Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити темний WhatsApp на Android

Як включити темний інтерфейс в WhatsApp на Android, iPhone і PC

У найпопулярнішому мессенджере світу WhatsApp з’явився темний варіант графічного інтерфейсу. В першу чергу це актуально для власників смартфонів iPhone і апаратів на Android.

Темний варіант WhatsApp є новий дизайн, де традиційна світла колірна гамма з зеленого і світло-сірого кольорів замінена на більш темні відтінки.

В першу чергу це знижує навантаження на очі, якщо дивишся на екран в темряві.

Новий графічний варіант не замінює звичний зовнішній вигляд, а є додатковим варіантом для бажаючих.

Є кілька причин випробувати новий колірний варіант. По-перше, якщо ви часто користуєтеся додатком, то можете побачити, що при роботі з ним в темряві навантаження на очі стане нижче. Щоб довести це, WhatsApp випускає відео з зображенням людей, які дивляться на яскраві екрани в темряві.

Темний екран витрачає менше енергії, особливо якщо застосовуються панелі AMOLED. Крім того, темний інтерфейс просто виглядає красивим і приносить в додаток свіжий зовнішній вигляд. Вибір ніколи не завадить.

Як включити темний інтерфейс WhatsApp на Android

Темний варіант інтерфейсу WhatsApp зараз поширюється в версії додатка на Android. Активувати його дуже просто.

 • Відкрийте меню Програми
 • Натисніть «Налаштування»
 • Натисніть «Чати»
 • Натисніть «Теми»
 • Виберіть «Темна»

Якщо ви ще не отримали оновлення, то можете спробувати встановити темний інтерфейс, якщо ви є учасником програми бета-тестування WhatsApp. У момент написання статті в програму не приймають нових учасників, але в майбутньому це може змінитися. Особливо якщо люди почнуть покидати програму, оскільки темний інтерфейс тепер доступний усім бажаючим.

Виконуйте вказівки вище для активації темного інтерфейсу

Як включити темний режим WhatsApp на PC

Темний варіант є і в додатку для комп’ютерів. Про це стало відомо після аналізу CSS на сайті WhatsApp.

I’ve been developing the Dark mode for @WhatsApp desktop for sometime now and i just saw these updates on v0.4.930 which has their signature dark color. They might release the dark mode soon. Here’s how it looks at the moment. Pinging @WABetaInfo piccom / JFc40rvZgY

Схоже, тут темний інтерфейс ще не допрацьований. Зокрема, смайли на світлому тлі замість прозорого. В цілому ж кольору збігаються з версіями в додатках на Android і iOS.

Варіант на PC поки недоступний для тестування і темний режим тут вийде із запізненням в порівнянні з Android і iOS. Стиль можна відтворити за допомогою плагіна Stylus для браузера Firefox і Chrome. Тут можна застосовувати каскадні таблиці стилів для різних сайтів.

Можна запозичити вже готовий стиль для веб-версії додатка WhatsApp, він доступний безкоштовно. Зовнішній вигляд не ідентичний офіційному, але ефект схожий.

Як включити темний інтерфейс в WhatsApp на iPhone

Після установки останньої версії WhatsApp на iPhone також можна активувати темний інтерфейс:

 • Відкрийте меню Програми
 • Натисніть «Налаштування»
 • Натисніть «Чати»
 • Натисніть «Теми»
 • Виберіть «Темна»

Якщо ви поки не бачите такого варіанту, можна перейти на бета-версію додатка в системі iOS.

 • Перевірте можливість вступити в програму бета-тестування
 • Встановіть на пристрій TestFlight
 • Натисніть на посилання в листі-запрошенні від WhatsApp
 • Оновлення та запустіть WhatsApp

Слідкуйте за вказівками вище для запуску темного інтерфейсу

Чого ще очікувати в майбутньому?

Невідомо, коли почнеться глобальне поширення темного інтерфейсу WhatsApp. Можливо, це трапиться в великому оновленні, де будуть самознищується повідомлення.

READ  Як зробити скріншот на ноутбуці Asus

WhatsApp Темная Тема как активировать Официально (не Beta, без Рута)

Судячи з витоків інформації, можна буде в налаштуваннях ставити, через якийсь проміжок часу повідомлення будуть видалятися, від 5 хвилин до години. Конкуруючі програми на кшталт Messenger, Telegram і Signal, вже мають таку можливість.

