Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як зробити скрін на планшеті Lenovo

Table of Contents

кнопка вимикання

У порівнянні з попередніми двома методами, цей спосіб не дуже популярний, так як при неакуратному виконанні можна перезавантажити або вимкнути девайс.

 • Натисніть і утримуйте харчування.
 • Тачскрін відобразить невелике меню, в якому буде варіант “Знімок екрану”.
 • Натисніть на цей напис.
 • Прозвучить вже знайомий звук і дисплей “моргне”.

Ка сделать скриншот экрана на планшете?

В сучасних гаджетах є можливість робити скріншот екрану за допомогою жесту. Зазвичай таким жестом є проведення ребром долоні зліва направо або справа наліво.

А в деяких планшетах Lenovo можна самому вибрати один з декількох запропонованих жестів.

зробити, скрін, планшет, lenovo
 • Відкрийте розділ “Налаштування”.
 • Виберіть пункт “Управління”, “Жести” або “Датчики”.
 • Натисніть на напис “Датчик руху”.
 • Увімкніть функцію знімка дисплея жестом. Тут же буде анімація з демонстрацією жесту.

поєднання кнопок

Найпростіший і найпоширеніший спосіб створення скрін. натиснути та утримувати певних фізичних кнопок.

Воно актуальне як для власників планшетних комп’ютерів, так і для користувачів смартфонів.

 • Натисніть і утримуйте кнопку зняття блокування і кнопку “гучність вниз”.
 • Через пару секунд екран немов “моргне” і піде звук зробленої фотографії (звуку не буде в режимі “Не турбувати”).
 • У верхній панелі сповіщень з’явиться іконка зображення, а якщо шторку повідомлень розкрити повністю, то буде видно мініатюра зробленого знімка. Можна перейти до нього звідси ж, просто клікнувши по мініатюрі.

шторка меню

Всі останні версії операційної системи Android, підтримують функцію створення скріншота через шторку меню.

Вона простіше для тих, кому незручно затискати дві кнопки одночасно, як в попередньому способі. Я користуюся саме цим способом.

 • Розкрийте шторку меню вниз, щоб все значки та віджети були видні.
 • Знайдіть напис “Знімок екрану” і відповідну емблему (зазвичай це ножиці, отрезающие папір).
 • Натисніть на цей значок.
 • Прозвучить клацання затвора фотоапарата і ефект зробленого знімка.
 • Як і в попередньому варіанті, ви відразу побачите зроблений скрін в шторці повідомлень.

способів робити скріншоти в Lenovo

Скріншот екрану може стати в нагоді в безлічі ситуацій. Наприклад, вам потрібно зберегти переписку з кимось у вигляді зображень, або хочеться поділитися досягненням в грі і відобразити його.

Скрін є знімок всього, що відображено на екрані, в тому числі сенсорні кнопки і верхня панель.

Для того, щоб зрозуміти, як зробити скріншот на планшеті Lenovo, не потрібно ніяких спеціальних знань. Чи впорається з цим може будь-який користувач сучасних гаджетів.

Как сделать скриншот экрана в смартфоне Lenovo

Всі способи зробити скрін на планшетах Lenovo

Існує безліч способів створення скріншота на планшеті Lenovo.

У цій статті я опишу п’ять найпростіших і ефективних методів для Принтскрін: за допомогою поєднання фізичних кнопок, через верхнє меню, після натискання на кнопку вимикання, за допомогою жесту і через спеціальний додаток. За замовчуванням зроблені знімки дисплея зберігаються в Галереї. Якщо Галерея на вашому Android відсортована по папках, то для скріншотів буде автоматично створена папка “Screenshots” або “Pictures screenshots”.

Це відноситься не тільки до таких популярних моделей, як Lenovo a3000, а й до всіх пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android.

додаток

Самий ультимативний спосіб, який підходить будь-якому девайсу. використання у відповідній програмі. В Play Market є кілька відмінних додатків для створення скріншотів.

У них можна не тільки робити знімки дисплея, але і редагувати зображення, а також моментально викладати його в соціальні мережі і відправляти друзям. Наприклад, додаток Screen Master.

Робимо скріншот на планшеті Lenovo

Ви щасливий володар планшета Lenovo, і хочете зробити знімок екрана, але не знаєте як? Тоді ми постараємося вам в цьому допомогти, тим більше що далеко не всі вміють створити скріншот на планшеті. Іноді зафіксувати картинку дійсно необхідно, наприклад, якщо стався якийсь збій в програмі, треба скопіювати картинку квитанції за певних віртуальних фінансових операціях тощо.

Але навіть якщо людина є активним користувачем планшета, це не означає, що він розбирається в тому, як зафіксувати зображення на екрані. Якщо у вас стоїть хоча б Android четвертої версії, то провести дану процедуру буде простіше простого. Давайте розберемося в тому, як зробити скріншот на планшетах Lenovo. Є кілька простих і популярних способів виконати розглянуту маніпуляцію.

