Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як зробити звук на телефоні

Table of Contents

Як збільшити звук на телефоні Samsung Duos?

Скористайтеся наступним способом, щоб підвищити гучність телефону Samsung, а саме мелодій вхідних викликів і плеєра. Введіть код #, потім виберіть «Тест устаткування», перейдіть в «Установка звукового», виберіть пункт «Гучність».

Як почистити сітку розмовного динаміка?

Проводити чистку щіткою потрібно кілька хвилин, потім сітку треба продути. Можна прикласти до сіточці разжеванную жувальну гумку, щоб дістати всі залишилися частинки грязьових і пилових відкладень. Повторити операцію кілька разів, а потім протерти мобільний пристрій чистою ганчіркою.

Як зняти обмеження гучності на iPhone?

Для того щоб повернути гучність звуку за замовчуванням, необхідно вимкнути обмеження в меню «Налаштування» → «Основні» → «Обмеження», а виставити максимальний рівень гучності в меню «Налаштування» → «Музика» → «Обмеження гучності».

Як зробити звук на телефоні голосніше iPhone?

Як збільшити гучність музики на iPhone:

 • Перейдіть в «Налаштування» → «Музика»;
 • Виберіть пункт «Обмеження гучності», вимкніть обмеження рівня гучності і встановіть значення «Максимальна гучність» на максимум;
 • Поверніться в розділ «Музика» і зайдіть в меню «Еквалайзер»;
 • Виберіть пункт «Пізня ніч».

Як налаштувати гучність при розмові?

Щоб відрегулювати і виставити необхідний рівень гучності а також чутливості розмовного мікрофона необхідно зайти в «Інженерне меню» «Audio» «Normal Mode» вибираємо Mic- настройки чутливості мікрофона, і для всіх рівнів (level 0. level 6) присвоюємо одне і теж значення, наприклад 240.

Як збільшити гучність розмовного динаміка Huawei?

У телефонах Huawei інженерне меню називається “ProjectMenu”. Воно трохи не така, як в пристроях інших виробників. Однак поліпшити гучність звуку через це меню можна. ### або ###.

Нічний еквалайзер

В iPhone зайдіть в меню, виберіть Settings Music EQ і потім Late Night. Решта варіантів еквалайзера теж підвищують гучність, але Late Night в даному випадку. найкращий варіант.

Складіть руки рупором

Пам’ятайте, що ви робите, коли в лісі кричите «ау»? Складаєте долоні біля рота, щоб було голосніше. Те ж саме можна зробити, коли слухаєте смартфон на природі. Просто поверніть долоню близько динаміків, щоб звукові хвилі відбивалися від них в сторону вух.

помістіть пристрій Помістіть телефон в миску або великий кухоль динаміками вниз

Помістіть смартфон в миску

Цей трюк буде жити, поки існують звучать гаджети і глибока посуд. Просто помістіть пристрій в миску або великий кухоль, на цей раз динаміками вниз. Звукові хвилі будуть відбиватися від нижньої і бічних поверхонь посуду і краще заповнювати приміщення.

Динамік з підручних матеріалів

Гучність на повну: 5 способів підсилити звук смартфона

зробити, звук, телефон

Чи траплялося вам виїхати у відпустку, і там виявити, що забули покласти в валізу колонку від смартфона? Або, одного разу ви намагалися слухати подкаст, поки готували обід, і нічого не розчули, тому що в раковину набиралася вода, а на плиті шипіла сковорідка Буває багато ситуацій, коли хочеться підсилити звук, не підключаючи колонки і не затикаючи вуха навушниками. Експерти iCHIP.ru пропонують п’ять простих, безкоштовних і дотепних способів посилити звук гаджета.

Чи траплялося вам виїхати у відпустку, і там виявити, що забули покласти в валізу колонку від смартфона? Або, одного разу ви намагалися слухати подкаст, поки готували обід, і нічого не розчули, тому що в раковину набиралася вода, а на плиті шипіла сковорідка Буває багато ситуацій, коли хочеться підсилити звук, не підключаючи колонки і не затикаючи вуха навушниками. Експерти iCHIP.ru пропонують п’ять простих, безкоштовних і дотепних способів посилити звук гаджета.

READ  Ваш телефон не заряджається до 100 відсотків Samsung

Переверніть догори дном

Динаміки розташовані на нижній грані пристрою, тому вони голосніше звучать, коли звернені вгору і назовні, а не вниз, як зазвичай, де вони приглушені підставкою або стільницею. Хочете послухати гучну музику з телефону. переверніть його догори дном і підіпріть чимось.

