Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити зі смартфона пульт для телевізора

Table of Contents

Як використовувати смартфон як пульт для телевізора LG

Щоб керувати TV даного виробника зі смартфона, необхідно завантажити та встановити на нього додаток LG TV Remote. При запуску сканування програма виявляє телевізор LG в радіусі дії і підключається до нього по одному з бездротових каналів зв’язку.

На дисплеї з’являються 2 екрану. Перший з них являє собою інтерфейс, що дозволяє регулювати гучність, перемикати канали. З нього можна перейти на домашній екран, зробити скріншот. Також звідси легко потрапити в список всіх або улюблених каналів, включити / вимкнути 3D ефект. На другому екрані представлено меню, яке надає доступ до встановлених додатків.

Інтерфейс дозволяє користувачеві водити пальцем по дисплею, в той час як на екрані телевізора за ним буде слідувати покажчик миші. За допомогою даного ПЗ можна відтворити на TV мультимедійні файли, що зберігаються на смартфоні, і навіть грати. При цьому екран стає геймерським полем, а дисплей подівся можна перетворити в джойстик-контролер.

Як використовувати смартфон як пульт для телевізора Samsung

Для вирішення даного завдання необхідно завантажити і встановити додаток Samsung TV Remote. Інтерфейс оформлений досить просто і зрозуміло. На одному екрані розташовуються кнопки для набору номера каналу, а також клавіші для їх перемикання і регулювання гучності, включення / вимикання TV, звуку, переходу в навігаційне меню.

Другий екран являє собою інтерфейс для управління мультимедійними функціями телевізора: кольорові клавіші, джойстик, доступ до обраним файлів або каналам. Слід зазначити, що в додаток додана реклама, що є істотним його недоліком.

Як використовувати смартфон як пульт для телевізора Philips

Щоб почати управління TV цього виробника необхідно завантажити і встановити додаток Philips MeRemote. Після його інсталяції та відкриття ПО дозволяє вибрати телевізор в режимі сканування і синхронізуватися з ним. Зручний і зрозумілий інтерфейс легко освоїти. Він включає в себе основний екран, з якого можна отримати доступ до файлів пристрою, навіціонному меню для перемикання (або набору) каналів, регулювання гучності.

Важливе значення програмного забезпечення. швидкодія. Так, наприклад, під час відтворення мультимедійних файлів зі смартфона на екрані телевізора, затримка в передачі становить менше секунди. Використовувана для цього функція SimplyShare вважається найкращою серед доступних аналогів.

Як використовувати смартфон як пульт для TV

В першу чергу, слід враховувати, що телевізори різних виробників мають багато не тільки загального, але і різного. Тому і способи управління ними неоднакові. Взагалі, смартфон як пульт вляет на роботу телевізора за допомогою спеціального програмного забезпечення. А для встановлення зв’язку потрібні сучасні бездротові технології (вибираються в залежності від моделі TV і ПО):

 • Wi-Fi;
 • Bluetooth;
 • ІК-порт.

Остання технологія зв’язку вважається вже застарілої і з кожним роком знаходить все менше застосування. Тим не менш, вона використовується і сьогодні. Wi-Fi, Bluetooth. основні технології зв’язку. На їх застосуванні і побудовані принципи функціонування смартфона як пульта для телевізора.

Як використовувати смартфон як пульт для телевізора Panasonic

Для управління TV даного виробника зі смартфона слід завантажити і встановити додаток TV Remote Panasonic. Дане ПО по праву вважається кращим в своїй категорії, що в черговий раз підтверджує високу японське якість. Інтерфейс виконаний в стилі мінімалізму, в ньому немає нічого зайвого. У той же час, функціонал заслуговує на найвищу оцінку.

Відмітна риса програми. наявність свайпов. На них побудовано все управління. Перемикаючись між екранами, користувач отримує доступ до файлів пристрою (їх можна відтворити на TV), навігаційного меню, налаштувань. Є можливість використовувати смартфон як ігровий контролер, увійти в режим онлайн, включати таймер сну і багато іншого.

Смартфон як пульт для TV

Життя сучасної людини важко уявити без телебачення. Достаток розважальних шоу, фільмів, серіалів та інших програм дозволяє задовольнити смаки кожного глядача. Ще важче уявити життя сучасної людини без смартфона. Сьогодні такі девайси є практично у всіх. А тому цілком закономірно виникло питання «Чи можна використовувати смартфон як пульт для телевізора?» І якщо так, то на сцені з’являється інше питання. «Як використовувати смартфон як пульт для телевізора?».

Популярне програмне забезпечення для управління TV зі смартфона

Все різноманіття доступного ПО можна розділити на 2 категорії:

 • спеціальні (фірмові) програми;
 • універсальні утиліти.