У бета-версіях є нова опція, яка дозволяє приховувати оновлення від заглушених контактів. Якщо ви зараз заглушуєте контакт, їх поновлення відображаються в сірій кольоровій гамі, але все ж їх можна побачити. Після появи наступної версії WhatsApp ви зможете повністю приховати ці оновлення статусів контактів.

На що не варто розраховувати найближчим часом, так це на наплив реклами. Батьківська компанія недавно повідомила, що розпустила команду, яка працювала над способами поширювати рекламу в групових чатах.

Компанія як і раніше має намір вставляти рекламу в статус. Це функціональність, якої мало хто користується. На щастя, набридливої ​​реклами в повідомленнях не очікується.

Як виглядає темний варіант WhatsApp

Темний варіант додатка WhatsApp швидше сірий, з зеленими акцентами і жовтими повідомленнями статусу.

До появи бета-версії здавалося, що буде два різних темних режиму, один з оптимізацією під екрани AMOLED. Код в різних файлах APK наводив на думку, що буде навіть три варіанти інтерфейсу, в тому числі з чорним фоном. Це дозволяло б економити енергію при роботі з екранами AMOLED.

Однак, це виявилося не так. Розробники WhatsApp вирішили присвятити час удосконалення одного зовнішнього вигляду, поліпшуючи читабельність і роблячи різні елементи інтерфейсу більш чіткими.

«При виборі квітів ми хотіли знизити навантаження на очі і використовувати системні кольори на iPhone і Android відповідно», пишуть розробники в блозі. «Ми хотіли дати користувачам можливість сфокусувати увагу на кожному екрані. Для цього використовуються кольори та інші елементи дизайну, щоб найважливіша інформація виділялася ».

Інші способи збільшити автономність WhatsApp

Одна з головних причин використовувати темний інтерфейс в WhatsApp полягає в підвищенні автономності пристрою. Є й інші способи знизити витрату енергії.

Якщо вам не подобається вибір кольорів в WhatsApp, можна встановити власні. Треба відкрити налаштування програми, Чати Шпалери і в розділі Solid Color вибрати щось більш темне, ніж сірий колір.

Як включити темну тему в WhatsApp на Android і iOS

Сервіс WhatsApp користується неймовірно великою популярністю по всьому світу, а обумовлена ​​така тим, що він є найпершим з усіх, що з’явилися на ринку. Сталося це ще більш ніж 10 років тому, а за такий період часу його функціональні можливості були багаторазово розширені, завдяки чому в даний час за допомогою даного ПЗ можна не тільки обмінюватися текстовими повідомленнями, але ще і виконувати масу інших дій, в тому числі здійснювати відеодзвінки. спілкуватися в групових чатах і здійснювати безліч інших дій, роблячи все це без будь-яких складнощів. Дійшла справа до того, що з’явилася темна тема оформлення під назвою Dark Theme, ставши доступною простим користувачам для використання на постійній основі.

З якихось причин багато років творці самого поширеного сервісу для спілкування з аудиторією в більш ніж 1,6 млрд чоловік змушували всіх користувачів відчувати певні незручності, яких немає при використанні тих же самих Viber і Telegram, не кажучи вже про багатьох інших сервісах для спілкування. де темна тема оформлення доступна вже багато років. На щастя, ситуація в корені змінилася. З релізом Android 10 і iOS 13, де з’явилася заповітна Dark Theme на системному рівні, розробники WhatsApp зважилися на те, щоб додати її в своє фірмове програмне забезпечення. Знадобилося для цього перемалювати буквально весь інтерфейс заново, і ця робота досі не завершена.

Як стало відомо від ресурсу WABetainfo, користувачі вже можуть в налаштуваннях даного мессенджера включити темну тему оформлення Dark Mode, при використанні якої світла тема змінюється на темну. Така можливість з’явилася у версії сервісу 2.19.82, яка доступна для гаджетів на базі Android і iOS. При включенні темного інтерфейсу все тони стають темними, що цілком очевидно, проте в повній мірі розробники ще не забезпечили підтримку такого, тому деякі елементи як і раніше залишаються світлими. На щастя, це лише тимчасові неполадки, які будуть вирішені до релізу фінальної стабільної версії месенджера з такою можливістю, а вийде вона гарантовано до кінця 2019 року.

READ  Як перенести дані на новий Xiaomi

Раніше месенджер WhatsApp отримав функцію, про яку мріяли мільйони людей.

