Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як зрозуміти що навушники i11 зарядилися

Table of Contents

Комплектація бездротових навушників Hoco

Виробництво компанії Hoco зосереджено на створення аксесуарів високої якості для мобільних телефонів і інших пристроїв. Для прикладу розглянемо комплект до TWS ES15. В упаковці навушників є кейс.

В який вони поміщаються для зберігання і зарядки. А також амбушури, прокладки або завушини, кабель для зарядки і інструкція.

Компанія-виробник бездротової гарнітури знаходиться в Китаї. Тому більшість їх продукції націлене на місцевих жителів. Відповідно, інструкцію не дано зрозуміти тим, хто не знає китайської мови.

Как же заряжать беспроводные Bluetooth наушники

Цікавим для багатьох російських користувачів є кейс навушників Hoco. Відкривається він за допомогою кнопки. Натиснувши по ній, діє механізм і кришка відразу ж розкривається. У закритому стані тримається вона за допомогою пластикового гачка на передній частині. Ззаду кейса розташований порт для microUSB. У нього вставляється кабель для зарядки. А біля кнопки розташовані чотири індикатори. Вони вказують на статус акумулятора.

Ніші для навушників створені таким чином, що заряджатися навушники будуть тільки в тому випадку, якщо закрита його кришка. Згідно з інструкцією, якщо вона відкрита, контакти вкладишів Hoco і кейса недостатньо стикаються. На самому навушнику знаходиться механічна кнопка. Що багатьом користувачам не подобається. Так як при її натисканні навушник вдавлюється в вухо глибше. І в більшості випадків це викликає чималий дискомфорт.

Бездротові навушники Hoco інструкція російською

Бездротові навушники Hoco, як і багато інших, не мають мануала російською мовою. У цій статті ми розповімо вам всі деталі по використанню цього пристрою. Ви дізнаєтеся, як підключити навушники до мобільного телефону. А також як управляти програванням з їх допомогою.

Яким чином заряджати навушники Hoco

Наступне, про що повинні знати користувачі при використанні бездротових навушників Hoco. це процес підзарядки. У документації цього годі й шукати, як і самої інструкції російською. Знову для прикладу будуть розглянуті навушники Hoco ES15. Їх кейс служить пауербанком.

Параметри: Особливості пристрою:
ресурс: Кейс здатний заряджати навушники до 5 разів.
Ємність кейса: 280 mAh.
Акумулятор навушників: 50 mAh.

Коли Hoco будуть розряджені повністю, вони вимикаються. В цьому випадку помістіть їх в чохол і обов’язково закрийте кришку.

У керівництві користувача вказано, що якщо заряд кейса вичерпається повністю, використовуйте кабель з microUSB / USB. Він знаходиться в комплекті. Підключіть його коннектором microUSB до порту на чохлі, іншим кінцем до зарядного пристрою, PC, пауербанку, ноутбука і інших пристроїв, які здатні передавати накопичений заряд.

А також які мають порт USB. Щоб дізнатися, що чохол заряджений на 100%, зверніть увагу на його індикатори під кнопкою для відкриття кришки. Вони всі повинні світитися.

Бездротові навушники Hoco ES15 здатні витримувати заряд до 4.5 годин в режимі розмови (за умови повної зарядки їх акумулятора). І до 200 годин в режимі очікування. Повний час зарядки навушників і кейса становить близько 2 годин. На всіх мобільних телефонах Apple рівень заряду можна побачити у вікні швидкого доступу. Ця ж функція доступна в деяких мобільних телефонах китайських виробників. Гарнітура оснащена останньої п’ятою версією Bluetooth.

Інструкція російською мовою по підключенню пристрою до телефону

Тепер перейдемо до процесу підключення Hoco до мобільного телефону.

Інструкція, яку ми перевели для вас на російську мову, досить проста:

 • Відкрийте на своєму телефоні вікно з Bluetooth. Для цього натисніть у вікні швидкого доступу іконку з фірмовим значком технології. Або знайдіть його в налаштуваннях;
 • Дістаньте навушники Hoco з кейса, переконайтеся, що вони мають достатній заряд і розташуйте їх максимально близько до мобільного пристрою. Натисніть на одну з кнопок і утримуйте до тих пір, поки індикатор не почне блимати;
 • Почніть новий пошук пристроїв в телефоні, якщо бездротові вкладиші ще не відобразилися в списку підключаються;
 • Виберіть їх в списку для сполучення.