Lenovo Tab 2

Для того щоб створити скрін на даному пристрої, можна використовувати кілька варіантів. Ось деякі з них.

 • Одночасно натисніть на кнопку харчування та клавішу, що зменшує гучність;
 • Утримуючи клавіші в зазначеному положенні, прислухайтеся. Повинен пролунати клацання, як ніби камера зробила фото;
 • Якщо екран «моргнув», значить, його зображення було збережено в «Галереї».

Крім того, на Android швидкий шлях до зображення може бути відкритий через верхню панель повідомлень.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення до появи віконця з пунктами;
 • Серед переліку є пункт «Скріншот»;
 • Натиснувши на вказаний розділ, потрібно дочекатися клацання фотокамери і «моргання» екрану;
 • В даному випадку знімок екрана теж буде збережений в «Галереї», або доступ до нього можна буде отримати через верхню панель.
 • Для початку доведеться встановити тематичний додаток з Google Play;
 • За допомогою інструкцій, запускаємо додаток і робимо фото;
 • Додаток може створити папку спеціально для скріншотів або доведеться користуватися «Галереєю».
 • Знімок як реакція на спеціальне рух руками;
 • Активуйте в меню «Рух»;
 • Виконайте обраний жест;
 • Знімок екрану на планшеті слід шукати в «Галереї».

Як бачите, все варіанти гранично доступні.

Lenovo Tab 3

Даний планшет вийшов в продаж в кінці 2016 року, тому не всі користувачі розбираються, як саме на ньому зробити скріншот екрану. Багато в чому ці способи аналогічні з попереднім варіантом, але все ж деякі відмінності є, тому ми постараємося розглянути тільки ті, які дійсно безвідмовні і безпечні для техніки, щоб потім, через невдало зробленого скрін, не довелося купувати новий планшет.

 • Натискання кнопки харчування і зменшення гучності. Зручно, але щоб зробити знімок, можна випадково вимкнути планшет, що спричинить втрату тих даних, скрін яких користувач хотів отримати. Так що для разової маніпуляції такий спосіб підходить, але не тоді, коли доводиться часто і багато разів робити знімки.
 • Натиснути тільки кнопку харчування, поки не з’явиться повідомлення про відключення системи. Щоб зробити знімок екрана таким чином, не потрібно особливих зусиль і налаштувань. Ось тільки не всі планшети можуть надати можливість скористатися функцією «Скріншот» саме так. Особливо якщо стався якийсь програмний збій або щось в цьому ж роді. Як і в попередньому варіанті, дана маніпуляція підійде для разового використання.
 • З додатком з Google Play. Багато мороки. Для початку треба вписати запит «скріншот», потім встановити додаток і тільки після цього використовувати. Хоча додаток робить всю «брудну» роботу.
 • Жести. це дуже зручний варіант. Для того щоб активувати цю функцію, потрібно виконати одну просту маніпуляцію, а потім користуватися її перевагами хоч сотню раз на день. Але будьте готові до того, що робота на планшеті може стати причиною того, що папка з скринами незабаром буде повністю заповнена.

Якщо немає можливості зробити скрін на самому планшеті Lenovo, можна підключити до нього клавіатуру і працювати на ній. Знайдіть клавішу «Print Screen» і натисніть її.

Другий спосіб. через випадає верхнє меню

Другий спосіб. теж нескладний. все ж вимагає твори деяких дій в районі налаштувань. Але якщо ви з моменту покупки пристрою не міняли настройки в розділі меню швидкого доступу, то ви зможете знайти кнопку, що дозволить зробити скрін на Lenovo, в цьому самому меню.

READ  Як зробити скрін відео на Android

Воно відкривається свайпом зверху (проведіть пальцем зверху вниз) і містить багато різних корисних функцій: підключення WI-FI, Bluetooth, регулювання рівня підсвічування екрану і багато іншого. Серед них ви можете знайти кнопку із зображенням ножиць або чогось подібного (в деяких моделях підпис Screenshot). Тикніть на неї. отримаєте бажаний знімок в папку Pictures / Screenshots.

Може бути таке, що кнопка буде відсутній. Зайдіть в налаштування. пункт “Меню швидкого доступу” або “Управління перемикачами” (може знаходиться як підпункт в “Панель повідомлень”). Не потрібно бити на сполох, якщо кнопки для зняття фото ви не знайдете. в деяких моделях може просто-напросто відсутні подібна функція. З цим ви нічого не можете зробити (хіба що завчасно запитати про це у продавця), потрібно робити скрін іншими способами.

