Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Який зараз iPhone

Table of Contents

Якою буде пам’ять у нового 12 iPhone.

Спливли чутки про «начинку» нового гаджета. Швидше за все він отримає більший обсяг оперативної пам’яті. Цілком можливо, що новий iPhone 2020 отримає 6 ГБ ОЗУ. На даний момент у Apple випущений смартфон з максимальною ОЗУ в 4 ГБ.

зараз, iPhone

Аналітик Barclays стверджує, що базова модель отримає всього 3 ГБ ОЗУ і буде схожа характеристиками на iPhone 11. А ось 6 ГБ ОЗУ дозволить виконувати безліч дій на смартфоні одночасно. До речі, Apple все також буде використовувати приставку «Pro» і «Pro Max» в назві своїх флагманів.

Новий iPhone 2020 з поліпшеною батареєю.

Флагман iPhone 11 Pro Max оснащений найбільшою батареєю, що коли-небудь була у смартфонів Apple. Корпорація не думає зупинятися на досягнутому і вже в вересні цього року хоче представити смартфони з ще кращими акумуляторами.

Є припущення, що Apple обладнає нові айфони 2020 великими батареями зі збільшеними ємностями акумуляторів. Це буде можливо за рахунок використання зменшеного модуля для захисту батареї. Такий модуль дозволить звільнити місце в корпусі нового флагмана для більш ємного акумулятора. Є можливість використовувати модуль на 50% тонше, ніж у минулих смартфонах. Цілком можливо, що таку деталь буде поставляти корейська компанія ITM Semiconductor. Також дане поліпшення убезпечить iPhone 12 від перезарядки і швидкої розрядки, наприклад, на морозі. Деталь об’єднає в собі схему захисту з MOSFET і друкованою платою. Подібні модулі компанія також надасть Samsung для їх нових пристроїв.

Також цілком можливо, що корпорація замість цього стане використовувати конденсатори від Murata Manufacturing, які також не займуть багато місця і звільнять простір для більш ємною батареї, а саме 6000 мАг. Це в 2 рази більше, ніж є зараз. До того ж, такі конденсатори допоможуть контролювати витрату батареї набагато ефективніше. Подивимося, що буде насправді, але сподіваємося, що батарея нового iPhone 2020 нас порадує. Через таких поліпшень iPhone 2020 року може отримає вільне місце не тільки для більшого акумулятора, але і для нових компонентів.

Корпорація Apple намагається зберігати таємницю своєї знаменної новинки 2020. Вже відомо, що це буде iPhone 12, який буде мати 3 різні варіації дисплея: 5.4, 6.1, 6.7 дюймів. Тому тепер доведеться вибирати з трьох варіантів. Аналітик Мінг-Чі Куо стверджує, що дизайн смартфона буде не сильно відрізнятися від 11 моделі. Швидше за все варіант з 6.7 дюймовим дисплеєм буде вище iPhone 11 Pro Max і тонше його на 0.7 мм.

Яким буде iPhone 2020 щодо дизайну є безліч припущень. У мережі з’явилися оновлені рендери. З них можна зробити висновок, що iPhone 12 отримає різкі косильною волосіні корпусу, чорний і сріблястий кольори. Дизайн виглядає елегантно, а поєднання кольорів дійсно чудове. Хоч новий iPhone 2020 має форму, як у попередника, він все ж виглядає по-новому.

Дисплей iPhone 12.

Якою буде дисплей у iPhone 2020? Спочатку були припущення, що корпорація буде використовувати LTPO-екрани для нових моделей, які будуть схожі за принципом роботи на екрани Apple Watch 5. Вічно працюють екрани, які реагують на дотики.

Зараз же інсайдери оголосили думка, що новий iPhone 2020 роки отримає OLED-дисплей, так як розробники вважають, що використання LCD-екранів вже зживає своє. Нагадаємо, що у 11 моделі дисплей саме LCD.

Підтверджуються чутки, що вийде новий iPhone 2020 з трьома варіантами дисплеїв. При чому екрани для 5,4 і 6,7 дюймів надасть компанія Samsung, а для 6,1 дюймової моделі. LG. Остання буде вважатися більш бюджетним варіантом. Також корпорація перегляне свої переваги на рахунок дисплеїв і надасть користувачам більш тонкі і поліпшені варіанти.

Дві моделі айфонів 2020 року буде з сенсорними панелями від Samsung з технологією «Y-Octa». В 6,1 дюймовому iPhone 12 таке поліпшення буде відсутній. Цілком можливо, що флагмани отримувати технологію ProMotion з частотою 120 Гц.

Якою буде камера iPhone в 2020?

Можна припустити, що iPhone 12 отримає 4 камери, замість 3-х. Є надія, що в дорогі версії нового iPhone будуть встановлені задні камери зі спеціальним «тривимірним зондуванням», яке допоможе відтворювати або створювати віртуальну реальність на смартфоні. У бюджетних флагманів залишиться технологія подвійного об’єктива, як в 11 версії.

Аналітик Куо заявляв, що у новинок може бути камера віртуальної реальності і датчики ToF, які значно поліпшать портретний режим. Тому цілком можливо, що це втілиться з появою 4-ої камери у девайсів.

Face ID або щось новеньке.