Після вибору навушників за назвою (Hoco або TWS ES15), в списку з’явиться статус: підключено. Цей процес повторювати більше не потрібно. Кожен раз, дістаючи їх з кейса або тільки по зарядки вони автоматично будуть підключатися до телефону. Коли вони будуть вибухаючи, ви зможете заповнити рівень заряду за допомогою кейса або кабелю.

Особливості використання бездротової гарнітури Hoco

На кожному бездротовому навушнику Hoco є механічна кнопка, яка дозволяє управляти програванням. І дає можливість швидко відповідати на телефонні дзвінки. Про це розповімо в нашому керівництві користувача російською мовою.

Щоб поставити трек на паузу, досить натиснути на кнопку один раз. Натисніть ще раз, і музика знову продовжить грати. Якщо натиснути швидко два рази на кнопку навушника, почне програватися наступна композиція в списку плеєра.

Натискаючи і утримуючи кнопку, ви зможете викликати голосового асистента.

Деяку інформацію можна отримати на сайті продукції за адресою https://hocotech.com/.

Тут ви зможете знайти щось схоже на інструкцію для своїх бездротових навушників Hoco, так як весь сайт переведений на російську мову.

Відкрийте будь-яку його сторінку і знайдіть пошуковий рядок. Введіть в ній ім’я моделі потрібного пристрою.

Як зарядити бездротові навушники TWS

Китайський бренд HBQ запустить серію бездротових гарнітур з індексом i, які зовні копіюють Apple Airpods. Незважаючи на зовнішні подібності, зарядка бездротових навушників з Піднебесної має ряд особливостей, про що і піде мова нижче.

Як заряджати навушники

Дизайн кейса, розташування елементів живлення і управління практично не змінювалося з релізу i7 TWS, тому описані дії підійдуть для всіх моделей бездротових затичок. Тут можна прочитати універсальні інструкції, як заряджати бездротові навушники. Заряджаються навушники від будь-якого адаптера харчування, зовнішнього акумулятора, PC або ноутбука. Єдина умова. використовувати комплектний кабель формату micro-USB. Існує два способи зарядки вкладишів:

Перший варіант підходить, щоб заповнити батарею поза домом. Для цього:

 • Помістіть лівий і правий навушники в футляр і закрийте кришку.
 • Натисніть кнопку живлення, якщо така присутня на кейсі.
 • Коли гарнітура буде повністю заряджена, кольоровий індикатор на корпусі загориться зеленим або синім кольором, дозволивши зрозуміти, що вона зарядилася.

Зверніть увагу! В середньому i9s TWS працюють до 6 годин на гучності 50%. Про низький заряд акумулятора повідомить кольоровий індикатор на затички або короткочасний сигнал через випромінювач звуку.

 • Поверніть i11 або інші навушники в кейс.
 • До гнізда харчування підключіть кабель USB, живиться від адаптера або стороннього девайса.
 • Це дозволить зарядити футляр і гарнітуру, що знаходиться всередині.
READ  Як дублювати екран iPhone на телевізор

Якщо не заряджається один навушник, вставте його в гніздо з магнітною майданчиком до клацання, трохи придавив той зверху. Так він підключиться до контактів харчування.

Как заряжать TWS i11

Скільки часу займає зарядка і як дізнатися про заряд

Приблизний час заповнення батареї кейса і вкладишів викладено в інструкції з урахуванням потужності комплектного адаптера живлення або його аналога від іншого виробника. В середньому на це йде від 2 годин. Найповільніше за часом отримання харчування від USB-порту ноутбука або персонального комп’ютера. Коли інструкція відсутня, дізнатися, від чого живити i12, можна на тематичному форумі або в коментарях на сторінці продавця TWS.

Увага! Якщо бездротова гарнітура підтримує швидку зарядку, для її активації знадобиться спеціальне ЗУ збільшеної потужності.

