Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як зробити скріншот на Samsung А30

Table of Contents

Як зробити скріншот в Samsung Galaxy A30. 3 способи

Galaxy A30. смартфон середнього класу з чудовими функціями. AMOLED дисплей з крихітної виїмкою, чіпсет Exynos 7904, новітній інтерфейс One UI і батарея на 4000 мАч. ось деякі цікаві особливості. OneUI надає безліч корисних налаштувань і опцій. У цьому пості ми розглянемо, як зробити знімок екрана в Galaxy A30 трьома різними способами.

Давайте докладніше розглянемо ці три методи зйомки скріншота на Samsung Galaxy A30.

Зробіть скріншот на Galaxy A30, використовуючи апаратні клавіші

зробити, скріншот, samsung

 • Перейдіть на екран, на якому ви хочете зробити скріншот.
 • Натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності і клавіші живлення одночасно.
 • Це зробить знімок екрана.
 • Ви можете отримати доступ до скриншоту з Галерея- Альбоми- Скріншот.

Samsung Galaxy A30. як зробити скріншот

Samsung Galaxy A30 надає 3 вбудованих способу зробити скріншот. Ось список різних способів зняття скріншота.

 • Як зробити скріншот в Galaxy A30, використовуючи метод Power і Volume Down.
 • Зробіть скріншот в Galaxy A30 за допомогою Palm Swipe Gesture.
 • Як зробити знімок екрана в Galaxy A30, використовуючи метод Assistive Touch.

Зробіть скріншот на Samsung Galaxy A30 за допомогою Palm Swipe Gesture

Перш ніж використовувати цей метод для створення скріншота, переконайтеся, що в налаштуваннях включений жест пальцем. Для цього,

 • Перейдіть в Настройки- Розширені функції-Руху і жести.
 • Включити Palm Swipe, щоб захопити варіант.
 • Перейдіть на екран, на якому ви хочете зробити скріншот.
 • Проведіть пальцем по екрану з одного боку на іншу.
 • Це займе скріншот.
 • Ви можете отримати доступ до скриншоту з Галерея- Альбоми- Скріншот.

Зробіть знімок екрана на Galaxy A30 за допомогою допоміжного сенсорного меню

 • Увімкніть помічник меню, перейшовши в Настройки Доступность- Спритність і взаємодія. Переведіть меню помічника, перемістивши повзунок вправо.
 • Асистентський меню з’явиться на екрані. Ви можете перемістити його куди завгодно на екрані.
 • Тепер на сторінці, на якій ви хочете зробити знімок екрана, натисніть на меню «Помічник». «Знімки екрана».
 • Це збереже скріншот.

На цьому ми закінчуємо рада Samsung Galaxy A30 про те, як зробити знімок екрана. Варіанти хороші. Але недолік скролла скриншота або довгого скриншота є недоліком. Тим не менш, ви можете зробити довгий скріншот, використовуючи сторонні додатки.

Як зробити скріншот на Samsung. Як зняти скріншот Samsung Galaxy і на інших андроїдах Samsung. Screenshots Samsung.

Давайте подивимося як зробити знімок екрана на Samsung. Для тих хто не знає що таке Screenshots і як вона робиться ми спробуємо коротко роз’яснити. Функція знімок екрана дозволяє зберегти як малюнки все що відображається на дисплеї телефону, телефону, дроида, iPhone планшета, комп’ютера та інших пристроїв. Можна так само сказати що, роблячи скрін ми фотографуємо екран телефону, комп’ютера, планшета. Природно ми не використовуємо для цього фотоапарат, дана функція передбачена на більшості пристроях, а деяких пристроях для зняття знімка екрана можна встановити додаткові програми та програми. Щоб зберегти скріншот необхідно натиснути на пару кнопок на телефоні, а на комп’ютері необхідно так само натиснути на певні кнопки на клавіатурі. Сподіваюся ви хоч мало дізналися що таке скріншот і як вона робиться.

Зараз давайте подивимось як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy і інших телефонах Samsung на Android. Є три варіанти які дозволяють зберегти скріншот на Самсунг, нижче ви зможете подивитися всі три методи і випробувати який метод підійде для зняття скрін на вашому Android Samsung. Велике прохання щоб ви нижче в коментах написали який з 3-х варіантів підійшов до вашого пристрою, вказуйте будь ласка модель вашого андроїда Samsung щоб і іншим користувачам залишилася від вас потрібна інформація на веб-сайті.

