Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити щоб телефон роздавав інтернет

Table of Contents

Роздача Інтернет по Wi-Fi з Windows Phone 8

Природно, все це можна зробити і на телефоні Windows Phone 8 приблизно аналогічним чином. Щоб включити режим роутера Wi-Fi в WP8, виконайте наступне:

 • Зайдіть в налаштування і відкрийте пункт «Загальний інтернет».
 • Увімкніть «Загальний доступ».
 • При необхідності задайте параметри точки доступу Wi-Fi, для чого натисніть кнопку «Установка» і в пункті «широкомовними ім’я» задайте ім’я бездротової мережі, а в поле пароль. пароль для бездротового з’єднання, що складається не менше ніж з 8 символів.

Точка доступу Wi-Fi з телефону на Android

Для використання Android смартфона в якості роутера, зайдіть в настройки, потім, в розділі «Бездротові мережі» виберіть пункт «Ще» і на наступному екрані. «Режим модема».

Відзначте пункт «Точка доступу Wi-Fi». Налаштування бездротової мережі, створюваної вашим телефоном можна змінити у відповідному пункті. «Встановлення точки доступу Wi-Fi».

Для зміни доступні ім’я точки доступу SSID, тип шифрування мережі та пароль на Wi-Fi. Після того, як всі налаштування зроблені, ви можете підключитися до даної бездротової мережі з будь-якого пристрою, який це підтримує.

iPhone в якості роутера

Даний приклад наводжу для iOS 7, втім, в 6-й версії це робиться аналогічним чином. Для того, щоб включити бездротову точку доступу Wi-Fi на iPhone, зайдіть в «Налаштування». «Стільниковий зв’язок». І відкрийте пункт «Режим модема».

На наступному екрані налаштувань, включіть режим модему і задайте дані для доступу до телефону, зокрема, пароль на Wi-Fi. Точка доступу, створювана телефоном буде називатися iPhone.

Використання телефону в якості Wi-Fi роутера (Android, iPhone і WP8)

Так, ваш телефон можна використовувати як роутер Wi-Fi. практично всі сучасні телефони на Android, Windows Phone і, звичайно Apple iPhone підтримують таку можливість. При цьому, «лунає» мобільний Інтернет.

Навіщо це може знадобитися? Наприклад, для виходу в Інтернет з планшета і не оснащеним 3G або LTE модулем, замість покупки 3G модема і для інших цілей. Однак слід пам’ятати про тарифи оператора зв’язку за передачу даних і не забувати, що різні пристрої можуть самостійно завантажувати оновлення і іншу інформацію за замовчуванням (наприклад, підключивши таким чином ноутбук, можна не помітити, як загрузилось полгигабайта оновлень).

додаткова інформація

Деякі додаткові відомості, які можуть бути корисні:

 • Не використовуйте кириличні та спеціальні символи для імені бездротової мережі і пароля, в іншому випадку можуть виникнути проблеми з підключенням.
 • За інформацією на сайтах виробників телефонів, для використання телефону в якості бездротової точки доступу, цю функцію повинен підтримувати оператор зв’язку. Я не зустрічав, щоб у когось не працювало і навіть не зовсім розумію, як можна організувати таку заборону, за умови, що мобільний Інтернет працює, але враховувати цю інформацію варто.
 • Заявлена ​​кількість пристроїв, які можна підключити по Wi-Fi до телефону на Windows Phone становить 8 штук. Думаю, Android і iOS теж зможуть працювати з подібним кількістю одночасних підключень, тобто воно досить, якщо не надмірно.

От і все. Сподіваюся, ця інструкція виявилася комусь корисною.

«За інформацією на сайтах виробників телефонів, для використання телефону в якості бездротової точки доступу, цю функцію повинен підтримувати оператор зв’язку. Я не зустрічав, щоб у когось не працювало і навіть не зовсім розумію, як можна організувати таку заборону, за умови, що мобільний Інтернет працює »

Іспанія 2013 Оператор Orange Тариф Інтернет для телефону Micro-SIM 16 EUR, трафік 1 GB. Інтернет працював на хороших швидкостях (3G), але тільки на самому iPhone 4S. Роздавати його не міг (не було пункту меню). Та ж SIM-карта вставлена ​​в iPad3 не працювала, в іншому як і на НЕ заволоченном Wi-Fi 3G мобільному роутере. Проте на всіх трьох пристроях без проблем роздавав інтернет з SIM карт мобільних провайдерів Білайн (Москва), Meгафон (Москва), МТС (Москва), МТС (Білорусь, гостьовий тариф).

Велике вам спасибі! Дуже допомогли, wi-fi стежа по страшному.