Щоб дізнатися, що залишився відсоток зарядки:

Чому навушники не заряджаються

Існує 4 варіанти, чому кейс або гарнітура не заряджаються:

зрозуміти, навушники, зарядилися
 • Вкладиші не підключилисявнз до коннекторам харчування в кейсі.
 • Пошкоджено акумулятор чохла (на заряджаються обидві затички) або гарнітури (Неможливо зарядити телефон одна гарнітура).
 • Перебитий кабель або несправний блок живлення.
 • Гніздо кейса пошкоджено через використання стороннього кабелю, в нього забилася грязь.

Правильно діагностувати несправність без досвіду важко. Відзначимо головні правила, які допоможуть зберегти батареї Bluetooth-навушників:

 • Перед першим використанням гарнітури підключити її до ЗУ на 30 хвилин.
 • Використовуйте тільки фірмові кабелі USB, звіряйтеся з потужністю адаптерів харчування перед підключенням до них кейса гарнітури.
 • Футляр не повинен залишатися підключеним до мережі після відновлення АКБ.
 • Щоб попередити деградацію батареї, орієнтуйтеся на оптимальну температуру навколишнього середовища в 5-35 градусів тепла. Не залишайте затички і чохол під прямими сонячними променями, поблизу опалювальних приладів.
 • Якщо ви не користуєтеся вкладишами довгий час, періодично ставте їх на зарядку.
 • Показання індикатора запасу батареї може працювати неправильно, якщо сталася поломка контролера АКБ.
 • Для економії заряду відключайте додаткові функції, на зразок шумозаглушення або поліпшення якості звуку.

Навушники не псуються, якщо залишити їх в кейсі, зарядженому на 100%. Коли обидві гарнітури потрапляють в футляр і підключаються до коннекторам харчування, вони автоматично відключають Bluetooth для збереження батареї.

Незалежно від моделі навушників HBQ або бездротової гарнітури іншого бренду такі пристрої підключаються до зарядки приблизно однаково. А якщо дотримуватися правил, викладені в інструкції, легше зберегти ємність батареї навіть після 400 циклів зарядки.

Як заряджати бездротові TWS навушники

Розберемося, як заряджати навушники TWS. Повністю бездротові навушники заряджаються від комплектного кейса, а кейс заряджається від мережі або зовнішнього джерела живлення (пауербанк, ноутбук).

У даній інструкції розглянемо як заряджати бездротові навушники TWS, і як робити це правильно. І окремо, скільки заряджаються навушники і чи можна заряджати TWS навушники від розетки, від телефону, без кейса (всі способи).

Як заряджати TWS навушники в кейсі (в боксі)

TWS навушники заряджаються від комплектного кейса (боксу, футляра). А вже він заряджається від зовнішніх джерел. Як заряджати навушники в боксі?

Як заряджати самі TWS навушники:

 • Кладемо навушники в кейс. Вони повинні автоматично почати заряджатися. У деяких китайських навушників (вкрай бюджетних) для того, щоб зарядка почалася, недостатньо покласти навушники в кейс. Потрібно ще натиснути спеціальну кнопку. Але це, слава богам, рідкість.
 • Переконуємося, що вони правильно лягли на місця і зарядка пішла. Навушники утримуються в кейсі магнітами. А заряджаються через клеми без проводів. Відповідно, важливо, щоб клеми на навушнику правильно розмістилися на клемах в кейсі. Навушники візуально повинні точно лежати на місцях. Крім того, зазвичай буває якась індикація, що зарядка пішла. Нюанси індикації для конкретної моделі потрібно дивитися в інструкції. Або в комплектної, або в розширеній на сайті, або в додатку.
 • Чекаємо. Час, який потрібен для зарядки навушників, теж має бути згадано в інструкції. Індикації про закінчення зарядки самих навушників зазвичай немає. Але нічого страшного, навушники можна заряджати не до кінця, так би мовити. Та й від перезарядження всі сучасні моделі захищені. Коли вони повністю зарядиться, навушники просто вимикаються і будуть чекати свого часу.

Як правильно заряджати бездротові навушники в боксі? Очевидно, дуже просто. Тільки треба звертати увагу на нюанси.

А як заряджати TWS навушники без боксу? Коротко. ніяк. Вони заряджаються тільки від комплектного кейса або іншого боксу від цієї ж моделі. По суті, кейс TWS навушників. це комплектний пауербанк.

