Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy

Table of Contents

Як зробити скрін за допомогою клавіш

Найпростіший спосіб зробити скріншот на Samsung Galaxy і інших марках телефонів. використання зовнішніх кнопок.

На нових моделях, наприклад на Galaxy А 50, процес виконується так:

 • Відкрити на пристрої те, що потрібно заскрініть (сторінка браузера, додаток, фото, відео та інше).
 • Одночасно натиснути та утримувати клавішу блокування екрану (виключення) і зменшення гучності.
 • З’явиться анімація зробленого скрін і прозвучить характерне клацання затвора фотоапарата (з вимкненим режимом «Без звуку»).

Даний спосіб актуальний не тільки для девайсів Samsung, але і для більшості сучасних мобільних пристроїв під управлінням операційної системи Android.

Samsung Galaxy S6 как сделать скриншот (снимок экрана)

На старих гаджетах з кнопкою Додому. розташованої під дисплеєм, скрін екрану робиться по інший інструкції:

 • Відкрити то, що потрібно зафіксувати в знімку.
 • Одночасно натиснути та утримувати клавішу Додому і кнопку вимкнення (блокування дисплея).

Це зручний варіант, так як в ньому не потрібно змінювати налаштування телефону або завантажувати додаткове програмне забезпечення. Застосовується, коли немає часу на скачування додатків і включення певних функцій.

Знімок за допомогою сторонніх програм

Крім двох вищенаведених способів, можна робити скріншоти через сторонні додатки. Перевага цього варіанту в тому, що можна не просто скріншоти дисплей. Залежно від програми користувачеві доступні такі можливості, як знімок певного місця на екрані, редагування зроблених зображень, відправка скроневої в інші програми та багато іншого.

Для наочності використання нижче відображений порядок дій для популярного додатка по створенню скроневої з дисплея. Screenshot touch. Воно повністю локалізовано на російську мову.

Покрокові дії для Screenshot touch:

 • встановити додаток.
 • Дозволити доступ до фото та мультимедіа файлів пристрою.
 • Ще раз тапнуть на напис «Запустити Screenshot».
 • Тепер в правому верхньому кутку буде видна іконка запущеної програми у вигляді об’єктива камери. Щоб зробити знімок дисплея, потрібно натиснути на це зображення.

Важливо! Значок запущеної програми буде видно поверх будь-яких вікон, будь то в іншій програмі, гра, відео під час відтворення і все інше.

Для зручності іконку можна перетягувати. Щоб зупинити роботу програми, потрібно зрушити верхню шторку повідомлень вниз і натиснути на «Зупинити».

Samsung Galaxy A51 — Как сделать скриншот?

Як на телефоні Samsung Galaxy зробити скріншот c екрану

Зробити скрін на Samsung можна декількома способами. У їх число входить знімок екрана фізичними кнопками, за допомогою жесту долонею, використанням сторонніх додатків. Додатково корисно знати, куди зберігаються зображення дисплея.

Скріншот екрану на телефоні Samsung дозволяє відобразити будь-яку візуальну інформацію у вигляді зображення. Особливо це ефективно при складанні інструкцій по експлуатації смартфона.

Скріншот «Долонею»

На Samsung можна робити знімок дисплея за допомогою жесту долонею. При включенні цієї функції зробити скріншот буде легко і зручно в будь-який момент. Єдиний її недолік в тому, що в окремих випадках скріни будуть робитися випадково, коли вони зовсім не потрібні.

Важливо! Не всі смартфони південнокорейської компанії підтримують цю функцію. Вона є тільки на флагманських і преміальних моделях, а також на нових телефонах середньої цінової категорії.

Як включити можливість створення скроневої «Долонею»:

 • Відкрити розділ «Налаштування», (шестерня на головному екрані).
 • Перейти у вкладку «Додаткові функції». Якщо її немає, відкрити «Рух і жести».

Тепер функція знімка жестом включена. Для її використання потрібно провести ребром долоні по дисплею. Можна проводити як справа наліво, так і з лівого боку на праву.

Важливо! Ребро долоні повинно стосуватися екрану.

Де зберігаються скріни

Директорія зберігання зроблених скріншотів залежить від способу їх створення. Якщо знімки екрану були зроблені без сторонніх програм, то вони зберігаються в розділі «Галерея» і в файловому менеджері «Мої файли». Шлях розташування або Pictures / Screenshots. або Pictures / ScreenCapture.

