Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити скріншот на Android Redmi

Table of Contents

Шорткод на робочому столі

Якщо говорити спрощено. це ярлик для запуску стандартного скріншотер. У MIUI 8 і 9 він присутній на екрані телефону за умовчанням. В налаштуваннях MIUI 11 його відображення можна включити.

У MIUI 12 такого налаштування немає. Тому для свіжих версій прошивки потрібно використовувати інші варіанти для створення Принтскрін.

Як зробити скріншот, якщо додаток забороняє

Для цього буде потрібно наявність Root на смартфоні і додаток ReEnable Screenshot Module. У Google Play його немає, тому доведеться шукати і викачувати файл формату APK, потім встановлювати його вручну.

зробити, скріншот, android, redmi

Інтерфейс в ReEnable Screenshot Module такий же, як і в інших додатках. Тому окремо розглядати процес немає сенсу. Однак ця програма дозволяє обійти системні обмеження MIUI в плані скріншотів.

Раніше подібним функціоналом володів Google Assistant (при належній його налаштування). Але компанія Google змінила параметри помічника. Тепер він не може робити знімки екрану в тому випадку, якщо ОС це забороняє.

Програми для створення скрін на Xiaomi

Якщо ви не хочете використовувати стандартні можливості створення скріншотів, але робити їх потрібно, є відповідні додатки для Android. Однак не всі вони заслуговують на увагу, тому розглянемо тільки найбільш цікаві та функціональні.

 • Lightshot. Одне з кращих додатків з вбудованим редактором. Володіє великим набором вбудованих інструментів, легко інтегрується в будь-яку операційну систему. Робить скріншоти швидко, з максимальною якістю (посилання в Google Play). Для роботи з програмою потрібно авторизація в облікового запису Google або
 • Screen Master Pro. Друга за популярністю програма для смартфонів на Android. Відрізняється гранично простим інтерфейсом і здатна зняти практично все. Є зручний і функціональний редактор. Утворені скріншоти можна відразу використовувати за призначенням, так як вони виходять високоякісними. Але додаток платне (посилання в Google Play).
 • Скріншот. Повністю безкоштовне високошвидкісне додаток для створення знімків екрану. Оптимально підходить для створення послідовних картинок, що дуже корисно для інструкцій і подібного контенту. Вбудований редактор дозволяє додати на картинку текст і мітки.
 • EZ Screenshot. Ще одне функціональне додаток для Android. Може робити скріни будь-якої складності (в тому числі довгі з прокруткою). Містить найпростіший редактор, що дозволяє додати на готове зображення окремі елементи. Програма безкоштовна, її можна завантажити в Google Play (посилання).

Сенсорний помічник Quick Ball

Quick Ball, він же сенсорний помічник. це спеціальна опція, яка додає на робочий стіл Xiaomi швидкі ярлики для запуску тієї чи іншої операції. У більшості моделей телефонів Xiaomi за замовчуванням він вимкнений.

 • Запустіть настройки, перейдіть в розділ «Розширені настройки».
 • Виберіть «Сенсорний помічник».
 • Наведіть повзунок навпроти напису «Включити сенсорний помічник».

Тепер поверніться на робочий стіл, натисніть на дугу в правій частині екрана та виберіть іконку з ножицями.

Quick Ball працює у всіх додатках і пунктах меню MIUI. Варто нагадати, що незалежно від способу створення скрін, все результати зберігаються в одну і ту ж папку Screenshots.

Довгий скріншот з прокруткою

Довгий скріншот. це створення зображення екрану з прокруткою. Якщо бажана область не поміщається на екран телефону без прокрутки, цей спосіб допоможе зробити повний скрін. В результаті виходить велика картинка, що включає приховану область за межами екрану.

Як зробити довгий скріншот на Xiaomi:

 • Перейдіть на потрібний екран, Принтскрін якого хочете зробити.
 • Опустіть шторку і натисніть кнопку із зображенням ножиць.
 • У правій верхній частині екрану з’явиться зроблений скріншот. Натисніть на кнопку «Прокрутка».
 • Коли картинка прокрутиться до потрібного пункту, натисніть «Стоп».
 • Потім тапніте «Зберегти».

Отримане зображення буде більше звичайного знімка робочого столу. Але зате на ньому будуть видні всі необхідні елементи. Зберігається такий скріншот все в ту ж папку Screenshots у внутрішній пам‘яті телефону.