Індикатори зарядки навушників

На всіх сучасних Bluetooth навушниках є світлодіод (лампочка або датчик), по ньому можна зрозуміти, заряджаються чи навушники. Діод горить одним кольором при зарядці, і іншим кольором, коли навушники заряджені (може блимати). Є варіант, що індикатор окремий (НЕ суміщений зі станом підключення) і він під час роботи навушників не горить. Але варто поставити на зарядку. загоряється. Якщо індикаторів кілька, то під час зарядки вони можуть гаснути і загорятися по черзі.

Якщо зарядка навушників блимає червоним (індикатор зарядки). швидше за все, навушники пора зарядити. Основна думка. при зарядці навушники блимають. Точніше, індикатор. Або змінює колір.

Як зрозуміти / дізнатися що навушники зарядилися?

Однозначної рецепта, як зрозуміти, що бездротові навушники заряджені або розряджені немає. Індикація у різних фірм (або різних моделей однієї фірми) часто відрізняється. Найчастіше ситуація така:

 • У робочому стані (навушники підключені до телефону по Bluetooth), індикатор світиться або блимає синім кольором. Це може бути білий. Іноді. червоний, що взагалі бентежить. Але частіше. саме синій.
 • Стан, коли навушники розрядилися (або майже розряджені), можна зрозуміти по тому, як індикатор змінився, найчастіше. закліпав. Іноді змінюється колір. Майже в 100% випадків додатково озвучується сигнал (голосовий або просто звуковий) про низький рівень заряду.
 • Коли бездротові навушники на зарядці, індикація знову змінюється: діоди світять або блимають червоним або зеленим кольором. Найпоширеніші варіанти. Але бувають і виключення. Зазвичай особливості індикації висвітлені в документації до конкретної моделі.
 • Часто те, що навушники заряджені можна зрозуміти просто. вони на зарядці, а індикатор погас. Або блимав, а потім став світити рівно. Або був червоним, а став зеленим.

Однак, бувають моделі, в яких індикації про закінчення зарядки немає. Тобто, поставили на зарядку, індикатор загорівся зеленим. І більше не змінився. Як дізнатися, що навушники зарядилися в такому випадку? Почекати заявлене в інструкції час або підключити до телефону і подивитися рівень заряду там: в додатку або просто в списку підключених пристроїв.

Зарядка навушників від телефону

Як зарядити навушники від телефону? Це взагалі можливо? Так, але далеко кожен смартфон підійде. Для цього він повинен підтримувати таку функцію. Реалізації може бути дві:

 • Заряджати навушники від телефону по USB. Потрібен відповідний кабель і \ або перехідники. Процес зарядки (з боку навушників) відповідає основній інструкції.
 • Бездротова зарядка навушників телефоном. Це відноситься до повністю бездротовим моделям (заряджається кейс) і конкретним сумісних телефонів. Просто ставимо кейс на виділене місце смартфона і дивимося, щоб з’явилася потрібна індикація.

А ось телефон навушниками заряджати не можна. За рідкісним виключенням. Але це в основному TWS моделі (ось приклад), кейси яких можуть використовуватися, як USB powerbank

Як заряджати бездротові навушники?

У цій інструкції розберемося, як заряджати бездротові навушники і не зіпсувати їх при цьому. Звичайно, сам процес інтуїтивний і проблем не викликає. Але є нюанси. Яка потрібна зарядка для навушників? І як правильно зарядити навушники? А як. неправильно.

Нижче розберемо всі тонкощі. Ця загальна інструкція дасть чітке уявлення, як заряджаються бездротові навушники, підійде для всіх моделей. Ну а якщо зарядка ваших Bluetooth навушників викличе складнощі навіть після прочитання цієї статті. welcome в коментарі.

READ  Як підключити навушники jbl до телефону

Чи можна заряджати навушники від розетки

Сучасні зарядні адаптери для телефону мають більш-менш однаковими характеристиками (важливі сила струму і напруга). Тим не менш, є ймовірність, що через розбіжності, наприклад, допустимої сили струму для акумулятора навушників і вихідний сили струму на адаптері, акумулятор пошкодитися: стане гірше триматися заряд або зовсім «вздуется» і стане непридатним.

