Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити скріншот на Samsung а30s

Table of Contents

Снимок экрана на Samsung Galaxy M31s / Как сделать скриншот на Samsung Galaxy M31s?

Screenshot на Samsung Galaxy Tab. Кілька способів для зняття скріншота з екрану планшета Samsung.

Як зберегти знімок з екрану на планшеті Samsung і які кнопки потрібно натискати, це питання рано чи пізно стає актуальним для більшості власників планшетів і смартфонів. У цій статті ми подивимося кілька простих способів, як зробити скріншот на Samsung Galaxy Tab і подібні пристрої на Android. Функція Screenshot дозволяє сфотографувати екран планшета, захоплюючи всю інформацію на дисплеї і зберігає його як файл у вигляді картинки.

Перший спосіб дозволяє зберігати скріншот з екрану Samsung Galaxy Tab 4 і схожих Android пристроях. Для цього натисніть на планшеті кнопку “Додому” (яка зазвичай буває розташована по центру під екраном) і кнопку “Живлення” (вкл / блокування), обидві кнопки тримаємо натисненими кілька секунд. Якщо все правильно зробили, то ви побачите на екрані повідомлення про успішне збереженні скриншота. Якщо не вийшло, то потрібно спробувати ще раз, іноді для тих хто вперше робить доводиться робити кілька спроб. Збережено Screenshots на Samsung дивіться в галереї, а так само в папці Pictures / ScreenCapture або в папці Pictures / Screenshots.

Якщо перший варіант не прокатав, скористайтеся другим способом. Натисніть і тримайте одночасно дві кнопки, кнопка “зменшення гучності” і кнопка “блокування” (включення / вимикання) на кілька секунд. При успішному збереженні скрін ви побачите повідомлення, а якщо не вийшло, то так само треба зробити кілька спроб. Зроблений скріншот на планшеті Samsung дивіться в галереї або ж в паках Pictures / ScreenCapture і Pictures / Screenshots.

Якщо обидва верхніх способу не працюють то залишається третій варіант, звичайно цей спосіб дозволяє робити скріншот на Android 2,3 версії. Одночасно натисніть і тримайте кілька секунд кнопку “додому” і кнопку “назад”, обидві кнопки зазвичай бувають розташовані під екраном. Знятий з екрану знімок можна знайти в галереї, а так же повинен знаходиться в папці Pictures / ScreenCapture або папці Pictures / Screenshots.

Перший спосіб:

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy M31s

Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy M31s? Каксделать скріншот на Samsung Galaxy M31s? Як зберегти скріншот на Samsung Galaxy M31s?

Найпростіший спосіб зробити знімок екрана на Samsung Galaxy M31s. Після збереження знімків екрану, ви зможете редагувати / ділитися / видаляти збережені скріншоти в Android 10 галереї. Натисніть тут для більш детальної інформації з приводу знімків екрана.

Голосовий метод Биксби:

Завдяки сервісу Samsung Bixby ви можете зробити знімок екрана за допомогою голосової команди.

 • Переконайтеся, що функція голосового пробудження включена.
 • Виберіть екран, який ви хочете зберегти.
 • Тепер скажіть «Привіт, Биксби».
 • Потім скажіть «Зробити знімок екрана».
 • Відмінно! Ваша фотографія буде в програмі Галерея.

Варіант захоплення прокрутки:

Якщо ви хочете захопити більшу частину сторінки або програми, ви можете використовувати Scroll Capture.

 • По-перше, виберіть екран, який хочете залишити.
 • Натисніть кнопку зменшення гучності і харчування.
 • Кілька разів натисніть значок Scroll Capture.
 • Коли у вас буде весь потрібний контент, перестаньте натискати на значок.
 • Відмінна робота! Тепер ви дізналися, як використовувати Scroll Capture. Ваш знімок екрана збережений в галереї.

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

Перший спосіб: найпростіший і найдоступніший

Опис способу, який надам першим, чесно кажучи, я не зустрічав, але найпростіший і доступний навіть однією рукою.

READ  Як зробити резервне копіювання на iPhone

Все що вам знадобитися це включити одну настройку. Вона не прихована, а швидше за все трохи глибоко захована.

Для цього відкриваємо налаштування і шукаємо рядок «Спеціальні можливості». Натискаємо. Тепер шукаємо «Порушення координації і взаємодії».

Залишився останній крок. Це знайти «Допоміжне меню» і пересунути важіль вправо. Щоб він «посинів».

Тепер на кожному вашому екрані вашого A30s буде з’являтися маленький чорний коло з чотирма білими квадратиками.

