Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як зробити роздачу інтернету з комп’ютера

Table of Contents

Роздача Wi-Fi з комп’ютера під керуванням Windows 7

Перший спосіб роздачі Wi-Fi з комп’ютера на телефон має на увазі використання командного рядка. Він відмінно працює як на Windows 7, так і на більш сучасною Windows 10. Хоча, якщо у вас Windows 10, то рекомендуємо скористатися другим способом, який описаний трохи нижче, а цей спосіб краще використовувати тільки на Windows 7.

Отже, для того щоб налаштувати роздачу Wi-Fi вам знадобиться командний рядок. Причому вона повинна бути запущена з правами адміністратора, інакше команди не спрацюють. Для того щоб запустити командний рядок з правами адміністратора відкрийте меню «Пуск», введіть у пошук «Командний рядок», клікніть по знайденої програмою правою кнопкою мишки і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

Після запуску командного рядка можна приступати до налаштування Wi-Fi підключення, яке роздаватиме інтернет з комп’ютера на телефон. Для початку цього вводимо ось таку команду:

Как раздать интернет с компьютера с помощью кабеля Ethernet. Это сделать легко и просто!

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = “wifi_name” key = “wifi_password” keyUsage = persistent

При цьому параметри «wifi_name» і «wifi_password» потрібно замінити на свої, так як ця назва Wi-Fi мережі і пароль для доступу до неї.

Якщо виконання даної команди пройде нормально, то ви отримаєте повідомлення про те, що режим розміщеної мережі дозволений в службі бездротового зв’язку, а ідентифікатор мережі і пароль змінені.

Після цього потрібно виконати ще одну команду:

Дана команда запустить створену раніше Wi-Fi мережу, після чого до неї вже можна буде підключитися. Якщо команда «netsh wlan start hostednetwork» не спрацьовує, і ви отримуєте помилку «Не вдалося запустити розміщену мережу», то це означає, що у вас якісь проблеми з Wi-Fi адаптером. Можливо, не встановлені драйвери або Wi-Fi адаптер відключений. Перевірте всі і спробуйте виконати команду ще раз.

Після того, як Wi-Fi мережу запущена, до неї ж можна підключитися за допомогою телефону, але інтернет ще не лунає. Для того щоб дана Wi-Fi мережу почала роздавати інтернет потрібно натиснути комбінацію клавіш Windows-R і у вікні, виконати наступну команду:

Так ви потрапите у вікно «Мережні підключення». Тут потрібно натиснути правою кнопкою мишки по підключенню, через яке ваш комп’ютер отримує доступ в інтернет і вибрати «Властивості». Зверніть увагу, потрібно відкривати «Властивості» для підключення, через яке інтернет заходить на ваш комп’ютер, не переплутайте мережеві підключення.

Після цього перед вами відкриється вікно з властивостями мережевого підключення. Тут потрібно перейти на вкладку «Доступ», встановити там позначку навпроти функції «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера» і в випадаючому списку вибрати «Підключення по локальній мережі 13».

Потрібно відзначити, що в вашому випадку назва мережі, яке потрібно вибрати буде відрізнятися. Подивитися правильна назва можна у вікні «Мережеві підключення», там з’явиться нове підключення.

На цьому все, закриваємо властивості підключення натисканням на кнопку «Ok» і перевіряємо як працює роздача Wi-Fi з комп’ютера на телефон.

Надалі, якщо захочете зупинити роздачу Wi-Fi виконайте команду «netsh wlan stop hostednetwork». Для того щоб повторно запустити роздачу Wi-Fi після зупинки або перезавантаження комп’ютера виконайте команду «netsh wlan start hostednetwork».

Як роздати Wi-Fi з комп’ютера на телефон

Якщо у вас є комп’ютер, який підключений до Інтернету за допомогою кабелю, то вам не обов’язково купувати роутер для того щоб підключити до інтернету інші пристрої. Замість цього ви можете роздати Wi-Fi прямо з комп’ютера і підключити до нього свої телефони, планшети та інші мобільні гаджети.

Як роздати Wi-Fi з комп’ютера під керуванням Windows 10

Якщо ж ваш комп’ютер працює під управлінням операційної системи Windows 10, то для вас є спосіб набагато простіше, ніж той, який описаний вище. У вашому випадку для настройки роздачі Wi-Fi з комп’ютера на телефон потрібно буде зробити всього кілька кліком мишкою.

Отже, якщо у вас Windows 10, то вам потрібно відкрити меню «Пуск» і клікнути на кнопку з шестерінкою для того щоб перейти в «Параметри».

Далі потрібно відкрити розділ «Мережа та Інтернет».

Після цього потрібно перейти до підрозділу «Мобільний хот-спот» включити там функцію з такою ж назвою.

Після цього Windows 10 почне роздавати Wi-Fi з комп’ютера. Для того щоб підключитися до створеної мережі потрібно використовувати пароль, який доступний в цьому ж розділі вікна «Параметри».

При необхідності ім’я Wi-Fi мережі і пароль можна змінити, для цього тут є кнопка «Змінити».

Як роздати інтернет по Wi-Fi з комп’ютера на Windows 7

У наш час жодна людина не обходиться без інтернету. Кабельний інтернет є практично в кожній квартирі. Однак користуватися ним зручно на стаціонарному комп’ютері або на ноутбуці. Однак, що робити, якщо в будинку є інші мобільні пристрої, такі як планшет, смартфон і так далі? мобільний інтернет досить дорого коштує, та й швидкість нижче. Через це виникає питання, як роздати інтернет по WI-FI на комп‘ютері з Windows 7?

При цьому варто відзначити, що найбільш простий спосіб створення віртуальної WI-FI мережі полягає в придбанні бездротового роутера, але що робити, якщо такого немає? Все дуже просто.

Як роздати WI-FI в Windows 7

Налаштування мережевого оточення для роздачі WI-FI з комп’ютера

Варто відзначити, що будь-який сучасний ноутбук підтримує функцію Virtual WI-FI, завдяки чому з’являється можливо роздавати інтернет по WI-FI. Але зараз давайте розберемо, як організувати роздачу інтернету за допомогою настройки мережевого оточення (центру управління мережами і загальним доступом).

Для цього слід увійти в меню “Пуск” і запустити “Панель управління”. У вікні необхідно запустити “Мережа та Інтернет”, після чого зайти в розділ “Центр управління мережами і загальним доступом”. Або натиснути на значок мережевого підключення в треї і запустити центр управління мережами.

Тут слід запустити “Налаштування нового підключення або мережі”, після чого натиснути кнопку “Налаштування комп’ютер-комп’ютер” і натиснути “Далі” і ще раз “Далі”. У вікні необхідно заповнити всі поля і зберегти внесені налаштування.