Який зарядкою заряджати навушники? Інформацію про рекомендованих для конкретної моделі значеннях сили струму і напруги можна знайти в інструкції. Рідко це буває зазначено в короткому мануале. Зазвичай в повному. І \ або інструкції з безпеки. Якщо їх немає в комплекті, то можна знайти на сайті виробника навушників. У 90% випадків адаптер від телефону (чи не від планшета) підійде. Винятки можуть бути тільки для моделей, які підтримують дуже швидку зарядку (з великою силою струму).

Можливість бездротової зарядки навушників

Для того, щоб зарядити навушники бездротовою зарядкою, потрібно встановити \ покласти навушники на зарядний пристрій правильної стороною. Цей нюанс обов’язково буде вказано в інструкції, бо бездротова зарядка для навушників (та й телефону або годин). це «модна фіча». Ну і, звичайно, саме зарядний пристрій має бути підключений до мережі. Або, якщо це пауербанк, мати достатній заряд.

Якщо при правильній установці навушників на зарядник процес не пішов (орієнтуємося так само. за індикаторами), спробуйте акуратно посувати, покриття навушники. Залишилося додати тільки, що бездротовим способом навушники заряджаються довше, ніж по дроту від мережі. Залежить від моделі, але в середньому на 1-1,5 години.

Як зрозуміти що i12 заряджаються?

Після підключення живлення індикатор кейса буде блимати червоним кольором. Зміна кольору або характеру світіння індикатора означає, що акумулятор повністю заряджений. Для зарядки навушників вставте їх в кейс. Світлодіодний індикатор навушників буде горіти червоним.

Як зрозуміти що навушники заряджаються?

Якщо навушники Airpods знаходяться в футлярі з відкритою кришкою, індикатор показує стан зарядки. Якщо навушники Airpods знаходяться не в футлярі, індикатор показує стан футляра. Зелений колір означає, що він повністю заряджений, а жовтий. що залишилося менше одного повного циклу заряду.

Як дізнатися рівень заряду Bluetooth пристрої?

А про те, як визначити рівень заряду батареї у таких пристроїв. Як же з ним працювати?

 • Включити bluetooth колонку (навушники).
 • Активувати «Bluetooth» на смартфоні.
 • Дочекатися поки пристрій підключитися до телефону.
 • Відкриття програми, в головному вікні вибирати потрібний пристрій.
 • Далі натиснути кнопку «Перевірити».

Скільки заряджаються навушники AirDots?

Як заряджати навушники Xiaomi Mi AirDots Youth Edition

Коли навушники зарядиться повністю, індикатор загориться білим світлом і через 1 хвилину згасне. У зарядному кейсі з повністю зарядженою батареєю навушники Xiaomi Мi AirDots Youth Edition до 100% заряджаються приблизно за 1.5 години.

TWS i11 обзор и тестирование беспроводных bluetooth наушников с Aliexpress. Годная замена Airpods?!

Як подивитися відсотки на Аірподс?

Якщо між навушниками Airpods і iPhone створена пара, то ви побачите стан заряду у відсотках в нижній частині екрана iPhone. Важливо покласти чохол від навушників в безпосередній близькості від телефону. Через кілька секунд після відкриття кришки чохла на екрані iPhone відобразиться рівень заряду.

Як заряджати навушники i7 Tws?

Як заряджати бездротові навушники TWS i7

 • Зняти силіконову заглушку в нижній частині кожного навушника.
 • Взяти зарядний провід з двома круглими штекерами розміру 3.5 і одним виходом USB і підключити штекери до навушників в роз’єми, які були приховані заглушками.
 • Підключити провід до джерела живлення.

Скільки заряджається бездротові навушники?

Скільки заряджати бездротові навушники, написано в інструкції. Залежно від моделі та виробника цей час становить 1-4 години. Залежить, і від чого ви маєте пристрій.

Чи можна слухати бездротові Bluetooth навушники, поки вони заряджаються?

Залежить від моделі. Деякі Bluetooth навушники можна слухати на зарядці. просто не буде звуку і навіть з’єднання з джерелом. Інші ж моделі цілком можна слухати і поки вони заряджаються. Головне, щоб довжини USB-кабелю вистачило.

Дізнатися, можна чи ні використовувати саме ваші навушники під час зарядки можна в інструкції або методом «наукового тику». Це не небезпечно: якщо модель підтримує такий режим роботи, то так і задумано, а якщо немає. то нічого не відбудеться.