Підтверджують цей облом. Іспанія, оранж, літо 2015

Шукав цю інфо про роутер і тут сьогодні знайшов! дякую

На жаль це занадто просто. Я ось вже довгий час намагаюся знайти рішення підключення iPhone 6 (або аналог), до магнітоли в машині (ПО. WinCE) до за допомогою синього зуба. поки безрезультатно. до Афону був Sony Xperia S (Android), який був придбаний в момент його виходу, так той теж спочатку не міг підключитися стандартним способом, після пошуку спеціальної програми, мені вдалося встановити сполучення і роздавати інтернет. Телефон зараз інший і я знову в пошуках, оскільки на iOS немає таких програм. Може Ви мені допоможете? Проблема передачі інтернету полягає в його способах надання послуги. Обидва телефони можуть його роздавати, але за протоколом Personal Area Network Profile (PAN), а WinCE розуміє застарілий DUN (Dial-up Networking Profile) протокол. На Android питання вирішувалося установкою простий програми «FoxFi» (або аналога), на жаль з iPhone це не прокатує, оскільки таких програм немає. Чи можна як-небудь навчити WinCE розуміти PAN? або може все ж існує програма для iOS, яка змінює PAN на DUN?

Добрий день. За iPhone я мало що можу підказати, так як майже не спілкувався з цими пристроями. Але: я точно знаю, що Win CE підтримує PAN, принаймні у версії CE 5.0. Буває, що немає драйвера принтера, але вони шукаються і ставляться. Більш докладних шляхів, на жаль, теж не дам: залозок на Windows Mobile або CE у мене вже не залишилося.

Дякую Дмитро! Встановлену версію точно не пам’ятаю, але начебто навіть 6.0 (але можливо і 5.0, в будь-якому разі не менше). Тоді буду пробувати навчити його приймати PAN, також дуже буду вдячний допомоги пошуку і установки необхідних драйверів, для здійснення синхронізації двох пристроїв.

Я б рекомендував форум 4pda вивчити: там або це вже є, а в крайньому випадку можна запитати. я думаю в співтоваристві користувачів там повинні бути активно використовують CE донині.

Я все зробила як тут написано, але мій телефон не став працювати краще. Я навіть в play market зайти не можу. Може я щось не так зрозуміла?

Ускорить Wi-Fi и ИНТЕРНЕТ на телефоне ANDROID! Как УСКОРИТЬ и сделать интернет БЫСТРЕЕ на Андройде?

Судячи з усього, ви дійсно щось не так зрозуміли. Стаття не про те, як зробити, щоб телефон краще в інтернет виходив, а про те, як його використовувати, щоб дозволити іншим пристроям через нього вийти в Інтернет.

Привіт нового нічого для себе не прочитав. Однак сподіваюся знайти відповідь на питання: чи буде телефон працювати в якості повноцінного маршрутизатора? У мене поки не було можливості перевірити.

Дивлячись що саме ви вимагаєте від повноцінного маршрутизатора. Чесно кажучи, я і сам не пробував, наприклад, робити локальну мережу на базі смартфона в якості маршрутизатора, з іншого боку, не бачу, що цьому заважало б. Плюс зараз глянув додатки на Google Play, там присутні ті, які розширюють можливості андроїда в якості роутера.

Дмитро, підкажіть, будь ласка, які саме додатки?

у мене таке питання у сусіда стоїть роутер передає Wi-Fi у мене планшет дуже часто якість прийому сигналу низька або взагалі пропадає ніж можна передати Wi-Fi між роутером і планшетом крім кабелю є у мене роутер netis wf 2411 r як це можна застосувати що б працювало? спасибі

READ  Перестав працювати Wi-Fi на телефоні

Я таких способів не знаю, iPhone і Android тільки з паролем роздають по Wi-Fi.

У мене така проблема: при підключенні ноутбука через Wi-Fi до смартфону на ноут з’єднання інтернету часто пропадає, доводиться часом через кожні 5 хвилин відключати адаптер, або якщо не допомагає, перезавантажувати смартфон.

Можу лише порадити спробувати більш нові драйвера на Wi-Fi з оф. сайту ноутбука, але не факт що допоможе. Як варіант: телефон з якоїсь причини не справляється з трафіком (спробуйте вимкнути торренти і ін. На ноутбуці).

Спасибі! Виручили, прямо в ніч перед поїздкою налаштував

Чи може зламатися телефон Android, через довготривалого використання його як точку доступу WI-FI (підключався з компа, качав великі файли)?

Саме зламатися. це навряд чи. У теорії, якщо він при цьому сильно розігрівається, то це може привести хіба що до більш швидкого зниження ємності акумулятора.

У мене дуже слабкий інтернет на телефоні, тому на ноутбуці інтернет не вантажиться. Що робити?