Заповнюємо поля для налаштування віртуальної мережі:

 • Назва бездротової мережі: може бути будь-яким, на ваш розсуд (можна використовувати букви і цифри, а також їх поєднання).
 • Пароль: також може бути будь-яким на ваш розсуд. Він необхідний для підключення до групи.
 • Тип безпеки: тут рекомендується вибрати “WPA2-Personal”.

Після заповнення всіх полів необхідно поставити прапорець на “Зберегти параметри цієї мережі” і натиснути “Далі”. Після цього система створить віртуальну мережу. У вікні потрібно натиснути “Включити загальний доступ до підключення до інтернету”. Закриваєте всі вікна.

Далі слід налаштувати загальний доступ. Для цього слід виконати наступні дії:

 • В меню “Центр управління мережами і загальним доступом” слід вибрати “Зміна параметрів адаптера”. Тут потрібно знайти підключення, за допомогою якого комп’ютер отримує доступ до інтернету, і натиснути на ярлик правою кнопкою мишки. У вікні слід вибрати “Властивості”. Далі потрібно зайти у вкладку “Загальні”. Тут потрібно поставити галочку на пункті “Дозволити іншим користувачам використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера”, а нижче вибрати “бездротове з’єднання з мережею 2” (це створена віртуальна мережа) і натиснути кнопку “Ок”;
 • Після цього слід повернутися в “Центр управління мережами і загальним доступом”;
 • Далі вибираємо “Змінити додаткові параметри спільного доступу”;
 • У вікні необхідно відзначити “Включити мережеве виявлення”, а також “Включити загальний доступ до файлів і принтерів”;
 • Після цього натискаєте кнопку “Зберегти зміни”.

На цьому настройка роздачі інтернету по WI-FI в Windows 7 завершена. Якщо все зроблено правильно, то інші пристрої зможуть підключатися до віртуальної мережі, і будуть мати доступ до інтернету.

Роздача WI-FI з комп’ютера за допомогою спеціального програмного забезпечення

Найлегшим і простим методом роздачі інтернету по WI-FI з комп’ютера. це використання стороннього програмного забезпечення.

Таких програм величезна безліч. Вони можуть бути платними і безкоштовними. При цьому настройка всіх цих програм зводиться до трьох основних параметра. ім’я мережі, пароль, а також вибір з’єднання, за допомогою якого комп’ютер отримує доступ до інтернету. Причому ім’я і пароль ви повинні придумати самі. Після внесення цих нескладних налаштувань слід натиснути кнопку “Start Hotspot”.

Ось деякі з програм, які користуються найбільшою популярністю:

 • Connectify.
 • My Public WI-FI.
 • mHotSpot.
 • Virtual Router Plus.

Як роздати WI-FI за допомогою ноутбука

В першу чергу слід сказати, що на сьогоднішній день існує два способи, як роздавати Wi-Fi інтернет з комп’ютера з Windows 7:

 • За допомогою вбудованих засобів Windows.
 • Використовуючи спеціальне програмне забезпечення.

При цьому варто відзначити, що створення віртуальної WI-FI групи за допомогою вбудованих засобів операційної системи може здійснюватися двома способами:

 • За допомогою центру управління мережами і загальним доступом.
 • За допомогою командного рядка.

Налаштування роздачі WI-FI за допомогою командного рядка

В першу чергу необхідно сказати, що цей метод підходить тільки в тому випадку, якщо драйвер бездротового адаптера підтримує функцію Virtual WI-FI.

Створити віртуальну WI-FI мережу можна за допомогою командного рядка. Для цього потрібно запустити блокнот і прописати в ньому такий рядок: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent.

Тут ssid. це назва групи, а key. це пароль. Тобто, в прикладі, назва групи My virtual WI-FI, а пароль для підключення 12345678. Пароль можна використовувати будь-який. Після цього файл потрібно зберегти. Далі потрібно змінити розширення і ім’я файлу.

Що б це зробити, необхідно натиснути правою кнопкою по збереженого файлу і вибрати “Перейменувати файл”. Рекомендується назвати файл так само, як ви назвали свою мережу. Після назви файлу ставимо крапку, а після точки вместо.txt потрібно напісать.bat. Далі слід запустити файл з правами адміністратора. Для цього знову натискаємо на файл правою кнопкою мишки і вибираємо пункт “Запуск від імені адміністратора”.

Всі вище описані дії можна виконати і в самій командному рядку. Зробити це можна так. У меню “Пуск” в пошуку прописуємо «Командний рядок» і запускаємо її від імені адміністратора шляхом натискання правої кнопки мишки. З’явитися командний рядок, в якій необхідно прописати netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent як показано на фотографії.

Завдяки цьому система виконає установку даної команди. Варто відзначити, що в диспетчері завдань повинно з’явитися нове обладнання. Перевірити це просто. У пункті «Мережеві адаптери» має з’явитися пристрій під назвою “Адаптер міні-порту віртуального WI-FI Microsoft”.

Далі потрібно зайти в “Центр управління мережами і загальним доступом” і вибрати “Зміна параметрів адаптера”. Тут повинен з’явитися ярлик під назвою “Бездротове мережеве з’єднання 2”. Ярлик повинен показувати статус “Немає підключення”, як показано на зображенні.

Наступний крок. це запуск мережі. Для цього знову викликаємо командний рядок і прописуємо в ній: netsh wlan start hostednetwork. Це запустить створену мережу. При цьому повинна запрацювати віртуальна точка доступу (SoftAP). При цьому ярлик “Бездротове мережеве з’єднання 2” змінить свій статус на “My virtual WI-FI”.

READ  Як відновити забутий пароль на комп'ютері

Для того, щоб надати іншим учасникам групи можливість виходу в інтернет слід виконати наступні дії:

 • Зайти в центр управління мережами і загальним доступом.
 • Пройти в пункт “Зміна параметрів адаптера”.
 • і знайти підключення, за допомогою якого комп’ютер (або ноутбук) з’єднаний з інтернетом, натиснути на нього правою кнопкою мишки і вибрати “Властивості”;
 • Тут у вкладці “Доступ” виконати наступні дії:
 • У пункті “Підключення домашньої мережі” слід вибрати створену віртуальну групу (в нашому випадку “Бездротове мережеве з’єднання 2”).
 • Після цього встановити галочку на пункт “Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп’ютера”.
 • Натискаємо “Ок” і все. Мережа повністю налаштована і готова до використання.

Для управління віртуальною групою існує набір нескладних команд, які необхідно прописувати в командному рядку:

 • Дозволити або заборонити використання мережі. netsh wlan set hostednetwork [mode =] allow | disallow.
 • Налаштування групи. netsh wlan set hostednetwork [ssid =] [key =] [keyUsage =] persistent | temporary. Замість слів “парольний фраза” ви вписуєте свій пароль, а замість “ідентифікатор SSID” пишете назву своєї групи (в нашому випадку My virtual WI-FI).
 • Властивості і стан групи. netsh wlan show settings.
 • Параметри безпеки віртуальної групи. netsh wlan show hostednetwork setting = security.
 • Запустити роботу віртуальної групи. netsh wlan start hostednetwork.
 • Зупинити роботу віртуальної групи. netsh wlan stop hostednetwork.