1-ий метод, щоб зробити знімок екрана на Samsung натисніть кнопку «Додому» яка знаходиться внизу екрану по центру і кнопку «Харчування» (блокування) відразу на пару секунд. Якщо все пройшло вдало, то ви побачите на дисплеї повідомлення про збереження скріншота. Виготовлений Screenshots Samsung можна подивитися в галереї або відкрити паку Pictures / ScreenCapture або папку Pictures / Screenshots і в ньому відшукати скріншот.

2-ий метод так само просто дозволяє зберегти скріншот Samsung, для цього необхідно натиснути відразу на дві кнопки, кнопка «зменшення гучності» і кнопка «блокування» (включення / вимикання) і тримати пару секунд. При успішному знятт фото з екрані Samsung ви побачите повідомлення про збереження скріншота. Як і в першому варіанті виготовлений знімок екрана на Samsung Galaxy можна побачити в галереї або відкрити паку Pictures / ScreenCapture або папку Pictures / Screenshots.

Якщо для вас не посприяв жоден з методів зазначених вище то спробуйте 3-ий варіант. Щоб зробити скрішот на телефоні Samsung натисніть і утримуйте пару секунд кнопку додому і кнопку назад. Обидва ці кнопки знаходяться під екраном, в головному даний метод зняття знімка екрана Samsung вживаються на Android 2,3 версії. Ви вже напевно розумієте де на Samsung зберігається знімок екрана знімок з екрану знаходиться в папці Pictures / ScreenCapture або в папці Pictures / Screenshots, так само скрін можна дивитися в галереї.

Використання додатків, які допоможуть зробити скріншот

Щоб зробити скрін екрану на Samsung, ми можемо використовувати зовнішні додатки.

Посилання на додатки: Опис:
Легкий знімок екрана Популярна програма, в настройках якої ви зможете обрати різні способи створення знімка екрана. Доступно створення знімка за допомогою струшування телефону, натискання кнопки камери або комбо-кнопок, значка сповіщення, віджета і решти.
Screenshot touch Дане полифункциональное додаток для Samsung не тільки дозволяє робити знімок, та й обрізати його, малювати на ньому, записувати і багато чого іншого.
Touchmaster Цей додаток дозволяє швидко і зручно робити знімки екрану за допомогою бічних кнопок. Підтримує глобальні жести для створення знімків і інші комфортні функції.
READ  Xiaomi Mi Wi-Fi amplifier pro настройка

Функціонал всіх позначених додатків досить простий, і розібратися в ньому не складе ніяких проблем навіть для недосвідченого користувача.

Використання сторонніх додатків

Звичайно, можна використовувати сторонні додатки, якщо в цьому виникла потреба.

У пошуку вкажіть знімок екрана (без лапок).

Для прикладу вивели кнопку на екран для створення знімків екрану і користуємося нею.

Додаток показано як приклад, ви зможете використовувати інше на ваш смак.

Третій спосіб робити скрін екрану на Samsung Android А50 одним клацанням

Ви зможете встановити функціональну віртуальну кнопку для телефонів Android все в стилі iOS.

Це асистент Assistive Touch скачати зможете прямо тут. Це, насправді, жвавий ярлик, для певних функцій, якими ви часто користуєтеся, а саме якщо робите знімки екрану.

Корисність полягає в тому, що додаток можна налаштовувати на свої потреби і воно може стати корисним у багатьох випадках.

Як ви встановите його, то відразу введете опції кнопка з’явиться на вихідному екрані і на будь-якій наявній у вас вкладці, що буде вказувати, що додаток готове і запущено.

Якщо ви натиснете на знак, у вас буде жвавий доступ до кількох базисних функціях (залежно від того, що ви виберете) я вважаю корисним, стрімко заблокувати телефон без необхідності метушитися після фізичної кнопки або стрімко активувати тихий режим.

Також вважаю це корисним, і, якщо у вас є перепони з фізичними клавішами телефону, це додаток повністю може заповнити їх відсутність.

