Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити скріншот на iPhone се

Table of Contents

Як зробити скріншот на Apple iPhone SE 2020

Як зробити знімок екрана на Apple iPhone SE 2020? Каксделать скріншот на Apple iPhone SE 2020? Як зберегти скріншот на Apple iPhone SE 2020?

Найпростіший спосіб зробити знімок екрана на Apple iPhone SE 2020. Після збереження знімків екрану, ви зможете редагувати / ділитися / видаляти збережені скріншоти в iOS галереї. Натисніть тут для більш детальної інформації з приводу знімків екрана.

другий метод

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

Як зробити скріншот на iPhone SE (2020)

iPhone SE 2020 року. перший смартфон від Apple з кнопкою Home, що вийшов після iPhone X в 2017. У iPhone X і новіше з’явився новий дизайн без фізичної кнопки, а значить і спосіб зробити скріншот змінився. Однак у iPhone SE 2020 кнопка повернулася, так що і навіщо робиться по-старому. Нижче ми розповімо, як саме.

Якщо ви раніше використовували iPhone 8, iPhone 7 або більш старі моделі, то ви вже знайомі з процесом. В іншому випадку, читайте далі.

Як зробити скріншот на iPhone SE 2020

Одночасно затисніть Бічну кнопку і кнопку Home на своєму смартфоні. Як тільки ви відпустите кнопки, буде зроблений скріншот.

Якщо ви натиснете кнопки не одночасно, то ви, а пристрій заблоковано або активуєте Siri. Вам потрібно затиснути їх одночасно.

Ви почуєте характерний звук, і внизу екрану з’явиться превью скриншота. Натисніть його, щоб відредагувати або обрізати.

Щоб відключити звук скриншота, потрібно відключити звук на iPhone повністю.

Затисніть превью скриншота, щоб відразу їм поділитися будь-якої програми.

Прев’ю також можна просто змахнути з екрану, і тоді скріншот автоматично збережеться в додатку Фото.

Як зробити скріншот на iPhone SE за допомогою Assistive Touch

Увімкніть функцію Assistive Touch через Налаштування Основні Універсальний доступ Assistive Touch. На екрані з’явиться напівпрозора кнопка. Це кнопка Assistive Touch.

iPhone SE — Как сделать скриншот?

Натисніть Меню верхнього рівня.

Виберіть значок Користувач (із зіркою), а потім виберіть зі списку Знімок екрану. Кнопка скриншота з’явиться в меню Assistive Touch. Ви також можете замінити на Знімок скриншота будь-яке інше дію.

Тепер ви в будь-який момент можете натиснути кнопку Assistive Touch і вибрати Знімок екрану, щоб зробити скріншот.

Як переглядати скріншоти на iPhone SE

Всі ваші скріншоти зберігаються в альбомі Знімки екрану в додатку Фото. Цей альбом створюється автоматично, і все скріншоти зберігаються в ньому автоматично.

Як зробити скріншот на iPhone X?

Мабуть, головна відмітна риса нового «десятого» iPhone. відсутність кнопки Home. Ось так ось, Apple взяла і прибрала одну з найбільш корисних і функціональних клавіш. Але ж вона ж потрібна нам для скріншотів! І як тепер зробити знімок дисплея?

 • Відкриваємо на екрані потрібне вам зображення.
 • Одночасно натискаємо клавішу «Збільшення гучності» і «Включення».
 • Скріншот готовий!

Як бачите, все відбувається аналогічно попереднім моделям, тільки кнопку Home (через її відсутність в iPhone X) замінили на «Гучність вверх». Все дуже просто!:)

КАК НА АЙФОНЕ СДЕЛАТЬ СКРИНШОТ/КАК НА iPhone 5, 5s, 6, 6s, 7, 8, X, XS, 11 СДЕЛАТЬ СНИМОК ЭКРАНА

Як зробити скріншот на iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR?

У 2018 році Apple продемонструвала нам аж три нові моделі iPhone! Змінилося дуже багато, але тільки не спосіб зробити знімок екрана. Отже, якщо вам потрібно зробити скріншот на iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR, то

READ  Відмінність iPhone XR від XS

Потрібно одночасно натиснути дві кнопки. «Гучність вверх» і клавішу «Включення».