Якщо справа точно в цьому, то нічого. Шукати можливості для більш швидкого інтернету.

У мене проблема, використовував телефон як точку доступу через кілька годин він перестав роздавати інтернет, справа точно не в PC чи може зламатися точка доступу?

Так навряд чи. Або трафік ваш закінчився за тарифом і швидкість обмежена стала (що для компа може виглядати як «немає інтернету»), або щось в цьому дусі. Але ламатися там нічому (і якщо Wi-Fi на телефоні працює, то все ок значить).

Потрібна допомога, в списку підключених на телефоні, постійно з’являється і зникає ноут, і інтернету на ноут немає, а з іншого телефону є інтернет

Доброго дня. Чому під час вхідного / вихідного дзвінка перестає працювати інтернет на приймаючому комп’ютері? Причому значки сигналізують про роботу інтернету на PC і телефоні вказують на те що все працює. Інет роздаю з смартфона philips s308. Він з 2 SIM картами, може місцями поміняти сімки? Хоча начебто слоти рівнозначні.

Алекс, це звичайна поведінка телефонів, викликане, судячи з усього (тут експертного відповіді у мене немає), обмеженнями модулів зв’язку або мережі оператора. Чи не пов’язано ні з 2 SIM картами (модуль зв’язку у вас все одно один) ні з особливостями апарату. Тобто, наприклад, на iPhone 6 і Nexus 5 точно так же. При цьому буває, зв’язок (інтернет) на телефоні під час Телефон не обривається, але, наприклад, стає «GPRS» з 3G або LTE, що можна побачити в рядку статусу апарату (що з боку підключених пристроїв буде якраз виглядати як «інтернет є. але нічого відкрити не можна »)

Також враховуйте, що кінцеві пристрої можуть показувати що підключення є, оскільки мова йде саме про Wi-Fi підключенні, а знак оклику і повідомлення про те що немає доступу до Інтернету можуть і не з’явитися або з’явитися з часом (так як визначається наявність підключення пінгом до контрольних серверів або DNS, для чого не потрібні особливі швидкості).

Доброго времени суток Дмитро, підкажіть будь ласка, а чи можна сімку з Wi-Fi роутера поставити на пряму в Android? Версія андроїда 5.0.2, заздалегідь дякую.

Спробувати можна, страшного в будь-якому випадку нічого не станеться. Але: в теорії можуть бути блокування з боку оператора зв’язку (тобто обладнання оператора «знає» в якому пристрої варто сімка і при бажанні можуть блокувати використання цих SIM-карт в інших пристроях).

Чи є які-небудь програми для роздачі wi-fi в яких можна поміняти канал Wi-Fi?

Поставлю, напевно, самий тупий питання: а чи можна з цього ж телефону, цієї ж точкою доступу користуватися? Тобто, сама собі Wi-Fi передавати. Я коли її включаю, у мене сам Wi-Fi вирубується. або так і повинно бути, або я щось не розумію.

Ні, не можна і, схоже, не зовсім розумієте: 1. Він може «роздавати» мобільний (з сімки) інтернет по Wi-Fi. 2. Тобто коли ви вмикаєте цей режим, від мережі Wi-Fi він відключається, створює свою мережу і починає по ній роздавати мобільний інтернет.

Тобто це як би логічно: якщо у вас там є в доступі Wi-Fi до якого можна підключитися, то навіщо його ж і роздавати, а не підключатися безпосередньо? А якщо немає. то можна роздати 3G / LTE інтернет по Wi-Fi.

Працює, спасибі за пораду. Dmitry Якщо потрібно закачати оновлення на плеєр, можна через Wi-Fi або PC, навіщо купувати або шукати, включив, закачав оновлення і норм, при цьому онлайн гра працює сильно інтернет не підвішує.

Погано, що не можна зареєструвати пристрій у домашній мережі та призначити йому постійний IP-адреса.

Чи є програми для Android які імітують маршрутизатор з NAT Мені потрібно щоб можна було прокинути запити з зовнішнього адреси андроїда на пристрої у внутрішній сітці.

Добридень! Намагаюся роздати інтернет з 10 iPhone на Smart приставку GTX R1 до телевізора. Приставка бачить телефон, але з’єднувати на відріз відмовляється. Те помилка аутентифікації, просто пише, що не може підключитися до телефону. Поміняв на іншу (нову). ефект той-же. Чи є нюанси з налагодження телефону або приставки)?

Добрий день. Не повинно бути, все повинно справно працювати. Хіба що якщо раптом в паролі на Wi-Fi точку доступу на iPhone використовували кирилицю або спец-символи, спробуйте встановити тільки латиницю і цифри в якості пароля.

