Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити скріншот на нокия Lumia 520

Table of Contents

Як на “Nokia” зробити скріншот: поради для новачків і просунутих користувачів

Windows Phone є дуже новою операційною системою для мобільних пристроїв. Вона вже завоювала серця більшості власників гаджетів. Але з цим програмним забезпеченням необхідно правильно працювати. Рано чи пізно новачки замислюються над тим, як на “Нокія” зробити скріншот. Що для цього потрібно? Які прийоми допоможуть швидко зробити знімок екрана на мобільному телефоні?

Nokia XL

Але і це ще не все. На деяких моделях телефонів “Nokia” запропонована системна комбінація не допомагає. Тоді рекомендується спробувати ще одну. Наприклад, можна з упевненістю сказати, що у Nokia XL існує окрема схема створення знімків екрану.

Nokia Lumia 520 замена тачскрина

 • Відкрити сторінку, яку планується зняти в кінцевому підсумку.
 • Одночасно натиснути на кнопки: включення телефону, підвищення і пониження звуку.
 • Почекати кілька секунд.

Важливо, щоб всі кнопки були натиснуті в один час. Інакше знімок не буде збережено. Це ще один варіант відповіді на питання про те, як на “Nokia” зробити скріншот. Насправді все простіше, ніж здається!

способи створення

Важливо відзначити, що існує кілька варіантів розвитку подій. Якщо виникло питання про те, як на “Nokia” зробити скріншот, необхідно врахувати, що дана задача втілюється наступними способами:

 • шляхом роботи з системними можливостями пристрою;
 • за допомогою встановлення сторонніх додатків для створення screenshot.

Як саме діяти? Немає ніякої принципової різниці. На ділі власники Nokia Lumia і інших смартфонів, що працюють на базі Windows Phone, поєднують обидва методи. Далі про них буде розказано більш докладно.

У кілька натискань

Почнемо з варіанту, що не припускає ніяких додаткових додатків. Скріншот екрану на “Nokia” можна зробити в кілька натискань. Для цього досить слідувати невеликий інструкції.

Який саме? Виглядає вона наступним чином:

 • Зайти туди, де буде відбуватися “фотографування”.
 • Натиснути на кнопки Windows і блокування телефону. Утримувати їх кілька секунд.
 • Відпустити кнопки після клацання камери.

От і все. Якщо все зроблено правильно, то на екрані з’явиться напис “Зберігається в розділі” Знімки екрану “”. Дана бібліотека розташована в “Фотографіях”. Саме так робиться знімок екрана на Nokia Lumia. Тільки даний метод не завжди допомагає.

додатковий софт

Що робити в такому випадку? Не варто впадати у відчай! Справа вся в тому, що зробити скріншот на телефоні “Nokia” можна за допомогою стороннього програмного забезпечення. На сьогоднішній день для Windows Phone існує величезна кількість додатків, здатних захоплювати відео з екрану телефону і роблять screenshot.

Алгоритм дій зводиться до таких кроків:

 • Завантажити спеціальну програму для створення скріншотів. Наприклад, xCapture.
 • Встановити додаток на мобільний телефон “Nokia”.
 • Запустити програму. Відкрити потрібну сторінку і струсити телефон. Або натиснути на кнопку, що відповідає за створення знімка. Ця дія безпосередньо залежить від встановленої програми. Відбудеться захоплення зображення з його подальшим збереженням.

Нічого особливого або незрозумілого в процесі немає. Тепер ясно, як на “Nokia” зробити скріншот за допомогою сторонніх додатків. Це досить поширений варіант розвитку подій.

Ми дізналися, як робляться знімки екрану на Nokia і Windows Phone. Варто зазначити, що даний процес є далеко не найскладнішим. Тому, трохи постаравшись, можна швидко створити скріншот.

Деякі скаржаться на те, що у них не виходить самостійно зробити screenshot. Нібито запропоновані дії не працюють. Насправді це не так. Всі методи перевірені, вони на сьогоднішній день актуальні для всіх смартфонів “Nokia”.

