Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Яка остання версія Android 2019

Table of Contents

Нові можливості для месенджерів

У першій беті Android 11 розробники сконцентрувалися на косметичні зміни. Так ОС дозволяє згорнути кожен окремий чат в месенджері в окрему піктограму для швидкого доступу до нього.

Іконка буде відображатися поверх всіх інших додатків, і дотик до неї призведе до запуску спливаючого вікна з листуванням. Дану функцію Google дозволить інтегрувати в будь-який сучасний месенджер.

Додатково Google переробить шторку з повідомленнями, щоб активне спростити використання великого числа додатків для обміну повідомленнями. В Android 11 все повідомлення месенджерів будуть групуватися в окрему папку, щоб вони губилися в масі інших повідомлень.

Підтримка нестандартних дисплеїв і 5G

В Android 11 Google реалізувала підтримку дисплеїв з різними форматами. Система тепер підтримує всі форми вирізів і отворів під фотокамери, різні співвідношення сторін, ступеня округлення бічних граней і навіть пристрої з двома дисплеями.

Також в систему інтегрована повноцінна підтримка стільникових модемів 5G. Це дозволить додаткам відрізняти високошвидкісне підключення до Інтернету від LTE, 3G і EDGE і працювати так само, як якби вони підключалися до Мережі по Wi-Fi.

Випущений Android 11. Що в ньому нового? Відео

Google відкрила доступ до першої бета-версії Android 11. ОС отримала безліч змін, що стосуються роботи додатків, особливо месенджерів, і додаткові засоби захисту від стеження. Презентація системи очікується в травні 2020 р.

Свіжий Android

Компанія Google почала поширення першої бета-версії ОС Android 11 для розробників (Developer Preview). Це рання модифікація операційної системи, і в ній може не виявитися ряду функцій, які з’являться в наступних збірках і фінальному релізі.

Встановити нову ОС можна виключно шляхом перепрошивки з повним видаленням вже встановленої ОС (слід зробити резервну копію даних) і поки тільки на смартфони Google Pixel. підтримуються друге, третє і четверте покоління. Оригінальні Pixel і Pixel XL в переліку не наведені. ймовірно, фінальну версію прошивки вони теж не отримають.

Офіційна презентація Android 11 може відбутися в травні 2020 року в рамках щорічної конференції Google I / O, терміни релізу стабільного билда поки не затверджені. Нагадаємо, що Android 10 вийшла в серпні 2019 р.

Захист від стеження

В Android 11 з’явиться можливість разового надання додатків доступу до тих чи інших апаратним і програмним компонентам пристрою. В першу чергу це стосується GPS-модуля.

Зараз Android дозволяє перманентно дозволяти додаткам користуватися, наприклад, фотокамерою, або, навпаки, забороняти їм це на постійній основі. В Android 11 користувач зможе один раз відкрити доступ до тих же GPS, мікрофона, контактам і т.д. Наприклад, доступ до навігації можна дати для автоматичного визначення місця розташування, а до камери. для разової передачі знімка.

Це рішення дозволить економити заряд батареї. додатки не зможуть самостійно запускати ті чи інші апаратні компоненти. Крім того, у них не буде можливості регулярно відслідковувати поточні координати людей і підслуховувати його розмова.

додаткові зміни

Android 11, як і Android 10, не отримає «солодке» кодове ім’я. Google поки не планує відроджувати цю традицію. В ОС зміниться процес системних оновлень за рахунок збільшення числа системних модулів, які можна буде оновлювати через Google Play System Update. Їх стане більше на 12.

Google додасть в Android 11 видеокодеки з низькою затримкою і підтримку сучасного формату анімованих зображень HEIF. Крім цього, ОС навчиться відключати будь-які вібрації під час фото- і відеозйомки і обзаведеться різними режимами ефекту боке при портретній зйомці.

