Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити скріншот на MacBook

Table of Contents

Як Зробити Скріншот Конкретного Вікна Додатки

Цей метод створення скріншот екрану найкраще підходить для захоплення всього відкритого вікна певної програми. Спочатку одночасно натисніть Command-Shift-4. Потім натисніть на кнопку пробіл. Курсор перетвориться на маленьку камеру. Перемістіть її на екран, який ви хочете захопити, а потім знову натисніть пробіл. Все вікно вашої програми буде захоплено і збережено на комп’ютері Mac.

Sue Wayne

2021-04-30 10:22:34 Оновлене: Рішення проблем Mac Перевірені рішення

Mac OS X дозволяє легко зробити скріншот робочого столу вашого комп’ютера або активного вікна. Ви можете використовувати різні способи зробити скріншот екрану за вашим бажанням. Незалежно від того, чи використовуєте ви Mavericks, Mountain Lion або інші версії операційної системи Mac, тут можна прочитати коротке пояснення всіх методів, які ви можете використовувати для того, щоб зробити скріншот на iMac, MacBook, MacBook Pro і Mac Air / mini.

Як Зробити Знімок Екрану Вибраній Області

Ця функція знімка екрана для обраної області не відразу зберігається у вигляді файлу на вашому Mac. Замість цього він зберігається в буфері обміну. Ви можете зробити його, одночасно натиснувши Command-Control-Shit-3. Потім вставте його в іншу програму, щоб ви могли відредагувати його для подальшого використання.

Як Зробити Скріншот Частини Екрану

За допомогою цього методу ви можете зробити скріншот будь-якій частині екрану на вашому Mac. По-перше, переконайтеся, що екран, який ви збираєтеся зберегти, знаходиться поверх всіх інших на екрані вашого вашому комп’ютері. Потім натисніть Command-Shift-4. Після цього ваш курсор перетвориться в невелику пунктирну сітку. Ви можете клацнути і перетягнути його, щоб виділити область, яку ви хочете сфотографувати. Коли ви відпустите кнопку миші, знімок екрана буде автоматично збережений на робочому столі.

Примітка: Якщо ви хочете налаштувати вікно або відмовитися від нього, ви можете натиснути “ESC”, щоб повернутися і знову захопити екран.

Як зробити Скріншот Всього Екрану

Це завжди найпопулярніша функція зробити знімок екрана за все екрану на вашому Mac. Скріншот на Mac для всього екрану дозволяє захоплювати все, що відображається на екрані комп’ютера. На що вам потрібно звернути увагу, так це на те, щоб переконатися, що відображення вашого екрану-це саме те, що ви хочете отримати на підсумковому знімку екрану. Потім натисніть кнопки Command і Shift одночасно, і натисніть кнопку з цифрою 3. Знімок екрана буде автоматично збережений на робочому столі вашого Mac.

Де знайти знімки екрана

За замовчуванням знімки екрану зберігаються на робочому столі з ім’ям «Знімок екрану [дата] ([час]). Png».

В ОС macOS Mojave і пізніших версій можна змінити розташування збережених знімків екрана за замовчуванням в меню «Параметри» додатка «Знімок екрану». Мініатюру також можна перетягнути в папку або документ.

Lightshot Screenshot

Невелика утиліта, яка оселиться в рядку меню і буде робити знімки екрану, поширюється безкоштовно в Mac App Store.

Нехай вас не бентежить мінімум налаштувань і відсутність повноцінного інтерфейсу. Варто лише поставити поєднання клавіш для активації Lightshot Screenshot, натиснути їх і програма постане у всій красі.

зробити, скріншот, macbook

Спочатку вказуємо потрібну область для створення знімка і відразу ж наносимо всі додаткові позначки, текст, стрілки, виділення. За допомогою спеціальних кнопок можна в одне натискання зберегти фото, зберегти його в хмару, скопіювати в буфер обміну або відправити на друк.

Skitch

Додаток, який дозволяє не тільки робити знімки екрану, але і редагувати їх. На вибір надані найпопулярніші інструменти, за допомогою яких можна обрізати фото, змінити розміри, нанести текст над зображенням, додати стрілочки, маркери, геометричні фігури, виділити текст або замазати непотрібний фрагмент.

У більшості випадків цього буде достатньо, щоб не запускати Photoshop і швидко привести картинку до потрібного вигляду.

По частині створення знімків екрану є все необхідне: знімок всього екрану або його області і знімок з таймером. На жаль, зробити знімок вікна вибрану програму, як в стандартній утиліті OS X, не вийде.

Как сделать скриншот на Мак Как сделать Снимок экрана на Mac os x

Стандартні можливості OS X

У Mac є відмінний стандартний механізм для створення скріншотів. Більшості користувачів таких можливостей вистачить з головою, давайте розберемося в усіх тонкощах його роботи.