Bowers and Wilkins PX зарядка по USB Type-C

З розвитком смартфонів також відбувається і не менш стрімкий розвиток різних аксесуарів до них. Зокрема, зараз дуже популярні всілякі бездротові пристрої, що підключаються по Bluetooth. гарнітури, колонки, фітнес браслети, Smart годинник і ін. Як показує практика, однією з основних проблем, пов’язаних з їх використанням, є моніторинг рівня заряду батареї. дуже часто виникають ситуації. коли акумулятор на зв’язаному девайсе сідає в самий невідповідний момент. Розглянемо кілька додатків, за допомогою яких можна вирішити дану проблему.

Бездротові Bluetooth навушники швидко розряджаються. що робити?

Якщо ваші бездротові навушники занадто швидко розряджаються, то можна зробити наступне:

 • Уточнити заявлену автономність. Деякі китайські TWS навушники працюють близько години на одному заряді, але це нормальна ситуація. так і задумано.
 • Слухати музику на більш низькій гучності. Чим голосніше навушники «грають», тим швидше розряджаються. Цифри, заявлені виробником, найчастіше підраховані при середній гучності.
 • Відключити додаткові функції. Активне шумозаглушення, підсвічування тощо. Ці особливості часто споживають чимало енергії.
 • Підключатися до телефону через кодек SBC. Всі кодеки високого дозволу (починаючи від AAC, закінчуючи LDAC) більш енерговитратних для навушників. Якісний звук і широка пропускна здатність мають свою ціну.
 • Заряджати навушники тільки комплектним кабелем і тільки від PC, ноутбука або powerbank. Якщо ви робили якось інакше, то, можливо, акумулятор «просів» і став зберігати заряд менше. Повернути цей процес назад не можна, але можна не посилювати.
 • Чи не слухати навушники на морозі. Негативні температури дуже серйозно «б’ють» по сучасним акумуляторам, використовуваним в навушниках. Відповідно, якщо в зимову пору року температура на вулиці в районе.10 і нижче, а навушники у вас не прикриті ні шапкою, ні курткою або шарфом (головне, закрити акумулятор), негативні наслідки практично неминучі. Розрядяться навушники швидко.

Якщо всі зазначені заходи не допомогли, швидше за все, акумулятор почав втрачати ємність. Це, на жаль, звичайна справа. питання часу. Але має відбуватися через роки, а не тижні або місяці після покупки. Якщо часу пройшло недостатньо для такого «старіння». зверніться по гарантії.

Як заряджати бездротові Bluetooth навушники. інструкція

Як заряджати БУДЬ бездротові Bluetooth навушники. інструкція:

 • Беремо кабель для зарядки з комплекту. зазвичай це USB / microUSB, Type-C, lightning або ін.
 • Підключаємо одним кінцем до навушників.
 • Другий кінець кабелю (USB-штекер). підключаємо до відповідного роз’єму комп’ютера.
 • Загоряється або змінює колір світлодіод.
 • Чекаємо стільки, скільки вказано в інструкції. зазвичай від 1 до 4 годин.
 • Навушники повністю заряджені. коли індикатор змінив колір, перестав блимати або потух.

Замість стаціонарного комп’ютера або ноутбука, можна використовувати PowerBank з USB портом або зарядку в автомобілі. Величини сили струму і напруги (дивимося в інструкції або на зарядному кабелі), повинні збігатися, інакше може бути фейл.

Після закінчення зарядки можна перевірити, чи все вийшло вірно. Рівень заряду зазвичай відображається (при підключенні до телефону) в «шторкою» або в фірмовому додатку.

зрозуміти, навушники, зарядилися

Чи потрібно заряджати бездротові навушники?. Так бездротові навушники треба заряджати, як і будь-який пристрій з вбудованою батареєю

Чи не заряджаються!