Як ви бачите, роздача інтернету по WI-FI з комп’ютера з Windows 7 за допомогою командного рядка цілком реальна. Більш того, всі досить легко і просто. Головне, уважно прописувати команди.

Мобільний хот-спот в Windows 10

В ювілейному оновленні Windows 10 з’явилася вбудована функція, що дозволяє роздати інтернет по Wi-Fi з комп’ютера або ноутбука, називається вона мобільний хот-спот і знаходиться в Параметри. Мережа та Інтернет. Також функція доступна для включення у вигляді кнопки при натисканні мишею по значку підключення в області повідомлень.

Все, що вам потрібно. включити функцію, вибрати підключення, до якого буде надано доступ інших пристроїв по Wi-Fi, задати ім’я мережі і пароль, після чого можна підключатися. По суті, всі ті способи, які описані далі більше не потрібні, за умови, що у вас остання версія Windows 10 і підтримуваний тип підключення (наприклад, роздача PPPoE не вдається).

зробити, роздачу, інтернету, комп

Проте, якщо у вас є інтерес або необхідність, ви можете познайомитися і з іншими способами роздати Інтернет по Wi-Fi, які підійдуть не тільки для 10-ки, а й для попередніх версій ОС.

Как раздать Wi-Fi с компьютера без роутера

Роздача Wi-Fi в Windows 10 за допомогою командного рядка

Продовжуємо діяти в командному рядку, запущеної від імені адміністратора. У ній необхідно ввести команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = remontka key = secretpassword

Де remontka. бажане ім’я бездротової мережі (задайте своє, без пробілів), а secretpassword. пароль на Wi-Fi (задайте свій, не менше 8 символів, не використовуйте кирилицю).

В результаті ви повинні побачити повідомлення про те, що розміщена мережа запущена. Вже зараз можна підключитися з іншого пристрою по Wi-Fi, але на ньому не буде доступу до Інтернету.

Примітка: якщо ви побачили повідомлення про те, що неможливо запустити розміщену мережу, при цьому на попередньому етапі було написано, що вона підтримується (або потрібний пристрій не підключено), спробуйте відключити Wi-Fi адаптер в диспетчері пристроїв, а потім заново включити його ( або видалити його там, а потім обновити конфігурацію обладнання). Також спробуйте в диспетчері пристроїв в пункті меню Вид включити відображення прихованих пристроїв, після чого в розділі «Мережеві адаптери» знайти Microsoft Hosted Network Virtual Adapter (Віртуальний адаптер розміщеної мережі), клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт «Задіяти».

Щоб доступ до Інтернету з’явився, клікніть правою кнопкою миші по «Пуск» і виберіть пункт «Мережеві підключення».

У списку підключень, клікніть по Інтернет-з’єднанню (саме по тому, яке використовується для виходу в Інтернет) правою кнопкою миші. властивості і відкрийте вкладку «Доступ». Увімкніть пункт «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету і застосуєте настройки (якщо ви побачите в тому ж вікні список підключень домашньої мережі, виберіть з’явилося після запуску розміщеної мережі нове бездротове з’єднання).

Якщо все пішло, як треба, а помилок при налаштуванні зроблено не було, тепер при підключенні з телефону, планшета або іншого ноутбука до створеної мережі, у вас буде доступ в Інтернет.

Для подальшого відключення роздачі Wi-Fi, в командному рядку від імені адміністратора введіть: netsh wlan stop hostednetwork і натисніть Enter.

Перевіряємо можливість роздачі

Насамперед, запустіть командний рядок від імені адміністратора (правий клік по кнопці пуск в Windows 10, а потім вибір відповідного пункту) і введіть команду netsh wlan show drivers

У вікні командного рядка повинна відобразитися інформація про використаний драйвер Wi-Fi адаптера і технологіях, які він підтримує. Нас цікавить пункт «Підтримка розміщеної мережі» (в англійському варіанті. Hosted Network). Якщо там вказано «Так», то можна продовжувати.

Якщо ж підтримка розміщеної мережі відсутня, то для початку слід оновити драйвера на Wi-Fi адаптер, бажано з офіційного сайту виробника ноутбука або самого адаптера, після чого повторити перевірку.

У деяких випадках може допомогти, навпаки, відкат драйвера на попередню версію. Щоб виконати це, зайдіть в диспетчер пристроїв Windows 10 (можна через правий клік по кнопці «Пуск»), в розділі «Мережеві адаптери» знайдіть потрібний пристрій, клікніть по ньому правою кнопкою миші. властивості. вкладка «Драйвер». «Відкинути».

Знову ж, повторіть перевірку підтримки розміщеної мережі: так як якщо вона не підтримується, все решта дії не призведуть ні до якого результату.

Як роздати інтернет по Wi-Fi з ноутбука в Windows 10

У моїй попередній статті про роздачу Wi-Fi з ноутбука раз у раз з’являються коментарі на тему того, що зазначені способи відмовляються працювати в Windows 10 (втім, частина з них працює, а справа, швидше за все, в драйверах). Тому і було вирішено написати цю інструкцію (оновлена ​​в серпні 2016).

У цій статті. покроковий опис того, як роздавати інтернет по Wi-Fi з ноутбука (або комп’ютера з Wi-Fi адаптером) в Windows 10, а також про те, що робити і на які нюанси звернути увагу, якщо описане не працює: чи не вдається запустити розміщену мережу, що підключається пристрій не отримує IP адресу або працює без доступу в Інтернет і т.п.

Звертаю вашу увагу на те, що такого роду «віртуальний роутер» з ноутбука можливий для проводового підключення до Інтернету або ж для підключення через USB модем (хоча в ході перевірки зараз виявив, що у мене успішно лунає інтернет, «отримується» також по Wi- Fi, в попередній версії ОС особисто у мене це не виходило).

Проблеми та їх рішення

У багатьох користувачів, незважаючи на виконання всіх зазначених вище пунктів, доступ в Інтернет через таке Wi-Fi підключення не працює. Нижче. кілька можливих способів виправити це і розібратися в причинах.