Для створення знімка всього екрана буде потрібно натиснути не найочевиднішу комбінацію клавіш Command Shift 3. Такий стан справ часто засмучує колишніх користувачів Windows, де за подібну дію відповідала одна спеціальна кнопка Print Screen.

Відразу після створення скріншота на Mac на робочому столі виявляється файл з розширенням png.

Сочетеніе клавіш Command Shift 4 активує режим виділення. Після натискання цих кнопок залишиться виділити потрібну область і знімок екрана захопить тільки вказане простір. Для зручності в момент виділення ми бачимо висоту і ширину напрямної рамки в пікселях, скасувати виділень можна натисканням на Escape.

Якщо після натискання Command Shift 4 натиснути ще й Пропуск, то ми перейдемо до фотографування вікон програм (курсор зміниться на піктограму камери). Досить навести курсор на потрібне додаток і натиснути на ліву кнопку миші, щоб зберігся знімок зазначеної програми.

зробити, скріншот, macbook

Таким способом можна зробити знімок рядки меню або будь-якого системного або програмного контекстного меню.

Всього за кілька хвилин можна налаштувати формат зберігається знімка екрана, його ім’я і вихідну папку.

Змінити поєднання клавіш для створення скріншотів на більш зручне можна в додатку Системні настройки. Досить перейти в розділ Клавіатура. Швидкий доступ, вибрати розділ Знімки екрану і вказати відповідний шорткати.

Як зробити знімок області екрану

 • Одночасно натисніть і утримуйте наступні три клавіші: Shift, Command і 4.
 • Перетягніть хрестик. щоб вибрати область екрану для створення знімка. Щоб перемістити вибрану область, натисніть і потримайте пробіл при перетягуванні. Щоб скасувати створення знімка, натисніть клавішу Esc (Escape).
 • Щоб створити знімок, відпустіть кнопку миші або трекпада.
 • Якщо в кутку екрану з’явиться мініатюра, клацніть її, щоб відредагувати знімок екрана. Або дочекайтеся збереження знімка екрана на робочому столі.

Як на mac OS зробити скріншот

Ви можете робити знімки всього екрану, його області або одного вікна.

Як зробити скріншот на Mac OS X

Зробити знімок екрана або скріншот на Mac в OS X можна відразу декількома способами, передбаченими в операційній системі, при цьому робиться це простіше простого, незалежно від того, чи використовуєте ви iMac, MacBook або навіть Mac Pro (проте, способи описані для рідних клавіатур Apple ).

У цій інструкції докладно про створення скріншотів на Mac: як зробити знімок всього екрану, окремої області або вікна програми в файл на робочому столі або в буфер обміну для подальшої вставки в додаток. А заодно про те, як змінити місце збереження скріншотів в OS X. Див. Також: Як зробити скріншот на iPhone.

READ  Xiaomi adb fastboot tools як користуватися

Як зробити знімок екрана Mac за допомогою стороннього програмного забезпечення

Якщо ви втомилися запам’ятовувати ці комбінації клавіш, стороннє програмне забезпечення для скріншотів Mac дійсно дуже вам допоможе. Apeaksoft Mac Screen Recorder повинен бути самим професійним інструментом для захоплення екрану Mac, створення скріншота гри, записи онлайн і потокового відео або аудіо.

Робіть скріншоти на екрані Mac, малюйте і налаштовуйте скріншот.

Робіть малюнки, додавайте текст, стрілки, виділення і інші ефекти на скріншоті.

Запишіть FaceTime, Skype, GoToMeeting, виклик Viber, онлайн-ігри на Mac.

Висновок високоякісного знімка екрана / відео / аудіо в обираний формат.

Як зробити і відредагувати скріншот на Mac / MacBook Pro / MacBook Air / iMac

Якщо ви просто перемикаєтеся з комп’ютера Windows на Mac, можливо, ви не знайомі з Mac. Можливо, ви не знаєте, як зробити знімок екрана на Mac. Знімок екрану. це просто знімок екрана вашого Mac. У цьому пості ми розповімо вам про 3 методах створення і редагування знімків екрану на Mac.

Як зробити скріншот на Mac

 • Як зробити знімок екрана за допомогою клавіатури на Mac
 • Як зробити знімок екрана Mac за допомогою стороннього програмного забезпечення
 • Як зробити знімок екрана за допомогою вбудованого попереднього перегляду
 • Як робити скріншоти з допомогою утиліти Grab на Mac

Як зробити знімок екрана за допомогою вбудованого попереднього перегляду

попередній перегляд інструмент для перегляду зображень і PDF в операційній системі MacOS Його також можна використовувати для сканування документів, імпорту файлів з камер, створення знімків екрану. Дотримуйтесь кроків, щоб зробити скріншоти з допомогою Preview.

Відкрийте «Попередній перегляд» на Mac, виберіть «Файл» «Зробити знімок екрана». Тут у вас є 3 варіанти на вибір: «З вибраного», «З вікна» і «З усього екрану».