Привіт Роздачею по Wi-Fi на Android користуюся часто. Але постало питання через потреби. Я підключаюся до провідного інтернету, через USB від ноутбука. Інтернет на Android працює. І в той же час хочу роздати його. Але інтернет не передається хоча з’єднання по Wi-Fi есть.ЧТО МОЖНА ПРИДУМАТИ?

Добридень! у мене таке питання, у мене на дачі стоїть модем з інтернетом 30 КБ його на місяць не вистачає, я чула що можна зробити так щоб телефон роздавав Wi-fi і інтернет буде без обмеження.

Добрий день. Тільки за умови, що у вас на телефоні інтернет без обмежень і що функція роздачі чи не заблокована оператором зв’язку. А так. де.

Роздача Wi-Fi в смартфоні на базі Android

Інструкція для Samsung в наступному

Налаштувати телефон, щоб він роздавав Wi-Fi як роутер, потрібно так:

 • В налаштуваннях і розділі «Ще» вибирається «Режим модема».
 • Далі натискаємо на рядок «Точка доступу Wi-Fi».
 • Потім необхідно запам’ятати ім’я і пароль точки доступу.
 • На необхідному пристрої знайти мережу, яку роздає смартфон, ввести SSID і пароль і підключитися.
 • Зберігаємо налаштування. Це доведеться зробити всього один раз, згодом налаштовувати повторно нічого не потрібно.

Щоб телефон перестав роздавати Wi-Fi, потрібно просто відключити режим модему.

Як використовувати гаджет в якості роутера?

Як організувати роздачу інтернету з телефону по USB і Wi-Fi, розповідається в наступному

Роздати інтернет з мобільного можна 3 способами:

 • через USB-кабель;
 • по Wi-Fi;
 • по Bluetooth.
 • З’єднати PC або ноутбук з телефоном за допомогою USB-кабелю.
 • Необхідно зайти в закладку «Налаштування», знайти там розділ «Бездротові мережі». Далі вибрати рядок «Ще».
 • Потім вибирається «Режим модема».
 • Натискається кнопка «USB-модем».

Перед включенням режиму на робочому столі телефону обов’язково потрібно натиснути іконку «Мобільна передача даних», яка знаходиться в шторці повідомлень.

Підключення через USB-кабель має на увазі використання додаткових аксесуарів. Однак, це не завжди можливо. Тут на допомогу прийде технологія Wi-Fi, яка допоможе зробити роутер з мобільного пристрою, оснащеного бездротовим адаптером.

Як включити точку доступу в iOS?

Про те, як роздати інтернет з iPhone, ми писали тут.

На смартфонах, оснащених операційною системою iOS, модем включається аналогічно. Весь процес складається з наступних етапів:

 • Вибрати пункт «Стільниковий зв’язок», потім вибрати «Режим модема».
 • Далі потрібно провести настройку мережі шляхом введення імені і пароля точки доступу.
 • Тепер можна підключатися.

Точка доступу буде автоматично вимикатися, якщо її не використовувати.

Як роздати інтернет через Bluetooth?

Сьогодні такий спосіб вважається злегка застарілим, але його також в разі чого можна застосувати. Він буде можливий на всіх пристроях, де встановлено модуль Bluetooth. Телефон досить просто перетворити в модем:

 • Спочатку необхідно перевірити наявність на ноутбуці або персональному комп’ютері модуля Bluetooth. Якщо його немає, то цілком підійде зовнішній адаптер.
 • Відкрити меню «Налаштування» в мобільному.
 • Вибрати і натиснути «Bluetooth-модем».
 • У списку доступних для з’єднання пристроїв вибрати ті, які необхідні.

У нас є ще одна докладна стаття від бота. Почитати можна тут.

Що важливо пам’ятати?

Не у всіх стільникових операторів вигідні умови для роздачі інтернету. Отже, при застосуванні мобільного як роутера, важливо попередньо з’ясувати існуючі тарифи. Бажано попередньо в ноутбуці або планшеті відключити функцію оновлення програмного забезпечення або завантаження за замовчуванням іншої інформації. Це істотно скоротить грошові витрати.

READ  Як почистити історію в телефоні

Крім цього, існує ще одна важлива проблема. Використання смартфона як точки доступу дуже швидко розряджає його акумуляторну батарею.

Щоб уникнути раптової розрядки бажано вимикати режим модему відразу після використання і не підключати до нього більше 8 пристроїв.

Які смартфони можуть роздавати Wi-Fi?

Майже всі сучасні телефони, незалежно від того, якою операційною системою вони оснащені (Android, Windows Phone, iOS), можна використовувати в якості роутера, тобто роздавати Інтернет по Wi-Fi.