Інсайдери поділилися інформацією, що Apple планує переговори з компанією GIS, яка випускає сенсорні екрани новітніх технологій. Темою переговорів буде вбудований сканер відбитків пальців на дисплеї.

Корпорація хоче використовувати ультразвуковий датчик відбитків пальців Qualcomm. Буде добре, якщо вони встигнуть представити його в iPhone 2020. Є ймовірність, що таке оновлення буде лише в гаджетах 2021 року. На даний момент в сучасних смартфонах може бути один з типів датчиків відбитків пальців під екраном: ультразвукові або оптичні. Зараз Qualcomm забезпечує ультразвуковими датчиками відбитків пальців смартфони Samsung Galaxy S10 і Galaxy Note10.

Передбачається, що для Apple буде створена оновлена ​​версія технології. На конференції Mobile World Congress директор Qualcomm згадав, що планується підготовка нових ультразвукових датчиків. Пізніше компанія представила сенсорний датчик для відбитків пальців в 17 разів більше того, який встановлений в моделі Samsung Galaxy S10. Цілком можливо, що iPhone 12 отримає саме його. Але такі датчики сумісні лише з OLED-дисплеями, тому, швидше за все, їх отримають тільки більш дорогі iPhone 12.

Підтримка 5G у нового iPhone 2020.

Компанія Qualcomm розробила чіпи з підтримкою 5G для 3-х моделей iPhone 12. Завдяки чіпу X55 користувачі зможуть завантажувати контент на швидкості 7 Гбіт / с. Також чіп витрачає менше енергії акумулятора, за рахунок чого час роботи батареї нового iPhone 2020 може збільшиться. Корпорація Apple спочатку хотіла встановлювати в свої флагмани чіпи компанії Intel, але вони не виробляють їх для телефонів, тому цим займуться працівники Qualcomm.

Розробники хочуть швидко впровадити 5G для того, щоб дати стимул операторам зв’язку швидше зробити цю технологію для користувачів. На даний момент 5G є тільки в Китаї.

Який iPhone вийде в 2020.

З кожним роком користувачі припускають, що новинка буде не сильно відрізнятися від попередників. Найчастіше корпорація вносить зміни не в дизайн флагманів, а в їх «начинку». Цього разу Apple може дозволити собі розширити колірну лінійку і додати колір Navy Blue. У 2019 корпорація порадувала користувачів новим поєднанням. Midnight green, тому цей рік може бути не винятком. Розробники випустять кілька моделей і може бути таке, що не всі вони отримають новий відтінок.

Отже, все-таки якийсь iPhone вийде в 2020 році? Підіб’ємо підсумки всіх інсайдерських чуток про новинку:

 • Чіп 5G і абсолютно нова швидкість використання мережі.
 • Нові моделі флагманів з різними варіаціями діагоналей дисплеїв: 5.4 “; 6.1 “і 6.7”.
 • Велика ймовірність появи тільки OLED-дисплеїв.
 • Збільшена ємність акумулятора аж до 6000 мАг.
 • Більш тонкий корпус.
 • Поява додаткової камери з технологією віртуальної реальності і датчиком ToF.
 • Розширення колірної лінійки відтінком Navy Blue.
 • «Ядро» гаджета з чіпом «A14».
 • Нова система блокування. Ультразвуковий датчик відбитка пальця.
 • Збільшення ОЗУ до 6 ГБ.

Коли вийде новий iPhone 2020? На осінній презентації Apple в 2020 році. Точні дати будуть відомі ближче до події. Ось такі чутки ходять про новий iPhone 2020 і цілком можливо, що багато хто з них виявляться реальністю.

Отримайте запрошення на онлайн-трансляцію презентації iPhone 12 і інших продуктів Apple.

Яка собівартість iPhone?

Експерти видання IHS Markit відразу після виходу iPhone 7 в 2016 році спробували порахувати собівартість «яблучного» пристрою, склавши між собою вартості всіх його компонентів. В тому числі:

Згідно з розрахунками експертів, собі). Ринкова по нинішнього курсу. Варто сказати, що це Нескладно порахувати, що в нашій країні накрутка на пристрої Apple є майже чотирикратної.

Цікаво, що різниця в собівартості між iPhoneмі різних поколінь дуже мала. Подивимося на діаграму:

Собі. Гаджети одного покоління, але різних модифікацій (наприклад, 5 і 5S), як правило, вимагають рівних витрат на комплектуючі. Але найбільше здивувало інше: iPhone SE опинився найекономічнішим смартфоном лінійки Apple (собівартість. 160 доларів). Навіть виробництво iPhone 3GS обходилося дорожче.

READ  Як перенести номера з iPhone на iPhone

Хто постачає комплектуючі для айфонів?

Працівники заводу Foxconn збирають Айфони з комплектуючих, які поставляються з безлічі країн. Китайських компонентів в пристроях Apple немає. Зате є американські. В тому числі:

  Аудіочіп. Виробляються в США фірмою Cirrus Logic. Радіомодулі. Випускаються відомою компанією Qualcomm. Чіпи контролера. Створюються американськими організаціями PMC Sierra і Broadcom Corp. Контролери сенсорного екрану. Також виробляються компанією Broadcom Corp.