Як на планшеті lenovo зробити скріншот? проста інструкція

Часто виникають ситуації, коли потрібно скинути комусь скріншот, що відобразив, наприклад, частина листування, робітник екран або просто красиву картинку. Не завжди можна скачати потрібне зображення і скидати в такому форматі, та й не завжди це зручно. Зате знати швидкий спосіб як зробити скріншот на планшеті Lenovo. це завжди корисно. Цьому буде присвячена сьогоднішня стаття.

Скріншот (screenshot). точне зображення того, що користувач бачить на екрані.

Саме слово з англійської перекладається як “знімок екрана”. Навіщо він може знадобитися? Наприклад, ви розмовляєте з другом і виникає необхідність послатися на переписку з кимось іншим. Якщо ви розмовляєте в месенджері, де не передбачена функція пересилання повідомлень, завдання може бути не з легких. Але дізнавшись як зробити скріншот на lenovo, ви будете з легкістю фотографувати відкрите додаток і скидати в переписку скріншот.

Почнемо з самого простого способу

Найпростіший спосіб ще часто називають Принтскрін. за прикладом скріншотів на комп’ютері і ноутбуку, які робляться клавішею PrintScreen. На Android-пристроях такої клавіші, ясна річ, немає, але фото робочого столу теж можна зробити натисканням клавіш, тому й називають, за звичкою, Принтскрін. Але як його зробити?

Все дуже просто. на різних моделях телефонів / планшетів можуть бути встановлені різні версії Android. Вони різняться в тому, якими кнопками фотографується екран. На Lenovo це робиться найчастіше комбінацією клавіші включення / вимикання (Power) і кнопки гучності (Volume, в нижній її частині, де зменшення гучності. Vol-). Кнопки потрібно затиснути одночасно. ви почуєте звук клацання як при фотографуванні. Готово! Картинку знайдете в галереї або в папці Pictures / Screenshots (може також називатися Screens або якось схоже).

резюме

У цій статті я постарався детально описати методи створення знімка екрана. Звичайно, немає можливості написати рев’ю про кожну програму-скріншотер, як і не вийде описати всі комбінації клавіш для Принтскрін на різних моделях Lenovo. Так що, якщо у вас залишилися питання або ж ви хочете доповнити статтю. ласкаво просимо в коментарі.

За допомогою додаткового софту

Такі програми, які роблять фото екрану на планшеті Lenovo, називаються скріншотер. За подібним запитом ви можете знайти купу додатків і підібрати собі найзручніший. Кілька порад по тому, як підібрати собі софт:

 • скріншот повинен робитися одним натисканням;
 • потрібна можливість вибирати “кастомними” місце для збереження картинки;
 • бажана можливість редагувати отримане зображення.

варіанти

Методів створення скрін на Android кілька. Я пропоную розглянути найпростіші:

 • використання клавіш планшета / телефону. Це досить простий метод, який не потребує додаткових налаштувань і скачування додатків;
 • через меню, що випадає. Метод має на увазі додавання кнопки в верхнє меню. буде детально описано нижче;
 • скачування додаткового софту. Чи не найшвидший метод, але викачане стороннє ПО може полегшити роботу, якщо ви часто стикаєтеся з потребою робити скрін.

Сподіваюся наші поради допомогли вам. Спробуйте виконати універсальний алгоритм, описаний вище. До зустрічі на сторінках сайту!

Скріншот на телефоні

Всього існує кілька способів зробити скрін на телефонах (все залежить від прошивки пристрою). Ми розглянемо всі відомі методи, щоб користувач міг вибрати найбільш зручний з них.

Випадаюче меню.

У деяких пристроях в меню є спеціальна кнопка, яка так і називається «Зробити скріншот». Якщо її натиснути, то буде виконаний знімок екрана і станеться збереження фотографії в відповідну папку. Нижче представлений наочний приклад даної кнопки. Це найзручніший спосіб, який дозволяє зробити скрін максимально швидко.

Спосіб Кнопка вимикання на телефоні.

Ще один зручний спосіб створення скріншота полягає в тому, що потрібно затиснути кнопку відключення телефону, після чого з’явиться спеціальне меню. У ньому може бути присутнім кнопка «Скріншот», яка і виконує необхідну нам функцію.

Варто відзначити, що подібний функціонал є не у всіх пристроях, тому якщо кнопка відсутня, доведеться скористатися третім варіантом.

зробити, скрін, планшет, lenovo

Спосіб Одночасне затискання двох кнопок.

Щоб створити скріншот робочого столу потрібно затиснути дві кнопки. «вимикання» і «зниження гучності». Як тільки ви виконаєте дану операцію створиться знімок екрана. Знайти його можна буде за наступним шляхом:. \ SD-карта \ Pictures \ Screenshots.

Якщо в ході виконання даної операції виникли будь-які складності, то подивіться відео, розташоване нижче.