ПО першої категорії призначене для управління моделями телевізорів конкретних виробників. Крокуючи в ногу з часом, кращі виробники побутової техніки в обов’язковому порядку створюють інтерфейс для функціональної взаємодії TV і смартфона як пульта до нього. ПО другої категорії призначене, в ідеалі, для управління всіма моделями телевізорів.

Розглядаючи спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє зробити смартфон Android, iOS або Windows Phone пультом для TV, звернемо увагу на найбільш популярних виробників:

Peel Smart Remote

зробити, смартфона, пульт, телевізора

Завдяки Peel Smart Remote можна отримати універсальний пульт дистанційного керування, який здатний відображати телевізійну програму. Цей додаток не тільки автоматично визначає активного провайдера, а й пропонує ознайомитися з телепрограмою на будь-який доступний день.

Під час використання відбувається збір інформації про переваги власника смартфона. Це дає можливість користуватися рекомендаціями, що буває дуже корисно. Наприклад, можна швидко знайти потрібний канал, або ж дізнатися розклад ефіру на завтра. Тому Peel Smart Remote буде найбільш затребуваний серед власників телевізорів і комп’ютерів, за допомогою яких здійснюється перегляд TV-контенту.

TV (Apple) Remote Control

Якщо ви є прихильником Apple TV, а також бажаєте дистанційно керувати телебаченням, то дане додаток можна назвати знахідкою. З його допомогою Android-смартфон перетворюється на справжнісінький пульт ДУ від популярного медіаплеєра. При цьому деякі функції обмежені, а сама програма є неофіційною. Але базові можливості (відтворення, навігація, меню) TV (Apple) Remote Control виконує добре.

ZaZa Remote

Хочете управляти будь-якою технікою? Тоді стане в нагоді ZaZa Remote. Додаток моментально визначить пристрій, а потім виведе на екран відповідний пульт управління. Причому для кожної розпізнаної моделі буде свій інтерфейс з певним розташуванням кнопок.

І це дуже зручно, адже управління кондиціонером і телевізором дещо відрізняється між собою. Розробники відзначають, що є підтримка найрізноманітнішої побутової техніки: ігрових приставок, супутникових систем, телевізорів, фотокамер, Blu-Ray і DVD-програвачів, проекторів, кондиціонерів, підсилювачів і навіть електроламп.

Unified Remote

А ось Unified Remote розраховане на комфортне керування комп’ютерами. Для цього додаток вміє програвати відео, перемикати музичні композиції, перегортати презентації, працювати з різними файлами і вводити запити через браузер. З’єднання з комп’ютерними пристроями відбувається за допомогою Bluetooth або Wi-Fi. Є підтримка платформ Windows, Mac і Linux.

Зовнішній вигляд досить простий, але можна вибирати білу або чорну тему. Що стосується підтримуваних програм, то їх налічується більше 70. Якщо придбати повну версію Unified Remote, то можна відкрити доступ до додаткових режимам управління і голосовим командам.

AnyMote Universal Remote

AnyMote Universal Remote. дуже непогана програма, що замінює все пульти дистанційного керування. Особливо вражає робота з керуючими елементами. Тут можна регулювати буквально все, перетягуючи кнопки в будь-який зручний місце. При цьому є можливість налаштовувати макроси, щоб одним натисненням виконувати відразу кілька дій одночасно.

Розробники чесно заявляють, що їх творіння не підтримує смартфони від Sony і Huawei, а також деякі моделі LG. Найбільш же переважними брендами з підтримкою всіх наявних функцій є Samsung, Panasonic, Sharp, Xbox, Xfinity. З технікою даних виробників ніяких проблем бути не повинно.

SURE Universal Remote

SURE Universal Remote. ще один всеїдний пульт ДУ для різної техніки. Цікавою особливістю програми є трансляція фото або відео контенту, використовуючи власний телефон і пристрій з функцією Smart TV.

READ  Як відключити Wi-Fi на iPhone

Підтримуються і наступні технології: Android TV, Apple TV, а також Chromecast. SURE Universal Remote може стати відмінною заміною пультів для AV-ресиверів, проекторів, світлодіодної техніки, телевізорів, кондиціонерів, програвачів DVD і CD, роботів-пилососів і так далі. Є можливість створювати єдину «розумну» систему управління домашнім обладнанням.

Як управляти телевізором Samsung з телефону?

Сучасні телевізори мають величезний набір корисних і цікавих функцій, особливо якщо у вашому пристрої є платформа SmartTV. Однак користуватися ними не завжди зручно через пульта дистанційного керування, дизайну якого часто приділяється мінімум уваги. Цю ситуацію можна виправити, якщо використовувати свій смартфон в якості пульта. У сьогоднішній статті ми розглянемо, як управляти телевізором Samsung за допомогою телефону.