Приєднуйтесь до нас в G o o g l e News ВКонтакте, YouTube і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Як зробити темний WhatsApp на Android?

Операційна система Android теж йде в ногу з часом, адже її користувачі теж давненько радіють чорному режиму.

Підтримка WhatsApp з’явилася трішки пізніше, ніж для iOS. Але на даний момент все вже є.

 • заходимо в Налаштування та шукаємо пункт Екран;
 • потім відкриваємо Темний режим і активуємо його.

Як доктор прописав, все працює за замовчуванням і якщо ви активно користуєтеся темної темою, то проблем не виникне.

Для тих, хто не користується чорної темою і хочеться її зробити лише для Ватсапп, то просто робимо такі дії: Інші опції Налаштування Чати Тема.

Як включити темну тему в WhatsApp на iOS і Android?

Як ви знаєте, темна тема вже підтримується більшістю сучасних додатків.

Навіть месенджер WhatsApp це зробив буквально днями, тепер чорний режим з’явився і тут.

Сьогодні ми поговоримо про всі деталі цієї події і що вам потрібно знати на даний момент.

Як зробити WhatsApp чорним на iPhone?

iOS 13 отримала таку фічу вже досить давно, залишалося почекати, поки програми реалізують те ж саме для повної картинки.

Як і з іншими додатками, вам не потрібно копатися в настройках, щоб активувати темний режим.

Від вас вимагається зробити такі дії:

 • йдемо в Настройки і шукаємо Екран і яскравість;
 • робимо активним пункт Темне.

Тобто, як тільки включається чорне оформлення на всьому пристрої, в Вотсапе він теж активується автоматично.

Більше інформації про інші способи читаємо тут. Як включити / вимкнути темну тему на iOS 13?

Не включається темна тема в WhatsApp. Що робити?

Ось ви ніби все зробили по інструкції, але чорний режим чомусь не працює. Бувають і такі випадки, переживати завчасно не варто.

Як показує практика, навіть оновлення до останньої версії не завжди допомагає. Але якщо ви її не встановлювали, то спершу пробуємо цей варіант.

У мене ж виникла ситуація, коли все оновив і її просто немає в додатку. Хоча в описі опція є.

Якщо у вас також, то просто слідуємо інструкції:

 • ще раз перевіряємо, чи встановлена ​​остання версія;
 • якщо нічого немає, то запускаємо WhatsApp і створюємо резервну копію (на iOS, на Android);
 • тепер повністю видаляємо додаток з вашого девайса;
 • встановлюємо назад і перевіряємо, чи з’явилася нова функція.

Бувають різні проблеми, але частіше за все саме останнє оновлення просто не встигає дійти до користувачів, адже їх так багато.

Як зробити темну тему в Whatsapp є і легально

Для iPhone трохи по-іншому: Налаштування телефону Екран і яскравість Темне оформлення;

Важливо! Темний режим доступний для IOS13 (версія 2.20.30)

Давайте з’ясуємо, що ж привабливого в темній темі WhatsApp. Переваги у dark інтерфейсу такі:

 • Він приємніше і корисніше для очей. Вчені довели, що темні тони не так дратують рецептори, як світлі.
 • Він буде економити енерговитрати пристрою, заряджати телефон тобі доведеться рідше.
 • Чорний екран в Whatsapp буде виглядати більш стильно, так вважають користувачі.

Тому і пишуть шанувальники месенджера запити в Google і Яндекс «Whatsapp темна тема як включити». А у відповідь поки отримують лише обіцянки.

Хоча на цей попит з’явилися пропозиції. Деякі сайти пропонують WhatsApp з темної темою скачати. Не варто їм вірити. Невідомо, що ти отримаєш, натиснувши на кнопку «завантажити». У кращому випадку звичайна програма Whatsapp, але з рекламою, в гіршому. доважок з вірусів.

Чим хороша темна тема WhatsApp: останні новини

03.03.2020 версія 2.20.64. розробники офіційно анонсували Темну Версію Whatsapp. Нижче ми розповімо як його ввімкнути)

READ  Як підключити мікрофон до комп'ютера Windows 10

Передісторія: Темна тема Whatsapp не дає спокою користувачам. Розробники вже рік (з вересня 2018 роки) трудяться над новим оформленням месенджера. А віз і нині там.

зробити, темний, whatsapp, android

Технарі спочатку показали, як виглядатиме темна тема WhatsApp на пристроях iOS. Вийшло ефектно: глибокий сіро-чорний фон, білий і сірий текст. Власники телефонів з зеленим роботом обзавідовалісь яблучним фанатам. Коли ж з’явиться темна тема Whatsapp Android?

