Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити щоб не відстежили телефон

Table of Contents

Вимкнути. розширених повідомлень на екрані блокування

Обов’язково перевірте, яка інформація відображається на екрані блокування при приході SMS, повідомлень електро-пошти і т.д. (Може вийти так, що зловмисникам не доведеться навіть включати апарат і підбирати ваш відбиток. потрібний код з SMS вони побачать просто на екрані блокування, коли телефон в режимі очікування!).

Важливо: я б порекомендував на екран блокування виводити тільки значки і приховувати вміст повідомлення. Якщо такої опції в телефоні немає. то потрібно заборонити взагалі висновок будь-яких повідомлень на екран блокування (або змінити пристрій)!

Встановлення програм тільки з офіц. джерел

Це цілком очевидна рекомендація. Стосується вона, в основному, любителів ігор, які завантажують їх з різних джерел (як APK-файли) і встановлюють на телефон. Зрозуміло, разом з грою. в телефон може “потрапити” все, що завгодно. Робити так не рекомендується.

Установка ПІН-коду на SIM-карту

Добре! Тепер телефон ніхто не включить крім вас, і з його екрану нічого не побачить, поки ви не введете код. Вже не так погано, як було.

Однак, є ще одна лазівка: SIM-карту можна переставити з вашого апарату в інший і прийняти / відправити SMS-повідомлення.

Щоб цього не сталося. на SIM-карту теж необхідно встановити ПІН-код. В цьому випадку, при кожному перезавантаженні телефону. його доведеться вводити вручну. Таким чином ми закриємо цю небезпечну пролом в безпеці!

Як це виглядає на практиці: телефон при вкл. проситиме ПІН-код

Вимкнути. адаптери Wi-Fi і Bluetooth

Простий, банальний і досить важлива порада!

Я б взагалі, не рекомендував подеколи. телефон до будь-якої Wi-Fi мережі, крім вашої власної (домашньої). Особливо, це стосується безкоштовних загальнодоступних Wi-Fi мереж, саме через них і відбуваються найчастіше зломи.

Зрозуміло, ще більш надійним варіантом буде повне викл. цих адаптерів в настройках телефону (до речі, завдяки цьому вдасться заощадити трохи заряду батареї).

Підключення / налаштування Android. викл. Bluetooth

На що звернути увагу при використанні телефону (з Інтернет-банком)

Перевірити і налаштувати Find my Device

Find my Device. це спец. сервісне додаток від Google. Призначено воно для управління вашим телефоном дистанційно, з комп’ютера. Може бути дуже корисно, коли вам потрібно зробити дозвон до телефону (щоб його знайти), або стерти всі дані з нього (якщо ви втратили апарат).

Зрозуміло, це додаток краще заздалегідь налаштувати і перевірити, щоб воно “бачило” ваш апарат. Так в разі чого. у вас буде ще одна “палочка-виручалочка”. Посилання нижче в допомогу!

Заблокувати або стерти всі дані з телефону

Самый простой скрытый доступ к смарту жены

Тільки новий смартфон SIM-карта оформлена на ваше ім’я

Перший моя порада: смартфон, до якого ви будете подеколи. інтернет-банк (мобільний додаток). необхідно купувати у великій мережі (від офіц. виробника, з усіма документами). Ніяких покупок з рук від незнайомих людей (по-перше, невідомо звідки цей апарат, по-друге, незрозуміло, хто і що з ним робив).

Що стосується SIM-карти: то вона повинна бути оформлена тільки на ваше ім’я (ніяких SIM’ок від друзів, корпоративних варіантів тощо. Хоча, зараз начебто вже прийняті соотв. Поправки в закон.). Якщо у оператора є опція. то можна доп. заборонити відновлення номера за дорученням.

Як дізнатися, де знаходиться абонент мобільного телефону?

Стільникові оператори, послугами якого користується абонент, надають послуги геолокації, але, як правило, інший абонент повинен дати згоду на те, що відомості про його місцезнаходження будуть надані комусь іншому. Ось деякі з послуг, що надаються.

Тарифний план «Смішарики» від Мегафона надає послугу «Маячок». Він розрахований для дітей, щоб батьки завжди могли отримати інформацію про місцезнаходження своєї дитини. Місцезнаходження відбувається шляхом обчислення відстані мобільного телефону до антеною вежі. Точність обчислення від декількох сотень метрів до кількох десятків кілометрів. При цьому є обмеження для пошуку місцезнаходження. Допускається пошук не більше 5-ти мобільних пристроїв і за згодою абонента.