Пам’ятайте, що цю віртуальну кнопку можна розташувати в будь-якому місці на дисплеї телефону, досить доторкнутися до неї і перетягнути в потрібне місце.

Тільки за замовчуванням програма не робить знімки екрану для вас необхідно витратити менше хвилини що самостійно додати цю функцію.

Як зробити скріншот на Samsung: різні способи

Телефони Samsung одні з найпопулярніших в світі сенсорних пристроїв, при цьому навіть їх власники часто не знають, як зробити на власному телефоні знімок екрана екрану або, як його ще називають, Принтскрін. Практично сам процес створення знімка екрана дуже звичайної. Вобщем, він може відрізнятися залежно від моделі пристрою.

Створюємо скрін за допомогою одночасного натискання кнопок

Запустіть потрібну програму (, фото та ін.). Потім відразу натисніть на кнопки Гучність вниз і Харчування.

Екран блисне, підтверджуючи створення знімка монітора на Samsung А7. І в рядку повідомлень відобразиться відповідний значок.

Після чого система запропонує виконати наступні дії відредагувати знімок екрана, поділитися зображенням в соц мережах і інше.

Робимо скріншот на Samsung за допомогою Панелі сповіщеннях

 • Відкрийте панель сповіщень (шторку) на вашому пристрої.
 • Потім ще більше розкрийте шторку за допомогою проведення пальцем на дисплеї зверху вниз (свайп вниз).
 • Після цього знайдіть там кнопку із зображенням ножиць і тапніте на ній, щоб зробити скрін на мобільному телефоні Samsung А7.

Четвертий спосіб зробити скріншот на Samsung а 50. з прокруткою екрана

Існує також опція під назвою «захоплення прокрутки». Якщо ви не бачите ці параметри після створення знімка екрана, перейдіть в меню «Налаштування». «Додаткові функції» і включіть «Знімок екрану».

Скріншот з прокруткою. це дуже корисний параметр, яка дозволяє робити довгий знімок, а не тільки одне зображення на екрані.

Він може використовуватися для захоплення цілих сторінок або довгих списків в певних програмах. Ось як використовувати функцію захоплення прокрутки.

Зробіть знімок екрана Samsung А50 першим або другим способами, згаданими вище. Пам’ятайте, що прокрутка може бути застосована тільки в тому випадку, якщо на сторінці є більше контенту для захоплення.

Как сделать скриншот на Samsung Galaxy A31. Захват Экрана

Тепер опція захоплення прокрутки повинна з’явитися в нижній частині екрана. Натисніть цю кнопку, і екран телефону покрутиться вниз, щоб захопити більше контенту.

Коли отримаєте скрін, який вам потрібен, можете зберегти його, клацнувши де-небудь на екрані, або продовжуючи натискати кнопку захоплення прокрутки, щоб зупинити його.

способів робити скріншот екрану на Samsung Galaxy А30

Ті, хто купив недавно телефон Samsung, спочатку були збиті з пантелику, тому що у нього не було традиційної фізичної кнопки «додому».

Samsung Galaxy а 30 також не має її. Робота кнопки «Home» в ньому здійснюється за допомогою клавіш регулювання гучності.

Тільки кнопки далеко не єдина можливість робити скріншоти на Samsung А50. Тому відразу представлю вам серію рад з яких виберіть максимально ефективний для себе.

Особисто мені найбільше припав третій спосіб через зручності все відбувається можна сказати в один клік, але всі ми різні, так що поекспериментуйте.

Також не забувайте, що після того, як ви зробили знімок екрана на своєму Samsung А50, пристрій запропонує безліч функцій, таких як спільне використання або редагувати знімок екрана.

Варіанти включають малювання, обрізку та спільне використання, які відображаються в нижній частині екрана.

Другий спосіб робити знімок екрана на Samsung А50. жест ковзання

Ви також можете робити скріншоти на Samsung А30 за допомогою простих рухів. Знімки екрану можна зробити, провівши пальцем по екрану справа наліво або зліва направо.

Тоді також отримаєте звукові та візуальні підказки, коли будете робити знімок екрана в способі 1.

Цей жест можна задіяти «Настройках». “Додаткові функції”. Перейдіть і знайдіть опцію «Жорсткий ковзний захоплення» знімок екрана і відкрийте його.