Скріншот на планшеті

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні планшет Lenovo, то скріншот можна створити декількома способами. Всього налічується 3 методу. Розглянемо їх більш детально.

Спосіб Кнопка живлення і грокості.

Цей спосіб ідентичний тому, який ми описували вище. Спробуйте одночасно затиснути кнопку відключення пристрою і клавішу гучності. Якщо все пройде вдало. ви почуєте звук, яким зазвичай супроводжується процес фотографування.

Панель швидкого запуску.

Відкрийте панель швидкого запуску (для цього потрібно провести пальцем по екрані зверху вниз). Окремі моделі планшетів Lenovo в даному меню мають функцію «скріншот». Якщо її немає. переходимо до наступного методу.

Спосіб Спеціальні додатки.

Якщо два попередні способи не допомогли вам зробити знімок робочого столу, то варто вдатися до допомоги спеціальних програм. На Play Market можна знайти безліч додатків, які володіють необхідними функціональними можливостями. Наприклад, можна використовувати програму «Скріншот» від розробника lovekara. Кількість установок додатка перевалило за 10 мільйонів, а значить в його якості не варто сумніватися.

Дана програма має безліч переваг:

 • Скріншот можна робити одним дотиком по екрану.
 • Можна вибирати шлях збереження файлів.
 • Є можливість відредагувати знімок.

Як зробити скріншот на Lenovo

Дуже часто власники пристроїв Lenovo стикаються з необхідністю зробити скріншот екрану. Наприклад, в якійсь програмі виникає помилка, що не запускається гра або ще що-небудь. У таких випадках на допомогу якраз і приходить скрін, але головна проблема полягає в тому, що далеко не всі знають, як зробити скріншот робочого столу. До оновлення операційної системи Android версії 4 дана процедура була занадто складною, однак тепер ніякої складності в ній немає.

У статті будуть викладені всі відомі способи зробити скрін на телефонах, планшетах і ноутбуках від виробника Lenovo.

Скріншот на ноутбуці

Зробити скріншот на ноутбуці від виробника Lenovo не складе труднощів. Тут можна піти двома шляхами, вибравши найбільш зручний з них.

Спосіб Кнопка Print Screen.

Щоб зробити знімок екрана потрібно натиснути на клавіатурі ноутбука спеціальну клавішу Print Screen (Prtscr). Після цього відкриваємо графічний редактор Paint, натискаємо CTRLV і в робочу область буде вставлений скріншот. Далі залишиться зберегти картинку в потрібному форматі.

Спосіб Спеціалізований софт.

Lenovo Tab M10. Как сделать скриншот (снимок экрана)

Існує безліч програм, які дозволяють миттєво робити скріншот на ноутбуці або персональному комп’ютері, наприклад, Clip2Net. Користувачеві потрібно лише вибрати певну область робочого столу. Головна перевага полягає в тому, що скрін можна миттєво залити в папку і поділитися ним з іншими.

Тепер ви знаєте як зробити скріншот робочого столу на ноутбуці, телефоні або планшеті Lenovo. Якщо у вас залишаться питання. пишіть в коментарі.

Скріншот на планшеті

Планшети Lenovo теж працюють на Android, як і телефони, але багато хто не знає, чи відрізняється планшет за принципом оформлення знімків екрану від мобільних гаджетів. Якщо коротко, то істотних відмінностей не спостерігається. Ви вже знаєте, як зробити скріншот на телефоні, ті ж способи застосовні і на планшеті. Тобто, або одночасно затисніть клавіші живлення та зменшення гучності, або скористайтеся додатковим софтом. Його можна завантажити на будь-який планшет на Android з того ж Play Market. Можемо порекомендувати, зокрема, програму «Скріншот», функціоналу якої цілком достатньо пересічному користувачеві. Якщо ваш планшет в випадає верхній шторкою має опцію оформлення скриншота, то можете скористатися і нею.

Скріншот на ноутбуці

Залишилося розібратися, як зробити скріншот Lenovo, якщо ви працюєте з ноутбуком. Ноутбуки працюють під керуванням іншої операційної системи, так і кнопки у них інакше розташовані. Тому потрібно використовувати інші способи. Але добре те, що можливі варіанти навіть більш прості, ніж вже розглянуті нами.