Завантажувати чи програми для створення знімків екрану зі сторонніх сайтів? Чинити так не рекомендується. Для безпечного завантаження додатків є служба Ovi. З її допомогою пропонується встановлювати 100% програми для мобільних пристроїв.

Як на “Nokia” зробити скріншот? Відповідь на це питання більше не завдасть клопоту. Всього кілька секунд. і справа зроблена! Ніяких проблем даний процес не принесе. Навіть початківець користувач зможе вирішити задачу!

Продовження роботи з документом на іншому пристрої.

© 2014 Microsoft Mobile. Всі права захищені.

Створення скриншота на Nokia Lumia 520 (Black) за допомогою клавіш

Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

Якщо знімок екрана на Nokia Lumia 520 (Black) зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

Як видалити або передати знімок екрана

У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

121 сторінка детальних інструкцій і призначених для користувача інструкцій з експлуатації

Nokia Lumia 520: докладний відеоогляд від Ferumm.com

Огляд Nokia Lumia 520 (review): найдоступніший Windows Phone 8

NOKIA LUMIA 520 525 в 2019 році, МІЙ ПЕРШИЙ СМАРТФОН У МОЄМУ ЖИТТІ # 9

Nokia Lumia 520. Маленький але цікавий WP8 смартфон! / Від Арстайл /

Де зберігаються скріншоти

Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

Тсс. Це керівництво ще не все, що є. В телефоні.

Це керівництво ще не все, що є. У телефоні є керівництво, яке завжди з Вами і є при необхідності. проведіть

вліво на робочому столі і торкніться Nokia Care.Інструкціі в цьому керівництві засновані на останній доступній версії програмного

забезпечення. Якщо на пристрої встановлено останню доступну версію програмного

забезпечення, наявність і функціональні можливості деяких функцій можуть отлічаться.Посмотріте відеокліпи за адресою www.YouTube.com/NokiaSupportVideos.Информацию про умови використання та про політику конфіденційності Nokia див. на веб

© 2014 Microsoft Mobile. Всі права захищені.

Як зробити скріншот на телефоні Nokia Lumia 520 (Black)

Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Nokia Lumia 520 (Black).

READ  Скріншот на комп'ютері Windows 10

Коли можна зробити скріншот на Nokia Lumia 520 (White)

Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

Правила техніки безпеки.

© 2014 Microsoft Mobile. Всі права захищені.

Через викачані програми

На телефонному маркеті таких багатофункціональних додатків в достатку. Багато з них не просто роблять знімок, але і оснащені фоторедакторами (для кадрування, малювання, додавання кольору, написи, накладення стікерів і ін). Скриня можна весь екран або його окрему ділянку (в формі кола або квадрата).

Натисніть віртуальну кнопку додатка або зробіть скрін одним жестом.

Перед збереженням Пікчу Ви можете підтвердити / відхилити завдання.

Очевидний плюс утиліти з Інтернету. Ви самі ставите шлях збереження скроневої, робите їх в звичайному jpg форматі або pdf (довгі скріншоти з прокруткою), створюєте гифки. Непогане рішення без зайвих витрат. Незначний мінус. періодично мелькає реклама. Звичайно, є і платні програми з великим набором професійних інструментів. У вільному доступі розміщені пробні версії на кілька днів.

Через кнопкову комбінацію

Ця модель бренду Nokia підтримує “класичний” спосіб скриншота, активний на багатьох інших мобільних пристроях:

Відкрийте меню, браузер, соцмережа з листуванням. то, що потрібно відобразити.

Одночасно утримуйте кнопку пауер і нижню частину регулятора гучності.

Далі з’явиться графічне сповіщення про те, що скрін готовий.

Якщо клікнути по превью картинки (мініатюру побачите внизу екрану), можна почати її редагувати або відразу комусь відправити. Для розширення можливостей обробки зображень на люміан рекомендується завантажити окремий додаток.