Напевно, найчастіша причина використання смартфона як «точки доступу». відключення стаціонарного Інтернету через технічні робіт, що проводяться провайдером. Друга причина. необхідність виходу в мережу з ноутбука або PC в місцях, де немає провайдера, але є смартфон з підключеною опцією «Мобільний інтернет».

Перед тим, як включити режим модему, перевірте залишок трафіку на своєму тарифі. Пам’ятайте, що оператори зв’язку блокують роздачу Wi-Fi на тарифах з безлімітним інтернетом.

Як з телефону зробити роутер Wi-Fi: 3 способи роздачі інтернету

Сучасні мобільники можуть бути використані не тільки для розмов. Функціонал гаджета дозволяє йому бути відмінним проміжною ланкою, що з’єднує стаціонарний комп’ютер або ноутбук з інтернетом. Простіше кажучи, телефон легко можна використовувати як роутер Wi-Fi.

ЕСЛИ НА ВАШЕМ ТЕЛЕФОНЕ ПЛОХО РАБОТАЕТ ИНТЕРНЕТ, ТОГДА СДЕЛАЙТЕ ЭТУ НАСТРОЙКУ SIM-КАРТЫ ПРЯМО СЕЙЧАС!

Такий телефонний модем напевно буде поступатися за своїми швидкісними характеристиками оптоволокну. Проте, він дозволить користувачеві вийти в мережу, якщо це терміново потрібно.

додатки

Ось ніби і все найголовніші кроки. далі залишається тільки користуватися своїм інтернетом на всіх пристроях у домашній мережі. А якщо раптом виникли якісь проблеми. обов’язково написати в коментарі. Якщо ж все успішно вийшло. теж написати, мені дуже важливо почути вашу думку.

Тут зазначу ще цікаві необов’язкові настройки маршрутизатора. На всіх сучасних роутерах вони вже не критичні (всі потрібні вже розписав вище), але раптом знадобляться. Зазвичай кожна з них розташована у відповідному розділі:

 • WPS. налаштування швидкого підключення по ПІН-коду до Wi-Fi. Зазвичай її вимикають за замовчуванням. Кому-то зручно, але особисто я не користуюся цією приблудою. Тільки хардкор, тільки складний пароль.
 • IPTV. багато роутери підтримують інтерактивне телебачення від вашого провайдера. Головне, щоб під час роботи все було тут підключено, а то маршрутизатор буде зрізати ваше телебачення.

Якщо ж у вас щось не вийшло в процесі настройки, і ви не можете нічого зробити. не панікуйте, а скидайте настройки на заводські. Для цього потрібно натиснути кнопку Reset або Скидання на задній панелі роутера. Зазвичай кнопка знаходиться в поглибленні, дістати можна за допомогою голки або чогось вузького. Іноді ви берете не нова, а старий роутер. а там можуть бути чужі настройки. Так що це панацея.

Налаштування Wi-Fi роутера через сайт

Тепер розглянемо весь процес налаштування докладніше. Відразу обмовлюся, що розділи меню на сайті роутера, а точніше веб-інтерфейсі його адміністраторській панелі, можуть в різних моделях називатися по-різному і знаходиться в різних частинах меню. Головне зрозуміти суть, в якому розділі що потрібно прописувати при установці.

Отже, перш за все потрібно придбати маршрутизатор з підтримкою WI-FI. Щоб налаштувати роутер для роздачі високошвидкісного сигналу, бажано придбати обладнання з максимальною пропускною здатністю (зараз є вже до 450 МБ / с), що називається про запас. Про всі особливості вибору докладно розказано в іншій статті даного блогу.

Після покупки і розпакування включити WI-FI роутер і під’єднати до нього два кабелі. один, інтернетівський від провайдера, до гнізда з назвою «WAN», інший, вільний з двох сторін, який йшов в комплекті, до роз’єму «LAN».

Приєднати вільний кінець кабелю до комп’ютера або ноутбука, з якого будемо робити настроювання обладнання.

Перейти в браузері на сайт http://192.168.1.1 або іншою адресою, вказаною на днище пристрою. Залежно від виробника і моделі адреса може виглядати як 192.168.10.1, 192.168.0.1 або 10.10.0.1. з тих, що траплялися мені особисто.

Ввести логін і пароль. зазвичай admin / admin, але можуть відрізнятися. Вони вказані там же, на зворотному боці маршрутизатора, поруч з адресою для входу в адмінку.

В налаштуваннях роутера в розділі WAN або Інтернет вибрати тип підключення, який або зазначений в договорі провайдера, або пізнається по телефону техпідтримки, і ввести всі дані для доступу в залежності від цього типу. Вони знову ж все вказані в договорі або супутніх роз’яснювальних матеріалах і інструкціях провайдера.

У розділі «Бездротова мережа» або «WI-FI» задаємо назву нашому Wi-Fi (SSID)

У розділі безпеки встановлюємо тип шифрування WPA2 / PSK і задаємо пароль для підключення до WI-FI.