«Мобільні співробітники» (МТС)

Послуга «Мобільні співробітники» від МТС дозволяє визначати місцезнаходження співробітників і транспортних засобів компанії. Визначати місце розташування можна на докладної електронній карті (більше 300 міст РФ), контролювати перебування співробітників всередині або за межами зазначеної географічної зони і отримувати повідомлення про порушення умов контролю зон, враховувати робочий час співробітників, що працюють поза офісом.

«Дитина під наглядом» (МТС)

Послуга «Дитина під наглядом» дозволяє батькам побачити місце розташування телефону дитини на екрані смартфона або планшета. Мобільний додаток «Де діти» є для установки на смартфонах і планшетах на базі ОС Android 2.3. Функція визначення місця розташування діє, навіть якщо у дитини найпростіший мобільний телефон.

READ  Як за допомогою телефону підключитися до телевізора

Чи законно відстеження абонента?

Конституція захищає право громадян на недоторканність приватного життя, але за запитом спецслужб оператором стільникового зв’язку може надаватися інформація про місцезнаходження абонента з метою проведення слідчих заходів.

Як зробити ваш мобільний телефон недоступним для стеження?

Єдиний спосіб уникнути відстеження вашого телефону. це не користуватися ним. Як тільки телефон підключився до мережі (мобільного або фіксованого зв’язку), мережа вже визначає його місцезнаходження.

Устаткування мережі реєструє не тільки номер абонента, але і ряд інших параметрів, зокрема, код IMEI. унікальний ідентифікатор мобільного устаткування, який виробники при виготовленні привласнюють кожному апарату.

Зазвичай це 15-розрядне число, яке служить для ідентифікації пристрою в мережі і зберігається в прошивці апарату. Код IMEI також використовується для відстеження телефонів, наприклад, для блокування крадених телефонів. тобто навіть зміна SIM-карти не дозволить уникнути відстеження телефонного апарату по його унікальним ідентифікатором.

У старих апаратах код IMEI можна було змінити за допомогою спеціального програмного забезпечення, але зараз виробники обладнання постійно посилюють захист, яка робить зміна коду IMEI неможливим.

Місце, де ви знаходитеся, легко можуть вичистити спецслужби і оператори стільникового зв’язку, якщо їм доступні відомості про координати базових станцій, або якщо в телефоні є приймач GPS, телефон при цьому включений, активний дзвінок абонента не потрібно.

Чи є користь від стеження?

Завдяки відстеженню розташування абонента стільникового зв’язку органи держбезпеки можуть оперативно знайти розшукуваного злочинця.

Також за сигналом мобільного телефону лікарі або рятувальники можуть відшукати потерпілого. Саме з цього операторам стільникового зв’язку важливо використовувати технології, що забезпечують досить високу точність визначення місця розташування абонента.

Можливість відстеження також дозволяє рідним в будь-який момент отримувати дані про те, де знаходиться дитина або старий родич. Багато операторів мають таку послугу в своєму тарифному плані.

Як відбувається відстеження абонента?

Збір інформації відбувається кількома шляхами: коли стільниковий телефон встановлює зв’язок з вишкою оператора, при використанні мереж бездротового інтернету Wi-Fi. Антенні вежі аналізують сигнал, що посилається мобільним телефоном, а потім обчислюють, які вежі знаходяться ближче до мобільного телефону. Місцезнаходження мобільного телефону оцінюється шляхом порівняння посилаються сигналів мобільним телефоном антеною вежі.

Кожна базова станція транслює в ефір інформацію про сусідніх станціях, вказуючи частоти, на яких вони працюють. Телефон постійно вимірює рівень сигналу від кожної з базових станцій і при необхідності вибирає ту, звідки виходить чіткий сигнал. Маючи координати шести найближчих до телефону базових станцій, можна з точністю визначення координат телефону без всякого GPS. Якщо ж даних про місцезнаходження базових станцій немає, то і обчислити місце розташування телефону не буде можливості.