З’явиться можливість тонкої настройки жестів управління: зокрема, можна буде відрегулювати чутливість до свайпа від краю екрану), а Bluetooth перестане відключатися при активації авіарежіма. Також портал XDA-Developers виявив ще одне нововведення. функцію Battery Share, якої немає ні в одному з існуючих смартфонів Google. Вона дозволяє смартфону працювати в якості бездротового зарядного пристрою, заряджаючи інші гаджети за технологією Qi. Ймовірно, це стане відмінною рисою смартфонів лінійки Pixel 5, дебют якої попередньо запланований на осінь 2020 р.

Як оновити свій Huawei P Smart 2019 вручну?

Деякі телефони не дозволяють виконувати оновлення прямо на вашому смартфоні. Вам потрібно буде перейти на веб-сайт виробника вашого Huawei P Smart 2019. Як правило, у виробників є останні версії ПЗУ, які можна завантажити.

Як оновити Android на Huawei P Smart 2019?

Для оновлення до останньої версії Android вам потрібно досить батареї і підключення до Wi-Fi (використання важливих даних близько 500 МБ). Ви не втратите жодної інформації під час оновлення (картинки, контакти, SMS).

З яких причин оновлювати Android на Huawei P Smart 2019?

Остання версія ОС може здатися непотрібною. Однак корисно оновити Huawei P Smart 2019 до останньої версії Android. У оновленнях будуть внесені виправлення. Виправлення є виправлення, внесені в операційну систему, щоб зменшити кількість помилок, виявлених в старих версіях. Оновлення принесе нові функції. Кожен ноутбук Android містить приблизно одну і ту ж версію Android. Після цього кожен виробник додасть свій оверлей з його зовнішнім виглядом, меню і конкретними функціями на ваш Huawei P Smart 2019. Деякі додатки використовують останню версію Android для роботи. Якщо деякі програми не працюють належним чином, це може бути пов’язано з відсутністю поновлення Android на вашому Huawei P Smart 2019.

Коли мені слід оновити свій Huawei P Smart 2019?

Оновлення надано автоматично вашим Huawei P Smart 2019. Ви будете повідомлені про те, що оновлення буде доступно в повідомленнях. Просто натисніть на неї і дотримуйтесь інструкцій. Якщо ви не отримали повідомлення, прочитайте кроки в наступному розділі.

Як оновити Android на смартфоні Huawei P Smart 2019?

Процес оновлення вашого Huawei P Smart 2019 буде дуже простим:

 • Зайдіть в налаштування вашого Huawei P Smart 2019
 • Потім відкрийте Про телефоні / Інформація про пристрій / Оновлення ПО.
 • Потім натисніть «Завантажити та установка». Якщо ви активували автоматичне завантаження по Wi-Fi, зазвичай оновлення вже буде завантажено, в іншому випадку вам буде запропоновано виконати пошук останніх оновлень.
 • Потім натисніть:
 • встановити зараз
 • або Запланувати установку: це дозволяє вам запланувати установку оновлення, коли ви не використовуєте свій смартфон, особливо вночі.
READ  Як підключити USB кабель до комп'ютера

КАКОЙ XIAOMI КУПИТЬ В 2021 ГОДУ?

 • Ваш Huawei P Smart 2019 вимкнеться, щоб встановити оновлення, а потім увімкнеться знову.
 • Ось і все, оновлення Android виконано.
 • Як оновити Android на Huawei P Smart 2019?

  Щоб оптимізувати роботу вашого Huawei P Smart 2019, іноді необхідно оновити версію Android. Деякі додатки використовують останні версії ОС, тому важливо оновити ваш смартфон. Однак коли слід зробити це оновлення? А як можна оновити Android на Huawei P Smart 2019? Ми також пояснимо вам, що оновити Android в ручному режимі або без Wi-Fi.

  Як оновити Android без Wi-Fi на Huawei P Smart 2019?