Samsung TV Remote

З назви можна зрозуміти, що ця програма буде працювати тільки з телевізорами даної марки. За допомогою неї управляти пристроєм південнокорейського виробника просто не вийде. Для того, щоб почати роботу, скачайте і встановіть цю програму. Воно є не тільки для операційних систем Android, але і для iOS, що дозволяє цій програмі працювати на iPhone.

Під час першого запуску буде потрібно «Дозволити» доступ до всіх необхідних функцій для роботи програми. Далі запустіть ваш телевізор і підключіть його до роутера.

Тепер, згідно з інструкцією, для синхронізації. Після цього додаток готове до роботи.

Число завантажень цього додатка перевищило позначку в 10000000. Відзначимо головні особливості цієї програми і подивимося, за що ж вона полюбилася користувачам:

 • через неї можна переглядати відео і слухати музику, яка зберігається на телефоні;
 • можливість потокового відтворення списку відзначених файлів (можна вибрати кілька відео файлів, які будуть відтворюватися в заданому порядку);
 • є можливість трансляції з екрану телефону відразу на телевізор;
 • є функція «сплячий режим», в певний час телевізор вимкнеться.

TV Remote

За словами розробників, цей додаток може працювати абсолютно з усіма телевізорами. Після успішного завантаження та установки запустимо софт і налаштуємо пульт. Тепер потрібно зайти в розділ «Виберіть телевізор». з’явиться меню, в якому потрібно вибрати вашу модель телевізора.

Список моделей, з якими може працювати ця програма, великий. Для зручності можна скористатися пошуком.

Після синхронізації з телевізором можна приступати до управління. Перемикати канали можна 2-ма способами: можливо набрати номер каналу, а можна перемикати їх послідовно. Відзначимо основні переваги описуваної програми:

 • додаток повністю російською мовою;
 • величезний вибір моделей телевізорів, з якими синхронізується це додаток;
 • можна додати вибраний пристрій в обране;
 • підключення відбувається дуже швидко.

TV SideView

Це універсальна програма для управління більшістю сучасних моделей телевізорів. Після установки і запуску описуваної програми готове до роботи. Варто відзначити зручність розташування кнопок перемикання каналів, що дозволяє, не викликаючи додаткового меню, відразу перемикати канали. Ця програма майже не має додаткових налаштувань. Добре це чи погано, кожен з користувачів вирішить сам. Варто відзначити набір софта:

 • програма має повністю русифікований інтерфейс;
 • зручне і зрозуміле управління;
 • швидка синхронізація з телевізором;
 • програма повністю безкоштовна.

ZaZa Remote

Вельми велика програма, що дозволяє управляти не тільки телевізором, але і іншою побутовою технікою, яка має Wi-Fi з’єднання. Варто відзначити, що меню має тільки часткову русифікацію, але при цьому розібратися в функціональних можливостях не складе ніяких труднощів. все просто і очевидно. Після завантаження та установки відбувається перший запуск. У цей час проходить невелика інтерактивна інструкція, після якої потрібно натиснути на кнопку Go Now.

Далі в нижній частині екрана з’явиться маленьке меню, в якому потрібно натиснути на «Я знаю». Після цього вам залишиться надати програмі доступ до місця розташування. Тепер додаток повністю готове до роботи. Для того, щоб додати пульт, потрібно натиснути на відповідну кнопку і вибрати необхідний пристрій і його модель. До основних переваг даної програми можна віднести:

 • безкоштовний доступ;
 • підтримка всіх версій Android;
 • зрозуміле і зручне оформлення;
 • наявність великої кількості підтримуваних пристроїв в базі даних;
 • швидка синхронізація з телевізором.

Onezap Remote

Дане платне додаток містить у собі базу для більш ніж двохсот різних моделей пристроїв. Утиліта дозволяє змінювати меню управління, змінюючи розмір і форму клавіш, а також колірної оформлення і стиль. Також існує опція створення додаткових клавіш для перемикання між пристроями або управління ними одночасно.

УВАГА! Єдиним мінусом для користувачів може стати плата за скачування. У Google Play

Easy Universal TV Remote

Ще одне універсальне програмне забезпечення, яке володіє все темі ж функціональними можливостями, але має злегка видозміненим інтерфейсом. Додаток також здатне забезпечувати перемикання каналів, дистанційне включення і виключення пристрою, налаштування звуку і введення даних за допомогою цифрової клавіатури.

КАК УПРАВЛЯТЬ ТЕЛЕВИЗОРОМ ПРИ ПОМОЩИ ТЕЛЕФОНА

УВАГА! Додаток є безкоштовним, тому під час його використання можлива поява реклами, що є безсумнівним мінусом і заважає комфортному експлуатації.