READ  Samsung а30с як зробити скріншот

У глобальному сенсі є два способи зробити скрін на ноутбуці компанії Lenovo:

 • Найбільш популярний варіант. використовувати кнопку Принтскрін. Вона знаходиться в верхньому ряду клавіатури трохи правіше від центру. Натиснувши на неї, ви помістіть знімок екрана в пам’ять комп’ютера. Залишиться лише зберегти зображення. Для цього ідеально підійде стандартна програма Paint. Просто відкрийте її і на порожньому місці натисніть комбінацію клавіш CTRLV, що відповідає команді «Вставити». Те ж саме робиться і за допомогою натискання на праву кнопку миші з наступним натисканням на відповідний варіант меню, що випадає. Зображення відразу можна редагувати (змінювати розмір, обрізати непотрібні місця і т.д.) і зберегти в потрібному форматі.
 • Додатковий софт теж може бути корисним. Серед програм, які допомагають робити скріни на ноутбуці, виділимо LightShot і Clip2Net. Серед їх переваг простота інтерфейсу і трохи більш розширений функціонал в порівнянні зі стандартним Paint, що дозволяє редагувати картинки в більшому діапазоні.

Тепер ви знаєте, як зробити скріншот на Lenovo, і зможете зберегти зображення екрану з телефону, планшета або комп’ютера від даного виробника мобільних гаджетів.

Робимо скріншот за допомогою сторонньої програми

Зараз буде представлена ​​програма DuckCapture. За допомогою неї ви зможете:

 • Подібно програмі “Ножиці”, робити знімки вікна, всього екрану або обраної області.
 • Знімати окремі елементи одного вікна.
 • Змінювати конфігурації зробленого знімка за допомогою простих налаштувань.
 • Робити скріншоти, використовуючи мишку або гарячі клавіші.
 • Вибирати формат зображення при збереженні.

І це не всі переваги даної програми. Ось ми і розібрали останній спосіб того, як зробити скріншот на ноутбуці. “Lenovo” G50, до речі, не є винятком і всі вищеперелічені способи працюють на цій моделі.

Скріншот на телефоні або планшеті «Lenovo» за допомогою двох кнопок

Перший, найпоширеніший спосіб, як на «Lenovo» зробити скріншот екрану, підходить більшості моделей телефонів цього бренду:

 • Відкрити на екрані зображення.
 • Затиснути одночасно двома пальцями кнопки «Включити» і «Гучність» в частині «Зменшення гучності» (нижня частина). Уточнення: в залежності від моделі кнопка виключення може перебувати у верхній частині корпусу телефону або зліва, в бічній частині корпусу. При збереженні знімка екрана пристрій відтворює звук клацання, як при фотографуванні на камеру телефону.
 • Скріншот збережений. Переглянути збережену картинку можна, відкривши в телефоні (планшеті) папку «Галерея» (Pictures / Screenshots).

Аналогічним способом, за допомогою кнопок «Гучність» і «Включення», створюється знімок екрана на планшеті «Lenovo».

Робимо скріншот на пристроях Lenono

Спілкування в інтернеті на сьогоднішній день вимагає не тільки вміння вести переписку, але і знання, як робиться графічний контент для обміну через мережу. Одним з найпопулярніших способів передачі графічної інформації є скріншот. Іншими словами. це знімок екрана. Використовувати його доречно, якщо ви хочете показати співрозмовнику, що саме бачите в даний момент на смартфоні, планшеті або комп’ютері. І це може знадобитися не тільки в дружній листуванні забави заради. Знятий скріншот можна використовувати для доведення своєї юридичної правоти, якщо суперечка зачіпає сферу інтернету.

Сьогодні ми розповімо вам, як зробити скріншот на Lenovo. Напевно вам добре відомо, що даний виробник випускає велику кількість різноманітних технічних засобів. У вас або ваших друзів обов’язково є ноутбук, планшет або телефон Lenovo. І на кожному з мобільних пристроїв можна робити скріншоти. У цій процедурі для кожного з гаджетів є деякі відмінності. Тому давайте детально подивимося, як зробити скріншот екрану на телефоні Lenovo, планшеті та комп’ютері.

Меню, що випадає і меню швидкого запуску

В окремих моделях телефонів і планшетів кнопка «Скріншот» вже є в спеціальному меню. Як правило, інформацію про наявність цієї функції можна уточнити відразу при покупці і заодно попросити консультанта показати, як на «Lenovo» зробити скріншот.

У телефонах, оснащених подібною функцією, кнопка «Скріншот» ( «Screenshot») розташовується в випадаючому меню. Відкрити його можна, утримуючи кілька секунд кнопку «Вимкнути» на корпусі телефону.

У планшетах аналогічну кнопку можна знайти в меню швидкого запуску. воно відкривається, якщо провести пальцем по екрану пристрою зверху вниз.

Далі все просто: відкривши потрібне зображення на екрані, активуємо значок «Скріншот» простим натисненням. Зберігається зображення все в тій же папці «Галерея».

Як зробити скріншот на Lenovo

“Скріншотер”. програма для створення скріншотів

Розглянуті методи. найпростіші і швидкі. Але як на «Lenovo» зробити скріншот, якщо ці способи не працюють? В цьому випадку можна скачати і встановити на пристрій спеціальний додаток.