Як зробити скріншот на Lumia 520

Смартфон Nokia Lumia 520 має стильний зовнішній вигляд і ряд корисних функцій, одна з яких. скріншот інформації з екрану. Зробити знімок можна в будь-який момент користування гаджетом. Головне, щоб він був включений і розблоковано. Наша пам’ятка стане в нагоді всім, хто ще не знає, як зробити скріншот на Lumia 520.

Через панель повідомлень

Набридло натискати на кнопки? Є зручна, “просунута” альтернатива, як зробити скріншот на Нокія Lumia 520 в більш вдосконаленому варіанті:

Свайпніте екран девайса, щоб розблокувати його.

Перейдіть на ту сторінку або в розділ, де потрібно зробити скрін.

зробити, скріншот, lumia

Про те, що скрін успішно зроблений, Ви дізнаєтеся завдяки миганню екрану і звуковим сигналом. Готове зображення за замовчуванням розміщується в розділі з іншими картинками і фото. При регулярному використанні іконки скрін можна закріпити її ярлик на стартовій панелі задач.

Де знайти скріншоти

Знімки екрану автоматом зберігаються в “Галереї” → папка “Скріншоти”. Ви можете переглянути картинки через “Провідник” → папка “Pictures” → “Screenshots”. Тут Ви знайдете все скріни, які коли-небудь робили на цьому телефоні.

В “Провіднику” або “Галереї” власникові люміан 520 доступний повний функціонал взаємодії з скріншот:

відправка фотографії по пошті / месенджер / Bluetooth і т.д.

Вибирайте будь-яку кількість зображень для видалення або передачі їх іншим користувачам. Фото екрану зазвичай сортуються за датою їх створення.

Як перенести скріни на PC

Кілька корисних порад для тих, хто вже навчився Скриня екран на люміан 520 і хоче використовувати знімки на ноутбуці або комп’ютері:

налаштуйте хмарне сховище для всіх девайсів;

завантажте картинки в соцмережі, щоб завантажити їх звідти на PC.

Швидкий скріншот екрану. зручна опція, яка робить використання гаджета максимально корисним і комфортним. Скрін може знадобитися зовсім несподівано: припустимо, потрібно зберегти послідовність операцій в онлайн-банку або якийсь момент на відео, зняти фрагмент тексту, коли під рукою немає блокнота. Краще підготуватися до цього заздалегідь.

Тому ми детально розібрали основні варіанти скріншотів на люміан 520 і можливості їх використання. Всі перераховані методики були перевірені на власному досвіді. Сподіваємося, вам вдалося знайти той спосіб, який вас повністю влаштовує.

За допомогою програми

На версії WP 7.5-7.8 можливість створення скроневої не надав. Тому необхідно використовувати сторонніми додатками.

Цей варіант створення скроневої може бути реалізований і на більш пізніх версіях ОС. все залежить від уподобань користувача.

Рекомендується використовувати утиліту Homebrew Screen Capturer, розроблену учасниками товариства XDA-Developers, яке налічує 5000000 користувачів по всьому світу.

Відшукати програму можна запитом «[XAP] Screen Capturer v3» в пошуковику. Якщо виконати пошук не вдається, необхідно користуватися прямим посиланням на файл.

Установка стандартна, ресурс поширюється з расшіреніем.Xap.

Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

Цей метод буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки телефону з якої-небудь причини не працюють, і ящик НЕ створюється. В якості альтернативного варіанту виконати наступні дії:

 • розблокувати телефон.
 • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити знімок екрана.
 • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
 • Натиснути на іконку «Скріншот»Або« Знімок екрану ».

Як і в випадку знімка через спекотні кнопки, додаток для створення скрін відразу з’явиться на дисплеї телефону Android. Одержаний ящик можна відкрити або зробити інший кадр з цього або меню другого.

Як робити скріни на смартфоні з WP 7.5. 7.8?