Його можна перемістити в будь-яке місце і при бездіяльності він ставати майже непомітним, так що дратувати вас не буде, але якщо на нього натиснути, то з’явиться меню в квадраті, де буде пункт. «Скріншот».

Тисніть і все готово. Тільки він буде з’являтися на кожному скрині. Якщо вважаєте його зайвим тоді дивіться другий спосіб.

способу як робити скріншот екрану на Samsung Galaxy a30s

На сьогоднішній день основною функцією мобільного телефону або планшета є можливість зробити скріншот екрану, тобто записувати зображення, що відображається на екрані в цей момент на вашому Samsung Galaxy а30s 2019.

Коли ви робите знімок екрана, ви можете відправити його WhatsApp, історію в Instagram, або видеокадр і пам’ять вашого смартфона.

зробити, скріншот, samsung

Відразу вам скажу, що в а30s 2019 робити скріни способів предостатньо, незважаючи на бюджетний варіант.

Скріншот вам буде потрібно в багатьох ситуаціях і навчитися це робити вам потрібно обов’язково.

Спосіб другий: використання комбінацій фізичних клавіш

За допомогою цієї процедури робити скріншот на Samsung А30s також будете легко і швидко.

Для цього одночасно натисніть кнопку живлення та клавішу гучності зробити тихіше звук, а якщо хочете зняти відео, то процедура така ж, але натисніть не зменшиться звук а збільшити.

Це можна сказати класичний варіант. найбільш часто використовуваний, тільки жати обов’язково потрібно одночасно і швидко. натиснули і відразу відпустили.

Можете відразу ділитися і редагувати, а якщо залишите собі такий як є? то знайдете його галереї свого Samsung Galaxy a30s.

Третій спосіб. зробити скрін ребром долоні

Щоб використовувати цей спосіб вам також потрібно буде провести невеликі налаштування вашого а30s.

Вам потрібно в настройках сходити в «Додаткові функції» та знайти «Рух / жести», а там, як і в першому способі рушити вправо важіль.

Тепер варто тільки ковзнути долонею по екрану від справа наліво (або навпаки) на вашому Galaxy A30s та скріншот зроблений.

До того ж побачите спалах, яка вказує, що захоплення було зроблено. Цим способом я зробив все картинки, які ви зараз бачите.

Ще можна робити «Биксби» або Google Assistant, причому це теоретично навіть краще оскільки все відбувається одним лише голосом.

Це звичайно непогано і навіть чудово, але налаштовувати також доведеться. Трохи, але точно більше, ніж в описаних способах вище.

Зараз я на цьому зупинятися не буду так як на перший раз у вас і так достатньо варіантів зробити скріншот на Samsung а30s 2019. Успіхів.

Як зробити скріншот на Samsung. Як зняти скріншот Samsung Galaxy і на інших андроїдах Samsung. Screenshots Samsung.

Давайте подивимося як зробити скріншот на Samsung. Для тих хто не знає що таке Screenshots і як вона робиться ми спробуємо коротко пояснити. Функція скріншот дозволяє зберегти як картинки все що відображається на екрані телефону, смартфона, андроїда, iPhone, планшета, комп’ютера та інших пристроїв. Можна так само сказати що, роблячи скрін ми фотографуємо екран телефону, комп’ютера, планшета. Звичайно ми не використовуємо для цього фотоапарат, дана функція передбачена на більшості пристроях, а деяких пристроях для зняття скріншота можна встановити додаткові програми та програми. Щоб зберегти знімок екрана потрібно натиснути на пару кнопок на телефоні, а на комп’ютері потрібно так само натиснути на певні клавіші на клавіатурі. Сподіваюся ви хоч трохи дізналися що таке скріншот і як вона робиться.

Тепер давайте подивимося як зробити скріншот на Samsung Galaxy і інших смартфонах Samsung на Android. Є три варіанти які дозволяють зберегти знімок екрана на Самсунг, нижче ви можете подивитися всі три способи і спробувати який спосіб підійде для зняття скрін на вашому Android Samsung. велике прохання щоб ви нижче в коментарях написали який із трьох варіантів підійшов до вашого пристрою, вказуйте будь ласка модель вашого андроїда Samsung щоб і іншим користувачам залишилася від вас корисна інформація на сайті.

Перший спосіб, щоб зробити скріншот на Samsung натисніть кнопку “Додому” яка знаходиться внизу екрану по центру і кнопку “Живлення” (блокування) одночасно на пару секунд. Якщо все пройшло успішно, то ви побачите на екрані повідомлення про збереження знімка екрана. Зроблений Screenshots Samsung можна подивитися в галереї або відкрити паку Pictures / ScreenCapture або папку Pictures / Screenshots і в ньому знайти знімок екрана.