Погана якість скріншотів Xiaomi пояснюється тим, що при завантаженні зображення в соціальні мережі воно стискається для зменшення розміру. Поліпшити якість картинки можна перетворенням в формат PNG.

альтернативні способи зробити Принтскрін

Варіант з механічними або сенсорними кнопками не єдиний. У Xiaomi є багато способів запустити вбудований скріншотер. Вони все працездатні навіть в MIUI 12.5, хоча для деяких потрібно активувати потрібні пункти в налаштуваннях.

Свайп трьома пальцями

Цей жест є альтернативою фізичним кнопок і дозволяє максимально швидко зробити скріншот екрану телефону Xiaomi. Якщо на вашому телефоні він не працює, увімкніть його в налаштуваннях за інструкцією нижче.

 • Запустіть настройки і перейдіть в розділ «Розширені настройки».
 • Виберіть пункт «Функції кнопок».
 • Тапніте «Знімок екрану».
 • Виберіть «Жест вниз трьома пальцями».

Після цього залишиться запустити необхідну програму та провести трьома пальцями по екрану. Скріншот буде зроблений миттєво.

У розширених налаштуваннях можна вказати інший спосіб створення знімка екрана:

 • Жест вниз трьома пальцями.
 • Довге натиснення «Додому».
 • Довге натиснення кнопки «Додому».
 • Довге натиснення кнопки «Назад».
 • Одночасне натискання кнопок «Живлення» та «Додому».

Частою причиною того, що не вдалося зробити скріншот служить саме ця настройка MIUI. Зайдіть в функції кнопок і змініть спосіб робити Принтскрін.

Використовуючи Quick Ball

У MIUI 8 з’явився інтерактивний помічник на робочий стіл під назвою Quick Ball. В налаштуваннях помічника потрібно додати можливість робити скріншот і потім після натискання на нього, вам буде відкривати швидкий доступ до іконки з ножицями. На самому скріншоті Quick Ball НЕ буде видно.

Сенсорна кнопка меню гучність вниз

Ще одна варіація першого способу від розробників MIUI. Для захоплення скріншота потрібно натиснути одночасно сенсорну клавішу меню під дисплеєм і фізичну клавішу гучність вниз. Готово!

Шорткод на робочому столі

Ярлик, який відповідає за знімок дисплея, можна винести прямо на робочий стіл шорткодом. Активується в MIUI це в меню з віджетами, просто перетягніть на робочий стіл іконку з скріншотом і все готово.

READ  Як очистити внутрішню пам'ять телефону Samsung

способів як зробити скріншот в MIUI на Xiaomi

Виявляється комбінація для створення скріншота в Xiaomi Redmi, майже така ж. Є кілька штатних варіантів зробити скріншот екрану Xiaomi:. комбінація клавіш. одночасно натискаємо «Гучність вниз» і кнопку «Харчування» і утримуємо близько 3-4 секунди;. використання кнопки Скріншот в верхньому меню телефону.

У цій статті розглянемо всі можливі варіанти, як зробити скріншот на смартфонах і планшетах Xiaomi. Представляємо 6 способів, як захопити картинку з дисплея в прошивці MIUI, щоб кожен зміг підібрати свій варіант, який зручніше.

Кнопка живлення клавіша гучності вниз

Це мабуть самий стандартний спосіб, як зробити скріншот на вашому смартфоні Xiaomi. Ця функція прийшла на платформу MIUI з оригінальною ОС Android. Для виконання дії потрібно всього лише затиснути одночасно клавішу живлення / блокування і кнопку гучність вниз. Скріншот буде збережено в альбом.

Через шторку повідомлень

У шторкою повідомлень в MIUI 7/8/9 є доступ до швидких налаштувань, серед яких знаходиться іконка з ножицями. При її допомоги також можна зробити знімок екрана на смартфонах Xiaomi. Для цього потрібно вибрати бажану область у відкритій програмі або робочому столі, опустити шторку і натиснути на іконку «Screenshot». Це зручно робити, наприклад якщо потрібно зробити знімок екрана однією рукою.

За допомогою жесту три пальці вниз

Ще однією фішкою MIUI 8 стала можливість робити скріншоти на техніці Xiaomi за допомогою жесту «три пальці вниз». На жаль, подібна функція працює не на всіх прошивках і не на всіх девайсах, однак ви можете спробувати.

