Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як зробити скріншот на комп’ютері Asus

способу робити скріншот екрану на ноутбуці Asus

Якщо хочете зробити скріншот в ноутбуці Asus або Asus vivobook вам слід врахувати, що Windows 10 передбачено 4 способи.

Windows 7 трохи менше. всього 2, але тим не менше ви можете практично миттєво робити як екрану повністю, так і певної частини.

Для останньої (Windows 7) вам потрібно буде використовувати вбудовані програми. ножиці або паинт.

Де знаходиться паинт думаю знаєте і показувати зараз не буду, але рекомендую клацнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати закріпити на панелі завдань.

другий спосіб

Другий спосіб також підійде для обох систем в ноутбуці Asus. Вам потрібно запустити ножиці. вони знаходяться в розділі програм «Стандартний. Windows».

Як тільки їх запустіть тисніть першу кнопку зліва «Створити». Потім виберіть необхідну область, затисніть ліву миша і вкажіть область обвівши її прямокутником або квадратом.

Як тільки кнопку миші відпустіть скріншот буде зроблений. Вам лише залишиться його зберегти, де побажаєте.

Для цього вгорі натисніть «Файл» і виберіть «Зберегти як». Перед збереженням також можете його трохи прикрасити кнопками зліва.

перший спосіб

Перший спосіб підходить для десятки і сімки ноутбука Asus. Вам потрібно натиснути на кнопку Принтскрін. Кнопка скриншота як правило на клавіші клавіатури написана «Print Screen», або «PrtScn», іноді «PrntScrn» або «Print Scr».

Після натискання запустіть паинт, хоча не обов’язково саме його, можна будь-який наявний редактор графічний, так як скріншот тоді поміщається в буфер обміну.

Потім якщо вибрали паинт просто потрібно вставити туди і зберегти в будь-якому місці, яке знаєте де знайти.

Я рекомендую вибрати «Робочий стіл». завжди на виду і довго шукати не доведеться, але де збережіть залежить лише від вас.

Третій і четвертий спосіб

Цей спосіб для Windows 7 не підійде. лише для Windows 10. Робити їм скріншот можна кнопками. Якими кнопками залежить від обраного способу.

Как сделать скриншот экрана на ноутбуке

зробити, скріншот, комп, ютері, asus

Якщо виберіть кнопки Win G, то вгорі ліворуч побачите кнопку фотоапарат. Натисніть на неї і з’явиться повідомлення. скріншот зроблений.

Ці способом він відразу поміщається в папку «Ваше відео». «Captures». Спосіб зручний тим, що вам не треба буде ні паинт ні ножиці. один клік і все готово.

зробити, скріншот, комп, ютері, asus

Які клавіші використовувати для четвертого способу зробити екрану на ноутбуці Asus. Тут вам знадобиться затиснути три кнопки.

Перша «Shift», потім не відпускаючи її «Win» і «S». Тоді по центру вгорі з’явиться прямокутник зі значками.

Вибираючи значок у вас, буде можливість робити скріншот повного екрану, частини і навіть непропорційно.

Тільки тут вам потрібно буде, як і в першому випадку задіяти паинт або будь-який редактор картинок. успіхів.

комбінація ControlShiftCommand4

Повний аналог клавіші Print Screen. Свіжостворений скріншот відправляється прямо в буфер обміну, звідки його можна вставити в потрібний графічний редактор. Трохи моторошно, але все простіше, ніж шукати готовий скріншот на робочому столі, де і без того тісно.

4. Скористатися інструментом «Ножиці»

Цей зручний інструмент доступний користувачам починаючи з Windows Vista. Залежно від вашої системи, ви можете знайти його в наступних місцях:

 • Windows 7. Пуск-Всі програми-Стандартні-Ножиці;
 • Windows 8.1. Пуск-Стандартні-Ножиці;
 • Windows 10. Всі Програми-Ножиці.
 • Найлегший шлях. введіть «Ножиці» в меню «Пошук».
READ  Як видалити касперского з комп'ютера

Головна принадність Ножиць. їх простота і універсальність. Ви можете зробити скріншот екрану, окремого вікна і навіть довільній області. А завдяки вбудованому редактору, можна робити позначки на зображенні вбудованої пензлем або ручкою. Дуже зручно.