У такого способу є чимало переваг:

 • Скріншотер завжди забезпечені доступною інструкцією, як зробити скріншот на «Lenovo».
 • Можна самостійно задати шлях збереження зображення.
 • Фотографія екрану робиться одним дотиком.
 • Головне: скріншот можна редагувати.

Скріншот з допомогою жесту

У планшетах, що підтримують функцію управління жестами, слід включити «Знімок екрану долонею». Вказівний палець притиснути до лівої частини поверхні, провести долонею вправо. Розгромна замовна стаття по краях екрану біла рамка говорить про те, що ОС розпізнала команду.

Як зробити скріншот на планшеті Lenovo

Сподіваюся наші поради допомогли вам. Спробуйте виконати універсальний алгоритм, описаний вище. До зустрічі на сторінках сайту!

Другий спосіб. через випадає верхнє меню

Другий спосіб. теж нескладний. все ж вимагає твори деяких дій в районі налаштувань. Але якщо ви з моменту покупки пристрою не міняли настройки в розділі меню швидкого доступу, то ви зможете знайти кнопку, що дозволить зробити скрін на Lenovo, в цьому самому меню.

Воно відкривається свайпом зверху (проведіть пальцем зверху вниз) і містить багато різних корисних функцій: підключення WI-FI, Bluetooth, регулювання рівня підсвічування екрану і багато іншого. Серед них ви можете знайти кнопку із зображенням ножиць або чогось подібного (в деяких моделях підпис Screenshot). Тикніть на неї. отримаєте бажаний знімок в папку Pictures / Screenshots.

Може бути таке, що кнопка буде відсутній. Зайдіть в налаштування. пункт “Меню швидкого доступу” або “Управління перемикачами” (може знаходиться як підпункт в “Панель повідомлень”). Не потрібно бити на сполох, якщо кнопки для зняття фото ви не знайдете. в деяких моделях може просто-напросто відсутні подібна функція. З цим ви нічого не можете зробити (хіба що завчасно запитати про це у продавця), потрібно робити скрін іншими способами.

Lenovo Tab 2

Для того щоб створити скрін на даному пристрої, можна використовувати кілька варіантів. Ось деякі з них.

 • Одночасно натисніть на кнопку харчування та клавішу, що зменшує гучність;
 • Утримуючи клавіші в зазначеному положенні, прислухайтеся. Повинен пролунати клацання, як ніби камера зробила фото;
 • Якщо екран «моргнув», значить, його зображення було збережено в «Галереї».

Крім того, на Android швидкий шлях до зображення може бути відкритий через верхню панель повідомлень.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення до появи віконця з пунктами;
 • Серед переліку є пункт «Скріншот»;
 • Натиснувши на вказаний розділ, потрібно дочекатися клацання фотокамери і «моргання» екрану;
 • В даному випадку знімок екрана теж буде збережений в «Галереї», або доступ до нього можна буде отримати через верхню панель.
 • Для початку доведеться встановити тематичний додаток з Google Play;
 • За допомогою інструкцій, запускаємо додаток і робимо фото;
 • Додаток може створити папку спеціально для скріншотів або доведеться користуватися «Галереєю».
 • Знімок як реакція на спеціальне рух руками;
 • Активуйте в меню «Рух»;
 • Виконайте обраний жест;
 • Знімок екрану на планшеті слід шукати в «Галереї».

Як бачите, все варіанти гранично доступні.

За допомогою додаткового софту

Такі програми, які роблять фото екрану на планшеті Lenovo, називаються скріншотер. За подібним запитом ви можете знайти купу додатків і підібрати собі найзручніший. Кілька порад по тому, як підібрати собі софт:

 • скріншот повинен робитися одним натисканням;
 • потрібна можливість вибирати “кастомними” місце для збереження картинки;
 • бажана можливість редагувати отримане зображення.

Планшети Samsung Galaxy Tab

Рекомендується власникам Samsung Galaxy Tab і моделей з окремою кнопкою «Home». Як відобразити екран: затиснути на кілька секунд одночасно кнопки «Живлення» та «Додому».

додатки

 • Super Screenshot. зручний додаток, яке дозволяє редагувати скріни, робити на них написи і малюнки.
 • Screen Master. програма, що дозволяє робити скріншот натисканням на віджет, який розташовується в зручному місці розташування на екрані. Також в утиліті можна редагувати скріни, робити написи і виділяти окремі частини картинки кольором.
 • Touchshot. додаток з широким функціоналом, окремо можна виділити можливість запису відео з екрану за допомогою даної утиліти.
 • Screenint- платна утиліта з великим спектром можливостей. У додатку можна накладати на скріншот різні ефекти, робити малюнки, писати текст і вставляти стікери.

Lenovo Tab 2

Для того щоб створити скрін на даному пристрої, можна використовувати кілька варіантів. Ось деякі з них.