У разі, коли знімки дисплея були зроблені через завантажене додаток, вони теж відображаються в «Галереї», але шлях їх знаходження в файлової системі іншої. Зазвичай він починається з назви програми і далі йде папка Screenshots. або зображення поміщені в системну папку Pictures. а далі знаходяться в папці з назвою додатка.

Кожен з представлених способів простий у використанні, тому рекомендується спробувати всі варіанти, вибравши найбільш вподобаний. Найчастіше вибір грунтується на вимогах користувача. Коли людині треба Скриня діалоги або додатки. підійдуть системні варіанти.

Якщо користувач хоче не тільки робити скріншоти, а й редагувати їх, вибирати, яку область дисплея знімати, то краще застосовувати додаткове програмне забезпечення.

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy A8 (2018)

Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy A8 (2018)? Каксделать скріншот на Samsung Galaxy A8 (2018)? Як зберегти скріншот на Samsung Galaxy A8 (2018)?

Найпростіший спосіб зробити знімок екрана на Samsung Galaxy A8 (2018). Після збереження знімків екрану, ви зможете редагувати / ділитися / видаляти збережені скріншоти в Android 8.0 Oreo галереї. Натисніть тут для більш детальної інформації з приводу знімків екрана.

Третій метод:

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

READ  Як підключити віддалений доступ до іншого комп'ютера

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy

Зараз я розповім, як зробити скріншот на Samsung Galaxy і для чого це взагалі може бути потрібно. Наприклад: 1. Ви хочете зберегти текст провокаційною sms і але тільки не на смартфоні, а на фото. 2. Чи бажаєте поділитися інформацією з екрану вашого телефону, а на словах (і на відстані) це зробити складно. А за допомогою фото дуже навіть легко. Для цього нам потрібно зробити скріншот на Samsung Galaxy і відправити його своєму співрозмовнику по скайпу (по електронній пошті, завантажити на сайті ВК т.д.). 3. Придумайте самі, для чого вам ще потрібно зробити скрін на своєму Android.

Отже, коротко про те, як же все-так здійснити все це, а в результаті отримати якісний знімок-скрін з екрану телефону.

Насправді, все несподівано просто і робиться одним натисканням, але одночасно двох клавіш на вашому смартфоні. Це клавіша “Включення-виключення”, яка розташовується праворуч зверху центральна клавіша “Назад”, розташована внизу в самій середині. Натискаючи одночасно ці дві клавіші ви отримаєте якісний знімок з екрану вашого Samsung Galaxy.

Свежесделанние скріншоти з вашого Samsung’а автоматично потрапляють в розділ “Галерея”

Перетворити їх за допомогою будь-якого фоторедактора (я використовую FastStone Image Viewer) в потрібний формат і використовувати їх за призначенням (наприклад, надіслати другу).

Варіанти для інших моделей смартфонів

Samsung Galaxy M20. кнопка вкл / викл і кнопка зменшення гучності. Xiaomi Redmi. кнопка “Гучність” та “On / Off”, свап трьома пальцями вниз (налаштовується). Android 6.0.1-7, MIUI 8.1. Також є інші варіанти. На Android 3.2 і далі. довго тримаємо кнопку “Недавні програми”. Android 4.0. 4.2.2 (5.1). одночасне натискання клавіш “Зменшення гучності” і “Включення”. Приклад: скрін на Doogee X6. На Samsung Galaxy S II. клавіша “Додому” одночасно з “Блокування” (зберігаються, як в описаному вище способі, в папці ScreenCapture). HTC Desire S. клавіша “Включення” і кнопка “Додому” (шукайте в папці з іншими фотографіями). На Sony Ericsson Xperia Arc S. стандартна комбінація натискання клавіш “Зменшення гучності” одночасно з “Включення-Вимкнення”.

Знаєте ще способи для різних смартфонів. пишіть;)

Як зробити скріншот на Samsung. Як зняти скріншот Samsung Galaxy і на інших андроїдах Samsung. Screenshots Samsung.