Як зробити скріншот екрану на комп’ютері під керуванням Windows

Почнемо ми з керівництва для щасливих власників ОС Windows. Сказано це без тіні сарказму. Адже при всіх своїх недоліках дана система дуже зручна і практична. Особливо для любителів подивитися фільми і порубиться в відеоігри.

Невелика ремарка. З огляду на загальної уніфікації інтерфейсів настільних і портативних комп‘ютерів, процес створення скріншотів екрану на ноутбуці такої ж, як і на робочому столі. Ті ж кнопки, ті ж команди.

Скористатися інструментом «Знімок екрану»

Ще один спосіб для любителів легких шляхів. Все, що від вас буде потрібно. знайти пункт «Знімок екрану» в розділі Файл (File-Take Screen Shot) основного меню, після чого вибрати необхідну зону знімка. Причому, цього разу ви вільні самі вибирати, де зберігати ваші скріншоти.

1. Скористатися клавішею PrintScreen

Найдавніший і безвідмовний спосіб, який виручить навіть якщо ваш PC працює під антикварної Windows 95. Кнопку PrintScreen (вона ж PrtScr) ви знайдете на клавіатурі праворуч від кнопки F12. Одне натискання і знімок екрана відправляється в буфер обміну. Вам залишається лише відкрити Paint або будь-який інший графічний редактор, вставити отримане зображення і зберегти результат в потрібному форматі.

Створення скріншотів на Asus

Потужні і недорогі смартфони Asus Zenfone продовжують завойовувати нових шанувальників. І якщо ви. один з них і вам потрібно зробити скріншот екрану на телефоні, то пройдіть по маршруту Додатки-Настройки-Asus настройки-Ключові настройки і активуйте пункт «Натиснути і утримувати для отримання скріншота». Тепер, коли вам буде потрібно зробити скрін, просто затисніть іконку Останні програми внизу екрану, і потрібний знімок виявиться в папці Internalstorage / Screenshots.

3. Скористатися комбінацією клавіш WinPrintScreen

Починаючи з Windows 8.1 користувачі отримали можливість створювати PNG-скріншоти без залучення Paint. Просто затисніть кнопку Win і натискайте PrtScr. Готові скріншоти ви знайдете за адресою: Зображення / Знімки екрану.

Як зробити скріншот на Android

Кожен пристрій під управлінням ОС Android дозволяє створювати скріншоти, за допомогою яких можна викрити те, що відбувається в даний момент на екрані смартфона (планшета). Стаття присвячена тому, як можна створити скріншот на ОС Android.

Як зробити скріншот екрану Windows 7

Для зняття скріншота з екрану монітора засобами Windows 7, на клавіатурі є кнопка PRINT SCREEN.Её ви бачите нижче, на скріншоті, а знаходиться вона в правому верхньому куті клавіатури. У мене на «клаві» Genius, вона третя, якщо вважати справо-наліво.

Щоб зробити скріншот необхідно виконати наступні дії:

 • Відкривши потрібний файл, картинку, або веб сторінку тиснемо на кнопку Print Screen.
 • Потім переходимо в програму Paint і натискаємо «Вставити».
 • Після цього в лівому верхньому кутку тиснемо на кнопку зі стрілкою і в випадаючому меню вибираємо:

 • праворуч формат картинки;
 • зліва «Зберегти як».

При такому варіанті знімок буде зроблений з усього екрану в цілому. Як працювати з програмою Paint ми з вами сьогодні розбирати не будемо. Просто акцентую вашу увагу на наступному.

Щоб зробити скріншот відкритого на робочому столі об’єкта (тексту, картинки) необхідно натиснути одночасно кнопки ALTPRINTSCREEN. А потім зайти в програму Paint і зробити дії як описано више.Ей (Paint) під силу різні перетворення в тому числі і збільшення картинок.

Як зробити скріншот

Як зробити скріншот, і про це ви дізнаєтеся прямо зараз. Адже не секрет, що побачивши вподобану в інтернеті картинку, або фотографію багато хто хотів би мати її у себе на комп’ютері. На сайті про заробіток в інтернеті для початківців я покажу як не сильно напружуючись це зробити.

READ  Як зробити скріншот на телефоні Престиж

Для початку мої шановні відвідувачі кілька слів про те, що означає слово скріншот. Зазирнувши на wikipedia.org читаємо, що: з англійської, це знімок з екрану монітора нашого комп’ютера. А «отримати» його можна за допомогою операційної системи Windows, або скачавши з інтернету одну з численних програм.