Інші комплектуючі поставляються європейськими та азіатськими виробниками. Наприклад:

Цікава ситуація з дисплеями iPhone. Зараз відразу 3 фірми виробляють для «яблучної» компанії цей компонент. Японські Japan Display і Sharp, а також корейська LG Display. Однак для iPhone 8-ий і 9-ої модифікацій Apple планує закуповувати панелі тільки у Samsung. Притому у величезних кількостях.

Серед постачальників комплектуючих для iPhone. «повний» інтернаціонал. Apple вважає за краще співпрацювати з перевіреними і авторитетними виробниками компонентів. Незалежно від того, в яких країнах знаходяться їхні заводи.

КАКОЙ IPHONE КУПИТЬ В КОНЦЕ 2020 ГОДА? ОПТИМАЛЬНЫЙ ВЫБОР

Де проектують оригінальні Айфони?

Розробляються Айфони і Айпад в головному офісі Apple, який розташований в американському штаті Каліфорнія, в місті Купертіно. Підтверджується це написом, яка присутня на задніх гранях всіх «яблучних» пристроїв: «Designed by Apple in California».

У головному офісі Apple виконуються наступні роботи:

  Створення програмного забезпечення (iCloud, iTunes, iOS). Розробка дизайну «яблучних» гаджетів. Планування маркетингових та рекламних заходів. Планування логістики. Ціноутворення. Контроль якості готових виробів. До остаточного контролю якості фірма Apple відноситься дуже серйозно. Саме завдяки цьому відсоток браку серед продукції мінімальний.

Експерти мобільного ринку стверджують, що 99% загального внеску у створення «яблучних» гаджетів вносять саме співробітники купертіновского офісу. Незважаючи на те, що багато хто з цих співробітників ніколи не бачили, як збираються апарати.

Де виробляють складання айфонів?

Завод тайванської фірми Foxconn. Ось де роблять Айфони для Росії та інших країн. Завод Foxconn розташовується в китайському місті Шеньчжень, неподалік від Гонконгу. З фірмою Apple він співпрацює з далекого з 2007 року. Apple. Не єдина компанія, яка «ходить» в партнерах Foxconn; гігантський китайський завод виробляє майже 40% (!) світової електроніки.

Площа фабрики Foxconn становить 5.6 млн кв. Км, кількість співробітників. 1 млн 250 тис. Чоловік. За добу з конвеєра Foxconn сходять 400 тис. Новеньких айфонів, кожен з яких повністю відповідає високим стандартам, встановленим Apple.

Компанію Foxconn неодноразово звинувачували в тому, що вона змушує своїх співробітників працювати в воістину рабських умовах. Китайські трудівники нібито проводять на роботі по 12-14 годин 6 днів на тиждень, харчуються порціями їжі, яку продають на вулицях, а крім того, піддаються дискримінації з боку своїх тайванських колег. Фірма Apple провела безліч перевірок, за підсумками яких з’ясувала, що більшість звинувачень в порушенні трудового законодавства безпідставно.

Покупці часто задаються питанням: чому ж «яблучна» компанія не виробляє гаджети в своїй країні? На те є багато причин:

  Американці дуже високоосвічені. У США спостерігається дефіцит громадян із середньою технічною освітою, здатних і готових щодня виконувати рутинні одноманітні операції. Китайська робоча сила досить дешева. Зарплата співробітника Foxconn становить 300. 400 доларів на місяць. Американцеві довелося б платити вчетверо-вп’ятеро більше. У США високі податки. Якби збірка айфонів відбувалася в Америці, то через додаткових страховок і податків кінцева вартість «яблучного» продукту виявилася б збільшена в 2 рази. У Китаї видобувається левова частка рідкоземельних металів, які необхідні при створенні мобільних гаджетів. Якби Apple перенесла виробництво смартфонів в іншу країну, їй довелося б домовлятися з Китаєм про експорт. А це завдання непросте.

Компанія Foxconn має заводи не тільки в Китаї, але і на території інших країн. В Чехії, Угорщині, Індії. У 2010 році фабрика була відкрита і в Росії. В селищі Шушари Ленінградської області. Зараз є інформація про те, що Foxconn збирається будувати завод в США. Хто знає. Можливо, це перший крок до початку виробництва споконвічно американських айфонів?

Де роблять iPhone?

Продукція Apple славиться своєю високою якістю. Користувачі пов’язують це з «шляхетним походженням» айфонів і Айпадів. Мовляв, роблять їх в цивілізованій країні США. Чи мають вони рацію. Дізнайтеся, прочитавши цю статтю.

Вітчизняні користувачі апаратів Apple вірять, що їхні мобільники родом з США, Японії, Тайваню. Звідки завгодно, але тільки не з Китаю. У росіян давно склалося вкрай негативне уявлення про китайському виробництві. Ніби там все роблять «на коліні», в умовах жахливої ​​антисанітарії і кількість воліють якості.

Насправді це помилка. У Китаї така ж ситуація, як і в інших країнах (наприклад, в тій же Росії): є підпільні виробництва, що збирають копійчані апарати з низькопробних комплектуючих, а є і офіційні заводи, з конвеєрів яких сходить першокласна продукція.

Apple виробляє iPhone та iPad у співпраці з Китаєм, але це аж ніяк не привід вішати на «яблучні» пристрої образливі ярлики.