Як управляти телевізором зі смартфона

Сьогодні, щоб управляти телевізором не завжди обов’язково мати під рукою пульт дистанційного керування. Досить простого смартфона. Звичайний телефон цілком здатний впоратися з завданням по управлінню TV пристроєм. Для цього достатньо завантажити на смартфон спеціальний додаток, і підключити його до телевізора. Після цього користувачеві відкриються можливості для дистанційного керування телевізором прямо з телефону.

TV Remote Control

Найбільш універсальне додаток, яке забезпечує управління багатьма сучасними моделями TV пристроїв. Для того щоб приєднатися до телевізора, в додатку потрібно ввести його IP адреса і вибрати відповідну модель зі списку запропонованих. Так як додаток підтримує всі моделі найпопулярніших марок, таких як Samsung, Sony, LG, Akai і т. Д., Проблем з підключенням виникнути не повинно. Так само програма забезпечує такі можливості, як включення / вимикання пристрою, цифрову клавіатуру, настройки підключених з’єднань, аудіонастройкі і перемикання каналів.

З мінусів слід зазначити відсутність російськомовної версії. Однак додаток має досить зрозумілим інтерфейсом, і для користувача не складе труднощів розібратися в функціоналі програми і без перекладача.

Як вибрати програму для управління телевізором

Для того щоб використовувати смартфон в якості пульта дистанційного керування слід встановити спеціальний додаток. Даних програм існує кілька, нижче представлені найпопулярніші з них.

Як підключити до телевізора смартфон

Для того щоб підключити телефон як Smart TV обидва пристрої повинні перебувати в одній Wi-Fi мережі. Найбільш простий спосіб підключення. через Wi-Fi Direct. Нижче представлена ​​покрокова інструкція, як здійснити комутацію двох девайсів:

Универсальный ИК пульт ДУ из смартфона на Андроиде.

 • Для початку слід включити Wi-Fi Direct на телефоні. Для цього потрібно зайти в «Додаткові настройки» і знайти відповідний пункт (для деяких моделей ця опція перебувати в «Налаштування бездротового з’єднання» або «Налаштування мережі»). Після включення функції Wi-Fi Direct пристрій буде готове до об’єднання в пару з телевізором.
 • Наступним кроком підключення буде настройка опції на телевізорі. Для цього потрібно зайти в налаштування і включити Wi-Fi Direct. Потім вибрати зі списку можливих підключень модель потрібного смартфона і зробити комутацію.
 • Після вищеописаних дій на телефоні з’явитися повідомлення про можливість з’єднання. Після його підтвердження настройка вважається завершеною.

Для підключення телефону в якості пульта дистанційного керування необхідно в першу чергу завантажити спеціальний додаток (про конкретні програми буде викладено нижче). Потім підключити пристрій до тієї ж мережі Wi-Fi, що і TV, і зробити комутацію між смартфоном і телевізором. На екрані пристрою має з’явитися повідомлення про можливість віддаленого управління, після цього настройка вважається завершеною. У деяких випадках налаштування віддаленого доступу слід включити на TV самостійно через меню відповідної функції.

Способи управління телевізором через смартфон

Існує два основних способи управління телевізором через смартфон. Перший спосіб полягає в трансляції зображення з екрану телефону на дисплей телевізора. Другий спосіб. використання спеціального додатку, яке замінює пульт дистанційного керування.

У першому випадку безсумнівним плюсом є багатофункціональність, яка дозволяє користувачеві дивитися на великому екрані абсолютно будь-які медіаресурси, представлені в інтернеті. Також існує можливість запускати додатки, встановлені на смартфоні або планшеті, в тому числі і гри. Дана технологія дозволяє зробити зі звичайного телевізора справжнісінький Smart TV. З мінусів слід виділити обов’язкове Wi-Fi з’єднання і швидке зниження заряду батареї на телефоні.

У другому випадку смартфон замінює собою звичайний пульт, і дозволяє користувачеві управляти TV пристроєм через спеціальний додаток. В даному випадку не завжди необхідно Wi-FI з’єднання, однак і функціональність у такого підключення на порядок нижче.

ДОВІДКА! Можливість підключення смартфона в якості ДУ може виявитися вельми до речі, в разі втрати або поломки пульта від телевізора.

Універсальний пульт Samsung

Фірмовий додаток для телевізорів однойменної марки створено для того, щоб забезпечити користувачам більш зручне управління пристроєм, а також для додавання додаткових функцій. Головна відмінність цієї програми від універсальних аналогів це можливість трансляції зображення з екрану смартфона на екран TV пристрою, і навпаки.

READ  Як зробити якісне фото на телефон

Також безсумнівним плюсом даної утиліти є можливість взаємодії не тільки з телевізорами марки Samsung, але і з іншою технікою цього ж бренду. Єдина умова. це наявність ІК порту на керованих пристроях. Для більш легкої комутації в програмі існує функція сканування девайсів для швидкого підключення. Дана опція полегшує дає змогу пристроям обмінюватися у багато разів.

