Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як звільнити пам’ять на iPhone 7

Table of Contents

Видаляємо голосову пошту

Якщо смартфоном користувалися тривалий час, напевно встигло накопичитися досить старих голосових повідомлень, щоб вони змогли забити пам’ять вашого пристрою. Щоб видалити стару голосову пошту необхідно:

 • Перейти в додаток Телефон;
 • Вибрати Автовідповідач;
 • Виділити всі програми і натиснути кнопку Видалити;
 • Переходимо тепер в розділ Дистанційні повідомлення;
 • Натискаємо Очистити всі.

Візьміть за звичку видаляти ігри та програми

Перегляньте свій список додатків, як давно ви користувалися хоча б половиною з них. Знаю людей, у яких встановлено близько 50-70 різних додатків і ігор, але користуються найчастіше такі люди від сили 20-30 додатками. Все інше можна видалити і, тим самим, звільнити місце на пристрої.

Використовуйте хмара

Багато зберігають фото і відео в пам’яті пристрою, але людині властиво все накопичувати і накопичувати, і вже через місяць пам’ять забивається купою однакових фотографій, скріншотів, відео з записом екрану, звичайних знятих відео і т. Д. Для цього потрібно використовувати iCloud і скидати туди весь непотрібний медіа-контент або відразу ж зберігати після того, як ви його зробили.

Видаляйте старі поновлення iOS

Старі поновлення iOS зберігаються в системі, і про це мало хто знає. Щоб їх видалити потрібно:

 • Перейти в Налаштування;
 • Вибрати Основні;
 • Зайти в Використання сховища і iCloud;
 • Натиснути кнопку Управління у вкладці Сховище.

способів очистити пам’ять iPhone | iPad

звільнити, iphone

Ваш iPhone або iPad гальмує? Пристрій також може видавати помилку про брак місця. Часто це відбувається на девайсах з відносно невеликим обсягом ПЗУ. з 8, 16, 32 або 64 ГБ вбудованого накопичувача. Доводиться вічно видаляти файли, а іноді це зробити незручно. треба щось швидко запустити, а iPhone і iPad не хочуть цього робити.

У сьогоднішньому матеріалі ми поговоримо про 25 способах, щоб очистити пам’ять вашого iPhone або iPad!

Видаляємо файли в програмах

Наприклад, в Instagram або Telegram. Ці додатки зберігають всі файли, які ви отримали, завантажили в кеш або створили. Необхідно не забувати очищати кеш додатків і видаляти файли, якими ви давно не користувалися.

Налаштуйте пристрій як нове

У тому випадку, якщо будь-які ваші спроби по звільненню пам’яті на iPhone і iPad не принесли успіху, слід вдатися до радикального способу. повного скидання і встановлення виробу як нове. Для того щоб виконати скидання на iPhone або iPad перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні» → «Скидання» і виберіть пункт «Стерти контент і налаштування».

Попереджаємо, що скидання на увазі видалення всіх файлів і налаштувань з мобільного пристрою. Тому перед початок процедури обов’язково переконайтеся в тому, що резервна копія актуальних даних створена в iTunes або iCloud.

вимкніть Фотопоток

Функція «Мій Фотопоток» робить фотографії та відео на ваших iOS-пристроях загальними. Можливість ця вкрай зручна, але якщо на iPhone або iPad катастрофічно не вистачає вільного місця, її краще відключити. Для цього перейдіть в меню «Налаштування» → «Фото і Камера» і переведіть перемикач «вивантажити в Мій Фотопоток» в неактивний стан.

Забороніть бездротову завантаження оновлень iOS

Для того щоб в майбутньому нові версії iOS не завантажується на пристрій і вам не довелося постійно за ними стежити, оновлення по «повітрю» можна відключити. Для цього потрібно перейти за цим URL. hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig з iPhone або iPad і встановити пропонований профіль tvOS 10 Beta Software Profile, після чого перезавантажити пристрій.

Важливо звернути увагу на те, що після установки профілю, поновлення на ваш iPhone або iPad перестануть приходити. Якщо ж надалі ви захочете встановити нову версію iOS, то профіль tvOS 10 Beta Software Profile спочатку потрібно буде видалити в меню «Налаштування» → «Основні» → «Профіль».