  Щоб мати можливість оновити версію Android без Wi-Fi, дії будуть такими ж, як у главі, описаної вище. Ваш телефон буде використовувати ваше з’єднання. Це може споживати великий обсяг даних (близько 500 МБ). Якщо у вас обмежена передплата, віддавайте перевагу поновлення на Huawei P Smart 2019, коли ви підключені до мережі Wi-Fi. Іноді без Wi-Fi скачати оновлення буде складно. Інший варіант. завантажити оновлення на свій комп’ютер, підключивши Huawei P Smart 2019 (точка доступу до мережі або мобільна точка доступу). Якщо ви не знаєте, як активувати спільне використання USB-підключення на Huawei P Smart 2019, ознайомтеся з нашою статтею. Потім необхідно підключити ваш Huawei P Smart 2019 до комп’ютера через USB. Ви повинні пройти програму виробника вашого Huawei P Smart 2019, якщо хочете перенести це оновлення. Якщо ви шукаєте іншу інформацію про свій Huawei P Smart 2019, ми запрошуємо вас перейти до інструкцій в категорії: Huawei P Smart 2019.

  Як завантажити новий Android за допомогою Xperia Companion

  Щоб завантажити прошивку на смартфон за допомогою програми Xperia Companion необхідно:

  • Приєднати телефон і запустити ПО.
  • Натиснути на розділ «Оновлення ПЗ».
  • Клацнути правою кнопкою миші на кнопку «Оновити».
  • Потім слід підтвердити свій вибір і натиснути кнопку «Ок».
  • Дочекатися, поки програма закінчить установку ОС (в момент установки вимикати програму або від’єднувати смартфон від комп‘ютера строго заборонено).

  Увага: повернутися до попередньої версії ОС неможливо, про що користувач перед установкою отримає повідомлення.

  Як зробити апдейт за допомогою Smart Switch

  Для установки нового Android на планшети і смартфони Samsung використовуються додатки Smart Switch і Samsung Kies.

  Щоб зробити апдейт до 7.0, 8.0 або 9.0 за допомогою Smart Switch, потрібно:

  • запустити програму.
  • Натиснути «Продовжити», після того, як на екрані з’явиться діалогове вікно з повідомленням.
  • Дочекатися, поки програма завершить процес.

  Примітка: якщо на екрані не з’явилося повідомлення про можливість завантажити нову версію Android. це значить, що на пристрої встановлено останні оновлення.

  Як оновити ОС Android за допомогою комп’ютера

  Змінити операційну систему Android можна за допомогою програми від виробника.

  Основне призначення таких програм. створення резервної копії даних, перенесення фотографій і відео на комп’ютер і навпаки.

  Серед таких програм можна виділити Samsung kies або Smart switch для смартфонів компанії Samsung і Xperia Companion для телефонів компанії Sony.

  Перед тим, як змінити Android 4.4.2, потрібно активувати спеціальну настройку, призначену для розробників. «Налагодження по USB». У більш пізніх версіях ОС, ця настройка прихована, і щоб її активувати, потрібно зробити наступне:

  • Перейти в «Налаштування».
  • Вибрати пункт «Про телефоні».
  • Перегорнути вниз і натиснути кілька разів на напис «номер збірки», поки не з’явиться повідомлення «Ви стали розробником».
  • Повернутися в меню «настройки» і вибрати новий розділ «Функції для розробників».
  • Знайти розділ «Налагодження по USB» і активувати його.

  Як встановити новий Android без підключення до комп’ютера

  Найпростіший варіант змінити версію ОС. запустити процес на самому смартфоні.

  Зазвичай система оповіщає про наявність нової версії (повідомлення з’являється у верхній частині екрану гаджета):

  Примітка: алгоритм поновлення на нову версію Android завжди один і той же: неважливо запущений апдейт операційної системи до 5.0, 7.0 або 9.0.

  Залежно від моделі телефону і поточної модифікації прошивки, текст і оформлення повідомлення на екрані можуть відрізнятися.

  Після отримання повідомлення слід натиснути «скачати», і дочекатися поки ПО завантажиться на пристрій.

  Коли Android буде викачаний, в панелі сповіщень з’явиться відповідне повідомлення, і користувачеві буде запропоновано встановити або відкласти процес.

  Важливо: перед тим, як натиснути «встановити зараз», рекомендується ознайомитися з наданою вище інформацією, де розробники попереджають про можливу втрату особистих даних, і необхідність зробити резервне копіювання.

  Не завжди система повідомляє користувача про наявність нової версії Android. Причиною може служити відсутність підключення до інтернету або відмова від отримання повідомлень (можна задати в розділі «Оновлення ПЗ»).

