Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як зробити вітальну листівку на комп’ютері

Table of Contents

Листівка в програмі Microsoft Office Publisher

Зробити красиву листівку другу, знайомому або члену сім’ї можна в програмі для створення листівок, плакатів та буклетів Microsoft Office Publisher. Можна зробити листівку з чистого аркуша, але найпростіше використовувати готовий, вбудований в програму шаблон.

Запустіть програму, в виниклому вікні виберіть «Вбудовані», потім. «Листівки».

зробити, лист, комп, ютері

Вибираємо «Вбудовані», прокрутивши сторінку нижче знаходимо і клацаємо по вкладці «Листівки»

У програмі можна знайти кілька тематичних категорій. Виберіть шаблон, який найбільше вам сподобався.

Вибираємо шаблон, який найбільше сподобався

На замітку! Якщо жоден з них вам не підходить, можна знайти більше дизайнів листівок на веб-ресурсі програми.

Натисніть на вкладку «Створити». Ви побачите робочу область з обраним вами шаблоном. Замініть текст на свій, попередньо клацнувши по ньому.

Щоб додати новий текст, натисніть на «Вставка», потім на кнопку «Додавання напису». Придумайте оригінальне привітання і помістіть його на слайд.

Для додавання тексту в листівку натискаємо на вкладку «Вставка», потім на кнопку «Додавання напису»

Натиснувши правою кнопкою миші на виділений текст, форматіруем його за допомогою панелі інструментів

Правою кнопкою мишки клацніть на малюнок і виберіть «Змінити малюнок», щоб вибрати джерело нового зображення.

Правою кнопкою мишки клацаємо на малюнок і вибираємо «Змінити малюнок», щоб вибрати джерело нового зображення

Щоб додати новий або свій малюнок, натисніть на вкладку «Вставка», виберіть групу «Ілюстрації» і натисніть «Малюнок».

Що б додати свій малюнок натискаємо на вкладку «Вставка», далі «Малюнки»

Вибираємо підготовлений малюнок, натискаємо «Вставити»

Щоб зберегти листівку, натисніть на меню «Файл», потім виберіть команду «Зберегти як».

Натискаємо «Зберегти як», вибираємо «Комп’ютер», далі «Робочий стіл»

Вибираємо «Робочий стіл», в поле «Тип файлу», вибираємо «Картинка в форматі JPEG», натискаємо «Зберегти»

Як зробити листівку на комп’ютері

Електронна листівка. чудовий спосіб привітати людину з будь-яким святом, особливо, якщо ви перебуваєте далеко один від одного. Існує кілька способів створити вітальну листівку. Зробити це можна за допомогою спеціальних сервісів або самостійно, використовуючи програмне забезпечення вашого комп’ютера.

Як відправити листівку, зроблену на компютері?

Отже, листівка готова, пора порадувати одержувача приємним віртуальним сюрпризом. Ви можете відправляти електронні листівки різними способами. Серед них:

Вітальна листівка онлайн-сервіси

Якщо ви не хочете використовувати програми комп‘ютера, ви можете скористатися сервісами, де можна зробити вітальну листівку онлайн на Новий рік, День народження, весілля та інше торжество. Ось список безкоштовних ресурсів:

  Онлайн-откритка.рф. Зручний сервіс для створення і відправки листівок. Тут можна вибрати форму і колір фону, завантажити свою картинку або додати готове зображення з великої бази.

Інтерфейс онлайн-сервісу Онлайн-откритка.рф

Pro100tak.com. Велика галерея готових зображень. Кожну листівку можна відкрити в конструкторі і змінити відповідно до своєї фантазією. додати текст, зображення.

Crello.com. Створення оригінальних листівок миттєво. Безліч безкоштовних шаблонів, зручний конструктор листівок, можливість створити анімовані зображення.

Loonapix.com. Створіть ідеальну електронну листівку для будь-якого випадку на цьому сайті. Тут можна помістити фотографію в рамочку, створити прикольний фотоефект або вставити особа в один і шаблонів.

Invitizer.ru. Зручний сервіс оригінальних листівок і запрошень на різні урочистості. Безліч готових цікавих шаблонів, які можна підписати і відразу відправити одержувачу.

