Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Який браузер краще для слабкого комп’ютера

Браузери для слабких комп’ютерів

У мене досить старий комп’ютер (купував ще в 2006 р) і при установці браузера Chrome або Opera комп’ютер сильно гальмує, про нормальну роботу можна тільки мріяти.

Ви не могли б порадити якийсь браузер, який менш вимогливий до ресурсів і швидший.

Ви, думаю, зі мною погодитеся, що поняття “слабкий комп’ютер”. досить відносно. Для деяких. це комп’ютер, типу Pentium III (на якому і браузер-то ледве запускається.), Для інших такий PC. якому пару років від народження.

Мова в даному розділі статті буде йти про комп‘ютери, скажімо так, не старше 10-15 років (починаючи приблизно з Pentium IV, 512 МБ ОЗУ, ОС Windows: 98, ME, 2000, XP). Я, думаю, в 2006 р ви купували приблизно такий комп‘ютер (може трохи краще / гірше).

Машини слабкіше, зазвичай, вдома не використовуються і їх я розглядати не буду (вони залишилися тільки в вузьких місцях, де справляються повністю зі своїм завданням, і там знають без мене, що з ними робити). Наприклад, я бачив не раз, як Pentium 2 (3) використовувалися в бібліотеках університетів (як каталогів літератури): їх можливостей вистачає для цього більш ніж.

кращих браузерів з широкими можливостями налаштування

Відмінний браузер, розроблений спеціально для застарілих комп’ютерів (добре працює навіть на Pentium IV або Athlon 64). Є кілька зміненої і доопрацьованій копією Mozilla Firefox.

Palemoon. скріншот головного вікна браузера

Але завдяки доопрацюванням розробників, браузер споживає значно менше ресурсів і працює на порядок швидше свого старшого брата (по завіреннях розробників до 25%).

Збережена повна сумісність з розширеннями для Firefox. Так само варто відзначити підтримку російської мови (хоча ставиться доповнення окремо).

Загалом, якщо у вас гальмують сучасні популярні браузери. рекомендую спробувати його в першу чергу!

який, браузер, краще, слабкого, комп, ютера

Ще один браузер, розроблений на движку Gecko (як і попередній, як і Mozilla Firefox).

Відрізняє цей браузер від інших: його дуже низькі системні вимоги і швидкість роботи. Також варто відзначити, що на панелі інструментів в K-Meleon є кнопки, що дають можливість швидко відключити весь флеш-контент і скрипти на веб-сторінці (зручно для боротьби з рекламою).

 • Windows: 98, NT 4, 2000, ME, XP, Vista, 7, 8, 10 (в цілому підтримуються практично всі версії ОС від Microsoft);
 • від 64 МБ оперативної пам’яті; від 50 МБ вільного місця на HDD.

Браузер повністю безкоштовний, з відкритим вихідним кодом. Розроблений спеціально для ОС Windows 32 bit (Win 32).

Falkon. досить цікавий оглядач веб-сторінок. Після об’єднання проекту з QupZilla в 2018 році. з’явилася на світ версія 3.0 (як птах “Фенікс”). стала поєднувати в собі всі кращі риси обох браузерів.

Falkon. стартова сторінка / як фенікс

Falkon відрізняється насамперед тим, що він легкий (працює навіть на бюджетних PC), швидкий (сторінки дуже швидко завантажуються), і проект підтримується практично всіма платформами (Windows, Android, Linux і т.д.).

Falkon, до того ж підтримує всі найпопулярніші функції в браузерах: закладки, розумна пошуковий рядок, історія відвідувань і ін. За замовчуванням в цьому браузері включена блокування реклами (різновид плагіна AdBlock).

Цей браузер є молодшим братом Maxthon. Відрізняється він від повноцінного свого побратима, як ви зрозуміли, декількома важливими речами:

 • Вилучені деякі ресурси і функції, за рахунок яких знижуються системні вимоги програми;
 • Розумне кешування веб-сайтів (програма автоматично запам’ятовує сторінки, і коли ви знову до них звертаєтеся. вона не завантажує 10 разів одні й ті ж дані, що повторюються);
 • Змінений інтерфейс: всі елементи, що навантажують і з’їдають ресурси комп’ютера. були видалені і змінені.

Насправді, браузер вийшов легким і швидким. Рекомендую однозначно до ознайомлення!