  В цьому випадку завантажити новий Android можна вручну. Для цього необхідно виконати наступні кроки:

  • перейти в «Налаштування».
  • вибрати розділ «Про телефоні» або «Інформація про пристрій».
  • натиснути «Оновлення ПЗ».
  • після перевірки на наявність нового ПЗ, на екрані пристроїв з’являться або пропозицію встановити прошивку, або повідомлення про те, що пристрої вже оновлені.

  Як оновити Android на телефоні

  Оновлення операційної системи Android. не тільки рекомендований, але і необхідний процес для стабільної роботи смартфона. Для власника телефону. це в першу чергу підвищення продуктивності девайса, поява нових можливостей, а не тільки виправлення помилок виробником. Тому знати, як оновити Android на телефоні повинен кожен користувач.

  Процес зміни поточної версії Android на пристрої вимагає від користувача уваги і виконання кількох умов.

  Перед тим, як перейти до зміни операційної системи, потрібно переконатися в наступному:

  • що телефон заряджений (рекомендований рівень заряду батареї повинен становити не менше 50%);
  • що мережа Wi-Fi надійна і стабільна (важливо тільки в тому випадку, коли при завантаженні ПЗ не використовується комп’ютер);
  • що USB-кабель, за допомогою якого телефон з’єднаний з комп’ютером, справний.

  Під час апдейта до 9.0, 8.0, 7.0, 6.0 або більш ранньої версії Android, заборонено виймати батарею або вимикати смартфон.

  Переривання процесу оновлення по одній з цих причин може привести до непоправних наслідків (без допомоги фахівців сервісного центру не обійтися).

  Перед тим, як встановити нову версію, рекомендується зберегти копію своїх даних на комп’ютер, перенести на знімний носій або на хмарне сховище (зробити резервне копіювання).

  Існує два основних способи зміни Андроїда самостійно:

  • Почати оновлення на самому смартфоні.
  • Зміна модифікації ПО за допомогою комп’ютера.

  Як зробити апдейт Android за допомогою Samsung Kies

  Для оновлення, наприклад, Android 4.2.2, за допомогою Samsung Kies потрібно зробити наступне:

  • Запустити програму.
  • У діалоговому вікні натиснути кнопку «Оновити» (якщо повідомлення не з’явиться. на пристрої вже встановлено останнє оновлення програми).
  • Дочекатися завершення установки.

  Нова прошивка може не виправдати очікування користувача (змінюється зовнішній вигляд меню, з’являються нові і видаляються старі додатки і т.д.). Тому важливо під час установки прочитати, які зміни відбудуться, і чи варто оновлюватися.

  Як оновити Android до 10 версії

  Оскільки для деяких пристроїв десята прошивка стала вже доступною вже зараз, питання, як оновити Android до 10, є вельми актуальним. Як і у випадку з будь-якою іншою системою, зробити це можна кількома способами.

  Найпростіший і доступний. це по повітрю. Для цього, зрозуміло, сама прошивка повинна з’явитися в списку доступних. Робиться це через розділ налаштувань, де потрібно перевірити доступні оновлення. Для цього відкривається підрозділ «Оновлення ПЗ».

  Таким чином можна перевірити пристрій на факт включення в початкові списки. Основна відмінність полягає в тому, що якщо в доступні оновлення десятки немає, то користувачеві доведеться чекати офіційного виходу (приблизно до кінця 2020 р).

  До відома! Якщо немає бажання постійно перевіряти наявність або відсутність нової версії, можна налаштувати повідомлення і отримувати повідомлення про доступні прошивках.