Причин, чому бездротові навушники не заряджаються, може бути безліч. Ось найімовірніші з них:

 • Пристрій необхідно включити перед підключенням до мережі. Це не дуже зручна особливість деяких девайсів Bluetooth. Вони реагують на підключення до PC тільки при виконанні такої послідовності; Акумулятор був розряджений повністю. Після 100% розряду іноді потрібен час (кілька хвилин), щоб він знову почав подавати ознаки життя;
 • Аксесуар або його акумулятор пошкоджено. Ніщо не вічне, тому зламатися може як електроніка, що відповідає за роботу з зарядним струмом, так і сама батарея;
 • Несправний USB порт або інший роз’єм, до якого підключений кабель. Відповідні для живлення батареї порти зазвичай позначаються символом у вигляді блискавки. Спробуйте підключитися до інших роз’ємів або іншого комп’ютера;
READ  Бездротові навушники блимають синім і червоним

Щоб не відчувати жодних зайвих труднощів з зарядкою, досить не втрачати стандартний кабель або зарядний пристрій, які передбачені виробником. Якщо ж подібне сталося, постарайтеся підібрати заміну з аналогічними характеристиками, а не використовувати перше-ліпше.

Як правильно заряджати бездротові навушники JBL

Заряджати бездротові навушники від JBL можна стандартним способом, якщо це накладна або повнорозмірна модель (так само як «затички» або вкладиші з кабелем між навушниками). У навушників з оголовьем роз’єм для зарядки зазвичай розташований на одній з чаш. У вакуумних і вкладишів. на пульті або «противазі».Акумулятор.

Якщо заряджати навушники JBL комплектним кабелем (що, загалом-то, в пріоритеті), то найчастіше доведеться уважно вибирати місце для зарядки. Ці дроти зазвичай вельми короткі.

Навушники JBL Tune 120TWS потрібно заряджати так само, як всі true wireless. за відповідною інструкцією. З індикацією тут проблем немає: на навушниках змінюється колір (від білого до червоного), а рівень заряду кейса відображається набором з 4 світлодіодів. Коли він повністю зарядиться, вони будуть світитися (всі 4), а потім згаснуть.

Заряджати навушники JBL слід стільки, скільки вказано в інструкції. Або до відповідної індикації. В середньому на зарядку йде від 2-4 годин (всі варіанти, крім повнорозмірних), до 5-6 годин (окремі моделі «великих» навушників).

Часті питання і відповіді

 • Питання друге за популярністю. як зарядити Bluetooth навушники без зарядного пристрою?

Без зарядки зробити це неможливо, так чи інакше буде потрібно кабель або спеціальний зарядний пристрій.

 • Менш популярний, але дуже важливе питання. чи можна заряджати Bluetooth навушники зарядкою від телефону?

Будь-які електронні пристрої з літій-іонними акумуляторами рекомендується поповнювати тільки передбаченим для них кабелем, оскільки напруга і сила струму у них може відрізнятися, а це дуже важливі параметри для таких батарей. Відразу ви техніку може і не зіпсуєте, але регулярне нехтування допустимими параметрами точно погано позначиться на швидкості розряду Bluetooth аксесуара.

 • Питання, мабуть, найскладніший, але регулярно піднімається в обговореннях. бездротові навушники не заряджаються що робити?

Як заряджати бездротові китайські навушники TWS з Aliexpress?

Бездротові навушники i7 (i9s, i11) tws заряджаються так само як і Apple Airpods і всі аналогічні моделі за інструкцією вище. У разі i7 Можна окремо заряджати кожен навушник окремо, другим кабелем що йде в комплекті (дивіться відео). Є китайські TWS навушники, які можна заряджати тільки кабелем, а кейс. для краси, але це вже старі моделі.

Деякі копії Airpods і інші китайські повністю бездротові навушники потрібно заряджати не зовсім так, як їх «прототипи». У деяких моделей на кейсі є кнопка. Якщо навушники просто покласти в кейс, вони не будуть заряджатися, будуть просто лежати. Обов’язково потрібно натиснути цю кнопку після установки навушників в кейс.

i7, i11, як і модель i9s tws, є однією з кращих копій Apple Airpods. Вони дозволяю виглядати на вулиці по багатому =)

Кейс підключений до живлення

Якщо футляр з поміщеними в нього навушниками поставити на зарядку, світлодіод буде показувати стан батареї першого. Якщо аксесуар підключений до живлення, але без Airpods або тільки з одним з них всередині, а потім в нього вставити навушник, індикатор буде показувати стан його акумулятора до тих пір, поки не завершиться процедура зарядки, а потім знову «переключиться» на заряд кейса. Те, що значить кожний з кольорів, ми вже неодноразово зазначали вище.