READ  Android process acore сталася помилка lenovo p1ma40

Видаліть вкладення Повідомлень

Аналогічним вантажем в пам’яті iPhone або iPad можуть висіти вкладення в повідомленнях в однойменному додатку. Для того щоб з ними розібратися запустіть додаток «Повідомлення», відкрийте будь-який діалог і натисніть кнопку «Детальніше», розміщену в правому верхньому куті. Після цього затисніть на будь-якому вкладенні до появи спливаючого меню. У ньому виберіть пункт «Ще», відзначте всі непотрібні вкладення і натисніть на іконку кошика для видалення вкладень з пристрою.

Почніть оновлювати iOS через iTunes

Оновлення iPhone або iPad бездротовим шляхом. процес вкрай зручний. Однак для максимального звільнити пам’ять пристрою встановлювати прошивки рекомендується через iTunes. При завантаженні оновлень по «повітрю» на пристрої створюється і зберігається чимало тимчасових файлів. Частина з них залишаються в пам’яті iPhone або iPad навіть після закінчення установки iOS.

Якщо ж ви встановлюєте оновлення через iTunes, прошивка розпаковується на комп’ютері. Тимчасові файли, таким чином, до мобільного пристрою не доходять.

Активуйте опцію автоматичного видалення прослуханих подкастів

Якщо необхідність вручну видаляти подкасти вас не особливо приваблює, в параметрах програми можна включити опцію автоматичного видалення відтворених подкастів. Для цього перейдіть в меню «Налаштування» → «Подкасти» і активуйте перемикач «Видалити відтворені».

Видаліть непотрібний контент з iBooks

Контент стандартної iOS-читалки, iBooks, так само може займати значну частку сховища iPhone або iPad. Особливо люблять займати цінні мегабайти різні журнали і документи в форматі PDF, а також книги з розширеними функціями, наприклад, вбудованим аудіо-або відеоконтентом. Переконайтеся, що в iBooks немає зайвого вантажу. Відкрийте програму, натисніть «Змінити», виберіть книги, які необхідно стерти з пристрою і видаліть їх.

Як звільнити пам’ять на iPhone якщо не вистачає місця

Фотографії, програми та відео швидко заповнюють весь вільний простір в телефоні. Багато власників престижних гаджетів задаються питанням, як звільнити пам’ять на iPhone і не втратити потрібну інформацію. Існує кілька методів вирішення проблеми, що дозволяють звільняти перезаполненное сховище.

Як звільнити пам’ять на iPhone

Вбудована очищення тимчасових файлів в iOS функціонує далеко не ідеально. Існує маса сторонніх утиліт, що дозволяє вирішити питання, як звільнити пам’ять iPhone. До часто використовуваних відносять PhoneExpander, який допомагає позбавитися від сміття, але не викликає втрату важливої ​​інформації.

Брак пам’яті на iPhone. вічна проблема багатьох користувачів

Для використання програми її досить завантажити і після підключення пристрою до персонального комп’ютера вибрати пункт «очистити тимчасові файли». Подальша процедура проходить в автоматичному режимі і не вимагає від користувача будь-яких дій.

Друга за значимістю проблема. скупчення в проміжному буфері відомостей про відвідані сайти. Додаток дозволяє отримувати доступ до переглянутих статей без виходу в Інтернет. Але список для читання Safari швидко перезаполнять, обчислюючи сотнями сторінок. Для його звільнення необхідно провести наступні дії:

 • Увійти в «Налаштування».
 • Переміститися в «Загальні».
 • Потім. в «Використання сховища і iCloud».
 • У випадаючому списку вибрати пункт «Керувати».
 • Після пошуку значка Сафарі натискають «Змінити» і витирають всі файли, що входять до реєстру.

Додатково можна провести видалення історії відвідувань і пошукові запити в тому ж браузері. Для цього з налаштувань переміщаються в Сафарі, натискають «Очистити дані сайтів і історію», підтверджують запит системи.