Там якщо знадобиться рушите повзунок вправо зробивши його блакитним (активним, за замовчуванням він повинен бути задіяний).

Теоретично виглядає цей спосіб досить заманливо, ось тільки на практиці дуже часто дає збої.

Перевірте свій результат. Раптом у вас все піде без задирки, хоча я завжди віддаю перевагу третій спосіб.

Перший спосіб зробити скріншот екрану в телефоні Samsung Galaxy а 50 2019. комбінація кнопок

Перший спосіб зробити скрін на Samsung А50 2019, за допомогою певних кнопок такий собі швидкий, але не дуже зручний.

Щоб ним скористатися відкрийте на екрані все, що хочете, будь то додаток, гра, веб-сторінка, фотографія і т. Д.

Потім просто натисніть і затримайте кнопку «Включити» і зменшення гучності на час, поки не почуєте кнопку звуку і не помітите картинку з параметрами знизу.

Це дає вам звукову та візуальну підказку повідомляє, що телефон зробив знімок екрана. Мені спочатку не дуже виходило, але швидко звик, ось тільки якщо робити однією рукою, то потрібно дуже призвичаїтися.

Третій спосіб робити скрін екрану на Samsung Android А50. одним клацанням

Ви можете встановити багатофункціональну віртуальну кнопку для телефонів Android все в стилі iOS.

Це «помічник» «Assistive Touch» скачати можете прямо тут. Це, по суті, швидкий ярлик, для певних функцій, якими ви часто користуєтеся, зокрема якщо робите скріншоти.

Корисність полягає в тому, що додаток можна налаштовувати на свої потреби і воно може стати корисним у багатьох випадках.

Як тільки ви встановите його, то відразу введете настройки кнопка з’явиться на початковому екрані і на будь-якої наявної у вас вкладці, що буде вказувати, що додаток готове і запущено.

Якщо ви натиснете на символ, у вас буде швидкий доступ до декількох базових функцій (в залежності від того, що ви виберете) я вважаю корисним, швидко заблокувати телефон без необхідності «метушитися» після фізичної кнопки або швидко активувати тихий режим.

Також вважаю це корисним, і, якщо у вас є проблеми з фізичними кнопками телефону, це додаток цілком може компенсувати їх відсутність.

Пам’ятайте, що цю віртуальну кнопку можна «розмістити» в будь-якому місці на екрані телефону, досить доторкнутися до неї і перетягнути в потрібне місце.

Тільки за замовчуванням програма не робить скріншоти вам потрібно витратити не більше хвилини що самостійно додати цю функцію.

П’ятий спосіб зробити скріншот на Samsung а 50. голосом

Робити скріншоти на Samsung А30 можна за допомогою голосу. За допомогою голосової команди ви можете використовувати Google Assistant, але спочатку потрібно його активувати.

Це те, що ми можемо легко зробити на нашому телефоні. Завдяки цьому ви зможете робити скріншоти в будь-який час за допомогою простої голосової команди.

Справа в тому, що таким чином ми не використовуємо кнопки або швидкі налаштування. будемо використовувати тільки помічника-асистента.

Для цього насамперед потрібно активувати цю функцію на нашому Samsung а 30. Для цього спочатку потрібно відкрити програму Google на телефоні і увійти в налаштування.

На наступному кроці натисніть Google Assistant. Потім йдемо в розділ помічника «Асистент». Там йдемо до варіанту з телефоном.

READ  Як очистити внутрішню пам'ять телефону Samsung

Побачите меню з декількома доступними опціями. Вам потрібно активувати дві опції: використовувати знімки екрану і поділиться скринами.

Звичайно, ми повинні будете постійно активувати Google Assistant (затримати на кілька секунд палець на кнопці додому). успіхів.

Як на Samsung А32 робити скріншот екрану

Телефон Samsung А32 пропонують користувачеві безліч функцій, оскільки він є не тільки засобом зв’язку, але і фото- і відеокамерами для багатьох користувачів.

Немає сумнівів в тому, що одна з основних функцій, яку хочуть знати все користувачі при покупці телефону. це можливість зробити скріншот екрану, щоб легко зберегти в одному зображенні все, що відображається на екрані телефону.