Резюмуючи все вищесказане, зазначимо. зрозуміти, що Airpods зарядилися, можна по зеленому кольору індикатора статусу, коли навушники знаходяться в кейсі.

Як зрозуміти, що Airpods зарядилися

Важливо! Викладені нижче інструкції пишуться для всіх АірПодс. першого і другого покоління, а також моделі Про. Відмінності, на які слід звернути увагу, ми позначимо окремо.

індикатор статусу

Футляр для АірПодс наділений індикатором статусу, який на моделях 1-го і 2-го покоління без підтримки бездротової зарядки знаходиться всередині, між навушниками, а в оновленій версії з бездротовою зарядкою і моделі Про. зовні, на лицьовій стороні корпусу. У нього є всього два стани. зелений і жовтий (оранжевий). Перший говорить про повному заряді, другий. про те, що аксесуар зарядити телефон або потребує підзарядки. Але, в залежності від того, підключений він до харчування чи ні, відображаються дані для різних елементів.

Примітка: Індикатор статусу ще може бути білим. це відбувається при перезавантаженні і / або скиданні налаштувань Airpods, а тому не має відношення до нашої теми.

Кейс не підключений до живлення

Якщо Airpods знаходяться всередині кейса, світлодіодний індикатор статусу відображає стан їх акумулятора. Зелений, як уже було сказано вище, означає, що він повністю заряджений, а жовтий. залишилося менше одного циклу, пристрій заряджається.

Щоб зрозуміти, в якому стані знаходиться батарея футляра, необхідно витягти з нього навушники. Як і в розглянутому вище випадку, зелений колір світлодіода говорить про повному заряді або близькому до нього значенні, жовтий. залишилося менше одного циклу, чого часто досить для того, щоб ще кілька разів зарядити АірПодс.

поєднане пристрій

Рекомендації з попередньої частини статті дозволяють отримати загальне уявлення про те, в якому стані знаходиться акумулятор навушників і їх футляра, але не дає точні відомості. Отримати їх можна тільки на iPhone, iPad і / або будь-якому іншому пристрої, до якого підключені Airpods. Всі доступні варіанти перегляду заряду нами раніше були розглянуті в окремій статті, посилання на яку дана нижче. В контексті даної теми слід врахувати всього один нюанс. якщо біля зображення навушника (ів) або кейса ви бачите значок блискавки, значить, він ще заряджається.

Як зрозуміти що зарядилися навушники?

Як зрозуміти що зарядилися. Але потрібно переконатися в наступному:

 • Кейс заряджений. Рівень заряду кейса зазвичай не відображається, тому якщо ваші навушники не заряджаються всередині. переконайтеся що кейс заряджений!
 • Вилучені всі захисні накладки на контактах пристрою.
 • Навушники поміщені в кейс до кінця, а контакти чисті.

Як зрозуміти що кейс заряджений?

Зелений колір означає, що він повністю заряджений, а жовтий. що залишилося менше одного повного циклу заряду. Якщо підключити футляр з можливістю бездротової зарядки із зарядним пристроєм або помістити його на зарядний пристрій стандарту Qi, індикатор стану буде світитися протягом 8 секунд.

Скільки заряджаються Airpods?

Навушники повністю заряджаються за півгодини, а на повну зарядку чохла іде 2 години Три акумулятора (один в чохлі і два в навушниках) накопичують 0,584 Вт⋅ч, але забирають від адаптера 2,5 Вт⋅ч17 травня 2019 р.

Як зрозуміти що навушники i11 зарядилися?

Якщо передбачена кнопка для зарядки (наприклад, коли ви хочете зарядити навушники i7S), натисніть її для старту зарядки, а також в тому випадку, якщо ви хочете припинити зарядку завчасно. Зміна кольору або способу світіння індикаторів буде означати, що навушники повністю зарядилися.

Як заряджати бездротові навушники i9s Tws?

Безпосередньо від мережі. Для цього пристрій потрібно вкласти в зарядний кейс, який йде в комплекті, а сам кейс підключити до харчування через шнур USB. В такому випадку заряджатися буде і коробочка, і самі навушники. Головне. вставити навушники в бокс до клацання, щоб з’єдналися контакти двох пристроїв.

BETATECH.COM.UA 2022