Ви можете зробити знімок всього екрану, обраного екрану або вікна. Після скриншота ви можете редагувати зображення з різними функціями редагування в Preview. Потім виберіть формат зображення для збереження на вашому Mac.

Візьміть і відредагуйте скріншот за допомогою Apeaksoft Mac Screen Recorder

Після безкоштовного завантаження програми Apeaksoft Mac Screen Recorder встановіть і запустіть її на своєму Mac / MacBook Pro / MacBook Air / iMac.

Ви можете побачити функції відеореєстратора, веб-камери, аудіорекордер, захоплення екрану в головному інтерфейсі. Виберіть «Знімок екрану», щоб почати запис екрану Mac.

Потім покажчик миші стане перехрестям, ви можете вибрати область, яку ви хочете. Крім того, ви також можете вибрати повноекранний або індивідуальний екран відповідно до ваших потреб.

Кілька інструментів редагування в Mac Screen Capture дозволяють вам відчути, що в цю програму вбудований невеликий інструмент для фотошопа. Тут ви можете малювати кордону, косильною волосіні, стрілки і т. Д., Редагувати за допомогою аерографа, додавати текст, виноски, інструменти розмиття.

Натисніть на значок Зберегти, щоб зберегти зображення. Ви можете вибрати вихідний шлях.

Крім створення і редагування скріншотів, цей потужний Mac Screen Recorder може також записувати онлайн-відео, ігри, музику та веб-камеру на Mac.

Як зробити знімок екрана за допомогою клавіатури на Mac

Одним з найшвидших способів зробити скріншоти на Mac є використання сполучень клавіш. Це повинен бути самий зручний і швидкий спосіб робити скріншоти. Багато поєднання клавіш перераховані нижче.

Якщо ви оновили екран Mac до Mac OS Mojave або більш пізньої версії, ви можете натиснути Command. Shift. 5, щоб побачити елементи управління захопленням екрану. Цей ярлик дозволяє захоплює весь екран, обраної частини екрану, активного вікна і т. Д.

Натисніть Захопити весь екран, щоб зробити весь скріншот. Натисніть Захоплення в екранних елементах управління, щоб захопити вікно або об’єкт.

Наступні комбінації клавіш підходять для всіх версій macOS.

Якщо ви хочете захопити весь екран Mac, просто натисніть клавіші Command. Shift. 3. По-перше, вам потрібно одночасно натиснути клавіші Command і Shift. Потім натисніть номер кнопки 3. Скріншот буде автоматично збережений на вашому робочому столі.

Якщо ви хочете захопити частину екрану, ви можете натиснути клавіші Command. Shift. 4. Як тільки ви натиснете комбінацію клавіш, покажчик миші перетвориться в один хрестик. Що вам потрібно зробити, це натиснути і перетягнути область, яку ви хочете захопити, і відпустити кнопку миші.

Потім ви можете натиснути пробіл, щоб захопити активне вікно. Після цього всі скріншоти будуть збережені на вашому столі Mac. Скріншоти будуть збережені в форматі PNG.

Як робити скріншоти з допомогою утиліти Grab на Mac

Grab. утиліта для скріншотів в macOS. За допомогою цього корисного інструменту ви можете взяти весь екран, обраний знімок або обраний екран. Просто дотримуйтесь коротким кроків, щоб почати.

Якщо ти хочеш захопити весь екран. ви можете перейти до «Захоплення» «Екран».

Хочу захопити частину екрану? Просто виберіть «Захоплення» «Виділення», потім клацніть і перетягніть покажчик по області, яку хочете захопити. По завершенні відпустіть кнопку миші.

Якщо ти хочеш захопити вікно. вам просто потрібно натиснути «Захоплення» «Вікно».

З різних причин ви можете захотіти захопити активний предмет. Ви можете вибрати «Захоплення» «Екран з таймером», потім натиснути «Запустити таймер». Таким чином, ви можете зробити елемент активним, поки не закриється діалогове вікно Time Screen.

За допомогою наведених вище 3 швидких рішень у вас повинні бути відповіді про те, як зробити знімок екрана на Mac. Ви можете використовувати вбудовану функцію створення знімків екрану, використовувати знімки екрану з клавіатури або за допомогою сторонньої програми. Apeaksoft Mac Screen Recorder видається компетентним серед інших програм для захоплення екрану. Ви можете використовувати його, щоб робити знімки екрану, записувати відео / аудіо, записувати веб-камеру на Mac. Якщо у вас є кращі рішення, не соромтеся залишати коментарі.

Як зробити скріншот (знімок екрану) на Mac. 4 способи корисні можливості

На відміну від Windows, на macOS існує кілька штатних способів зробити скріншот не тільки всього того що знаходиться на дисплеї, а й окремих областей екрану. У цьому матеріалі ми розповімо, за допомогою якої програми це можна зробити і які клавіатурні скорочення використовувати.