Хоча цей процес простий і банальний, він не однаковий для всіх моделей і марок мобільних телефонів. З цієї причини нижче покажу вам всі кроки, які вам необхідно виконати, щоб зробити скрін на Samsung А32.

ПРИМІТКА: технологія камери не впливає на знімки. тут просто обробляється зображення поточного вмісту дисплея.

SAMSUNG Galaxy A30S — Как сделать снимок экрана?

Samsung Galaxy A32. зробіть скріншот екрану і збережіть його

Скріншот з допомогою поєднання клавіш самий привабливий. Для цього перейдіть на бажану сторінку.

Потім одночасно натисніть 2 кнопки. «Увімкнути. / Викл. » і «зменшення звуку». Саме клацніть, а не затримайте інакше не вийде.

Якщо запис пройшла успішно, піде акустичний, візуальний або вібраційний сигнал. Скріншот автоматично зберігається в «Галереї» в папці «Знімки».

Також можна робити за допомогою жесту змахування. Відкрийте сторінку, з якої потрібно зробити знімок.

Потім протріть долонею більше половини екрану, завжди стикаючись до екрану. Процес також сигнализируется акустично або візуально, і фотографія потім поміщається в галереї.

Є ще прихований спосіб, але зараз його описувати не буду, тільки нижче покажу фото (кому цікаво напишіть в коментарях)

Скріншоти в основному робляться для публікації. Іноді вони відправляються тільки друзям і знайомим (наприклад, через Whatsapp), але часто знімок екрана більш-менш публічно розміщується в Інтернеті (в. Instagram або).

Деякі месенджери (наприклад, в) також відображають зображення або аватари контактів, які в даний момент активні, прямо на дисплеї. Це також з’явиться на скріншоті і надасть інформацію про те, з ким ви контактуєте.

У разі сумнівів можна відредагувати скріншот і, наприклад, відрізати рядок стану. Це досить добре працює вбудованими інструментами редагування. Крім того, ви можете наклеїти стікери на області, які ви не хочете показувати. успіхів.

Як зробити скріншот на Samsung A50 і A30

Створення скріншотів. зручний інструмент, який може стати в нагоді в спілкуванні з друзями і створенні постів в соціальних мережах. Сучасні телефони Samsung мають простим і зручним функціоналом, що дозволяє не тільки швидко зробити знімок екрана, а й відредагувати його. У нашому матеріалі ми розповімо, якими способами можна зробити скріншот на смартфоні Samsung на моделях А30 і А50. А також перерахуємо способи, які нам в цьому допоможуть.

Свайп долонею для отримання знімка екрана на Samsung A50 і A30

Телефони Samsung А30 і А50 мають підтримку зручної технології «свайпа долонею», що дозволяє отримати скріншот за допомогою проведення долонею по екрану гаджета. Для його активації перейдіть в «Налаштування». «Додаткові функції». «Руху і жести», і активуйте опцію «Знімок екрану долонею».

Тепер зробіть знімок дисплея на Samsung A50 і A30 можна провівши долонею по екрану телефону зліва направо. Зроблений вами screenshot знайдете в папці DCIM.

Стандартна комбінація клавіш для створення скріншота на Samsung

Першим, і найбільш простим способом отримати знімок екрана на телефонах Samsung А30 і А50 є спосіб з використанням клавіш «Гучність вниз» і «Харчування» ( «Volume Down» and «Power»). Просто затисніть одночасно дві зазначені клавіші і ви отримаєте ваш скріншот. Дана комбінація працює на безлічі Android-телефонів, включаючи і популярні гаджети Samsung.

Отримані зображення зазвичай зберігаються в папці «Screenshots», яка в свою чергу знаходиться в папці DCIM.

Подивитися зроблений вами скріншот можна в додатку «Галерея».

Використання додатків, які допоможуть зробити скріншот

Щоб створити скрін екрану на Samsung, ми можемо використовувати зовнішні програми.

Посилання на додатки: Опис:
«Легкий скріншот» Популярна програма, в настройках якої ви можете вибрати різні способи створення скріншота. Доступно створення знімка за допомогою струшування смартфона, натискання кнопки камери або комбо-кнопок, значка повідомлення, віджета і іншого.
«Screenshot touch» Дане полифункциональное додаток для Samsung не тільки дозволяє робити знімок, але і обрізати його, малювати на ньому, записувати відео і багато іншого.
«Touchmaster» Цей додаток дозволяє швидко і зручно робити скріншоти за допомогою бічних кнопок. Підтримує глобальні жести для створення знімків і інші зручні функції.