На початку своєї блоггерской діяльності для отримання скріншота я користувався програмою SnapaShot, потім мені стала більше подобається Snagit. Її я використовую до сих пір, паралельно з графічним редактором Adobe Photoshop. За допомогою Snagit я роблю знімок екрана, тобто скріншот, виробляю деякі перетворення картинки і доробляю в фотошопі. Якщо комусь із вас буде цікаво, то пишіть прямо в коментарях, все покажу і розкажу.

Скрін засобами ОС

Для створення знімка екрана досить натиснути на кнопку PrtSc. На жаль, на багатьох ноутбуках може не спрацювати кнопка. Це пов’язано з тим, що ряд службових клавіш потрібно включати. Для цього потрібно клікнути на поєднання кнопок Fn PrtSc.

Що стосується ноутбуків Toshiba, то розробники не передбачили подібні клавіші. Щоб зробити скріншот на цьому ноутбуці, необхідно натиснути клавіші FnEnd. Після цього знімок буде поміщений в буфер.

Коли знімок буде зроблений, його необхідно зберегти в будь-який тип зображень. Для цього рекомендується скористатися будь-яким графічним редактором. Підійде навіть Paint. При бажанні можна скористатися фотошопом. Після створення нового документа необхідно витягти знімок з буфера. Це можна зробити декількома способами:

 • Сполучення клавіш CtrlV;
 • Сполучення клавіш ShiftInsert;
 • Вибором пункту «Вставити» з контекстного меню.

Коли знімок буде вставлений в документ, залишиться тільки зберегти його в будь-якому графічному форматі.

Как сделать скриншот на ноутбуке, компьютере

Як самостійно зробити скріншот екрану на ноутбуці

Найчастіше у користувачів виникає така ситуація, коли потрібно зробити знімок екрана. Насправді це зробити не складно, але, коли мова йде про ноутбук, у новачків виникають деякі складнощі. Це пов’язано з тим, що у подібного пристрою інша клавіатура.

На ноутбуці Toshiba або іншому подібному пристрої знімок екрана можна зробити декількома способами, а саме:

 • Засобами Windows;
 • Програмою «Ножиці»;
 • спеціалізованим софтом.

Рекомендується розглянути всі існуючі способи, а потім вибрати потрібний.

Власникам ноутбуків рекомендується вивчити всі існуючі способи, що дозволяють створювати скріншоти. Після цього можна визначитися з найбільш підходящим засобом. До того ж важливо розуміти для яких цілей створюється скріншот.

Іноді рекомендується скористатися вбудованими засобами, так як досить отримати захоплює весь екран. Якщо ж необхідно редагувати або робити знімок довільної області, доведеться встановлювати додатковий софт.

Популярні додатки

Існує безліч сторонніх програм для захоплення зображення з екрану. Кожна з них має свої функціональні можливості. Перерахуємо найпопулярніші програми:

 • FastStone Capture. один з найкращих інструментів для зняття скріншотів з екрану ноутбука і комп‘ютера. Дозволяє гнучко налаштовувати «гарячі» клавіші, захоплює картинку з будь-яких типів вікон, пропонує зручний редактор для редагування зображень і підтримує всі найпоширеніші формати файлів.
 • Snagit. також має досить багатий функціонал, що дозволяє редагувати знімки, конвертувати їх з одного формату в інший, захоплювати різні фрагменти екрану (вікна, області фіксованого розміру, всю сторінку з прокруткою).
 • Fraps. дана програма орієнтована на створення скроневої в іграх. Не викликає зависання, дає можливість задавати комбінації «гарячих» клавіш, зберігає зображення в самих ходових форматах.

Як зробити скріншот екрану на ноутбуці або компютері Asus

Скріншот. це знімок екрана монітора або ноутбука, який можна зберегти у форматі png або jpeg. Зробити це можна як за допомогою стандартних можливостей операційної системи Windows, так і встановивши додаткові програми. У даній статті буде описано, як зробити скріншот на ноутбуці Asus усіма можливими способами.

Стандартні варіанти створення скріншотів

Зробити скріншот екрану ноутбука без сторонніх програм можливо на будь-якій операційній системі Windows. Цю дію можна виконати трьома способами. Розглянемо кожен з них.