Як зробити скріншот всієї веб-сторінки в браузері

Стандартна утиліта для отримання скріншотів і шорткати хороші лише в тому випадку, якщо ви хочете захопити інформацію що знаходиться в межах рамок дисплея. Не рідко виникає необхідність зробити скріншот інтернет-сторінки з м йдуть далеко вниз. У такому випадку рекомендуємо скористатися безкоштовним розширенням FireShot для Google Chrome (пора звикнути що найсмачніші розширення недоступні в Safari).

Після установки натисніть на іконці розширення і виберіть один з доступних варіантів скріншотів:

 • вся сторінка цілком;
 • видима область;
 • регіон.

В кінці залишиться відредагувати цікавлять моменти прямо в веб-формі і зберегти отриманий результат в зручному форматі.

Як показати курсор миші на скріншотах в macOS Mojave і новіше

Відкрийте програму Знімок екрану будь-яким із способів вказаних вище.

Як відредагувати скріншот в macOS Mojave і новіше

Після створення скріншоту в правому нижньому кутку з’явиться його мініатюра. Натисніть на неї для запуски режиму «Розмітка».

Розмітку можна запустити також шляхом натискання на мініатюру знімка екрана правою кнопкою миші і вибравши в контекстному меню варіант «Розмітка».

Використовуйте панель інструментів «Розмітки» для малювання, записи, виділення, додавання фігур, вставки тексту, підпису, повороту або вибору стилів тексту за допомогою панелі інструментів у верхній частині вікна швидкого перегляду.

Натисніть «Готово» для збереження змін.

Як встановити таймер для створення скріншотів в macOS Mojave і новіше

Відкрийте програму Знімок екрану будь-яким із способів вказаних вище.

Щоб встановити таймер, виберіть «5 секунд» або «10 секунд», щоб відключити, виберіть варіант «Ні».

Як зробити скріншот за допомогою програми «Знімок екрану» на macOS Mojave і новіше (для інших версій macOS інструкція нижче)

Знімок екрану. стандартна утиліта для отримання скріншотів. Забудьте про Windows’скіх PrintScreen і Paint. В Apple зробили все просто і елегантно.

Відкрийте програму Знімок екрану. Додаток можна відшукати по шляху Finder → Програми → Програми → Знімок екрану, через пошук Spotlight або Launchpad.

Починаючи з macOS Mojave додаток Знімок екрану можна також запустити поєднанням клавіш ⌘Cmd ⇧Shift 5 на клавіатурі.

Додаток привертає простотою використання і компактністю. Після запуску в нижній частині екрана з’явиться панель інструментів.

Виберіть один з наступних варіантів (скріншот вище): «Знімок всього екрану», «Знімок обраного вікна» або «Знімок обраної області».

При виборі «Захоплення всього екрану» ви відразу ж отримаєте знімок екрана, якщо не встановите таймер.

Натисніть на вікно або відзначте частина екрану, якщо ви вибрали одну з решти опцій. Ваш скріншот буде зроблений відразу після вибору.

При необхідності, натисніть правою кнопкою миші на інформацію, що з’явилася мініатюру знімка екрана в правому нижньому кутку для виклику контекстного меню.

Використовуйте контекстне меню, щоб вибрати, де саме зберегти скріншот, а також відправити, відредагувати, показати в Finder, видалити або позначити його.

Як вибрати місце збереження для скріншотів і записів екрану в macOS Mojave і новіше

Незважаючи на те, що для збереження знімків екрану і записів після їх створення ви можете вибрати одне з обмеженого набору місць, в новій версії ОС також можна зробити вибір за замовчуванням.

READ  Як відключити форму кнопок на Samsung

Відкрийте програму Знімок екрана (Finder → Програми → Знімок екрану, через пошук Spotlight, Launchpad або натисніть ⌘Cmd ⇧Shift 5 на клавіатурі на клавіатурі, щоб відкрити панель інструментів екрану.

Натисніть кнопку «Параметри» на панелі, що з’явилася в нижній частині екрана.

Виберіть «Робочий стіл», «Документи», «Буфер обміну», «Пошта», «Повідомлення» або «Попередній перегляд» в «Зберегти в”, щоб встановити місце розташування збереження.

Робимо скріншот екрану на MacBook, iMac, Mac mini

 • Для того щоб зберегти скріншот в буфер обміну натискаємо Command Shift Ctrl 3;
 • Також для того щоб зберегти скрін на робочому столі. Натиском поєднання Command Shift 4.
 • Використовується для копіювання виділеного об’єкта в буфер обміну Command Shift Ctrl 4.

Ці чотири варіанти, дозволяють зробити скріншоти будь-яких можливих варіантів.