Активуємо режим віртуального сервера. DCHP, що дозволяє роздавати динамічно IP адреси з заданого діапазону.

Непрацююча функція DHCP-сервера

Крім інших, основна і дуже зручна завдання роутера. автоматично призначати підключається пристроїв IP адреси. За неї відповідає функція так званого DHCP сервера. Якщо у вашому пристрої вона відключена, то для кожного комп’ютера потрібно призначати ажреса вручну, а якщо ви цього не зробили, природно вони не зможуть бачити один одного і виходити в інтернет. Тому або її активуйте, або призначте IP для кожного пристрою в мережі вручну.

Вхід в налаштування

Всі настройки будь-якого сучасного роутера виробляються через його веб-панель управління. Це аналог сайту, який працює на самому пристрої. Так що і підключатися до нього потрібно як до сайту. через браузер.

Дані для доступу в панель управління конкретного роутера зазвичай знаходяться на наклейці внизу маршрутизатора. Обов’язкові. адреса підключення, логін, пароль.

Звичайні адреси підключення для більшої частини сучасних моделей:

Переходимо за цим посиланням, і скоріше в одному з випадків ви потрапите на панель, де у вас запитають логін і пароль. Заводські логін і пароль ви вже знаєте де дістати. Якщо немає. шукаєте на нашому сайті під свою модель. Звичайні найзагальніші настройки майже для будь-якої моделі маршрутизатора такі:

Логін. admin Пароль. admin або порожній

Що повинно бути для продовження: Ви повинні увійти в панель управління роутером.

Примітка. На вашому пристрої повинні бути включені в настройках автоматичного отримання адрес. Інакше ви можете отримати IP адресу в іншій підмережі і не зможете підключитися до налаштувань. Якщо не вдалося підключитися. це сама частовстречается проблема. Напишіть в коментарі! поправимо.

Можливі помилки при налаштуванні роутера

При самостійному налаштуванні роутера на роздачу сигналу WI-FI новачки часто допускають досить прості помилки. рішення найпоширеніших зараз я приведу.

Як налаштувати Wi-Fi роутер як профі, якщо ти чайник?

Вітаю в моїй статті! Отже, ви купили роутер і тепер саме час взятися за його настройку. Але до кінцевого результату ще так багато кроків. потрібно встановити його правильно, підключити до всього обладнання і провести настроювання. Але що робити, якщо ви не розбираєтеся в цьому? Мій курс молодого бійця. настройка роутера «для чайників».

Увага! У статті пропонується загальна модель настройки роутера для всіх пристроїв. Настійно рекомендую знайти на нашому сайті статтю під вашу модель і зробити настройки по ній. Пропоную список найпопулярніших моделей, для яких у нас є інструкція як налаштувати:

І навіть якщо вашій моделі поки ніде немає. нічого страшного. Сам процес налаштування всюди майже однаковий (в цьому ви переконаєтеся нижче) для будь-якої моделі маршрутизатора. До того ж немає ніякої різниці в вашому інтернет-провайдера. Скажімо так, якщо шнур вашого провайдера успішно заходить в ваш роутер. все буде добре) Поїхали.

Android

Покажу на прикладі мого Xiaomi A1, на якому стоїть голий Android. Відразу попереджу, що окремі фірми типу Samsung (Samsung), Sony, Huawei (Huawei), ZTE встановлюють на свої телефони не стандартний Android, а перероблену версію під той чи інший телефон. Через це деякі пункти меню можуть бути зрушені або називатися по-іншому.

Мораль така. в майбутньому намагайтеся купувати телефони з голим «Андрійком» без спеціалізованих прошивок. Поїхали розбиратися. як швидко роздати WI-FI з телефону Android, щоб інші користувалися їм безкоштовно.

 • Для початку перевірте що у вас включений мобільний інтернет, вам же не просто так треба включати Wi-Fi, а ділитися трафіком. Якщо він відключений. активуйте.
 • Тикаємо по значку шестерінки, щоб зайти в налаштування.