Цей браузер розроблений на основі класичної Opera (V.12). Хочу відразу ж помітити, що цей оглядач ні 100% копія самої Opera, а добре продумана і змінена до невпізнання версія!

Otter Browser. як виглядає сторінка вітання

Що його відрізняє від інших конкурентів:

 • Різноманітність вкладок: закріплення, відкріплення, бічні вкладки, з низу, зверху. ;
 • Менеджери завантажень і сеансів;
 • Налаштування пошукових движків (в браузері їх багато);
 • Зручна панель пошуку;
 • Поява мініатюр вкладок при наведенні на них курсора мишки (дуже зручно, якщо відкрили кілька вкладок);
 • Простий і аскетичний дизайн, що не перевантажують вас нічим зайвим;
 • Можливість масштабувати сторінку.

Приголомшливо легкий браузер! При роботі з ним, можете бути спокійні. він видалить всі ваші сліди перебування, всю історію, куки та ін. Точніше, краще сказати, що він взагалі це не зберігає!

Додайте до цього, що його не потрібно встановлювати і його вага становить менше мегабайта (принаймні на момент написання статті ☝).

Так само вражає швидкість обробки браузером ваших запитів і відкриття веб-сторінок: вони показуються буквально блискавично (швидше ніж в Chrome!). Пояснюється це тим, що браузер в функціональних можливостях сильно урізаний, тому його застосування необхідно в тих випадках, коли інші браузери гальмують і не дають нормально читати веб-сторінки.

Так що, цей браузер підійде всім власникам слабких PC, рекомендую однозначно до ознайомлення!

З недоліків: в браузері немає важливих функцій, наприклад, він не запам’ятовує введені вами паролі (вам кожен раз доведеться забивати їх заново), не веде історію, не працює з елементами ActiveX. Загалом, використовувати його потрібно точково і за призначенням (для повсякденної роботи на звичайному PC. я б його не став рекомендувати.).

READ  Як підключити SSD до комп'ютера

Представлений список вище. не панацея. Готовий до конструктивної критики в коментарях.

Чи не працює толком на старих компах це ПЗ. Палемун на древній ноут не ставиться через відсутність підтримки певних інструкцій, а не від того що він гальмо.

Вітаю. А наскільки древній ваш ноутбук? Яка ОС на ньому?

Pale Moon і QupZilla вимагають ОС починаючи з Win7, так що мало підходять для даної теми.

Є неофіційні збірки Palemoon працюють під XP.

У мене на стародревние робочому PC під Windows 7 відмінно працював Palemoon, поки раптом не почав пригальмовувати і викликати вильоти відеодрайвера. Тоді я натрапив на цю статтю і вирішив спробувати K-meleon, який, на мій подив, працює ще швидше, ніж Palemoon, але в ньому не працює Captcha на деяких сайтах. Через це стало неможливо на них залогінитися або зарегаться. Спробую ще інші зі списку =)

З браузерів, зазначених в статті, я користуюся 2-мя: K-meleon і Qupzilla. Обидва цих браузера дуже гарні і дозволяють відкривати сторінки швидше, ніж найбільш популярні програми. З недоліків можу відзначити обмежену кількість розширень і недостатньо хороший рівень блокування реклами.

У Qupzilla застарілий движок Webkit, що іноді призводить до неправильного відображення веб-сторінок. У мене Qupzilla версія 1, вона працює стабільно, вильоти трапляються рідко, а ось Qupzilla 2 і вище взагалі використовувати неможливо, постійні падіння браузера після завантаження 2-3 сторінок.

І ще у вас не згадано браузер Seamonkey, по швидкості завантаження сторінок його можна порівняти з K-meleon і Qupzilla, але позбавлений їх недоліків, пов’язаних з відсутністю потрібних розширень і блокуванням реклами. Я поставив Seamonkey своїм основним браузером, до того ж він регулярно оновлюється, на відміну від інших легких браузерів.

Хочеться перейти на Seamonkey, але способу перенести туди паролі я поки не бачу, а без них

Seamonkey мені взагалі не сподобався. Крім яндекса більше ніякої сайт не могла відкрити. А ось браузер Vivaldi мені краще сподобався, ніж опера і chrome. K-meleon. теж так собі браузер.