 • Спробуйте відключити роздачу Wi-Fi (команду тільки що вказував), потім. відключити Інтернет-підключення (то, до якого ми дозволили загальний доступ). Після цього знову включите їх у порядку: спочатку роздача Wi-Fi (через команду netsh wlan start hostednetwork, решта команд, які були до цього, не потрібні), потім. Інтернет-підключення.
 • Після запуску роздачі Wi-Fi у вас в списку мережевих підключень створюється нове бездротове підключення. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть «Відомості» (Стан. Відомості). Подивіться, чи зазначений там Адреса IPv4 і маска підмережі. Якщо немає, то вкажіть вручну у властивостях підключення (можна взяти зі скріншота). Аналогічно, при проблемах при підключенні інших пристроїв до роздається мережі, ви можете використовувати статичний IP в тому ж адресному просторі, наприклад, 192.168.173.5.
 • Фаєрволи багатьох антивірусів за замовчуванням блокують загальний доступ до Інтернету. Щоб переконатися, в цьому причина проблем з роздачею Wi-Fi, можна тимчасово взагалі відключити фаєрвол (брандмауер) і, якщо проблема зникла, починати шукати відповідну настройку.
 • Деякі користувачі включають загальний доступ не для того підключення. Він повинен включатися для підключення, яке використовується для виходу в Інтернет. Наприклад, якщо у вас є підключення по локальній мережі, а для інтернету запускається Beeline L2TP або Ростелеком PPPoE, то загальний доступ потрібно надавати для останніх двох.
 • Перевірте, чи включена служба Windows «Загальний доступ до підключення до Інтернету» (Internet Connection Sharing).

Думаю, у вас все вийде. Все вищеописане перевірено тільки що в зв’язці: комп’ютер з Windows 10 Pro і Wi-Fi адаптером Atheros, підключалися пристрої iOS 8.4 і Android 5.1.1.

Додатково: роздачу Wi-Fi з додатковими функціями (наприклад, автоматичний запуск роздачі при вході в систему) в Windows 10 обіцяє програма Connectify Hotspot, крім цього, в коментарях до моєї попередньої статті на цю тему (див. Як роздавати Wi-Fi з ноутбука ), у деяких працює безкоштовна програма MyPublicWiFi.

Загалом, роздав Wi-Fi через командну строку, через хот-спот не працює, тому що PPPoE, все працює, АЛЕ є такий казус: коли ставиш загальний доступ для PPPoE, інтернет не працює, але Wi-Fi роздає, а коли поставиш загальний доступ спочатку для Ethernet (який, звичайно ж, у мене не працює), а тільки потім на PPPoE, все запрацює. Хотілося б прибрати це. Заздалегідь дякую.

Добрий день. Не можу відповісти: тут би самому спробувати, а у мене ніде саме PPPoE перевірити.

Оновився з 7 на 10 збірка 1803. не працює жоден спосіб роздачі. Пристрої підключаються, але пишуть, що з’єднання з інтернет немає про що говорить і статус в стані з’єднання для роздачі. «без доступу до інтернету». Інтернет на ноутбуці через PPPoE. Спеціально оновився щоб роздача була вбудованої в ОС і включалася одним кліком, а виходить все вийшло навпаки. Схоже доведеться маршрутизатор купувати.

Сторонніх антивірусів немає? Вони можуть блокувати роздачу.

Обнови Windows до останніх збірок і все пройде. Сам недавно боровся з такою ж бідою

Я ось скачав connectify і у мене все працює

Питання таке: як можна включити рідної хот-спот Windows 10 за допомогою командного рядка? netsh wlan start hostednetwork працює програмне забезпечення Саме рідної

Привіт, підкажіть а як прив’язати клієнтів такої мережі до конкретних IP адресами? Після перепідключення клієнта IP адреса завжди інший.

Добрий день. Не знаю таких способів, ну хіба що на самих клієнтів в параметрах IP вказати конкретні адреси з правильного діапазону (але не перевіряв, чи всі гладко буде працювати в цьому сценарії)

Думав що, з наявністю хот споту в 10ке більше дана стаття не знадобиться.) Помилився однако. На збірці ОС 17763.168, версія 1809 пропала плитка-функція хот-споту. Креатор не запрацював. зніс. Буду пробувати щось інше. Дякую за статтю!

Можливо драйвери якісь не ті на Wi-Fi Windows поставила?

Перевірив кілька разів і ніякого результату. Креатор не працює. І. Не мені вам поради давати, але категорично не рекомендую на 10ке ставити травня публик Wi-Fi! Я встановив і після перезавантаження з’явився сумний екран з незадоволеною посмішкою. Вихід був, через безпечний режим тільки відкотом на точку відновлення. Раджу всім точку створювати. Ще раз спасибі Дмитро! Десь Ви б були вже доларовим мільярдером!))

Добрий день. Чому після перезавантаження ноутбука все повертається назад і доводиться ці настройки виконувати заново?

Найпростіше ХОТ-СПОТ НА PC з кабельним інтернетом, з Wi-Fi модулем.

Де GOLD ім’я точки доступу і пароль 88888888 до нього. Зупинити Хот спот netsh wlan stop hostednetwork

Установка нових драйверів на REALTEK 8821CE WIRELESS LAN 802.11AC PCI-E NIC не допомогла, як і раніше пише «Підтримка розміщеної мережі: немає»

Роздаємо інтернет через Wi-Fi з ноутбука або комп’ютера в Windows 8

На жаль, Windows 8 не володіє графічним інтерфейсом для налаштування тимчасової мережі, тому скористаємося на деяких етапах по налаштування інтернету через Wi-Fi командним рядком.

Потрібно сказати що цей спосіб роздачі інтернету через Wi-Fi, описаний для Windows8, без будь-яких доповнень підходить і для Windows 7. Всі кроки повністю ідентичні.

Відкрийте Мережеві підключення зручним для Вас способом, наприклад, натиснувши на клавіатурі комбінацію R і набравши у вікні Виконати команду ncpa.cpl, натисніть кнопку ОК.

Далі у вікні із мережею натисніть правкою кнопкою миші на Вашому бездротовому з’єднанню (За замовчуванням мережевий адаптер називається Бездротова мережа) і виберіть Властивості.

Перейдіть на вкладку Доступ і включіть параметр Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера. Якщо другий параметр Дозволити іншим користувачам мережі управління загальним доступом до підключення до Інтернету. Потім натисніть кнопку OK.

Далі потрібно запустити командний рядок з правами адміністратора. Відкрийте меню ПУСК і введіть cmd. У результатах пошуку на рядку Командний рядок натисніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню Запуск від імені адміністратора.

READ  Як включити звук на ПК Windows 10

У командному рядку з привілеями адміністратора введіть:

пароль для підключення до мережі, який потрібно буде вводити, щоб з’єднатися с.точкой доступу. При цьому підключення буде здійснюватися на основі шифрування WPA2-PSK (AES).

Далі, введіть команду початку трансляції:

З цього моменту Ваш комп’ютер або ноутбук вже готові роздати інтернет через Wi-Fi.

У будь-який час Ви можете подивитися інформацію про підключення, де можна дізнатися про те, який канал використовує Ваше з’єднання, ім’я точки доступу, тип аутентифікації, тип Wi-Fi і кількість клієнтів, підключених до мережі.