Замітка! Деякі сервіси можуть мати додаткові платні послуги, які зроблять вашу електронну листівку більш оригінальною. Якщо ви не хочете платити за зображення, просто використовуйте безкоштовні зображення.

Як зробити вітальну листівку в Word?

Створення вітальної листівки в MS Word

Створення вітальної листівки в MS Word. справа нескладна. Хоч програма найчастіше використовується для створення текстових файлів, тут можна зробити красиву листівку на будь-яке свято. Створіть електронну листівку за шість простих кроків:

Відкрийте програму і перейдіть в меню «Файл».

Виберіть вкладку «Створити», напишіть в відкрилася рядку пошуку слово «Листівка».

Відкриваємо вкладку «Створити», в поле пошуку вводимо слово «листівка»

Виберіть готовий якісний шаблон для електронної листівки. У правому бічному списку можна вибрати відповідну категорію.

У розділі «Категорія» вибираємо відповідну, натискаємо на обраний шаблон

Клацніть по обраним шаблоном і натисніть «Створити». Зачекайте, коли шаблон відкриється в новому файлі.

Заповніть вільні поля. Напишіть привітання, підпис і іншу необхідну інформацію.

Клікнувши мишкою на шаблон, вписуємо текст

Переконайтеся, що текст поміщається в пространстві. При необхідності поміняйте орієнтацію листа з книжкової на альбомну.

У розділі «Розмітка сторінки», клацаємо по кнопці «Орієнтація», вибираємо відповідну

Зберігаємо листівку ( «Файл». «Зберегти як»), а потім відправляємо одержувачеві або роздруковуємо її.

READ  Як зробити слайд презентацію на комп'ютері

Натискаємо «Зберегти як», вибираємо «Робочий стіл» або інше місце

Для друку листівки натискаємо «Файл», потім «Друк»

Відправка по електронній пошті

Знаходимо і натискаємо на вкладку «Написати листа»

Придумайте тему, повідомлення і прикріпіть зображення до листа за допомогою кнопки «Прикріпити файл».

Заповнюємо поля «Кому», «Тема», натискаємо кнопку «Прикріпити файл»

Виберіть свою створену листівку, натисніть «Відкрити».

Вибираємо свою листівку, натискаємо «Відкрити»

Чи можемо написати повідомлення одержувачу, після натискаємо «Надіслати»

Як зробити листівку: підготовка до роботи

Щоб створити красиву віртуальну листівку самостійно, необхідно враховувати наступні моменти:

 • користуйтеся складними графічними редакторами, тільки якщо є мінімальні знання цих програм;
 • використовуйте готові шаблони, які пропонують програми. це простіше і швидше, тим більше, шаблон можна підкоригувати за своїм смаком;
 • виготовляйте нейтральні за змістом листівки. віртуальне привітання має сподобатися не тільки творцеві, але і одержувачу;
 • в першу чергу важлива практичність електронної листівки, не додавайте занадто багато картинок і тексту, намагайтеся витримувати певну колірну гамму.

Замітка! Під час створення листівки не поспішайте, уважно дотримуйтесь покрокової інструкції і не забудьте зберегти вашу творчість на комп’ютері або флешці.

Як зробити вітальні листівки в Word

Microsoft Word. популярна програма для обробки тексту. Можливо, ви використовували його для створення звіту або шкільної газети. Можливо, ви друкуєте всі свої листи в Word. Однак ви можете бути приємно здивовані, дізнавшись, що ви можете зробити набагато більше.

Використовуючи безкоштовні попередньо відформатовані шаблони Word, ви можете створювати і роздруковувати безліч унікальних предметів.

Тим не менш, ви також можете створювати по-справжньому індивідуальні елементи, такі як вітальні листівки, просто використовуючи деякі з безлічі функцій і інструментів Word.

Відкрийте порожній документ Word. Якщо ви використовуєте Word 2007, перейдіть на вкладку «Макет сторінки» і виберіть «Параметри сторінки». Якщо ви використовуєте Word 2003 або більш ранню версію, перейдіть в меню «Файл» і виберіть «Параметри сторінки». Ви також можете відкрити діалогове вікно «Параметри сторінки», двічі клацнувши темну область горизонтальної лінійки над документом Word.

Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Поля». Змініть орієнтацію на «Пейзаж» і виберіть «2 сторінки на лист» в розділі «Сторінки». Виберіть «Весь документ» в розділі «Застосувати до» і натисніть «ОК».

Натисніть і утримуйте «Ctrl», а потім натисніть «Enter». Це приведе вас до другої сторінки документа Word. Зробіть це, тому що при друку перша сторінка документа Word буде знаходитися всередині лівого боку вітальної листівки, яка зазвичай порожня.

Надрукуйте своє вітання на другій сторінці документа Word, яка буде надрукована з правого боку картки. Натисніть кнопку вирівнювання «Центр» на панелі інструментів форматування в Word 2000. 2003 або в розділі «Абзац» вкладки «Головна» в Word 2007, щоб відцентрувати текст. Виберіть шрифт, який є декоративним в розмірі, який легко читається.

Перейти на наступну сторінку документа Word. Це буде задня частина вітальної листівки при друку. Ви можете додати текст або графіку або залишити це поле порожнім, натиснувши «Ctrl Enter». Остання сторінка буде обкладинкою вітальної листівки при друку.

Вставте зображення сюди, перейшовши на вкладку «Вставити» стрічки в Word 2007 і вибравши «ClipArt», або перейшовши в меню «Вставка» в Word 2003 або більш ранньої версії, вказуючи на «Зображення» і вибравши «ClipArt». Знайдіть сподобався малюнок і вставте його.

Ви також можете додати текст, якщо хочете.

Роздрукуйте документ Word. Перейдіть в меню «Файл» в Word 2003 або більш ранньої версії або в «кнопку Office» в Word 2007 і натисніть «Друк». У розділі «Діапазон сторінок» в діалоговому вікні «Друк» виберіть «Сторінки» і введіть «1-2». Натисніть «ОК».

Після друку перших двох сторінок переверніть папір і помістіть її назад в принтер. Поверніться до «Друк» і виберіть «Сторінки», потім введіть «3-4».

Тільки переверніть папір; Не намагайтеся повернути його, інакше зовнішня сторона буде друкуватися в протилежному напрямку від внутрішньої частини.

Як зробити вітальну листівку в Word?

Створення вітальної листівки в MS Word. справа нескладна. Хоч програма найчастіше використовується для створення текстових файлів, тут можна зробити красиву листівку на будь-яке свято. Створіть електронну листівку за шість простих кроків:

Відкрийте програму і перейдіть в меню «Файл».

Виберіть вкладку «Створити», напишіть в відкрилася рядку пошуку слово «Листівка».

Відкриваємо вкладку «Створити», в поле пошуку вводимо слово «листівка»

Виберіть готовий якісний шаблон для електронної листівки. У правому бічному списку можна вибрати відповідну категорію.

У розділі «Категорія» вибираємо відповідну, натискаємо на обраний шаблон

Клацніть по обраним шаблоном і натисніть «Створити». Зачекайте, коли шаблон відкриється в новому файлі.

§ 22. Вправа 1. Вітальна листівка | 8 клас | Морзе

Клацаємо по шаблону, натискаємо «Створити»

Заповніть вільні поля. Напишіть привітання, підпис і іншу необхідну інформацію.

Переконайтеся, що текст поміщається в пространстві. При необхідності поміняйте орієнтацію листа з книжкової на альбомну.

Зберігаємо листівку ( «Файл». «Зберегти як»), а потім відправляємо одержувачеві або роздруковуємо її.

Натискаємо «Зберегти як», вибираємо «Робочий стіл» або інше місце Натискаємо «Зберегти» Для друку листівки натискаємо «Файл», потім «Друк»

Як зробити вітальну листівку в Word?

Електронна листівка. чудовий спосіб привітати людину з будь-яким святом, особливо, якщо ви перебуваєте далеко один від одного. Існує кілька способів створити вітальну листівку. Зробити це можна за допомогою спеціальних сервісів або самостійно, використовуючи програмне забезпечення вашого комп’ютера.

READ  Як підключити принтер pantum до PC

Як зробити вітальну листівку в ворде

Якщо листівка тільки з одного боку, тоді вистачить одного осередку. Я ж покажу, як робиться відкривається вітальна листівка. верстка вітальної листівки в MS Word.