А я покористувалася Vivaldi місяць, але він виявився моторошно гальмівним, поки що перейшла на Cent Browser, напевно не найлегший варіант, але іншого для моїх потреб просто не знайшлося.

Марія: велике спасибі за ваш коментар про Cent Browser! Безмірно вам вдячний!

А як же Pentium-3, тим більше, що він підтримує Windows XP? На Pentium-4 може цілком осудності і стерпно працювати будь-який сучасний браузер, особливо, якщо там оперативної пам’яті від 1,5 ГБ ОЗУ.

Але в Pentium-3 є ряд специфічних обмежень, в т.ч. і штучних. відмова від SSE2 (є софт, включаючи різні дрібні утиліти (які, очевидно, здатні працювати з SSE1, але не підтримуються їй, а під ‘Windows XP with SSE2’ працюють, який емулює набір SSE1-інструкцій, на якому можна перевірити можливість запуску цих програм. можу конфіги для емуляції SSE1-процесорів з BOCHS’а підкинути на пошту).

Погоджуся щодо того, що Pentium-II і нижче немає сенсу розглядати, тому що там не можна апнуть пам’ять до 1 ГБ або вище і тоді ще не було сучасного Інтернету (Pentium-3 можна апгрейдити до 1-2 ГБ ОЗУ, незважаючи на його старість, там вузьке місце. мала [128-512 МБ ОЗУ] і повільна [ PC100 / PC133] оперативна пам’ять, відеокарта (іноді може бути обрізана до 4 МБ, хоча цілком може зустрічатися до 32-64 МБ, з плюсів. не вбудована в процесор, а є AGP-сумісної), хоч і цілком звичайна для тих часів, повільний напівдохлий або, зовсім, ремапленний жорсткий диск і процесорна одноядерний, що стало важливим з виходом нових версій програм [сучасний SATA-вінчестер має швидкість більше, ніж у IDE-вінчестера, хоч і не набагато. на 30-60% в дрібних файлах] ) і процесорних ресурсів не вистачить для відтворення онлайн-відео. якщо виставити дозвіл в 640 × 480, то з цим ще можна працювати в MPC-HC v1.7.11, причому навіть в якості 480p (не жартую, сам сьогодні перевіряв, тільки варто мати на увазі, що в 720p буде слайдшоу з 3fps, 480p на експериментальному PC видавало 25fps, швидше за все. задуманих авторами роликів на YouTube). Сучасний Інтернет з’явився з Pentium-III і процесорами на 0,5 ГГц і вище, 128 MB SDRAM PC100 і відеокартами по 4 МБ. Так що дивно, що там навіть YouTube тупить, хоча функціонально нічого не змінилося з 2010-го року (в 2005-2010-му році, на P-III сервіс працював стабільно).

І ще варто додати, що сучасний урізаний K-Meleon 76.2 Pro прекрасно йде на апаратурі з 128 MB SDRAM PC100 і Pentium-III (незважаючи на те, що там браузер на базі движка Firefox 52.9. непогано працює, якщо запускати одну сторінку і відключати гальмівний ютубовскій плеєр), єдине, що варто замінити на такій апаратурі. HDD на SSD, якщо вона чимось дорога. Можна апнуть до 1 ГБ ОЗУ, якщо є можливість і даний PC не є чорним вертикальним «труною», а білим горизонтальним «ящиком», відеокарту. на власний розсуд, тому що вона не має особливого сенсу в роботі браузера. Решта гальма. від перевантаженості сайтів. З мінусів. в ньому не працює WEB-версія WhatsUp, незважаючи на заміни користувацьких агентів, можливо. вирізане щось дуже чутливе.

Якщо, з якихось причин, Windows XP SP3 Pro гальмує, то можна встановити Windows POSReady 2009 тому вона трохи легше оригіналу, але підтягти mspaint.exe варто, так як його там немає, Windows FLP. не варто: мало того, що побудована на застарілій Windows XP SP2 Pro, так ще там дуже багато вирізано важливого системного функціоналу. комп’ютерні форуми в допомогу.

який, браузер, краще, слабкого, комп, ютера

Vladimir O., спасибі за круту інфу, про “сел” не знав навіть.