У 2016 році Дональд Трамп, вступаючи в президентську гонку, заявив, що змусить Apple виробляти Айфони в США. Якщо цей день настане, то для російських шанувальників «яблучної» продукції він точно стане «чорним». Кінцева вартість iPhone, створеного американськими робітниками на американській землі, виявиться для росіян «непідйомною».

Зараз російські користувачі можуть дозволити собі купувати продукцію Apple тільки тому, що збирається вона в Китаї. За рахунок співпраці з китайцями Apple економить на трудових ресурсах. Робочий з розвиненої країни Америки або Європи не погодився б працювати і за суму, втричі більшу, ніж отримує тубілець з Піднебесної.

Де роблять iPhone?

Продукція Apple славиться своєю високою якістю. Користувачі пов’язують це з «шляхетним походженням» айфонів і Айпадів. Мовляв, роблять їх в цивілізованій країні США. Чи мають вони рацію. Дізнайтеся, прочитавши цю статтю.

Вітчизняні користувачі апаратів Apple вірять, що їхні мобільники родом з США, Японії, Тайваню. Звідки завгодно, але тільки не з Китаю. У росіян давно склалося вкрай негативне уявлення про китайському виробництві. Ніби там все роблять «на коліні», в умовах жахливої ​​антисанітарії і кількість воліють якості.

Насправді це помилка. У Китаї така ж ситуація, як і в інших країнах (наприклад, в тій же Росії): є підпільні виробництва, що збирають копійчані апарати з низькопробних комплектуючих, а є і офіційні заводи, з конвеєрів яких сходить першокласна продукція.

Apple виробляє iPhone та iPad у співпраці з Китаєм, але це аж ніяк не привід вішати на «яблучні» пристрої образливі ярлики.

Яка собівартість iPhone?

Експерти видання IHS Markit відразу після виходу iPhone 7 в 2016 році спробували порахувати собівартість «яблучного» пристрою, склавши між собою вартості всіх його компонентів. В тому числі:

Згідно з розрахунками експертів, собі). Ринкова по нинішнього курсу. Варто сказати, що це Нескладно порахувати, що в нашій країні накрутка на пристрої Apple є майже чотирикратної.

Цікаво, що різниця в собівартості між iPhoneмі різних поколінь дуже мала. Подивимося на діаграму:

Собі. Гаджети одного покоління, але різних модифікацій (наприклад, 5 і 5S), як правило, вимагають рівних витрат на комплектуючі. Але найбільше здивувало інше: iPhone SE опинився найекономічнішим смартфоном лінійки Apple (собівартість. 160 доларів). Навіть виробництво iPhone 3GS обходилося дорожче.

Де проектують оригінальні Айфони?

Розробляються Айфони і Айпад в головному офісі Apple, який розташований в американському штаті Каліфорнія, в місті Купертіно. Підтверджується це написом, яка присутня на задніх гранях всіх «яблучних» пристроїв: «Designed by Apple in California».

У головному офісі Apple виконуються наступні роботи:

  Створення програмного забезпечення (iCloud, iTunes, iOS). Розробка дизайну «яблучних» гаджетів. Планування маркетингових та рекламних заходів. Планування логістики. Ціноутворення. Контроль якості готових виробів. До остаточного контролю якості фірма Apple відноситься дуже серйозно. Саме завдяки цьому відсоток браку серед продукції мінімальний.

Експерти мобільного ринку стверджують, що 99% загального внеску у створення «яблучних» гаджетів вносять саме співробітники купертіновского офісу. Незважаючи на те, що багато хто з цих співробітників ніколи не бачили, як збираються апарати.

Де виробляють складання айфонів?

Завод тайванської фірми Foxconn. Ось де роблять Айфони для Росії та інших країн. Завод Foxconn розташовується в китайському місті Шеньчжень, неподалік від Гонконгу. З фірмою Apple він співпрацює з далекого з 2007 року. Apple. Не єдина компанія, яка «ходить» в партнерах Foxconn; гігантський китайський завод виробляє майже 40% (!) світової електроніки.

Площа фабрики Foxconn становить 5.6 млн кв. Км, кількість співробітників. 1 млн 250 тис. Чоловік. За добу з конвеєра Foxconn сходять 400 тис. Новеньких айфонів, кожен з яких повністю відповідає високим стандартам, встановленим Apple.

Компанію Foxconn неодноразово звинувачували в тому, що вона змушує своїх співробітників працювати в воістину рабських умовах. Китайські трудівники нібито проводять на роботі по 12-14 годин 6 днів на тиждень, харчуються порціями їжі, яку продають на вулицях, а крім того, піддаються дискримінації з боку своїх тайванських колег. Фірма Apple провела безліч перевірок, за підсумками яких з’ясувала, що більшість звинувачень в порушенні трудового законодавства безпідставно.

