зберігається в резервну копію

  І в iTunes, і в iCloud створюються резервні копії з наступним м:

  • налаштування пристрою.
  • Дані про встановлені додатках та їх налаштування.
  • Історія текстових повідомлень, включаючи iMessage. Важливо! Для успішного відновлення iMessage, SMS- та MMS-повідомлень потрібна наявність SIM-карти, яка використовувати при створенні резервної копії.
  • Вид головного екрану і порядок розташування додатків.
  • Дані програми «Здоров’я».
  • Медіатека (фото і відео).
  • Історія покупок з App Store, iTunes Store і iBooks Store.
  • Налаштування пристроїв HomeKit.
  • рінгтони.

  Ви, швидше за все, помітили, що в копію потрапляють не самі додатки, а лише інформація про них та їх налаштування. За такий підхід спасибі варто сказати Apple, адже, в іншому випадку, резервні копії розросталися б до непристойних розмірів. Тепер же до способів.

  Навіщо робити резервне копіювання iPhone

  Отже, що ж таке резервна копія і навіщо вона потрібна? Якщо говорити найбільш простою мовою, то резервна копія. це всі дані з вашого iPhone, що зберігаються на комп’ютері або в хмарному сховищі в зашифрованому вигляді. Резервна копія потрібна для того, щоб при необхідності відновити будь-які перш наявні на iPhone дані. Знадобитися відновлення може в самих різних випадках, але найчастіше при:

  • Втрати або поломки iPhone. Маючи заздалегідь створену резервну копію пристрою, ви зможете відновити всі дані на інший iPhone.
  • Виникненні проблем з iOS. Оновлення iPhone не завжди проходить гладко. У рідкісних, але, на жаль, мають місце бути випадках, після поновлення iPhone просто не включається, вимагаючи відновлення. Передчасно створивши резервну копію, в процесі відновлення ви зможете повернути не тільки працездатність iPhone, але і всі його дані.
  • Покупці нового iPhone. Завдяки резервної копії, ви можете дуже швидко застосувати всі налаштування старого iPhone на новий, а також перемістити на нього всі програми, фотографії та інший контент.

  Очевидно, що якщо ви дорожите даними свого iPhone, нехай навіть це не гігабайти унікальних фотографій, а «тільки» контактна книга, резервну копію пристрої робити необхідно в обов’язковому порядку. Створити її можна трьома основними способами, про які ми розповіли нижче. Однак перед тим як до них перейти, уточнимо, що саме зберігається в резервну копію.

  Як створити резервну копію iPhone або iPad в iCloud вручну

  На iPhone або iPad перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud → «Резервна копія».

  Натисніть «Створити резервну копію» внизу сторінки. Створення копії тут же почнеться.

  Відзначити один момент варто і тут. Ніякого повідомлення про успішне створення резервної копії вашого пристрою iOS не зробить. Переконатися в успіху операції ви зможете самі, перейшовши в меню «Налаштування» → iCloud → «Резервна копія». Там же буде відображатися і інформація про те, скільки часу залишилося до закінчення створення копії, в тому випадку, якщо вона все ще створюється.

  Як відновити дані з резервної копії на iPhone

  Зі створенням резервних копій розібралися, тепер розберемо не менш важливий процес відновлення iPhone і iPad з них. Відновлення iOS-пристроїв з iCloud і iTunes можливо при їх початковому налаштуванні, або після повного скидання. Від користувача при цьому потрібно лише слідувати кроків стартового керівництва системи. Вибір типу відновлення (або ж настройки, якщо пристрій нове) необхідно зробити на екрані «Налаштування iPhone».

  Цілком очевидно, що якщо ви раніше створювали резервну копію в iCloud, то вибирати слід пункт «Відновити з копії iCloud». Все те ж саме і з копією в iTunes, для відновлення з якої вибрати доведеться «Відновити з копії iTunes», після чого підключити гаджет до комп’ютера і запустити iTunes.

  Резервні копії можуть займати багато місця, як в iCloud, так і на комп’ютері. Що стали непотрібними бекапи, звичайно ж, потрібно видаляти, звільняючи дорогоцінний місце. На щастя, робиться це дуже просто, що в iCloud, що в iTunes.

  Як зробити резервну копію iPhone в iCloud

  Перший спосіб. за допомогою хмарного сервісу iCloud. Він передбачає створення резервної копії даних з iPhone або iPad без використання проводів. Вся інформація в такому випадку зберігається на серверах компанії Apple, в сильно зашифрованому вигляді, тому переживати за збереження даних не варто.

  Створення резервної копії iPhone або iPad в iCloud виявиться відповідним рішенням далеко не для всіх. Справа в тому, що безкоштовно в iCloud доступно лише 5 ГБ. Якщо розмір даних, що зберігаються в резервну копію, перевищує цей обсяг, то iOS видасть попередження про те, що створення копії неможливо.

  Відзначаємо, що для створення резервної копії iPhone або iPad в iCloud бути активним підключення до Wi-Fi.

  Как создать резервную копию iPhone?

  На iPhone або iPad перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud → «Резервна копія». На пристроях під управлінням iOS 10.3 або більш нової версії ПЗ, розділ iCloud можна знайти перейшовши на сторінку керування обліковим записом, яка розташовується в самому верху списку параметрів (над «Авіарежімом»).

  Активуйте пункт «Резервна копія в iCloud». Включення функції спричинить за собою появу повідомлення про те, що резервна копія мобільного пристрою паче не буде створюватися на комп’ютері. Натисніть «ОК».

  Дочекайтеся включення функції резервного копіювання.

  Підключіть iPhone або iPad до джерела живлення, до Wi-Fi і заблокуйте його. Резервне копіювання розпочнеться автоматично.

  Ось таким простим чином включається функція створення резервного копіювання iPhone або iPad в iCloud. Важливо відзначити, що сам процес створення копії iOS починається тільки за умови, що гаджет коштує на зарядці, має підключення до Wi-Fi і заблокований. Втім, виконувати всі вимоги для створення копії в iCloud необов’язково, ви можете примусово змусити систему зробити бекап.

  Створення резервних копій iPhone. керівництво

  Виконання резервного копіювання iPhone і iPad вкрай важливо. Регулярне створення копії всіх даних мобільного телефону можна максимально убезпечити їх, а також отримати можливість відновити гаджет в разі крадіжки, втрати, поломки або зміни. Більшість користувачів iPhone і iPad знають про це і час від часу створюють копії своїх пристроїв. Однак недавні опитування в нашій групі «ВКонтакте» показав, що відсоток обізнаних про необхідність створювати бекапи (резервні копії) все ще далекий від 100. Саме тому ми написали цей посібник, велике, яке стосується різні методи створення резервних копій iPhone і iPad, в тому числі нестандартні.

  BETATECH.COM.UA 2022