Динаміки розташовані на нижній грані пристрою, тому вони голосніше звучать, коли звернені вгору і назовні

Динамік з підручних матеріалів

Цей лайфхак працює не гірше посуду. Навіть краще: ви можете направити звукові хвилі, куди захочете. Вам знадобиться картонний циліндр, що залишився від рулону туалетного паперу або паперових рушників, пара пластикових або паперових одноразових стаканчиків і ножиці. Потрібно вирізати в картонному циліндрі щілину, досить велику, щоб встановити туди телефон, і зробити в стаканчиках по круглого отвору, щоб вставити туди кінці циліндра. Все. саморобна колонка готова, можна милуватися своїм виробом під прекрасну музику.

Підсилювач звуку

Як випливає з назви, додаток “Підсилювач звуку” теж відповідає за регулювання та посилення рівня гучності на телефоні. Воно теж просте і, на відміну від попередньої програми, має переклад на російську мову. Однак «Підсилювач звуку» не завжди дозволяє отримати результат, який можна порівняти з Volume Booster GOODEV. Його ефективність трохи нижче.

 • Прочитайте попередження, що надмірне посилення гучності може призвести до погіршення слуху і прискорить знос динаміків. Натисніть «Ок», щоб продовжити.
 • Для коригувань використовуйте повзунки під відповідними заголовками. Перший повзунок налаштовує загальний рівень гучності, а другий підсилює його. Максимальне посилення можливо до 60% від закладеного в динаміках за замовчуванням.

інженерне меню

Це меню було навмисно приховано розробниками смартфона і операційної системи від користувачів, щоб ті не могли випадково внести зміни, які привели б до неполадок пристрою. З його допомогою можна перенастроювати практично всі параметри телефону, в тому числі підвищувати рівні гучності динаміків.

Доступ в інженерне меню відкривається за спеціальним кодом. універсальним або специфічного для девайсів певної марки.

 • Відкрийте програму для телефонних дзвінків і введіть туди код доступу. Для смартфонів Xiaomi, Meizu і деяких інших китайських виробників використання кодів #298 ## або ###. Для Samsung. ###. Якщо жоден з них не підійшов, пошукайте інформацію в документації до свого телефону.
 • Після введення коду і натиснення кнопки виклику запуститься інженерне меню. У більшості випадків воно виглядає, як на скріншоті нижче. Виберіть у ньому пункт «Hardware Testing». Якщо натискання кнопки не спрацьовує, використовуйте жест вправо.
 • У наступному меню натисніть на «Audio».

ЗВУК ГРОМЧЕ!Как сделать на телефоне АНДРОИД/Увеличить громкость динамика на ANDROID/XIAOMI/СЯОМИ

Тут є 4 варіанти звукового режиму, які доступні для налаштування:

 • Normal Mode. Відповідає за звук з динаміків без використання навушників і будь-яких інших пристроїв.
 • Headset Mode. Звук в навушниках.
 • LoudSpeaker Mode. Відповідає за регулювання рівня звуку на гучного зв’язку.
 • Headset_LoudSpeaker Mode. Те ж саме, що і попередній пункт, тільки з навушниками.

Після відкриття налаштувань ви побачите два поля з цифрами. У першому зазначено поточне значення гучності, у другому. максимально допустимий. Дані з першого поля можна редагувати.

Виставите в нього потрібне значення і натисніть кнопку «Set».

Інженерне меню дозволять коригувати більше параметрів, ніж стандартні «Налаштування» і кнопки гучності.

Як збільшити гучність динаміків на Aндроіде?

Складно уявити собі смартфон без кнопок регулювання гучності. Натиснув з одного боку. вона зменшилася, натиснув з іншого. збільшилася. Однак є такі смартфони, де гучність ну ніяк не піднімається вище середньої: шкала рівня показує максимум, а звук все одно тихий.

Що це? Поломка? Шлюб? Зовсім ні. Це про ваших вухах подбав виробник телефону. Щоб ви не оглухли від гучного звуку, він обмежив можливість включати динаміки на повну потужність. Однак це можна виправити.

READ  Як зробити відео на Android

Volume Booster GOODEV

Volume Booster GOODEV. дуже просте у використанні додаток, призначений тільки для регулювання гучності. Чогось понад очікувати від нього не потрібно, але воно готове стати відмінною заміною звичайним налаштувань.