 • Якщо з якихось причин на MacBook або Mac немає змоги зробити знімок екрана ймовірно це програмний збій операційної системи. В цьому випадку треба зробити наступне:
 • Скидаємо настройки. Для цього натискаємо комбінацію У першу чергу спробуйте зробити скидання налаштувань Alt Command R P.
 • Скріншоти можуть зберегтися на Робочому столі, але не відображатися. Слід перевірити папку Робочий Стіл зайшовши через Finder.
 • Спробуйте перезавантажити Mac, а також перевірте оновлення. При наявності останнього слід оновити систему.

Якщо після всіх спроб знімка екрана все одно не відбувається, слід перевстановити macOS. У сервісному центрі Apple Lab переустановку macOS роблять протягом 1 години.

Альтернативні способи створення скріншота на MacBook та інших Mac

Іноді стандартних інструментів для створення скріншотів на екрані недостатньо. В цьому випадку робимо наступне:

 • Затискаємо клавішу Option, для початку виділення області;
 • Натискаємо і утримуємо кнопку Shift, для установки виділення тільки по горизонталі або вертикалі;
 • Тиснемо і утримуємо клавішу пробіл, для переміщення виділеного фрагмента;
 • Після цього натиском Shift пробіл, для закріплення горизонтального або вертикального виділення;
 • Для скасування натискаємо Esc або Command Enter;
 • Тепер натискаємо пробіл щоб виділити потрібне вікно.
зробити, скріншот, macbook

Робимо запис екрану MacBook

Якщо необхідно зробити запис екрану MacBook, досить скористатися вбудованим інструментом QuikTime Player.

Как сделать скриншот на MacBook Pro / Снимок экрана на MacBook Pro

Запускаємо програму у верхній частині екрану вибираємо Файл. У випадаючому підменю вибираємо “Новий запис зображення з екрану”.

Щоб запис відбувався зі звуком у вікні запис екрану натискаємо символ мікрофона. У підміню активуємо “Мікрофон”.

Вбудованих інструментів macOS досить для того щоб робити знімки екрану будь-яким чином, а також записувати відео зі звуком.

Якщо з якихось причин не виходить зробити скріншот або записати відео екрану, слід звернутися до північного центр Apple Lab для діагностики і вирішення проблеми.

Захоплення всього екрану

 • Натисніть на екрані управління. Покажчик миші змінюється на камеру
 • Натисніть на будь-якому екрані, щоб захопити екран, або натисніть кнопку Захоплення в екранні елементи керування.
 • Використовуйте ескіз для розмітки, поділитися, зберегти або виконати інші дії.

захоплення меню

 • Натисніть кнопку меню, щоб розкрити його
 • Натисніть Shift-Команда-4.
 • Перетягніть, щоб вибрати область меню для захоплення, а потім відпустіть кнопку миші або трекпада, щоб захопити цю область.
 • Або натисніть пробіл, щоб змінити покажчик на камеру. потім натисніть кнопку меню, щоб захопити його.
 • Знайдіть готовий знімок в віде.файл PNG на робочому столі.

Шифт-команд-5 використовувати в macOS Мохаве

З ОС macOS Мохаве, натисніть Shift-утримуючи клавішу Command (⌘).5 на клавіатурі, щоб побачити всі елементи управління, необхідні для отримання фотографій та запису відео екрану. Використовуйте ці екранні елементи керування для вибору режиму захоплення всього екрану, захоплення вікна, захоплення вибраної ділянки, або записувати відео з екрану. (Щоб захопити сенсорна панель, продовжують використовувати шифт-команд-6.)

захоплення вікна

 • Натисніть на екрані управління. Покажчик миші змінюється на камеру
 • Натисніть на вікно, щоб захопити вікно. Щоб виключити тіньовий вікно на скріншоті, натиснути і утримувати Option (⌥) клавіша при натисненні.
 • Використовуйте ескіз для розмітки, поділитися, зберегти або виконати інші дії.

Розмітки, спільно використовувати і зберігати

Після того як ви зробите скріншот, мініатюра скриншота з’явиться в нижньому правому куті екрану.

 • Не вживати ніяких дій або серветки мініатюри справа та скріншот автоматично зберігається.
 • Натисніть на мініатюру, щоб відкрити скріншот. Ви можете потім відредагувати його за допомогою розмітки інструменти в панелі інструментів, або натисніть кнопку. щоб поділитися ним.
 • Перетягніть мініатюри, щоб перенести скріншот в інше місце, наприклад, на документ, лист, вікно Finder, або сміття.
 • Контроль-натисніть на мініатюру, щоб побачити додаткових можливостей. Наприклад, можна змінити місце збереження, відкрити скріншот в додатку, або видалити знімок без збереження його.

захоплення меню

 • Натисніть кнопку меню, щоб розкрити його
 • Натисніть Shift-команда-5 а показано меню.
 • Захоплення меню наступні дії, щоб захоплення всього екрану, захоплення вікна (меню розглядається як вікно), або захоплення обраної частини екрану.