Давайте подивимося як зробити скріншот на Samsung. Для тих хто не знає що таке Screenshots і як вона робиться ми спробуємо коротко пояснити. Функція скріншот дозволяє зберегти як картинки все що відображається на екрані телефону, смартфона, андроїда, iPhone, планшета, комп’ютера та інших пристроїв. Можна так само сказати що, роблячи скрін ми фотографуємо екран телефону, комп’ютера, планшета. Звичайно ми не використовуємо для цього фотоапарат, дана функція передбачена на більшості пристроях, а деяких пристроях для зняття скріншота можна встановити додаткові програми та програми. Щоб зберегти знімок екрана потрібно натиснути на пару кнопок на телефоні, а на комп’ютері потрібно так само натиснути на певні клавіші на клавіатурі. Сподіваюся ви хоч трохи дізналися що таке скріншот і як вона робиться.

Тепер давайте подивимося як зробити скріншот на Samsung Galaxy і інших смартфонах Samsung на Android. Є три варіанти які дозволяють зберегти знімок екрана на Самсунг, нижче ви можете подивитися всі три способи і спробувати який спосіб підійде для зняття скрін на вашому Android Samsung. велике прохання щоб ви нижче в коментарях написали який із трьох варіантів підійшов до вашого пристрою, вказуйте будь ласка модель вашого андроїда Samsung щоб і іншим користувачам залишилася від вас корисна інформація на сайті.

Перший спосіб, щоб зробити скріншот на Samsung натисніть кнопку “Додому” яка знаходиться внизу екрану по центру і кнопку “Живлення” (блокування) одночасно на пару секунд. Якщо все пройшло успішно, то ви побачите на екрані повідомлення про збереження знімка екрана. Зроблений Screenshots Samsung можна подивитися в галереї або відкрити паку Pictures / ScreenCapture або папку Pictures / Screenshots і в ньому знайти знімок екрана.

Другий спосіб так само легко дозволяє зберегти знімок екрана Samsung, для цього потрібно натиснути відразу на дві кнопки, кнопка “зменшення гучності” і кнопка “блокування” (включення / вимикання) і тримати пару секунд. При вдалому знятт фото з екрані Samsung ви побачите повідомлення про збереження знімка екрана. Як і в першому варіанті зроблений скріншот на Samsung Galaxy можна побачити в галереї або відкрити паку Pictures / ScreenCapture або папку Pictures / Screenshots.

Якщо вам не допоміг жоден із способів вказаних вище то спробуйте третій варіант. Щоб зробити скрішот на смартфоні Samsung натисніть і утримуйте пару секунд кнопку додому і кнопку назад. Обидва ці кнопки знаходяться під екраном, в основному даний спосіб зняття скріншота Samsung використовуються на Android 2,3 версії. Ви вже напевно знаєте де на Samsung зберігається скріншот знімок з екрану знаходиться в папці Pictures / ScreenCapture або в папці Pictures / Screenshots, так само скрін можна дивитися в галереї.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy F22

Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy F22.

Коли можна зробити скріншот на Samsung Galaxy F22

Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

Створення скриншота на Samsung Galaxy F22 за допомогою клавіш

Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

 • Відкрити розділ меню, який потрібно відобразити.
 • Одночасно затиснути кнопку живлення і нижню гойдалку регулювання гучності.
 • Дочекатися появи інформації про те, що картинка готова.
 • Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

  Якщо знімок екрана на Samsung Galaxy F22 зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

  Де зберігаються скріншоти

  Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

  Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

  • Запустити «Провідник» або «Диспетчер файлів».
  • Відкрити папку «Pictures».
  • Перейти в «Screenshots».
  READ  Як оновлювати додатки на Android Samsung

  У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

  Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

  Цей спосіб буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки смартфона з якої-небудь причини не працюють, і скрін не створюється. Як альтернативний варіант пропонується виконати наступні дії:

  • розблокувати смартфон.
  • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити скріншот.
  • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
  • Натиснути на іконку «Screenshot» або «Знімок екрану».

  Як і у випадку зі знімком через гарячі клавіші, повідомлення про створення скрін відразу ж з’явиться на екрані смартфона Android. Одержаний скрін можна відкрити або зробити інший кадр з цього або іншого меню.

  Як видалити або передати знімок екрана

  У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

  • Відкрити папку, де лежить скрін.
  • Утримати палець на його іконці.
  • Натиснути кнопку «Видалити».

  Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

  У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

  Як зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy S21

  Сучасний смартфон має ряд корисних функцій. Наприклад, власник мобільного пристрою в будь-який момент може зробити скріншот екрану. Виконання подібної операції допоможе, коли користувач знайде цікаву інформацію і захоче її зафіксувати. У такій ситуації не доведеться фотографувати екран на інший девайс, оскільки достатньо буде зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy S21.

  Спосіб створення скріншота через панель повідомлень

  Цей спосіб буде найкращим виходом із ситуації, коли кнопки смартфона з якої-небудь причини не працюють, і скрін не створюється. Як альтернативний варіант пропонується виконати наступні дії:

  • розблокувати смартфон.
  • Перейти в розділ меню, де потрібно зробити скріншот.
  • Опустити шторку повідомлень свайпом зверху вниз.
  • Натиснути на іконку «Screenshot» або «Знімок екрану».

  Як і у випадку зі знімком через гарячі клавіші, повідомлення про створення скрін відразу ж з’явиться на екрані смартфона Android. Одержаний скрін можна відкрити або зробити інший кадр з цього або іншого меню.

  Де зберігаються скріншоти

  Щоб ознайомитися з отримати знімки екрану, достатньо відкрити програму «Галерея» і перейти до альбому «Screenshots» або «Скріншоти».

  Ще один спосіб швидко знайти скрін виглядає наступним чином:

  • Запустити «Провідник» або «Диспетчер файлів».
  • Відкрити папку «Pictures».
  • Перейти в «Screenshots».

  У відкритому розділі меню з’являться скріни, які були зроблені за весь час використання смартфона.

  Створення скриншота на Samsung Galaxy S21 за допомогою клавіш

  Найпростіший спосіб створити скрін екрану. скористатися певною комбінацією клавіш:

  • Відкрити розділ меню, який потрібно відобразити.
  • Одночасно затиснути кнопку живлення і нижню гойдалку регулювання гучності.
 • Дочекатися появи інформації про те, що картинка готова.
 • Після виконання зазначених дій в нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення скрін. Одержаний кадр можна відразу ж відкрити, натиснувши на його іконку після затиснення клавіші зменшення гучності і кнопки харчування.

  Якщо знімок екрана на Samsung Galaxy S21 зробити не виходить, рекомендується ознайомитися з альтернативними комбінаціями кнопок, які наведені в цьому матеріалі. Крім того, існують і інші способи створення скрін без використання клавіш телефону.

  Коли можна зробити скріншот на Samsung Galaxy S21

  Виробник телефону не обмежує власника варіантами створення скрін. Зробити скріншот можна в абсолютно будь-який момент: під час перегляду фільму, ігрового процесу або листування в месенджері. Головна умова для отримання знімка. смартфон повинен бути включений і розблоковано.

  Як видалити або передати знімок екрана

  У момент, коли користувач відкриває кадр через «Галерею» або «Диспетчер файлів», перед ним з’являється повний функціонал взаємодії із зображенням. Наприклад, власник телефону може видалити один або відразу ж кілька скріншотів в пару кліків:

  • Відкрити папку, де лежить скрін.
  • Утримати палець на його іконці.
  • Натиснути кнопку «Видалити».

  Ще один спосіб. відкрити саме зображення через «Галерею» і вибрати ід доступних опцій параметр «Видалити». Після підтвердження операції скріншот повного видалення з пам’яті телефону.

  зробити, скріншот, samsung, galaxy

  У разі, коли потрібно передати скрін через месенджер або іншим способом, можна скористатися тією ж інструкцією. Єдина відмінність полягає в тому, що замість натискання кнопки «Видалити» потрібно клікнути на «Передати», вибрати спосіб відправки та координати одержувача. Таким чином, відправка скрін не відрізняється від передачі будь-якого іншого зображення з телефону.

  Як зробити скріншот екрану на Samsung Galaxy S21

  Смартфон відносно новий, система давно звична, бренд знайомий, завдання потрібно зовсім банальна, але буває так, що вирішується кілька нетривіально. Але ми все одно змогли навчитися робити скріншоти на Galaxy S21.

  Ми кожен день пишемо щось про Android, майже кожен день тестуємо нові девайси, але не повірите. виникла проблема при спробі зробити скріншот на смартфоні Samsung Galaxy S21 для ілюстрації однієї з наших статей. І таке буває. Що вже говорити про менш досвідчених користувачів?