READ  Як підключити комп'ютер до роутера через кабель

За допомогою клавіш «win» «PrtSc»

Недосвідченим користувачам Windows 7 і інших модифікацій варто підказати, що клавіша «win». це кнопка з намальованим прапорцем, яка розташована в нижньому ряду клавіатури. Для створення скрін робимо наступне: натискаємо одночасно обидві клавіші; відкриваємо «Цей комп’ютер» (ярлик розташований на робочому столі), в новому вікні переходимо в папку «Зображення», і відкриваємо папку «Знімки екрана». Виконавши ці дії, ви знайдете Принтскрін в форматі png.

Використовуючи клавішу «PrtSc» і графічний редактор «Paint»

У потрібний момент натискаємо на клавішу «PrtSc», знімок вже знаходиться в буфері обміну. Щоб відкрити «Paint» на компютері потрібно:

 • натиснути на «Пуск»;
 • вибрати пункт «Всі програми»;
 • в новому списку шукаємо і заходимо в розділ «Стандартні»;
 • натискаємо на іконку «Paint».

У відкрилася графічний редактор вставляємо скрін. натиснувши комбінацію «Ctrl» «V». Зображення можна редагувати, після чого зберегти в одному із запропонованих варіантів. Для цього переходимо в розділ «Файл», вибираємо пункт «Зберегти як», вказуємо ім’я скриншота і формат для збереження.

Ця функція доступна не тільки на Windows 10, але і на попередніх операційних системах Microsoft. Особливість полягає в тому, що вибравши цей інструмент, можна зробити скрін не тільки екрану ноутбука повністю, а тільки зазначеній галузі. Інструмент «Ножиці» знаходиться в одному розділі з редактором «Paint» і знайти їх не складе труднощів. Вибравши цей інструмент, і натиснувши в меню «Створити», курсор перетвориться в хрестик, яким потрібно намалювати прямокутник навколо області, яку потрібно заскрініть. Далі програма запропонує вам вибрати адресу для збереження знімка.

Найуживаніші програми для скріншотів

Всі програми описані нижче без проблем встановляться на ноутбуки Asus з ОС Windows 7 і вище.

Буде зручно, якщо після установки цієї програми, залишити її в списку автозавантаження. за замовчуванням вона туди потрапляє автоматично. Це дозволить заощадити час: не потрібно шукати ярлик для запуску і згортати відкриті вікна інших програм. Щоб зробити скрін екрану ноутбука, потрібно просто натиснути «PrtSc». За допомогою курсору ви зможете виділити потрібну область або весь екран. У тому ж вікні буде меню, за допомогою якого можна зберегти скрін на жорсткий диск свого PC. Також є можливість завантажити знімок на віддалений сервер: програма надасть посилання на ваш скріншот, яку можна вставити в текст або відправити за потрібною адресою. Всі можливості даного софта безкоштовні.

Це більш просунута програма в порівнянні з конкурентами. Створювати чіткі знімки екрану. це неголовна функція даної програми. Ashampoo Snap також дозволяє розпізнавати текст на зробленому скріншоті. Знімок можна відредагувати завдяки широкому вибору функцій: корекція, вільне малювання. Скриня можна відкриту інтернет-сторінку від верхньої її частини і до нижньої, а не тільки фрагмент, що помістився на екрані. Але головною особливістю можна вважати функцію запису відео. Знятий ролик можна редагувати за допомогою вбудованого функціоналу цієї програми.

На відміну від LightShot, даний софт платний, але має пробний період з обмеженим числом функцій.

В мережі знаходиться величезна кількість програм, за допомогою яких можна зробити знімок екрана ноутбука. Немає сенсу описувати їх все, адже основні функції у них схожі.

Аналізуючи всі описані способи, можна зробити висновок: операційні системи Windows надають зручний функціонал для створення скріншотів, і при нечастому використанні цієї можливості, немає потреби в установці додаткового софта на ноутбук або персональний комп’ютер. Програми для створення скроневої підійдуть тим користувачам, яким потрібен додатковий функціонал, наприклад, швидке завантаження знімка в соціальні мережі, редагування знімка до його збереження, завантаження на віддалений сервер з метою отримання посилання.

BETATECH.COM.UA 2021