Тепер можна трішки поворожити над нашою листівкою, щоб надати їй ще більш оригінальний вигляд.

Для цього додамо на слайд кілька додаткових елементів: Діда Мороза, текст його привітання і заголовок нашої листівки. Ну, а щоб зрозуміло було, що привітання від Діда Мороза, зробимо виноску для тексту.

Програма Word, це не тільки сучасна багатофункціональна друкарська машинка. Якщо підключити фантазію

Як зробити Листiвку з квiточками до 8 березня своїми руками.DIY. Радимо його подивитися.

У нашому житті не так вже й часто трапляються свята, тому хорошим доповненням до основного подарунка буде листівка, зроблена самостійно. Вся інструкція буде поділена на етапи, виконуючи які на завершення ви зможете досягти бажаного результату. У цьому відео я показую, як можна легко і швидко зробити листівки для соціальних мереж на будь-яке свято

Друзі, якщо вам була корисна ця стаття, поділіться її в соціальних мережах, кнопочки нижче. А також розкажіть в х вийшло у вас зробити листівку?

Вітаємо, ви самостійно зробили листівку в Ворді. Тепер залишилося тільки подарувати її винуватцеві торжества. Використовуючи вбудовані в програму шаблони, ви можете створити багато інших цікавих речей, наприклад, календар. Робимо вітальну листівку в програмі Microsoft Word Мій блог:

Тепер вам не важко буде порадувати родичів і друзів красивими листівками власного виробництва. Школа комп‘ютерної грамотності. Урок9 Робимо листівку в програмі Word.

Перед вами знаходиться повноцінна листівка, але в ній чогось не вистачає. У шаблонах часто вже є якісь побажання, але ні не імені людини, якій адресується листівка, немає індивідуального привітання. А що найголовніше. не написано, від кого ця листівка. МК по створенню дрібної поліграфії для тих, хто перший раз в житті відкрив Adobe Illustrator. Як підготувати все до

Та й результат можна буде подивитися, тільки відкривши листівку в програмі Microsoft Word. А якщо у вашого адресата немає цієї програми, то він не зможе побачити листівку, або ж вона відкриється в спотвореному вигляді в іншому текстовому процесорі. Скачайте Безкоштовний Курс Тетяни Жердєвої Прямо Зараз:

Відмінність в тому, що в більш нових версіях текстового редактора, праворуч є категорії, що спрощує пошук листівки на певну тему.

Листівка з допомогою програми PowerPoint

PowerPoint. програма зі створення презентацій, яку можна знайти на кожному комп’ютері з операційною системою Windows. Для початку відкрийте через меню «Пуск» програму. Майстер-клас зі створення листівки на компютері за допомогою програми PowerPoint:

Для початку необхідно вибрати фон слайда. Натисніть на вкладку «Головна», потім виберіть «Макет», після. «Порожній слайд».

Клацаємо на вкладку «Головна», потім на пункт «Макет», вибираємо «Порожній слайд»

Щоб зробити гарний фон у листівки, натисніть на вкладку «Дизайн» і виберіть кнопку «Формат фону» в категорії «Стилі тла».

У вкладці «Дизайн», натискаємо на кнопку «Формат тла»

Виберіть малюнок або текстуру, також можна додати власне зображення з комп’ютера. Картинка розтягнеться до розмірів слайда.

Після вибору потрібного дизайну, налаштовуємо потрібні параметри

Натисніть на вкладку «Вставка», потім. «Малюнок». Виберіть вподобане зображення, додайте його в слайд, при необхідності перемістіть картинку в потрібний кут листівки.

Натискаємо вкладку «Вставка», клацаємо за пунктом «Малюнки» Вибираємо малюнок, натискаємо «Вставити»

Наступний крок. щоб додати текст. Скористатися потрібно тією ж командою «Вставка», потім натисніть на «WordArt». Виберіть зразок шрифту і напишіть власне привітання.

Відкриваємо вкладку «Вставка», натискаємо значок «WordArt», вибираємо формат шрифту Для збереження натискаємо вкладку «Файл»

Збережіть листівку через команду «Файл». «Зберегти як». Обов’язково змініть тип файлу на «Малюнок у форматі JPEG», інакше листівка відкриється у одержувача в програмі PowerPoint.