Да-да-да, все точно так же, як і в iPhone X. Елементарно!

Як зробити скріншот на iPhone? Інструкція для всіх моделей!

Всім привіт! Необхідність зробити скріншот періодично виникає практично у кожного користувача iPhone: скрін важливого повідомлення, повідомлення, інтернет-публікації і будь-який інший інформації. відобразити на фото екрану можна все, що завгодно. Перевага в тому, що власникам iOS-гаджетів така можливість доступна спочатку. необхідності в завантаженні сторонніх програм немає, знімок екрана робиться суто апаратно.

Ознайомившись з нижчевикладеною інформацію, Ви дізнаєтеся, як швидко зробити Принтскрін екрану, а супутні ілюстрації допоможуть вам досконально розібратися у всіх нюансах розглянутого заходу і наочно продемонструють, як виконати ту чи іншу дію.

Ух, ось це я вступ забабахати 🙂 Гаразд, далі постараємося без незрозумілих фраз. поїхали ж!

Як зробити знімок екрана на будь-якому iPhone з кнопкою Home?

Якщо у вашого iPhone є кнопка Home (всі моделі до iPhone 8 включно iPhone SE 2020), то досить виконати кілька простих кроків:

 • Відкрийте те, що Вам хотілося б зобразити на скріншоті. Це може бути абсолютно будь-яка інформація, яка відображається на дисплеї вашого iPhone або iPad. У нашому прикладі. робочий стіл.
 • Знайдіть на корпусі пристрою клавішу блокування. Її ж Ви використовуєте для запуску / вимикання гаджета. На iPhone всіх поколінь до 5S (включно) шукана кнопка розташована вгорі праворуч, на нових моделях (6 і старше) на правій бічній грані корпусу.
 • Знайдіть клавішу «Додому» (Home). це єдина кнопка розташована на лицьовій стороні iPhone або iPad, прямо під дисплеєм.
 • Одночасно затисніть знайдені раніше клавішу «Включення» і кнопку «Додому», а після відпустіть. Про успішне створення знімка екрана буде свідчити характерний звук затвора камери. Екран на якийсь час стане білим. Зазвичай кнопки досить потримати затиснутими протягом секунди. Відпускати їх одночасно необов’язково. головне, щоб затиснули ви їх строго разом.
 • От і все!

Перевірте, вийшов чи скріншот. Для цього відкрийте розділ «Фотографії», натиснувши відповідну іконку в головному меню. Далі переходимо в «Фото камери». при стандартній сортуванні Ви виявите зроблений ScreenShot останнім у списку.

Як зробити скріншот на iPhone 11 (Pro, Pro Max) і iPhone 12 (mini, Pro, Pro Max)?

Вирішив оновити статтю, тому що раз в заголовку вказано «Як зробити скріншот. інструкція для всіх моделей!», Значить і в тексті повинні бути вказані всі моделі iPhone.

Хоча, чесно кажучи, цього можна було і не робити.

Чому? Тому що нічого не змінилося

Скріншот iPhone 11 (Pro, Pro Max) і iPhone 12 (mini, Pro, Pro Max) робиться точно також, як на всіх iPhone без кнопки Home. одночасним натисканням двох клавіш ( «Гучність вверх» і «Включення»).

Корисна порада! Якщо вам не вдалося зробити Принтскрін з першої спроби, то переконаєтеся, що ви затискаєте згадані кнопки одночасно. Для більшої впевненості можете потримати їх затиснутими трохи довше, ніж в перший раз.

Корисна порада 2! На жаль, поломка різних клавіш (Home, регулювання гучності, блокування) не таке вже рідкісне явище, як же зробити скріншот в разі зі зламаною кнопкою? Необхідно скористатися функцією AssistiveTouch (присутній в будь-якої моделі iPhone або iPad!). Для її активації досить перейти в Настройки. Основні. Універсальний доступ. Включаємо. З’являється білий круг на екрані, після натискання на нього відкривається додаткове меню. Тут послідовно переходимо: Апарат. Ще. Знімок екрана.