 • Одночасно натисніть на кнопку харчування та клавішу, що зменшує гучність;
 • Утримуючи клавіші в зазначеному положенні, прислухайтеся. Повинен пролунати клацання, як ніби камера зробила фото;
 • Якщо екран «моргнув», значить, його зображення було збережено в «Галереї».
READ  Як зробити тримач для телефону своїми руками

Крім того, на Android швидкий шлях до зображення може бути відкритий через верхню панель повідомлень.

 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення до появи віконця з пунктами;
 • Серед переліку є пункт «Скріншот»;
 • Натиснувши на вказаний розділ, потрібно дочекатися клацання фотокамери і «моргання» екрану;
 • В даному випадку знімок екрана теж буде збережений в «Галереї», або доступ до нього можна буде отримати через верхню панель.
 • Для початку доведеться встановити тематичний додаток з Google Play;
 • За допомогою інструкцій, запускаємо додаток і робимо фото;
 • Додаток може створити папку спеціально для скріншотів або доведеться користуватися «Галереєю».
 • Знімок як реакція на спеціальне рух руками;
 • Активуйте в меню «Рух»;
 • Виконайте обраний жест;
 • Знімок екрану на планшеті слід шукати в «Галереї».

Як бачите, все варіанти гранично доступні.

Верхнє меню

Буває, що стандартна комбінація двох кнопок не допомагає, в цьому випадку можна скористатися верхнім меню, які також називається «шторкою. Проведіть подушечкою пальця по екран, зверху вниз, так щоб вискочила «шторка» зі значками налаштувань та інструментів. Наприклад, в цьому меню знаходиться включення функцій «Wi-Fi», «Мобільних мереж», «Режим польоту», «Ліхтарик». Серед них знайдіть кнопку «Зробити скріншот» або «Знімок екрану», після чого натисніть на нього.

Увага! Якщо дана кнопка відсутні в меню «шторки», то необхідно налаштувати його в розділі «Управління перемикачами» або в налаштуваннях «Меню загального доступу».

Це можна зробити в параметрах пристрою.

Стандартний спосіб для Lenovo і Samsung

Утримуючи протягом пари секунд клавішу для зменшення гучності і кнопку вимикання екрана, користувач почує звук, схожий на клацання об’єктива під час фотографування. Це означає, що скріншот готовий.

Такий варіант підійде для більшості планшетів Lenovo і моделей Samsung, які не мають механічної кнопки «Додому». З першого разу зробити скріншот вдається не завжди, зазвичай доводиться пробувати кілька разів.

Картинки легко знайти в галереї або в папках Pictures / Screenshots, Pictures / ScreenCapture.

резюме

У цій статті я постарався детально описати методи створення знімка екрана. Звичайно, немає можливості написати рев’ю про кожну програму-скріншотер, як і не вийде описати всі комбінації клавіш для Принтскрін на різних моделях Lenovo. Так що, якщо у вас залишилися питання або ж ви хочете доповнити статтю. ласкаво просимо в коментарі.

Другий спосіб. через випадає верхнє меню

Другий спосіб. теж нескладний. все ж вимагає твори деяких дій в районі налаштувань. Але якщо ви з моменту покупки пристрою не міняли настройки в розділі меню швидкого доступу, то ви зможете знайти кнопку, що дозволить зробити скрін на Lenovo, в цьому самому меню.

Воно відкривається свайпом зверху (проведіть пальцем зверху вниз) і містить багато різних корисних функцій: підключення WI-FI, Bluetooth, регулювання рівня підсвічування екрану і багато іншого. Серед них ви можете знайти кнопку із зображенням ножиць або чогось подібного (в деяких моделях підпис Screenshot). Тикніть на неї. отримаєте бажаний знімок в папку Pictures / Screenshots.

Може бути таке, що кнопка буде відсутній. Зайдіть в налаштування. пункт “Меню швидкого доступу” або “Управління перемикачами” (може знаходиться як підпункт в “Панель повідомлень”). Не потрібно бити на сполох, якщо кнопки для зняття фото ви не знайдете. в деяких моделях може просто-напросто відсутні подібна функція. З цим ви нічого не можете зробити (хіба що завчасно запитати про це у продавця), потрібно робити скрін іншими способами.

Планшети Samsung Galaxy Tab

Рекомендується власникам Samsung Galaxy Tab і моделей з окремою кнопкою «Home». Як відобразити екран: затиснути на кілька секунд одночасно кнопки «Живлення» та «Додому».

Жести і рухи

На деяких планшетах Lenovo є можливість налаштувати скріншот з «руху», «жесту» або «спеціальної кнопки». Для цього вивчите відповідні розділи в меню налаштувань. Але ці функції реалізовані тільки на нових моделях гаджетів, зі свіжою версією операційної системи. Спробуйте два натискання кісточкою пальця на екран або намалюйте букву «S». Так що можна спробувати кісточкою виділити певну ділянку. Ці функції доступні не на всіх планшетах!