Функціонал всіх зазначених додатків досить простий, і розібратися в ньому не складе ніяких проблем навіть для недосвідченого користувача.

Как сделать скриншот на самсунг а30s

Англомовний Асистент для Samsung

Якщо ви користуєтеся англомовною версією смартфонів Samsung А30 і А50, тоді вам може допомогти зробити скріншот метод з Помічником. У російськомовній версії телефонів Samsung вказаний спосіб поки не доступний.

 • Перейдіть по шляху «Settings». «Accessibility». «Dexterity»;
 • Активуйте меню Асистента, пересунувши повзунок вправо;
 • Меню Асистента з’явиться на екрані. Ви можете пересунути його в будь-який зручний становище;

довгий скрін

Коли на Samsung Galaxy A30s потрібно відобразити цілу інтернет-сторінку або PDF-документ:

 • зробіть знімок будь-яким з перерахованих вище способів;
 • знизу з’явиться меню з розширеним набором функцій. Виберіть і утримуйте серед них «Довгий скріншот»;
 • сторінка почне автоматично опускатися вниз. Відпустіть клавішу, коли потрібна інформація потрапить на знімок.

Крім вищезгаданої функції, в розширеному меню дозволяють:

 • обрізати кадр;
 • додати текст;
 • відправити картинку в соціальні мережі, на електронну пошту.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung a30 і a30s

На смартфоні Samsung Galaxy А30 і його молодшої модифікації A30s скрін екрану роблять комбінацією клавіш, жестом по екрану або активувавши екранного помічника. Про кожному способі і розташуванні зроблених знімків розповімо далі.

Швидкий доступ

Це універсальний варіант для смартфонів на Android. Щоб він спрацював:

 • розблокуйте екран девайса, відкрийте додаток або сторінку для створення кадру;
 • одночасно натисніть качель гучності вниз і кнопку живлення.

Спосіб створення скрін екрану залежить від версії прошивки. Якщо після короткочасного натискання клавіш на екрані з’являється меню з пропозицією відключити або перезавантажити пристрій, тоді утримуйте кнопки 2-4 секунди.

Зробити скріншот на Samsung А30 пропонують за допомогою фірмового жесту, працює він так:

 • включите екран;
 • ребром долоні проведіть зліва направо або навпаки.

Іншого способу, як зробити скрін за допомогою жесту без долоні, не передбачено.

На телефоні Samsung А30 ця функція повинна бути активована за замовчуванням. Якщо вона не працює:

 • зверніться в «Налаштування». Прокрутіть відкрилося меню вниз, виберіть «Додаткові функції»;
 • в новій вкладці знайдіть «Руху і жести»;
 • відкриється перелік доступних дій. Переведіть перемикач поряд зі «скріншоті долонею» в активне положення (загориться синім кольором).

екранний асистент

На Samsung A30 Принтскрін доступний через екранного помічника. Перевага цього способу в тому, що його використовують 1 рукою:

 • зайдіть в «Налаштування». Знайдіть серед пунктів «Спеціальні можливості»;
 • в списку тапніте по «Порушення координації і взаємодії»;
 • знову перегорніть список вниз, поки не знайдете «Допоміжне меню». Увімкніть опцію, клацнувши по тумблера навпаки.

На екрані з’явиться інтерактивна іконка з 4 квадратами. Утримуйте її пальцями, щоб перенести в будь-який зручний місце на дисплеї. Прінскрін роблять так:

 • тапніте по іконці;
 • з’явиться перелік функцій. Виберіть серед них «Скріншот».

Недолік цього способу в тому, що на створеному зображенні буде видно іконка з 4 квадратами.

альтернативні варіанти

З додаткових варіантів створення зображень:

Чому не виходить зробити скрін

Розробники залишили можливість включити або відключити функцію створення кадрів екрану або додатків. За умовчанням вона активна, але невдале оновлення або інший софт могли її деактивувати. В такому випадку:

 • пройдіть в «Налаштування». Знайдіть в них «Додаткові функції»;
 • в меню переведіть перемикач біля «Знімок екрану» в активне положення.