Також з появою системи глобального позиціонування на місцевості (GPS) стало можливим визначити місцезнаходження людини за допомогою супутників. Деякі мобільні телефони мають вбудовані GPS навігатори. Мережа включає в себе ряд супутників, які посилають сигнали, на аналіз, щоб визначити місце розташування мобільного телефону. Якщо система отримує сигнали від трьох і більше супутників, то місце розташування розраховується досить точно.

Інтернет шахрайство

Останнім часом багато користувачів Інтернету стикаються з послугою по встановленню місцезнаходження людини за номером його мобільного телефону. Абонента просять відправити SMS-повідомлення з набором певних цифр на вказаний номер і за 10 рублів отримати код доступу до послуги. Якщо подібна пропозиція виходить не від оператора стільникового зв’язку, а від третіх осіб, то це є не чим іншим, як шахрайством. попереджають в Міністерстві внутрішніх справ.

Як на iPhone подивитися де знаходиться інша людина?

Щоб перевірити свій статус передачі геопозіціі, виконайте наступні дії.

 • Натисніть «Налаштування» [ваше ім’я]. В iOS 11 виберіть меню «Налаштування» [ваше ім’я] iCloud.
 • Натисніть «Поділитися геопозіціей».
 • Натисніть [ім’я члена сім’ї], щоб надати доступ цій людині.

Як зафіксувати геолокації на iPhone?

Включення і відключення служб геолокації для конкретних додатків

зробити, телефон
 • Перейдіть в розділ «Налаштування» «Конфіденційність» «Служби геолокації».
 • Переконайтеся, що служби геолокації включені.
 • Прокрутіть вниз до потрібної програми.
 • Натисніть програму і виберіть один з наступних варіантів.

Як відключити відстеження на телефоні?

Для цього перейдіть в меню Налаштування “Конфіденційність Геодані і відключіть повзунок. Потім натисніть Історія місцезнаходжень і повзунок Включити історію місцезнаходжень вліво. Так ви забороните Android зберігати історію ваших пересувань.

Як не ділитися Геопозіціей?

Через додаток Maps Go можна поділитися своїм місцем розташування. Як припинити показ свого місця розташування

 • Відкрийте програму «Google Карти».
 • Натисніть своє фото профілю або ініціали Передача геоданих.
 • Натисніть на значок «Видалити» поруч з ім’ям користувача, якому хочете закрити доступ до своїх геоданих.

Як прибрати локацію з фото на iPhone?

 • Перейдіть по шляху Настройки. Конфіденційність. Служби геолокації.
 • Відкрийте розділ Камера і забороніть використання геолокації для цього додатка.
 • Metaphoto зручно використовувати в якості швидкого сортувальника знімків.

Як видалити дані здоров’я на iPhone?

Для того, щоб видалити накопичилися дані, зробіть наступне:

 • Відкрийте програму Здоров’я.
 • Перейдіть в розділ, з якого потрібно видалити дані (Активність, Усвідомленість, Харчування, або Сон).
 • Натисніть на лічильник даних і виберіть Показати всі дані.
 • Натисніть Змінити в правому верхньому куті.
 • Виберіть Видалити всі.

Як відключити лічильник кроків на iPhone?

Зробити це можна в Настройках Конфіденційність Рух і фітнес відключити «Відстеження фітнесу»: Все, тепер запис кроків в додатку Здоров’я вестися не буде.

Як зробити так, щоб iPhone НЕ відстежили? Поради АНБ США

На цьому тижні Агентство національної безпеки США (АНБ, NSA) опублікувало рекомендації для своїх співробітників про те, як зменшити витоку інформації про геолокації своїх пристроїв. Очевидно, це було зроблено для того, щоб запобігти поширенню секретних даних і відстеження місця розташування тих, хто працює в АНБ. Ми отримали доступ до цього документа і вже ознайомилися з ним. і там дійсно є цікаві поради, які стануть в нагоді всім, хто хотів би обмежити доступ до своєї геолокації кому попало.

READ  Як закачати музику на телефон з комп'ютера

Поради від тих, хто якраз спеціалізується на відстеженні та прослуховування

Відстеження місця розташування на iPhone

Як пишуть фахівці, смартфони (в тому числі iPhone) можуть отримувати дані про місцезнаходження користувача за допомогою GPS / ГЛОНАСС, бездротових мереж (стільникових, Wi-Fi і інших) і навіть по Bluetooth. Навіть якщо стільниковий зв’язок відключена на мобільному пристрої, Wi-Fi і Bluetooth можуть використовуватися для визначення місця розташування. Причому спеціальне обладнання (наприклад, аналізатори бездротової мережі) може визначати потужність сигналу і обчислювати місцеположення, навіть коли користувач не підключений до Wi-Fi, а просто тримає бездротовий модуль включеним. Але найцікавіше. експерти АНБ стверджують, що навіть якщо ви вимкнете Wi-Fi, Bluetooth і інші служби, а потім увімкніть їх, дані про минуле місцезнаходження все одно можуть бути передані.