Для цього треба зайти в Налаштування Додаткові Скріншоти і активуйте можливість створення скріншота жестом. Потім на вас цікавить екрані проведіть трьома пальцями вниз по дисплею і знімок екрана буде зроблений.

спосіб

Ще один швидкий спосіб зробити скріншот. скористатися шторкою повідомлень.

 • Вибираємо область, яку хочемо зняти
 • Відкриваємо шторку (ведемо пальцем з верхньої частини екрану вниз)
 • Там є ікона “Знімок екрану”. її і натискаємо

спосіб

У MIUI реалізована цікава фішка. робити скріншот за допомогою одного жесту. Проводьте трьома пальцями вниз по екрану і справа зроблена.

Причому ви можете змінити жест на інші варіанти, які надає система. Для цього переходимо в Налаштування Інші параметри Функції кнопок Знімок екрану. Тут є багато інших варіантів:

 • Довге натиснення «Додому»
 • Довге натиснення «Меню»
 • Довге натиснення «Назад»
 • «Харчування» «Додому»
 • «Харчування» «Меню»
 • «Харчування» «Назад»

спосіб

Це класичний варіант, який перекочував в MIUI з Android. Затискаємо одночасно дві клавіші: Зниження гучності Харчування (блокування). Знімок екрану збережеться в альбомі.

Як зробити скріншот на Xiaomi

Як зробити скріншот на Xiaomi? Давайте розглянемо всі можливі способи:

спосіб

Це по суті те ж саме, що і в першому варіанті, тільки затискається інша комбінація клавіш: Зниження гучності Клавіша меню.

Фактично на всіх нових смартфонах екран займає всю лицьову частину і скріншот робиться затисненням Зниження гучності сенсорна клавіша у вигляді квадрата:

спосіб

За допомогою меню Qiuck Ball (Сенсорний помічник). Це інтерактивний помічник, який можна гнучко налаштувати під свої потреби. Для його активації переходимо в Налаштування Розширені настройки Сенсорний помічник і включаємо його. Крім того, тут можна налаштувати і деякі інші корисні функції перейшовши в пункт Функції ярликів. Як бачите, за замовчуванням тут вже є пункт «Знімок».

Після включення помічника, у вас на екрані з’явиться «гурток». Натискаємо на нього і на екрані з’явиться набір налаштованих вами функцій, в тому числі і знімок екрана. Ось як це працює:

Створення скриншота на Redmi 7

 • комбінація клавіш. Затисніть кнопку зменшення гучності і кнопку запуску. Скріншот відобразиться у верхній частині екрану;
 • довгий Принтскрін. Якщо вам треба створити скріншот, що не поміщається на екрані, то використовуйте цей метод. Натисніть разом на кнопки зменшення звуку і включення. Тепер вам потрібно буде гортати область скриншота і в кінці натиснути на стоп;
 • жести. Потрібно трьома пальцями провести зверху вниз по екрану телефону;
 • шторка повідомлень. Відкрийте вікно швидкого доступу і в додаткових функціях натисніть на кнопку «скріншот»;
 • розумний помічник. В налаштуваннях знайдіть сенсорного помічника, увімкніть її. На екрані у вас з’явиться область для його виклику.

Створення скриншота на Redmi 8

 • використовувати комбінацію кнопок. Самий універсальний спосіб по створенню скриншота на базі Android. При потрібному вам зображенні на екрані затисніть разом і не відпускайте зменшення звуку і кнопку запуску. За умови, що ви все виконали за інструкцією, скріншот відобразиться на верхній частині екрану. Якщо ви відразу ж натиснете на нього, то зможете редагувати, видалити або поділитися з іншими людьми, перш ніж воно з’явиться в загальнодоступному місці з фотографіями;
 • за допомогою спеціальних жестів. Знайдіть потрібне для вас зображення на екрані телефону, після чого пролістніте пальцем зверху вниз по екрану. Через кілька секунд зображення з’явиться в верхньому правому куті;
 • Панель швидкого дії. У вікні повідомлень повинна бути функція «Скріншот екрану». Варто просто натиснути на неї і все буде готово;
 • системна допомога. Перейдіть в налаштування. Перейдіть в побічні завдання. Виберете сенсорного помічника і увімкніть його. Повинна з’явитися прозора область, при натисканні на яку, відкриється доступ до перчене швидких функцій. Серед них буде потрібна для вас функція.