 • Тепер знаходимо будь-яка згадка мережі, у мене цей пункт називається «Мережа та інтернет».
 • І так тут відразу можна перевірити чи підключений мобільний інтернет. Під ним має стояти назва компанії оператора. У моєму випадку це YOTA, але у вас може бути MTS, Megafon, Beeline та інші. Трохи нижче вибираємо значок кругової хвилі з написом «Точка доступу і модем».
 • Щоб включити роздачу повітряної мережі, треба натиснути на «Точка доступу Wi-Fi». Коли мережа не активна ви повинні побачити напис «Іншим пристроям закритий доступ до Інтернету або контенту». що означає, що точка поки не активна. Одне натискання переведе бігунок в режим включення і знизу почне відображатися напис імені з’єднання. Для настройки тикаємо «Встановлення точки доступу Wi-Fi».
 • Можна змінити назву мережі на будь-який, щоб вас легко можна було впізнати при пошуку. Захист повинна стояти WPA2 PSK. її найскладніше зламати. Але можна взагалі відключити, тоді пароль запитуватися не буде. Вписуємо ключ або пароль, якщо він вам потрібен. За діапазону хочеться відзначити. що найпоширенішим є 2,4 ГГц і працює на більш широкому радіусі. Але 5 ГГц надійніший, на ньому менше переривання і зв’язок краще, правда не факт, що інші пристрої будуть підтримувати цю частоту, так що залиште 2,4.
 • Тиснемо зберегти і все. роздача Wi-Fi з мого телефону Android почалася. Іншим пристроям залишилося підключитися до нього.

ПРИМІТКА! Шановні користувачі, якщо ви будете роздавати саме мобільний інтернет, то можуть виникнути проблеми. Провайдер. не дурень і знає, що багато хто так робить і на безлімітному тарифі, вони можуть включити по мегабайтний режим. як тільки ви включите режим точки доступу. Так що будьте уважні. Наприклад, у мене на йота саме так, хоча коли був МТС. я міг без проблем роздавати інтернет.

Тестування Wi-Fi мобільного телефону. це просто

Перевірка Wi-Fi-з’єднання мобільного телефону. відмінний спосіб переконатися, що ваш Інтернет працює зі швидкістю, обіцяної вашим постачальником послуг, але ви не обмежені запуском цих тестів на своєму настільному компьютере.Тестірованіе Wi-Fi мобільного телефону. ідеальний спосіб перевірити потужність вашого сигналу Wi-Fi в різних місцях вашого будинку або офісу. Крім того, це відмінний спосіб порівняти якість обслуговування у вашого домашнього інтернет-провайдера і вашої підписки на послуги мобільного Інтернету.

Як роздати Wi-Fi з телефону, Wi-Fi з телефону

Сучасний телефон може виконувати масу різноманітних функцій, тим самим замінюючи велику кількість інших пристроїв. Наприклад, телефон може замінити точку доступу Wi-Fi. Для цього потрібно просто налаштувати роздачу Wi-Fi з телефону на інші пристрої.

кроків, які революціонізує ваш досвід програмування на Android

Вам необхідно підключити пристрій до комп’ютера через USB-кабель. Переконайтеся, що налагодження по USB працює. Ви можете перевірити, чи відображається він при запуску adb devices.

Вимкніть пристрій (від’єднайте кабель USB).

Перейдіть в Установки. Про телефоні. Статус. щоб переглянути IP-адреса вашого телефону.

Якщо ви знову запустіть adb devices. ви повинні побачити свій пристрій.

Тепер ви можете виконувати команди adb або використовувати свою улюблену IDE для розробки під Android. без проводів!

Перехоплювач-НГ (ROOT)

Interceptor-NG. це інструмент, що дозволяє обманювати деякі сеті.Ето один з найстаріших і найкращих інструментів для мобільних пристроїв Android. Якщо ви також хочете використовувати його на своєму пристрої, вам необхідно отримати root-доступ і на BusyBox встановлений Android. Посилання для завантаження цього додатка знаходиться нижче.

Як роздати Wi-Fi з телефону: комп’ютера з телефону

Коли Android-смартфон користувача отримує доступ до мережі, їм легко поділитися за допомогою Wi-Fi, налаштувавши смартфон в якості точки доступу. До мережі можливо під’єднати, наприклад, ноутбук або будь-яке інше пристосування, яке оснащено Wi-Fi-модулем. Організувати власний хот-спот стане корисним в тому місці, де відсутні інші вільні WLAN-мережі, коли користувач не довіряє громадським мереж. Щоб знати, як роздати Wi-Fi з телефону, необхідно ознайомитися з рекомендаціями.

По дроту USB

І так будемо використовувати той же iPhone.

 • Беремо дріт і встромляє його в компа, а другий кінець в смартфон.
 • Далі має вилізти вікно підтвердження довіри. просто тиснемо «Довіряти».
 • Для підтвердження треба буде ввести пароль від пристрою або прикласти палець до сенсорної круглої кнопки.
 • Тепер йдемо в «Налаштування», «Режим модема» і включаємо «Режим модема».
 • Далі, як ви вже здогадалися, треба вибрати
 • Як не дивно, але в порівнянні з YOTA, iPhone з МТС не став випрошувати гроші і просто підключив інтернет на максимальній швидкості без будь-яких повідомлень. Але якщо він не підключається, то це означає, що його вирубав ваш мобільний оператор. Просто зайдіть в будь-який браузер і увімкніть її там.