Все, що відправляє і приймає бездротові сигнали, може використовуватися для відстеження, стверджують в АНБ. Серед таких пристроїв, крім іншого, фітнес-трекери, розумні годинник, інтелектуальні медичні пристрої, пристрої Інтернету речей і вбудовані засоби зв’язку в автомобілі. Навіть домашні інтелектуальні пристрої (наприклад, лампочки, чайники, термостати, пристрої домашньої безпеки і т. Д.) Часто мають бездротові можливості, про які користувач не знає.

Ваш iPhone. головний інструмент для відстеження геолокації

Як заборонити відстеження на iPhone

Що пропонує АНБ своїм співробітникам в якості заходів щодо запобігання відстеження? Ось основні з них.

Відключити служби геолокації пристрої. Щоб зробити це на iPhone, зайдіть в «Налаштування». «Конфіденційність». «Служби геолокації» і відключіть їх.

 • Вимкнути мережеві служби, коли вони не використовуються: відключити Bluetooth і Wi-Fi, якщо вони не потрібні в даний момент. Пам’ятайте, що це потрібно робити безпосередньо в настройках iOS. виключення цих служб в центрі управління насправді не відключає їх.
 • Використовувати авіарежім, коли пристрій зовсім не використовується.
 • Відключити функцію «Знайти iPhone», яка дозволяє відстежити пристрій.
 • Також експерти з безпеки пропонують обмежити доступи додатків до ваших даних.

 • Додатків повинно бути надано якомога менше дозволів.
 • Не погоджуйтеся, якщо додаток просить використовувати ваше місцеположення.
 • Регулярно скидайте мережеві настройки. Як мінімум, це повинно відбуватися щотижня.
 • Переглядайте якомога менше сайтів на пристрої та встановіть настройки конфіденційності в браузері, щоб заборонити використання даних про місцезнаходження.
 • Видаляйте геолокаційні мітки з фото.
 • Використовуйте анонімну віртуальної приватної мережі (VPN) з метою приховати ваше місце розташування.
 • По можливості зберігайте якомога менше даних в хмарі.
 • А можна взагалі підмінити геолокацію в додатку. Ось як це зробити.

  На мій погляд, більшість цих заходів надлишкові, взяти хоча б використання авіарежіма в режимі очікування або відключення функції «Знайти iPhone», проте вони допомагають зрозуміти, за допомогою яких саме інструментів спецслужби можуть отримати доступ до вашого місця перебування. Та й деякі поради дійсно корисні. наприклад, використовувати VPN і не дозволяти, наприклад, банківського додатком використовувати ваше місцезнаходження (насправді це йому не потрібно). А як ви вважаєте, чи варто дотримуватися ці поради? Давайте обговоримо в коментарях і в нашому Telegram-чаті.

  iOS 13Безопасность AppleСовети по роботі з Apple

  Чого не можна робити, якщо включена функція «Знайти iPhone»?

  Заявивши в поліцію про втрату iPhone, користувач напевно зіткнеться з вимогою відключити «Режим пропажі», щоб правоохоронні органи мали можливість відстежити місце розташування пристрою по IMEI.

  Якщо на смартфоні встановлений пароль безпеки, відключити «Режим пропажі» на прохання поліцейських можна. пароль є досить надійний захист.

  Скинути його зможе лише «яблучний» профі. ймовірність того, що знайшов є просунутим користувачем, дуже мала.

  Якщо ж поліцейські попросять стерти iPhone і піти зі свого облікового запису iCloud, ні в якому разі не можна виконувати їх прохання. Пароль безпеки після стирання буде скинутий, а це значить, що людина, що виявила iPhone, зможе повноцінно користуватися пристроєм. Власнику залишається сподіватися тільки на моторність поліції, яка справи про зникнення телефонів, на жаль, не ставить в пріоритет.