Зупинити трансляцію роздачі Wi-Fi інтернету можна за допомогою такої команди:

Як роздати інтернет з комп’ютера по Wi-Fi? докладна інструкція

Windows може перетворити Ваш комп’ютер або ноутбук в бездротову точку доступу, якщо дозволити йому роздати інтернет по Wi-Fi. Налаштувати роздачу інтернету на Windows 7, 8 і 10 дещо відрізняється між собою. Тому для установки роздачі інтернету через Wi-Fi розглянемо для кожної операційної системи Windows окрему інструкцію. поїхали.

Можливість спільного використання проводового підключення до інтернету Вашого комп‘ютера або ноутбука для підключення бездротових пристроїв доступна в Windows 7, 8 і 10 без установки додаткових компонентов.Создавать подібні з’єднання, що є прикладом тимчасових мереж, простіше простого. Взагалі класичним прикладом тимчасової мережі є мережа виду комп’ютер. комутатор. комп’ютер, причому що комп’ютери є однакові права в цій мережі. А в нашому випадку бездротової мережевий інтерфейс Wi-Fi буде відповідати за роль комутатора.

Зверніть увагу, при налаштуванні тимчасової мережі за допомогою Wi-Fi адаптера Вашого комп’ютера на роздачу інтернету по Wi-Fi, поточний Wi-Fi з’єднання, якщо воно є, буде відключено. Так як Wi-Fi адаптер буде задіяний на роздачу інтернету і приймати його він уже не зможе.

Хочу повідомити, що тут не наводжу яким чином після всіх налаштувань знайти вийшла точку доступу на смартфоні або ноутбуці і підключитися до неї. В силу розквіту ринку смартфонів думаю, що підключитися до Wi-Fi мережі вміє кожен.

Роздача інтернету через Wi-Fi в Windows 7

Як вже було сказано раніше, налаштувати роздачу інтернету можна способом, який підходить для Windows 8. Але ми розглянемо використання мережі комп’ютер-комп’ютер (Ad-hoc), щоб роздати інтернет по Wi-Fi. Цей спосіб цікавий тим, що не потрібно використовувати командний рядок для встановлення роздачі.

Відкрийте в Панелі управління Центр управління мережами і загальним доступом. У розділі Зміна мережевих параметрів натисніть на Налаштування нового підключення або мережі.

Потім у вікні, вибираємо Налаштування бездротової мережі комп’ютер-комп’ютер і натискаємо Далі.

 • Ім’я мережі. придумуємо на свій смак;
 • Тип безпеки. вибираємо WPA2-ptrsonal;
 • Ключ безпеки. задаємо пароль, який необхідно буде вводити, щоб підключитися до мережі.

Нижче ставимо галку Зберегти параметри цієї мережі і натискаємо Далі.

Система автоматично налаштує роздачу інтернету через WI-FI і покаже вікно готовності підключення до мережі Wi-Fi із зазначеними параметрами. У вікні натисніть Увімкнути загальний доступ до підключення до Інтернету.

Як роздати інтернет з Windows 10

Якщо ви використовуєте Windows 10 з Ювілейним оновленням (Update Anniversary) v1607, то Вам пощастило. За допомогою цього оновлення Windows тепер має простий спосіб, який можна використовувати, щоб роздати інтернет з Windows 10 і перетворити будь-який PC з Wi-Fi в точку доступу. Причому не має значення чи є підключення до Інтернету, яким Ви хочете поділитися, дротових або бездротових.

Запустіть Параметри будь-яким зручним для Вас способом: натиснувши I на клавіатурі, через меню ПУСК натиснувши на іконку. На головній сторінці налаштувань, натисніть кнопку Мережа та Інтернет.

Далі з правкою боку перейдіть в розділ Мобільний хот-спот і там дозвольте використання інтернет-з’єднання, включивши перемикач.

Далі, якщо хочете, можете задати власне ім’я мережі і пароль. Для цього натисніть на кнопку Змінити.

У вікні зміни відомостей про мережі задайте ім’я мережі і введіть свій пароль, що складається з не менше 8 символів.

Ось і все що потрібно зробити в Windows 10, щоб роздати Інтернет з комп’ютера по Wi-Fi. Це одна з кращих особливостей ювілейного поновлення Windows 10.

Роздаємо провідний Інтернет через додаток

Якщо перераховані вище способи Вам не підходять або є інша причина, поділитися проводовим підключенням до Інтернету в Windows 8 або 7 з іншими бездротовими пристроями можна, використовуючи сторонні додатки. Я рекомендую спробувати безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом Virtual Router.

Встановлюємо, запускаємо, вказуємо ім’я мережі (SSID), задаємо бажаний пароль, і вибираємо наше бездротової з’єднання, яке хочемо роздати. Натискаємо кнопку Start Virtual Router, і готово. Нижче ви можете побачити список підключених пристроїв. Простіше просто нікуди.

Налаштування роздачі Інтернету через Wi-Fi може для когось здатися важким заняттям, але насправді в цьому не так вже й складно. Все залежить від того, скільки разів Windows Ви використовуєте. Крім того завжди можна використовувати додаток стороннього виробника, робота з яким зводиться до ще більш простому способу зробити зі свого комп’ютера або ноутбука точку доступу.

Тепер Ви завжди зможете використовуючи цю статтю роздати свій Інтернет канал по Wi-Fi, навіть якщо під рукою не виявиться Wi-Fi роутера.

Як роздати інтернет з комп’ютера Windows 10 за допомогою хот-споту

Легкий метод щоб роздати інтернет з комп’ютера по Wi-fi без проводів, він не вимагає зайвих утиліт і довгих налаштувань. необхідно:

 • Через «Пуск» заходимо в «Параметри», в розділі мережі знаходимо відповідний розділ.
 • Знаходимо «Спільне застосування. », Відкриваємо і визначаємося з видом підключення: Wi-Fi або інтернет.
 • Тиснемо «Змінити» висвітиться віконце, в ньому треба написати логін і код для нової мережі, по ній комп і буде ділитися інтернетом.
 • Вгорі вікна включаємо функцію «Дозволити. ».

По завершенню операції можна користуватися новою мережею через Wi-Fi. Для використання підключаємося і пишемо пароль. Відключається ця функція в розділі «Мережа».

Як роздати інтернет через комп’ютер за допомогою командного рядка

Чи можна роздати інтернет з комп’ютера?. звичайно ж да. У цьому способі нам допоможе консоль, метод складніше, але він також не потребує сторонніх програмах і його гідність. це робота не тільки для версії Windows 10, але і для інших теж. потрібно:

 • Заходимо «Пуск» друкуємо в пошуковику «Командна», ПКМ по правильному результату і запускаємо з адмінській правами.
 • Створюємо мережу, друкуємо: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = (логін) key = (код) і
 • Для активації повторно вводимо netsh wlan, але ще в рядок додаємо start hostednetwork і натискаємо підтвердити дію.
 • Заходимо в розділ для зміни налаштувань підключення, за допомогою відповідної іконки і дозволяємо іншим користувачам користуватися цією мережею.
 • ПКМ клацаємо по іконці інтернету і відкриваємо «Властивості», слідуємо на вкладку «Доступ», ставимо позначку навпроти запиту про дозвіл. Далі відкриваємо поточну мережу, натискаємо Wi-Fi-доступ, його створювали на другому кроці.