READ  Як створити резервну копію iPhone в iCloud

Покупці часто задаються питанням: чому ж «яблучна» компанія не виробляє гаджети в своїй країні? На те є багато причин:

  Американці дуже високоосвічені. У США спостерігається дефіцит громадян із середньою технічною освітою, здатних і готових щодня виконувати рутинні одноманітні операції. Китайська робоча сила досить дешева. Зарплата співробітника Foxconn становить 300. 400 доларів на місяць. Американцеві довелося б платити вчетверо-вп’ятеро більше. У США високі податки. Якби збірка айфонів відбувалася в Америці, то через додаткових страховок і податків кінцева вартість «яблучного» продукту виявилася б збільшена в 2 рази. У Китаї видобувається левова частка рідкоземельних металів, які необхідні при створенні мобільних гаджетів. Якби Apple перенесла виробництво смартфонів в іншу країну, їй довелося б домовлятися з Китаєм про експорт. А це завдання непросте.

Компанія Foxconn має заводи не тільки в Китаї, але і на території інших країн. В Чехії, Угорщині, Індії. У 2010 році фабрика була відкрита і в Росії. В селищі Шушари Ленінградської області. Зараз є інформація про те, що Foxconn збирається будувати завод в США. Хто знає. Можливо, це перший крок до початку виробництва споконвічно американських айфонів?

Хто постачає комплектуючі для айфонів?

Працівники заводу Foxconn збирають Айфони з комплектуючих, які поставляються з безлічі країн. Китайських компонентів в пристроях Apple немає. Зате є американські. В тому числі:

  Аудіочіп. Виробляються в США фірмою Cirrus Logic. Радіомодулі. Випускаються відомою компанією Qualcomm. Чіпи контролера. Створюються американськими організаціями PMC Sierra і Broadcom Corp. Контролери сенсорного екрану. Також виробляються компанією Broadcom Corp.

Інші комплектуючі поставляються європейськими та азіатськими виробниками. Наприклад:

Цікава ситуація з дисплеями iPhone. Зараз відразу 3 фірми виробляють для «яблучної» компанії цей компонент. Японські Japan Display і Sharp, а також корейська LG Display. Однак для iPhone 8-ий і 9-ої модифікацій Apple планує закуповувати панелі тільки у Samsung. Притому у величезних кількостях.

Серед постачальників комплектуючих для iPhone. «повний» інтернаціонал. Apple вважає за краще співпрацювати з перевіреними і авторитетними виробниками компонентів. Незалежно від того, в яких країнах знаходяться їхні заводи.

У 2016 році Дональд Трамп, вступаючи в президентську гонку, заявив, що змусить Apple виробляти Айфони в США. Якщо цей день настане, то для російських шанувальників «яблучної» продукції він точно стане «чорним». Кінцева вартість iPhone, створеного американськими робітниками на американській землі, виявиться для росіян «непідйомною».

Зараз російські користувачі можуть дозволити собі купувати продукцію Apple тільки тому, що збирається вона в Китаї. За рахунок співпраці з китайцями Apple економить на трудових ресурсах. Робочий з розвиненої країни Америки або Європи не погодився б працювати і за суму, втричі більшу, ніж отримує тубілець з Піднебесної.

З якої країни ваш iPhone

Щоб визначити країну, для якої був виготовлений iPhone, нам буде потрібно його серійний номер. Узная його ми дізнаємося і звідки сам апарат.

Для цього, необхідно включити iPhone, зайти в «Налаштування», знайти розділ «Основні», і далі в пункт «Інформація про пристрій».

Після того, як ви знайшли серійний номер можна піти двома шляхами:

 • Легкий спосіб визначити «батьківщину» яблучного девайса. Це скористатися нашим сервісом. Вам необхідно просто ввести повний номер моделі вашого телефону, і дізнатися всю необхідну вам інформацію про походження вашого телефону і наявності або відсутності прив’язки до конкретного оператора.
 • Якщо можливості перевірити телефон через сайт немає, то ви можете дізнатися цікаву для вас інформацію самі. Номер моделі апарата складається з чотирьох букв і трьох цифр, але, для того, щоб визначити з якої саме країни прибув ваш iPhone, вам знадобляться тільки останні дві букви. Наприклад, якщо номер моделі виглядає так. MC354LL, то вам потрібно звернути увагу на літери LL.

Розшифровка номера моделі iPhone

 • A. Канада
 • AB. ОАЕ, Саудівська Аравія
 • AE. ОАЕ, Бахрейн, Кувейт, Катар, Саудівська Аравія
 • AH. Бахрейн, Кувейт
 • B. Великобританія або Ірландія
 • BZ. Бразилія
 • З. Канада
 • CH. Китай
 • CN. Словаччина
 • Сz. Чехія
 • D. Німеччина
 • DN. Голландія, Австрія, Німеччина
 • E. Мексика
 • ЇЇ. Естонія
 • ET. Естонія
 • F. Франція
 • FB. Люксембург
 • FS. Фінляндія
 • FD. Ліхтенштейн, Австрія, або Швейцарія
 • GR. Греція
 • HB. Ізраїль
 • HN. Індія
 • IP. Італія
 • J. Японія
 • KH. Китай, Південна Корея
 • KN. Данія або Норвегія
 • КS. Фінляндія або Швеція
 • LA. Перу, Еквадор, Гондурас, Гватемала, Колумбія, Сальвадор
 • LE. Аргентина
 • LL. США
 • LP. Польща
 • LТ. Литва
 • LV. Латвія
 • LZ. Парагвай, Чилі
 • MG. Угорщина
 • MY. Малайзія
 • NF. Люксембург, Бельгія, Франція
 • PK. Фінляндія, Польща
 • PL. Польща
 • PM. Польща
 • PO. Португалія
 • PP. Філіппіни
 • QL. Італія, Іспанія, Португалія
 • QN. Данія, Норвегія, Швеція, Ісландія
 • RK. Казахстан
 • RM. Росія чи Казахстан
 • RO. Румунія
 • RP. Росія
 • RR. Росія
 • RS. Росія
 • RU. Росія
 • SE. Сербія
 • SL. Словаччина
 • SO. ПАР
 • SU. Україна
 • Т. Італія
 • TA. Тайвань
 • TU. Туреччина
 • UA. Україна
 • Х. Австралія
 • Х. Нова Зеландія
 • Y. Іспанія
 • ZA. Сінгапур
 • ZD. Німеччина, Бельгія, Люксембург, Нідерланди, Австрія, Франція, Швейцарія, Монако
 • ZP. Гонконг, Макао