Інструкція з використання Volume Booster GOODEV виглядає так:

 • При запуску програми ви побачите попередження, що занадто гучний звук небезпечний для слуху. Уважно ознайомтеся з ним і натисніть «Ок», щоб продовжити роботу.
 • На наступному екрані з’явиться невелике вікно з одним бігунком. «Boost». Висунувши його на максимум, ви можете збільшити гучність на 60% від тієї, яка закладена в динаміці за замовчуванням. Однак не варто “викручувати” настройку до межі, так як є ризик зіпсувати динамік.

налаштування телефону

Налаштування телефону використовувати найзручніше. Причому навіть у разі поломки кнопок регулювання рівня звуку. Інструкція виглядає так:

 • Відкрийте «Налаштування» і перейдіть в розділ «Звук». Врахуйте, що в деяких версіях Android зовнішній вигляд меню може відрізнятися від того, що на скріншотах.
 • У відкритому розділі встановіть звуки мелодій, будильника, дзвінка і т.д. на потрібний рівень, використовуючи повзунки. Тут же, якщо потрібно, можете включити беззвучний режим, змінити рінгтон повідомлень, що входять SMS, мелодії викликів і інші параметри аудіо.

сторонні додатки

Якщо інженерне меню здалося вам занадто складним, можете скористатися спеціальними програмами з Google Play. Максимальний рівень гучності, який закладений в динаміках, «переплюнути» з їх допомогою не вийде, але зняти деякі обмеження цілком можливо.

Використання патчів

Цей варіант підійде виключно досвідченим користувачам смартфона і PC, так як тут мається на увазі робота з системними файлами, використовуючи права root. Недосвідчений користувач, який знає, що він робить, ризикує привести смартфон до поломки.

Патчі були розроблені умільцями-ентузіастами, тобто не мають ніякого відношення до виробника пристрою. Їх вбудовують в системні каталоги, що призводить до змін функцій гаджета, зокрема, до зняття обмеження гучності динаміків. Але є одне “але”: ці патчі не так легко знайти, та й ризик завантажити неробочий або вірусний пакет далеко не нульовий.

Коротко розглянемо послідовність дій:

 • Отримайте root-права для свого смартфона.
 • Знайдіть і встановіть стороннє меню рекавери. спеціальний додаток для Android, що дозволяє виробляти розширені настройки системи. Найпоширеніші утиліти такого роду. це TeamWin Recovery або CWM Recovery. Установка рекавери. процес складний і для різних моделей смартфонів може сильно відрізнятися.
 • Знайдіть і скачайте сам патч. Їх нерідко викладають на спеціалізованих форумах, присвячених мобільним пристроям. Помістіть патч на карту пам’яті. Якщо телефон не має для неї слота, скопіюйте скачаний файл в основну пам’ять пристрою.
 • Зробіть резервну копію системи смартфона, якщо раптом щось піде не так. Для цього можна використовувати як спеціальні додатки, так і стандартні можливості Android.
 • Вставте SD-карту в смартфон і почніть установку патча. Як приклад розглянемо процес його інсталяції через TeamWin Recovery. В меню, яке показано нижче, слід натиснути кнопку «Установка».
 • Далі відкрийте карту пам’яті і виберіть завантажений архів з патчем.
 • Натисніть на кнопку «Установка IMG» і чекайте завершення налаштування.
 • Коли інсталяція патча буде завершена, має з’явитися відповідний додаток або пункт в настройках операційної системи.

Немає звуку на телефоні (Android). що робити?

Доброго вам дня!

Цю статтю відразу ж хочу почати з невеликого уточнення: звук може пропасти як через програмних налаштувань (помилок), так і з-за технічних несправностей (наприклад, при виході з ладу динаміка). Зрозуміло, ця замітка допоможе вам тільки в першому випадку, провести, так би мовити, первинну діагностику (щоб не втрачати кошти в сервісі через який-небудь нісенітниці у вигляді “галочки”.).

До речі, якщо у вас немає звуку тільки в якомусь конкретному додатку (в браузері, наприклад). то майже напевно це програмна помилка.

Ще один момент: можливо, що у вас є звук, просто він дуже тихий (ледь чутний). Якщо це так, спробуйте ознайомитися з однієї моєї минулої інструкцією (посилання нижче).

Тепер, вступ завершую, ближче до суті.