  Другий, не менш поширений варіант, провести оновлення. завантажити пакет. Основна відмінність даного способу полягає в тому, що користувач не очікує поки розробник проведе завантаження, а самостійно викачує новий пакет з прошивкою, а потім запускає установку. Робиться це в такий спосіб:

  • Пакет скачується з офіційного сайту виробника телефону. Зрозуміло, в доступі файл з’явиться тільки після надання від розробників.
  • Потім в смартфоні необхідно буде зайти в «Налаштування».
  • Після відкрити пункт «Про телефоні».
  • Тапнуть на підрозділ «Оновлення системи».
  • Перед користувачем з’явиться доступний (файли з пакету). Запустити процес. Якщо все зроблено правильно, телефон повинен оновитися самостійно.
  READ  Як скинути комп'ютер до заводських

  Останній варіант для установки нової прошивки. за допомогою отримання Root-прав. Для недосвідченого користувача подібний варіант є не найкращим, оскільки може викликати ряд труднощів.

  PUBG NEW STATE: КАК СКАЧАТЬ И УСТАНОВИТЬ? НАЧАЛО АЛЬФА ТЕСТА

  Загалом форматі процедура оновлення прошивки за допомогою Root виглядає наступним чином:

  • Завантажити та встановити будь-яку програму, яка надає Root, на мобільний телефон або інший пристрій.
  • Запустити програму, а після під’єднати пристрій до PC за допомогою кабелю.
  • Виконати рутірованіе згідно з основними інструкціями.
  • Перезавантажити пристрій для подальшої установки сучасної прошивки.

  Які пристрої будуть підтримувати Android 10. відмінності нової версії

  Яка остання версія Android? Більшість користувачів затрудняється відповісти, а деякі скажуть, що дев’ятка. Насправді, на сьогоднішній день анонсована і навіть частково використовується прошивка на Android версії 10. Однак основна проблема полягає в тому, що система підходить далеко не на всі пристрої. Нижче розглянуто список смартфонів, які зможуть підтримувати 10, а також, чим відрізняється Android 9 від 10.

  Покращене жестової управління

  Ще перед тим як оголосити, які смартфони отримають Android 10, розробники поділилися однієї корисною інформацією. Суть в тому, що в новій прошивці буде покращено керування навігатора смартфона за допомогою жестів.

  Згідно з наявними даними, користувачам пропонується повністю відмовитися від звичної панелі навігації. Серед основних змін виділяють наступні приклади:

  Как установить Android 11 на Любой Телефон. 2020/2021

  • при русі пальцем знизу-вгору додаток буде закриватися, а перед користувачем з’явиться головний екран;
  • при русі зверху-вниз, якщо затриматися на середині, відкриється панель з запущеними додатками;
  • переміщення пальця від лівого краю до правого рівносильно кнопці назад.

  Режим робочого столу

  Так званий десктопний режим робочого столу з’явився досить давно. Єдине, що істотно зміниться, так це те, що для користувачів з системою Android 10 він буде встановлений як стандартний.

  Що це за режим на Android 10, і які пристрої можуть його використовувати? По суті ця функція означає те, що користувач зможе підключати до смартфону зовнішній дисплей або клавіатуру з мишкою. Відповідно, можна буде як альтернативу планшетів і PC.

  Важливо! Є можливість проводити дублювання за все не тільки на екрані смартфона, але і на ноутбуці або комп’ютері.

  Huawei

  Телефони від Huawei на поточний момент користуються у користувачів досить великою популярністю. У зв’язку з цим список смартфонів, які зможуть підтримати нову прошивку, достатньо великий. Серед основних:

  • по лінійці Huawei Mate: 30 (в тому числі і Pro), 20 (Pro, Lite, X, а також X5G, Porsche RS), 10 і 10 Pro, Porsche Design Mate 10 і RS;
  • Huawei по лінійці Р: 30 (Pro, Lite), 20 і 20 Pro, P Старт, плюс і Z;
  • лінійка Nova: 5, 5 Pro, 5i, 4 і 4e.

  Samsung

  Перелік телефонів від «Samsung», які зможуть використовувати Android з системою 10, також невеликий, але тим не менш трохи більш розширений, ніж у «Sony». В першу чергу підтримку матимуть Samsung Galaxy А50, А60, А70, А80, А90 5G, Fold, Note 9, Note 10 і 10 плюс, S9 і S9 плюс, в тому числі плюс і E.