Знімок екрану на Windows Phone від 7.5 і до 7.8 може бути не може бути створений. При необхідності господарів телефонів встановлюють скріншотер.

Відмінності в версіях Windows phone

Можливість і способи створення знімків залежать від версії операційної системи на тлі Windows, яка встановлює компанію Microsoft. Способи надання нижче в порядку спадання порядку.

Можливі помилки та шляхи їх вирішення

Час від часу при розробці знімків екрана з’являються перепони (в т.ч. Повна відсутність реакції з боку ОС), але практично у всіх є спосіб виправлення. Розглянемо найпоширеніші проблеми і варіанти їх усунення.

 • Чи не виходить зробити знімок екрана жодним з методів методів.

На ранню версіюх операційної системи не передбачена можливість створення знімків екрану. У такому випадку можна використовувати сторонні додатки (передбачаються неофіційні, тобто НЕ від компанії Майкрософт), які допомагають зробити скріншот.

Детальний вирішення проблеми знаходиться в наступному розділі.

 • При розробці сталася помилка «Не вдалося зробити знімок екрана».

Якщо з’явилося дане системне повідомлення, то можна спробувати зробити наступне:

 • Затримувати близько 10 секунд кнопок «підвищення гучності», «зменшення звуку» і кнопку розблокування.
 • У разі успіху автоматичне перезавантаження. Після чого можна випробувати зробити знімок екрана.

Часто така помилка відбувається, якщо система не може відшукати папку, в якій зберігаються знімки екрана. Збій вирішується перезавантаженням.

справах скріншот на телефоні Windows Phone (Люми)

Всім привіт, шановні читачі, зараз, в цій маленькій, але неодмінно корисною замітці я розповім для вас як можна зробити знімок екрана на Nokia Люми. На момент написання даного матеріалу компанії Nokia вже не існує, і телефони схожою моделі зараз носять горде назву. Майкрософт Люми. Але, в причепі нічого кардинально не змінилося і функції, движки були в минулих моделях і в нових моделях дуже ідентичні.

У тому числі і збереглася функція створення знімків екрану. У нових і старих моделях даного телефону процес не надто різниться. Нижче я розгляну Проілюструємо процес створення скроневої екрану на Windows тлі.

Як видалити або передати знімок екрана

Якраз коли користувач відкриває кадр з «Галерею» або «Диспетчер файлів із зображенням», перед ним виникає повний функціонал файлів із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу декілька скріншотів в пару кліків:

 • Відкрити папку, де лежить ящик.
 • Утримати палець на його іконку.
 • Натиснути кнопку «Видалити».

Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і обрати доступні опцій параметр «Видалити». Після докази операції знімок екрана повного видалення з пам’яті телефону.

У разі, коли потрібно передати ящик через месенджер або другим методом, можна користуватися той же анотацією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість спеціального повідомлення «Видалити» необхідно назвуть на «Передати», обрати метод відправки і координати одержувача. Таким чином, відправка скрін НЕ відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

Як робити скріни на смартфоні з WP 7.5. 7.8?

Знімок екрану на Windows Phone від 7.5 і до 7.8 може бути не може бути створений. При необхідності господарів телефонів встановлюють скріншотер.

Як зробити скріншот на Nokia Lumia 520

Інструкція для тих, хто не знає, як зробити скріншот на Nokia Lumia, смартфонах від Microsoft або будь-якому іншому пристрої під управлінням Windows Phone.

Для телефонів на Windows Phone 7

На жаль, стандартними засобами операційної системи WP 7.x зробити скріншот не можна. Для цього буде потрібно використовувати сторонні додатки.

Одним з кращих програм для створення скріншотів вважається Homebrew, яке було розроблено учасниками форуму XDA-developers. За допомогою нього можна робити знімки екрану, утримуючи в перебігу декількох секунд кнопку затвора камери. При цьому, за один сеанс можна зробити до двадцяти знімків, які відразу ж будуть доступні в самому додатку.