Перевірка iPhone на UnLock

У багатьох країнах iPhone продають спеціально залоченние під конкретного телефонного оператора. В такому випадку, використання апарату в інших країнах може бути обмежена. Існує можливість усунути цю проблему і користуватися новеньким телефоном, але так чи інакше, це вимагає додаткових витрат часу і грошей.

Щоб переконатися, що ваш iPhone буде функціонувати на території вашої країни нормально, краще перевірити при покупці, звідки привезено ваш яблучний гаджет, і залочений він на якогось певного оператора.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Iphone впав у воду, немає звуку: перша допомога та усунення проблеми

Викачуємо на iPhone файл за посиланням

Коментарів: 501

NG472LL / A що для америки я знаю
перші літери цікавлять.
Якщо М для роздрібного продажу
F відновлений
NG. Що це?

M. Новий
N. Відновлений
так що у вас відновлені

Марення пишеш. Орігенал 6 ng472ru / а модель
НЕ вастоновленний в iporte брав

N телефон новий який був замінений по гарантії в СЦ Apple

Який моделі нормальний підкажіть будь ласка

Як дізнатися країну iPhone?

«Яку ще iPhone країну?». Запитає замислений читач. «Адже всі айфони зібрані в Китаї, про що свідчить напис” Assembled in China “, розташована на задній кришці пристрою». Дійсно все Apple-телефони сходять з конвеєра в Китаї, але робляться вони для певних країн. Тому сьогодні ми з’ясуємо, якій країні належить Ваш iPhone.

Для того щоб дізнатися країну iPhone нам знадобитися його номер партії (Part No. Iphone), який можна знайти в Налаштуваннях iPhone. Основні. Про пристрій. Модель. Виглядає він приблизно так. MB489 ZA / A. Букви, виділені червоним кольором, допоможуть визначити країну iPhone, якщо ці букви відсутні в настройках, то Part No. Можна знайти на коробці iPhone і дізнатися країну за допомогою списку нижче:

Далі йде величезний список, якщо вам ліньки його переглядати в пошуках своєї країни, то використовуйте пошук тексту в Safari (для iPhone), якщо переглядаєте в браузері комп’ютера, то тисніть Ctrl F, вводите ваші дві літери, після чого Enter-ом дивіться результат, тим хто не знав ця штука стане в нагоді і в подальшому, для більш швидкого пошуку по сторінці.

 • A. Канада
 • AA. Туніс, Марокко
 • AB. Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар, Йорданія, Єгипет
 • AE. Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар
 • AH. Кувейт, Бахрейн
 • B. Великобританія, Мальта та Ірландія
 • BG. Болгарія
 • BR. Бразилія
 • BT. Великобританія
 • BZ. Бразилія
 • З, CL, VC. Канада
 • CH. КНР
 • CI. Парагвай
 • CM. Угорщина, Хорватія
 • CR. Хорватія
 • CS. Словаччина, Чехія
 • CN. Словаччина
 • Сz. Чехія
 • D, DM. Німеччина
 • DN. Австрія, Німеччина, Нідерланди
 • E. Мексика
 • EE. Естонія
 • EL. Естонія, Латвія
 • ER. Ірландія
 • ET. Естонія
 • F. Франція
 • FB. Франція, Люксембург
 • FD. Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія
 • FN. Індонезія
 • FS. Фінляндія
 • GB. Греція
 • GH. Угорщина
 • GP. Португалія
 • GR. Греція
 • HB. Ізраїль
 • HC. Угорщина, Болгарія
 • HN. Індія
 • IP. Італія
 • J, JP. Японія
 • IP. Португалія, Італія
 • ID. Індонезія
 • K. Швеція
 • KH. Південна Корея, КНР
 • KN. Данія і Норвегія
 • KS. Фінляндія і Швеція
 • LA. Гватемала, Гондурас, Колумбія, Коста-Ріка, Перу, Сальвадор, Еквадор, Нікарагуа, Барбадос, Домініканська Республіка, Панама, Пуерто-Ріко
 • LE. Аргентина
 • LL. США
 • LP. Польща
 • LТ. Литва
 • LV. Латвія
 • LZ. Парагвай, Чилі та Уругвай
 • MG. Угорщина
 • MM. Чорногорія, Албанія і Македонія
 • MO. Макао
 • MY. Малайзія
 • ND. Нідерланди
 • NF. Бельгія, Франція, Люксембург, Португалія
 • PA. Індонезія
 • PK. Польща, Фінляндія
 • PL, PM. Польща
 • PO. Португалія
 • PP. Філіппіни
 • PY. Іспанія
 • QB. Росія
 • QN. Швеція, Данія, Ісландія, Норвегія
 • QL. Іспанія, Італія, Португалія
 • RO. Румунія
 • RP. Росія
 • RR. Росія, Молдова
 • RS, RU. Росія
 • RM. Росія, Казахстан
 • RK. Казахстан
 • SE. Сербія
 • SL. Словаччина
 • SO. ПАР
 • SU. Україна
 • T. Італія
 • TA. Тайвань
 • TH. Таїланд
 • TU. Туреччина
 • TY. Італія
 • UA. Україна
 • VN. В’єтнам
 • X. Австралія, Нова Зеландія
 • Y. Іспанія
 • ZA. Сінгапур
 • ZD. Люксембург, Австрія, Бельгія, Монако, Німеччина, Франція, Нідерланди, Швейцарія
 • ZG. Данія
 • ZO. Великобританія
 • ZP. Гонконг і Макао
 • ZQ. Ямайка
READ  Як перекинути інформацію з телефону на комп'ютер