Як зробити скріншот на телефонах Xiaomi Redmi 7 і Xiaomi Redmi 8

Робити скріншоти на телефоні буває дуже корисно. Якщо ви знайшли щось цікаве і хочете якомога швидше поділитися цим з друзями, то за пару секунд ви можете відправити їм скріншот з телефону. На багатьох мобільних пристроях скріншот зробити вкрай просто. На Redmi 7 і Redmi 8 зробити скріншоти можна різними способами.

Створити скріншот на телефоні досить просто, що дуже сильно допомагає швидко відправити потрібну інформацію своїм друзям і знайомим.

Як створити скріншот в довжину на Xiaomi Redmi

На початку потрібно зробити сам знімок екрана на тій сторінці в інтернеті, яка досить довга. Потім, створюємо сам скріншот. Він переміщається в правий верхній кут. Під ним з’являється дві команди. Нам потрібно встигнути натиснути на команду «Прокрутити».

Після цього, скріншот почне прокручуватися. Потім, потрібно натиснути стоп там, де це потрібно.

Після цього, необхідно зберегти скріншот.

5 Коротка шторка

Якщо ви бажаєте, щоб з’являлася коротка шторка з 5 елементів, в якій були ножиці, які створюють скріншот, то на потрібно виконати наступне (метод підходить для нових моделей):

Потім «Розширені настройки»;

Далі, потрібно вибрати «сенсорний помічник»;

Після цього, активуємо бігунок «Включити сенсорний помічник.

Тепер у вас буде спочатку з’являтися одна шторка з 5 знаками, на якій є ножиці. Якщо ж вам потрібна більш просунута шторка, протягаємо її вниз ще раз.

механічний

Другий спосіб більш швидкий, але при цьому не у кожного виходить його реалізувати. Все що необхідно для створення знімка. затиснути одночасно клавішу зменшення гучності і кнопку включення смартфона. Як і в першому способі, з’явиться мініатюра, з якої можна проводити подальші дії.

READ  Як дивитися відео на Android авто

Переглянути отримані знімки можна за допомогою програми “Галерея”.

Деякі розробники програмного забезпечення навмисно блокують створення знімків екрану в своїх додатках. До таких категорій додатків відносяться всілякі банківські утиліти, а також програми для зберігання паролів. В цьому випадку зробити скріншот не вийде.

Як зробити скріншот на телефоні Xiaomi в MIUI довгий скріншот

Меню вимкнення

На деяких смартфонах скріншот можна зробити ще одним стандартним способом, натиснувши кнопку вимикання для відкриття спеціальної панелі і вибравши відповідну іконку «Скріншот». Доступний подібний метод не на всіх телефонах, але в той же час поширюється і на багато інших пристроїв крім Xiaomi.

Смартфони з Android нижче дев’ятої версії і з встановленої кастомной оболонкою також можуть бути оснащені подібною можливістю. Єдині відмінності полягають в розташуванні і оформленні панелі, в той час як відкриття меню завжди зводиться до натискання кнопки вимикання на корпусі.

Після натискання по значку з підписом «Скріншот» або «Знімок» кінцевий файл буде створений автоматично з прихованою панеллю виключення і поміщений у внутрішню пам’ять телефону. Згодом його можна буде знайти в папці з попереднього розділу статті.

Xiaomi Redmi 8. Как сделать скриншот

За допомогою додатків

Потрібно відзначити, що скріни на Redmi можна ще зробити за допомогою сторонніх утиліт, які викачуються в Google Play. Їх функціонал більш потужний і великий. Однією з таких програм є «Super Screenshot».

Для деяких сторонніх утиліт будуть потрібні ROOT права, інакше їх функціонування буде некоректним. З цієї причини перед установкою програми необхідно вивчити її вимоги до пристрою.

Механічна і сенсорна клавіша

Спосіб, доступний на Redmi Ноут 6, Mi A1 і інших моделях з сенсорними кнопками управління:

 • перейдіть на робочий стіл або відкрийте додаток, де потрібно зробити скріншот на телефоні Xiaomi;
 • одночасно натисніть і утримуйте блокування і сенсорну кнопку «Відкритих додатків». три вертикальні косильною волосіні.

Стандартний метод зробити фото екрану кнопками практичніше, оскільки сенсорна клавіша спрацьовує швидше чи пізніше її механічного аналога.