Варто відзначити, що за допомогою Homebrew можна робити скріншоти всього, що відбувається на екрані вашого смартфона, крім фільмів та ігор. Але найголовніше, встановити додаток можна тільки на розблоковані (розблокований) телефон.

У Windows phone 8

Володарі пристроїв на WP8 можуть зробити скріншот екрану натисненням поєднання клавіш “Пуск” і “Включення / Блокування».

Як зробити скріншот в Windows phone 8.1 ?

Для того, щоб зробити скрін на Lumia, необхідно одночасно натиснути кнопку »Гучність вгору Включення / Блокування / Кнопка живлення». Цей спосіб працює на всіх смартфонах, включаючи Lumia 535 і 640.

READ  Який антивірус поставити на Windows 7

Про те, що все вийшло, вас сповістить телефон, миготінням екрану і звуком затвора камери. Після цього, знімок відразу ж можна знайти в розділі «Фотографії». »Альбоми». »Знімки екрану».

У Windows Phone 8.1 можна робити знімки чого завгодно, включаючи ігри та фільми.

в wp7 і 7.5

На жаль, стандартними засобами операційної системи WP 7.x зробити скріншот не можна. Для цього буде потрібно використовувати сторонні додатки.

Одним з кращих програм для створення скріншотів вважається Homebrew, яке було розроблено учасниками форуму XDA-developers. Знайти його в англомовному інтернет досить просто.

Є питання? Задайте їх у коментарях!

Більшість власників Windows Phone смартфонів, а особливо новачки рано чи пізно стикаються з тим, що їм потрібно зробити screenshot (знімок екрану). Однак як зробити це вони не знають. Але нічого страшного, адже з цієї статті кожен дізнається: як зробити скріншот на Nokia Lumia.

Відразу ж хотілося б сказати про те, що краще за все уважно прочитати і запам’ятати цю інструкцію, яка сьогодні може вам і не потрібна, а ось завтра вона вам знадобиться.

В принципі, в цьому процесі немає нічого складного, більш того, він не забирає у вас багато часу, адже робиться все це натисненням всього на всього двох кнопок.

Насамперед потрібно перейти туди, що ви хочете запам’ятати. Після цього необхідно одночасно затиснути кнопочку Windows і кнопку блокування / вимикання смартфона (дивіться на малюнку нижче). У тому випадку, якщо все пройшло успішно. ви почуєте затвор камери, і зверху буде написано: Зберігається в розділі Знімки екрану. Ця папка знаходиться в фотографіях.

Після всього цього ви можете передати створені вами зображення по Bluetooth, завантажити в SkyDrive, перекинути на комп’ютер і так далі.

Інструкція для тих, хто не знає, як зробити скріншот на смартфоні Nokia Lumia або будь-якому іншому пристрої під управлінням ОС Windows Phone.

Для Windows Phone 8

А ось у власників смартфонів Nokia Lumia, що працюють на WP8, все набагато простіше. Для того, щоб зробити Screenshot, необхідно просто одночасно натиснути кнопку “Пуск” і кнопку Включення / Блокування. Про те, що все вийшло, вас сповістить телефон, миготінням екрану і звуком затвора камери. Після цього, знімок відразу ж можна знайти в розділі Фотографії-Альбоми-Знімки екрану.

У Windows Phone 8 можна робити знімки всього що завгодно, включаючи ігри та фільми.

Як зробити скріншот на Nokia Lumia 925

Більшість власників Windows Phone смартфонів, а особливо новачки рано чи пізно стикаються з тим, що їм потрібно зробити screenshot (знімок екрану). Однак як зробити це вони не знають. Але нічого страшного, адже з цієї статті кожен дізнається: як зробити скріншот на Nokia Lumia.

Відразу ж хотілося б сказати про те, що краще за все уважно прочитати і запам’ятати цю інструкцію, яка сьогодні може вам і не потрібна, а ось завтра вона вам знадобиться.