екранний асистент

На Samsung A30 Принтскрін доступний через екранного помічника. Перевага цього способу в тому, що його використовують 1 рукою:

 • зайдіть в «Налаштування». Знайдіть серед пунктів «Спеціальні можливості»;
 • в списку тапніте по «Порушення координації і взаємодії»;
 • знову перегорніть список вниз, поки не знайдете «Допоміжне меню». Увімкніть опцію, клацнувши по тумблера навпаки.

На екрані з’явиться інтерактивна іконка з 4 квадратами. Утримуйте її пальцями, щоб перенести в будь-який зручний місце на дисплеї. Прінскрін роблять так:

 • тапніте по іконці;
 • з’явиться перелік функцій. Виберіть серед них «Скріншот».
READ  Як підключити телевізор Sony до Bluetooth

Недолік цього способу в тому, що на створеному зображенні буде видно іконка з 4 квадратами.

Де зберігаються скріншоти

Готові знімки потрапляють в папку «Скріншоти», доступну для перегляду через вбудовану або сторонню галерею. Коли кадри потрібно перенести на комп’ютер через USB-кабель або знайти исходник в пам’яті пристрою:

 • відкрийте кореневу папку. Знайдіть в переліку директив «Pictures»;
 • тут зберігаються всі знімки в порядку дати створення.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung a30 і a30s

На смартфоні Samsung Galaxy А30 і його молодшої модифікації A30s скрін екрану роблять комбінацією клавіш, жестом по екрану або активувавши екранного помічника. Про кожному способі і розташуванні зроблених знімків розповімо далі.

довгий скрін

Коли на Samsung Galaxy A30s потрібно відобразити цілу інтернет-сторінку або PDF-документ:

 • зробіть знімок будь-яким з перерахованих вище способів;
 • знизу з’явиться меню з розширеним набором функцій. Виберіть і утримуйте серед них «Довгий скріншот»;
 • сторінка почне автоматично опускатися вниз. Відпустіть клавішу, коли потрібна інформація потрапить на знімок.

Крім вищезгаданої функції, в розширеному меню дозволяють:

 • обрізати кадр;
 • додати текст;
 • відправити картинку в соціальні мережі, на електронну пошту.

Чому не виходить зробити скрін

Розробники залишили можливість включити або відключити функцію створення кадрів екрану або додатків. За умовчанням вона активна, але невдале оновлення або інший софт могли її деактивувати. В такому випадку:

 • пройдіть в «Налаштування». Знайдіть в них «Додаткові функції»;
 • в меню переведіть перемикач біля «Знімок екрану» в активне положення.

альтернативні варіанти

З додаткових варіантів створення зображень:

Швидкий доступ

Це універсальний варіант для смартфонів на Android. Щоб він спрацював:

 • розблокуйте екран девайса, відкрийте додаток або сторінку для створення кадру;
 • одночасно натисніть качель гучності вниз і кнопку живлення.

Спосіб створення скрін екрану залежить від версії прошивки. Якщо після короткочасного натискання клавіш на екрані з’являється меню з пропозицією відключити або перезавантажити пристрій, тоді утримуйте кнопки 2-4 секунди.

Зробити скріншот на Samsung А30 пропонують за допомогою фірмового жесту, працює він так:

 • включите екран;
 • ребром долоні проведіть зліва направо або навпаки.

Іншого способу, як зробити скрін за допомогою жесту без долоні, не передбачено.

На телефоні Samsung А30 ця функція повинна бути активована за замовчуванням. Якщо вона не працює:

 • зверніться в «Налаштування». Прокрутіть відкрилося меню вниз, виберіть «Додаткові функції»;
 • в новій вкладці знайдіть «Руху і жести»;
 • відкриється перелік доступних дій. Переведіть перемикач поряд зі «скріншоті долонею» в активне положення (загориться синім кольором).

Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

Цей спосіб буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки смартфона з якої-небудь причини не працюють, і скрін не створюється. Як альтернативний варіант пропонується виконати наступні дії:

 • розблокувати смартфон.
 • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити скріншот.
 • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
 • Натиснути на іконку «Screenshot» або «Знімок екрану».