Раніше ми думали, що визначити країну iPhone можна за допомогою аналізу IMEI-коду використовуючи спеціальний сервіс, де потрібно ввести 15-ти значний IMEI телефону і натиснути “Аnalyse”, але результати показали, що інформація зашифрована в IMEI щодо регіону не збігається з даними номера партії iPhone. Поетоу сервіс «Numberingplans» для визначення країни iPhone використовувати не можна, його можна використовувати для визначення марки і моделі телефону.

Примітка: До 14 червня 2011 року, знаючи країну для якої випущений iPhone, будь-який користувач міг визначити залочений телефон або офіційно розлочили. Тепер ситуація трохи змінилася, знаючи країну, визначити приналежність iPhone до категорії Factory Unlocked стало важко, так як Apple пустили в продаж офіційно розблоковані телефони, які раніше вважалися строго залоченним під конкретного оператора. У деяких операторів стільникового зв’язку, офіційно реалізують Apple iPhone, з’явилася послуга зі зняття блокування на певних для кожного оператора умовах.

Чим відрізняється смартфон від iPhone і що краще?

Користувачі досить часто запитують, чому iPhone відрізняється від смартфона? Питання дійсно цікавий, хоча поставлений він некоректно. Адже iPhone теж є смартфоном. Просто в останні роки його назва стала загальною, як, наприклад, у випадку з ксероксом, адже Xerox. Це назва компанії, яка в тому числі випускає копіювальні апарати.

Смартфон (від англійського smartphone, тобто «розумний телефон»). Це мобільний телефон, який успішно поєднує в собі функції кишенькового комп’ютера. З його допомогою ви можете не тільки телефонувати друзям, але і грати в ігри, дивитися відеоролики, слухати музику, серфить інтернет і багато чого ще.

Iphone. Серія смартфонів, яку випускає компанія Apple.

І що виходить? А то, що назвавши iPhone смартфоном, ви нітрохи не помилитеся!

Какой iPhone выбрать в 2020? Стоит ли ждать iPhone 12?

У чому різниця між смартфонами і iPhone?

Тепер давайте поговоримо про те, що відрізняє iPhone від інших смартфонів.

Мабуть, перше і найголовніше. Це операційна система iOS. Про неї наш сайт вже встиг розповісти. Дана операційна система цікава тим, що вона використовується виключно на пристроях від компанії Apple, тому на смартфонах або планшетах інших виробників ви її не зустрінете. Це з одного боку добре, а з іншого. Погано. Добре, тому що компанія Apple відточує свою операційну систему до блиску, тому часто працює вона не в приклад більш стабільною інших ОС. А погано те, що встановити її, наприклад, на телефон LG неможливо.

Друга важлива відмінність. Невеликий модельний ряд. Так, довгий час Apple випускала всього лише одну модель, до якої в подальшому приєдналася iPhone 5c. Теж саме стосується і розміру екрану, хоча в шостому поколінні вийшло відразу два пристрої. Одне з діагоналлю екрана 4,7 дюйма, а друге. 5,5 дюйма. Тепер подивіться на величезний вибір комплектуючих на базі ОС Android. Різниця просто фантастична. Тому якщо вам не подобається зовнішність iPhone, особливого вибору немає, крім як почати розглядати пристрої інших виробників.

Що стосується зовнішнього вигляду, то тут немає нічого незвичайного. У колишні роки Apple могла шокувати зовнішнім виглядом своїх пристроїв (згадайте, наприклад, iPhone 4 зі скляною задньою кришкою), зараз же це звичайний смартфон. Звичайно, він відрізняється наявністю дорогих матеріалів, але все це незмінно позначається на вартості пристрою. Зате ззаду присутній фірмовий логотип. Надкушене яблуко.