Як зробити скріншот на MacBook з Windows

Ви можете захопити весь екран, вікно, або тільки вибраної частини екрану.

Знімаємо окреме вікно

У MacBook можна зняти конкретне вікно. Це зручно, т. К. Його не доведеться виділяти вручну. Це робиться в такий спосіб:

 • Натисніть Command, Shift, 4;
 • Курсор стає перехресним;
 • Натисніть клавішу Пропуск. Значок курсора стає в формі камери;
 • Перемістіть курсор із позначкою камери на потрібне вікно, виділивши його;
 • Клацніть мишею;
 • Файл скриншота з’являється на робочому столі.

Щоб скасувати операцію створення скріншота потрібно натиснути Escape перед тим, як клацнути мишею.

знімаємо меню

 • Клацнути меню, щоб розкрити його;
 • Натиснути Command, Shift, 4;
 • Перетягнути курсор, щоб вибрати меню;
 • Відпустити його, щоб скріншот зберігся на робочому столі.

Для скасування: перед тим, як відпустити курсор, натисніть Escape. Можливо, буде необхідність зробити скріншот меню без заголовка. Для цього після команди Command, Shift, 4 потрібно натиснути пробіл. Перетягуємо курсор, клацаємо мишею.

Як зробити скріншот на MacBook

Щоб робити скріншоти на MacBook, зовсім не потрібно встановлювати софт від сторонніх виробників. Розробники Mac OS постаралися і впровадили цю функцію в систему. І реалізовано це набагато краще, ніж Принтскрін в Windows. Скріншоти робляться за допомогою сполучень клавіш.

На MacBook все настільки зручно, що не потрібно використовувати будь-якої софт від сторонніх виробників. Файли зберігаються прямо на робочий стіл: їх не доведеться шукати в папках або вставляти в графічні редактори з подальшим збереженням.

Безкоштовна консультація! Безкоштовна діагностика! Гарантія на роботу!

Виберіть розділ: tdДр. продукти Apple

ремонт iPhone ремонт iPad ремонт iPod ремонт MacBook ремонт iMac Др. продукти Apple

У нас можна полагодити всю техніку Apple ☎ 7 (812) 953-94-11

 • Затисніть три клавіші: Command, Shift, 3;
 • Скріншот вже чекає на робочому столі.

Файли скриншота зберігаються в форматі PNG. Перевага зйомки скріншотів на Mac в тому, що можна знімати окремі елементи. Це частина екрану, вікна, меню, меню без заголовка. Тому, якщо потрібно ілюструвати якісь моменти роботи з макбуков, зробити це можна досить наочно. І головне, не потрібно нічого обробляти в редакторах!

Знімаємо частина екрану

Щоб зняти частину екрану, потрібно виконати наступні дії:

 • Натиснути Command, Shift, 4;
 • Курсор стає перехресним. Перетягніть його туди, де потрібно зробити знімок;
 • Перетягніть, щоб вибрати ділянку для скриншота;
 • Принцип виділення при перетягуванні можна міняти, для цього потрібно утримувати Shift, Option або Пропуск;
 • Виділіть потрібну ділянку і відпустіть кнопку миші;
 • Файл скриншота в форматі PNG зберігається на робочому столі.

Ви також можете скасувати виділення перед тим, як скріншот буде зроблений. Для цього потрібно натиснути клавішу Escape до того, як кнопка миші буде відпущена. Після цього можна спробувати заново.

Як зробити знімок без збереження на робочий стіл

Іноді буває необхідність зробити знімок без збереження. При цьому він заноситься в буфер обміну. Це потрібно, наприклад, щоб не смітити на робочому столі, коли користувач бажає переслати знімок. У деяких програмах при виборі опції “Вставити” зображення вставляється в файл, діалогове вікно і т. П. Наприклад, це корисно, коли хочете вставити знімок екрана в редактор (графічний).

Как сделать скриншот на macOS

Щоб зробити скрін і занести його в буфер, потрібно використовувати комбінацію клавіш Command, Shift, Control, 4. Не забувайте про те, що знімок в буфері буде до наступного його використання, а значить, зробити потрібні дії бажано відразу. Інакше можна просто забути про скріншот.

Звертаємо увагу, що не всі програми можуть дозволяти робити знімки вікон. Наприклад, DVD-плеєр. В цілому, Finder і більшість програм дозволяють знімати з них що завгодно.

Швидкий доступ

Є два поєднання клавіш, які виконують різні завдання.

Якщо використовувати комбінацію Shift Command 3, то ви отримаєте скріншот всієї області екрану. При цьому, коли ви зробите знімок, в кутку з’явиться мініатюра зображення. Якщо хочете його відредагувати. просто натисніть на превью. Якщо ні-то дочекайтеся, коли скріншот буде збережено на робочому столі.