READ  Як прискорити роботу комп'ютера Windows

Я ще додам що, якщо потрібно сидіти в WhatsApp, то даний сервіс можна відкрити в SeaMonkey 2.48SSE (він на базі Firefox 51, тому. варто змінити User-agent в about: config, за який відповідає рядок general.useragent.override. туди потрібно внести юзер-агентно рядок, щоб WhatsApp відкривав себе).

З браузерів згодяться K-Meleon 76.2, SeaMonkey 2.48SSE і TheWorld Browser 6.2 / 7.0 (гранична верхня версія залежить від підтримки SSE2).

Володимир, спасибі вам за інформацію. Підкажіть будь ласка, цікавий браузер K-Meleon останньою версією, але не знаю як на ньому зробити чорний режим, що б сайти були чорними, а текст білий.

Прошерстил весь інтернет, ролики на YouTube, знайшов тільки 2 відповіді на цю тему, але жоден з них не допоміг.

Якщо буде можливість, підкажіть, як можна вирішити цю проблему. Моя пошта 812@optolist.ru

Якщо хто підкаже, буду вам вдячний.

Олег, рада ніби як не зовсім вам підходить, але раптом влаштує. Є така утиліта CareUEyes (необхідна для версія): для регулювання яскравості і контрастності монітора (утиліта дуже проста). У ній є кілька режимів роботи: спробуйте вибрати затемнений і поднастроіть його, можливо вас влаштує.

Спасибі, Alexandr. Хотілося б дізнатися, хто знає підкажіть.

Операційна система Windows xp sp3, використовую браузер K-Meleon останньої версії, встановлено розширення Ultra Surf (зміна ip), але воно часто не працює.

Чи є працюючі програми по зміні ip, ВПН, яку можна встановити на Windows xp sp3? Хто користується такою, порадьте пжл.

Otter Browser

Вирішуючи, який браузер найлегший, не забувайте про продукт Otter. Оглядач нагадує інтерфейс програми Опера, але дозволяє значно прискорити роботу і знизити навантаження на пристрій.

 • Мінімалістичний інтерфейс;
 • Компактне головне меню;
 • Можливість роботи з обраними сторінками;
 • Вбудований менеджер завантажень;
 • Можливість запам’ятовувати і перезавантажувати сеанси роботи;

Зробимо висновок. це практичне і швидке додаток для тих, хто не хоче відволікатися на зайві деталі.

Pale Moon

Простий браузер для слабкого комп’ютера виконаний на платформі Фаерфокс. і це той випадок, коли копія обганяє оригінал по деяких параметрах. Головна відмінність полягає в оптимізації тільки для ОС Windows. це дозволяє посилити продуктивність на 25%.

Додатково варто відзначити покращений код, який збільшує швидкість роботи і завантаження.

Вибираємо найлегший браузер для слабких комп’ютерів

Підібрати найлегший браузер буває досить складно. якщо ви користуєтеся застарілим обладнанням, яке не зможе «витягнути» сучасний оглядач, просто необхідно знайти прийнятний аналог. У нашому огляді ви знайдете опис та характеристики програм і зможете вибрати швидкий браузер для слабкого комп’ютера.

SlimBrowser

«Стрункий» оглядач. відмінний браузер для слабких комп’ютерів, що працює на підставі технологій TPI (Tab-Page Interface) і Trident. Він буде прекрасно працювати навіть на самих древніх пристроях і відрізняється можливістю гнучкого налаштування для призначених для користувача потреб.

 • Автоматичне заповнення форм;
 • Інтеграція з популярними веб-службами;
 • Блокування рекламних оголошень і спливаючих форм за допомогою спеціальної вбудованої програми.

Відмінні риси. це висока швидкість запуску і завантаження файлів і відеороликів, фотографій. А ще вам більше не доведеться думати про додаткові плагинах. важливі функції вже вбудовані в легку програму.

Midori

Легкий і швидкий браузер для Windows 10 (і менше) або Лінукс поки не набув широкої популярності, але марно.

Це дуже простий оглядач. управління буде зрозуміло навіть недосвідченому користувачу. Ви можете отримати доступ до таких функцій:

 • Найпростіший інтерфейс;
 • Підтримка вкладок;
 • Швидкий рендеринг сторінок;
 • Можливість настроювання шрифту, мови;
 • Робота в режимі інкогніто;
 • Широкі настройки конфіденційності.

Мідорі відмінно підходить для стаціонарних PC, ноутбуків і для нетбуків. це рішення для повсякденної роботи на будь-якому пристрої.