З мінусів слід зазначити неможливість управління телевізорами іншої марки. Також багато користувачів відзначають погану оптимізацію і велика кількість помилок, що виникають при використанні цього додатка.

Налаштування телефону як пульта під TV Sony

Підключення пульта на телефоні до телевізора Sony, як і в попередніх випадках, робиться через офіційний інструмент для смартфонів, що працюють на Android, під назвою Media Remote.

Щоб зі смартфона зробити пульт ДУ в конкретному випадку необхідно завантажити програму на гаджет, запустити її, попередньо підключивши обидва пристрої до однієї мережі, і здійснити пошук свого TV в домашній сітці. Із запропонованого списку вибирається телевізор, що дозволить далі керувати ним з телефону. На телевізорі необхідно включити опцію «Дистанційне пристрій. Renderer», і підтвердити наступним чином: через вкладку Home на TV вибрати параметр «Мережа», перейти в розділ «Налаштування мережі», де навпроти позиції Renderer перевести повзунок у положення «Включено».

Налагоджена додаток дозволяє здійснювати:

 • Стандартне перемикання каналів або зміна гучності відтворення контенту.
 • Швидке введення текстових запитів, при необхідності відшукати потрібну інформацію в мережі.
 • Відтворення на екрані інформації про просматриваемом фільмі або іншому програмному елементі.
 • Допускає передачу інтернет-контенту між сполучаються пристроями.

Media Remote. це надійний офіційний ресурс, що дозволяє управляти пристроями Sony з сучасних гаджетів на Android.

Підключення телефону до телевізора в якості пульта: специфіка виконання і переваги

Сучасні смартфони тепер здатні виконувати безліч функцій і завдань, полегшуючи «життя» власнику. Вони використовуються вже далеко не тільки для зв’язку, але і в якості фотоапарата, блокнота, щоденника, дозволяють грати в ігри, подивитися фільм або послухати музику, а також мають багато інших корисних і інноваційних опцій.

Как управлять телевизором с телефона. Универсальный пульт на смартфоне

Тож не дивно, що з часом функціональність смартфонів розширилася і на виконання виключно побутових завдань, наприклад, з можливістю експлуатації смартфона в якості пульта до телевізора. У цій статті розповімо про актуальність такої функції, а також можливості настройки дистанційного керування технікою через смартфон, з покроковою інструкцією процесу.

Налаштування управління телевізорами Samsung

Для здійснення синхронізації телевізора Samsung зі смартфоном на Android буде потрібно завантажити іншу офіційну утиліту від розробників під назвою Smart TV Remote. Зробити пульт до техніки «Samsung» через смартфон можна практично також, як описано вище, за винятком деяких незначних нюансів.

Починати, як і в попередньому випадку, варто з завантаження та установки необхідної утиліти, після чого варто її запустити і у верхній частині вікна праворуч натиснути на іконку харчування. Користувачеві відразу ж відкриється вікно сполучення на телефоні, де необхідно активізувати пошук свого телевізора, що виконується за допомогою кліка по функції «Мережа». Залишається дочекатися, щоб телефон «відшукав» об’єкт, вибрати тип сполучення, і можна використовувати девайс як пульт.

Налагоджений на смартфоні пульт «ДУ» дозволить оперативно і легко взаємодіяти з телевізором Samsung за допомогою наступних маніпуляцій:

 • Кнопки, що дозволяють перемикати канали і регулювати гучність, розташовані з лівого боку робочого вікна.
 • Меню «Smart» розташовується праворуч, має три основні вкладки: «Медіа», «Текст» і «Smart». Для використання більш точних налаштувань досить клікнути на кнопку «Smart», щоб відкрити це меню.
 • Розділ «Smart» включає розташовані хрестоподібно стрілки і кольорові кнопки. Призначення кнопок і стрілок аналогічно стандартним клавішах такого ж зразка, як на звичайному заводському пульті.
 • При необхідності прописати текст, потрібно перейти в відповідну вкладку, написати потрібну інформацію у вікні, за допомогою сенсорної клавіатури і «Надіслати» його в активну позицію на TV.
 • Управління відеоконтентом здійснюється за допомогою роботи у вкладці «Медіа».

Зазвичай складнощів в процесі експлуатації програми не виникає, інтерфейс є зрозумілим і доступним для будь-якого споживача.

Смартфон як пульт для LG

Почнемо розбір питання, як налаштувати на телефоні управління технікою, з моделей від популярного в усьому світі виробника LG. Під брендом LG випускаються не тільки телевізори, але і комп’ютерна техніка, а також телефони, тому не дивно, що розробники подбали про можливість використовувати телефон як пульт, представивши офіційний спосіб реалізації завдання через спеціальний додаток під назвою LG TV Remote.