Довгий скріншот на Xiaomi

Зробити довгий скріншот на Mi A3, Мі 9 або 9T можна так:

 • створіть Принтскрін будь-яким з вищезгаданих способів;
 • коли з’явиться мініатюра знімка, тапніте під нею на «Прокрутка»;
 • зображення з екрану буде захоплено автоматично. Ображати картинку і збережіть її на смартфоні.

інтерактивний помічник

Активні користувачі Принтскрін можуть робити знімки через спливаючого асистента.

 • За аналогією з налаштуванням жесту перейдіть в «Налаштування», звідти в «Розширені настройки» і виберіть «Сенсорний помічник». Пункт може бути перенесений в розділ «Особливі можливості», вкладку «Додаткові функції».
 • Увімкніть помічника, тапнув по тумблера зверху.
 • Перейдіть в «Функції ярликів», поміняйте одну з інтерактивних клавіш на «Знімок», якщо такого немає в списку спочатку.
 • Тапніте по колу, розміщеному зліва чи справа екрану. Виберіть зображення ножиць.
 • Через шторку повідомлень

  Якщо потрібно зробити скрін однією рукою, в Xiaomi передбачили швидкий доступ до функції через шторку повідомлень:

  • зробіть свайп зверху вниз;
  • потягніть верхню шторку з набором функцій вниз;
  • натисніть по «Знімок екрану».
  • повністю розгорніть вікно з функціями і зробіть свайп справа наліво;
  • тапніте по «Сортування»;
  • опустіться вниз і перетягніть «Знімок екрану в основний перелік» або встановіть його в списку вище, щоб отримати швидкий доступ при розвороті шторки;
  • натисніть «Готово».

  Як зробити скріншот на телефоні Xiaomi

  Скріншот на Xiaomi. це функція знімка екрана, яку використовують, щоб відобразити виниклу помилку, зробити інструкцію з використання телефону, огляд додатки / ігри, зберегти інформацію з відео або соціальних мереж. Зробити скріншот на Xiaomi можливо 6 способами, включаючи варіант з прокруткою, захоплюючої веб-сторінку сайту або текстовий документ.

  Всі варіанти створення скріншотів на Xiaomi ділять на наступні:

  • з використанням механічних клавіш;
  • використовуючи інструменти швидкого доступу, вбудовані в графічну оболонку MIUI.

  За допомогою жесту

  Коли потрібно швидко сфотографувати робочий стіл або додаток, користувачам пропонують використовувати жестовую систему:

  • розблокуйте дисплей;
  • одночасно проведіть по ньому трьома пальцями зверху вниз.

  Розробники залишили можливість відключити або змінити жест:

  Как сделать скриншот экрана в смартфоне Xiaomi

  • зверніться в «Налаштування». Прокрутіть сторінку вниз до категорії «Система і пристрій». Виберіть пункт «Розширені настройки»;
  • в новому меню тапніте по «Кнопки і жести»;
  • розгорніть пункт «Знімок екрану».

  Виберіть зручний варіант створення скрін, якщо за допомогою жесту створити кадр не вдалося.

  бічні клавіші

  Традиційний варіант створення Принтскрін, вперше використовується на пристроях на Android 4.0 Ice Cream Sandwich:

  • розблокуйте смартфон;
  • одночасно натисніть кнопку живлення і клавішу гучності вниз.

  На моделях Redmi Note 4, 5 або девайсах під управлінням Android Go (Го використовують в бюджетних смартфонах) клавіші доведеться утримувати, поки мініатюра знімка не з’явиться в правому верхньому куті екрану.

  Меню вимкнення

  На деяких смартфонах скріншот можна зробити ще одним стандартним способом, натиснувши кнопку вимикання для відкриття спеціальної панелі і вибравши відповідну іконку «Скріншот». Доступний подібний метод не на всіх телефонах, але в той же час поширюється і на багато інших пристроїв крім Xiaomi.

  Смартфони з Android нижче дев’ятої версії і з встановленої кастомной оболонкою також можуть бути оснащені подібною можливістю. Єдині відмінності полягають в розташуванні і оформленні панелі, в той час як відкриття меню завжди зводиться до натискання кнопки вимикання на корпусі.

  Після натискання по значку з підписом «Скріншот» або «Знімок» кінцевий файл буде створений автоматично з прихованою панеллю виключення і поміщений у внутрішню пам’ять телефону. Згодом його можна буде знайти в папці з попереднього розділу статті.