Щоб вибрати найлегший браузер для слабкого комп’ютера, важливо порівняти всі представлені варіанти з кількох важливих параметрах.

Какой браузер лучше сейчас? Самый быстрый, мало жрущий и безопасный

K-Meleon

Невеликий, легкий і швидкий оглядач працює на інтерфейсі Windows. це значно збільшує його швидкість. Компактність програми не впливає на широту можливих налаштувань. власний макромова дозволяє персоналізувати функціонал згідно перевагам користувача. Ви можете налаштовувати відображення меню, панелі інструментів, гарячі клавіші і багато іншого.

 • Можливість імпорту закладок з інших оглядачів;
 • Захист від вірусів і шкідливого ПЗ;
 • Установка ярликів швидкого доступу;
 • Завантаження плагінів.

Хочете завантажити швидкий браузер для слабкого ноутбука? Шукайте його на офіційному сайті розробника. ПО поширюється безкоштовно.

Maxthon Nitro

Вибираючи найшвидший браузер для слабких комп‘ютерів, не можна обійти увагою Maxthon Nitro. Це мінімалістичний оглядач з мінімумом налаштувань. але саме ці фактори забезпечують високу швидкість роботи і невимогливість програми до ресурсів ОС.

Розробники позбулися налаштувань і розширень, вбудованих сервісів і можливостей. Відмітна риса легкої програми. посилене кешування. Спеціальний алгоритм аналізує історію переглядів веб-сторінок і оновлює кеш, який є найбільш затребуваним. Ця опція дозволяє значно прискорити завантаження.

порівняння

Вище ми розповіли про легкі браузери для слабких комп’ютерів. тепер ви можете не тільки вивчити характеристики, але і порівняти оглядачі за кількома показниками, наведеними в таблиці.

Веб-оглядач швидкість запуску споживана пам’ять завантаженість процесора
Maxthon Nitro 6-10 секунд 270 МБ 1-5%
Pale Moon 3-6 секунд 265 МБ Нульова з сплесками до 1-3%
Otter Browser 6-9 секунд 260 МБ 2-8%
K-Meleon 2-4 секунди 155 МБ Нульова з сплесками до 1-5%
SlimBrowser 6-8 секунд 250 МБ 1-3%
Midori 3-6 секунд 250 МБ 1-4%
 • Завантаженість процесу розглянута в стані простою;
 • Показник споживання пам’яті показує дані при трьох одночасно запущених вкладках;
 • Швидкість запуску змиритися з моменту відкриття програми до моменту можливості введення пошукового запиту.
READ  Як правильно підключити жорсткий диск до комп'ютера

Вибрати кращий браузер для слабких PC зможете тільки ви самі. орієнтуйтеся на свої потреби і можливості пристрою. Уважно вивчіть наведену інформацію, щоб підібрати оптимальний варіант.

SeaMonkey

Це один з найстаріших веб-браузерів, доступних для комп’ютерів з Windows. Він існує вже понад 10 років і до сих пір використовується багатьма користувачами. Це легкий і швидкий браузер, але в ньому відсутні багато сучасних функції, такі як блокування реклами, VPN і т. Д.

 • У веб-браузері є деякі доповнення.
 • SeaMonkey також має безпечний режим, який допомагає вам вирішувати багато проблем.
 • Він також пропонує безліч легких тим, щоб зробити браузер індивідуальним.

Maxthon 5

Maxthon 5. це один з кращих браузерів, яким зараз користуються мільйони користувачів. Саме чудове в Maxthon 5 полягає в тому, що для бездоганної роботи йому потрібно всього 512 МБ ОЗУ, 64 МБ пам’яті і процесор з тактовою частотою 1 ГГц. У браузері є розширені можливості хмарної синхронізації і резервного копіювання, які дозволяють синхронізувати дані між пристроями. Крім цього, Maxthon 5 також має вбудований блокувальник реклами, який видаляє рекламу з відвідуваних вами веб-сторінок.

 • Веб-браузер легкий і швидкий.
 • Maxthon 5 показує ярлики для часто використовуваних завдань на панелі інструментів.
 • Він також надає користувачам «Нічний режим» для зменшення пошкодження очей і високої яскравості.
 • Maxthon 5 також пропонує інструмент для захоплення екрану, режим читання і призначені для користувача скіни.