  Змініть пароль Apple ID

  Ви точно впевнені, що пароль Вашого Apple ID, введеного по шляху Налаштування → iCloud ніхто (друг, подруга, чоловік, дружина, сестра, брат і т.д.) не знає?

  Наведемо просту ситуацію з життя. Чоловік дарує дружині iPhone зі включеними геолокаційні сервісами (про них розказано нижче) і з самостійно зареєстрованим Apple ID. Природно, дружині і в голову не прийде щось міняти. Але тут варто врахувати, що людина, яка знає пароль і логін Apple ID може не тільки постійно моніторити розташування прив’язаних до аккаунту пристроїв (це робиться так чи так), але і віддалено заблокувати iOS-пристрій, наприклад, після сварки (знову ж таки, приклад з життя).

  Необхідно змінити пароль Apple ID. Але найімовірніше Ви зіткнетеся з іншою проблемою. не зможете згадати Контрольні питання, які необхідні для зміни пароля.

  Как найти телефон, проследить за человеком, ребёнком GPS трекер KidControl

  Якщо пароль змінити не вдасться (але Ви знаєте старий). відключіть опцію Знайти iPhone по шляху Налаштування → iCloud.

  Якщо Ви не знаєте пароль, то залишається лише вдатися до часткового (описано нижче) або повного відключення Геолокації по шляху Установки → Конфіденційність → Служби геолокації.

  Як заборонити системним службам відстежувати ваше місце розташування

  Почнемо з того, що заборонимо відстежувати місце розташування деяких системних служб. Системні служби, які ми відключимо, на роботу системи ніяк не вплинуть, тому побоюватися будь-яких збоїв в подальшому не потрібно.

  READ  Як поміняти пароль в стиме через телефон

  Перейдіть в меню «Налаштування» → «Конфіденційність» → «Служби геолокації» → «Системні служби»

  Переведіть такі перемикачі в неактивний стан:

  • HomeKit. вимкніть якщо ви не користуєтеся «розумними» пристроями і приладами на платформі HomeKit.
  • Геопредупрежденія. вимкніть, якщо ви не використовуєте геопредупрежденія в стандартному додатку «Нагадування».
  • Геолокаційні iAd. сміливо відключайте, реклама в додатках і іграх тепер просто буде пропонуватися без урахування вашого місця розташування.
  • Калібрування компаса. вимкніть, якщо не користуєтеся стандартним додатком «COMPASS». Воно продовжить працювати, але буде робити це повільніше.
  • Поділитися геопозіціей. вимкніть, якщо не хочете ділитися своїм місцеположенням в додатках «Повідомлення» та «Мої друзі».
  • Пропозиції Safari і Spotlight. відключіть в разі, якщо пропозиції Safari і Spotlight з урахуванням вашого місця розташування вам не потрібні.
  • Мережі Wi-Fi. вимкніть, якщо не хочете щоб Apple збирала дані про найближчі Wi-Fi-мережах.
  • Як встановити часовий пояс. сміливо відключайте, якщо тільки ви не часто подорожуєте.
  • Часто відвідувані місця. вимкніть, якщо не хочете отримувати корисну інформацію від пристрою в моменти, коли ви опиняєтеся в часто відвідуваному місці.

  У розділі «Удосконалення продукту», розташованому трохи нижче, ви так само можете перевести всі перемикачі в неактивний режим

  Важливо відзначити, що перемикач «Знайти iPhone» або «Знайти iPad» відключати не можна. Саме він буде відповідальний за можливість виявлення загубленого пристрою.

  Contact If Found

  Додаток дає можливість створити заставку робочого столу, на якій присутні контактні дані власника. Ця програма є безкоштовною, але встановлюється тільки на смартфони з iOS 8-ий версії і вище.

  Програма «iHound». «особистий детектив» власника iPhone. Як тільки втрачений гаджет підключать до PC, на поштову скриньку власника прийде лист із зазначенням точної адреси, де Ви знаходитесь. Таким чином, власник може не допустити, щоб ПО його смартфона було змінено «комп’ютерними умільцями». Також «iHound» періодично фіксує місце розташування гаджета в профілактичних цілях. це значить, що володар зуміє з’ясувати не тільки де зараз перебуває пристрій, але і як воно туди потрапило (для цього доведеться задіяти або).