Для початку, потрібно завантажити цю програму для телевізора LG з Android Market, встановити на пристрій, вибравши після його запуску розкладку «Планшет» або «Телефон», в залежності від гаджета, який буде виконувати роль пульта. Далі телефон потрібно підключити до TV за допомогою опції «Перевіряти пристрої» у встановленій утиліті. На екрані після закінчення процесу сканування повинен висвітитися актуальний список техніки, серед якої треба вибрати свій TV. Перед процедурою сполучення переконайтеся, що техніка підключена до мережі, інакше ви її просто не знайдете в списку.

Далі залишається тільки завершити процедуру сполучення шляхом введення на телефоні коду, що з’явився на екрані телевізора. Якщо все зроблено правильно, після введення коду на телефоні з’явиться екран з візуалізацією пульта. Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому довго розбиратися, як використовувати пульт, не доведеться: на екрані будуть відображені кнопки для вибору каналу на TV і клавіші зміни гучності, а виклик клавіатури можливий за допомогою дотику до будь-якого текстового поля, що дозволить ввести необхідну інформацію, до наприклад, адреса сторінки в браузері.

Переваги управління домашньою технікою через смартфон і умови реалізації їх синхронізації

Використовувати смартфон, як пульт для телевізора. це далеко не нова можливість, але актуальність і потреба в такій функції до сих пір для деяких людей є сумнівною. Рентабельність експлуатації смартфона в конкретному випадку виправдовується безліч переваг:

 • Пульт часто втрачається в будинку, а смартфон можна швидко відшукати, зателефонувавши на нього.
 • Батарейки мають властивість сідати в самий невідповідний момент, в той час як телефон легко і швидко можна підзарядити.
 • З смартфона набагато простіше дистанційно керувати технікою, особливо в разі, коли потрібно ввести в «пошуковик» певний текст. На допомогу в такій ситуації часто приходить додатково куплена клавіатура, але придбання таких речей. це завжди істотні фінансові витрати.

Переваг від синхронізації пристроїв більш ніж достатньо, щоб задуматися над тим, як використовувати телефон як пульт. Попередньо варто розібратися, в яких випадках допустима така можливість. Телевізори старого зразка, яким понад двадцять років, «змусити» реагувати на телефон не вийде, але пристрої, що відповідають сучасним технологіям, легко піддаються синхронізації з гаджетами, які працюють на Android.

Основоположним вимогою, що дозволяє синхронізацію, є можливість підключення техніки до однієї мережі. Цю умову можна виконати виключно за присутності технічної можливості підключення телевізора будь-яким з доступних способів до інтернету.

Далі, щоб пристрої сприймали одне одного, на смартфон скачується з інтернету відповідну програму. У мережі можна знайти утиліти, спеціально розроблені як виключно під конкретні, популярні телевізори, так і універсальні додатки для не надто рейтингових моделей.

Налаштування управління телевізорами інших виробників

Якщо з популярними виробниками все ясно: розробники пристроїв подбали про додаткове забезпечення, створивши спеціальні програми для взаємодії сучасних смартфонів і домашніх TV, то менш відомі бренди не мають подібними перевагами.

Засмучуватися, якщо у вас в будинку є агрегат немає від популярного виробника, а, наприклад, SHARP, Panasonic або DEXP, і відразу ж відкидати можливість використовувати свій телефон в обговорюваному ракурсі не варто. Використовувати телефон як пульт можна за допомогою універсальних утиліт, які представлені у великій кількості. Вибирайте програми з категорії «Універсальний пульт ДУ». Налаштування програми для телевізора на особистому телефоні будуть мало чим відрізняється від офіційних утиліт.

Як об’єднати телефон і телевізора має відбуватися на тлі реєстрації пристроїв в одній мережі, після чого за допомогою завантаження програми залишається тільки активізувати синхронізацію. Ви зможете користуватися пультом через додаток для телефону після установки софта. На екрані гаджета побачите стандартний інтерфейс, схожий з виглядом звичайного пульта «ДУ». Управляти з екрану смартфона телевізором нескладно, причому програмний варіант володіє розширеним функціоналом і більш легким виконанням перемикання каналів, збільшення або зменшення гучності на пристрої, простим і швидким введенням тексту за допомогою клавіатури смартфона.

Тут складніше питання саме вибору оптимального і ефективного застосування через їх кількості.