В принципі, в цьому процесі немає нічого складного, більш того, він не забирає у вас багато часу, адже робиться все це натисненням всього на всього двох кнопок.

Насамперед потрібно перейти туди, що ви хочете запам’ятати. Після цього необхідно одночасно затиснути кнопочку Windows і кнопку блокування / вимикання смартфона (дивіться на малюнку нижче). У тому випадку, якщо все пройшло успішно. ви почуєте затвор камери, і зверху буде написано: Зберігається в розділі Знімки екрану. Ця папка знаходиться в фотографіях.

Після всього цього ви можете передати створені вами зображення по Bluetooth, завантажити в SkyDrive, перекинути на комп’ютер і так далі.

Як зробити знімок екрана на телефоні Android

На багатьох сучасних Android-смартфонах є спеціальна кнопка, що дозволяє зробити скрін екрану. Знаходиться вона найчастіше на робочому столі. Під час використання цієї функції всі фотографії відразу потрапляють в спеціальну папку з відповідною назвою типу Screenshots або Sscreen capture.

Якщо ж такої функції виробник смартфона не передбачив, то ви можете зробити скріншот екрану на телефоні двома способами.

Windows Phone Создаем учетную запись (настройка аккаунта)

Перший, як правило, можливо застосувати на більшості сучасних пристроїв. Зробити скрін екрану можна, використовуючи певну комбінацію клавіш. У різних моделей телефонів воно може відрізнятися. Найпоширеніший варіант. натискання кнопок меню і блокування. Якщо таким поєднанням клавіш отримати скріншот не вдалося, спробуйте інші комбінації:

Якщо сполучення клавіш заскрініть екран телефону не виходить, то можна піти другим шляхом, скориставшись спеціальними програмами. Частина з них встановлюється на комп’ютер. Наприклад, Android SDK. В такому випадку зробити знімок екрана можна при з’єднанні комп’ютера і телефону за допомогою кабелю USB. Інші встановлюють непосредствено на смартфон. Серед них можна виділити Screenshot It, Screenshot UX, Screenshot ER PRO і ін. Щоб зробити скріншот екрану на телефоні за допомогою програми з Маркета вам будуть потрібні root-права.

Як зробити скріншот екрану смартфона на Windows

Зробити скрін екрану на телефонах Nokia Lumia 520, 620, 720, 820, 920, 925, HTC Mozart, W8S, W8X або інших віндовсфонах можна натисканням клавіш блокування і пуску. Скрішот збережеться в папку з фотографіями в розділ скріншотів.

Якщо клавішами зробити фото екрану не виходить, то можна встановити на телефон програму Screen Capture.

У айфонах передбачена спеціальна функція, що дозволяє зробити скріншот екрану. Щоб отримати зображення, потрібно натиснути круглу кнопку HOME під екраном і клавішу блокування на верхньому торці корпусу телефону.

Знімок збережеться в папці, де розміщуються всі інші фото. На «яблучному» телефоні зробити скріншот екрану можна, перебуваючи в будь-якому додатку, і навіть під час дзвінка або роботи з камерою.

Nokia released Lumia 925 mainly targeting the high end mobile users. Coming with Windows Mobile OS this phone created enthusiasm in mobile users from the start of its announcement. As Nokia became the main manufacturer for Windows OS, Microsoft also took extreme care regarding its software making this phone a perfect blend of high end hardware with awesome software. As Windows mobiles are less popularized when compared with iOS or Android, people often raise doubts about OS issues, apps compatibility, taking screenshots etc. Let’s see each of them is separate articles. Coming to Screenshots, like iOS and Android, taking screenshots in Lumia 925 is very easy and there are three popular methods to take screenshots from Lumia 925.

The first method is very simple and already known to many users. Using the default set of buttons, you can take screenshots in Windows OS mobiles also.