І ось в кінці березня 2019 прилетіла радісна новина: темна тема для WhatsApp на Android ще трохи і стане доступна всім спраглим. Вже повним ходом йде тестування. Тестовий період нібито завершується.

Однак пройшло майже все літо, але офіційної інформації, як встановити темну тему в WhatsApp нам так і не повідомили. Залишається лише чекати.

Темна тема Whatsapp: переходь на «Чорну сторону»

Фанати dark мріють про темну темі Whatsapp. Їм потрібен чорний фон, а не світлий. Користувачі месенджера хочуть знати, а чи є в WhatsApp чорна тема на Android або iPhone, як поставити її і де скачати безкоштовно. Читайте далі і дізнаєтеся.

зробити, темний, whatsapp, android

Інші варіанти, якщо немає поновлення

Як ти зрозумів, сьогодні неможливо змінити на чорну тему в WhatsApp. Програма з цим інтерфейсом офіційно ще не поширюється. А підробки можуть загрожувати безпеці вашого пристрою і аккаунта в месенджері.

Думаєш, як включити темну тему WhatsApp? Використовуй компромісний варіант. Заміни шпалери в чатах на чорні. Нічого складного: кілька простих дій. і фон під листуванням стане темніше ночі.

Розглянемо, як це працює в Android. Використовуємо спочатку варіант з настройками:

 • Зайдемо в Whatsapp.
 • Торкнемося трикрапки зверху і справа, щоб відкрити меню.
 • Виберемо опцію «Налаштування».
 • Перейдемо у вкладку «Чати».
 • Натискаємо на рядок «Шпалери».
 • Вибираємо «Суцільний колір», потім відзначаємо чорний фон і зберігаємо вибір. Для цього треба натиснути на слово «Встановити» з низу екрану.

Тепер розглянемо, як замінити тему в Вотсапе через розділ «Чати»:

 • відкриваємо месенджер.
 • Переходимо в будь-якої чат.
 • Натискаємо, щоб викликати меню на три точки, вони розташовані вгорі в правому куті екрану.
 • Переходимо у вкладку «Шпалери». Потім повторюємо 6 або 7 кроки з попередньої інструкції. І насолоджуємося потемнілим екраном.

Якщо ти встановив шпалери в одному чаті, в інших вони поміняються автоматично.

Власники iPhone можуть використовувати ці ж інструкції. Якихось суттєвих відмінностей в операції по зміні фону немає. Єдина особливість. перехід до налаштувань ховається за значком шестерінки, і він зазвичай знаходиться в нижній частині екрана.

Тепер твій Whatsapp частково потемнів. Можливо, комусь цей спосіб сподобається. Але подібний компроміс підходить далеко не всім користувачам. Його критикують за відсутність єдиного стилю в оформленні. Вийде, що інтерфейс мессенджера витриманий в біло-зелених світлих тонах, і лише в чатах різке потемніння. Ти можеш пом’якшити цей контраст, обравши не радикальний чорний колір, а темно-сірий або фіолетовий. Або застосовуй інші способи, про них читай далі.

Якщо дуже хочеться змінити оформлення, можна використовувати такі, цілком легальні варіанти:

 • Не знаєш, як зробити темну тему в WhatsApp, заміни свій iPhone або Android на Windows Phone. Ти здивуєшся, але в ньому спочатку застосували для оформлення чорний, темно-сірий і темно-зелений кольори. Так що інтерфейс месенджера в Windows Phone дуже-дуже dark.
 • Ти вже знаєш, що зараз йде передпускових тестування dark версії Whatsapp. Спробуй прийняти в ньому участь, запропонуй розробникам свої послуги. Для цього напиши листа на офіційному сайті компанії. Можливо, саме тебе запросять в команду випробувачів.

Как установить темную тему в WhatsApp. Как сделать черную тему Вотс ап без рут и сторонних программ.

І нарешті, якщо ти шукаєш способи, як поміняти на темну тему в WhatsApp, частіше заходь в Play Маркет або App Store, щоб не пропустити оновлення з нічним інтерфейсом. Хоча таку очікувану новину команда месенджера напевно поспішить широко оприлюднити. Про те, як видалити пропущений дзвінок ми розповімо в іншому огляді.

BETATECH.COM.UA 2021