Важливо! Очищення пам’яті в iPhone, історії відвіданих сторінок має на увазі її автоматичне видалення на всіх пристроях, пов’язаних єдиної обліковим записом в айклауд.

Як перевірити пам’ять на iPhone

Для поновлення восьмої версії ОС, яка займає від 0,9 до 11 Гб (залежно від пристрою), необхідно вільного місця менше 7 Гб. Якщо загальний обсяг пам’яті не перевищує 8 Гб, то оновлення можливо тільки через комп’ютерну програму. Іншим потрібно займатися ретельної очищенням непотрібних файлів.

Щоб визначити, скільки вільного місця знадобиться для оновлення операційної системи, потрібно:

 • Зайти в «Налаштування».
 • Переміститися в підрозділ «Основні».
 • Спуститися в «Оновлення ПЗ».

Якщо пам’яті не вистачає, то пристрій повідомить, що на смартфоні встановлено новітнє програмне забезпечення і уточнить, яку саме версію. При наявності доступної нової ОС на екрані виводиться повна інформація про неї.

Зверніть увагу! iPhone 4 не може оновитися до 8 версії операційної системи через наявність єдиного ядра, а для нормальної роботи ОС необхідно не менше двох. Для цієї моделі допустима версія. 7.1.2. Модифікація 4S оновлюється до 8 ОС, але гаджет може подвисать.

Уточнивши, який обсяг пам’яті потрібно для установки нового ПЗ, можна порахувати брак вільного простору. Для отримання інформації про те, при видаленні яких файлів можна отримати максимальну кількість місця, необхідно пройти шлях:

 • Перейти в «Налаштування».
 • Знайти підрозділ «Основні».
 • Відшукати графу «Статистика».
READ  Як покласти на баланс телефону через 900

У відомостях чітко видно, які програми найчастіше заповнюють пам’ять. У більшості користувачів це відео і музика. Як швидко очистити сховище на iPhone: переглянути плейлисти і позбутися від надлишків музичних файлів.

Видалення фото з iPhone і настройка сховища

Тут мова піде про хмарне сховище, що дозволяє зберігати фотографії поза стандартної пам’яті пристрою. Перед видаленням знімків потрібно переконатися, що всі вони переміщені. Для цього проходять простий шлях:

 • Заходять в «Налаштування».
 • Переміщаються в «iCloud».
 • У підрозділі «Резервне копіювання» натискають пункт «Створити резервну копію».

Після цього необхідно переконатися, що все виконано правильно, і фотознімки можна буде дістати з місця зберігання. Для цього гаджет і програма повинні бути повністю синхронізовані.

Для видалення фотографій проходять стандартний шлях:

 • З налаштувань переходять до підрозділу «Камера та фото».
 • Переводять у неактивний стан перемикач «Медіатека iCloud».
 • Чекають вимкнути функцію.
 • Запускають параметр «Фото» і видаляють неактуальні файли (з хмари вони не зникають).

Важливо! Для завантаження в хмарне сховище нових відео та фотознімків необхідно включити назад бібліотеку. При її підключенні вся раніше стерта інформація автоматично захитається назад на пристрій.

Як видалити старі поновлення iOS

Як можна звільнити місце на iPhone? Не всі власники престижних гаджетів прагнуть змінити звичну операційну систему. Але на телефон за замовчуванням завантажується прошивка і зберігається в його пам’яті. Очищати від підвантаженими файлів оперативку можна за допомогою найпростішої схеми:

 • Перейти в «Налаштування».
 • Відшукати пункт «Основні».
 • Спуститися в «Використання сховища і iCloud».
 • У розділі «Сховище» натиснути клавішу «Управління».
 • Після пошуку збереженої прошивки провести її видалення.

До відома! У останніх версій iOS розмір більше 2 Гб, які можна звільнити при чищенні.

Як очистити iPhone від «сміття»: 7 дієвих способів

Видалення музики і фото. нехай ефективний, але все ж самий банальний спосіб очистити пам’ять. Є й інші:

Як перевірити пам’ять?