  Інші можливі покращення

  Крім вже описаних моментів, розробники оголосили ще про цілий купі різних нововведень. Серед них:

  • збільшення рівня безпеки та конфіденційності. Користувачі зможуть самостійно змінювати налаштування в залежності від власних уподобань. Говориться про те, що в телефони буде додано близько 50 пунктів, що стосуються безпеки та особистих даних. Всі ці функції будуть винесені в нові (окремі) підрозділи;
  • настройки батьківського контролю. Планується ввести так звану систему Family Link. З її допомогою можна скорегувати дитяче пристрій таким чином, щоб було встановлено обмеження на використання телефону. Також батьки матимуть під рукою всю інформацію про додатки і програмах, які відкриває і використовує дитина;
  • просто приємне для певного кола користувачів нововведення. темний режим. Режим і графіку екрану можна буде налаштовувати таким чином, щоб забезпечувати мінімальне навантаження на зоровий орган в темний час доби. Крім того, режим дозволяє істотно економити витрати батареї.

  Важливо! Це далеко не повний список представлених на поточний момент системних оновлень. Розробники постаралися врахувати всі моменти і побажання своїх користувачів.

  Нативная підтримка 5G

  Остання версія Android 2019-2020 рр. також матиме підтримку 5G. Одноразово з цим близько 20 стільникових операторів планували запустити цей стандарт. Плюс це чи мінус, сказати на поточний момент складно.

  Оновлення Android 11 на Oppo

  Схоже, що Oppo прискорює процес в цьому році, приєднавшись до списку компаній, які випустять бета-версію Android 11 в перший же день, згідно з Google. Але Oppo ще не підтвердила, які телефони отримають оновлення, хоча, швидше за все, це будуть Find X2, Find X2 Pro, Reno 3 і Reno 3 Pro. Ми оновимо цю публікацію, як тільки це підтвердиться.

  Однак, як правило, компанія не поспішає з оновленнями, і якщо в цьому році ситуація буде аналогічною, можна очікувати, що перша стабільна версія Color OS з Android 11 буде випущена приблизно через шість місяців після виходу Android 11.

  Є шанс, що в цьому році Oppo буде випускати оновлення швидше, враховуючи, що пара його телефонів є частиною бета-програми, але оскільки компанія ще не поділилася графіком випуску, неможливо дати ніяких твердих обіцянок.

  Очікувана дата виходу Android 11 для Oppo: март 2021 року

  Оновлення Android 11 на LG

  Судячи з послужного списку компанії, очікується, що перші телефони LG отримають Android 11 в грудні. Цими пристроями, швидше за все, будуть LG V60 і G8. Решта повинні з’явитися щодо скоро.

  Майте на увазі, що компанія зазвичай спочатку випускає оновлення програмного забезпечення в своїй країні, в Південній Кореї, перш ніж поширювати їх на інші ринки. Це означає, що, в залежності від того, де ви живете, вам, можливо, доведеться почекати ще довше (місяць або близько того), щоб протестувати Android 11 на вашому пристрої LG.

  Очікувана дата виходу Android 11 для LG: грудень 2020 року

  Оновлення Android 11 на Sony

  Останній Xperia 1 II від Sony, ймовірно, стане першим телефоном компанії, які мають оновлення Android 11, за ним підуть кілька більш старі Xperia 1 і Xperia 5. Оновлення також має поширитися на кілька старих флагманів, а також на ряд середніх рейнджери.

  Sony ще не поділилася своїми планами на Android 11 з громадськістю, але ми очікуємо, що технічний гігант випустить свій перший стабільний оновлення десь в грудні, як і в випадку з Android 10. Але якщо у вас є телефон Sony середнього класу, який швидше за за все, отримає останню версію Android, вам доведеться почекати. Торішні Xperia 10 і 10 Plus отримали Android 10 ще в травні.

  Очікувана дата виходу Android 11 для Sony: грудень 2020 року

  Оновлення Android 11 на Google

  Як і очікувалося, телефони Google Pixel одними з перших отримали останню версію Android. Компанія почала випускати оновлення в перший же день, як зазвичай, але, на відміну від Android 10, не всі телефони Pixel отримають його. подробиці читайте нижче.