  Як заборонити програмам відстежувати ваше місце розташування

  З системними службами розібралися, тепер відрегулюємо відстеження вашого місця розташування додатками, встановленими на iPhone і iPad.

  Перейдіть в меню «Налаштування» → «Конфіденційність» → «Служби геолокації».

  Зверніть увагу на список програм, які використовують або можуть використовувати ваше місце розташування.

  Кожному програми зі списку можна вказати конкретну настройку:

  • «Ніколи». повністю забороняє додатком отримувати доступ до вашого розташування.
  • «При використанні програми». ваше місце розташування буде враховуватися додатком тільки в разі якщо воно запущено і знаходиться на передньому плані.
  • «Завжди». дає додатку можливість завжди отримувати інформацію про місцезнаходження.

  Пройдіться по списку додатків і змініть їх параметри відповідно до ваших уподобань

  Зауважимо, що найбільш правильним рішенням стане установка параметра «При використанні програми» на часто використовувані вами програми. Однак якщо ж ви хочете добитися того, щоб ваш iPhone або iPad абсолютно ніяк не міг відстежувати ваше місце розташування, активувати необхідно параметр «Ніколи».

  Способи вирішення проблеми

  Впоратися з поставленим завданням можна по-різному. Все залежить від особистих переваг людини. Важливу роль відіграє підготовка відслідковується девайса. При певних обставинах скористатися одним із прийомів ніяк не вийде.

  Як відстежити iPhone? Пропонують такі варіанти розвитку подій:

  • скористатися iCloud;
  • активувати функцію «Знайти iPhone»;
  • встановити і запустити додаткові програми типу Find My Friends;
  • звернутися до стільникового оператора для використання послуг «Геолокація» або «Пілінгатор».

  Як саме діяти? Кожен сам вибирає потрібний йому алгоритм. Відстежити iPhone за номером і не тільки можна без особливих зусиль.

  Комп’ютер на допомогу

  Відстежити iPhone з комп’ютера можна або за допомогою спеціальних програм, або за допомогою використання опції «Знайти iPhone». Розглянемо другий варіант розвитку подій.

  Для того щоб ним скористатися, користувачеві необхідно спочатку включити у себе відповідну послугу. Вона абсолютно безкоштовна.

  Як тільки буде потрібно подивитися, де знаходиться «iPhone», доведеться діяти таким чином:

  • Відкрити в будь-якому браузері сторінку iCloud.com.
  • Пройти авторизацію на сервісі за допомогою AppleID.
  • Клікнути на кнопку «Знайти iPhone».
  • Натиснути на розділ «Мої пристрої».
  • Вибрати у вікні необхідний девайс.
  • Подивитися на інтерактивну карту. Тут з’явиться індикатор, який вказує на стан смартфона.

  Як знайти свій вкрадений телефон за лічені хвилини?

  Важливо: цей прийом працює тоді, коли мобільний телефон підключений до інтернету. В іншому випадку скористатися ним ніяк не вийде.

  Як відстежити iPhone? Можна обійтися без допомоги комп’ютера. Для цього користувачеві доведеться підключитися до інтернету з будь-якого мобільного девайса і зайти на сайт iCloud.

  Що далі? Залишається скористатися раніше запропонованої інструкцією. Вона допоможе розібратися з визначенням місця розташування «яблучного» девайса без комп’ютера. Головне. працювати з мобільними браузерами. Ніяких проблем бути не повинно.

  Важливо: для зручності рекомендується користуватися планшетами з великими екранами.

  Як включити «Знайти iPhone»?

  Активується функція «Find My iPhone» так:

  Пройдіть на смартфоні по шляху «Налаштування». «iCloud».

  У розділі «iCloud» перегорніть вниз, відшукайте тумблер «Знайти iPhone» і пересуньте його в активне положення.

  З’явиться діалогове вікно. в ньому виберіть варіант «ОК».

  На цьому процедура активації не завершена.

  Поверніться до головного меню налаштувань і зверніться по дорозі “Налаштування”. “Служби геолокації». «Знайти iPhone».

  У підрозділі «Знайти iPhone» переведіть однойменний повзунок в активне положення. При відключених службах геолокації ви не зможете подивитися по карті, де знаходиться iPhone.

  Крім того, для коректної роботи «Find My iPhone» потрібно, щоб гаджет був підключений до інтернету.

  BETATECH.COM.UA 2022