При правильно виконаних маніпуляціях інтернет запрацює. Для виключення мережі друкуємо в консоль: netsh wlan stop hostednetwork, для активації назад: замінюємо слово stop на start, інші слова ідентичні.

При відсутності результату відкриваємо «Диспетчер пристроїв», зробивши ПКМ по «Мій комп’ютер» і вибравши «Властивості». Відкриваємо список пристроїв для створення мережі і перевіряємо їх активність, якщо щось деактивовано включаємо в контекстному меню.

Чи можна роздати інтернет через комп’ютер за допомогою кабелю?

При необхідності підключити інший PC до мережі, якщо на ньому немає роутера, підійде поточний варіант. Даний метод називається мережевим мостом.

 • Тепер на PC з якого ділимося, інтернетом заходимо в «Панель управління», відкриваємо «Центр управління мережами. »Переходимо в настройки.
 • Висвітиться сторінка, затискаємо клавішу «Ctrl», таким чином виділяємо два з’єднання. Одне відповідає за підключення пристроїв до мережі, а інше. за підключення другого компа до першого. ПКМ тиснемо на два з’єднання і вибираємо «Налаштування моста».
 • Через деякий час висвітиться створена мережа з ім’ям «Мережевий міст», а біля використаних сполук побачимо напис «Підключено, Пов’язано». Інтернет на іншому PC з’явитися приблизно через 15 хвилин.

Як роздати інтернет з комп‘ютера?

У багатьох є комп’ютер з інтернетом, а ще телефон, планшет і хочеться сидіти в інтернеті і через інші гаджети. Є кілька способів, як роздати інтернет з комп‘ютера на інші гаджети без маршрутизатора. Три ключових методу досягнення поставленої мети: телефонний хот-спот, сторонні програми і консоль.

Як роздати інтернет з комп’ютера через Wi-Fi додаток

Якщо не хочеться займатися попередніми методами, можна завантажити спеціальну програму. Connectify Hotspot, яка швидко налаштує точку доступу. Дана утиліта безкоштовна і русифікувати. Завантажуємо і встановлюємо програму. далі:

 • Запускаємо утиліту і робимо все за порадами на екрані. Додаток попросить визначити вид підключення і задати початкові налаштування.
 • Запускаємо програму і мережа буде активована.

Як роздати інтернет з комп’ютера на роутер

Спочатку нам потрібно під’єднати роутер до ноуту, потім починаємо налаштовувати параметри:

 • ПКМ натискаємо по активного підключення і тиснемо «Властивості».
 • Висвітиться віконце, в ньому заходами «Доступ», помічаємо пташкою «Дозволити. », Висвітиться перелік, тиснемо« Підключення по локальній мережі »і ОК.
 • Якщо ви зараз підключені до мережі, то висвітитися повідомлення що результат стане видно, коли повторно підключіться. Біля підключення буде напис «загальнодоступні».

Тепер ми можемо використовувати інтернет через інші гаджети в межах зони дії мережі.

Поки немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цей пост.

Як зробити роздачу інтернету з комп’ютера

Роздавати Інтернет по Wi-Fi за допомогою Wi-Fi роутера. це знайомо практично кожному і всі до цього звикли, але бувають випадки коли немає Wi-Fi роутера, є тільки кабель провайдера або 3G модем підключений до комп’ютера / ноутбука і інші девайси вимагають підключення до Інтернету (комп’ютер / ноутбук планшет, смартфон). Виникає питання-Як роздавати Інтернет на всі пристрої (комп’ютер / ноутбук планшет, смартфон) по Wi-Fi? І чи можливо це зробити взагалі? МОЖЛИВО. Саме про це і піде мова в даній статті.

Перш ніж приступити до налаштування роздачі Інтернету з ноутбука / комп’ютера потрібно переконатися, що Wi-Fi адаптер включений. На більшості ноутбуків індикатор активності WLAN-адаптера присутній на корпусі, в іншому випадку слід включити адаптер в Центрі управління мережами і загальним доступом.

Налаштувати роздачу Інтернет за допомогою бездротової мережі Wi-Fi на комп’ютері / ноутбуці.

Один із способів організувати роздачу Інтернету по Wi-Fi- створити Wi-Fi мережу комп’ютер-комп’ютер засобами Windows (Не поспішайте робити.). Відразу поясню у цього способу є невеликий недолік, справа в тому що до такої мережі ви не підключите планшет на Android або смартфон iPhone, тільки інший комп’ютер / ноутбук зі встановленою операційною системою Windows. Це пов’язано з тим, що ви створюєте точку в режимі Ad-hoc (також називається: точка-точка, комп’ютер-комп’ютер, однорангова мережа) і пристрої з іншою операційною системою (Android, iOS), не бачитимуть вашу мережу або не зможуть до ній підключитися. Вам потрібен режим Soft AP (також називається: режим точки доступу, soft Access Point, virtual WI-FI, virtual router) про те як це зробити написано в другій частині статті.

Насамперед необхідно потрапити в Центр управління мережами і загальним доступом. Для цього ви можете натиснути правою кнопкою миші на значок мережі в правому нижньому кутку екрану і виберіть “Центр управління мережами і загальним доступом”.

Інший спосіб зайдіть в “Пуск”. “Панель управління”. “Центр управління мережами і загальним доступом”.

Не важливо яким способом ви скористалися в результаті ви побачите вікно Центр управління мережами і загальним доступом. Натисніть “Налаштування нового підключення або мережі”.

У вікні Створення підключення або мережі, виберіть “Налаштування бездротової мережі комп’ютер-комп’ютер” і натисніть “Далі”.

Читаєте інформаційне вікно і натискаєте “Далі”.

У наступному вікні необхідно ввести дані створюваної мережі:

Ім’я мережі-ім’я Wi-Fi мережі (SSID), яке будуть бачити інші комп’ютери / ноутбуки. Введіть будь-яке ім’я.

Тип безпеки, рекомендую залишити WPA2- Personal

Ключ безпеки-пароль для підключення до Wi-Fi мережі, рекомендую використовувати складний пароль не менше 8 символів, що складається з букв, цифр і спец знаків (! @ #).

Встановіть галочку “Зберегти параметри цієї мережі”.

У наступному вікні натисніть кнопку “Включити загальний доступ до підключення до Інтернету” і натисніть кнопку “Закрити”.

На цьому настройка Wi-Fi мережі комп’ютер-комп’ютер можна вважати закінченою. Тепер якщо ви зайдете в Центр управління мережами і загальним доступом ви побачите вашу Wi-Fi мережу.