Натискаємо «Зберегти як», вибираємо «Комп‘ютер», вибираємо «Робочий стіл» або інше місце зберігання В поле «Тип файлу» міняємо тип файлу на «Малюнок у форматі JPEG», натискаємо «Зберегти»

5 ЧУДОВИХ ІДЕЙ ЗРОБИТИ ВІТАЛЬНУ ЛИСТІВКУ ЛЕГКО І ПРОСТО.

Виберіть кнопку «Тільки цей». Готово! Можна відправляти листівку одержувачу.

Натискаємо на кнопку «Тільки цей” Переглядаємо на робочому столі, створену листівку і можемо відправляти адресату

Замітка! Не поспішайте видаляти презентацію. Її можна використовувати в подальшому як шаблон для інших листівок.

Відправка по електронній пошті

 • Зайдіть на свою електронну скриньку. Заходимо на свою електронну скриньку
 • Знайдіть вкладку «Написати листа». Знаходимо і натискаємо на вкладку «Написати листа»
 • Придумайте тему, повідомлення і прикріпіть зображення до листа за допомогою кнопки «Прикріпити файл». Заповнюємо поля «Кому», «Тема», натискаємо кнопку «Прикріпити файл»
 • Виберіть свою створену листівку, натисніть «Відкрити». Вибираємо свою листівку, натискаємо «Відкрити»
 • Введіть повідомлення, натисніть «Відправити». Чи можемо написати повідомлення одержувачу, після натискаємо «Надіслати»

Як зробити листівку: підготовка до роботи

Щоб створити красиву віртуальну листівку самостійно, необхідно враховувати наступні моменти:

 • користуйтеся складними графічними редакторами, тільки якщо є мінімальні знання цих програм;
 • використовуйте готові шаблони, які пропонують програми. це простіше і швидше, тим більше, шаблон можна підкоригувати за своїм смаком;
 • виготовляйте нейтральні за змістом листівки. віртуальне привітання має сподобатися не тільки творцеві, але і одержувачу;
 • в першу чергу важлива практичність електронної листівки, не додавайте занадто багато картинок і тексту, намагайтеся витримувати певну колірну гамму.
READ  Як зайти в BIOS sony vaio

Замітка! Під час створення листівки не поспішайте, уважно дотримуйтесь покрокової інструкції і не забудьте зберегти вашу творчість на комп’ютері або флешці.

Вітальна листівка онлайн-сервіси

Якщо ви не хочете використовувати програми комп‘ютера, ви можете скористатися сервісами, де можна зробити вітальну листівку онлайн на Новий рік, День народження, весілля та інше торжество. Ось список безкоштовних ресурсів:

 • Онлайн-откритка.рф. Зручний сервіс для створення і відправки листівок. Тут можна вибрати форму і колір фону, завантажити свою картинку або додати готове зображення з великої бази. Інтерфейс онлайн-сервісу Онлайн-откритка.рф
 • Pro100tak.com. Велика галерея готових зображень. Кожну листівку можна відкрити в конструкторі і змінити відповідно до своєї фантазією. додати текст, зображення. Інтерфейс онлайн-сервісу Pro100tak.com
 • Crello.com. Створення оригінальних листівок миттєво. Безліч безкоштовних шаблонів, зручний конструктор листівок, можливість створити анімовані зображення. Інтерфейс онлайн-сервісу Crello.com
 • Loonapix.com. Створіть ідеальну електронну листівку для будь-якого випадку на цьому сайті. Тут можна помістити фотографію в рамочку, створити прикольний фотоефект або вставити особа в один і шаблонів. Інтерфейс онлайн-сервісу Loonapix.com
 • Invitizer.ru. Зручний сервіс оригінальних листівок і запрошень на різні урочистості. Безліч готових цікавих шаблонів, які можна підписати і відразу відправити одержувачу. Інтерфейс онлайн-сервісу Invitizer.ru

Замітка! Деякі сервіси можуть мати додаткові платні послуги, які зроблять вашу електронну листівку більш оригінальною. Якщо ви не хочете платити за зображення, просто використовуйте безкоштовні зображення.