  Google запускає Android 11 на всіх своїх телефонах Pixel, за винятком оригінальних Pixel і Pixel XL, випущених ще в 2016 році. Це очікувалося, оскільки Google гарантує тільки три основних оновлення ОС для кожного телефону Pixel.

  READ  Як увійти в налаштування роутера Asus

  Дата виходу Android 11 для Google 8 вересня 2020 року

  Оновлення Android 11 на Asus

  Компанія Asus на подив швидко відновила свій флагманський смартфон Zenfone 6 до Android 10, випустивши оновлення всього через два місяці після дебюту ОС. Так що, якщо терміни не зміняться в цьому році, компанія повинна випустити перший стабільний оновлення Android 11 десь у листопаді для серії Zenfone 7.

  На жаль, Asus не так швидко відновила свій ігровий ROG Phone 2. Оновлення було випущено в березні, через шість місяців після запуску Android 10. Ми сподіваємося, що в цьому році компанія Asus прискорить випуск ROG Phone 3.

  Очікувана дата виходу Android 11 для Asus: листопад 2020 року

  Оновлення Android 11 на Realme

  Realme знає, що швидкі оновлення важливі, тому в перший же день випустила закриту бета-версію Android 11. докладніше див. Нижче. Він не повідомив, коли буде готова стабільна версія, тому ми повинні засновувати свій прогноз на тому, як компанія обробляє поновлення Android 10.

  Перший з них був випущений ще в січні, через чотири місяці після офіційного представлення Android 10. Можливо, компанія прискорить процес, оскільки вже випустила бета-версію оновлення, але оскільки ми не знаємо напевно, ми припускаємо, що Realme дотримуватиметься тих же тимчасових рамок. що і з Android 10.

  Очікувана дата виходу Android 11 для Realme: январь 2021 року

  Оновлення Android 11 на Vivo

  Vivo досить повільно випускає оновлення, і ми не очікуємо, що це зміниться з виходом Android 11.

  Компанія випустила перше стабільне оновлення Android 10 для одного зі своїх флагманських телефонів через сім місяців після випуску ОС. Якщо Vivo буде дотримуватися тієї ж тимчасової шкали з Android 11, ми можемо очікувати, що перше стабільне оновлення буде випущено в квітні.

  Очікувана дата виходу Android 11 для Vivo: квітень 2021 року

  Оновлення Android 11 на Nokia

  Nokia відмінно справляється з оновленнями програмного забезпечення. У минулому році компанія оновила всю свою лінійку до Android 10, і це було досить швидко. Одна з причин такої швидкості полягає в тому, що багато телефонів Nokia є частиною сімейства Android One, яке зазвичай швидко оновлюється, оскільки виробникові не потрібно так сильно оптимізувати програмне забезпечення.

  Перший телефон Nokia отримав оновлення Android 10 приблизно через місяць після випуску ОС. Ми очікуємо, що в цьому році ситуація буде аналогічною, а це означає, що Nokia повинна випустити перший стабільний оновлення Android 11 десь у жовтні.

  Очікувана дата виходу Android 11 для Nokia: жовтень 2020 року

  Допомога з субтитрами.

  Послуги з розробки додатків для Android включають функцію надання субтитрів в реальному часі, яка була розроблена для YouTube. Це дозволяє ОС пристрою створювати і надавати субтитри, що дуже корисно для людей, які люблять або вважають за краще дивитися речі без звуку, а також для людей з проблемами слуху. Підписи можуть бути створені для аудіо, відео повідомлень і багато чого іншого для будь-якої програми.

  Підтримує складне пристрій

  Під час демонстрації Google продемонстрував цю дійсно цікаву функцію швидкого перемикання з меншого екрану на великий екран під час гри на пристрої, коли воно складається. Така вбудована підтримка складних пристроїв вражає, оскільки компанії, а також користувачі вважають за краще складні пристрої, будь то мобільні телефони або ноутбуки, а не типовий дизайн обладнання. Це робить інтерфейс більш зручним для користувача. Це одна з найбільш недооцінених, але найважливіших функцій в розробці користувальницьких мобільних додатків.