Slim Browser

Це один з кращих і блискавичних веб-браузерів для старого або слабкого комп’ютера. Незважаючи на те, що це легкий браузер, він не пропускає жодних сучасних функцій, таких як менеджер завантажень, переклад веб-сторінок, блокування реклами і т. Д. Крім того, Slim Browser також показує погодні умови і прогнози.

 • Інтернет-браузер працює блискавично. Він пропонує в десять разів більш високу швидкість завантаження файлів і відео.
 • В Slim Browser вбудований блокувальник реклами.
 • Веб-браузер також пропонує повністю настроюється панель інструментів.
 • Slim Browser також підтримує жести, що дозволяє виконувати завдання швидше.

Какой браузер лучше для слабого ПК. Топ-5 быстрых браузеров

Який браузер краще для слабкого комп’ютера

Після появи Windows 10 все значно змінилося. Тепер веб-браузери приділяють більше уваги функціям, а також вони займають багато місця для зберігання і споживають багато оперативної пам’яті. Деякі з нас все ще використовують старі версії Windows, наприклад Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і т. Д.

Немає сумнівів в тому, що старі версії Windows краще, ніж поточна Windows 10, проте, технологічні гіганти, такі як Google, Mozilla, Opera Software і т. Д., Вже відмовилися від підтримки старих версій операційної системи Windows.

Тому, якщо ви вирішите використовувати браузер Google Chrome в Windows XP або Windows 7, ви можете очікувати кількох помилок і збоїв. Отже, щоб впоратися з такими проблемами, ми склали список кращих веб-браузерів для старих і повільних комп’ютерів.

Lunascape

Lunascape. це по суті, комбінація Firefox, Chrome, Safari і Internet Explorer. Це надзвичайно легкий веб-браузер, в якому движки Trident, Gecko і WebKit об’єднані в один браузер. Також варто відзначити, що інтерфейс браузера Lunascape схожий на Internet Explorer.

 • Веб-браузер використовує движок Gecko Engine, що робить його дуже швидким.
 • Lunascape дозволяє перемикати движок для будь-якої сторінки.
 • Веб-браузер підтримує надбудови Firefox.

Firefox

Mozilla припинила підтримку Windows Vista і Windows XP. Однак, якщо у вас старий комп’ютер або ноутбук працює під управлінням операційної системи Windows 7, тоді Firefox і раніше буде кращим вибором, ніж браузер Chrome. На відміну від браузера Chrome, Firefox не споживає велику кількість оперативної пам’яті і не вимагає високої продуктивності процесора.

 • Firefox на даний момент є кращою альтернативою Google Chrome для Windows.
 • У порівнянні з іншими веб-браузерами Firefox швидкий і легкий.
 • Він автоматично блокує рекламу і трекери з веб-сторінок.
 • В останній версії Firefox також є темний режим.

Pale Moon

Pale Moon. це ще один кращий легкий браузер, створений на основі вихідного коду Firefox. Якщо ви шукаєте браузер для Windows XP і Vista, ви можете вибрати Pale Moon. Для роботи Pale Moon на вашому комп‘ютері потрібно всього 256 МБ ОЗУ. Веб-браузер також досить оптимізований для роботи на старих процесорах. Отже, Pale Moon. ще один кращий веб-браузер, який ви можете використовувати на своєму старому комп’ютері.

 • Це веб-браузер з відкритим вихідним кодом, орієнтований на ефективність і настройку.
 • Pale Moon пропонує безліч функцій безпеки.
 • Він автоматично блокує рекламу, веб-трекери і шпигунське ПЗ.

Comodo IceDragon

Comodo IceDragon. це один з найшвидших, безпечних і багатофункціональних веб-браузерів, які ви можете використовувати на PC з Windows. Веб-браузер заснований на Firefox, що робить його швидким і легким. Він отримав можливість сканувати веб-сторінки на наявність шкідливих програм прямо з браузера. Крім того, він отримав інтегровану службу DNS для підвищення швидкості перегляду.

 • Веб-браузер швидкий, простий у використанні і не вимагає багато ресурсів системи.
 • Він автоматично сканує і блокує шкідливі веб-сторінки.
 • Веб-браузер підтримує всі плагіни Firefox.
BETATECH.COM.UA 2022