Радити у виборі оптимального варіанту складно, але є програми, які користуються високою популярністю серед користувачів. Як ефективний «універсальний пульт», призначений для установки на смартфони, що працюють на Android, показує себе програма Universal TV Remote. Її ресурси хоч трохи і поступаються по функціональності спеціальним програмам в плані кількості опцій, але з основними завданнями, необхідними для ефективного управління програма справляється на «відмінно». Перевагою цієї програми є можливість налаштувати на телефоні дистанційний пульт незалежно від «бренду» телевізора: утиліта підходить як до популярного Самсунг, так і до Dexp.

READ  Як підключити бездротову колонку до телевізора

Ще один популярний універсальний і надійний софт. Sure Universal Remote. Програма проста в експлуатації, призначена для синхронізації телевізорів як з виходом в мережу через Wi-Fi, так і через інфрачервоний порт з телефонами на Android. Має російськомовний інтерфейс, голосове управління і вбудований плеєр для перегляду потокового відеоконтенту. При налаштуванні досить буде визначити тип підключення і модель техніки, і насолоджуватися результатом.

Іноді буває так, що в списку доступних пристроїв немає тієї моделі телевізора, яка є у користувача. Наприклад, вже згадувана в статті техніка під брендом DEXP, поширена в Росії за рахунок демократичної ціни, відсутня в списку універсального застосування Sure, але його настройка можлива шляхом спроб здійснити підключення через інші торгові марки. Маніпуляція може зайняти трохи більше часу за рахунок можливих помилок, з необхідністю повторити синхронізацію. Користувачі стверджують: через Sure можна підключити будь-яку техніку, тільки якщо TV оснащений можливістю з’єднання з мережею.

Налаштування управління з телефону телевізорів Philips

Philips. ще один виробник, популярність якого не дозволяє відставати розробникам від сучасних технологічних інновацій. Так як інтереси споживача в нинішній час все частіше орієнтовані на прогресивні технології, що полегшують експлуатацію пристроїв побутової та побутової техніки, розробники подбали про вихід програми, що дозволяє експлуатувати смартфони, з якими більшість людей практично не розлучаються ні вдома, ні на роботі, як пульт для домашнього телевізора. Офіційною програмою від компанії «Philips» виступає зручна в експлуатації, проста, надійна і функціональна програма Philips TV Remote.

Програма відрізняється простотою в настройках, а також розширеною функціональністю, відмінною інтеграцією пристроїв, можливістю повноцінно замінити пульт управління встановленим на телефоні. Пульт для телевізора, налагоджений через телефон через цю утиліти гарантує як можливість зміни програм на TV, при присутності візуального відображення на екрані смартфона значків телеканалів, так і управління всіма опціями Smart TV, що важливо для сучасного користувача.

З метою перетворити телефон у пульт досить завантажити і встановити додаток на девайс після створення пари пристроїв в одній мережі Wi-Fi, запустити програму, що активує автоматичний пошук телевізора, готового до об’єднання в пару. Вибравши пристрій, користувач зможе бачити на телефоні візуальне, зрозуміле оформлення, з простим управлінням. При наведенні курсора на поле для введення тексту, автоматично відкриється сенсорна клавіатура, що дозволить швидко вводити необхідне. У програмі також є вбудований плеєр, що дозволяє управляти функціями, важливими при перегляді різноманітних фільмів.

Додаткові настройки програмі не потрібні, після виконаних маніпуляцій користувач зможе експлуатувати свій девайс як пульт для телевізора марки Philips, керуючи пристроєм дистанційно.

Управління телевізором через інфрачервоний порт

В сучасних смартфонах поступово зникають інфрачервоні порти. Відбувається це в зв’язку з недоцільністю таких рішень. Вони займають чимало місця, а користуються ІК все менша кількість людей. Однак якщо у вас в смартфоні такий порт передбачений, ви зможете управляти телевізором і без бездротового з’єднання. Причому смартфон можна перетворити в дистанційний пульт навіть для старих моделей телевізорів.

Відомий китайський виробник смартфонів Xiaomi запропонував свою утиліту Mi remote. Вона є за замовчуванням в більшості пристроїв, але якщо у вас не встановлена, скачати її можна в Google Play. Після входу, на головному екрані необхідно натиснути на Додати пульт. Після цього вибрати тип пристрою, з яким буде синхронізуватися смартфон. У базі даних зберігається велика кількість як брендів, так і моделей. Після синхронізації, необхідно направити смартфон в бік телевізора і натиснути на пропонованої кнопці. Якщо спрацювало, значить все налаштовано правильно.

TV Remote Control

Ця програма є універсальним пультом для телевізора через телефон, тобто дозволяє управляти телевізором будь-якої моделі з допомогою вашого мобільного телефону. Незважаючи на відсутність російськомовної версії програмного забезпечення, воно має зрозумілий інтерфейс, з яким розбереться будь-який початківець користувач. Для роботи з додаток досить синхронізувати програму, смартфон і телевізор через інтерфейс IrDA. Творці програмного продукту реалізували підтримку найбільш популярних моделей телевізорів Smart TV від відомих виробників Samsung, Панасонік, LG, Шарп і Акаі.