Як зробити скріншот з допомогою AssistiveTouch

AssistiveTouch. це стандартна функція iOS, призначена для управління пристроєм за допомогою жестів. За умовчанням вона неактивна.

Для включення AssistiveTouch зайдіть в налаштування iPhone або айпеда, відкрийте розділ «Основні» і слідом. «Універсальний доступ». Біля пункту «AssistiveTouch» (в розділі «Фізіологія і моторика») відзначте «Включено».

Коли ви це виконаєте, на дисплеї з’явиться плаваюча кнопка AssistiveTouch (її можна розташувати в будь-якому місці екрану і вільно переміщувати по ньому). Киснем, ця кнопка відкриває меню доступних дій, в числі яких є команда «Зробити скріншот».

універсальний спосіб

Цей спосіб називається універсальним тому, що працює на абсолютній більшості Apple-пристроїв: iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5, 5s, 4, 4s, 3, iPad, iPad mini і iPod Touch. Виняток становлять айфони першого покоління, а також плеєри iPod Classic і Nano.

Щоб «сфоткати» екран «яблокофона», досить натиснути на ньому комбінацію кнопок «Блокування» плюс «Додому», секунду потримати і відпустити.

На апаратах з сенсорною кнопкою «Додому» (iPhone 7 і iPhone 7 Plus) тисніть на останню з помірною силою. Слабке дотик телефон, швидше за все, не розпізнає, та скріншот не вийде.

READ  Як перенести дані з Айтюнс на iPhone

Під час створення скріншота апарат видає звук, що нагадує клацання затвора камери, і «підморгує» екраном (якщо бути точніше, екран на секунду стає білим. імітує спалах). Готовий знімок зберігається в одній папці з фотографіями, зробленими камерою.

Activator з Cydia (для «джейлбрейкнутих» iPhone)

Activator. ще одне безкоштовний додаток, точніше, Твік для iPhone з джейлбрейком, який дозволяє робити скріншоти без кнопки блокування. Вірніше, створення скроневої не є його основною функцією: він просто дає користувачеві можливість призначити цю дію, наприклад, кнопці «Home». І при «фотографуванні» екрану натискати тільки її. До речі, замість кнопок цю операцію допустимо призначити будь-якого жесту (проведення пальцем по екрану, щипки, розтягування і т. Д.) Або руху (струшуванні телефону).

Activator офіційно підтримує iOS 9 (iPhone 6s) і більш ранні випуски системи. Підтримка iOS 10 поки не заявлена, але, ймовірно, буде реалізована найближчим часом.

Як зробити скріншот на iPhone, iPad або iPod п’ятьма способами

Нещодавно ми розповідали, як отримати знімок екрана (т. Е. Скріншот) смартфона або планшета на базі Android. Сьогодні в продовження теми поговоримо, як зробити скріншот на iPhone, айпедов і айпод під управлінням різних версій iOS. Розглянемо варіанти на всі випадки життя.

програмні альтернативи

Якщо універсальний метод здається вам незручним чи відсутня працює одна з кнопок, зробити скріншот можна іншими способами: за допомогою засобу операційної системи. AssistiveTouch, або сторонніх додатків.

Awesome Screenshot

Awesome Screenshot. це безкоштовне розширення мобільного веб-браузера Safari. З його допомогою можна робити знімки всієї сторінки відкритого в браузері сайту або тільки його видимої частини.

Після установки іконка програми не з’явиться на робочому столі. вона буде прихована в розділі «Actions» (дії) браузера Safari. Щоб активувати функцію створення скріншотів, зайдіть в зазначений розділ і пересуньте повзунок «Screenshot» в положення «Включено».

Як тільки знімок буде готовий, він відразу відправиться у вбудований в програму міні-редактор. За допомогою цього редактора ви зможете обрізати краю зображення, відзначити потрібні місця стрілками і додати на картинку текстові написи.