READ  Як зробити запис екрану на iPad

Якщо використовувати поєднання Shift Command 4, то ви побачите перехрестя на моніторі. Тягніть його за допомогою тачпада або миші по необхідної області екрану. Коли ви відпустите тачпад або мишу. скріншот зберегтися на робочому столі.

Мало хто знає, але якщо натиснути Shift Command 4 пробіл, то замість курсора ви побачите значок фотоапарата. Направивши його на вікно відкритої програми вийде зробити знімок конкретного вікна. Направивши значок на панель інструментів. скріншот панелі інструментів і так далі. Ця функція буде корисна, коли робочий стіл завалений відкритими вікнами, які заважають зробити акуратний знімок екрана.

Як зробити скріншот на макбуки: 3 простих способи

Розповідаємо про три способи, як зробити скріншот з екрану макбука: за допомогою клавіш, вбудованої утиліти і сторонніх додатків.

Комп’ютери Apple можуть здивувати новачків відсутністю кнопки PrintScreen, як у PC на базі Windows. Однак скріншоти на них робити, звичайно, можна.

Як правило, всі дії робляться набагато простіше на ОС від Apple. Але у випадку з такою операцією, як зняття скріншотів, всі чомусь набагато складніше саме в macOS. Однак замість відсутньої окремої кнопки для знімків екрану в macOS передбачено кілька варіантів вирішення проблеми.

Можна використовувати кілька сполучень клавіш, які дадуть різний ефект; запустити вбудовану утиліту, яка дасть більше свободи у створенні зображення і запису відео, а також звільнить вашу пам’ять від комбінацій клавіш. Або застосувати зовсім радикальний спосіб: використовувати стороннє, безкоштовний додаток.

Вбудована утиліта від Apple

Вона називається «Знімок екрану» і дозволяє не тільки робити скріншоти, а й виробляти захоплення відео всього дисплея або виділеної області.

Запустіть Grab to Screenshot на MacBook

Grab. це встановлена ​​програма на всіх ноутбуках MacBook. Якщо ви зіткнетеся з Знімок екрану на Mac не працює проблема, ви також можете робити скріншоти з допомогою Grab безкоштовно. Більш того, ви також можете зробити знімок екрана на MacBook Air або Pro з попереднім переглядом.

Крок 1 Знайдіть Програми папка і доступ до Могила інструмент.

Крок 2 Виберіть захоплення опція в меню вгорі.

Крок 3 Виберіть Вибір, Вікно, екран і Синхронізований екран виходячи з ваших потреб.

 • Там немає такого призначеного для користувача інтерфейсу Grab. Після того, як ви відкриєте Grab, ви побачите іконку Grab в доці.
 • Ви можете зробити знімок екрана на MacBook після 10-секундної затримки, використовуючи Синхронізований екран функцію.

Використовуйте попередній перегляд для скриншота на MacBook

Крок 1 Ви можете двічі клацнути PDF або файл зображення, щоб під час попереднього перегляду.

Крок 2 Натисніть Файл Зробіть знімок екрана і виберіть З вибору, З вікна or З усього екрану на Mac.

Як зробити знімок екрана на моєму MacBook Air / Pro (абсолютно безкоштовно)

Щоб швидко отримати різну інформацію з вашого комп’ютера, ви можете зробити знімок екрана або зберегти його як документ. Що ж, перший вибір економить більше часу. Ви можете вільно зберігати зображення і тексти з веб-сторінок або відео на своєму Mac. На жаль, багато людей задають питання типу «Чому я не можу зробити скріншот на моєму MacBook».

Правда в тому, що ви не знайдете правильних методів скріншотів MacBook. Але не турбуйся про це. З цієї статті ви можете дізнатися, як зробити знімок екрана на MacBook Pro і інших моделях з ярликами або програмами безкоштовно. Всі продукти Mac і операційні системи підтримуються.

Загальні способи 3 для скріншотів на MacBook

Всі портативні комп’ютери можна назвати портативний комп’ютер, Точніше кажучи, ноутбук. це комп’ютер з усіма інтегрованими компонентами. Ви можете побачити безліч брендів ноутбуків, таких як IBM, Lenovo, HP, Acer, Dell і т. Д. Ну, головна відмінність між настільним комп’ютером і ноутбуком полягає в тому, що ви можете брати ноутбук де завгодно. В деякій мірі це схоже на битву між стаціонарним і мобільним телефоном.

Що стосується MacBook, то це бренд ноутбуків, розроблений Apple. Ноутбуки MacBook Pro і MacBook Air. найвищий показник продажів комп’ютери Macintosh. Ну, ви також можете побачити MacBook Retina і MacBook Core в сімействі MacBook. Одним словом, MacBook. це гілка ноутбука.