За допомогою програми для мобілки можна управляти цифровою клавіатурою (наприклад, для пошуку потрібного контенту в мережі інтернет), перемикати з телефону канали на телевізорі і змінювати налаштування звуку. Програмний продукт скачується в вільному доступі, тому час від часу будуть з’являтися різні рекламні оголошення.

Як з’єднати смартфон і TV апарат

Керувати телевізором з телефону досить просто. Для цього буде потрібно бездротове з’єднання. Причому обидва пристрої підключаються до однієї і тієї ж мережі. Налаштування синхронізації виконуються через пряме включення WI-FI Direct. Або роутер. Якщо біля телевізора немає функції WI-FI, його можна підключити через кабель. До речі, іноді такий варіант прийнятним, так як швидкість передачі по кабелю може бути вище, особливо якщо по WI-FI слабкий сигнал.

Перед тим, як ви зможете продовжити налаштування, переконайтеся в наступному:

 • Телефон і телевізор знаходяться в одній мережі.
 • На роутере включений режим UPnP.
 • Файервол правильно налаштований.

Якщо все вищеперелічене дотримано, проблем з підключенням пристрою не повинно виникнути.

До речі, якщо у телевізора немає WI-FI і ви не можете синхронізувати його через мережу, компанія Xiaomi пропонує рішення з використанням інфрачервоного порту своїх гаджетів. Причому управляти таким чином можна не тільки телевізорами, а й іншою побутовою технікою. А тепер перейдемо безпосередньо до розгляду програмного забезпечення.

Easy Universal TV Remote

Ще один цікавий варіант для управління телевізором зі смартфона. Основна відмінність полягає в інтерфейсі. Що стосується функціоналу, він практично повністю повторює набір команд інших додатків. Ви зможете перемикатися між каналами, використовувати цифрову клавіатуру, збільшувати або зменшувати звук.

Перед початком, необхідно вибрати один із запропонованих режимів підключення. Як і в більшості інших додатків на цю тему, час від часу будуть з’являтися рекламні банери. Відключити їх не можна, так як платна версія не передбачена.

SURE Universal Remote

За допомогою цієї програми ви зможете дистанційно керувати телевізором і іншою побутовою технікою. Як і у випадку з іншими програмними продуктами цього типу, при запуску ви надаєте доступ до мультимедіа файлів, а також вибрати тип підключення. Є можливість роботи як через бездротову мережу, так і через інфрачервоний порт.

Перед підключенням до TV необхідно переконатися, що обидва пристрої знаходяться в одній мережі WI-FI. Програма повністю безкоштовна і сумісна з усіма версіями ОС Android. Вводити канали можна використовувати цифрову клавіатуру. Програмний продукт локалізована. До недоліків можна віднести лише велика кількість реклами. Для її відключення необхідно здійснити оплату на рахунок розробників.

TV SideView

Незважаючи на те, що в назві не вказується конкретний бренд, це додаток підходить не для всіх моделей телевізорів. Його розробляли по TV апарати від Sony. Після запуску, програма повністю готова до роботи. У додатку буде реклама, але вона не заважає використанню. Примітно, що тут відразу відкриваються клавіші каналів і їх не потрібно шукати в додаткових меню. Що стосується налаштувань, вони дозволяють встановлювати вібрацію і додати кнопки в панель управління.

Додаток підходить для всіх користувачів і має російськомовну версію. Причому перед запуском не потрібні додаткові налаштування, що є явною перевагою.

Samsung TV Remote

Ця програма розроблена виключно для керування телевізорами Samsung з телефону. Причому підключитися до телевізорів іншої марки з допомогою такого віртуального пульта не вийде. Для початку, необхідно завантажити додаток на свій телефон і провести базові настройки. Додаток пропонується виключно під Android і не буде працювати з іншими ОС.

Відразу після першого запуску програми необхідно дозволити доступ до мультимедіа документами в пам’яті телефону. Потім можна включати телевізор і підключати його до тієї ж мережі, яку використовує смартфон. Нарешті, необхідно зробити основні налаштування і можна користуватися програмою.

Такий пульт для телевізора Samsung через телефон пропонує ряд переваг. До них відноситься можливість відтворення музики і відео з пам’яті телефону. Причому підтримується і потокове відтворення, коли вибирається кілька файлів для їх послідовної завантаження.

Крім цього, розробники передбачили можливість перегляду зображень зі смартфона на екрані телевізора і включення апарату. Нарешті, можна налаштовувати додаток-пульт для телевізора Samsung для переходу в сплячий режим, коли телевізор вимикається в певний час.

BETATECH.COM.UA 2022