  Налаштування конфіденційності посилені

  Введено новий розділ, що стосується конфіденційності тільки в настройках. У цьому новому розділі були куплені настройки активності, історії місцезнаходжень і реклами, а також безліч інших опцій, таких як Scoped Storage, за допомогою яких користувачі можуть контролювати доступ, що надається додатків для використання даних на MicroSD і конфіденційних даних додатків. Ви також можете зупинити запуск небажаних програм у фоновому режимі. Ще одна важлива функція для кожної компанії, що займається розробкою мобільних додатків

  Розширений дизайн для спільного використання листів

  Новий дизайн покликаний зробити використання і обмін листами набагато простіше і швидше, ніж раніше. Ще одна функція, яка робить його схожим на обмін посиланнями або контентом з іншими конкретною людиною в додатку.

  Існує також можливість попереднього перегляду в правому верхньому куті, щоб перевірити, як він виглядає для глядачів і, отже, може бути налаштований відповідно до бажаного дизайном і форматом. Користувачі також можуть використовувати автоматично пропоновані поєднання клавіш, щоб настроїти вибраний лист, до якого необхідно надати спільний доступ.

  Особливості Android 10

  Деякі з основних моментів нового Android 10 згадані нижче, давайте розглянемо їх один за іншим:

  Контроль за підтвердженням доступу до місця розташування

  Android 10 пропонує розширені настройки управління місцем розташування, щоб надати або обмежити доступ до всіх програм, встановлених на відповідному пристрої. Він надає такі параметри, як надання доступу постійно або тільки тоді, коли програма використовується, або не надавати доступ до місця розташування взагалі.

  бульбашкові повідомлення

  Тепер користувачі зможуть читати свої повідомлення в інтригуючому стилі бульбашок. За допомогою цієї нової функції користувачі можуть одночасно виконувати різні завдання і вести бесіду. Для повідомлень, пов’язаних з чатом, адаптований формат плаваючих значків. Це дуже схоже на заголовки чату, використовувані іншими додатками для обміну повідомленнями. Його можна перетягнути в будь-яке місце на екрані, і потрібно торкнутися значка, щоб відкрити вікно чату і інші інструменти композиції.

  Цей дизайн був прийнятий службами розробки додатків для Android для додатків, найбільш використовуваних клієнтами. Їх також можна закріпити на головному екрані. Таким чином, їх використання обмежується обміном повідомленнями, дзвінками та іншими взаємодіями, ініційованими користувачем.

  Що нового в новому оновленні Android 10 для користувачів Android?

  Спочатку новий Android 10 був випущений на початку березня цього року під назвою Android Q Beta.

  Але для останньої версії Google, краща компанія з розробки додатків для Android, тепер змінила свій десятирічний стиль присвоєння імен по пустелях, таким як Android Pie і Android Oreo.

  Остання версія Android відома як Android 10, Google заявила, що внесла зміни в стиль іменування для своїх глобальних клієнтів, щоб вони могли легко розуміти і спілкуватися. Оскільки Android 10 вже випущений, він працює на всіх телефонах Pixel, будь то Pixel 3 або Pixel 2 або їх версії XL або A, такі як Pixel 3XL, Pixel 3a, Pixel 2XL, Pixel XL і т. Д. Для кожної компанії, що займається розробкою мобільних додатків, важливо пам’ятати про особливості Android 10 при розробці нової лінійки смартфонів.

  Користувачі Pixel можуть легко оновити свій телефон за допомогою опції оновлення системи в настройках телефону. В іншому випадку вони можуть почекати, поки в продаж надійде бездротове оновлення. Завжди рекомендується створювати резервні копії всіх даних перед будь-яким оновленням, і те ж саме вірно для поновлення Android 10 на вашому телефоні. Якщо ви хочете виконати оновлення через файли завантаження OTA, переконайтеся, що ви зробили резервну копію всіх даних, перш ніж завантажувати файли завантаження OTA. Функції, які Android 10 дозволив розробити індивідуальні мобільні додатки, досягли нових висот. Тепер давайте дізнаємося про функції, які Android 10 придбав разом з ним.

  BETATECH.COM.UA 2021