  жести оболонки

  У версіях фірмової оболонки MIUI, починаючи з восьмої, присутня безліч додаткових інструментів, серед яких особливу увагу варто приділити жестам. З їх допомогою можна точно так же зробити знімок екрана з подальшим редагуванням через панель з базовим набором функцій.

   Відкрийте системне додаток «Налаштування» і перейдіть в розділ «Розширені». Тут необхідно задіяти пункт «Кнопки і жести» і далі натиснути «Знімок екрану» або «Скріншот».

  На представленій сторінці з параметрами використовуйте повзунок «Проведіть вниз трьома пальцями» для активації відповідного жесту. При цьому врахуйте, в разі використання функції автоматично відключаються інші жести, які використовують ту ж комбінацію.

 • Щоб згодом зробити скріншот незалежно від місця, проведіть по екрану вниз трьома пальцями. В результаті буде зроблений знімок за аналогією з попереднім розділом даної статті.
 • Головний недолік методу полягає у відсутності функції на смартфонів з MIUI нижче 8 або без цієї оболонки зовсім (таких, як Mi A1), через що не завжди можливо скористатися жестами. Однак якщо потрібний розділ все ж є в настройках, даний підхід значно спростить процедуру створення скріншотів.

  READ  Завантаження відео з YouTube на Android

  поєднання кнопок

  Переважна більшість сучасних смартфонів на платформі Android, в тому числі і пристрої Xiaomi, дозволяють використовувати комбінацію кнопок на корпусі для створення знімка. На відміну від минулих варіантів, даний метод не надає редактора зображень, через що знімки автоматично зберігаються в окремій папці.

   Для створення знімка одночасно затисніть на кілька секунд кнопку «Гучність вниз» і «Вимкнення». У випадку зі смартфонами від даного виробника ця комбінація є найбільш поширеною, тому скріншот, швидше за все, буде створений.

  На деяких моделях Xiaomi, переважно з фірмовою оболонкою MIUI, необхідна комбінація кнопок на корпусі може відрізнятися. У такій ситуації напевно спрацює одночасне натискання «Гучність вниз» і «Меню».

 • Після характерного ефекту створений знімок можна буде знайти у внутрішній пам’яті пристрою в папці «DCIM», в свою чергу містить каталог «Screenshots». Врахуйте, що деякі сторонні додатки (наприклад, редактори фото) також можуть використовувати дану папку для зберігання знімків екрана.
 • Цей метод є чудовою альтернативою, наприклад, якщо недоступні жести і панель швидкого доступу. До того ж, створені подібним чином зображення зберігаються в досить високій якості і згодом без проблем можуть бути відредаговані сторонніми редакторами.

  Quick Ball

  В раніше розглянутої восьмої версії оболонки MIUI доступна не тільки панель швидкого доступу з першого способу, а й «Сенсорний помічник». За допомогою Quick Ball можна створювати знімки, перед цим додавши відповідний значок.

  Налаштування Quick Ball

   Перш за все «Сенсорний помічник» необхідно включити, в разі потреби також додавши відповідну кнопку. Для цього відкрийте стандартні «Налаштування», знайдіть блок «Пристрій» і перейдіть в розділ «Додатково».

 • Серед представлених пунктів виберіть «Сенсорний помічник» і на сторінці за допомогою повзунка «Включити». В результаті панель Quick Ball буде активована і доступна на будь-якій сторінці, будь то додатки або домашній екран.
 • Не покидаючи розділу «Сенсорний помічник» тапніте по рядку «Функції ярликів» і ознайомтеся з автоматично підібраним списком. Якщо «Скріншот» присутній, можете відразу переходити до наступного кроку.
 • При відсутності зазначеного пункту оберіть будь-який, переважно невикористаний ярлик і на сторінці, знайдіть «Скріншот». Відразу після цього значок буде замінений на потрібний.
 • створення скриншота

  Завершивши включення і налаштування, перейдіть до місця створення скріншота і розгорніть панель Quick Ball за допомогою відповідної кнопки. З представленого кругового меню виберіть «Скріншот» для створення знімка.

  Через наявність тонких налаштувань «Сенсорного помічника» і швидкого доступу до необхідних функцій пристрою, даний метод можна вважати кращим рішенням для Xiaomi з фірмовою оболонкою MIUI восьмої версії. В цілому ж засіб створення скріншота не відрізняється від варіанту, вказаного в першому способі.