Якщо ви хочете назавжди зберегти момент живого відео, ви можете зробити знімок екрана на Mac, щоб відобразити його. Багато людей знімають знімки фільмів, фільмів, телешоу та інших онлайн-та офлайн-відео, щоб зберегти найпривабливіший момент. Що стосується геймерів, запис і публікація кращих досягнень в ігровому процесі. звичайна справа. Крім того, ви також можете робити скріншоти на веб-сторінках, щоб зберегти щось важливе, не роблячи заміток. Взагалі кажучи, ви можете зберегти все, що з’являється на вашому MacBook, як автономні посилання.

Якщо ваш попередній комп’ютер. PC з Windows, то ви можете запитати, як зробити знімок екрана на MacBook. На відміну від скриншота в Windows, ви можете отримати 2 для скріншотів MacBook. Просто читай і вчися.

В даний час останньою версією операційної системи Mac є MacOS Majave. Якщо ви оновили MacBook до MacOS Mojave, ви можете отримати не тільки традиційні ключі скріншотів MacBook, але і ярлики MacOS Majave.

Використовуйте ярлики скріншотів MacBook

Для macOS Mojave: Натисніть Shift, Command і 5 клавіші на вашій клавіатурі. Пізніше виберіть перший ескіз, щоб зробити знімок екрана на MacBook.

Для інших версій MacOS: утримуйте і натисніть Shift, Command і 3 ключі, щоб зберегти скріншот на робочому столі.

Для macOS Mojave: Натисніть Shift, Command і 5 клавіші на вашій клавіатурі. Потім виберіть другий значок і виберіть вікно, яке ви хочете захопити.

Для інших версій MacOS: утримуйте і натисніть Shift, Command і 4 ключі. Пізніше натисніть Space панель на клавіатурі. Коли покажчик зміниться на камеру, ви можете встановити вікно.

Для macOS Mojave: Натисніть Shift, Command і 5 клавіші на клавіатурі. Виберіть третій значок і намалюйте на екрані MacBook.

Для інших версій MacOS: утримуйте і натисніть Shift, Command і 4 ключі. Використовуйте трекпад лівою кнопкою миші, щоб зробити знімок екрана MacBook.

Для macOS Mojave: розширте меню, щоб отримати його вміст. Натисніть Shift, Command і 5 клавіші на вашій клавіатурі. Використовуйте будь-який значок на плаваючій панелі інструментів, щоб зробити скріншот меню MacBook.

Для інших версій macOS: спочатку відкрийте вміст меню. Утримуйте і натисніть Shift, Command і 4 ключі. Ви можете використовувати кнопку трекпада або миша, щоб захопити меню. Крім того, ви можете натиснути Space бар для досягнення скриншота MacBook.

 • Так куди ж робляться скріншоти на Mac? Що ж, ви можете знайти скріншоти MacBook на екрані робочого столу Mac. Формат скриншота за замовчуванням. PNG.
 • Якщо ви хочете зберегти скріншот Mac в буфер обміну, ви можете додати Управління ключ до вищевказаних комбінацій клавіш скріншотів Mac. Пізніше ви можете вільно вставити скріншот на свій Mac.

Кращий спосіб зробити скріншот MacBook з FoneLab Screen Recorder

Хоча ви можете зробити знімок екрана на своєму MacBook з ярликами або програмами за замовчуванням. Ви не можете точно захопити потрібну область екрану. На щастя, ви можете досягти цієї мети за допомогою Mac FoneLab Screen Recorder, Ну, також підтримується використання ярликів скріншотів MacBook теж.

 • Точно встановіть ширину і довжину, щоб робити скріншоти на Mac.
 • Перетягніть область екрану навколо миші або трекпада.
 • Встановіть гарячі клавіші, щоб робити знімки екрану і миттєво починати / зупиняти запис.
 • Доступ до всіх ваших скриншотам MacBook для обміну та редагування.

FoneLab Screen Recorder дозволяє вам захоплювати відео, аудіо, онлайнурокі і т. Д. На Windows / Mac, і ви можете легко налаштовувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру і робіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередній перегляд даних перед збереженням.
 • Це безпечно і просто у використанні.

Крок 1 Відкрийте програму MacBook Screenshot.

Крок 2 Відключити Мікрофон і Веб-камера варіанти в основному інтерфейсі.

Крок 3 Налаштуйте гарячу клавішу знімка екрана, папку призначення та інші параметри в Додаткові настройки, (необов’язковий)

Крок 4 Встановіть область екрану, яку ви хочете захопити вручну.

Крок 5 Натисніть камера значок, щоб зробити знімок екрана на MacBook Air або Pro.

Крок 6 Підіть Media Manager знайти свої скріншоти.

Таким чином, ви можете отримати більше робити скріншоти з FoneLab. Крім того, ви можете добре провести час для відео і Аудіозапис теж. Якщо у вас є інші питання про те, як зробити знімок екрана на MacBook, просто зв’яжіться з нами.

FoneLab Screen Recorder дозволяє вам захоплювати відео, аудіо, онлайнурокі і т. Д. На Windows / Mac, і ви можете легко налаштовувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

BETATECH.COM.UA 2021