Як і у випадку зі знімком через гарячі клавіші, повідомлення про створення скрін відразу ж з’явиться на екрані смартфона Android. Одержаний скрін можна відкрити або зробити інший кадр з цього або іншого меню.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy A30

Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy A30.

Коли можна зробити скріншот на Samsung Galaxy A30

Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

Де зберігаються скріншоти

Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

 • Запустити «Провідник» або «Диспетчер файлів».
 • Відкрити папку «Pictures».
 • Перейти в «Screenshots».

У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

Створення скриншота на Samsung Galaxy A30 за допомогою клавіш

Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

 • Відкрити розділ меню, який потрібно відобразити.
 • Одночасно затиснути кнопку живлення і нижню гойдалку регулювання гучності.
 • Дочекатися появи інформації про те, що картинка готова.
 • Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

  Якщо знімок екрана на Samsung Galaxy A30 зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

  Як видалити або передати знімок екрана

  У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

  • Відкрити папку, де лежить скрін.
  • Утримати палець на його іконці.
  • Натиснути кнопку «Видалити».

  Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

  У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

  Як зробити скріншот на телефоні Samsung А30?

  Російські паспорти отримали майже мільйон українців. Козак

  Заступник глави адміністрації президента Росії і головний парламентер Кремля по Донбасу в «нормандському форматі» Дмитро Козак заявив, що з 2016 по 2020 рік громадянами РФ стали майже мільйон українців Далі.

  дозволив обмежувати реплаі на твіти після публікації

  У соціальній мережі з’явилася можливість редагування поста після публікації, але вона виявилася трохи не такий, як очікували користувачі. Їм дали лише право обмежувати групи людей, які можуть реагувати на запис. далі.

  Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся щоб додати коментар.

  Глава Олімпійського комітету закликав не рекламувати мельдоній на телеканалах

  Глава Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков заявив, що настав час для обговорення заборони реклами мельдоній на федеральних телеканалах Далі.

  Як в Росії відчувають гіперзвукового вбивцю авіаносців. циркон

  Гіперзвукова ракета Циркон успішно вразила ціль на відстані 350 км в Баренцевому морі. Держвипробування циркону пройдуть в серпні. Вони стануть завершальним етапом перед становленням ракети на озброєння. Планується, що нею оснастять підводні човни та надводні кораблі ВМФ Росії. далі.

  Глава МЗС Китаю повідомив про успішне завершення переговорів з Алжиром

  Міністр закордонних справ Китаю Ван І розповів про підсумки переговорів зі своїм алжирським колегою Рамтане Ламамра 19 липня, повідомляє агентство «Сіньхуа» Далі.

  Російські паспорти отримали майже мільйон українців. Козак

  Заступник глави адміністрації президента Росії і головний парламентер Кремля по Донбасу в «нормандському форматі» Дмитро Козак заявив, що з 2016 по 2020 рік громадянами РФ стали майже мільйон українців Далі.

  У Росії можуть почати конфісковувати сміттєвози за нелегальний скидання відходів

  Гендиректор ППК РЕО Денис Буца заявив, що запропонував передбачити в Кодексі про адміністративні порушення конфіскацію сміттєвозів за скидання відходів у недозволених місцях. Читати далі Далі.

  У «Спартаку» повідомили про переговори з «Крильями Совєтов» по ​​Глушенкова

  Прес-аташе московського «Спартака» Ярослав Кулемін повідомив, що клуб веде переговори з самарськими «Крильями Совєтов» по ​​нападнику червоно-білих Максиму Глушенкова. Читати далі Далі.

  відповідь

  Як в Росії відчувають гіперзвукового вбивцю авіаносців. циркон

  Гіперзвукова ракета Циркон успішно вразила ціль на відстані 350 км в Баренцевому морі. Держвипробування циркону пройдуть в серпні. Вони стануть завершальним етапом перед становленням ракети на озброєння. Планується, що нею оснастять підводні човни та надводні кораблі ВМФ Росії. далі.

  Глава Олімпійського комітету закликав не рекламувати мельдоній на телеканалах

  Глава Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков заявив, що настав час для обговорення заборони реклами мельдоній на федеральних телеканалах Далі.

  BETATECH.COM.UA 2022