READ  Як прибрати переадресацію на телефоні Samsung

Другий спосіб так само легко дозволяє зберегти знімок екрана Samsung, для цього потрібно натиснути відразу на дві кнопки, кнопка “зменшення гучності” і кнопка “блокування” (включення / вимикання) і тримати пару секунд. При вдалому знятт фото з екрані Samsung ви побачите повідомлення про збереження знімка екрана. Як і в першому варіанті зроблений скріншот на Samsung Galaxy можна побачити в галереї або відкрити паку Pictures / ScreenCapture або папку Pictures / Screenshots.

Якщо вам не допоміг жоден із способів вказаних вище то спробуйте третій варіант. Щоб зробити скрішот на смартфоні Samsung натисніть і утримуйте пару секунд кнопку додому і кнопку назад. Обидва ці кнопки знаходяться під екраном, в основному даний спосіб зняття скріншота Samsung використовуються на Android 2,3 версії. Ви вже напевно знаєте де на Samsung зберігається скріншот знімок з екрану знаходиться в папці Pictures / ScreenCapture або в папці Pictures / Screenshots, так само скрін можна дивитися в галереї.

Multi-action Home Button PRO

На відміну від 2 попередніх програм, це. варіант доступу до інтерфейсу Samsung Galaxy, який розробники пропонують використовувати замість кнопки Home. За допомогою Multi-action можна:

 • виходити з будь-яких програм і додатків;
 • гортати вперед / назад;
 • отримати доступ до панелі управління;
 • активувати потрібну програму;
 • робити знімки екрану;
 • викликати меню запуску;
 • блокувати дисплей.

Додаток дозволяє працювати зі смартфоном однією рукою, не задіюючи другу.

Торгова марка Galaxy існує з 2009 року, об’єднує кілька поколінь смартфонів і планшетів.

Як зробити скріншот через Bixby

Плюс використання Биксби. можна обійтися без жестів, натискань клавіш і тому подібного. треба:

 • перевести помічника в активний стан (для цього є спеціальна кнопка запуску додатка);
 • вибрати потрібну картинку;
 • подати голосову команду «Зробити скріншот».

Bixby сам активує потрібні програми, збереже знімок в «Галереї» або «Моїх файлах».

Активація «свайпа»

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy конкретної моделі. написано в інструкції. Якщо керівництво користувача відкривати лінь або воно не збереглося, то найпростіший спосіб активувати «свайп»:

 • для «Android 6.х» і більш ранніх версій: папка «Налаштування» → «Руху» → «Знімок екрану долонею» (опція должа стати активною);
 • у «Android 7.х» і молодше: папка «Налаштування» → «Розширені опції» → активувати «свайп».

Іноді функція активна за замовчуванням, можна робити знімки відразу, без додаткових налаштувань.

Де шукати скріншоти

За замовчуванням знімки екрану Android зберігає в папки Pictures / Screenshots або Pictures / ScreenCapture, які знаходяться в «Галереї» або «Моїх файлах». При установці карти пам’яті, адреса сховища може змінюватися, наприклад на DCIM / Pictures. Варіантів безліч, тому найпростіше:

 • підключити смартфон з стаціонарного комп’ютера або ноутбука;
 • розібратися з системою зберігання через них.

Таким же способом можна поміняти адресу, на який система відправляє готові знімки.

Як дізнатися, що знімок зроблений і збережений

Коли програма успішно зберегла скріншот, в лівому верхньому кутку екрану з’являється значок (нагадує зображення гірських хребтів в рамочці). Іноді Android видає спливаюче повідомлення «Зберегти знімок екрана так / ні».

Screenshot Touch

Ще одне безкоштовне Android-додаток від Google Play Store, за допомогою якого можна не тільки робити відео, знімки екрану, але і редагувати їх: накладати візуальні ефекти, додавати підписи та інше.

Логіка роботи програми схожа на AZ SR:

 • спочатку скачується і встановлюється програма;
 • потім налаштовують, вибираючи з передбачених параметрів;
 • після цього. роблять знімки екрану подвійним натисканням кнопки.

Screenshot touch працює з «андроїдом 5» і вище, є російськомовна версія.

Знімок ребром долоні

Створення скриншота жестом простіше, ніж кнопками:

 • потрібне зображення переміщують в центр екрану;
 • проводять ребром долоні (трохи притискаючи його до дисплея) справа наліво або зліва направо.

Напрямок руху в деяких моделях можна вибрати, в деяких. задано за замовчуванням зліва направо.