зробити, скріншот, iphone

Awesome Screenshot офіційно підтримується пристроями, які працюють під управлінням iOS 8: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPad, iPad Air і Air2, iPad mini, iPod Touch і інших. Підтримка iOS 9, 10 і більш ранніх версій виробником не заявлена.

Як зробити скріншот на iPhone через комп’ютер

Ви вже знаєте, що існують додатки, які здатні захоплювати картинку дисплея мобільного пристрою і виводити його на екран комп’ютера. У минулій статті ви познайомилися з таким додатком для Android. Сьогодні. черга яблучних гаджетів, а програма, про яку піде мова, називається Reflector.

Reflector використовує стандартну технологію Apple. AirPlay, яка забезпечує бездротову потокову передачу мультимедіа з одного пристрою на інший. Наприклад, з «яблокофона» або «яблокопланшета» на екран PC. Він просто емулює приймач AirPlay, причому навіть на тих аксесуарах, які цю технологію не підтримують.

Функція, що дозволяє нам отримати скріншот з iPhone або айпеда, називається «відеоповтор». динамічний повторення всього, що відбувається на екрані гаджета, в окремому віконці на PC.

Отже, щоб «заскріншотіть» iPhone через Reflector, зробіть наступне:

 • Встановіть додаток на комп’ютер.
 • Переконайтеся, що мобільний девайс і PC підключені до однієї мережі Wi-Fi.
 • На iPhone (айпедов) зайдіть в «Центр управління», відкрийте розділ «AirPlay» і в якості приймача сигналу виберіть комп’ютер. Тут же активуйте відеоповтор (посуньте повзунок в положення «On»).
 • Після цих маніпуляцій на екрані PC відкриється віконце у вигляді iPhone або iPad, всередині якого буде відображатися все, що відбувається на екрані гаджета.
 • Reflector має вбудовану функцію запису відео з мобільного пристрою (команда «Start recording» в контекстному меню), а щоб зробити скріншот, досить зупинити кадр і скористатися будь-яким інструментом, який є на PC (наприклад, додатком «Ножиці» в Windows або гарячими клавішами AltPrintScreen ).

Reflector сумісний з усіма випусками iOS, починаючи з п’ятої (це iPhone 3GS, iPhone 4 і 4 с, iPad першого покоління, iPod Touch третього покоління і більш сучасні пристрої).

Установник Reflector випускається в чотирьох варіантах. для Mac OS X, iOS, Windows і Android. Додаток платне, але недороге. для мобільних пристроїв. Безкоштовна пробна версія працює протягом 7 днів, але і в цей короткий період покористуватися нею не вдасться. При запису відео з екрану програма відображає на його тлі свій логотип, прибрати який без активації неможливо. Тому тим, хто налаштований її використовувати, мають бути деякі витрати або пошуки старих версій, де подібного неподобства ще не було.

Як зробити скріншот на iPhone 5, якщо не працює кнопка блокування або Home?

Як і у будь-якого пристрою, так і у «яблучного» смартфона може вийти з ладу одна з кнопок, яка бере участь у створенні скриншота. Як бути в такому випадку? Кілька нескладних дій допоможуть вам:

 • Заходимо в розділ «Налаштування». Звідти в «Основні». Потім вибираємо пункт «Універсальний доступ».
 • У розділі «Фізіологія і моторика» знаходимо «Assistive Touch».
 • Активуємо цю функцію, тобто переводимо тумблер в режим «Включено». Потім на екрані з’явиться напівпрозора кнопка.
 • Кількома на неї. Відкриється меню, в якому вибираємо «Апарат», потім пункт «Ще».
 • Нарешті, тут буде доступна рядок «Знімок екрану». Як ви вже здогадалися, потрібно всього лише натиснути на неї. Все скрін зроблений!
READ  Як видалити акаунт в Twitter з телефону

Як зробити скріншот на iPhone 5

Досить корисна опція, яку підтримує практично будь-який смартфон. це можливість зберегти інформацію з екрану гаджета у вигляді картинки. У цій статті розберемо питання, як зробити скріншот на iPhone 5.

Як робиться скріншот на iPhone?