  Береш в руки апарат, тиснеш звичну комбінацію клавіш «Харчування» «Зниження гучності» і нічого не відбувається. Точніше, не відбувається те, чого чекаєш. Замість скриншота провалюємось на екран перезавантаження / відключення гаджета. Крім того, бачимо, що в нижній частині екрана, який ми якраз загороджує рукою, промелькает ненадовго якесь спливаюче повідомлення, яке говорить щось про скріншот.

  Що робити? Пробуємо ще раз, тепер відкривши для себе екран, щоб при появі попап встигнути прочитати, що там написано. Нічого подібного! Другий раз він вже не з’являється. Ну не скидання до заводських налаштувань ж робити!

  Виявилося, що Samsung «прикололася». Скріншот насправді створюється за тією самою комбінації. Нагадаємо: «Харчування» «Гучність вниз», але на Galaxy S21 це відбувається трохи специфічно. Якщо на більшості пристроїв це поєднання кнопок потрібно затиснути, дочекавшись скриншота, то у Samsung потрібно навпаки. натиснути дуже швидко і опустити. І буде вам знімок екрана.

  Є альтернативні способи

  Крім того, якщо з якоїсь причини новий спосіб отримання скріншотів не дуже сподобався, то можна скористатися варіантом Скріншот можна зробити жестом, розпізнаваним системою з One UI 3.1.

  READ  Вмикається і вимикається телевізор Samsung

  Просто проводимо ребром долоні по екрану зліва направо або справа наліво, не важливо. Вуаля, скріншот знову готовий!

  Є, звичайно, і третій варіант, до якого ви, ймовірно, вже здогадалися. завантажити який-небудь додаток для створення скріншотів з Google Play Store. Але ми сьогодні спеціально не будемо наводити назв, тому що стандартні способи виявляться зручніше. Але якщо раптом з якоїсь немислимої причини вони не для вас, то в Play Store Велика кількість програм, які прийдуть на допомогу. Якщо користуєтеся такими, то діліться назвами в коментарях. виберемо кращі.

  Якщо вам цікаві новини світу ІТ також сильно, як нам, підписуйтесь на наш Telegram-канал. Там все матеріали з’являються максимально оперативно. Або, може бути, вам зручніше “Вконтакте” або? Ми є також у

  Підпишіться на нашу розсилку новин

  Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати технічні поради, огляди, безкоштовні електронні книги і ексклюзивні пропозиції!

  перший спосіб

  Цей спосіб підійде для моделей без механічної кнопки «Додому» (в нижній частині по центру).

  Щоб зробити скріншот, одночасно натисніть і потримайте одну-дві секунди кнопки «Гучність вниз» і «Харчування».

  На Galaxy Note 10/10 одночасно натисніть ті ж кнопки, але тільки на короткий час.

  Використовуйте сторонні додатки

  Давайте поглянемо на пару кращих сторонніх додатків для створення знімків екрана.Іх основна функціональність така ж, як і у стандартного методу, але вони пропонують деякі цікаві додаткові функції, які недоступні спочатку.

  Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy S20

  (-Lint). Samsung внесла серйозні зміни, коли випустила Galaxy S8, прибравши фізичну кнопку «Додому». Те ж саме з Galaxy S9, Galaxy S10, а тепер і з Galaxy S20, що означає, що знімки екрану на новому телефоні Samsung відрізняються від старих моделей, таких як S7.

  Коли справа доходить до створення знімка екрана, у вас є кілька різних варіантів, з деякими доповненнями Samsung, які роблять його більш корисним, ніж звичайний пристрій Android.Хотя в S20 були внесені деякі поліпшення, принципи роботи в основному ті ж, що і на більш старих пристроях.

  Ось як зробити знімок екрана на новому Samsung Galaxy S20.

  Як зробити знімок екрана на Galaxy S20, S20. S20 Ultra і Z Flip?

  На Galaxy S20, S20. S20 Ultra і Z Flip є кілька способів робити знімки екрану. Один з них. це рух долонею. Активуйте його, перейшовши в «Налаштування» і включивши «змахування долонею для захоплення» в розширених функціях. Проведіть краєм руки по горизонталі справа наліво або зліва направо і від краю до краю. Переконайтеся, що ваша рука знаходиться в контакті з екраном. Або зробіть знімок екрана більш традиційним способом. одночасно натиснувши дві кнопки, кнопку живлення та клавішу зменшення гучності.