На інших комп’ютерах ви можете побачити і підключитися до створеної мережі.

Для того що б видалити підключення комп’ютер-комп‘ютер, зайдіть в Центр управління мережами і загальним доступом виберіть “Управління бездротовими мережами” і видаліть створену мережу.

Налаштувати роздачу Інтернету на ноутбуці для комп’ютера / ноутбука / планшета / смартфона.

Якщо ви хочете роздавати Інтернет не тільки на комп’ютери і ноутбуки, а ще планшети і смартфони вам підійде спосіб описаний нижче.

READ  Як додати комп'ютер в мережу

Запускаємо командний рядок з правами адміністратора, для цього натисніть “Пуск”. “Все програми”. “Стандартні” натисніть правою кнопкою миші на “Командний рядок” і виберіть “Запуск від імені адміністратора”.

Інший спосіб натисніть клавіші в вікні Виконати введіть CMD, на cmd.exe натисніть правою кнопкою миші і виберіть “Запуск від імені адміністратора”.

У командному рядку необхідно виконати команду:

netsh WLAN set hostednetwork mode = allow ssid = «назва точки» key = “пароль”

netsh WLAN set hostednetwork mode = allow ssid = pk-help.com key = Paw0rd

Після цього необхідно включити мережу, для цього виконайте команду:

netsh WLAN start hostednetwork

Наступним кроком необхідно надати доступ до Інтернет усім тим, що підключається пристроїв, для цього треба зайти в Центр управління мережами і загальним доступом виберіть “Зміна параметрів адаптера”. У вікні з’єднання, виберіть те підключення, яке має доступ в Інтернет (не важливо що є Джерелом Інтернета- 3G / 4G модем, кабель провайдера або Wi-Fi мережу з доступом до глобальної мережі), для цього можете змінити уявлення на “Таблицю” і побачити навпроти підключення “Доступ до Інтернету”. У моєму випадку це “Підключення по локальній мережі 2”. Помаранчевої ліній відзначена мережу яку ми створили, про неї вам підкаже рядок Microsoft Virtual WiFiMiniport Adapter (запам’ятайте ім’я мережі, воно стане в нагоді пізніше).

Натискаєте на підключенні правою кнопкою миші і вибираєте “Властивості”.

У вікні властивостей виберіть вкладку “Доступ”, поставте галочку навпроти “Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера”, нижче виберіть підключення яке ви створили, в моєму випадку це Бездротове мережеве з’єднання 2 (підключення зазначене помаранчевої лінією на малюнку вище).

На цьому настройку Wi-Fi мережі можна вважати закінченою. Слід зауважити, що після перезавантаження комп’ютера роздає Інтернет, вам знову доведеться запустити команду netsh WLAN start hostednetwork, оскільки автоматом вона не запрацює. Якщо ви хочете що б вона запускалася автоматично при кожному завантаженні комп‘ютера, необхідно створити батник і додати його в автозавантаження. Для цього створіть текстовий документ введіть в нього команду netsh WLAN start hostednetwork, збережіть документ. Далі змініть розширення з txt на bat і додайте файл в автозавантаження (Пуск все програми- автозавантаження).

Для того що б видалити Wi-Fi підключення, запустіть командний рядок з правами адміністратора і скористайтеся командою:

netsh WLAN set hostednetwork mode = disallow ssid = «назва точки» key = “пароль”

netsh WLAN set hostednetwork mode = disallow ssid = pk-help.com key = Paw0rd

На цьому все. У кого виникли питання або зауваження пишіть в коментарях.

Як зробити точку доступу Wi-Fi з комп’ютера на базі Windows

Є спосіб зробити світ простіше без командного рядка

А чого ви боїтеся командного рядка? Кухарка, що чи?

Он краще на маководов подивіться: самі кричать про GUI, а без терміналу нічого зробити не можуть;)

Олег, я з комп’ютерами з 1986 року, маководов шостий рік, люнукс теж юзал кілька років, з Юнікс щільно знаком. Все пізнається в порівнянні. Поки масово саме у маків працює проголошений принцип. включи і працюй (від себе. працюй без лагів і мороки). Але для бажаючих є і термінал. На винде працювати ні у кого просто не виходить. Сисадмін і програмісти постійно потрібні. Ет я просто беру бабусю. На маці працює, на винде. на телефоні частіше висить. Те інет, то система глючат. 🙂

Так. Якщо Роздача вафлі робиться прям з системи MAC OS X без терміналу за пів хвилини максимум. Готовий за швидкістю з Вами на будь-який інший системі позмагатися без командного рядка з Вашого боку і терміналу з моєї. Втім можна і через термінал. У мене ще швидше буде.

Просто тема як це зробити з під кватирок. Тому залиште в спокої інші осі. Може затіємо суперечка де принципово краще роздавати по вафлі. Тут не Ваша думка потрібно, а Ваш досвід по кватиркам. Ведіть себе простіше і до Вас потягнуться люди. А хамити і будувати з себе. У відповідь можете мені нахамити. Я тут рідко буваю. Чи не відповім. Та й не варто це того. собі настрій псувати. Прошу вибачення заздалегідь, образити не хотів, просто по справі і говорити треба саме те, в чому Ви точно розбираєтеся і не більше того.

Та нє, я з яблуком починаючи з Apple II, так що думка у мене дуууже довге;) А то що вінда глючить. це, в більшості випадків, слідство “кривих рук” користувача і брак у нього елементарних знань. До сих пір роботи Kuka працюють під Windows 95, цілі заводи сидять на Braumat / Cimat / Botec / Fix32. під Windows NT 4.0. все працює “як годинник”. А ось Mac OS, чогось в промисловості не бачити.

Забув сказати, недавно бачив Fix16 під Windows 3.11 (правда все це крутилося Connectix Virtual PC. заліза вже такого в природі немає))

Ну а я з далекого БЕСМ-6. Велику частину часу в якості розробника провів під QNX / VxWorks / Solaris / AIX, а в якості домашнього користувача починаючи з ZX Spectrum ну і що з того? А нічого!

Або ж, можна створити батник з параметрами командного рядка, і кинути на робочий стіл))

Буде жити до першого розриву, ось якщо відрубати mediasense, то і після перезавантаження.

А якщо на РС немає WI-FI модуля, то як він буде роздавати інтернет. Якщо цей спосіб годиться тільки для ноутов, то так і називайте статтю!

Як він роздавати буде, якщо нема чим? Ти головою думай хоч раз на добу.

А про USB-свистки, PCI / PCIe-адаптери ви нічого не чули?

Ось це дійсно стоющая стаття. спасибі.

Цей спосіб придатний, при відсутності роутера підключати телефон або планшет до WI-FI не відходячи від бука далеко. Простіше витратити 1000 руб і користуватися інтернетом по всій квартирі.

Де ж ти там зібрався галочку в налаштуваннях ставити? прямі заінтригував.