Зазвичай користувач Phone починає замислюватися, як звільнити пам’ять гаджета, не просто так. йому не вистачає вільного місця для того, щоб оновити операційну систему або завантажити з AppStore популярний додаток. Скажімо, оновлення iOS 8-ий версії важить від 0.9 до 1.1 Гб (залежить від пристрою). для завантаження нової «операційки» по Wi-Fi необхідні близько 7 «вільних» гігабайтів. Володарям гаджетів на 8 Гб взагалі недоступний інший спосіб оновлення, крім iTunes. але і тим, кому пощастило з пам’яттю більше, доводиться приступати до масштабної «чистці» галереї.

Перевірити, скільки пам’яті потрібно для поновлення iOS, можна, пройшовши по шляху «Налаштування». «Основні». «Оновлення ПЗ». Якщо оновлюватися «нікуди», гаджет повідомить, що «встановлено останню версію програмного забезпечення», і уточнить, яка версія коштує на смартфоні. При наявності доступних оновлень ви побачите на екрані таку інформацію:

Знаючи, скільки потрібно пам’яті для поновлення, ви можете порахувати, якої кількості гігабайтів не вистачає. Щоб дізнатися, видалення яких додатків дасть максимальний ефект, пройдіть по шляху «Налаштування». «Основні». «Статистика». Ви потрапите в «Сховище»:

За прикладом видно, що більше половини використаної пам’яті (і трохи менше третини загальної) припадає на музику. з розбору плейлиста і варто почати користувачеві, що бажає «оновитися».

«Чистка» кешу

Навіть якщо сам додаток важить мало, за весь період використання воно здатне накопичити значний обсяг даних. Про те, як уточнити статистику, говорилося на початку статті. тим же способом можна перевірити і кеш: в «Сховище» клікніть по потрібного з додатком.

На прикладі програми «Вконтакте» ми бачимо, що сама програма важить лише 23 МБ, а ще 18 МБ займають різні документи і дані.

Почистити iPhone від такого «сміття» можна трьома способами:

Видаліть цю програму, встановіть його заново.

Зробіть повний скидання. пройдіть «Налаштування». «Основні». «Скидання» і натисніть «Стерти контент і налаштування».

Скориставшись цим способом, ви не тільки видаліть «сміття», накопичений додатками, але і позбавитеся всього медіаконтенту, тому, перш ніж приступати до скидання, потрудіться зробити резервну копію даних.

Очистіть кеш в налаштуваннях самої програми. Таку можливість дають не всі програми, але, наприклад, Tweetbot, тимчасові файли якого займають багато місця, не залишає користувачеві іншого вибору. почистити кеш цієї програми вдасться тільки через кнопку «Reset Account Caсhe» в настройках.

видалення повідомлень

У це важко повірити, але текстові повідомлення можуть займати по кілька гігабайтів пам’яті. При «чистці» особливу увагу варто приділити листуванні iMessage. такі повідомлення є безкоштовними, тому часто містять не тільки текст, а й музику, відео, інший медіаконтент. iOS 8-ий версії дозволяє налаштувати автоматичне видалення повідомлень. зробіть це так:

READ  iPhone 8 погано чутно при розмові

Пройдіть по шляху «Налаштування». «Повідомлення» і в блоці «Історія повідомлень» натисніть на «Залишити повідомлення».

Вибрати найбільш відповідний термін зберігання SMS. Варіантів всього три: місяць, рік і безстрокове зберігання.

За замовчуванням завжди стоїть «Безстроково». Поміняйте на «1 рік». ви точно не помітите різниці.

За збереження важливих або дорогих серцю повідомлень переживати не варто: їх завжди можна відновити з резервних копій в iTunes.

Очищення історії браузера Safari

Видалення історії відвідувань і «чистка» cookie. операції, з яких варто починати «прибирання» на iPhone. Щоб почистити браузер, коректний:

Пройдіть по шляху «Налаштування». «Safari» і відшукайте пункти «Очистити історію» і «Видалити cookie і дані».

Натисніть «Очистити історію» і підтвердіть операцію.