Як збільшити гучність на Android (занадто тихий звук, пропускаю дзвінки). https://ocomp.info/kak-uvelichit-gromkost-na-androide.html

READ  Як підключити телефон Honor 8 до телевізора

Конфлікт ПО, адаптерів

У деяких випадках адаптери Bluetooth і Wi-Fi можуть бути причиною збою в роботі звуку (особливо, якщо ви перед цим підключали до телефону, наприклад, Bluetooth гарнітуру). Телефон як би “завис” і вважає, що звук в даний час передається по адаптера на інше аудіо-пристрій.

Порекомендував би спробувати відключити Bluetooth і Wi-Fi адаптери (робиться в розділах “Бездротові мережі” і “Підключення пристрою” в налаштуваннях Андроїда).

Вимкнення Bluetooth і Wi-Fi адаптерів / Клікабельно

Примітка: після виключення адаптерів. перезавантажте смартфон і перевірте наявність звуку. Якщо звук з’явився. увімкніть адаптери.

Зараження телефону вірусами, рекламним ПО

Нестабільна робота телефону може бути пов’язана з тим, що система була заражена вірусами. До їх числа можна віднести і різне рекламне ПО, яке, заразивши телефон, починає при кожному зручному випадку показувати яскраві банери. До речі, деякі з них йдуть зі звуковим супроводом (що в свою чергу може позначитися і на параметрах звуку.).

А взагалі, віруси на телефоні ще підступніше, ніж на PC: у багатьох випадках вони не тільки псують ПО і файли, але ще можуть вкрасти гроші з рахунку (адже у багатьох до телефону прив‘язані банківські карти.).

Як би там не було, рекомендую встановити на телефон один з популярних антивірусів і прогнати їм всю систему. Якщо видалити вірус таким чином не вдасться, спробуйте виконати Hard Reset (скидання налаштувань телефону до заводських). Посилання з інструкціями наведені нижче.

Активований режим економії батареї

У деяких моделях телефонів є спец. режим, який покликаний заощадити заряд батареї. При його активації. функціональність апарату падає, в тому числі може “пропадати” звук (він буде тільки при телефонних розмовах). Це робиться для того, щоб максимально продовжити термін експлуатації апарату без підзарядки.

Енергозберігаючий режим включений примусово

Так ось, цей режим може запускатися автоматично (іноді в примусовому порядку) коли заряд батареї доходить до якоїсь межі (в 10%, 15% та ін.). Наприклад, така штука є в апаратах від Bright Quick.

Рішення: зарядите телефон і переведіть в звичайний режим роботи. Перевірте знову налаштування гучності і роботу звуку.

Що робити, якщо у вас пропав звук на телефоні

Чи встановлено SD-карта

При відтворенні музики, фільмів, відкриття ігор, розташованих на SD карті. можуть спостерігатися проблеми не тільки зі звуком, але і зображенням на екрані. Взагалі, якщо SD карта хоча б частково несправна. через неї можуть спостерігатися гальма, підвисання, заїкатися або взагалі бути відсутнім звук.

Я НАШЁЛ ЛУЧШУЮ НАСТРОЙКУ ЗВУКА ДЛЯ ТЕЛЕФОНА | КАК ЗА 1 МИНУТУ УВЕЛИЧИТЬ ЗВУК НА АНДРОИД

Установка MicroSD карти на 128 GB в смартфон

На час тестування і пошуку причин несправності. я б порекомендував відключити SD карту зовсім!

Якщо після зняття SD карти. телефон почне працювати в нормальному режимі, спробуйте перевірити її за допомогою спец. утиліт. Навіть з “убитої” карти в ряді випадків вдається витягнути всі дані, що на ній були записані.

1) Як перевірити SD-карту або USB-флешку: на працездатність, на помилки, реальний обсяг, швидкість роботи. https://ocomp.info/kak-proverit-SD-kartyi-ili-fleshku.html

Перевірте налаштування гучності

Це перше з чого рекомендую почати. Справа в тому, що у ряду прошивок є невеликий “глюк”: при певному рівні гучності телефон може “подзавісать” і поки ви не зміните регулятор гучності на 1-2%. телефон буде німим.

1) Рекомендую змінити гучність у всіх регуляторів (Мелодія, мультимедіа, будильник), см. Скрін нижче.

2) Перевірте, щоб не були включені режими “Без звуку” і “Не турбувати”.

До речі, в деяких телефонах беззвучний режим може активуватися автоматично (наприклад, коли заряд акумулятора доходить до критичної межі). У багатьох апаратів від Samsung беззвучний режим можна активувати взагалі випадково: натиснули неакуратно на “#”. і через кілька секунд телефон “замовкне”.

BETATECH.COM.UA 2021