Метод для збереження зображення з дисплея слід вибирати відповідно до рекомендацій розробника. У різних операційних системах і на різних моделях доступні свої методи. Але в будь-якому випадку, перед тим як пробувати різні способи, спочатку потрібно випробувати стандартний для планшетів, затисніть на 3 секунди комбінацію з двох кнопок: «Вимкнення» і «Зменшити гучність».

Дуже часто власники пристроїв Lenovo стикаються з необхідністю зробити скріншот екрану. Наприклад, в якійсь програмі виникає помилка, що не запускається гра або ще що-небудь. У таких випадках на допомогу якраз і приходить скрін, але головна проблема полягає в тому, що далеко не всі знають, як зробити скріншот робочого столу. До оновлення операційної системи Android версії 4 дана процедура була занадто складною, однак тепер ніякої складності в ній немає.

У статті будуть викладені всі відомі способи зробити скрін на телефонах, планшетах і ноутбуках від виробника Lenovo.

Варіанти створення скрін на телефонному апараті

Існують різні способи, за допомогою яких можна зробити на телефоні скрін. Залежать вони від прошивки пристрою. Тому розглянемо кілька варіантів:

 • У деяких моделях апаратів вовспливающем меню існує спеціальна кнопка, натиснувши на неї, виходить скрін, який зберегтися в потрібній папці.
 • Створення скриншота за допомогою кнопки вимкнення мобільного приладу. Слід натиснути на кнопку, призначену для виключення апарату. Відразу ж після цього з’являється нове меню, в якому можна побачити значок під назвою «Скріншот».

Не у всіх моделях є такий значок, значить потрібно скористатися іншим варіантом.

 • Розглянемо, як зробити скріншот на Lenovo смартфоні за допомогою натискання одночасно на дві кнопки: «Вимкнення» і «Зменшення гучності». Після виконання такого простого дії вийде знімок екрана. Для його знаходження виконують послідовні кроки: зайти в «SD-карту» → «Pictures» → «Screenshots».

Деякі користувачі запитують про те, як зробити скріншот на телефоні Lenovo іншими способом і чи можливо це. Так, така можливість є. Для цього необхідно скористатися UC Browser. програмою, якою оснащені деякі моделі Lenovo. Потрібно її відкрити і зробити послідовні дії: Меню → Інструменти → Скріншоти. Якщо в телефоні немає цієї програми, її легко можна скачати на свій пристрій.

Варіанти створення скрін на планшеті

Створити знімок на планшеті теж легко декількома варіантами, серед яких є досить прості рішення:

 • Цей метод аналогічний телефонному варіанту. Слід натиснути на дві кнопки одночасно: «Відключення» і «Гучність». Коли буде чути звук, що супроводжує процес зйомки, значить все пройшло успішно.
 • Розглянемо, як зробити скріншот на Lenovo планшеті, використовуючи спеціальні програми. Функціональними можливостями, що дозволяють зробити скрін, мають додатки, які є в «PlayMarket». Добре зарекомендував себе «Скріншот». програма, яка дає можливість власникам пристрою зробити скрін за допомогою всього лише одного дотику.

При цьому Користувачі можуть вимкнути самостійно відредагувати його і вибрати, в якому файлі зберегти знімок.

 • Скріншот на Lenovo є можливість створити, скориставшись швидким запуском.На панелі, пальцем проводять по екрану зверху вниз, і знаходять потрібну функцію (скріншот).

Один із запропонованих способів обов’язково підійде на модель користувача.

Варіанти створення скрін на ноутбуці

На ноутбукеот компанії Lenovo зробити скрін досить просто. Для цього пропонується два шляхи. Розглянемо, як зробити скріншот на Lenovo ноутбуці першим з них. Створити знімок можна, скориставшись спеціально призначеної для цих цілей клавішею PrintScreen, розташованої у верхньому ряду пристрої введення. Досить просто на неї натиснути.

Потім слід відкрити Paint графічний редактор. Paint, натиснути CTRLV. Все. зображення буде вставлено в робочу область. Далі потрібно його зберегти в необхідному форматі.

 • Як зробити скріншот на Lenovo на ноутбуці за допомогою спеціального софту. не знають деякі власники мобільних пристроїв. Для цього існують різні програми, що дозволяють в лічені секунди створити на пристрої скрін і відправити його в потрібну папку. На ноутбук скачують відповідну програму, таку як LightShot або Clip2Net і починають її користуватися.

Розглянувши ці способи, власники пристроїв познайомляться і дізнаються, як на Lenovo зробити Принтскрін або як робити скріншот на Lenovo.

BETATECH.COM.UA 2021