Як зробити електронну листівку на компютері

Створення листівок в електронному вигляді є не складним процесом і здійснюється наступним чином:

 • в пошуковій системі Інтернету вводиться запит сайту, що створює і відправляє електронні листівки (наприклад: postcard.ru або);
 • за допомогою спеціальних серверів створюється листівка на свій смак, яку можна прикрасити різними візерунками, а так само підібрати найбільш привабливий шаблон, вибрати колірну гамму з красивим шрифтом для тексту привітання;
 • при бажанні електронні листівки можна доповнити музичним супроводом, його можна підібрати з музичного каталогу на смак одержувача;
 • для створення найбільш цікавого тематичного сюжету можна скористатися графічним редактором, проте ідея привітання повинна бути продумана заздалегідь;
 • готова листівка поміщається в інтерактивне лист і потім відправляється за призначенням.

4 Додаємо прикраси і текст

Приступимо. Вставляємо картинку з Дідом Морозом.

Виконуємо команду Вставка. Малюнок і переміщаємо її в нижній лівий кут. Зменшуємо трохи її розміри.

Робимо виноску Вставка. Фігури. Змінюємо фігуру до потрібного розміру.

Тепер можна додати текст привітання командою Вставка. WordArt. Вибираємо зразок шрифту тексту і замінюємо його нашим привітанням. Підганяємо розмір рамки з текстом під розміри винесення.

Ну, ось листівка готова. Залишилося тільки зберегти її як картинку і можна відправляти по електронній пошті.

кілька рекомендацій

Щоб створення листівок в електронному вигляді не викликало труднощів, а так же мало гарний вигляд важливо враховувати наступні моменти:

 • графічним редактором найкраще скористатися, якщо є певні знання і навички роботи з цією програмою, так як її вивчення може зайняти чимало часу;
 • створення листівок за допомогою готового шаблону буде набагато простіше і швидше, причому його можна підкоригувати відповідно до свого смаку;
 • найкраще виготовляти листівки нейтральні за змістом, які сподобаються не тільки їх творцеві, але і тим, для кого вони призначені;
 • при створенні листівок головне. знати міру і не перестаратися з кількістю картинок, об’ємом тексту, а так само витримати певну колірну гамму.

Але в будь-якому випадку, які б електронні листівки в результаті не вийшли, вони будуть чудовим привітанням зі святом улюблених людей, тому що це красиво, ефектно і незвично.

Листівка в програмі Microsoft Office Publisher

Зробити красиву листівку другу, знайомому або члену сім’ї можна в програмі для створення листівок, плакатів та буклетів Microsoft Office Publisher. Можна зробити листівку з чистого аркуша, але найпростіше використовувати готовий, вбудований в програму шаблон.

Запустіть програму, в виниклому вікні виберіть «Вбудовані», потім. «Листівки».

У програмі можна знайти кілька тематичних категорій. Виберіть шаблон, який найбільше вам сподобався.

На замітку! Якщо жоден з них вам не підходить, можна знайти більше дизайнів листівок на веб-ресурсі програми.

Натисніть на вкладку «Створити». Ви побачите робочу область з обраним вами шаблоном. Замініть текст на свій, попередньо клацнувши по ньому.

Щоб додати новий текст, натисніть на «Вставка», потім на кнопку «Додавання напису». Придумайте оригінальне привітання і помістіть його на слайд.

Правою кнопкою мишки клацніть на малюнок і виберіть «Змінити малюнок», щоб вибрати джерело нового зображення.

Щоб додати новий або свій малюнок, натисніть на вкладку «Вставка», виберіть групу «Ілюстрації» і натисніть «Малюнок».

Щоб зберегти листівку, натисніть на меню «Файл», потім виберіть команду «Зберегти як».

Відправлення через соціальні мережі

Подарувати листівку особисто. Що може бути краще особистої зустрічі? Подарувати зроблену самостійно листівку можна особисто, але потрібно пам’ятати, що для цього вам необхідно попередньо роздрукувати вашу творчість.

Тепер ви знаєте, як зробити електронну листівку на комп‘ютері. Це нескладне і цікаве дію, яке можна легко виконати за допомогою програм офісу MS. Не бійтеся творити, дивувати близьких чудовою електронної листівкою, а себе. своєю креативністю! Ваші близькі обов’язково скажуть вам «Спасибі».

BETATECH.COM.UA 2022