Як включити роздачу WI-FI на Android

Почну, мабуть з Android, з огляду на те, що на сьогодні це найпопулярніша мобільна операційна система в Росії, яка використовується від топових флагманів Samsung і закінчуючи безіменними китайськими виробами, які клепають на вагу на фабриках Піднебесної.

Для прикладу, я покажу як роздати Wi-Fi на Android 8.1.0 в чистому вигляді, без оболонок UI різних виробників. У разі Xiaomi MIUI, Huawei EMUI і т.п. сам інтерфейс і назви пунктів можуть трохи відрізнятися, але зміст залишається той же. Просто дійте за аналогією.

Щоб включити роздачу Інтернету по WI-FI на телефоні або планшеті з OC Android, Вам необхідно зайти в налаштування пристрою і вибрати розділ Мережа й Інтернет (або, «Бездротові мережі» в деяких випадках):

Далі шукаємо підрозділ Точка доступу і модем (так само може називатися як «Режим модема»):

Потім натискаємо на пункт меню Точка доступу Wi-Fi, щоб отримати доступ до управління віртуальної бездротовою точкою доступу:

Для того, щоб з телефону роздавати Інтернет на інший телефон, планшет або ноутбук з Wi-Fi. переведіть повзунок активації функції в положення «Включено»:

При першому запуску мобільного хотспот виберіть пункт меню «Налаштування точки доступу, щоб змінити ім’я бездротової мережі SSID, подивитися пароль на підключення або задати новий.

Щоб подивитися який зараз використовується ключ безпеки. поставте галочку «Показати пароль». Тут можна вибрати діапазон роботи, якщо Ваш смартфон має двохдіапазонний радіомодуль, а так само задати кількість користувачів, яким він буде роздавати Інтернет. Не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти».

Тепер в області завдань у верхній частині екрану у Вас з’явиться ось такий значок:

Тепер, щоб роздати WI-FI з телефону, можна буде прямо з меню швидкого доступу клікнути на іконку «Точка доступу»:

Таким же чином можна і відключити функцію без необхідності кожного разу залазити в настройки апарату.

Как настроить Wi-Fi роутер с нуля. Любой. На примере Tp-Link

Як роздати Інтернет по WI-FI з телефону

У цій статті я хочу докладніше розповісти якомога роздати Інтернет з телефону по WI-FI на інший телефон, ноутбук, телевізор і навіть комп’ютер. Ні, я як і раніше стверджую і буду стверджувати, що для створення повноцінної бездротової мережі вдома або в офісі потрібен роутер або точка доступу. Це на постійній основі. Але ситуації бувають різні і деколи треба терміново організувати бездротову мережу для декількох пристроїв. Наприклад, необхідно оновити прошивку телевізора або роздати Wi-Fi друзям в Інституті або кафе. У цьому нам допоможе смартфон. Зараз, в пору безлімітного мобільного Інтернету, це дуже зручний інструмент для розгортання невеликий часовий мережі WI-FI. До того ж це буде мобільний хот-спот, який можна переміщати прямо під час роботи. До речі, знаю кілька людей, які таким чином організували бездротову мережу в своїй машині для себе і пасажирів. В далеких поїздках це дуже зручно.

Зауваження: Майте на увазі, що роздавати все ж краще безлімітний Інтернет, так як на клієнтських пристроях, які підключилися до Вашого Wi-Fi, може запуститися автоматичне оновлення програм та програмного забезпечення телефону, які здатні в значній мірі прорідити ліміт трафіку.

Як роздавати Інтернет з iPhone

У яблучних телефонів від Apple теж є можливість організувати мобільну точку доступу. Для того, щоб роздавати Інтернет з iPhone через WI-FI, необхідно зайти в налаштування телефону і вибрати розділ «Режим модема»:

Перемикаємо повзунок «Режим модема» в положення «Включено» і тим самим запускаємо свій мобільний хот-спот:

Пароль на WI-FI Ви можете побачити трохи нижче. Якщо хочете його поменять.клікніте на цій сходинці. У наступному меню потрібно буде ввести новий пароль і натиснути на кнопку «Готово»:

Як ім’я мобільного точки доступу. SSID. в iPhone зазвичай використовується ім’я телефону. Якщо Ви захочете поміняти ім’я мережі, то доведеться міняти і ім’я телефону:

Зробити це можна в розділі «Налаштування». «Основні». «Інформація про пристрій». Кількома на сходинку «Ім’я» і вводимо нову назву. Далі, щоб iPhone роздавав Інтернет по WI-FI з новим SSID, необхідно просто перезапустити точку доступу.

BETATECH.COM.UA 2022