Перший спосіб. кнопкою Home

Працює на будь-якому смартфоні, оснащеному механічної кнопкою «Home» під дисплеєм:

КАК СДЕЛАТЬ СКРИНШОТ НА ЛЮБОМ САМСУНГ ТЕЛЕФОНЕ/КАК НА SAMSUNG СДЕЛАТЬ СКРИНШОТ СНИМОК ЭКРАНА ЗАПИСЬ

 • треба одночасно натиснути клавіші Home і відключення живлення;
 • потримати 1-2 секунди;
 • відпустити.
зробити, скріншот, samsung

Цей спосіб збереження конфіденційної інформації, відображеній на екрані не зовсім зручний: доводиться користуватися обома руками.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy A12

Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy A12.

Де зберігаються скріншоти

Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

 • Запустити «Провідник» або «Диспетчер файлів».
 • Відкрити папку «Pictures».
 • Перейти в «Screenshots».
зробити, скріншот, samsung

У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

READ  Огляд Samsung s9 plus

Коли можна зробити скріншот на Samsung Galaxy A12

Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

Створення скриншота на Samsung Galaxy A12 за допомогою клавіш

Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

 • Відкрити розділ меню, який потрібно відобразити.
 • Одночасно затиснути кнопку живлення і нижню гойдалку регулювання гучності.
 • Дочекатися появи інформації про те, що картинка готова.
 • Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

  Якщо знімок екрана на Samsung Galaxy A12 зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

  Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

  Цей спосіб буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки смартфона з якої-небудь причини не працюють, і скрін не створюється. Як альтернативний варіант пропонується виконати наступні дії:

  • розблокувати смартфон.
  • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити скріншот.
  • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
  • Натиснути на іконку «Screenshot» або «Знімок екрану».

  Як і у випадку зі знімком через гарячі клавіші, повідомлення про створення скрін відразу ж з’явиться на екрані смартфона Android. Одержаний скрін можна відкрити або зробити інший кадр з цього або іншого меню.

  Як видалити або передати знімок екрана

  У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

  • Відкрити папку, де лежить скрін.
  • Утримати палець на його іконці.
  • Натиснути кнопку «Видалити».

  Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

  У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

  Прості способи як зробити скріншот на Samsung і інших телефонах Android

  Як зробити скріншот на Samsung телефоні або іншому смартфоні Android?. це питання іноді застає нас зненацька, коли необхідно поділитися зображенням екрану з друзями або надіслати наочне підтвердження виконаних дзвінків роботодавцю.

  Якщо рух долонею не працює, щоб включити його вам потрібно змінити налаштування.

  • Відкрийте Налаштування Додаткові функції (На деяких старих телефонах. Налаштування Руху і жести).
  • Увімкніть відповідну функцію для скріншотів.
  • Насолоджуйтесь!

  Отже, як легко можна зробити скріншот на Samsung?

  Це керівництво стосується смартфонів Samsung Galaxy S9, Galaxy S9 Plus, Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy Note 4, Galaxy Note 3, Galaxy Note 2 і Galaxy З а також інших моделей телефонів Samsung.

  Також це стосується інших телефонів на Android. Android 4.0 Ice Cream Sandwich, Jelly Bean (4,1, 4,2, 4,3), KitKat (4,4), Android 5.0 Lollipop, Android 6,0, Android 7,0. Android 8,0 Oreo і Android 9.0 Pie (таким чином сюди входить більшість телефонів на Android).

  Як зробити скріншот на Samsung телефоні проводячи долонею по екрані

  Цей метод працює в наступних пристроях, а також в більшості Samsung телефонів, які вийшли після 2013: Samsung Galaxy S9, Galaxy S9 Plus. Galaxy S8, Galaxy S8 Plus. Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge. Galaxy S6 Plus. Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy Note 8, Galaxy Note 5, Galaxy Note 4 і Galaxy Note 3.

  Як зробити скріншот на телефоні за допомогою кнопок

  Все це варіанти як зробити скріншот на телефоні Samsung?

  На щастя більшість Android телефонів пропонують більш простий метод для захоплення екрану.

  Для того, щоб зробити скіншот на телефоні за допомогою кнопок, потрібно натиснути і утримувати одночасно домашню кнопку і кнопку живлення:

  • Натисніть одночасно на кнопку вимкнення живлення і кнопку “повернення на головний екран” (або скасування дії).
  • Утримуйте обидві кнопки протягом більш ніж секунди, поки ви не почуєте спусковий звук або побачите візуальні ознаки, того, що скіншот зроблений.
  BETATECH.COM.UA 2022