Натисніть «Видалити cookie і дані» і також підтвердіть. Уточнимо, що cookie. це текстові файли, які роблять використання браузера зручнішим і персоналізованих. Саме завдяки cookie-файлів нам, наприклад, є автозаповнення логінів і паролів. Втім, заради коректної роботи гаджета файлами cookie можна і пожертвувати.

У підміню Safari зайдіть в «Доповнення», потім. в «Дані сайтів». Якщо дані нульові (як на малюнку нижче), ви можете бути впевнені, що браузер очищений.

Чим активніше користувач iPhone «серфить» по Мережі, тим більше пам’яті вдасться звільнити шляхом простого чищення браузера.

Перераховані операції на працездатності Safari ніяк не позначаться.

Деактивация «Фотопотока»

Сенс «Фотопотока» полягає в наступному: при його активації усі фото, зроблені на iPhone користувача, відправляються в iCloud по Wi-Fi. отже, друзі користувача можуть переглядати і коментувати його знімки без соціальних мереж і повідомлень MMS (звичайно, тільки з дозволу власника аккаунта). Технологія досить корисна, однак, багато власників «яблучних» гаджетів про її існування навіть не здогадуються. в той же час програма «поїдає» мегабайти пам’яті.

Пройдіть по шляху «Налаштування». «iCloud». «Фото».

Деактивуйте тумблер навпроти «Мій Фотопоток».

Як перевірити пам’ять на iPhone

Пам’ять завжди можна швидко подивитися в настройках пристрою. Зайдіть в них, перейдіть до групи «Основні» і відкрийте інформацію «Інформація про пристрій».

Тут буде показана вся ємність і доступна пам’ять, якщо необхідно зробити оновлення iPhone або інші операції, які вимагають багато вільного місця. завжди дивіться спочатку інформацію тут.

Правильно видаляємо фото

Відразу після видалення фото вони потрапляють в папку «Видалені» і все одно займають місце в перебігу 30 днів, тому заходьте в неї і очищайте, для цього:

Відкрийте на смартфоні фотографії, далі перейдіть по вкладці «Пошук», в самому низу побачите потрібну директорію.

Переміщаються вони туди на випадок якщо ви раптом передумали позбавлятися від фото. Але не завжди це потрібно і, якщо ви все-таки вирішили прибрати якісь знімки. робіть це і в цій папці.

Як звільнити пам’ять і очистити iPhone

Робимо оптимізацію фото

У «Сховище iPhone» натисніть на опцію оптимізації фото, вони будуть перекинуті на iCloud, а на телефоні будуть зменшені до більш маленького розміру.

Цікаво! Також фотознімки можна просто перекинути на який-небудь хмарний сервіс, взагалі не залишаючи їх на смартфоні.

Видаліть музику з телефону і слухайте онлайн

Також можна видалити завантажену музику з телефону, зайдіть в додаток «Музика», відкрийте викачані треки і просто видаліть їх з пристрою.

Додатково їх можна видалити і зі сховища. Особливо це потрібно робити, якщо ви не слухаєте певні треки.

Очищаємо невикористовувані файли

Зайдіть в програму «Файли», тут ви побачите папки, які створили інші програми для зберігання своїх файлів і дві директорії: iCloud Drive і iPhone.

Зайдіть в ці папки і видаліть ті файли, якими ви не користуєтеся. Там можуть зберігається старі документи, картинки і інші елементи, які займають пам’ять пристрою.

очищаємо пошту

У додатку пошти, навіть якщо воно стороннє з App Store. може зберігається безліч листів і прикріплених файлів, які займають місце. очистіть їх.

Також іноді виникає проблема. начебто все видалено, а місце все ще не звільнилося. Вирішується це простим видаленням облікового запису пошти, потім її можна заново додати.

чистимо месенджери

Незалежно Viber це або Telegram. Зайдіть в налаштування месенджера і подивіться скільки кеша він займає в пристрої. У деяких активних користувачів Телеграма він може займати до 5 Гб місця.

Це ж стосується і iMessage / повідомлень. можна поудалять старі діалоги з прикріпленими зображення, музикою та іншими вкладеннями.

BETATECH.COM.UA 2022