У iPhoneх відсутній слот для карти пам’яті. Це, можна сказати, фірмова фішка Apple. Звичайно, ви завжди можна вибрати iPhone з великим об’ємом пам’яті, але різниця в ціні буде кілька тисяч , в той час як Правда, справедливості заради відзначимо, що зараз від слотів для карт пам’яті відмовляються багато виробників. На щастя, не всі.

Деякі користувачі до недоліків відносять незнімний акумулятор в iPhone. На наш же погляд, не варто вважати це недоліком. По-перше, в більшості сучасних смартфонів замінити батарею можна (хіба що в сервісі), а по-друге, працює вона 2-3 роки, в той час як термін заміни смартфона в середньому становить всього один рік.

Не можна не відзначити і підтримку всього однієї SIM-карти. Правда, в останніх моделях з’явилася eSIM. Підтримка віртуальної SIM-карти.

Що ж до всього іншого, включаючи характеристики, наявність додатків, якості зйомки і т.П., то в цьому плані iPhone особливо не відрізняється від інших пристроїв на базі Android. А що краще? Це вирішувати тільки вам. Ви можете піти в який-небудь гіпермаркет електроніки і порівняти iPhone з іншим вподобаним вам смартфоном.

Як би там не було, ми з’ясували, що iPhone. Це теж смартфон, який має свої особливості.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Залишити коментар до статті.
 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Дякую!

Чим відрізняється смартфон від iPhone і що краще?

Користувачі досить часто запитують, чому iPhone відрізняється від смартфона? Питання дійсно цікавий, хоча поставлений він некоректно. Адже iPhone теж є смартфоном. Просто в останні роки його назва стала загальною, як, наприклад, у випадку з ксероксом, адже Xerox. Це назва компанії, яка в тому числі випускає копіювальні апарати.

Смартфон (від англійського smartphone, тобто «розумний телефон»). Це мобільний телефон, який успішно поєднує в собі функції кишенькового комп’ютера. З його допомогою ви можете не тільки телефонувати друзям, але і грати в ігри, дивитися відеоролики, слухати музику, серфить інтернет і багато чого ще.

Iphone. Серія смартфонів, яку випускає компанія Apple.

І що виходить? А то, що назвавши iPhone смартфоном, ви нітрохи не помилитеся!

У чому різниця між смартфонами і iPhone?

Тепер давайте поговоримо про те, що відрізняє iPhone від інших смартфонів.

Мабуть, перше і найголовніше. Це операційна система iOS. Про неї наш сайт вже встиг розповісти. Дана операційна система цікава тим, що вона використовується виключно на пристроях від компанії Apple, тому на смартфонах або планшетах інших виробників ви її не зустрінете. Це з одного боку добре, а з іншого. Погано. Добре, тому що компанія Apple відточує свою операційну систему до блиску, тому часто працює вона не в приклад більш стабільною інших ОС. А погано те, що встановити її, наприклад, на телефон LG неможливо.

Друга важлива відмінність. Невеликий модельний ряд. Так, довгий час Apple випускала всього лише одну модель, до якої в подальшому приєдналася iPhone 5c. Теж саме стосується і розміру екрану, хоча в шостому поколінні вийшло відразу два пристрої. Одне з діагоналлю екрана 4,7 дюйма, а друге. 5,5 дюйма. Тепер подивіться на величезний вибір комплектуючих на базі ОС Android. Різниця просто фантастична. Тому якщо вам не подобається зовнішність iPhone, особливого вибору немає, крім як почати розглядати пристрої інших виробників.

Що стосується зовнішнього вигляду, то тут немає нічого незвичайного. У колишні роки Apple могла шокувати зовнішнім виглядом своїх пристроїв (згадайте, наприклад, iPhone 4 зі скляною задньою кришкою), зараз же це звичайний смартфон. Звичайно, він відрізняється наявністю дорогих матеріалів, але все це незмінно позначається на вартості пристрою. Зате ззаду присутній фірмовий логотип. Надкушене яблуко.

У iPhoneх відсутній слот для карти пам’яті. Це, можна сказати, фірмова фішка Apple. Звичайно, ви завжди можна вибрати iPhone з великим об’ємом пам’яті, але різниця в ціні буде кілька тисяч , в той час як Правда, справедливості заради відзначимо, що зараз від слотів для карт пам’яті відмовляються багато виробників. На щастя, не всі.

Деякі користувачі до недоліків відносять незнімний акумулятор в iPhone. На наш же погляд, не варто вважати це недоліком. По-перше, в більшості сучасних смартфонів замінити батарею можна (хіба що в сервісі), а по-друге, працює вона 2-3 роки, в той час як термін заміни смартфона в середньому становить всього один рік.

Не можна не відзначити і підтримку всього однієї SIM-карти. Правда, в останніх моделях з’явилася eSIM. Підтримка віртуальної SIM-карти.

Що ж до всього іншого, включаючи характеристики, наявність додатків, якості зйомки і т.П., то в цьому плані iPhone особливо не відрізняється від інших пристроїв на базі Android. А що краще? Це вирішувати тільки вам. Ви можете піти в який-небудь гіпермаркет електроніки і порівняти iPhone з іншим вподобаним вам смартфоном.

Як би там не було, ми з’ясували, що iPhone. Це теж смартфон, який має свої особливості.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Залишити коментар до статті.
 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Дякую!

BETATECH.COM.UA 2021