Зробити скріншот екрану на iPhone можна буквально за кілька секунд. Причому вам не треба заходити в будь-які меню і підміню, активувати різні режими та ін. Задіюються лише дві кнопки, а користувачеві при цьому потрібно виконати наступне:

Потрібно включити смартфон. Раптом з якихось причин він у вас вимкнений. Для цього затискаємо на пару секунд праву верхню кнопку.

Як тільки пристрій включиться, потрібно вибрати фотографію або картинку, скріншот якої ми будемо робити. Якщо ви вирішили просто потренуватися, то можна зберегти знімок робочого столу.

Вибравши зображення, яке хочете «заскрініть», натискаємо одночасно на кнопки «Home» (на фронтальній панелі. по центру в самому низу під дисплеєм) і «Power» (її ще називають кнопкою блокування, режим сну, харчування та ін.). Після чого відразу ж відпускаємо їх. Утримувати довго не треба! Натискати кнопки найкраще двома руками: «Power». тієї, в якій тримайте пристрій, «Home». інший.

Почули характерний звук або клацання, який з’являється при фотографуванні? Та й екран ніби засвітився спалахом? Значить, ви все зробили правильно. Скріншот буде збережено за замовчуванням в фотогалереї.

Головне, не утримувати кнопки занадто довго! Досить однієї секунди. Інакше замість скриншота система запропонує вам перезавантажити або вимкнути пристрій. В такому випадку доведеться тиснути скасування, і починати всю процедуру заново.

До речі, описаний алгоритм створення скроневої актуальний для всіх моделей iPhone (в «шістці» поміняла свій розташування кнопка блокування), за винятком самої першої. Цим же способом можна сфотографувати екран і на iPad або iPod.

Коли може знадобитися скріншот?

Для початку розповімо про те, навіщо взагалі може знадобитися скриншот? Ситуації бувають різними. В основному користувач, фотографуючи вміст екрану, хоче поділитися будь-якою інформацією або, навпаки, зберегти її. наприклад:

 • Скопіювати листування в чаті, в якій вказані контактні дані або інші відомості;
 • Зберегти результат або досягнення в мобільній грі, щоб похвалитися перед друзями або знайомими;
 • Створити «сейв» своєї сторінки з соцмережі, щоб можна було швидко подивитися кількість друзів / передплатників або дати посилання на аккаунт;
 • Зробити знімок web-сторінки, картинки з інтернету, листівки, фотографії, кадри з фільму та ін., А потім встановити їх як заставку на робочий стіл.
 • Відобразити системну помилку, а потім відправити скрін в Support.
 • Як бачите, скріншот може знадобитися в різних ситуаціях. Залишилося лише дізнатися, як робиться знімок екрана на п’ятому iPhone, включаючи моделі 5s, 5se, 5c та ін.

Корисні поради

Скріншот вийшов. А ось як знайти його? Тапніте іконку «Фотографії». Знаходиться вона на головному екрані. Після чого пройдіть в пункт «Фото камери». Ваш скріншот повинен бути в самому кінці списку. Тобто знімок зберігається в одній папці з фотографіями, зробленими камерою.

Перед тим, як зробити скріншот на iPhone, переконайтеся, що заряд батареї хоча б перевищує 10-15%. Все-таки процедура створення знімків споживає багато енергії. Якщо акумулятор буде на мінімумі, то, швидше за все, смартфон просто вимкнеться.

Роблячи скріншот на iPhone 5, 5s, se та ін. Ви фотографуєте весь екран. Якщо вам потрібно «заскрініть» лише якусь певну частину, то краще скористатися спеціальною програмою або редактором.

Чи можна якось відредагувати зроблений на iPhone скриншот? Звісно. Зображення зберігається у форматі png, який дозволяє обрізати кадр, накладати на нього відблиски, змінювати колір та ін. Додати різні ефекти можна за допомогою інтегрованого фоторедактора або додатки Screenshot Maker Pro.

Не забувайте про те, що на вимкненому iPhone зробити скріншот не вийде. Також смартфон не «Скриня» в деяких додатках. Наприклад, в тому ж фоторедакторі.

BETATECH.COM.UA 2022