 • First, select the screen you want to take as screenshot.
 • Press the two buttons i.e. start and power buttons simultaneously.
 • If you see a nice animation of screen capture and hear camera clicking sound, then you are successful in capturing the screenshot.
 • If not press buttons once again.
 • Once you see the animation and / or heard sound go to Photos Albums Screenshots to find automatically saved screenshot.
 • If you tap on the image twice you will be provided with option to share the picture via different mediums like Drop-box, mail etc.

Second method is usage of apps that are available in Windows app store. You can install popular screen capture apps like “Screen Capture”, “Screenshot Mobile“Etc. to get your job done. Capturing screenshot through apps is somewhat complex when compared to the above methods but it has its own advantages like post editing, writing notes on images etc.

The third method is less known and it uses PC to take screenshot of your mobile. Go to Nokia website and download and install Nokia PC Suite to your PC. Connect your phone to PC with the help of USB. Open PC suite and after software detecting your phone, select and navigate it though your PC. Select the screen you want to capture. Use indigenous methods of PC like snipping tool, prt-sc etc. to take screenshot of your mobile in computer and remember to save it in the location you prefer. If you want to have that screenshot on your mobile also, then copy and paste image to your phone data with the help of PC Suite. This method is rarely used as it is more complex when compared with the above two.

Screenshots usage has increased tremendously in the recent periods. Weather it is PC or Smart phone, screenshots have its own distinct advantages. Be it a high score in your favorite game or an important note, you can easily save them to your phone memory for future reference. It is always better to know different methods and use the one which is most suitable to you.

Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

Цей спосіб буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки смартфона з якої-небудь причини не працюють, і скрін не створюється. Як альтернативний варіант пропонується виконати наступні дії:

 • розблокувати смартфон.
 • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити скріншот.
 • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
 • Натиснути на іконку «Screenshot» або «Знімок екрану».
READ  Як зробити телефон своїми руками

Як і у випадку зі знімком через гарячі клавіші, повідомлення про створення скрін відразу ж з’явиться на екрані смартфона Android. Одержаний скрін можна відкрити або зробити інший кадр з цього або іншого меню.

Створення скриншота на Nokia Lumia 520 (Cyan) за допомогою клавіш

Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

 • Відкрити розділ меню, який потрібно відобразити.
 • Одночасно затиснути кнопку живлення і нижню гойдалку регулювання гучності.
 • Дочекатися появи інформації про те, що картинка готова.
 • Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

  Якщо знімок екрана на Nokia Lumia 520 (Cyan) зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

  Як зробити скріншот на телефоні Nokia Lumia 520 (Cyan)

  Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Nokia Lumia 520 (Cyan).

  Коли можна зробити скріншот на Nokia Lumia 520 (Cyan)

  Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

  Де зберігаються скріншоти

  Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

  Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

  • Запустити «Провідник» або «Диспетчер файлів».
  • Відкрити папку «Pictures».
  • Перейти в «Screenshots».

  У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

  Як видалити або передати знімок екрана

  У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

  • Відкрити папку, де лежить скрін.
  • Утримати палець на його іконці.
  • Натиснути кнопку «Видалити».

  Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

  У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

  Де зберігаються скріншоти

  Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

  Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

  • Запустити «Провідник» або «Диспетчер файлів».
  • Відкрити папку «Pictures».
  • Перейти в «Screenshots».

  У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

  Коли можна зробити скріншот на Nokia Lumia 520 (Yellow)

  Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

  Створення скриншота на Nokia Lumia 520 (Yellow) за допомогою клавіш

  Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

  • Відкрити розділ меню, який потрібно відобразити.
  • Одночасно затиснути кнопку живлення і нижню гойдалку регулювання гучності.
 • Дочекатися появи інформації про те, що картинка готова.
 • Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

  Якщо знімок екрана на Nokia Lumia 520 (Yellow) зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

  Как сделать скриншот (снимок) экрана на Windows Phone!

  Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

  Цей спосіб буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки смартфона з якої-небудь причини не працюють, і скрін не створюється. Як альтернативний варіант пропонується виконати наступні дії:

  • розблокувати смартфон.
  • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити скріншот.
  • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
  • Натиснути на іконку «Screenshot» або «Знімок екрану».

  Як і у випадку зі знімком через гарячі клавіші, повідомлення про створення скрін відразу ж з’явиться на екрані смартфона Android. Одержаний скрін можна відкрити або зробити інший кадр з цього або іншого меню.

  Як зробити скріншот на телефоні Nokia Lumia 520 (Yellow)

  Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Nokia Lumia 520 (Yellow).

  Як видалити або передати знімок екрана

  У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

  • Відкрити папку, де лежить скрін.
  • Утримати палець на його іконці.
  • Натиснути кнопку «Видалити».

  Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

  У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

  Як встановити Viber на Nokia Lumia 800?

  З якого сайту завантажити Виберіть на телефон Nokia Lumia 800

  • Підключіть ваш мобільник до PC скориставшись USB-кабелем;
  • Завантажте з цього сайту Вайбер для Nokia Lumia 800;
  • Потім скопіюйте скачаний файл на ваш телефон (краще на флешку);
  • Обов’язково від’єднайте мобільний телефон від комп’ютера;

  Який формат додатків на Windows Phone?

  XAP (вимовляється «зап»). формат файлу, який використовується в Windows Phone для установки програм.

  зробити, скріншот, lumia

  Як оновити Вайбер на Nokia Lumia 630?

  Як оновити Вайбер на телефонах: Nokia, Майкрософт, Windows фон

  • Переходь в меню, натиснувши кнопку в нижньому правому куті крана (три точки).
  • Вибирай «Скачування» і в списку шукай значок месенджера. Якщо для нього є файли, доступні для скачування, поруч буде відповідна позначка.

  Як встановити whatsapp на Nokia Lumia?

  Для того, що б встановити whatsapp на Nokia Lumia 520, потрібно зайти в «Store» і в пошуковому рядку написати назву потрібного додатка. В даному випадку потрібно вказати whatsapp. Після цього відбудеться пошук, і Вам видасть всі додатки, які підходять під цю назву. Вибираєте потрібну Вам, і заходите в цей додаток.

  Для цього переходимо на сайт Майкрософт і викачуємо пакет SDK для Windows Phone 8.0. Якщо у вас версія Windows Phone 8.1 або Mobile 10 то відповідно викачуємо SDK для них благо на сайті Майкрософт вони є. Після скачування запускаємо цей файл відкриється наступне віконце ставимо всі галочки і натискаємо установіть.23 травня 2020 р.

  Як встановити Вайбер на телефон Nokia Lumia?

  Інструкція по установці Вайбер на телефон Nokia Lumia 520:

  • Завантаж мессенждери на пристрій прямо з нашого сайту; VIBER для NOKIA LUMIA.
  • Дай згоду на доступ до папок смартфона;
  • Веди номер телефону, на який буде встановлений мессенджер;
  • Підтвердь своє рішення кодом для активації. важливо!

  Як встановлювати XAP файли на Windows Phone 8?

  • Підключіть свій Windows Phone смартфон до комп’ютера за допомогу USB кабелю.
  • Тепер, перейдіть в меню «Пуск», далі натисніть «Усі програми» (в Windows 8 це стрілочка внизу вікна), знайдіть папку «Windows Phone SDK 8.0» і запустіть додаток під назвою «Application Deployment».

  Як встановити програму на Windows Phone?

  Як встановити програми в форматі XAP на Windows Phone 8.1

  • Відкрийте на своєму основному комп’ютері каталог додатків для Windows Phone, що знаходиться за адресою www.windowsphone.com.
  • Виберіть програму, яку ви хочете встановити, і перейдіть на її сторінку в каталозі.
  • Прокручуючи екран сторінку в самий низ.
  BETATECH.COM.UA 2021