  Способи створення скріншота на Xiaomi з Android

  При використанні смартфона Xiaomi, як і будь-якого іншого телефону на платформі Android, може виникнути необхідність створення знімка екрана. Зробити подібне дозволяють як стандартні засоби пристрою, так і спеціальні сторонні додатки, залежні від версії операційної системи. В ході статті ми розповімо про декілька таких методах.

  Панель швидкого доступу

  На відміну від більшості смартфонів на платформі Android, пристрої Xiaomi з фірмовою оболонкою MIUI за замовчуванням надають інструменти для створення скріншотів. Даний метод відмінно підійде при небажанні встановлювати сторонні рішення і наявності мінімум сьомій версії оболонки.

   Перейдіть в будь-яке місце на смартфоні в залежності від вимог до знімка, будь то додаток або домашній екран. Далі свайпом вниз опустіть шторку і на панелі швидкого доступу натисніть по значку з підписом «Знімок».

  Примітка: Якщо кнопка відсутня в області повідомлень, спробуйте додати її самостійно.

 • Після успішного створення знімка в нижній частині екрана з’явиться кілька кнопок редактора, що дозволяють внести мінімальні зміни, на зразок повороту і кадрування. Для збереження можна скористатися тією ж панеллю з інструментами.
 • Як видно, даний спосіб вимагає мінімум дій, дозволяючи зробити скріншот високої якості з практично будь-якого розділу. У число винятків можна віднести лише деякий ПО, що блокує виклик шторки або створення знімка (додатки з вікном авторизації і т.п.).

  Створення скриншота на Xiaomi

  Ми будемо розглядати, як зробити скріншоти не тільки на моделях з оболонкою MIUI, але і на тих, де встановлено «чистий» Android. Зважаючи на це, деякі способи можуть бути несумісні з вашим пристроєм.

  «Скріншот Легкий»

  Якщо ви з тих чи інших причин не можете скористатися стандартними засобами фірмової оболонки, можна вдатися до спеціальних додатків з Google Play Маркета на кшталт «Скріншот Легкий». Особливо ж актуальним подібний метод при використанні несертифікованого смартфона.

   Відкрийте сторінку з представленої посиланню і встановіть програму за допомогою відповідної кнопки. Після цього запустіть його з тієї ж сторінки або доторкнувшись до значку на домашньому екрані.

  При появі головного меню з’явиться можливість вибрати спосіб активації захоплення, додавши на екран спеціальний значок або обмежившись стандартної комбінацією кнопок на корпусі. Тут варто звернути увагу не тільки на стартову сторінку з параметрами, але і на інші варіанти.

  Для прикладу нами буде використаний «Значок накладення», після активації якого необхідно натиснути кнопку «Почати захоплення». Про правильній роботі ПО можна буде впізнати за новим значку на екрані, відображеним поверх будь-яких відкритих додатків.

  Натисніть по зазначеній іконці з зображенням камери, щоб зробити знімок екрана. За замовчуванням кожен скріншот зберігається по шляху sdcard / pictures / screenshots і також доступний всередині програми.

  Щоразу після створення скріншота протягом декількох секунд можна буде перейти до редактора готового зображення. Тут присутні всі основні інструменти типу обрізки, що дозволяють довести знімок до фінального стану.

  По завершенні редагування натисніть по значку збереження на верхній панелі і дочекайтеся завершення обробки. В результаті файл буде збережений в пам’яті телефону і відобразиться на екрані.

  Примітка: Зберігається як фінальний варіант зображення після редагування, так і знімок всього екрану.

  Ми продемонстрували всього лише одну програму в якості прикладу, так як між собою варіанти мають мінімальну кількість відмінностей, в зв’язку з чим цього додатка має бути досить для реалізації поставленого завдання. При цьому в разі виникнення труднощів з ПО можете вдатися до аналогам, наприклад, чудовою альтернативою є Screener і Touchshot.

  Представлені нами способи дозволять вам без проблем створити знімок екрана на смартфоні Xiaomi незалежно від встановленої версії операційної системи Android. Не варто забувати про багатьох альтернативних рішеннях, доступних для скачування в Google Play Маркеті і про досить велику кількість стандартних засобів.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  BETATECH.COM.UA 2022