  Після того, як знімок екрана буде завершено, ви отримаєте попередній перегляд і кілька варіантів виконання додаткових дій в нижній частині екрана, таких як малювання на зображенні, обрізка зображення або відправка з меню. Інший варіант, представлений в меню. це захоплення прокрутки, функція, яка дозволяє робити скріншоти з прокруткою довгих статей або зображень. Щоб використовувати захоплення прокрутки, вам спочатку потрібно включити інтелектуальний захоплення в додаткових настройках. Потім ви можете просто натиснути «Захоплення прокрутки» з параметрів, які з’являються в нижній частині екрана після створення знімка екрана.Продолжайте натискати кнопку захоплення прокрутки, щоб продовжити захоплення довгого контенту. Galaxy Note9 і Galaxy Note8 пропонують інший спосіб доступу до захоплення прокрутки. Вийміть перо S Pen, щоб активувати Air Command, виберіть «Запис з екрана», потім «Скролл-захоплення». Захоплює довгий текст або зображення, прокручуючи їх, а потім додавайте анотації за допомогою S Pen.

  Для вибору певних фігур є Smart select. На Galaxy Note10, Note10. S10e, S10, S10. S9, S9. Note9, S8 і S8 включите цю функцію, вибравши «Налаштування» «Екран» «Екран Edge» «Панелі Edge».Тепер ви можете вибрати прямокутник або овал для скріншотів цих фігур. Анімація дозволяє вибрати частину відео для створення анімованого GIF. На Galaxy Note8 вийміть S Pen, щоб активувати Air Command, і натисніть «Розумний вибір» в меню. За допомогою S Pen виберіть будь-яку потрібну фігуру або виберіть розділ відео, щоб отримати анімовані GIF-файли.

  Як зробити скріншот екрану на смартфоні або планшеті Samsung Galaxy

  Скріншот Easy

  Перше додаток для створення знімків екрану. Screenshot Easy.Ето програма має відмінні функції для зручності використання. Наприклад, він дозволяє робити знімки за допомогою кнопки накладення екрану, кнопки на панелі повідомлень, струшуванням пристрою або за допомогою віджета.

  Є також кілька відмінних варіантів пост-с’емкі.Ви можете обрізати знімки екрану, перетворити їх в файл ZIP, відредагувати кольору і додати позначки часу і дати. Ви можете зберігати зображення у форматі PNG або JPG.

  Нарешті, Screenshot Easy має можливості запису екрану, включаючи підтримку прокрутки знімків екрана.

  Знімок екрану Galaxy S20 з використанням інтелектуального вибору

  Цей третій метод не є повним знімком екрана, але це дуже корисний спосіб захоплення інформації, яка відображається на дисплеї, за допомогою функції, званої інтелектуальним вибором.Еслі ви в минулому користувалися Note, деякі з них можуть здатися вам знайомими.

  Как сделать скриншот на Samsung Galaxy

  Smart select. це крайня панель, ви можете провести на неї з крайового екрану.

  • Зайдіть в налаштування дисплей край екрана бічні панелі. Через це меню ви можете включити, по-перше, сам край екрана, а також інтелектуальну панель вибору краю.
  • Перейдіть на сторінку, з якої ви хочете зробити знімок.
  • Проведіть пальцем по краю панелі, поки не дійдете до розумного вибору.
  • Виберіть форму або тип виділення, яке ви хочете зробити. прямокутник, коло, закріпити на екрані або, що найкраще, створити гифку.
  • Ви повернетеся на сторінку захоплення з рамкою для вибору. Змініть розмір або положення рамки і натисніть “Готово”. Якщо ви створюєте гифку, натисніть «Запис», а коли закінчите, зупиніться.
  • Потім вам буде показано, що ви зняли, з можливістю малювати, ділитися, зберігати і, в разі тексту, витягувати цей текст, щоб ви могли вставити його в інше місце.
  • Якщо закріпити виділення, захоплене виділення буде зависати над усім, поки ви його не закриєте. Це дійсно корисно для інформації, до якої ви хочете звернутися, наприклад, адреси або посилального номера.
  BETATECH.COM.UA 2022