І при декількох каналах, така Котовасія виходить, що доводиться все одно руками розводити трафік.

На XP / 2K3 і нижче нічого писати не треба було, ставиш галку на Ethernet і призначаєш одержувача картку WI-FI в ad-hoc і все. Починаючи з Vista стек wi-fi поміняли, тепер там завжди mediasense працює.

Так, у цього матеріалу давно довга борода виросла.

У сенсі, це ще в минулому столітті працювало (до появи 802.11).

Ось тільки до цього нібито Wi-Fi з паролем, iДевайсов не підключений ((((

Ну епта! На iДевайсов є бабки, а на роутер або тайм-капсулу немає грошей? Смішно)))) Та й соромно користуватися Віндовс маючи iДевайсов))) ІМХО

Вам самому повинно бути соромно власної дурості.

Чол же написав. ІМХО. Нема за що його звинувачувати. Мон думку аналогічно. Краще мати єдину екосистему. Раз вже бабло є.

Єдина екосистема хороша у себе вдома, а як виберешся в світ, тут вся струнка екосистема летить до біса;)

Це на випадок, коли ти не вдома, а в гостях наприклад! У статті ж написано! Або ти роутер з собою будеш носити?) І у мене iPhone і Віндоус! І що.

Ну “на безриб’ї і рак риба”: не завжди, коли потрібно вирішити це завдання, “під рукою” виявляється вельми специфічний софт і рішення “з коробки” тут виявляється як не можна до речі.

Підключаються, я минулого літа це робив (роутер в готелі забув): програматор Siemens Simatic Field PG M2 з Windows 7 підключений до мережі з PLC через Ethernet, підключав iPad 3 з Wonderware Intouch.

Заради інтересу, спробуй це, влом перевіряти (якщо не видалять комент :). Стаття скопійована не в повній мірі. отпишись.

А як підключити комп з виндой або телек до вафлі яка йде з маку, якщо вафля запаролено?

Там вся заковика в перевірці шифрування. У властивостях підключення перевірити тип безпеки на предмет вибору пункту Общій.Еслі xp правити потрібно опцію Перевірка справжності на Спільну

Мало того, якщо використовується wep, у венди свої прибамбаси Пароль повинен содержать5 знаків з урахуванням регістра13 знаків з урахуванням регістра10 шістнадцятирічних знаків [0-9, a-f, A-F] без урахування регістра26 шістнадцятирічних знаків [0-9, a-f, A-F] без урахування регістру

А якщо є необхідність використовувати цей спосіб часто, то сорочки з короткими рукавами писати треба з ТИМ ЖЕ самим текстом, файл в формат BAT, що толку від таких статей тут, до того ж ще і некоректних

.bat це не формат, а розширення файлу. Наберуть таких у відділі кадрів.

Ходіть в гості без телефону! Скільки можна в інтернеті сидіти.

Уже кілька років користуюся програмою conectify, і не знаю горя.всем раджу кому потрібен wi-fi з ноутбука без підключення будь-яких роутерів

Що значить всяких?))))) У мене ось роутер стоїть вдома, зачюсунул його за диван і там валяється і роздає інтернет на всю квартиру. А ви з проводами ходите і ваш бук прив’язаний до одного месту.Вот і думайте, що зручніше?

Старо. Але корисно. І порадував коммент про порівняння з маком)). Ось вже де поржал)

Цим шляхом можна створити точку Wi-Fi з СЕКУРІТІ wpa2 і iPhone буде з’єднувати з цією мережею без проблем. Якщо робити через ДУІ то не вийде.

.5 години до Metro утворилося стійке відраза), але на попередніх версіях все в порядку.

Windows 7. Подключение к Интернету

Заочно ніхто абортів не робить, телепатів немає.

Господа хочу запропонувати Вам спробувати ось це (статтю вже не пам’ятаю де нарив):

“Після того як я вирішив використовувати інтернет з ноутбука на смартфоні Nokia n97 по WI-FI, прочитав тут багато статей, як це налаштувати, перевстановив купу софта, перерив всі налаштування смартфона, але так і не налаштував його.

Але я знайшов інший спосіб. При цьому не потрібен ніякий софт, і налаштувань телефону!

І так нам буде потрібно: Ноутбук з WI-FI, підключений до інтернет (у мене ноутбук Acer і підключений до інтернету по dsl) Смартфон з WI-FI (налаштовував на Nokia n97, n95, 5530 і кпк HTC 3300)

Потрібно перевірити, що б з’єднання з інтернетом не було общім.Для цього потрібно зайти в «Центр управління мережами і загальним доступом» (натиснувши на значок інтернету в треї) Там де знаходиться ваша підключена дротова мережа, тиснемо на Перегляд стану. Властивості. і перейти на вкладку Доступ.Здесь необхідно відключити всі пункти загального інтернету.

Створення бездротового соедіненія.Заходім в «Центр управління мережами і загальним доступом» (натиснувши на значок інтернету в треї) Зліва Виберіть пункт Створення підключення або сетіВ вікні вибираємо Налаштування бездротової мережі комп’ютер-комп’ютер, натискаємо далі, і ще раз далее.Теперь задаємо ім’я мережі (англійською, наприклад NOKIA)? вибираємо тип безпеки «WEP», і вводимо пароль з 5 букв або цифр. Наприклад 12345. Ставимо галочку Зберегти параметри цієї мережі. І натискаємо далее.Теперь мережу NOKIA створена, але їй потрібно дати доступ до Інтернету.

Створення мережевого моста.Откройте «Центр управління мережами і загальним доступом» а потім відкрийте закладку Управління мережевими підключеннями зліва. Утримуючи кнопку Ctrl, виділіть Бездротове підключення до мережі та Підключення по локальній мережі, а потім клацніть правою кнопкою на будь-якому з них і виберіть Налаштування моста.Подождіте, поки система створить і налаштує мережевий мост.Еслі створити мережевий міст не вдається, перевірте, щоб у властивостях здійснювати підключення до мережі, які будуть входити в мережевий міст, не був включений Загальний доступ до підключення до Інтернету з 1 пункту.

Все готово, тепер беремо в руки телефон (кпк, інший ноутбук) і шукаємо WI-FI мережу з ім’ям NOKIA, підключаємося до неї і вводимо пароль який ви задали при створенні бездротового соедіненія.Пользуемся швидким інтернетом.

Усунення неполадок.Іногда телефон при відкритті сайту може написати невірне і ім’я сервера. Відключіться від WI-FI, спробуйте підключитися ще раз.

Якщо мережа створена вами не знаходиться на телефоні, виберіть пункт “Підключитися до мережі” (натиснувши на значок інтернету в треї) Знайдіть створене бездротове з’єднання і перевірте, чи включено воно. Можна спробувати відключити його і підключити заново “.

Сам так робив все працювало і зі смарт (в тому числі і з яблуком) і з іншими буками і з планшетами.

BETATECH.COM.UA 2022